«De thuisblijvers» r I Ronan Onghenae ziet de kansen van Kelly wel nog zitten ance Loire Jan Bogaert weet nu zeker dat hij geen grote ronde aankan Danny Cant uit Kieldrecht: sprinten zwakste kant Guy Rooms uit Temse: Sterk op hellingen en kassei Frankie Weemaes uit Kieldrecht: palmares met zestien overwinningen Peter Van Huffels vijfde zege De eerste seizoenzege van Piet De Wilde (Berlare) Gerry Van Raemdonck (Meerdonk): Dagelijks trainen met de broers Galle ru T Provinciaal kampioen Ludo Van der Veken in bet sukkelstraatje Mare Laureys licht afgescheiden voor Jose Rooms 24 - 15.7.1983 - De Voorpost WIELRENNEN Als renner is Danny Cant uit Kieldrecht nog niet op het voorplan getreden. Deze ju nior weet beter dan wie ook dat hij vooralsnog tot de ka- tegorie van de figuranten behoort. In Moerzeke moest hij vorig weekeinde voortij dig de strijd staken. Het werd daar ook een wedstrijd die aan een biezonder hoog tempo werd gereden. Blijk baar net wat te veel voor de Waaslander. Toch is hij een wilskrachtig renner. Tijdens iedere training gaat hij tot het uiterste: «Het is nu eenmaal een feit dat vele renners sterker en vlugger zijn dan ik.» zegt Danny Cant. «Ik ben momenteel aan mijn eerste jaar junior toe. Bij de nieuwelingen eindigde ik enkele keren binnen de vijf. Een derde plaats werd tot nu toe mijn beste resultaat. Bij Wielrennen. Junior Danny Cant heeft aan sprinten een broertje dood (vh) de juniors reed ik onlangs als zevende door de finish. Tot voor kort kon ik niet ie dere dag trainen. Studeren kwam op de eerste plaats. Ik beoogde het diploma elec- tro-mechanica. Daar ben ik in geslaagd. Het was ook mijn voornaamste doelstel ling. Pas sedert eind juni ben ik frequenter beginnen trainen. Dat doe ik thans iedere dag in gezelschap van Mare Baets. Vijftig kilo meters en meer staan er tel kens op het oefenschema. Ik streef thans naar een over winning. niettegenstaande ik er mij van bewust ben dat dit niet makkelijk zal te rea liseren vallen. Sprinten is immers mijn zwakste kant. Dat is een belangrijke hin derpaal om als wielrenner een zege te beogen». E.D.M. Guy Rooms uit Temse heeft de voorsprong die zijn broer José had genomen in het Brabantse Melen ongedaan gemaakt. Hij boekte daar zijn zevende overwinning. Net evenveel dus als zijn broer. Die bereikte dat cijfer een paar dagen voordien bij de nieuwelingen. De beide broers verkeren blijkbaar in een uitstekende konditie. Wat Guy Rooms in Melen liet bewonderen, verdient waardering. Hij maakte zich biezonder verdienstelijk toen hij geregeld zelf initia tieven nam. Enkele keren overbrugde hij gans alleen een kloof. Dat hij verdiend als overwinnaar naar voor trad zal niemand betwisten. «Het is nochtans geen mak kelijke wedstrijd gewor den», zegt Rooms. «Ongeveer veertig kilome ters dienden te worden afge legd over bollige kasseien. Voor veel renners betekende dat een moeilijke opgave. Voeg daarbij dat er van bij de start om de haverklap werd gedemarreerd. De in tentie om vlug een afschei ding te realiseren was blijk baar levendig. Daarbij was daar nog de erg drukkende warmte, waardoor tal van renners er voortijdig de brui moesten aan geven. Half weg koers begon ik mij te laten gelden. Zes renners waren voorop geraakt. Ik zette met sukses de achter volging in. Een