r I •C In Lokeren leeft de jeugd voor badminton ^(voetbalprogramma( Kalender van de hogere reeksen Alfons Moens, Hector Vercauteren, Gebroeders Van der Borgt, Roger Vercauteren, Albert Van Daele, Danny De Geest, Jozef De Bleser, Clement Van Biesen, Van Damme en zn, Alfons Cool, Jaak de Wilde, Albert De Dobbelaer, Petrus Van der Aa en Daman-Dierickx sieren het Noyonpodium 'ee ei Van Bleyenberg, De Leeuw en De Croock winnaars op Quievrain De Wilde, winnaar uit Meaux Eerste stertennistornooi Kaatskalender voor 6 en 7 augustus 1983 Sporthal Oudegem eind dit jaar in gebruik 28 - 5.8.1983 - De Voorpost DUIVENSPORT Te Buggenhout Den Belg klokte Jozef De Bleser twee duiven in de eerste tien met de le en 8e prijs. Vroege duiven voor Robert Man- naert, Rudolf Van Damme, Pierre Bijl, Desire Van Rans- beeck, Louis Van Gerwen, Louis Van Riet, Frans Pee- ters en Roel Willockx. Bij de oude duiven de eerste drie duiven voor P. en zn. Boe man en de 4e prijs voor Roel Willockx. Jozef De Bleser was eveneens de laureaat bij de jaarlingen voor Rudolf Van Dammen, Desire Van Ransbeeck, Louis Van Ger wen, Roel Willockx (5e en 9e), Paul Verhasselt, P. en zn Boeman (7e en 8e), Ed. Temmerman. Te Berlare won Germain Braeckman met een straat voorsprong de le en 2e prijs. Petrus Seymortier was 3e en 9e en vroege duiven voor Luc Van Malderen, Jozef De Beule, Jan Tackaert, Arthur Van Malderen, Frans Si- chien en Etienne Buyle. Te Overmere een knappe ze ge voor Emiel Louis en dan een reeks van Julien Roe- landt met de 2e, 3e, 4e en 5e prijs. Te Lebbeke Verbroedering toonde Clement Van Biesen de mogelijkheden van zijn stam met de le en 5e prijs. Alfons Saerens was 2, Dési- ré Van den Abbeele kwam goed aan zijn trekken met de 3e en 9e en dit mag ook gezegd worden van Marcel Schinkels, A. Cooreman (6e en 7e), A. De Plecker (8e en 10e). Te Appels-Grembergen-Ou- degem - Hamme voerde de gebroeders Vanderborgt de Appelse kolonie aan met de le en 2e prijs. Dan volgde Baziel Poppe met de 3e en 7e en verder Richard Ydens, David Moens, Remi Cam- merman. Jozef De Grauwe, André Van Acker en Alfons Truyens. Te Baasrode - St.-Gillis - St.- Amands - Moerzeke een in het oog springende uitslag van Van Damme en zn met de le, 6e, 7e en 10e prijs. Vroege duiven bij Jean Bec- qué, gebroeders Van der Borgt, Frans Cools (VI.), Van Geert en zn (5e en 8e), Philip Van Limbergen. Bij de oude duiven waren de gebroeders Boon nummer 1 voor Jozef Colman en Van Steen en zn. Te Opdorp-Malderen was Kamiel De Fauw goed voor de le en 4e prijs en in het beste gedeelte van de uit slagen lazen we ook de na men van Fertinel Willems, Karei De Bleser, Marcel Muys, Marievoet-Van Weyenberghe, Giron Van den Berghe, Petrus De Smet (8e en 9e), en Frans De Bondt. Te Schellebelle een zege voor Romain Ver- schooris voor De Bruycker- Leus (2e en 4e), Van Heck-De Rick (3e en 7e), Eric Lau- waert (5e en 10e), Roels- Baeyens, Leemans-Soetaert (8e en 9e). Bij de oude dui ven en jaarlingen een dub belslag voor het hok Octaaf Brondeel. Vroege oude dui ven voor Maurits De Rijcke (2e, 6e en 10e), Herman Va- genende, Remi Clerick, Maurice Fiers en Robert De Raedt. Vroege jaarlingen op het hok van Herman Vage- nende (2e en 4e), en verder vooraan in de uitslag Mau rits De Rijcke, Ongena-De- vogelaere, G. Engels, O. De Cuyper, L. Van Cleemput en R. Verschooris. Te Haasdonk zwaaide Ar- mand Temmerman met de zegebloemen voor Omer Heirman (2e en 4e), Fr. en Ph. Van Raemdonck, Eddy Smet, Paula De Rijcke, Rene Van de Wallen, Roger Van Hese, Petrus Steels en Frans Truyman. Bij de oude en jaarlingen was Amede San- nen de grootmeester met een dubbele zege. Louis Bol- laert klokte de 2e en 4e prijs en verder Jozef Van Moer, Petrus Neems, Frans Truy man (6e en 7e), Eddy Smet, Roger De Backer en Albert Matthijs. Kopduiven bij de eenjaarse voor Jozef Van Moer (2e en 9e), Theofiel De Corte, Petrus Neels en Ghis- lain Nicqué, Eddy Smet, Re ne Van de Walle, Roger De Ben en J. De Clerck. Te Kemzeke speelde Danny De Geest een uitblinkersrol met de le en 6e prijs. Goede resultaten voor de kolonies van Julien Van den Bossche. Gabriel Deyaerts, Paul Van Eynde, Florent Meerschaert, André Coppens, Karei De Paepe, Edward De Wilde en Gilbert Verschraegen. Te Stekene haalde Roger Vercauteren de kop voor Emiel Zaman, Julien Van Doorslaer, Albert Pieters, August De Cock, Johan Van Doorslaer, Polydoor Nijs, Al- bert Meeussen, Willy Van Goethem, Theod. De Detter. Te St.-Gillis-De Klinge was Albert Van Daele de lijst trekker voor Willy Maes, Jo Antheunis (3e, 6e en 8e), Leonard De Rechter, Cyriel Van Landeghem, Albert Coppieters, Willy De Maeyer, Van den Bossche en zn. Bij de oude duiven een knap resultaat voor Boude- wijn Van Puymbroek met de le en 5e prijs en verder kop- prijzen voor Robert Stevens, Marin-Dullaert, Van der Poorter en zn (4e en 9e en 10e), Van den Branden en zn, Rene Van Gaever en Marcel Vereecken. Te Vrasene noteerden we voortreffelijke prestaties van de hokken Ongena en zn, Wijn en zn. Jozef Dupont, Frans Van Landeghem en Marcel Smet. Te Zele-Uitbergen was Hec tor Vercauteren de uitblin ker met de le, 4e, 5e, 8e, 24e, 25e en 29e prijs. Vroege dui ven voor Dierickx-Vissers, Theo Van Elsuweghe, Luc Van Elsuweghe, Andre De Vriese, Gerard De Gucht en Theo De Vleeschouwer. Te Hamme-Elversele en Zog- ge was Alfons Moens niet alleen de winnaar maar met de le en 11e prijs was hij goed voor de eerste serie. Het regelmatigste en sterkst spelende hok is dat van Phi lemon Staes met de 2e, 6e, 14e, 34e, 41e. Jozef De Don der met de 3e, 11e, 16e, 21e. Vroege duiven voor De Kin- der-Rotthier, Hoens-Van Do ren, Verhelst-De Vlieger. Paul Van Acker (8e, 12e, 13e, 17e), Gerard Roels en Fr. Ringoot. Bij de oude duiven de le en 8e voor Alfons Moens voor Rene Cooreman (2e, 9e en 10e), Constant Van den Nest (3e en 6e), Verhelst- De Vlieger, Omer Van Haut- te. Bij de jaarlingen klokte Cyriel Van Hecke de le en 6e prijs voor Alfons Moens (2e en 8e), J. De Maelsche, Omer Van Houtte en Eve- raert Roger. Te Wanzele-Lede een suk- ses voor Alfons Cool met de le en 4e prijs. De Vuyst en zn met de 2e en 8e prijs krijgen ook hun deel en vroege jon gen voor Rene Van Huff el, Frans Piscador, Albert Cooyman, Jerome Kerre, Jo zef Bosschaert, en Jules Uyt- tendaele. Bij de oude duiven en de jaarlingen was het Jean Van den Bossche die twee keer won en bij de oude duiven er ook