•c DUIVENSPORT Leo Raveyts, Gilbert Van Miegroet, Jean Van Den Broeck, Cesar eelman, Hubert Temmerman, Alfons Spanoghe, Achiel Jacobs, Henri an Laere, Jozef Uyttersprot, Charel De Geest, Rene Poppe, Jean Van er Heyden, Paul Bosteels, Sylvain Rasschaert en Albert Van Hecke ouden de Quiévrainkonditie op hun jonge duivenhokken! Van Bouwel - Van Daele, Marcel De Decker, Ghislain Nicque, Gebroeders Smet, Marcel De Maere, Petrus Heyrman, Pollijn-Mets en Karei Vercauteren winnen de Wase Quiévrainbloemen. Herman Nijs uit Lede wint de Noyonviucht met de jonge KII.IMm Hi*Moil den Bossche en Jan Hollan- De Voorpost - 5.8.1983 - 29 Hamme-Zogge mikte Leo en ifeveyts in de roos met zijn is b; nge duiven voor Hector De jac «iter met de 2® en 12", nbe jtoine Fostier, Adolf Van er: Sn Broeck (4°, 5°, 7°), Die- :erci dc-Inzé. Pol Van Lember- s k m klokte niet alleen de geli e, 9* en 10® prijs maar ook ite drie aangeduide it A nes. Bij de oude duiven t gc md er geen maat op Con- jnt Van den Nest met de 2*. 6®, 7® en 11E prijs, met arboven op ook nog de erwinning bij de jaarlin- n. Vroege duiven voor Al- s Moens, Gilbert Tonne- (4®, 8® en 11®), Rene Coo- lan, Albert Koeckelko- De ereplaatsen bij de nlingen gingen naar Al- tt Koeckelkoren met de 2° 5', Albert Drieghe, Adolf irweg, Rene Cooreman, Theunis en Ed. De Waele 10*). Zele Eerlijk duurt Langst ite Gilbert Van Miegroet 1* en 8° prijs. Een knappe Jslag voor Petrus Steeman de 2®, 4°, 7®, 12®. Ook De rte en zn. met de 3° en 6® twee volgduiven begon- W6I: i vroeg. Verder in de kop miel Heirman, Raymond is en Pol Van Lem- ogeigen. SP vensport. Jozef Uytter- ol klokte in de Lebbeek- 'erbroedering bij de jon- duiven de eerste prijs uit (vrain. (c) Appels stond er geen it op de jonge duiven Jean Van den Broeck de 1®, 3® en 5® en vroege meldingen voor Alfons ms, Jean De Decker (4® en Alois Van Hauwe, Frans ins, Pierre Barie, Hen- k Van Hautte. Bij de oudé iven de 1® en 4® voor Albe- Pieters en de 2®, 3®, 4°. 9* or Patrick Hillaert, Paul 20 ii Haver (6® en 10* en Jan ffl Dooren kregen ook hun Denderbelle waren de je duiven bloemen voor yanjuis Mannaert voor Jozef Koning, Defeuter, Jozef Nul en Hendrik Pots. Bij om jaarlingen noteerden we duiven bij Richard m Keer, Frangois Robbe- 'ht. Jozef Boelens 3® en 5®), idre Schellekens. Buggenhout Den Belg mde Cesar Peelman bij jonge duiven op de meest geerde plaats voor Felix elman, Jean De Smet (3® 5'), Prosper Meltens, F. zn. De Proft (6® en 8®), ger Van Doorslaer, Louis 'bijn en Emiel Jacobs. Bij oude duiven en de jaarse lieerden we twee keer de en 8* prijs voor Fernand en De Proft. Vroege oude verefiiven voor Leon De Bock, lede De Vogelaere (3® en Roger Van Doorslaar (4® 5*), Maurice De Smet. ^jaarlingen voor Henri De dder (2® en 6®), Pierre Bijl, ger Van Doorslaer (4® en Alfons Ost en Patrick ,nd«|®mPels ,bn!36 Rerlare eigende Achiel klaar ^kos zich de eerste prijs s loo 6 v°or Jozef Van Hauwer- ;teed®'ren. Luc