tweede po ging met drie leverde vijf tien sekonden op. Ook dan heb ik de afscheiding dicht- gereden. In de eindfaze is Pascal Van Der Vorst aan de haal gegaan. Ik ben naar hem toe gereden. Verschil lende keren poogde hij mij uit het wiel te rijden. Dat lukte nooit. Op enkele kilo meters voor de streep plaat ste ik een demarrage. In de kortste tijd bewerkstelligde ik een afscheiding die be houden bleef tot bij de finish: Guy Rooms leverde i T geval weerom het dat hij bekwaam is de besten in zijn kat» wedijveren. Het ha f el gezegd dat hij mxp overwinningen in a mares wil schrijven, trachting deelt ui ook zijn jongere broi elge schrijft nu het eerst acht op zijn naam? oh awe >ph «:de Piet De Wilde uit Berlare niet zo heel ver meer af. Ik heeft eindelijk een eerste liet niets meer aan het toe overwinning behaald. In de val over. Aan de aankomst- Ster der Juniors had hij zich lijn bleef ik meester over al behoorlijk laten gelden, mijn metgezellen. Ik voelde Ook in het provinciaal kam- mij echt gelukkig met de pioenschap eindigde hij op overwinning. Het was de een eervolle plaats. Een eerste zege van het seizoen, overwinning bleef echter Ze betekende een enorme langer uit dan de Berlare- stimulans. Rekening hou- naar lief was. Uiteindelijk is dende met mijn prestaties die dan toch tot stand geko- bij de nieuwelingen werd men. Dat gebeurde in dit in totaal de zevende ze- Uitbergen: ge. Dat aantal zou ik dit «Gemakkelijk is dat niet ge- seizoen nog willen verho- gaan.» zegt Piet De Wilde. gen. Bovendien is het mijn «Al vroeg vormde zich een betrachting om in de klas kopgroep. Ik behoorde tot siekers op het voorplan te het gezelschap. Daarna vie- treden. Nu ik afgestudeerd len er brokken. Vier renners ben en in het bezit van een sloegen op de vlucht. Eric diploma, staat mij niets Braecke, Jan Van De Velde meer in de weg om intens te en Van Steenlandt behoor- trainen en mij op iedere den tot het kwartet. Met drie wedstrijd degelijk voor te collega's ben ik hen achter- bereiden. Dat doe ik ge- na gereden. Ik voelde me fit woonlijk moederziel alleen, en ben de forcing gaan voe- Tijdens de training verkies ren. Andermaal kwam een ik nooit gezelschap. Dat is vluchtgroep met vier tot mijn ingesteldheid», stand. De streep lag toen E.D.M. Frankie Weemaes uit Kiel- tijd ondervond ik last van weken hoop ik nog enkele Hammenaar Peter Van Huf- wegh, Stefan Van I drecht heeft in zijn loopbaan een spierscheuring in de dij. als wielrenner al zestien Dat had een ongunstige in keer beslag gelegd op de vloed op mijn prestaties, overwinning. Bij de nieuwe- Momenteel ben ik er weer lingen werd de palm twaalf bovenop. Daarenboven keer zijn eigendom. Vorig heeft de overwinning in jaar bij de eerstejaars-ju- Erembodegem mij moreel niors ontving hij drie keer de opgejut. Lange tijd reed ik kussen van het bloemen- met Mare Macharis en Johan meisje. Zopas in Erembode- Jansegers alleen voorop. Op gem behaalde hij zijn eerste een gegeven ogenblik zijn seizoenzege. beiden onderling gaan bak- «Daar heb ik nu toch wel keleien. Ik heb daarvan ge lang moeten op wachten,» bruik gemaakt om er van- zegt Frankie Weemaes. door te gaan. Die voor- nik begon in feite al een sprong werd naarmate het beetje wanhopig te worden, einde naderde alsmaar rui- Toch heb ik dit seizoen al mer. Aan de streep bleef ik behoorlijk met tegenslag te ver voorop op mijn vroegere kgmpen gehad. Geruime metgezellen. In de komende overwinningen te behalen. In het sprinten niet altijd mijn sterkste kant begin ik nu ook beter aan mijn trekken te komen. Dat is be langrijk voor een wielrenner die een overwinning na streeft. Aan training ontbreekt het mij niet. Iedere dag fiets ik een behoorlijk aantal kilo- II 0! ide het gefcx fel is in St.