nog de tweede prijs bijklokte. Vroe ge oude duiven voor Mauri ce Uyttendaele, Alberic Pie ters, Dan en zn De Pauw. Ereplaatsen bij de jaarlin gen voor Maurice Uytten daele, Alberic Pieters (3e en 4e), J. en zn De Vuyst en K. Ringoot. Te Zele-Lokeren schoot Jaak de Wilde in volle aktie met de le en 3e prijs als resul taat. Hij kon alle konkurren tie achter zich houden en -'.ie kwam hoofdzakelijk ver. Hu- go Van Acker, Jozef ran Pe- teghem (4e en 5e). _,miel De Vreese, Georges ..met, Leon Verbraecken, gebroeders Van Hi lie en Rita De Wandel. Te Buggenhout-Lebbeke en St.-Gillis mikte Jules Man- naert in de roos en deed er ook nog de negende prijs bij. Vroege duiven voor Frans De Wolf, Renaat Le lie, P. Verhaevert (4e en 7e), Van de Vondel en zn, Lucien Leroy, J. Ringoot en P. Goossens (10e en 11e). In het Verbond Waasland ging de le prijs bij de jonge duiven naar Albert De Dob belaer voor Henri Coppens, Gaston Van Grembergen, Petrus Van Ooste, Coppens- De Schepper (5e en 10e), Paul Van Royen, Francois Van Broeck, Willy Geleyn en A. Van Vlierberghe. Bij de oude duiven de le en 3e prijs voor Weduwe en zonen Braem en kopprijzen noteer den we achter de hokken van Alfons Jacobs, Rene Van Gaver, Willy De Jonghe, G. Smet, Walter Van Puyen- broeck, Theofiel De Moor en Theofiel Deyaert (9e en 10e). In de Verenigde Maatschap pijen te Temse zette Petrus Van der Aa de eerste prijs achter zijn naam voor Ferd. Manestatter, Marcel Van Meervenne, Willy De Wree, Alfons Illeghems, Theo Van Puymbroeck, Alfons De Roeck (7e en 10e), Rudy Van Buynder, Werner De Rech ter. In de kategorie oude won Albert Verleyen voor Eduard De Wolf (2e en 8e), Polspoel-Van de Walle, Mijs-Peeters en Livien Van Raemdonck (5e en 9e). In de reeks jaarlingen scoorde Ferd. Manestatter het hoogst voor Mijs-Peeters, Roger Verheyen, Alfons De Roeck, Jozef Verheyen (5e en 9e), Julien Van Cleemput. Te Zele-Dendermonde was de tandem Daman-Dierickx goed voor de le en 3e prijs. Jos. en zn Vincke klokten de 2e, 4e en 7e. Vroege duiven voor Alfons Spanoahe, de laureaat van het extra- sportief merkenspel samen met Jos en zn Vincke. Gus- taaf Van Holewinckel, Emiel Pletinck (8e en 9e), en Geor ges Roels klokten vooraan. In de St.-Niklase Verbroede ring was de hoofdrol wegge legd voor G. Vaerendonck met de le, 2e, 5e, 11e, 14e en 17e als vroegste meldingen. Met de 3e, 7e en 9e prijs kwam Ward De Wolf ook goed aan zijn trekken. Vroe ge duiven voor Andre Belle mans, Victor Van Namen, Albert Pijl, die ook kollektief een sterke prestatie voor schotelde en Van den Bos sche en zn. Bij de oude dui ven won Freddy De Cock voor Vereecken en zn (2e, 5e, 8e, 26e en 33e of 5 op 5). Kopprijzen voor Albert Pijl, De Maere, Blondeel, Alfons Van Boxelaer, Verdoodt en zn en Ben Smet. Ward De Wolf begon met de 7e prijs en klokte 7 prijzen van 8 duiven tot de 30e prijs. Bij de jaarlingen winst voor Au gust Van de Wielle, voor G. Vaerendonck, De Maere, Blondeel, Vereecken en zn, Theofiel Vonck, Verdoodt en zn. Ward De Wolf, F. Van Mieghem, Ben Smet. De Maere-Blondeel schreven de duivinnenvlucht op hun naam voor Vereecken en zn. Verdoodt en zn, Ben Smet, Albert Pijl, Theofiel Vonck. De Toekomst Aalst