iel verwacht ruim tienduizend igjestoeristen «Named Seuqcaj» Houdini achterna op Waterfeest te Overmere d toeristisch circuit or Temse Maria-hulde te Affligem N.M.B.S. - Vernieuwing schoolabonnementen Afdeling Denderland van De Wielewaal programmeert... De Voorpost - 5.8 1983 - 39 ag 21 augustus het dorpje Doel aan de Schelde zijn volop de tidingen aan de gang om zondag 21 augustus de uitgave van de inmiddels befaamde Scheldewij- iten te vieren. Dit feestelijk gebeuren is vrij vlug ;id tot één van de grootste toeristische attrakties grondgebied van nieuw-Beveren en op enkele igen na is de Scheldewijding nog steeds het werk Ifde ploeg die er in 1974 mee startte. Wanneer de itandigheden ook dit jaar even meezitten ver men dat tussen de tien- en vijftienduizend dagjes- i naar Doel zuilen afzakken. Het ligt in de itingen dat voor de uitgave 83 een heleboel mensen op zaterdag 20 augustus van de party zullen zijn. 'ies zyn die avond nog niet te beleven, maar de itoren nodigen wel steeds een speciale gast uit naar Dit jaar is de keuze gevallen op de BRT- otatrice Lutgart Simoens. grote lijnen blyft de formule van de Scheldewjjding rijzigd. Zaterdag is het vooral feest voor de kapi- hun familie en kennissen, zondag is traditioneel de g met een waaier aan attrakties. lijk de deelgemeenten van Beve- ren, turndemonstraties door Jong en Lenig van Haasdonk, judodemonstraties door Shin Gempin Ryu uit Beveren, mo- delyachtvaarten in de spui- kom, majoretten- en drum band Sojobo van Borgerhout, de harmonie Labore et Con- stantia uit Ekeren, straatani matie met Carloconi. voor de kleinsten is er een luchtkasteel en een paardemolen. muziek ook nog met de scoutsharmo nie Sint-Leo uit Brugge. Nieuw dit jaar is het opstij gen van een warmeluchtbal- lon, maar dat onderdeel is wel afhankelijk van de weersom standigheden. De Bussklep pers van Temse zijn al een paar jaar vaste waarden tijdens de Scheldewijding. Rond 19 uur zorgen zij alweer voor de muzikale omlijsting in het parkje. Laatste onderdeel vooraleer de feestelijkheden worden afgerond is de fakkel tocht door het dorp. Taptoe Muziekliefhebbers komen steeds aan bod bij de Doelse Scheldewijding. Het feest wordt immers al een paar uit gaven afgesloten met een Scheldetaptoe. Gewoonlijk te kenen daarvoor een aantal korpsen uit Nederland, maar voor de uitgave '83 doet men een beroep op gezelschappen van eigen bodem. De doedel zakkers van The Red Hackle Pipeband zijn trouwe gasten in Doel. maar in de stoet zijn ze nog nooit echt tot hun recht kunnen komen. Nochtans kan dat gezelschap ook een echte show verzorgen. Ze krijgen daartoe nu de kans op het plein voor restaurant Verdron ken Land van Saeftinghe. De scoutsharmonie Sint-Leo uit Brugge treedt als tweede korps in het voetlicht. Praktisch Doel wordt zondag 21 au gustus volledig autovrij gehou den. Enkel de wagens met een doorlaatpasje kunnen tot in de dorpskern geraken. Aan de in- mogelijkheid. Wie de feeste- ken. betaalt slechts vijftig voor al datgene wat wordt aan- valswegen is er gratis parkeer- lijkheden in Doel mee wil ma- frank. Een peulschil in feite geboden. Luc VAN BROECK aparte ligging van het vlak onder de Schelde- met het typisch haven- toagt beslist bij tot het ivan het feest. De heer de Vijver, medewerker et eerste uur, vertelde de gezellige perskonfe- dat men bewust afziet modern gedoe'. «Maar lillen we aan onze Schel- iciim |ng een specifiek karak- tegeven. We willen met rogramma meer dan al maar attrakties aanbie- Dagjestoeristen kunnen kennismaken met een dat ondanks de opruk- industrie toch nog altijd cht polderdorp is geble- en dorp ook bekend om astvrijheid». Medewer- red Claes voegt eraan Iemand die al voor de sTik;: ede laas de keer deze feestelijk- meemaakt, moet nog