Alleen K.A.V.D. en Vandemoortel Zele totaliseren voorlopig het maximum Rudy Van den Bergh haalt zwaar uit en Fiel Symoen houdt Royal overeind MINIVOETBAL Zaalvoetbaltornooi Lebbeke Tussenklassering eerste ronde (na zes speelavonden) Minivoetbalbeker van Berla S.K. Beveren speelt minivoetbal te 1 Waasmunster heeft twee schoolsportkampioenen TOPSPO Emiel| De Schril CAFE LQtMAK CAFE tfilUAl tQLMi] CAFE V COIMA* Pierre Do Paarsbl 36 10.6.1983 - De Voorpost Schaal Delsin: Setmar is een vaste waarde (c) Doelpunten Lissens: Edwin Van Belle (1), Enrique Rivera (1), Pierre De Vlieger (1). Hamme: Werner Van Den Branden (3), Norbert De Moor (2). Vandemoortel Zele 12 Heizijde 0 De laureaat van de vorige schaal Delsin had nauwe lijks moeite om een zwak maar moedig akterend Hei zijde in de verdrukking te spelen. In de eerste helft werd er zes keer gescoord. Evenveel als na de rust. Doelpunten Vandemoortel: Peter Van Wambeke (6), Piet Abbeel (3), Paul Van Doorselaer (3). Kludde 5 Havo Lebbeke 4 Vermits de beide ploegen slechts één punt uit hun vo rige konfrontatie hadden ge wonnen. werd het met het oog op een verder doorsto ten naar de halve finales, een belangrijk treffen. Beide ploegen namen ieder een speelhelft voor hun reke ning. Moeizaam en erg krampachtig kon Kludde, onder impuls van Chris Fer- ket in de slotminuten een moeizame zege realiseren. Doelpunten Kludde: Chris Ferket (3), Luc De Batselier (1). Jo Spanoghe (1). Havo: Mare De Hauwere (2). Erwin Guns (2). Gele kaarten: Chris Ferket en Bert De Schrijver (Kludde) VDB Lebbeke 11 VDJ Buggenhout 1 Aan de rust was het lot van de Buggenhoutenaars reeds bezegeld. Het was toen reeds 7-1 en metéén moch ten Peter Van Der Jeugt en zijn maats het vergeten. V.D.B. speelde biezonder fraai en maakte er éénrich tingsverkeer van. Doelpunten V.D.B.: Rudi Milonton (3), Marnix Boeykens (2), Stefan Heuvinck (2), Dirk Hiel (2). Reyna Ramos (1), Rudy He- Ion (1). V.D.J.: Walter Van Den Steen (1) Gele kaarten: Dany Scheiris (VDB). Mare Rens (VDJ) Van Biesen Lebbeke 6 Voetlicht 5 Tijdens de beginperiode zou Voetlicht onder impuls van Luc De Waegeneer en Johan Pieters een 0-2 voorsprong kunnen realiseren. Nog voor Schaal Delsin: MVC Havo (c) Reeks 1 1. Van Biesen 2. Kludde 3. Voetlicht 4. Havo Reeks 2 1. Vandemoortel 2. Setmar 3. BPA 4. Heizijde Reeks 3 1. V.D.B. 2. Royal 3. V.D.I. 4. A en O Reeks 4 1. K.A.V.D. 2. Hamme 3. Goalgetters 4. Lissens Verder programma Vrijdag 10 juni: 19 u.: Van Biesen - Havo 20 u.: Goalgetters - Hamme 21 u.: Royal - V.D.J. Zaterdag 11 juni: 19 u.: BPA - Vandemoortel 20 u.: Goalgetters - Lissens 21 u.: Kludde - Voetlicht. De kwartfinales worden gespeeld op vrijdag 17 en zaterdag 18 juni telkens vanaf 19 u. E.D.M. 2 1 0 1 13 12 3 2 1 0 1 12 11 3 2 0 11 7 8 1 2 0 11 6 7 1 2 2 0 0 19 6 4 3 2 1 0 26 17 4 2 1 1 0 12 9 2 3 0 3 0 9 34 0 3 2 0 1 27 4 5 2 1 0 1 17 3 3 2 110 9 11 2 3 0 3 0 2 37 0 3 3 0 0 19 11 6 2 110 7 6 2 10 10 4 8 0 2 0 2 0 8 13 0 Op zaterdag 11 juni heeft de finale plaats van de Mini voetbalbeker van