Meubelen De Abdij: kampioen van het kleinmeubel de Hoogstraat te Aalst 4 p Ninove r< |e bakermat van Meubelen De Abdij is in Ninove °Pt ,|egen. Dat vertelt Frank Vermoesen ons, de man die in [rW e Aalsterse Hoogstraat de verkoop in de winkelruimte ,lch jdt. Daar is een gevestigde meubelzaak met naam en i en lam en eigendom van Marcel Van den Branden die ede: ctert naar de naam «Meubelen De Abdij», gewoon bii pdat de zaal rechtover de oude abdijpoort is gelegen, tjes, |ct Aalsterse bijhuis kreeg natuurlijk dezelfde naam. en Maar als ik goed ben geïnformeerd, zo zegt Frank, dan er hier in de omgeving een klooster of abdij van asters». rank Vermoesen heeft sedert 1 april de leiding van het alsters filiaal op zich genomen. Dat wil zeggen van bij opening. Een vriendelijke jonge man, die zijn woor- 2 j. heeft. «Wij zijn de kampioen van het kleinmeu- egira 1» zegt hij terwijl hij ons meetroont naar zijn bureel. Sum aar installeert hij zich aan zijn werktafel, maar nauwe lijks zit hij neer of de telefoon rinkelt. En dan komt er prani, VermneiPn 101» unand de winkel binnen en Frank Vermoesen veront- /an' huldigt zich. Hij wil de klanten een maksimale service 1 °P ven. de hoogte is van alles wat «Meubelen De Abdij» te Meubelen De Abdij Hoogstraat 45 9300 Aalst (053/21.31.54) Open van maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 12.30 en van 14.00 tot 19.00 uur. Op zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. Zondag gesloten (links) en Marcel Van den Branden. Voor elk wat wils Ondertussen maken we een rondgang. En we moeten toegeven: de erenaam «kampioen van het kleinmeubel» is helemaal niet overdreven. Bij het binnenkomen van de winkel wordt je al gekonfronteerd met allerhande klein- meubelen. Kapstokken, spiegels, hoekkasten, schom melstoelen, zetels, televisiekasten en stereokasten, bij zettafeltjes, telefoontafeltjes, schilderijen, lederen poef- fen, krantenbakken en ga zo maar het hele rijtje af. Het is er allemaal te bekijken. In natuurlijk uiteenlopende stijlen, gaande van klassiek tot modem en in alle prijsklassen. Keuze te over dus en bovendien kan je er rekenen op de deskundige uitleg en goede raad van Frank Vermoesen. Een kinderkamer kan ook stijlvol zijn. Een kijkje op de vele salons. Service v Onwillekeurig kom je terecht bij het punt «service». Frank Vermoesen heeft er zijn eigen opinie over: «Je moet ervoor zorgen dat je elke klant de beste service geeft die hij zich kan inbeelden. Bij ons is de levering en de plaatsing in de prijs inbegrepen. We leveren je meubelen af op de afgesproken dag en het afgesproken uur zodat je niet voor onverwachte dingen komt te staan. Geen gesukkel met huissleutels bij ouders of vrienden, met mensen die van in de vroege morgen zitten te wachten op de meubels die vandaag wel eens zouden kunnen geleverd worden en 's avonds tot hun grote ontgoocheling moeten vaststellen dat het allicht maar morgen zal zijn. Bij ons is een afspraak een afspraak. Komt er door onvoorziene omstandigheden een kink in de kabel, dan wordt de klant terstond verwittigd en wordt een nieuwe leveringsafspraak gemaakt. Dat zijn al enkele moderne slaapkamer. belangrijke waarborgen. Maar dat is lang nog niet alles; wij houden ook voor onbepaalde tijd met een maksi- mum van 12 maanden je aangekochte meubels in stock. Dat betekent dat trouwlustige koppels maanden op voorhand hun aankopen kunnen doen en wij houden die meubels dan gewoon in een opslagruimte ter beschik king tot ze mogen of kunnen geleverd worden. En dan is er nog de garantie dat we de meubels die tijdens het vervoer beschadigd werden, ook terstond vervangen. Om het nog niet te hebben over de herstellingen. Trouw pakketten In «Meubelen De Abdij» Worden de jonge koppeltjes extra verzorgd. Men beseft er maar al te goed dat jong gehuwden best hun centjes kunnen gebruiken om een gezellige thuis op te bouwen. Daarop inspelend heeft «Meubelen De Abdij» een trouwpakket klaargemaakt. Dat bestaat uit een eetkamer, slaapkamer en salon waarvoor een globale prijs wordt aangerekend. Bij de aankoop krijgen de trouwers dan een flinke korting. Je moet nu niet gaan veronderstellen dat het gaat om een bepaald model. Neen, die pakketten hebben zo wel betrekking op de stijlmeubelen als op de moderne. Maar wel werd er angstvallig over gewaakt dat de drie plaatsen bij elkaar horen. Reklamesalons aan 15.900 F Tussendoor wijst Frank Vermoesen ons op het feit dat Een eetkamer die in vele woonkamers past. «Meubelen De Abdij» elke maand uitpakt met een promotieartikel. Momenteel is dat een slaapkamer. Vol gende maand wordt dat een ander meubel. Maar speciale aandacht gaat naar de reklamesalons die bestaan uit een driezits en twee clubs aan de luttele prijs van 15.900 F. Een peulschil dus. En degelijke kwaliteit. Dat komt omdat deze salons enkel en uitsluitend in een bepaald model en alleen voor «Meubelen De Abdij» worden vervaardigd. «Weliswaar heeft men de keuze verschillen de stoffen», zegt Frank Vermoesen. Kwaliteit en prijs Opvallend is dat de showroom van «Meubelen De Abdij» geen overmatige luksueuse ruimte is. Vaak is het een lange smalle gang waarin men op een deskundige wijze salons, slaap- en eetkamers heeft geëxposeerd. Momen teel kan men er een 40-tal salons bekijken in verschillen de modellen, gaan van klassiek over rustiek tot modern, in stof of in leder. Een uitgebreide keuze aan eetkamers en slaapkamers, kinderkamers, keukens, enz. «We hebben deze ruimte keurig opgeknapt. Dat heeft veel inzet gevergd. Lukse moet er niet zijn, want uiteindelijk moet dat in de verkoopprijs worden doorge rekend. Wij willen zo goedkoop mogelijk verkopen en toch een hoog mogelijke kwaliteit aan meubelen afleve ren. De klanten komen bij ons op de eerste plaats», zegt Frank die bereidwillig als hij is onmiddellijk ingaat op de eenvoudige vraag van een klant of hij heel eventjes kan net aok meer klassiek. komen. Enkele ogenblikken later is hij weer, een zware salontafel op zijn sterke schouders dragend. Niet ten onrechte de kampioen van kleinmeubel.

De Voorpost | 1983 | | pagina 7