r r Streekatleten dragen meest bij tot het sukses van de Nationale Kampioenschappen Stekene kan al wandelend gaan «smokkelen» Lebbekenaar Kris De Ridder, Belgisch junioreskampioen polstok ili|k Claude Holvoet op het scherp van de snede II Springwedstrijd Rijbaan Piet René De Wandel (Mere) haalt goud op Olympische Spelen Waasmunsterse sportraad kreeg nieuwe statuten 24 - 5.8.1983 - De Voorpost ATLETIEK Wie vorige zondagavond «Sportweekend» bekeek, meer bepaald het iiimverslag over de Belgische juniores-atle- tiekkampioenschappen. betwist in fiet Heizelstadion te Brussel, zag de Lebbeekse polstokspringer Kris De Ridder, rekordhouder in zijn kategorie met een wip over 5m05. 4m90 overschrijden. Bij drie pogingen over 5mll, vermeldde de kommentator, faalde hij jammerlijk. Omtrent dit falen toonde slepen. Zijn vijfde nationale Kris De Ridder zich maan dagmiddag geenszins ont goocheld. Het was te ver- titel, propos. De hoogste die de tweede in de uitslag, de bij Daring Club Leuven wachten, licht hij toe. Ik heb aangesloten Steven Van den gisteren met een lichtere Bossche haalde 4m20 stok 4m30 greep nor- spreel maal gesprongen. Dit op ad- delen, vies van de dokter die me behandelde na mijn val tij dens de Belgische kam pioenschappen alle katego- rieën van een week tevoren. overigens Europese kampioen schappen Alle aandacht van de Leb beekse eerstejaarsjunior Jammer genoeg brak toen de gaat nu echter uit naar de zware stok. Was dit niet ge- Europese junioreskam- beurd, dan had ik toen be- pioenschappen die van 25 slist 5ml0 overschreden en tot 28 augustus, in Schwe- was ik in het zog van Jan chat (Wenen) hun verloop Van Hocht en Desruelles krijgen en waarvoor hij derde in het kampioenschap reeds geselekteerd werd. geëindigd. Nu strandde ik Hierover Kris De Ridder: op een vierde plaats, en «Het moment is nu aange- hield aan de val een lichte broken om me intensief amrkwetsuur over. Kwet- zowel konditioneel als tech- suur die me noodzaakte vo- nisch op deze Europese rige week slechts éénmaal kampioenschappen voor te te trainen, op donderdag te bereiden. Vóór het begin er- Willebroek, waar ik de laat- van wil ik alleszins nog ste tijd mijn trainingen af- 5m20 overschrijden. Een werk. Die handikap stelde noodzaak, wil ik in Schwe- voor Kris De Ridder echter chat tot de vijf besten beho- geen problemen om met een ren. Hoewel de prestaties wip van 4m90 de Belgische van mijn direkte konkurren- juniorestitel in de wacht te ten een Fin overschreed 5m55, een Rus 5m40 en een landgenoot van hem 5m35 mijn ambities zouden moeten temperen, toch wil ik in de Oostenrijkse hoofd stad alles op alles zetten. Elke wedstrijd moet immers betwist worden en ik heb ervaren dat ik bij grootse konfrontaties extra-gemoti veerd ben en telkens goede uitslagen behaal. Waarom zou dit nu ook niet mogelijk zijn? Kwa leeftijd, ik ben eerstejaarsjunior, vallen de ze Europese kampioen schappen eerder ongelukkig voor mij. Vermits ik het moet opnemen tegen bepaalde konkurrenten die een jaar ouder zijn. Ik wacht dus af en ik hoop alleszins te kun nen doordringen tot de finale.» Om zijn konditie aan te scherpen, wedstrijdritme op te doen en de 5m20 te over schrijden, neemt Kris De Ridder nog deel aan wed strijden op dinsdag 2 augus tus te Willebroek en op za terdag 6 augustus te Breda. De karaktersterkte die de jonge Lebbekenaar eigen is, zal hem o.i. tijdens de E.K. te Wenen geenszins degra deren tot een «meesprin- gertje». Pierre Van Rossem Na afloop van de jongste nationale atletiekkampioen- schappen op de Heyzel te Brussel, kunnen we alleen maar juichen. Heel wat re cords, vooral bij de