Het derde zaalvoetbaltornooi van Keukens Cant te Bevaren: F.C. Ivens tenslotte eindlaureaat Naar finale tussen Rubbens en De Meester B? i i. - Reeds denken aan volgend seizoen De Voorpost - 24.6.1983 - 35 Wedstrijden voor zaterdag 25 juni Neyt - Gemeentepersoneel (Lucien Christiaens), Inex/ AVDV - Rubbens (Henri De Paepe), De Meester A - Van de Moortel is uitgesteld. Kaatsen. De stoere kerels van Lebbeke (foto Piet Hermans (aatsen. De Kevers moesten het opnemen tegen Smisken in de Lebbeekse kaatskompeti- ie (foto Piet Hermans) xitm «namst mmti* In het Waas Damesvoetbalverbond himself is zo goed als rond met de stichting van een nieuwe Lokerse ploeg: de Bijle Girls. Meisjes vanaf 10 jaar die het ook eens willen wagen op voetbalschoenen en in dito uitrusting zijn steeds welkom, eveneens gehuwde dames. Zij kunnen totaal vrijblijvend kontakt opnemen met Willy Van Sompel, Hovenierstraat 129 te Lokeren (091/48.19.53). Al le damesvoetbalploegen kunnen ook nog terecht op een vergadering in Café Groene Poort Markt 72 te Lokeren en dit op vrijdag 24 juni om 20 uur. Daar kan je alles vernemen over de wer king van het verbond in sei zoen 83-84. Andrè «WH* j Jtsen. De ploegen van Baasrode V.A. en Opstal (foto Piet Hermans ten. De Baasroodse ploeg van den Broekkant won de kaats beker van Hamme (vh) In Beveren werd reeds voor de derde maal het zaalvoet baltornooi van Keukens Cant georganiseerd. Dat wordt straks misschien een traditie en de publieke be langstelling daarvoor, kon weer als bevredigend wor den beschouwd. In alle ge val waren de leden van het organisatieteam daar uit erst tevreden over. Tevreden ook over de sponsoring wel ke voor dit derde zaalvoet baltornooi van Keukens Cant gevonden werd. Daar voor werd de sympathie en spontane medewerking ver kregen van een achttal: Vleeswaren Westra (Beve ren), Begrafenissen Denert (Beveren), n.v. Borall en n.v. Hako (Sint-Niklaas). feestza len Oud Beveren (Beveren), gevogelte Staes-Dillewijns (Kruibeke), Taverne 't Pauw- steertje (sinds verleden vrij dag feestelijk geopend Beveren), Taverne Wembley (Beveren) en Keukens Cant (Antwerpen). Aan de organisatie van zulk een zaalvoetbaltornooi. wordt telkens met dynamis me gewerkt. Reeds meerde re maanden vooraf trou wens en Erik Meul. André Van Landeghem, Gaby Roe- landt, Cesaer Cant, Flor Peirsman en Luk De Wreede, zorgen dan meestal voor de eerste voorbereidin gen. Thans werd het zaal voetbaltornooi Keukens Cant tot een twaalftal ploe gen beperkt. De reglemen ten werden ook enigszins aangepast en voor de ploe gen werd de aantrekkelijk heid van dit tornooi, blijk baar opgedreven. Deze hebben tijdens het vo rige weekend een hardnek kige maar uiterst sportieve strijd gestreden. In de sporthallen te Beveren en te Melsele werden verleden zaterdag dan de schiftings ronden gespeeld. Nogal at- traktief trouwens en vanzelf sprekend, werden daar ook talrijke scheidsrechters bij betrokken. Deze hadden daar geen noemenswaardi ge problemen en Dirk Veree- cken, Danny Thoen. Karei Engels. Firmin Vermeiren, Robert Vergouwen en Wal ter Bosman, werden er dan ook met een goede leiding geciteerd. Het programma voor iedere ploeg werd dan een vijftal wedstrijden met puntenklassering. De twee besten in elke reeks zouden nadien volgens hetzelfde systeem, een eindbeurt spe len. Zowel te Melsele als te Beveren is de onzekerheid in verband met de toewijzing van de kwalificatieplaat sen, nog lang behouden ge bleven. De beslissing is daarbij slechts tijdens de laatste matchen gevallen. Voor die eindbeurt werden F.C. Jong Edelweiss te Beve ren en F.C. Unie te Melsele, al voortijdig uitgeschakeld. Deze ploegen namen het met de tornooireglementen niet zo nauw en daarmee werden de klubkansen al vooraf verkeken. In de sporthal te Beveren kwalifi ceerden zich tenslotte F.C. Ivens en F.C. Wembley. Te Melsele werden dit dan F.C. Bosveld uit Aalst en F.C. Halfweg. Dit gebeurde dan door de volgende resultaten: Te Beveren: Wembley-Ivens 3-4 Oud Edelweiss-T.U.B. 0-6 S.V.S.