-Niklaas als eer- Rudy Heiens. ste door de finish gereden. Saelens. Daarmee was hij aan de vijf- Bij dit groepje hadde n< de zege van het seizoen toe. nog enkele Nederli liji In Sinaai daarentegen werd gevoegd. In de korts do hij op een steenworp van de ontstond er een afsch e ji streep door de «oude» Fran- met de koplopers, cois Nauts uit Stekene van won uiteindelijk m het wiel gereden. De beide paar honderd metei vluchters waren drie ronden sprong op Van Hul voor het einde alleen voorop vierde plaats ging na meters in het gezelschap geraakt. Voordien hadden verdienstelijke van o.a. Rudy Saelens, één ze enige tijd het gezelschap Saelens. van mijn beste vrienden. Hij moeten dulden van o.a. Ste- werd vorige maandag ama- fan Wauman. Dirk Heir- teur. Ik moet nog een poosje wachten vooraleer ik die stap doe. Dat gebeurt pas op- 21 maart van volgend jaar.» E.D.M. we Zoals bekend is de gebrilde Sint-Niklazenaar voor de tweede opeenvolgende keer net naast Tourdeelname gevallen. Verleden jaar raakte Ronan buitenspel omdat een val in de De Wilde (vh) Wielrennen, studeren en op tere resultaten te behalen. zondagnamiddag van voet- Trainen doe ik iedere dag. bal genieten. Dat zijn zowat Dat gebeurt meestal in het de belangrijkste faktoren in gezelschap van de gebroe- het leven van Gerry Van ders Galle uit Kieldrecht. Raemdonck uit Meerdonk. Dertig tot veertig kilometer Als wielrenner heeft hij nog staan er iedere dag op het nooit gewonnen, maar de oefenprogramma. De woensdag malen we er hon derd kilometers door. Naast Wielrennen. Een eerste sei zoenzege voor junior Piet Midi Libri enkele weken voor de start van de Ronde hem opzadelde met een sleutelbeen breuk. Dit jaar lag de reden kompleet anders: de formatie van burggraaf Jean De Gribaldy kent immers een weelde aan buitenlanders, in hun geval is dat synoniem voor niet- Fransen. Daar waar eerst gezegd en verwacht was dat Steven Rooks niet in de Tour zou verschijnen, werd hij toch geselekteeerd door zijn overwinning in Luik-Bastenaken-Luik. Ook oudje (veertiger) Joaquin Agostinho liet zijn boerderij nog even voor wat ze was en ging voor de zoveelste keer van start in het grote avontuur. Van Jean-Marie Grézet werd tevens een bevestiging verwacht, na zijn opvallend goeie prestaties tijdens de Ronde Van Zwitserland en voor Sean Kelly was er zowiezo een plaatsje ingeruimd. De tiende en laatste plaats werd uiteindelijk na de Ronde van Amerika (is dat toeval) toegewezen aan Jonathan Boyer, een Amerikaan die zelf nogal wat vriendschappelijke banden heeft met patron Felix Lévitan. Dat hield meteen in dat de «eenzame» Belg uit de Sem-huishouding in de kou bleef staan, en Kelly zonder zijn persoonlijke vrienden en «knecht» moest afreizen. Met diezelfde Ronan Onghenae hadden we dinsdagavond een uitvoerig gesprek, dus voor