juniores, sneuvelden. In deze record- wals en kampioenenhulde hadden onze streekatleten ruimschoots hun deel. Eddy Annijs zal naderhand zowat iedereen bekend zijn. De sinds een tweetal weken bij Vlierzele aangesloten hoogspringer lukte zaterdag de prestatie van het jaar door in zijn specialiteit de Belgische grenzen naar een wereldniveau te tillen. Met zijn 2.34 rangschikt deze kersverse VS-atleet zich tus sen de top tien ter wereld. Om de klasse en waarde van deze prestatie te be schrijven zullen waarschijn lijk in de nabije toekomst nog honderden vellen nodig zijn, zodat we ons hier zul len beperken tot de eerder normale prestaties tijdens de kampioenschappen, prestaties op Belgisch ni veau dan. We botsen toch alweer op een Vlierzele-atleet in de persoon van 400 m-specia- list Eddy De Leeuw, ditmaal iemand van eigen kweek. Zoals verwacht won Eddy zonder noemenswaardige tegenstand zijn nummer in een tijd van 47.60 na een overwinning in de reeksen met 48.07. Zova-atleet liet zaterdag een zeer gunstige indruk in de 800 m-reeksen. Na een span nende finale kwam ook hij als eerste over de eindmeet en kon het kampioenen schildje mee naar huis ne men. Gelukkig voor hem zat hij reeds bij het ingaan van de laatste bocht vooraan zo dat hij de beruchte valpartij waarvan Wijnsberghe, mis schien wel de moeilijkste tegenstander, het slachtof fer werd. Ook scholier Van Lancker, alweer een VS-produkt, liep zich andermaal in de kijker. Na haar uitstekende presta tie tijdens de jeugdinterland in Parijs bleef ze stevig doortrainen met als resul taat een prachtige tweede plaats op de 400 m. Haar tijd van 56.00 is een nieuw per soonlijk rekord. Op 800 m dames kregen we de ver wachte zege van ex-Oude- naarde-atlete Rosine Wallez die in een niet zo vlugge wedstrijd haar tegenstan ders moeiteloos uitschakel de. Van Praet van Lebbeke werd vierde in 2.08.47 en Van den Borre vijfde. In het hoogspringen verge ten we ook niet de vierde plaats van Vlierzele- hoogpsringer Mark Borra (2ml4). Borra, eens belofte vol, schijnt de juiste kadans niet te vinden en blijft, mede door kwetsuren, op 2.10-2.15 hangen. Van der Stichelen van Eendracht Aalst werd met een persoonlijke beste sprong van 2.08 zesde. Tony Duchateau overheerste zoals verwacht het speer- werpnummer en gooide al weer 70 m. Hem kan dit sei zoen zeker geen onregelma tige prestaties verweten worden. Een uitschieter moet hem ooit bij de 80 m brengen. Derde werd kolle- ga Vereecke met een worp van 64.72. In de 1500 m dames kon Van den Bossche van Zele zich een mooie vijfde plaats toe eigenen in 4.33.42. En nu het hoofdstuk MP. Geldhof, die een zilveren en een gouden medaille binnenhaalde. In het verspringen, haar nieuw suksesnummer haalde ze de tweede plaats met 6m05 na specialiste Duchateau. Als of dit nog niet voldoende was zette ze in het discus werpen met haar allereerste poging de rest van het deel nemersveld buiten wed strijd. De officiëlen meetten 56ml2, een nieuw belgisch rekord en goud. Op de 1500 m heren is de zevende plaats van Willy Goddaert zeker het vernoe men waard. Met 3.43 liep deze hardtrainende atleet een nieuw persoonlijk re kord. Ronald Desruelles haalde het gemakkelijk in het verspringen met een wip van 7m75, tevens de beste jaarprestatie, maar niet ver genoeg voor Helsinki, zijn broer won het polstoksprin- gen. De vierde plaats was voor De Ridder, die jammer genoeg de strijd moest sta ken doordat zijn polstok jur i.S middendoor brak en hij verwondde aan de c Laat ons hopen dat dezej; ge akrobaat er geen hind van ondervindt op de en pese kampioenschappen niores, waar hij beoogt. Kris Rottiers zesde