Berlare. Om 19 u. start in de sporthal de strijd voor de derde en de vierde plaats. Een uur later begint de finale. In de A- reeks eindigde Tijl als eer ste en De Joker werd twee de. Bij de B-spelers won Spectrum voor Minibond. De finale wordt dus betwist tussen Tijl en Spectrum, ter wijl De Joker en Minibond de troosting betwisten. Eigenaardig is wel dat de belangrijkste titelkandida ten uit de kompetitie in deze bekerkampen werden uitge schakeld. Pavo. Melior. Fa- mivoc en Wassalon Burms moesten er bijvoorbeeld aan geloven, wat belooft voor de komende kompetitie. Om 21 uur heeft plechtige uitreiking van de bekers uit dit maar dan wordt ook selbeker aan Melk handigd, de kampio de kompetitie. Bur; Mi ter Van Sande en s van Sport Vercruya len die taak op zicht Bovendien wordt ei a deelnemer een 1 ringsplaket overh waarna het Kembeil receptie aanbiedt sporthal. Deze bekerwedstrijd J- zeer vlot en spannes pen en voortdurend li veel belangstelling ren. Men vermoedt zaterdag een masec komen opdagen. Op dinsdag 14 juni grijpt in sporthal VHVD een aantrek kelijke minivoetbalwed strijd plaats tussen de plaat selijke ploeg De Leenheer- Nelis en een selektie van de eerste ploeg van S.K. Beve ren. Bij de Beverense vedet- tenploeg treden ee:l fanionspelers als o aan: Schönberger, I bert. Baecke. Edd] Ronny Martens en 1 De inkom voor strijd is gratis. Aai 20 u. Reeds enkele jaren kan de gemeentelijke jongensschool van Waasmunster het embleem sportschool aan de muur laten prijken. Dat er aan sportaktiviteiten veel aandacht wordt besteed werd andermaal bewezen door de leerlingen van deze onderwijsinstelling. Dankzij de inspanning van enkele leerkrachten, die trouwens instaan voor de wekelijkse trainingen en voor het vervoer naar de ver schillende wedstrijden die voor de scholen worden georganiseerd, werd dit mo gelijk. Dit jaar werd in de heidegemeente de kroon op het werk gezet. De gemeen telijke jongensschool van het centrum behaalde met twee ploegen de kampioenstitel. Dit zal be slist genoteerd worden als een sporthoogdag in de an nalen van de school. Het is niet iedere kleine school ge geven om op één dag met twee verschillende ploegen in meer dan één sporttak kampioen te worden. De zaalvoetbalploeg won op een schitterende wijze de schiftingen te Lokeren. Na dien plaatste ze zcih prob leemloos tijdens de halve finales in de sporthal te Tielrode voor de eindbeurt. In de finale die haar verloop kende te Mariakerke toonde de ploeg van de gemeen telijke jongensschool uit Waasmunster zich de sterk ste en won. Ze won driemaal tegen goede schoolploegen uit de onderwijsinstellingen te Galmaarden. Gavere en Zwijndrecht. De coach van de ploeg, de h. Maes, le raar. won met volgende ploeg de titel van school kampioen: Guy Zaman, Eric Verbraeken, Stijn Thierens, Tom Verbeke, Pedro De Clercq, Thierry Rousseau, Stefaan Staelens, Chris Taelman. Dezelfde namiddag zege vierde de handbalploeg van trainer Eddy De Vlieger, die tevens turnleraar is in de school. Hiervoor zorgden: Wim Roels, Jean-Pierre