w er door het programma rd worden». Wim Hey- rerliep het programma de persontmoeting, zijn nog een aantal be- aardigheden die dagjes in al jaren boeien en het programma behou- irden. Oude ambachten één van die onderde en kan in het Waasland ip meer zetten zonder Ktenbakker of klompen- aan het werk te zien. die demonstraties zou- nog steeds doen en in wordt de Camerman- volledig vrijgehouden eu iet minder dan twintig naars van oude am- "if. :uwing wordt in elk geval stil- d dat de huidige ploeg m aantal jongere krach- l afgelost worden. Offi- - ordt er nauwelijks over [J(lmaar tussen (mossel)- pint geeft men het vol- j j toe: het Scheldewij- omité is aan vernieu- Je. Een aantal medewer- :Id teft al te kennen gegc- doo ler na de tiende uitgave Icre pte houden. Kort na de nige t uitgave heeft Etienne ging "een punt achter gezet, slissing is een beetje als errassing aangekomen, bbe 'daar Etienne toch één r grote bezielers was van nde «'se feest bij uitstek. Oc taats werd niet ingeno- [)at kringen van het Schel- mgj ingskomité doet de ns if Un jonge medewerkers (]f voelen. B kapiteins van de yachten aryi o zaterdag 20 augustus i lijl de kaai afgehaald. De vas! lelijke fanfare Kunst en L-eds |d zorgt voor de muzikale et oi Op het gemeentehuis and L'lini wordt een receptie aangebo den, in aanwezigheid van Lut gart Simoens. Rond 20 uur begint in zaal Saxonia het tra ditionele «Bal van de kapi teins». De muzikale omlijsting wordt verzorgd door orkest The Sonny Boys. Scheldewyding De Scheldewijding begint om halfelf in de haven met een eucharistieviering, opgedragen door de pastoor van Doel. Die mis wordt opgeluisterd door het eigen Sint-Corneliuskoor. De Scheldewijding en de hulde aan de overledenen sluiten dit gedeelte af. Het feest kan dan meteen beginnen in de auto vrije straten van het dorpje. Even vóór het middaguur wordt op de Scheldedijk ook een monument onthuld. Vóór 14 uur is het gewoonlijk nog aan de rustige kant in Doel, maar men kan toch al terecht in het klooster voor een ten toonstelling van Kunstkring 80 uit Antwerpen of in het Hoog- huis voor een groepsexpositie. Volksdansgroep Lange Stien van Beveren is dan ook al aktief, evenals de leden van de KMYC (Antwerpen) die in de spuikom demonstraties geven met modelyachten. De stoet, die jaarlijks het grote feest vooraf gaat, begint om 15 uur en voor de negende uitgave werd aan dat onder deel speciale aandacht be steed. Nagenoeg alle groepen die men later op de dag in Doel aan het werk kan zien of horen stappen mee op. In de Camermanstraat kan men in tussen dan ook al terecht voor het bekijken van niet minder dan twintig oude ambachten: boomzagers, looddrijvers, meubelmaker, koperfiguurza- ger. kunstsmid, tingieter, kera- mieker, vlasser... De organisatoren zijn steeds afhankelijk van de getijden. Vandaar dat de wijding van de deelnemende yachten en de vlootshow op de Schelde pas rond 15u45 is voorzien. Om streeks 16 uur gaat het er al meteen spektakulair toe met luchtakrobatie met tweedek kers boven de Schelde De groep Titeca is wereldberoemd en inmiddels ook een vaste waarde geworden op het pro gramma. Twee uur later wagen parachutisten een sprong bo ven Doel, maar tussendoor zijn er doorlopende demon straties en aktiviteiten van on dermeer de Zuidfranse volks dansgroep Lou Ciéri uit Oran ge, vendcliers en volksdans groep Den Moddevyverc uit Laarne, nog meer volksdans met Lange Stien uit Beveren. Voorts nog de straatzanggroep Nogal Neig, de zes reuzen van Ter gelegenheid van het Waterfeest aan het Donkmeer te Overmere, valt er zondag 7 augustus een en ander te beleven. Want op die dag gaat stuntman, goochelaar en fakier Named Seuqcaj proberen om het wereldrekord van Houdini te verbeteren. De bedoeling is inderdaad dat