met 4m60. In het springen dames ging I Soetewey het hoogst. I Schacht werd vierde g lm70. Samengevat Vlierzele Sportief met 5 den medailles en talrijke: veren en bronzen zeker de meest begiftigde cli ¥f worden gerekend. Alg 9 r meen gezien zullen it s'39 kampioenschappen welk se door velen als een hoopvo 'ne' gebeurtenis beschouiir worden in de annalen 8r de belgische atletiek. De supersprong van Ann] de aanleiding tot de hen leving? Mare De Ri 91 ,fél afél hel ha In 1978 organiseerde de Stekense sportraad voor de vijfde maal een wandeltocht doorheen king» grijpt de Stekense het natuurschoon van Stekene. Daarna verdwenen de door de sportraad ingerichte sportraad nu wijselijk terug wandeltochten. Later werden nog een twéetal fietstochten ingericht, doch wandelen werd naar de vroegere wandel- voorlopig niet meer gedaan in Stekene, althans niet in organisatie van de sportraad. Wel tochten. Men vond en zocht trachtte de kultuurraad (ja, ja!) een tijdlang zij het voor punten deze wandeltaak over een toepasselijke naam, te nemen. Op 21 augustus 1983 knoopt de Stekense gemeentelijke sportraad nu terug aan want smokkelen was tot met deze wandeltraditie, want op deze zondag worden in het nog groene Stekene de voor relatief korte tijd één «Smokkeltochten» georganiseerd: over 5, 10, 20 en 40 kilometer. Historie oktober 1977 vervangen door niet uit. Er kwam een In de statuten van op 18 «Fusietocht van Groot-Ste- sportweekeinde, de oktober 1974 opgerichte Ste- kene» en het vertrek was sportlaureaten werden te- kense sportraad staat onder toen aan de sporthal in rug op een schavotje ge- meer: «De raad heeft de op- plaats van de jaren daar- plaatst tijdens een sporthal, dracht bij te dragen tot de voor aan het Zomerhuis. De- men plande een gezellig sa- algemene lichamelijke en ze keer 876 deelnemers met menzijn, de statuten werden geestelijke ontwikkeling als jongste de 4 1/2 jaar jon- herwerkt... Kortom: er was van de gemeente» en dat ge Isabelle De Vijlder en als terug een sportraad. «De sportraad dit wil berei- oudste alweer Roger Mette- n. ken door aan iedereen een penningen uit Hamme. Terug wandeltochten aangepaste individuele of Het ging toen fel bergaf en De «nieuwe» sportraad kollektieve lichaamsoefe- 1978 werd meteen de voorlo- wer^te voor 3 oktober 1982 ning of sportbeoefening aan pig laatste uitgave. Het jaar °°k een «massa-jogging» te bieden». Mooi hé! daarna probeerde men met u^- Dit werd evenwel een Deze gemeentelijke een fietstocht doorheen Ste- fiasko: «Dwars door sportraad nam vooral de kene, doch meer dan 2 uit- Stekene» werd een regel eerste jaren van z'n bestaan gaven kwamen er niet. dan ook een hele reeks van de voornaamste bijver diensten te Stekene en om streken. Heel wat Steke- naars zijn dr zelfs betrekke lijk welvarend van gewor den. Daarom kregen deze vernieuwde wandeltochten de naam «Smokkeltochten» mee. Ook nu gaat het (nog) door het mooie, sfeervolle én gezonde doch niet meer ongeschonden! na tuurschoon van Stekene. Wel kunnen de inrichters er prat op gaan dat de Smok keltochten door bossen en velden gaan, daar waar an dere wandeltochten veelal langs drukke verkeerswe- rechte snelle loopkoers voor gen of eentonige landwegen initiatieven om genoemde opdracht te vervullen. On- Terugval der meer wandeltochten die Daarna kwam er een «min- onder het motto «Ontdek der goede verstandhou- Stekene» werden gelan- ding» tussen het gemeente- welgeteld 111 vooral niet- Stekense lopers. En dat was toch alles behalve de bedoe ling! Mede door deze «misluk- gaan. Slechts eventjes komt men buiten Stekene. Uiter aard in Nederland, om te smokkelen. Maar, de