Van Malderen, i iclor Sigin, Louis Chris- fóns (5® en 10®), Modest hii Hauwe, Wed. Van de and '®"e en zn- Patrick Hil- n b leit, Eugeen De Vos. Moerzeke Kastel stond Vlaeminck op het hoog hei P°dium voor Oscar De biter (2° en 10®), Frans De Kker (3® en 6®), Paul Van ■ver (4° en 8°), Albert Van Raymond Sertijn en srdei6nri Hermans. Overmere mikte Jules Tistiaens bij de jonge dui- in de roos voor Leonard ®'man. Eduward De "ndt, Fr. en zn. Tackaert en G. en zn. Roels. Bij de oude duiven won Aviel Bau- wens voor Jan Van Aver- maet, Gustaaf De Maes- schalck. Jozef Vercauteren en Frans Pieters. In de reeks jaarduiven klokte Vercaute ren - Moerenhout de 1° en 2® prijs en verder kopduiven voor Dauwe, Gustaaf De Maesschalck en Andre De Vriese. Te Oudegem kwam jonge duivenspecialist Alfons Spanoghe aan de bak met de overwinning voor Roe- landt-Cornelis (2° en 4°), Ju- lien Van den Bauwheede (3® en 9®), Alfred Wierinck (5° en 7°), Em. en J. Dierick, P. Moens en Alfons Van den Abbeele. Bij de oude duiven haalde Andre Van Uytfan- ghe de overwinning binnen voor Hubert De Mey, Jozef De Wilde, Em. en J. Dierick (4®, 5° en 6®), K. Van Lember- gen (7® en 8"), Alfred Wierick en R. De Ridder. Peelman - Van Herreweghe zwaaiden de scepter bij de jaarlingen voer Kamiel Van Lembergen (2* en 7®), Alfred Wierinck, E. en J. Dierick, Jean Becque (5° en 6°), Willy Vereecken, Jo zef Walraevens, Ren. De Ridder. Te Hamme De Reisduif klok te Charel De Geest de 1® en 4° prijs bij de jonge duiven. Vroege vermeldingen voor Van Cauwenberghe, Jean Pierre Raemdonck. Franky Peelman. Bij de oude duiven de 1° en 3® voor Roger De Graef, en verder kopprijzen voor Charel Ruys, Frans De Donder en Van Damme- Steels. Bij dé jaarlingen de 1® en 2* voor Van Damme- Steels, en verder Emiel Ver- berekmoes en Alfred De Graef. Te Grembergen speelde Henri Van Laere zeer sterk met de 1°, 4° en 8° prijs als vroegste meldingen. Kop duiven achter de namen van Jozef Ronsmans, Jan Verberckmoes (3* en 7®), Jean Pierre Lemmens, Adolf Louis, Rudy Christiaens en Guido Dierick. Te Lebbeke Verbroedering waren de jongskens van Jo zef Uyttersprot goed voor de 1® en 5® prijs in de toptien. Sterke prestaties voor de hokken van Marcel Heir- baut, Jean Ost, Marc Guns, Frans Cleemput, Alfred Schelkens, Jozef Maes, Cle ment Van Biesen, en Van Heyghem en zn. Bij de oude duiven kregen Laurent en zn. de snelste duif thuis. Een zeer goed resultaat voor Van Nieuwenhuyzen en zn. met de 2®, 4°, en 8* prijs. In het beste deel van de uitslag noteerden we verder L. Berckmans, Richard Van den Broeck, Frans Vereec ken, Henri Verdoodt (7® en 9*), Paul Philips. Michel Van den Broeck won bij de jonge duiven voor Achiel Vermeir, Leunis, Roger Meskens, Desire Van Mol, Paul Phi lips, J. Verheirstraeten, Cle ment Van Biesen, J. en zn. Callaert en G. Van Belle. Te Schoonaarde was Rene Poppe bij de jonge duiven goed voor de 1* en 10E prijs. Daar tussen in zat Alfons De