het goede begrip na de zware Pyreneeenrit waarbij Sean Kelly niet alleen de gele trui maar tevens enkele minuutjes inschoot. Op onze vraag of hij eigen- «In de eerste dagen verliep dan ook onomwonden dat lijk ontgoocheld was dat hij alles nog optimaal maar hij zonder de Noord-Ier niet niet werd weerhouden voor bleef een overwinning in de meer zou aktief zijn in de zijn hobby. Daar heeft hij de wielrennerij heb ik nog de populairste etappewed- goeie bedoelingen steken, prof wielrennerij. «Sean is andere zaken te doen. Er zijn strijd van het seizoen ant- Wat er gisteren gebeurd is werkelijk een reuzekerel Een man die ik moed verliezen doet hij niet. De wielrennerij is veel voor over. «Toen ik nieuweling was vooreerst mijn studies. Ik woordde Ronan dat hij niet met de ganse ploeg, kan ik voor mij. reed ik enkele keren binnen volg moderne humaniora meer had gerekend op een vanuit mijn zetel in Sint-Ni- tijdens mijn tweede jaar de eerste tien door de fi- l"' 1 nish,» zegt Gerry Van Raem donck. «Momenteel ben ik eerste- vendien is het St.-Thomas-insti- selektie sedert eind april, klaas moeilijk zeggen maar Splendor heb leren kennen tuut op linkeroever. Daar «Ik had overigens wel het feit is dat Grezet en Boyer Ronan was drie jaar bij valt wat voor te doen. Bo- geluk om de meer lukratieve nogal wat achterstand op- deze Belgische ploeg aktief MAVIC diploma heel Ronde van Zwitserland aan liepen, en dat Kelly een bij- vooraleer hij naar de France r jaars-junior. De jongste we- wat belangrijker dan een de zijde van kopman Kelly te zonder lastige dag door- Semequipe verhuisde en ken had ik tegenslag. Ik on- overwinning. Nu het vakan- betwisten, een etappewed- maakte. Verder haakte René met wie ik eigenlijk een per- dervond last in de benen. Te tie is kan ik voluit genieten strijd waarbij op slechts tien Bittinger af en was het ook soonlijk kontrakt heb. In die veel getraind, zegde de dok- van mijn hobby». dagen evenveel prijzen te voor Agostinho een weinig zin dat ik hem steeds zal Ronan Onghenae ter. Ik heb het dan ook enige Gerry Van Raemdonck stelt verdelen waren als over de roemruchte etappe. Niette- volgen naar de ploeg die hij de grote kampioenen. Het tijd wat rustiger moeten aan ook belang in voetbal. S.K. meer dan drie weken duren- min ben ik er zeker van dat verkiest. Sean is overiaens mag er dan ook wel bij ver j\rj:» Be veren volgt hij van nabij, de Franse Ronde. Daar was (Sean) Kelly zich nogL-- «--»—! - Wielrennen. Junior Gerry Van Raemdonck: de uitsla gen komen wel (vh) doen. Van dit seizoen ver wacht ik niet zo heel veel. Totnogtoe werd een vijftien de plaats mijn beste presta tie. Ik hoop volgend jaar be- [1 her- een wieleratleet van het zui- Geen slecht woord over die de oogst voor onze ploeg pakken inzonderheid tijdens verste water, eerst was hij eerste klasser, of je hebt immers buitengewoon: Sean de twee klimtijdritten een louter sprinter, maar in de mdonck als tegen stander. meld worden dat Sean aan vankelijk wel van plan was - - om bij het begin van deze Van Raemdonck als tegen- werd individueel emdwin- specialiteit waarin huidig voorbije seizoenen is steeds Tour voor mjjn persoonlijke E.D.M. naar- Grezet eindigde derde leider Pascal Simon totnog- maar weer gebleken dat hij aanwezigheid te pleiten, en