Een van de grote uitblinkers tweede plaats in de klasse- prijzen bij de oude en j op de Quiévrainvlucht in het ring staat hij ook op de 10e se. Bij de oude werd he; lokaal De Toekomst is de en 11e plaats om maar de 9e, 10e en 11e, terwijl hij liefhebber uit Hofstade, bezonderste te noemen. Wel bij de jaarlingen goed Paul De Croock. We hebben een melker die over een zijn trekken komt. Ve Ha hem reeds een tijdje in de sterk hok duiven moet be- zijn er nog ereplaatsenivey gaten maar wat hij nu weer schikken dat bewijzen ons Gust De Winne en Nijsbj nge 1 heeft uitgespookt is het zijn prestaties zonder verde- jonge. Bij de oude gac chte werk van een kampioen, re kommentaar. zege naar Van Bleyenb itoin Een greep uit zijn vele prij- Blijven we bij de jonge dui- met verder in de kijker:! m B: zen, want ze allen opnoe- ven dan komt de verrichting lebaut. De Croock, Sterci i-In men zou ons te ver leiden, met zijn piepers van Jozef De zonen. Bij de jaarse 1 n k geeft ons een eerste prijs bij Beul sterk naar voor. Hij Gust Thesin schoon geld e, de jonge waar hij ook een 9e haalde de tweede plaats de 9e plaats maar de zej t prijs in de kopgroep weet voor Van Geert, De Lange en voor de liefhebber uit A nes. mee te pikken. Bij de oude Dierickx. Een uitslag zonder Fr. De Leeuw, die het gc jnd duiven is het met de 2e prijs Sterck en zonen in de kop is lot achter zich laat jnt dat hij begint, met verder de niet mogelijk. Ook zondag Croock, Van Melkenba2*, 4e en de 12e prijs. Ook bij de heeft hij deze bewering Gyssen, Vic Roeland, arbc jaarlingen mist hij nipt de kracht bijgezet. Hij werd 6e kenborgh-Dhondt zijn eerste prijs maar naast de bij de jonge met een massa bij de zaak in deze volgc BADMINTON Het vierde badmintonkamp zit er op voor de Lokerse sportfunktionaris de heer Luc Kesbeke. Dat zoals de drie voorgaande een sukses mag genoemd worden. Ook deze maal waren er te veel komen opdagen tijdens de cursus. Want zegt de heer Kesbeke, «wij beschikken slechts over vier terreinen, en om een optimale vorming aan deze jongens en meisjes te geven, had ik besloten er maximum zestien toe te laten». Toen het kamp 's maandags aanving kwamen er nog enkele schoorvoetend de sporthal binnen gestapt zodat uiteindelijk eenëntwintig spelers en speel sters deelnamen. De gemiddelde leeftijd lag oefenen. Dus niet zo ideale tussen de 13 en 17 jaar. In uren voor scholieren, vergelijking met het vorige De heer Kesbeke nam daar- Duivensport. De tandem Daman-Dierickx haalde een eerste prijs uit Noyon in het Verbond Dendermonde-Zele. (c) Lokaal De Eendracht Remi De Wilde heeft bij de jonge duiven een schitte rende zege weten te behalen vóór enkele gekende lief hebbers. Rutsaert, Rasschaert, Van Der Haegen, Van Der Linden en De Wolf wisten op de ereplaatsen beslag te leg gen. Het spel met de oude duiven heeft wel afgedaan en van de laatste vluchten voor de oude en jaarlingen wisten enkele liefhebbers gebruik te maken om met knappe prestaties uit te pak ken. Govaert met de oude en Rutsaert met de jaarse zijn de winnaars. Zondag 4.9.83 Sint-Niklaas-FC Winterslag Berchem Sport-E. Aalst Jong Lede-ROC Charleroi US Doomik-Eendracht Zele Merksem-VW Hamme Zondag 11.9.83 