de Roeselaarse stuntman binnen de twee minuten totaal bevrijd uit de «kooi der verdrinking» gezond en wel te voorschyn komt. ten onder water vertoeven. Anders wordt het natuurlijk wanneer men opgesloten zit in een enge kist en men daarbin nen koortsachtig moet werken en veel energie moet gebrui ken. De beschikbare zuurstof wordt dan wel een stukje vlug ger opgebruikt. Trouwens, vijf Named Seuqcaj aan zijn be vrijding beginnen. De stalen kist heeft vroeger dienst ge daan als apekooi. Binnen de twee minuten hoopt Named uit de kist te zijn, be vrijd van alle boeien, de ket tingen van rond de kist verwij derd en alle sloten open. Lukt hij daar in, dan komt zijn naam in het vermaarde Gui- ness Book of Records en is Named Seuqcaj meteen een beroemdheid. Trad hij in het verleden reeds meermaals op in Frankrijk, Nederland, Duitsland en Italië en was hij ook te gast in Spanje en aan de Afrikaanse Westkust, dan zal deze geslaagde stunt natuurlijk wereldwijd weerklank vinden. Houdini, de greatest Named Seuqcaj leeft in de ban van de grootmeester Houdini, waarvoor hij een grenzeloze bewondering heeft Niemand weet met enige zekerheid te zeggen waar de naam Houdini vandaan komt, maar iedereen is ervan overtuigd dat hij de werkelijke wereldkampioen van de ontsnappingen is ge weest. «Een echte kunstenaar die niemand heeft kunnen evenaren. Hij stierf in 1926 bij een ontsnapping onder water. Ondergedompeld in een aqua rium liep er wat mis met de gezondheid van Houdini», zo vertelt Named rustig. Het nummer dat Named Seuqcaj zondag 7 augustus aan het Donkmeer brengt is evenwel totaal nieuw, een wereldpre mière dus en de ontsnappings kunstenaar is er rotsvast van overtuigd dat hij in zijn re- kordpoging zal slagen. Hij heeft trouwens meer dan eens geoefend. Vorige week nog was hij aan het werk in het Donkmeer. Geboeid sprong hij in het water en voor we twee .keer met onze ogen had den kunnen knipperen stak hij al weer zijn handen bevrijd de hoogte in. Named Seuqcaj wordt in zijr stuntwerk bijgestaan door zijt echtgenote Micheline, die on der de artiestennaam «Shehe razade» optreedt. Een Ooster tintje dat aan het hele gebei ren nog een extra sfeer va geheimzinnigheid meegeef Als fakir heeft Jacques Demr ook al flink wat prestaties t zijn naam geschreven. Hij hy; notizeert, hij neemt witgloe ende staven met zijn blote ha, den vast, doorsteekt zichzc met priemen en naalden. Ma de grootste attraktie op c vlak is natuurlijk het hypno zeren van toevallige aanwe; gen. En ook daarin is hij e< hele kei. t Berlare. Named Seuqcaj heeft zich laten ketenen en zal zo in het Donkmeer springen, om er helemaal bevrijd weer uit te komen (jj) /(i 'de bedoeling van het gemeentebestuur van Temse de id devlng van het toerisme in en om de gemeente te deren door het vormen op termijn van een tkkelijk circuit: toeristen zouden dan niet naar komen voor één aantrekkelijkheid, maar zouden Ijn w aier van mogelijkheden aangeboden krygen. het Museum Heraldiek n en het Gemeentemu- worden tot dit circuit «nd: de dckanale O L - «kerk (volledig geklas- met haar kunstschatten beeldhouw- en kunst- T(®"erk van kunste" ,u «nilie Nys), een stads- j indeling langs de schil- htige Wilfordkaai met ■waardigheden als de ,ap, ta. de Schcldebrug (de idj van België) met voor- elin Iwee beeldhouwwerken rn# 'are' Aubrouck, zicht op felwerf (één der belang- scheepswerven in de 0). het geboortehuis van ISSi er Poppc. het kuituur- pa waardevolle gebouw Watermolen dat men wil •wen tot een toeristisch ih« Um ^en waarvan de res" Jtiewcrken nog dit jaar starten), de restaurants 'n specialiteiten (o.a. pa- '•'t groen en de streek- 1 De Kerel en Cuvée de •cyilie). Aansluitend bij Wilfordkaai volgen een st. 10 hun ™g rustpark aan de oprit van de Scheldebrug (met een St.