!MCEW? livoetbalkompetitie N.O.M.B. kern Dendermonde staat reeds op punt Rna ■■kérm fsame mmu De Voorpost - 24.6.1983 - 43 Minivoetbal. Deze scheidsrechters hielpen mee aan het ordelijk verloop van de minivoetbaltornooi, georganiseerd door de Rijkswacht: de hh. De Kimpe, Scheiris en Van Rillaer (v) Pas is de minivoetbalkom- Reeks C: De Fontein, Bob petitie 82-83 achter de rug in bys, Filosoof 2, Tripoli, Mi- het Dendermondse en reeds ni-Sparta 2, Platte Ploeg, is Femand Casteur. de stu- Calimero, Juventus, Boeren- wende kracht in het plaatse- hof, Laruelle, Schipken, Fiat lijke voetbalwereld reeds Caudron, Chiro Wieze, Bo- kant en klaar met de plan- terhoek Wichelen, ning van de kompetitie voor Langs deze weg doet de Mi- volgend seizoen. In totaal nivoetbalkern Dendermon- zullen er vijfenveertig ploe- de ook een oproep tot even gen aan de kompetitie deel- tueel kandidaat-scheids- nemen. De reeksen A en B rechters. Wie belangstelling bestaan uit zestien ploegen, heeft wordt verzocht zich on- Voor de reeks C werden er verwijld in verbinding te veertien ploegen ingeschre- stellen met voorzitter Fer- ven. In ieder geval wijst al- nand Casteur, Heirstraat 10 les er op dat minivoetbal in te Dendermonde tel. 052- het Dendermondse alsmaar 21.22.80. aan terrein blijft winnen .en Beker men vooral oog heeft voor De eerste rond in de beker de gereglementeerde kom- van de minivoetbalkern petitie. Die start net zoals Dendermonde van de NOMB vorig jaar tijdens het tweede wordt gespeeld tijdens het weekeinde van de maand weekeinde van 3 en 4 sep- september. Een week voor- tember. De indeling ziet er dien heeft de bekerkompeti- uit alsvolgt: Wit Hof-Politie, tie plaats. Hieraan nemen Waterdienst-Platte Ploeg, alle ploegen deel. Lekkerbekje-Sportvrienden, Samenstellen der reeksen Filosoof 2-Fonteintje, Okapi- Reeks A: Huize Goossens, Young Boys, Fiat-Filosoof 1. Zakenkantoor Van Biesen, FC Stoom-Intergem, Kawé- Picadilly 1, Mini-Sparta 1, dé-Nettetrillers, All Sport- Filosoof 1, All Sport, De Huize Goossens, Mini Spar- Markt, Volksvrienden, Mun- la 2-Boerenhof, Baert en Zo- do Sport, Sportvrienden, nen-Mundo Sport, De Markt- Waterdienst, Intercom, Lek- Chiro Wieze, Regentboys- kerbekje, Baert en Zonen, Sportvrienden, Tuitvrien- Mini-Plaza, Picadilly 2. den-Bobby's, Jong Picadilly- Reeks B: Nettetrillers, Rijks- Sportpaleis, Den Heizel- wacht, Regentboys, Okapi, Rijkswacht, Picadilly 1-Mi- Den Heizei, Wit Hof, Pap- keno. De Linde-Tripoli, Van penheimers, Kawedé, Poli- Biesen-Schipken, La Ruelle- tie, Caxtus, Tuitvrienden, Mini-Sparta 1, Plaza-Pap- Young Boys, Mikeno, FC penheimers, Juventus-Cax- Stoom, Sportpaleis. De lus, Calimero-Boterhoek Linde. Wichelen. E.D.M. etbal. De organisatoren van de Rijkswacht werden achtste en laatste in hun Ze zijn hier vergezeld van sponsor Roger De Keersmaecker (v) Minivoetbal. De Stationboys deden het minder goed. Zij eindigden zevende en dus voorlaatste in het tornooi (v) wonnen Paardesport. Proske van Van Buynder won de vlucht tot l,35m in de tiende koers te Belsele. (dw) ibal. Het Dendermonds stadspersoneel werd derde in het tornooi van cht (v) Minivoetbal. De ploeg van de Waterdiertst is al een gevestigde waarde. Zij werd vijfde in het tornooi van de Rijkswacht (v) Paardesport. Yfte van De Bruyn werd winnaar in de twaalfde reeks, (dw) O K. Minivoetbal. Ook de dames van de Rijkswachters kwamen tegen hun seksegenoten de politie in de arena (v) 'oetbal. Het gevangenispersoneel werd nog zesde in het Rijkswachttornooi (v) van Paardesport. In Belsele prijs, (dw) won Everly Van Braem de eerstt Boogschieten. L. De Boeverie werd «keizer der keizerste Bever en (Iv) Wbal. Het Gerecht liet de balans in evenwicht: vierde in het tornooi van de toc/ir (V) Minivoetbal. Prijsuitreiking van de bekers en medailles minivoetbaltornooi van de Rijkswacht. in aanwezigheid van de hoge omes na de finale van het

De Voorpost | 1983 | | pagina 43