inrich ters zullen de douanen tijdig op de hoogte brengen! Ge- interesseerden kunnen kie zen uit 4 afstanden: 5, 10, 20 en 40 km. Voor deelname betaalt men 25 fr. voor de twee korte afstanden en 40 fr. voor de 20 en 40 km. Hierin is een versnapering voorzien terwijl frisdranken aan sociale prijzen te koop zijn. Wie een medaille wil na af loop dient op voorhand 40 fr. extra te betalen, vertrek en aankomst aan de gemeen telijke sporthal aan de Ste kense Nieuwstraat en iedere wandelaar dient tegen 17 uur «binnen» te zijn. Voor de 5 en 10 km kan men vertrek ken tussen 13 en 15 u., voor de 20 km. tussen 8 en 14 uur en voor de 40 km tussen 8 en 12 uur. Wie eventueel nog verdere inlichtingen wenst kan te recht bij Leo Martens, Hei straat 17 te Stekene. Tel. 03/ 779.77.18 ofwel bij Mark Baert, Dorpsstraat 87 te Ste kene, tel. 03/779.78.70. DeBeEr PONYSPORT Proef 1: Pony's Al barema A mixte bar rage niet op tijd 1. De Kinder Tommy, Alexander, 0-B.T. 2. Pieters Benjamien, Speedy, 3-B.T. Proef 2: Pony's A2 barema A barrage o/c 1. Meersman Sonja, Goldorak, o-B.T. Proef 3: Training barema A barrage o/c 1. De Groote Mariane, Alexander, o- 32.2 2. Van Landeghem M.J., Chalimaar, 0- 39.9 3. De Clerck Alfons, Bentorro, 3-45.1 Proef 4: Reeks I barema A mixte barrage o/c 1. Raes Sonja, Laika, 0-40.1 2. Van de Vijver Luc, Alfeta, 4-41.2 3. Maes Ilse, Concorde, 4-44.3 4. Janssens Rika, Targon 3-37 Proef 5: reeks II barema A mixte barrage op tijd 1. De Groote Marianne, Lady, 0-39.4 2. Van Holderbeke Inge, Maybe, 0-40.4 3. De Groote Marianne, Don Quichotte, 0-40.8 4. De Clerck Luc, Alia, 0-41 5. De Rijcke Patrick. Queen, 4-43.1 Proef 6: reeks m berema A mixte met barrage op tijd 1. De Rijcke Patrick, Wip, 0-41.7 2. De Groote Marianne, Kiss me, 3-50.5 3. De Groote Marianne, Flash Light, 4- 42.9 Proef 7: Pony's A barema A niet op tijd 1. Vergouwen Joris, Petunia, foutloos n B.T. 1. De Kinder Tommy, Alexander, fout loos B.T. 1De Dekker Peter, Andy, foutloos B.T. Proef 8: Pony's A2 barema A op chrono 1. Meersman Sonja, 0-47 Proef 9: Training, barema A op chrono 1. De Groote Marianne, Alexander, GLe, 43.9 2. De Groote Marianne, Corry, 0-48 3. Swenne Jan, Quinta, 0-48.7 4. De Kinder Tommy, Robunta, 0-50.9 Proef 10: Reeks I barema op chrono 1. De Vos Freddy, Rubine, 0-83.6 2. V. Landeghem M.J., Trompeira, 0-8t 3. Maes Ilse, Concorde, 0-86.7 4. Raes Sonja, Laika, 0-86.8 4. Maes Inge, Ulanka, 0-86.8 6. Blankaert Ivo, Valentino, 0-101.9 Proef 11: reeks 2 - barema A op chrono 1 Janssens Rik, Glame - 0-76.1 2. Van Holderbeke Inge, Maybe, 0- 3. De Groote Marianne, Don Quichottf rc 4-84.9 4. De Clerck Luc, Alia, 4-88.5 5. Van Evelghem Johan, Robinhood, 98.6 Proef 12: Reeks 3 - barema op chrono 1. Verbruggen Christel, Luitenant, 81.0 2. De Rijcke Patrick, Wip, 3.-95.5 3. De Groote Marianne, Kiss me, 4-11 Der -di' oo Een eerste dergelijke wan deltocht ging door op 2 fe- bestuur en de gemeentelijke dTSS Winnaar 24 uren van Francorchamps 1600 cc bruari 1975 met deelname punten waren divers: aan- van niet minder dan 616 vraag tot erkenning als wandelaars uit Stekene plus sportgemeente, ongelijke daarbij nog een groot aantal huurprijzen, buitensportak- vreemdelingen» zodat komodaties, verdeelsleutel 1.036 mensen op die dag subsidies... Stekene te voet ontdekten. De schepen van sport vroeg Reeds op 26 oktober 1975 zich toen zelfs af waarom de kwam de tweede uitgave sport- en andere verenigin- van «Ontdek Stekene» en gen van Stekene nog ondanks de konkurrentie «dronkgeld» moesten krij- Je zou het hem niet aangeven dat hij tijdens het voorbije moet leven. Gevaar? Na- van onder meer