onze ploeg won het ploe- toe wat magertjes uitviel». zich ook in tijdritten en zelfs maar dat kon ik hem na lang genklassement. Met die rij- En daarmee zijn we eigen- in heuvelachtige etappes aandringen afpraten, omdat ke winst in handen, was het lijk op de centrale man te- best uit de slag kan trekken, deze werkwijze alleen maar recht gekomen waarop Ro- Hij doet dit niet zozeer uit onvrede en naijver in de nans wielercarrière vooral aangeboren talent maar kan ploeg had kunnen helpen», in de laatste twee jaren in alles aan omdat hij nu een- Onstuitbaar gaat de nu 25- niet verwonderlijk dat Sem- «France-Loire als een ge vaarlijk bolwerk werd aan zien voor de Tour». hoofdzaak steunt. Hij zegt maal het karakter bezit We hebben de naam Ludo Van Der Vreken de jongste tijd niet zo vaak meer aan getroffen in de uitslagen. Het blijkt nu dat de man uit Baasrode zowat in het suk kelstraatje is verzeild ge raakt. De provinciale kam pioen heeft alle moeite van de wereld om een wedstrijd tot een goed einde te bren gen. Vorig weekeinde ver scheen hij aan de start in Gavere. Ondanks een start- premie moest hij voortijdig de strijdbijl begraven. «De was ten einde kracht,» zegt Ludo Van Der Vreken. «Wat ik ook probeerde. Ik raakte haast geen meter voorop. Er zat mij niets an ders op dan vroegtijdig op te geven. Ik heb intussen een dokter geraadpleegd. Die tal witte cellen bevat. Meer dan waarschijnlijk heb ik tij dens het voorseizoen te zwaar getraind. Ik heb ook enige tijd antibiotica moe ten slikken nadat ik getrof fen was door een ontsteking op de luchtwegen. Volgens dat kon de Temsenaar voor de zoveelste keer nog eens aan den lijve ondervinden de dokter is het niet eens Rontje van Zwitserland half juni, toen hij over het bergachtige parkoers gewoonweg in de dens de Midi Pvrénees ten uitgesloten dat ik daar nu vernieling werd gereden en twee ritten voor het einde van zijn Helvetiaanse maalgang Pyrenees ten de ongunstige gevolgen van torug naar hul8 fc^de. Eerder was de Ronde van Italié al een flauw beestje geweest zodat ondervind. In ieder geval Re( njej moet verwonderen dat Jan, gepolst jarige Waaslander verder: «Het seizoen zag er voor Sean trouwens veelbelo vend uit met een sterke reeks wedstrijden in het prille voorseizoen welke zijn bekroning kreeg in een tweede opeenvolgende triomf in Parijs-Nice. Even nadien ging het echter kom pleet fout omdat Sean tij- val kwam, hierbij zijn sleu telbeen en duim brak en tot een minimale verplichte 'rust' van zes weken was genoodzaakt. Dat hield dus rinrifl„. nnr; UUvir zijn reakties, verklaart dat hij zich in de werd mij geadviseerd om toekomst bijna uitsluitend zal toeleggen op kleinere etappewedstrijden en in de eerste een paar weken rustig te piaat, op het kla„leke werk. blijven. Zoals het er nu naar yeiwyue mei uit ziet start ik allicht niet Het wielerjaar 1983 is oven- daar tiende) en ook tijdens graag ik ook had meege- k in ^at Kelly geen enkele scheepsrecht meer bij de juniors. Op 28 gens voor Bogaert nog niet Gent-Wevelgem was hij een spurt in een of andere rit, de juli wordt ik amateur. Hope- zo bijster succesvol verlo- voorbeeldige steun voor zijn zogenaamde vlakke etappes lijk ben ik tegen die tijd pen. In het voorseizoen suk- kopman Frank Hoste, voor kwamen voor mij