Eendracht Aalst-Harelbeke FC Boom-SK Sint-Niklaas VK Ninove-Jong Lede Eendr. Zele-Bergen VW Hamme-Verbr. Denderhoutem Zondag 18.9.83 SC Charleroi-E. Aalst (17.9 19u30) SK Sint-Niklaas-SC Hasselt Jong Lede-E. Zele E. Aalter-VW Hamme Zondag 25.9.83 E. Aalst-W Sint-Truiden La Louvière-SK Sint-Niklaas (24.9 19u30) E. Zele-VK Ninove SV Oudenaarde-Jong Lede VW Hamme-FC Denderleeuw Zondag 2.10.83 SK Sint-Niklaas-Harelbeke FC Diest-E. Aalst (1.10 20 u.) Jong Lede-Diegem Sport Charleroi-E. Zele Wielsbeke-VW Hamme Zondag 9.10.83 SK Tongeren-SK Sint-Niklaas (8,10 20 u.) La Louvière-E. Aalst (8.10 19u30) Jong Lede-KV Oostende E. Zele-KSV Bomem VW Hamme-Dottenijs Zondag 16.10.83 E. Aalst-SK Sint-Niklaas E. Zele-KV Oostende RC Doomik-Jong Lede VW Hamme-E. Wervik Zondag 23.10.83 SK Sint-Niklaas-SC Charleroi RC Mechelen-E. Aalst Jong Lede-Un. Sint-Gillis E. Zele-Diegem Sport Germinal Ekeren-VW Hamme Zondag 6.11.83 E. Aalst-SC Hasselt SK Sint-Niklaas-W Overpelt FC Izegem-E. Zele US Doornik-Jong Lede Exc. Moeskroen-VW Hamme Zondag 13.11.83 E. Aalst-Racing Jet W Sint-Truiden-SK Sint-Niklaas SV Oudenaarde-E. Zele SK Roeselare-Jong Lede VW Hamme-Tub. Borgerhout Zondag 20.11.83 Wuustwezel-E. Aalst Berchem Sport-SK Sint-Niklaas Jong Lede-HO Merchtem E. Zele-Doornik VW Hamme-SV Zottegem Zondag 27.11.83 E. Aalst-W Overpelt SK Sint-Niklaas-FC Diest SC Menen-Jong Lede SK Roeselare-E. Zele FC Eeklo-VW Hamme Zondag 4.12.83 14u30 SK Tongeren-E. Aalst RC Mechelen-SK Sint-Niklaas Jong Lede-FC Izegem E. Zele-Union Sint-Gillis VW Hamme-SK Deinze Zondaa 11.12.83 E. Aalst-FC Winterslag (15 u.) SK Sint-Niklaas-Racing Jet (15 u.) HO Merchtem-E. Zele SV Bornem-Jong Lede FC Liedekerke-VW Hamme Zondag 18.12.83 FC Wuustwezel-SK Sint-Niklaas FC Boom-E. Aalst (15 u.) Jong Lede-Bergen E. Zele-SC Menen VW Hamme-SC Lauwe Zendag 15.1.84 E. Aalst-Berchem Sport Winterslag-SK Sint-Niklaas (14.1 20 u.) Charleroi-Jong Lede E. Zele-US Doornik VW Hamme-SC Merksem Zondag 22.1.84 RC Harelbeke-E. Aalst SK Sint-Niklaas-FC Boom Jong Lede-VK Ninove Bergen-E. Zele Denderhoutem-VW Hamme Zondag 29.1.84 E. Aalst-SC Charleroi SC Hasselt-SK Sint-Niklaas E. Zele-Jong Lede VW Hamme-E. Aalter Zondag 5.2.84 W Sint-Truiden-E. Aalst SK Sint-Niklaas-La Louvière Jong Lede-SV Oudenaarde VK Ninove-E. Zele FC Denderleeuw-VW Hamme Zondag 12.2.84 E. Aalst-FC Diest RC Harelbeke-SK Sint-Niklaas E. Zele-Charleroi Diegem Sport-Jong Lede VW Hamme-SC Wielsbeke Zondag 19.2.84 Zondag 19.2.84 SK Sint-Niklaas-E. Aalst Jong Lede-RC Doornik KV Oostende-E. Zele E. Wervik-VW Hamme Zondag 26.2.84 E. Aalst-RC Mechelen Zondag 4.3.84 SC Charleroi-SK Sint-Niklaas (3.3 19u30) Union Sint-Gillis-Jong Lede Diegem Sport-E. Zele VW Hamme-Germinal Ekeren Zondag 11.3.84 Racing Jet-E. Aalst SK Sint-Niklaas-W Sint-Truiden Jong Lede-SK Roeselare E. Zele-Oudenaarde SV Tub. Borgerhout-VW Hamme Zondag 18.3.84 E. Aalst-FC Wuustwezel SK Sint-Niklase-Berchem Sp. HO Merchtem-Jong Lede RC Doornik-E. Zele SV Zottegem-VW Hamme Zondag 25.3.84 VV Overpelt-E. Aalst FC Diest-SK Sint-Niklaas (24.3 20 u.) Jong Lede-SC Menen E. Zele-SK Roeselare VW Hamme-FC Eeklo Zondag 1.4.84 E. Aalst-SK Tongeren SK Sint-Niklaas-RC Mechelen Union Sint-Gillis-E. Zele