de wandel- gen. Dit onder meer natuur- weekeind doorlopend onder hoogspanning leefde. Rustig, tuurlijk, dat is ermee ver- tocht in Sint-Pauwels én de lijk tot ongenoegen van een met een guitige glimlach op de lippen treedt Claude bonden. Als je daar niet inhuldiging die dag van de sportraad die steeds maar Holvoet je tegemoet. En nochtans, Claude Holvoet was tegenop kan moet je maar ZOpas aan het werk in de 24 uren van Francorchamps. En bakker worden of zoiets. dat kun je niet vergelijken met de toeristische trip naar het Wie in een snelle wagen wil Meetjesland die wijzelf het weekeind maakten. kruipen moet de gevaren kennen. Wie topsport wil In Francorchamps zorgde even in het gedrang ge- bedrijven loopt dikwijls op nieuwe Hellestraatse uitdunde en al sluimerend pastoor werden toch nog 657 minder en minder vergader deelnemers ingeschreven. Op 16 mei 1976 was men de 3e uitgave toe en 764 bare wandelaars gaven hieraan waren... gehoor. De langste tocht Eind 1981 kwam dan de her liep toen over 42 km en hier- opstanding na «een hele tijd de. Het kwam zelfs zo i dat er helemaal géén open vergaderingen meer Holvoet voor een opgemerk- weest. Drie Toyota's bleven het te prestatie. Voor het eerst overeind en ze zouden ten in de geschiedenis van het slotte de zwaardere, maar gebeuren in Spa behaalde ook breekbaarder, VW-Au- een merk zowel de divisie- di's achter zich laten. Clau- overwinning, de beker van de Holvoet was de leider de koning als de merkentro- van het Toyotagezelschap Mettepenningen die toen 69 Er werd zelfs na heel wat fee. Dit suksesnummer was en maandagavond kon hij weggelegd voor Toyota. De zichtbaar nog nagenieten Japanse wagentjes deden van het groot sukses. teem op poten gezet en de het erg goed al was in het andere initiatieven bleven begin zelfs hun kwalificatie «Ik was er nochtans niet erg gerust in. Bij de oefeningen aan namen 114 wandelaars zonder vergaderingen»: met deel, met als jongste een frisse moed en krachten zekere Nijs uit Vrasene (8 ging men bouwen aan een jaar) en als oudste de heer vernieuwde sportraad.. toen 69 Er werd zelfs na heel lentes telde. De Chiro moeilijkheden en strubbe- bracht toen het grootste lingen een puntensys- aantal deelnemers mee. «Ontdek Stekene» werd van de snede.» Hugo Aerts In de gemeenteraadszitting hij principieel gelijk heeft, te Waasmunster kende de gen en dit eerst met de 'Wij ervaren dat de sport- sportraad eens grondig te bespreking van de nieuwe raad noodzakelijk is en goed bespreken, statuten der gemeentelijke moet kunnen werken. Naar Hij was van oordeel dat er diskus- verluidt heeft men bij de zich veel moeilijkheden zou- Waasmunsterse sportraad den kunnen voordoen. sportraad tal sies. Schepen van sport. leek het dat de snellere VW's en Audi's ons van de baan zouden rijden. In het verleden hielden ze het meestal niet erg lang uit in de slijtageslag maar nu be schikten ze toch over een heel degelijk team en over een niet onaardig budget. Wij hebben er in de wed strijd zelf dan toch maar een afvallingsrace van ge maakt. Afwachten en probe ren de finish te halen. In Vorige week kreeg Mere, totaal onverwacht, zijn tweede kampioen. Na Lucien Van Impe. van wie de wielerhoog- standjes ook door minder sportieve landgenoten nu wel zullen gekend zijn» was er plots René De Wandel. René De Wandel, negentien jaar. en vorige week tijdens de Interna tionale Zomerspelen te Baton Rouge goed voor Olympisch goud op de 400 meter. Het is weer feest in Mere, selijke Indianenstam die Men heeft er weer aardig vroeger hun gebied met een staan schilderen. Een paar rode stok afbakenden, haal- weken geleden waren