Vuyst, Maurice Van Acker, Alfons Van Hauwermeiren, Louis Van Extergem, Luc Van Wesemael, Jef en Andre Van Hauwermeiren, M. en zn. De Dijcker en Romain Bogaert. Bij de oude duiven en de jaarlingen was de hoofdprijs voor Eric Ver- leyen. Vroege oude duiven voor burgemeester Albert Cool, Louis Van de Wielle, Mare Burms. Alfons De Vuyst, Frangois Schelfaut, Frans Hendrickx, Emiel Baeyens, M. en zn. De Dijc ker en Gaston Coen. Bij de vroegere jaarlingen kwa men van Jan Van den Berghe, Alfons Burms, Jozef Dhaese, Luc Wesemael, Ed dy Govaert, Rudy Van den Broeck, Octaaf Boelaert, Ru dy Van den Broeck, Paul Cool. Te Uitbergen was het Syl vain Rasschaert, die alle konkurrentie achter zich liet en dit waren o.a. William Boone, Jozef Baeyens, Etien- ne Van Hauwermeiren, Re- mi Van Hauwermeiren, Ed dy Tackaert (6®, 8° en 10®), Theo De Vleeschouwer (5° en 11"), Andre De Vriese. Bij de oude en jaarlingen won Re ne Decock de vlucht. Gaston Schiettecatte met de 2° en 4® bij de oude duiven en de 2° prijs bij de jaarlingen kwam er goed uit. Marcel ones, Andre De Vriese, Frans Van Cauteren klokten eveneens vroege prijzen. de hoofdprijs bij de jongen voor Alfons Van den Berghe, die ook nog de 7° en 8° prijs won. Voor Eerbain Ver- beeck, Frans Van den Bos sche (3® en 9®), Cyriel De Saeger, Arthur Aerts, Mar cel Meys, Albert Van Riet. Bij de oude was het Karei De Bleser voor Edmond De Wit, Karei Goossens (3® en 4°), gebroeders Van Sande. Bij de jaarlingen zegevierde Emiel Cruyplandt en hij Duivensport. Etienne De Proft was goed voor twee eerste prijzen in Buggen hout Den Belg. (c) Te Hamme De Trage Vlucht was Jean Van der Heyden in feeststemming met zijn overwinning bij de jonge duiven. Knappe resultaten noteerden we voor de hok ken van Charel De Geest (2° en 8°), Jozef Moeseke, Mau- rits Vertongen, Pierre en Ju lia Pauwels, Jef Van den Branden, Willy Moeseke, William Van Driessche en Albert Verschelden. Een driedubbele overwinning van R. en zn. Osselaere bij de oude, jaarse en duivin- nen. Vroege oude duiven voor Maurice De Ridder, Adam Dheer, Louis Mette- penningen. Jozef Moeseke (5® en 6®), Albert Verschel den, Omer Van Hautte, Frans De Kinders en Pierre Pauwels. De ereplaatsen bij de duivinnen waren voor William Van Driessche, Louis De Clerck, De Clercq en zn. (4°, 6® en 7®), Frangois De Clercq (5° en 10*), Rene Fierens, Jef Van den Bran den. Vroege jaarlingen voor Arthur Verschelden (2® en 7®) William Van Driessche, Frangois De Clercq (4® en 5"), R. en zn. De Clercq (6® en 10®), Roger Verhelst (8® en 9*). Te Wieze was Paul Bosteels ongetwijfeld de blikvanger met de 1®, 3® 5® en 6E prijs bij de jonge duiven. Vroege jon gen ook nog voor Remi Cami (2* en 9®), Julien Perdaens, Arsene Van Weyenberghe, Clement De Smet en Frans Bourgeois. Bij de oude dui ven won Benoit De Koning voor Paul Bosteels en M Cooreman. Paul Bosteels klokte ook de snelste jaar ling voor Clement De Smet (2® en5°), Richard Van Bremt, Benoit