zelfs rede- bekwaam om een goede re- kelde hij lange tijd met iets wie hij de ontsnapte Leo lijk zwaar over». Dienaan- pliek te geven. Ik ben mij in het bloed, en vooraleer hij Van Vliet bijna remonteer- gaande stelden we olijke ervan bewust dat er bij de van deze merkbare handi- de. In de Amstel Goldrace voorjaarsklassieker 1 twisten en wij de dus afzonderlijk kans mochten gaan had voor mij persoon! een goeie Ronde van deren tot gevolg, wa< lange tijd deel uitn van de kopgroep, en n lijk Luik-Bastenake waar ik Steven (Rooki ge tijd kon bijstaan een kleine basis hielp gen tot diens latere ov| ning. Daar voeg ikvd aan toe dat ik zelD een zegekaper ben, mijn laatste overwij van twee jaar gelet Bredene, maar daarenl volledig in mijn mogef den groei wanneer ik cl zijde van Sean Kelly l de opponenten mag tornen». tni Wat er nu volgt in de rende kompetitiemac is voor Ronan glasb «De prestaties van V:': denaar Sean Kelly i wellicht garant staan g heel wat na-Tourci: jest waar ik dan ook bijna len zelfsprekend, bij aani die zal zijn. Daarna zal ik i de Ronde van Nederlac sla den en dan nog enkeidee jaarsklassiekers omdc Rc bij de ploeg nog steec bsr een of ander succesje dc of rechts rekenen. De n. soonlijke konditie wordt sne der gaaf gehouden doo; ree dagelijkse fietstrainini [af een sporadische deel: spi aan enkele kermiswed ng den in de buurt: vet! ud; week was dat in Si: set klaas, morgen rijd ti to Temse en vrijdag in hc sene» De Ook voor komend se. ee zal Onghena meer I li waarschijnlijk bij Sem-r est ce-Loire blijven, doordc roi virtueel zeker is dal «te Sean een jaartje bijteke: rdc zijn huidige ploeg wac Pe zich zeker goed thuis P t Indien dat ook uitkomt 'de het voor de hand te lt; 'en dat Ronan zelf wel zal iel zetten in de Tour de Fr: oit 1984 want zegt een Vlc «m gezegde niet dat drie: Wil viel. Een terugblik leert ons dat Jan tijdens 1980, als lid van de Mini-Flat-formatie goed was voor drie overwin- Jan ook de vraag of hij zich n|"9en- I» 1*1. «'and hij 1 n U/PAT rop-Decortormatie als sor aktief blijft en zelf meer geld in zijn wi ploeg gaat pompen, naangaande is het VTCWUOl UUI Cl wij WC V wil WCAC IIIC1 lUUIC UUUUI- VIC. Ill UO nillhlCl UUlUIUtO JW11 wwu wc - 1 WUy UI HIJ A1C11 11 amateurs hard zal moeten kap was hersteld kon hij kwam Jan bijzonder goed achteraf bezien niet wat had 2 wee* a™? de Z1)de van honderd procent J 11. FntiC Ilo Wnlf in Vorrrtoar. 1~\„ 11/-W geknokt worden. Daarvoor reeds enkele klassiekers op stelde een diagnose. Daar- Wielrennen. Junior Ludo ben ik bereid om tot het zijn buik schrijven. Niette- uit is gebleken dat mijn Van Der Vreken is dringend uiterste te gaan». min was hij wel vooraan te bloed een overdreven aan- aan rust toe (vh) E.D.M. vinden tijdens de Ronde van Vlaanderen (hij eindigde Nieuwelingen te Vrasene Mare Laureys uit Sint-Ni- Laatstgenoemde deed ons Ven, Laureys en Patrick Suy klaas heeft in Vrasene zijn het verhaal van de wed vijfde overwinning van het strijd: De Caluwé heb ik dan de seizoen behaald Voordien «Al van bij de eerste ronde achtervolging ingezet. Dat al won hij drie keer in West- kwam er leven in de brou- zou pas later lukken nadat Vlaanderen waar hij vaak werij. Tien renners gingen Cornu en De Munck ons ge- gaat rijden en één keer voorop