-JongEdelweis 3-0 Wembley-Oud Edelweiss 3-1 T.U.B.-Jong Edelweiss 3-0 Ivens-S.V.S. 5-3 Wembley-T.U.B. 4-1 Ivens-Oud Edelweiss 4-0 S.V.S.-Wembley 1-2 Jong Edelweiss-Ivens 0-3 Oud Edelweiss-S.V.S. 0-3 T.U.B.-Ivens 2-2 Wembley-Jong Edelweiss 3-0 T.U.B.-S.V.S. 2-4 Oud Edelweiss-Jong Edel weiss 3-0 Te Melsele Casi-Halfweg 1-4 Unie-Bosveld 0-3 Minikiel-K.B. 2-0 Casi-Unic 3-0 Bosveld-K.B. 2-4 Halfweg-Minikiel 1-1 Casi-Bosveld 1-6 Halfweg-Unic 3-0 Minikiel-Casi 3-3 K.B.-Halfweg 1-3 Unic-Minikiel 0-3 Bosveld-Halfweg 4-3 Casi-K.B. 4-2 Bosveld-Minikiel 3-1 Unic-K.B. 0-3 Eindstanden (schiftingsreeks) 1. Ivens 9 2. Wembley 8 3. S.V.S. 6 4. T.U.B. 5 5. Oud Edelweiss 2 6. Jong Edelweiss 0 1Bosveld 8 2. Halfweg 7 3. Minikiel 6 4. Casi 5 Kaatsen. Smisken Lebbeke (foto Piet Hermans) lijk vice-kampioen. Een ver- diendstelijke prestatie le verde ook de familieploeg Verleysen - De Leeuw uit Aalst. Deze vormen dan de formatie F.C. Bosveld welke in de stad der ajuinen, on langs nog zaalvoetbalkam pioen werden. Te Beveren werd deze ploeg nu eervol vierde. Resultaten eindbeurt F.C. Ivens-F.C. Bosveld 3-3 F.C. Wembley-F.C. Half weg 1-3 F.C. Ivens-F.C. Halfweg 4-2 F.C. Bosveld-F.C. Wem bley 2-5 F.C. Ivens-F.C. Wembley 3-2 F.C. Bosveld-F.C. Half weg 1-2 Klassement eindbeurt 1. F.C. Ivens 3 2 0 1 10 7 5 2. F.C. Halfweg 3 2 1 0 7 6 4 3. F.C. Wembley 3 1 2 0 8 8 2 4. F.C. Bosveld 3 0 2 1 6 10 1 Algemene eindrangschik king 1. F.C. Ivens (Beveren) 2. F.C. Halfweg (Burcht) 3. F.C. Wembley (Beveren) 4. F.C. Bosveld (Aalst) 5. F.C. Minikiel (Kiel- drecht) 6. S.V.S. (Beveren) 7. F.C. Teatchers United Broeders (Beveren) 8. F.C. Casi (Antwerpen) 9. F.C. Kredietbank (Ant werpen) 10. F.C. Oud Edelweiss (Be veren) 11. gelijk: F.C. Jong Edelweiss (Be- veren) F.C. Unie (Beveren)P Eindstand beste doelschut- ter van het tornooi: 1. William Bosman (F.C. Wembley) 15 doelpunten 2. Mark Verleysen (F.C. Bosveld) 11 doelpuntdn 3. Chris Rothier (F.C. Ivens) 10 doelpunten 4. Mark Duym (F.C. Half weg) 8 doelpunten 5. gelijk: Paul Van Moere (F.C. Ivens), Jef Moortha- mers (F.C. Halfweg), Jan Bulckmans (F.C. Ivens) met elk 6 doelpunten. Zoals gebruikelijk werd de apotheose ook hier de tro- feeënuitreiking. Vanwege het Beverense gemeentebe stuur was Karei De Meule- naere, schepen van sociale zaken en van het gezin aan wezig. Deze verving een ver ontschuldigde Frans Van Overmeiren. de Beverense sportschepen. Karei De Meulenaere had woordjes van lof voor de uitstekende organisatie van het 3e zaal voetbaltornooi van Keukens Cant. Ook voor de sportivi teit van de deelnemende ploegen en vooral F.C. Ivens met William Bosman van F.C. Wembley, kregen daar een speciale vermel ding. Deze laatste won trou wens al voor de derde maal de belangrijke nevenkompe titie van het zaalvoetbaltor nooi Keukens Cant. Een tornooi dat eens temeer als volledig geslaagd kon beschouwd worden en nu blijft het alleen nog afwach ten naar het 4e zaalvoetbal tornooi van Keukens Cant. Roger Van Laere itsen. De miniemen van 'Rap en Vlug' uit Kastel wonnen tegen Grimminge met 10-7 «tol eerste wedstrijd van het kampioenschap (vh) 6. Unie 0 Daarmee werden een viertal ploegen naar de eindbeurt verwezen waarvan F.C. Wembley uit Beveren als de algemene favoriet werd be schouwd. Deze ploeg won trouwens al tweemaal het zaalvoetbaltornooi van Keu kens Cant. In de sporthal te Beveren hebben deze man nen verleden zondag echter naast de hoofdvogel gegre pen. Een bijzonder sterk F.C. Ivens dat tijdens dit tornooi geen enkele neder laag opliep; werd dan ook nogal logisch eindlaureaat. Helemaal verdiend overi gens en een new-comer of F.C. Halfweg uit Burcht, werd daar zeer verdienste- 1£sf De Hamse sportschepen van De Casteele kwam de reuzebeker overhandigen aan de ploeg Broekkant die de "else ploeg 't Vissershof versloeg met 7-4 in de finale van de Beker van Moerzeke (vh)

De Voorpost | 1983 | | pagina 35