De Koning (4® en 6*). Te Opdorp-Malderen was Duivensport. Pol Van Lem bergen haalde de drie eerste series uit Quiévrain in Hamme-Zogge. (gvw) ging Karei De Bleser, Phile mon Van Riet, Robert Ver meir en Desiré Cooreman vooraf. Te Schellebelle stond er bij de jonge duivën geen maat op de prestatie van Albert Van Hecke met de lLe, 3®, 7® en 8® prijs. Kopduiven even eens voor Albert Uyttenho- ve, gebroeders Bontinck, Ro land Janssens, Theofiel De Vleeshouwer, Stefan Erauw, De Both - De Pauw. Alfons en zn. Van Hauwe namen de 1° en 10' prijs voor hun reke ning, Leeman - Soetaert de den het met de 2° en 9® prijs. We noteerden ook sterke re sultaten voor Florent De Gendt, Alfons Becqué, Ro main Stroobandt, Hedwig Roelandt, gebroeders Bon tinck, Bertrand Lauw. Ro bert Van der Stricht klokte de snelste jaarling met de 10® prijs als toemaatje. Vroe ge duiven voor alfons en zn. Van Hauwe met de 2°, 6° en 8°. Een deel van de prijzen- koek ging ook naar Hedwig Roelandt, Gebroeders Bon tinck, Abel en zn. Verhof - stadt, Robert Lauwaert en Maurits De wmol. Te Baasrode - St.-Gillis - Moerzeke werd bij de jonge duiven de, hoofdrol gespeeld door Remi Verhelst voor Frans Van Geyt, Lucien De Bleser (3® en 4®) en Willy Vercauteren. Van den Broeck was de winnaar bij de oude duiven voor J. en J. Debbaut, Albert Quisquater (3® en 4®), Armand Rochtus. De Schrijver - Ost stonden het best genoteerd met hun jaarlingen voor Albert Quis quater, Louis Rochtus, Van Schoor - Dierickx en Armand Rochtus. Te Lebbeke centrum een hoofdrol voor Goedgezel schap - Mannaert voor Mar cel Mannaert, Omer Van Geertrui, Roger Louis, Van Damme en zn., Frangois Van Stichel, Jozef Hofman, Jozef De Vlieger, Frans De Backer en Frans Heuvinck. Petrus De Decker klokte de eerste jaarling voor Marcel Man naert (2Le en 8®), Flor De Vos, Jean Marie Van Peteg- hem, Omer Van Geertrui, Kamiel De Proft, Prospei Hiel. Te Zele-Hui velde zorgde Hubert Temmerman voor een hele reeks vroege prij zen met de 1®, 2®, 9°, 15°, 27®, 33®. Adolf Heirweg kreeg ook zijn deel van de prijzentafel met de 3°, 21", 22°, 25°, 43°, 48°. Sterke prestaties van Willy Geltmeyer, Emiel Van Driessche, Geerinck - Van Malderen, De Corte en zn., Koen De Leenheer en Geor ges Van de Wielle. Bij de oude duiven won Raymond Robberecht voor Georges Van de Wielle en Albert Haentjens. Bij de jaarlingen triomfeerde Georges Van de Wielle met de 1®, 2®, 12® 15® prijs en bij de duiven de 1°, 3®, 8° en 9® prijs. Vroege jaar lingen voor Frangois Van den Bossche, Gilbert Tem merman (4®, 5®, 6°, 11°), Aimé Van Avermaet. Bij de dui vinnen de 2° en 4® voor Gre- goire Bccklandt en Aimé Van Avermaet was 5®. Te Zele De Snelvliegers klokten Gustaaf en Alfons De Maesschalck de 1® en 2° prijs. Albert Rombaut met de 3® en 6° kwamen er opk goed uit en vroege duiven voor Achiel De Caluwe, Paul Dierickx, Vissers, Gus taaf Van Hespen (7® en 10°), Paul De Koning en Gaston Schiettecatte. Bij de duivin nen won Leo De Schrijder voor Quintelier en zn., G. en A. De Maesschalck (3° en 4E), Paul Dierickx - Vissers. Te Buggenhout - Lebbeeke - St.