De Bode. Stefan Vermeulen. Tanguy Delestré. David De Clercq. Wim Van Hese. Ste fan Desseaux, Stefan De Meerschman, Koen Ternest en Dirk Van de Vreede. Ze wonnen van de ploegen uit Dendermonde. Sint-Gillis en Baasrode. Het is nu aan beide trainers Maes en De Vlieger om met deze jonge ren ermee door te gaan en aan verdere wedstrijden en tornooien deel te nemen. Dit jeugdig talent mag men niet laten verloren gaan. schoolsportkomitee van de gemeentelijke lagere school nam zich ondertussen voor dit laatste niet te laten ge beuren. Zaterdag 11 juni wordt de zaalvoc en de handbalploa overheid ontvangt gemeentehuis munster. Klein Antwer. LEBBEKE j Tel. 052/35.71 500 m' verkoop» onvergeiijkb» 15% onmiddeJ korting De schaal Delsin in Lebbeke scheert hoge toppen. Nooit eerder is het tornooi zo aantrekkelijk en zo spannend verlopen. Nergens haalt een zaalvoetbaltornooi een derge lijk niveau. Verschillende ploegen zijn biezonder sterk gewapend. We plaatsen enkele ploegen ber. Op de trefkracht van op een rijtje. Welkom Ham- Peter Van Wambeke stond me met Norbert De Moor als tijdens de jongste konfronta- centrale figuur. Van De tie met het weliswaar zwak- Moortel uit Zele. ontegen- ke Heizijde weer geen maat. sprekelijk de grote kansheb- Alhoewel de Zeienaars al gemeen als de te duchten ploeg worden aangezien mogen zeker Royal en V.D.B. Lebbeke niet uit het oog worden verloren. Zij na men het reeds tegen mekaar op. Een winnaar kwam er niet uit de bus. Wel werd de konfrontatie een streling voor het oog van de voetbal liefhebber. Alhoewel er geen winnaar uit het strijd perk naar voor trad, hebben we toch de indruk dat Royal kollektief meer te bieden heeft. Daarentegen worden bij V.D.B. de zaken nogal erg individueel aangepakt. Op dat vlak lijkt deze ploeg dan weer sterker. Aan trefkracht ontbreekt het haar in geen geval. Zij had den echter af te rekenen met een briljante doelman Fiel Symoen, die Royal Lebbeke op sommige momenten overeind hield. Niemand mag het ons ten kwade dui den wanneer we hier stellen dat het Fiel Symoen was die zijn ploeg voor een neder laag behoedde. Niettegen staande K.A.V.D. een maximum aan punten totali seert lijkt deze ploeg ons niet in aanmerking te ko men voor de eindzege. De enige tegenstand die paars blauw ondervond kwam van Welkom Hamme. Tegen Goalgetters en Lissens was de opdracht voor de eerste provinciaalvoetballers te gemakkelijk. Tenslotte wil len we ook nog de trefkracht van Rudy Van Den Bergh onderstrepen. Hij kwam met zijn ploeg, Setmar Buggen hout, niet minder dan zes keer tot scoren. de rust zou deze winst wor den tenietgedaan. Op een kwartier voor het einde werd Pierre Van Handenho- ve na twee gele kaarten de finitief uitgesloten. Een tak- tisch falend Voetlicht zou van de numerieke meerder heid geen gebruik kunnen maken om toe te slaan. Het was integendeel Luc De Meersman die langs de overkant met twee voltref fers zijn ploeg de overwin ning schonk. Doelpunten Van Biesen: Pierre Van Han- denhove (2), Luc De Meers man (2), Dany