rijden. Wij zijn er la- zeischap waren komen ver voor eigen deur. Op 25 juli ter met enkelen naartoe ge- voegen. Net voor wij de kop- wordt Laureys junior. De re- sprongen. Het kwam tot een groep te pakken kregen ging sultaten van de jongste tijd hergroepering. Later vorm- Mare Laureys aan de haal zijn wel hoopgevend. In Vra- de zich opnieuw een kop- In korte tijd nam hij een sene won hij licht afgeschei- groep van vijf. Tot dat gezel- respektabele voorsprong, den voor José Rooms. schap behoorde o.a. Van De Samen met Patrick Suy heb plaats. «Door het uitblijven van een klassieke overwinning, werd de ploegleiding onge duldig en werd er zelfs ge- ik nog gepoogd om hem bij dreigd met maatregelen. voor de dag maar was er verslecht met het statuut alweer niks opgewassen te gen het reusachtig sterke ruilen voor «slecht» be- Postgeheel. Raas won daar, schermde renner in een en Jan spurtte zich zonder team waarin mannen als aarzelen naar de tweede Hoste-Sergeant-Jacobs de paradepaardjes werden. Jan Fons De Wolf in Vermeer-" 9IUIUUI TL L van enige kopman in 1982 te ',s met a, ze9es ,ot 9e" volg en verleden jaar luis terde hij zijn overgang naar het ambitieuze Êurop-üecor op met niet minder dan 12 voltreffers. 'iTzTiTmrocord opv^L °ol< vraag aan- lend voorzichtig en verwijst z'ln sportbestuurder bijna ogenblikkelijk naar de logischerwijs bijna in najaarsklassiekers. Vooral dovemansoren, „lucien Wil- de Schelde prijs in Schoten lekms was voor zijn renners Samen met de Nederlander te halen. Dat is ons niet Gelukkig volgde er dan een en Parijs-Brussel, heeft hij waarschijnlijk wat te los en gelukt. Het kwam dus tot redelijk geslaagde Ronde hierbij in gedachten. stond organisatorisch ge- een sprint tussen ons beiden van Italië waarin Frank Hos- De belans van de overwin- 'j? «f.t voor de tweede plaats, te drie etappes in zijn voor- ningen is inderdaad vlug ™r»nrnta««ïei waarop ik beslag zou leg- deel beslechtte en de ploeg gemaakt tot op vandaag nrnnnya" gen. Zondag start ik in Si- nog menig nevenklassment (woensdag 13 juli) alleen naai. Mijn betrachting is op- kon versieren met Mark Ser- gepralen in Betekom ou nieuw een zege binnen te geant en Mark Somers. Ik- jonstleden in Sint-Niklaas meld worden dat wij als ren- halen. Afwachten of het zal zelf moest me daar beper- fleuren immers Jans palma- ners strenger worden aan- lukken.» ken tot een mindere rol in res op, daar waar dat de dienst van voormelde ploeg- vorige jaren eufemistisch E.D.M. maten. Trouwens, hoe gezegd iets florissanter uit- hele organisatie, training dergelijke gewoonweg feilloos maar toch moet ver- Voor volgend seizoen blijkt het immers vast te staan dat de heer Hofman van de Eu- Fons De Wolf i liaans débacle in de b gele shirt zal verschijn dat deze ploeg nog eens een kopman bij I Jan Bogaert is )t(et gang van zaken niet z< nomen want hij drukt oi tweemaal toe op het hal hij alles in het werk sl om zijn goeie vriend e beeldige ploegmaat Eti De Beule bij de spal leiding van de ploeg t< ven aanbevelen. Maar baatte zodat de Hamm na twee jaar mag uit! naar een andere werkj Niettemin moet het voort en weet Jan beter wie ook dat hij in de k de weken een bevesti; /re verplicht is onder vorm S een of meerdere frapp" resultaten. Mare Nc

De Voorpost | 1983 | | pagina 24