-Gillis haalde P. Corne- lis de top met zijn jonge duiven voor F. Aeyels, L. Segers, C. Van den Eynde, Emiel Jacobs, M. Van Dam me, J. Van Akoleyen, J. En J. Debbaut, Emiel Meirte, en K. Bosman. Bij de oude dui ven de hoofdtrofee voor Re mi Nijs voor Jozef Philips, M. Costers, J. De Nul en L. Ver meulen. De jaarlingen- vlucht werd gewonnen door Jozef en zn. De Nul voor Re mi Nijs (2° en 7°), Louis De Bondt, P. De Smet, F. Coore man, R. De Barselier, F. Laureys en Vermeulen Meersman (9® en 10*). BENO Duivensport. Tijdens de inkorving voor Limoges werd er te Sint-Gillis-Waas duchtig kontrole uitgeoefend door Etienne De Bock (gvw) Duivensport. In Buggen hout Den Belg haalde Cesar Peelman de eerste prijs op Quiévrain. (c) Verbond De Toekomst en Land van Aalst Duivensport. André Van Uytfanghe uit Grembergen haalde de eerste prijs op Quiévrain in Oudegem (c) Een groot lot jonge duiven werd ingetekend voor deze Noyonviucht waaruit Her man Nijs als glansrijk win naar te voorschijn kwam. De melker uit Lede die niet aan zijn proefstuk is komt hier mede andermaal in de kij ker. Marcel Cleemput (Hofst.) neemt de tweede plaats voor zijn rekening, vóór de liefhebber uit Wie- ze, Octaaf Sens, die we van bij de start in dit lokaal het hoge woord wisten voeren. Hij doet het met rasduiven en zijn grote duivenkennis gepaard gaande aan een klare kijk op het spel maken van hem een gevreesd lief hebber. Gaan we naar het grote geld kijken dan moe ten we wijzen naar De Dij cker en zn. uit Schoonaarde die op de 11e plaats de gan se serie binnenpalmen. Van Hijck, De Kerpel, Van Geert het zijn allen geen onbeken den in de duivensport die ook nu weer in de toD tien komen postvatten. Jonan De Boeck uit Moorsel en Mauri ce Luyckx(Schoonaarde) be wezen over het goede ras te beschikken en werden ver dienstelijk 9e en 10e. Allard- Smekens (Aalst), Ed. Steen- haut (Aalst), Goossens-Vij- verman zijn eenveeveneens goed geplaatst op deze vlucht waaraan 428 duiven deelnamen. Zondag 7 augustus super atoomvlucht uit Noyon Zondag 7 augustus staat er weer een grote vluchi op de affiche in het verbond De Toekomst Land van Aalst met minstens 100.000 fr. ge waarborgd. En dit onver schillig het aantal duiven. Bons vanaf 7500 fr. en de series beginnen vanaf 3000 fr. Liefhebbers, een buiten kansje om u te meten in een verbond waar de beste lief hebbers mekaar de hand reiken en waar een zege dubbele waarde heeft. André Duivensport. In Lokeren haalde Alois Bur gelman de eerste prijs op Quiévrain. (gvw) Te VRASENE kwam het ze- gegebaar bij de jonge dui ven van Heirbaut en zn voor Petrus De Backer, Marcel Smet, Pie ter Lokermans en Prosper Aben. Bij de oude duiven de 1° en 2° prijs voor Georges De Paepe en verder kopprijzen voor Frans Van Landeghem, Petrus De Ba cker en Jozef Luyckx. Te KEMZEKE