FC Izegem-Jong Lede SK Deinze-VW Hamme Zondag 8.4.84 RC Jet-SK Sint-Niklaas FC Winterslag-E. Aalst (7.4 20 u.) Jong Lede-SV Bornem E. Zele-HO Merchtem VW Hamme-FC Liedekerke Zondag 15.4.84 E. Aalst-FC Boom SK Sint-Niklaas-FC Wuustwezel SC Menen-E. Zele Bergen-Jong Lede SC Lauwe-VW Hamme Zondag 22.4.84 VV Overpelt-SK Sint-Niklaas SC Hasselt-E. Aalst Jong Lede-US Doornik E. Zele-FC Izegem VW Hamme-Exc. Moeskroen Zei ikte 1'e Islac tw< kamp tijdens het krokusver lof waar aan de twee kam- om de beslissing vanaf dit seizoen donderdag van 17 u. pen in voor- en namiddag 13 tot 18 u. en zondag van 10 u. meisjes tegenover 27 jon- tot 12 u. begeleid badminton gens deelnamen, waren nu te geven. slechts 3 ingeschreven. Met, als ik het zo mag noemen, Ondertussen werd de rooster voor het gebruik v gebrekkige middelen zoals de sporthal definitief aan de het slechts beschikken over klubs voorgesteld en werd vijf raketten van BLOSO en een trainer die nooit een op leiding heeft gehad, laat staan ooit kompetitie heeft gespeeld, slaagt men te Lo keren er toch in de jeugd aan badminton te interesse ren, terwijl in de rest van de provincie Oost-Vlaanderen dit veel problemen schijnt te geven. Wat deze jongens en meis jes tijdens een badminton kamp leren zijn de eerste drie dagen de basisslagen en later het reglement van enkel- en dubbelspel. Maar wat na een badminton kamp? Waar kunnen de jon ge spelers terecht? In de Lo kerse sporthal bestaat een rekreatieve klub die over één terrein beschikt en dins dagavond van 21 tot 23 u. inspanning voor het jon- gerenbadminton gedaan door de Lokerse klub van 2C tot 23 u. op vier terreinen te laten oefenen. Het eerste uur kan dan mo gelijk voorbehouden worden voor de deelnemers aan de badmintonkampen. Opgelet dus PBO-jeugdverantwoor- delijken, want hier zullen zeker enkele deelnemers voor de selektie van de Na tionale Jeugdtrofee worden gevormd. Een tip voor mogelijke op volgers van de heer Kesbeke die zich de vraag mocht stel len hoe men te Lokeren aan sensibilisatie doet. Propaganda wordt gemaakt met affiches, omzendbrie ven, een advertentie en krantenartikels. Tevens werden tijdens het gaande dubbele kamp li gemaakt die nadien gi rende een maand wen tentoongesteld. Ook de scholen werden geschreven en de mogei tger heid geboden beroep doen op de sportdienst badminton te initiëren S dens de lesuren licham ke opvoeding. De nabije komst lijkt ook gunstig.! sportfunctionaris he heer Kesbeke een tot het gemeentebestuur richt om naast de reeds£ bestaande terreinen vier of acht niet voor kon titie geschikte courts c leggen. Ook richt hij, I inspireerd door de PBO- paganda dienst, een t zoek tot het PBO-b< hem te helpen volgend ji na het paasverlof een L kreatief tornooi te orgenj ren. Dit tornooi zal in 1 reeksen worden ingedel Een reeks dames, heren! jeugd. De leden vanl plaatselijke klub zullen) ker een handje toestekel Tijdens het komende I kusverlof in 1984 plantl Kesbeke terug een duf kamp, want reeds doe voordelige prijs van 1(1 en 50 fr. voor ieder vol! gezinslid is dit buitel woon interessant en sp wei genoeg enig in onze j TENNIS Onlangs werden de negen nieuwe tennisterreinen van het rekreatieoord «De langsheen de Lange Rekstraat te Sint-Niklaas in gebruik gesteld. ik De tarieven bedragen 150 fr. per terrein per uur en 100 fr. voor kinderen tot 16 jaar. iv gebruik van de 60 m lange tennismuur is gratis. I Met de bedoeling de tennissport in het algemeen en onze nieuwe infrastruktuur op>01 Ster» in het bijzonder enige promotie-impulsen te geven, wordt van zaterdag 2H n zondag 28 augustus 1983 een le Sterrentennistornooi georganiseerd. 