Vermeir (1), Ernie Sanders (1). Voetlicht: Luc De Waege neer (3), Johan Pieters (2). Gele kaart: Marnix Eeckhoudt. K.A.V.D. 8 Goalgetters 4 Tijdens de eerste helft kon den de Goalgetters vrij ver rassend gelijke tred houden met hun opponent. Hun in spanningen moesten ze na de kampwisseling bekopen. Toen nam K.A.V.D. het ini tiatief en kwam enkele ke ren tot scoren. Doelpunten K.A.V.D.: Wim Waegeman (3), Tony Collewaert (2), Ste phaan De Wolf (1). Eddy Bel- lon (1), Dirk Van Der Putten (1). Goalgetters: Francis Van Der Straeten (2). Patrick Van Ransbeeck (1), Dany Abbeel (1). Gele kaart: Patrick Van Ransbeeck. Heizijde 6 Setmar Buggenhout 14 Tegen een superieur trio Ru dy Van Den Bergh. Raf Bel- lon en Guido Lamberts kon Heizijde maar weinig in brengen. Na veertig minu ten éénrichtingsvoetbal stond er reeds een 1-13 stand op het bord. Voor de Buggenhoutenaars was dat metéén een gelegenheid om de zaken wat rustiger aan te pakken. Heizijde kon hier van gebruik maken om een paar treffers te lukken. Schaal Delsin Lebbeke. Geen kritiek aan het adres scheidsrechters. Zij doen het naar best vermogen... Schaal Delsin. FC Heizijde beschikt over een uitgebreide kern (c) Schaal Delsin: de ploeg Van Langenhove (c) Lissens Buggenhout 3 Hamme 5 Hamme, dat sterk gehandi capt met het kleinste ver schil verloor van K.A.V.D., moest het deze keer opne men tegen de nummer vier van vorig jaar. Maar een verzwakt Lissens, zonder prijsschutter Frank Van Den Broeck, diende al vlug tegen een 0-3 achterstand op te kijken. Een technisch vaar diger en doeltreffender Hamme zou met drie doel punten van Werner Van Den Brande, de rust ingaan. Na de pauze kregen we een minder nerveus Lissens aan het werk dat tot 3-4 kon te rugslaan. In de laatste mi nuten van de wedstrijd zou Norbert De Moor alle onze kerheid wegnemen. Doelpunten Heizijde: Guy De Cock (2), Hedwig Brusselmans (2), Pa trick Wauters (1), Mare Steu- rebaut (1). Setmar: Rudy Van Den Bergh (6). Huido Lamberts (4), Raf Bellon (3), Raymond Heyvaert (1). K.A.V.D. 8 Lissens 5 Beide ploegen kwamen vo rig jaar tijdens de troosting tegenover mekaar te staan. Ook deze keer zou Lissens aan het kortste eind trekken. Onder impuls van Eddy Bel lon liep K.A.V.D. tijdens de eerste helft tot 5-1 uit hervatting kon vooral ger tot 6-5 slotfaze nam rug het roer in hand kon via Tony Collewa zege vastleggen. Doelpunten K.A.V.D.: (3). Eddy Waegeman (1). Wolf (1). Jacques Lissens: Pierre (2), Johan Van Belle win Van Belle (1), De Velde (1). Royal Lebbeke V.D.B.Lebbeke In een spannende helft werd er enkel punt gescoord door Putteman. Dezelfde zou kort na de rust prachtige kopbal verdubbelen, één minuut te een dacht dat de partij voordeel van Royal den beslecht, zo verwachtingen nog kunnen langszij langs Marnix Boeyk Jan Van Nuffel. Do Fiel Symoen werd na als de figuur van strijd bestempeld. Doelpunten Royal: Johan Putten» VDB: Marnix Boeyk Jan Van Nuffel (1) Gele kaarten: Pau Cauteren (Royal), (VDB) Schaal Delsin: FC Kludde (c)

De Voorpost | 1983 | | pagina 36