voerde Marcel De Decker de jonge duiven lijst aan. Nathalis Van der Stoelen klokte de 2® en 7® prijs. Vroege duiven voor Coppens-De Schepper, Eddy Van Daele, Gustaaf De Block, Georges Audenaert, Gilbert Verschraegen, Lu cien De Detter en Andre Coppens. In de reeks oude duiven was August Buytaert de melker die de hoofdvogel afschoot voor Nathalis Van der Stoelen (2® en 3°), Frans Van Houtte, Maurice Geldof (5® en 7°), Lucien De Detter. Te HAASDONK bewees Ghislain Nicque dat hij over een kwaliteitskolonie be schikt, waar veelzijdigheid geen ijdel woord is. Hij klok te de eerste prijs bij de jonge duiven voor Frangois Bra- cke, Theofiel De Corte, Al- bert Cloostermans, Jan De Clerck, Frangois Bosman, Willy Cattoir, Raoul De Ko ning, Hilaire Mendonck, Flor De Clerck, Frangois Bosman, Willy Cattoir, Raoul De Koning, Hilaire Mendonck, Flor De Clerck. Louis Bollaert speelde goed met zijn oude duiven met de 1* en 10® prijs. Vroege duiven ook voor Louis Vermeulen, Albert en zn Mertens, Roger De Backer, Gabriel De Keersmaecker, Andre Col man, Jozef Van Moer, Ghis lain Nicqué en Theofiel De Corte. Andre Colman schreef de jaarlingen op zijn palmares en in zijn spoor noteerden we Roger De Ba cker, Petrus Meirsman, A. Van Osselaer, Roger Van Hese, Armand Vergouwen, A. en zn Mertens, Frans Truyman, E. Van Cauteren en sen. Te St.-GILLIS-WAAS WA REN HET DE GEBROEDERS Smet die bij de jonge duiven de scepter zwaaiden voor de gebroeders en het broeders recital ging verder met de gebroeders Scheerders en de gebroeders De Cauwer verder in de kop noteerden we ook Theofiel De Boey, Cyriel De Munck, Jean Pis- sens, Gaston Marin, Gerrit Aben en Wilmer Van der Heyden. Omer Van Puyvel- de nam de meeste begeerde plaats bij de oude duiven voor zijn rekening. De 2° en 8° voor de gebr. De Cauwer en vroege duiven op de hok ken van Thuy en zn, J. Vle- minck, Noens en zn. Wijn en zn, Roger De Witte, gebroe ders Smet en Marin-Dul- laert. Gaston Marin won de jaarlingenvlucht voor Thuy en zn, Kessels-Blommaert, Jozef De Nijs, Gebr. De Cau wer, Marin-Dullaert, Petrus De Backer en Willy De Gucht. jaarlingen mikte Jerome De Bauw in de roos voor August Janssens, Rene Van den Broeck, Rene Smet, Alex Maes, Omer Geleyn, Albert Van Broeck, Troch-Kiekens, Jan Hollanders en Henri De Baere. In de St.-Niklase Verbroede ring ging de zeer grote aan dacht naar de tandem Pol lijn-Mets, die met een jonge duif vier eerste prijzen ach ter hun naam zetten. Bloe men waren er te over. De ereplaatsen bij de jongs kens gingen naar Gilbert Kluskens, Willy Kluskens, Andre Torfs, Freddy De Keersmaecker, A. De Pels- maecker, Samson en zn, Pe trus De Bruyn, Gilbert De Cock, Van Den Bossche en zn. Aan de 18® prijs klokken Van den Bossche en zn een koppel volgduiven en dit be tekende een bom geld Vroe ge oude duiven voor Karei Claye, Van den Bossche en zn, Baetens-Van Boven (4® en Duivensport. Alfons Spanog Oudegem een eerste prijs en hesp. (gvw) Te