101 Het tornooi is voorbehouden voor uitsluitend tennisspelers die niet bij een tennisva ging zijn aangesloten. Het inschrijvingsrecht bedraagt 25 fr. voor jongeren -16 jaar en 50 fr. voor +16 janj Aan dit tornooi waarvan de finales eveneens zullen worden opgenomen in de Sterfct i k 1983, worden tal van waardevolle prijzen verbonden. Ni Kandidaten kunnen vanaf 27 juli het reglement en een inschrijvingsformulier bekomt11® het recreatieoord «De Ster», de stedelijke sportdienst (Stadhuis) en de stede *9 sportcentra (sporthal «De Witte Molen», sporthal Sinaai, stedelijke zwembad). De inschrijvingen dienen uiterlijk maandag 15 augustus 1983 te 20 uur in het bureel het recreatieoord «De Ster» te worden bezorgd. KAATSEN Eindronde 1ste nationale Zat 6.8.83 T ollembeek-Braine PAC-Welar Nijvel-St. Servais Buizingen-Naast Gembloers-Feluy Ottignies-Ninove Zon 7.8.83 Tollembeek-St. Servais Nijvel-Welar Braine-PAC Ottignies-Feluy Buizingen-Gembloers Ninove-Naast Kalender Hogere m Hamme SK-Appelterre Welle-Grimminge Hamme-Zogge-Brussegem Kokejane-Baasrode Viane-Meerbeke Wieze-Zele Durmen Gewestelijke Bevordering Aalst-Dendermonde Moorsel St.-Terjoden Nieuwerk.-Baasrode VA Welleweg-Hoke Opstal-Merchtem SV Denderbelle-Puurs Zele Lois-Herdersem Lagere Wieze-Niel Brussegem-Opwijk Gijzegem-Heuvel Duvel-Baardegem 6.8.83 6.8.83 lot» Zele Durmen-Opdorp 6 augustus 1983 St. Amands-St. Anna Lamot-Toyota Kerksken-Flinstones Van Malderen-Rodania Haaltert KWB-Broekkant Kaatsverbond Hamme Vissershof-Van Gaeveflfcive Andréi Einde van dit jaar hoopt het stadsbestuur van Dendef 6mI monde de sporthal van Oudegem officieel in gebrnü9 te kunnen nemen. De ruwbouw is al een tijdje kladlco^ maar er zijn problemen met de sportvloer. In de locj9 7 van de maand september zal die worden aanbesteed6lre zodat de uitvoering ervan mag verwacht worden ind lcl° maanden oktober, november of december. Wat de sportuitrusting en -meubilering betreft, hit wordt in het kader van de bezuinigingspolitiek van 4 1 stad beroep gedaan op een herverdeling van ht 9r'^ bestaande materiaal. Weliswaar is er op de begro ting 1,4 miljoen frank uitgetrokken voor de aankocj van materiaal en dat geld zal ook besteed wordet F maar voor het overige zal men de inventarisatie vu het bestaande materiaal onderzoeken en pas dat overgaan tot een ter beschikking stellen volgens 4 behoeften. Een ander probleem is de riolering vand toegangsweg en de parking. Die werken werde gegund aan de firma Colpin-De Meester maar kun nen voorlopig niet worden uitgevoerd. De begrotin; "E van de stad Dendermonde is immers nog steeds nie r 1 goedgekeurd en dat brengt met zich mee dat me deze werken ook niet kan laten van start gaan. iell eek.

De Voorpost | 1983 | | pagina 28