het de René de gouden medaille de nationale kleuren, dan op de 400 m lopen. De nieu- weer de rode bolletjes en we kampioen uit Mere stond vorige week werd het huis er fier bij. Met op zijn T-shirt van de familie De Wandel in de kop van Lucien Van Im- de verf gezet. pe. Zijn favoriet. De man Zoon René, voor 80 t.h. men- aan wie René, zo zegt hij het taal gehandikapt, was de zelf, zich optrok. Ondanks gevierde. Op de Olympi- zijn zware handikap slaag- sche spelen voor gehandi- de hij erin een opmerkelijke kapten in het Amerikaanse prestatie te leveren. Pas Baton Rouge, de naam van twee jaar wordt er aan atle- de stad komt van een plaat- tiek gedaan. T ning in Baton Rouge I een ervaring die hij t meer zal vergeten. Olympische medaille. 1 ontmoette in de USA gens uit alle delen i wereld. Uit Japan, uit CuT uit Zuid-Amerika, uit C da, uit Polen, uit zowat landen van West-Eur uit Mexico en Jamaica ei de USA zelf natuurlijk.) Belgische afvaardiging I stond uit 20 atleten, f Wandel was de sukse ste. Hij toonde fier dei dailies die hij op die tf jaar al bijeen liep. Vijf den, drie zilveren en I bronzen. René is er heel op. Terecht. Gunther Pflips gaf hierover de jongste maanden met Raadslid Verhofsté stelde Francorchamps mag men vooreerst een uiteenzetting, veel moeilijkheden af te re- dat schepen Pflips eigenlijk njet bes1endig plankgas ge. SP-er Van Mele scheen daar kenen. Wij hopen dat er bin- naast de kwestie zat. Wat m yen Da{ .g jouwens ook de blijkbaar niet mee akkoord nenkort veel vlotter kan ge- de algemene vergadering reden waarom zo vaak for te gaan en stelde dat het werkt worden', merkte bur- werd goedgekeurd staat mule i„rjjders hi0r nie{ Qan belangrijkste is de gemeester Strobbe op. Wel niet in de statuten, aldus hun trekken kwamen. Toyo- sportraad bij dit alles te be- moet ik eraan toevoegen dat Verhofsté. Ik weiger dan ook tQ migt sneiheid maar ze trekken. Dit laatste gemeen- de sportraad weinig goed aan de stemming deel te bleken toch weer opnjeuw telijk orgaan moet daar te- gestruktureerde statuten nemen, zei Verhofsté. Men heel betrouwbaar.» vens advies over uitbren- heeft, aldus de voorzitter, kan nooit zijn eigen advi- gen, ging raadslid Van Mele Om alles in goede banen te seur zijn, stelde interpel- De 1600-overwinning was leiden hebben we gemeend lant. Het schepencollege is dus voor Holvoet die met zijn Vissen. Hubert Veyt won aan de sportraad goed ge- van oordeel dat de moeilijk- vader al jaren het Toyota- met glans de driedaagse reglementeerde statuten heden die in de sportraad agentschap te Dendermon- wedstrijd op de visrijke put voor te leggen. aanwezig zijn kunnen opge- de uitbaat. Racen blijft voor van de h yan der y reken te lost worden, besloot de heer de familie een zeer belang- Gremherven Hii is tevens PW-schepen Pflips met al- Strobbe. De stemming over rijke hobby. Claude Holvoet PrnJtio ïnnJisInnt tematief de statuten gaf uiteindelijk doet het nu ook al jaren. tussenkomst van raadslid Schepen Pflips was van me- 10 ja. 2 onthoudingen en 7 viswedstrijd van de stad Van Mele zei burgemeester ning dat het blijkbaar het raadsleden weigeren te «Het is een stuk van mezelf Dendermonde die hij reeds Strobbe tegen Van Mele dat best was dit punt te verda- stemmen. (P.V.G.) geworden. Iets waarmee ik op zijn naam schreef (c) verder. Volgens laatstge noemde moeten deze model statuten eerst naar de sportraad. Het is tevens de bedoeling dat ook de kul tuurraad tot een goede sa menwerking komt. Na de Wielrennen. Het wakkere bestuur van de Klei uit Lebbeke organiseerde een tweedom voor nieuwelingen (c)

De Voorpost | 1983 | | pagina 24