BELSELE-PUIVELDE pre senteerde Marcel De Mare de kwaliteit van zijn jonge duivenhok met de 1®, 7° en 8° prijs. Georges Bram klokte de 2° en 3° prijs. Vroege dui ven voor Omer De Winne, Rene Van den Berghe, Geor ges Coenen, Omer De Smet, Arnold De Smet. Bij de oude duiven de 1® en 4® voor Victor Walgraeve en verder De Decker, Paul Baert, Alfred Maes, Robert Boon, Marcel De Maere (7® en 9®), Frans Smet en Fr. Van der Minden. Bij de jaarlingen stond Mar cel De Maere opnieuw hoog gekwoteerd met de 1®, 4®, 6®, 9° en 10* prijs. Verder in de koop ook nog Fr. Van der Linden, Alfred Maes (3® 5*), Viktor Walgraeve en Hans Smet. Te MELSELE een goede uit slag voor Petrus Heyrman met de 1® en 4° en verder noteerden we hoge cijfers voor Omer Heyrman, Ray mond Van Bogaert, Leon Staes, Fideel Hollanders, Jo zef Van Osselaer, Leopold Van Goethem, Gaby Van •he uit Grembergen haalde te te Dendermonde won hij een (4° en 6®), Vereecken en zn, Leon Boon, Delacourt en zn, Rudolf Adriaenssens. Vroe ge duiven voor Van den Bos sche en zn, Alfons Van Boxelaer, Baetens-Van Bo ven, Vereecken en zn, nog eens Pollijn-Mets. Na win naar Pollijn-Mets volgden bij de jaarlingen Van den Bossche en zn ook al met een jonge duif en Alfons Van Boxelaer, Vereecken en zn, Noens en zn; Baetens-Van Boven, Eddy De Roeck, Leon Boons en Delacourt en zn. Duivensport. Te Schellebelle haalden de Uitbergense Van Hauwe en zoon de eerste prijs op Quiévrain. (gvw) Duivensport. Ghislain Nicque uit Haasdonk won in eigen gemeente een eerste prijs op Quiévrain. (gvw) Te STEKENE troonde Van jers. Geert De Coninck zette Bouwel-Van Daele op het bij de oude duiven de 1® en 4® hoogste schavotje voor Au- prijs voor zijn rekening en gust D'Hollander, Robert Za- goede resultaten voor Leon man (3° en 9°), Castelain Ur- Staes, Jozef De Roeck, Remy son, Johan Van Doorslaer, Eeckelaert, Rene Smet, Gilbert Van den Berghe, Qmer Geleyn, Gerard Ver- Gaston Robijn. Van Wambe- cauteren, Freddy Lysen, ke en zn en Albert Meeus- Gustaaf Martens; Bij de Duivensport. In Sint-Gillis- Waas haalde Roger Van Gulck de eerste prijs op St. Vincent, (gvw) Te LOKEREN bij Wilfried Peeters won Karei Vercaute4 ren bij de jonge duiven voor Richard Muylaert, Georges Vervaet, Gustaaf De Wiest, G. Vyncke, Roger Verschue- ren. Petrus Van Hecke (7° en 10®), Hugo Van Acker, Rene Van Bastelaere. Bij de oude duiven mikte Adolf De Beule in de roos voor Charles Col- lewaert, Saey-Verstraeten, Alois Burgelman, Macharis en zn, Emiel Scheire, Andre Cornelis, Andre Poppe, Au gust Smet en Poppe-Raes. Bij de jaarlingen een 1® prijs voor Alois Burgelman, die ook nog 8° werd, vroege mel dingen voor Piet Mariman, Emiel Scheire, Charles Col- lewaert, Ronny De Canne, Omer Baete, Gerard Van de Velde, Bij de duivinnen de eerste prijs voor Camiel Seymortier voor Andre Pop pe, Antoine De Smet (4° en 6°), Emiel Scheire, Jules Ca- luwaert. Piet Mariman, Omer Baete.

De Voorpost | 1983 | | pagina 29