- Amelbergabecld van Karei Aubroeck) en het kleuren om vangrijke Scheldepark met wa ter- en siervogels. Daarbij sluit dan het atelier (zeg maar mu seum) aan van Temses be roemdste ingezetene, beeld houwer Karei Aubroeck, nog steeds in leven (°28.08.1894), schepper van o m. de IJzcr- beeiden in Diksmuidc en het standbeeld van Koning Albert in Nieuwpoort. Temse be schikt ook over een eigen «Gordel van Smaragd», het Schousselbroek, dat deel uit maakt van het natuurpark Scheldeland. Ten einde een overzicht te krijgen van alle grote en kleine plaatselijke aantrekkelijkhe den en merkwaardigheden werd binnen de V.V.V. een werkgroep inventarisatie opge richt, De resultaten daarvan zullen voorzien van illustra tiemateriaal worden gepu bliceerd in de Gids van Temse 1984. Een intelligente lezer zal on dertussen al begrepen hebben dat Named Seuqcaj een schuil naam is en dat de werkelijke naam van deze stoere knaap Jacques Deman is, of gewoon het omgekeerde. Deze 26-jari- ge uit Roeselare afkomstige knaap is niet aan zijn proef- stukje toe. Hij was nauwelijks zeven jaar oud toen hij reeds besloot zijn voor- en familienaam doodge woon om te keren tot een pseudoniem dat laat vermoe den met een onvervalste Ara bier te doen te hebben. Een en ander gebeurde nadat Jacques op televisie een heel goede goochelaar aan het werk had gezien. De fabelachtige trukjes van de goochelaar zouden hem niet meer loslaten en Jacques sorry Seuqcaj geraakte zo in de ban van het hele gebeuren dat hij op 12-jarige leeftijd begon met hypnose en zelfs zijn eerste fakiershow op bouwde. Het was ook de pe riode dat hij begon met stunt werk. Hoofdzakelijk spekta- kulairc ontsnappingen, In een mum van tijd wist hij zich te bevrijden uit de meest inge wikkelde omknellingen. Ket tingen en sloten vormden geen enkel probleem. Overal ge raakte hij zonder enig pro bleem uit. Met de jaren groei de ook de moeilijkheidsgraad van de ontsnappingen. Een kist aan een helikopter of aan een reusachtige kraan zorgden ervoor dat het stuntwerk nog een extra spektakulairder werd. Altijd moeilijker Geboren op 15 september 1957 te Roeselare bracht Jacques een flink stuk van zijn jeugd door in het Brusselse. Zijn vader was een rijkswachter die in onze hoofdstad dienst deed. Toen Jacques 16 was, besloot hij uit te wijken naar Neder land en daar vertoefde hij twee jaar. Het Nederlandse land schap beu, zou hij dan twee jaar in Frankrijk gaan wonen en soms werken. Een vijftal jaar geleden keerde hij terug naar zijn geboorteland. Die rondzwervingen hebben van Jacques Dcman een ware po lyglot gemaakt. Hij spreekt niet alleen Nederlans en Frans, maar ook uitstekend Engels en Duits en kan een aardig woordje Spaans en Italiaans. Genoeg taalvaardigheid dus om het Europees waar te maken. Named Seuqcaj is van geen kleintje vervaard. Hij zegt zelf dat elke nieuwe moeilijkheid ook een nieuwe uitdaging in houdt. Begon hij met ontsnap pingen uit kettingen, boeien en ander tuig, dan bleek dat na verloop van tijd lang niet meer te voldoen. Nu gaat de stunt man proberen te ontsnappen uit een kooi en dan liefst nog uit een kooi die onder water wordt gelaten. Een extra moei lijkheidsgraad. Het ontsnap pen onder water uit een kooi is dc laatste stunt die de meester Houdini heeft uitgehaald. Ont snappen uit een kooi onder water is het moeilijkste wat er ter zake bestaat: het is er don ker en men heeft er gebrek aan zuurstof. Dat laatste is even wel geen al te groot probleem want Named Seucqaj, zo zegt hij zelf kan zonder enig pro bleem om en bij de vijf minuten onder water vertoe- v, ven is helemaal geen rekord. «Het maximale moet ergens - $5 - rond de twaalf minuten schom- melen», zegt de stuntman die vertelt dat de kist waarin hij zal worden opgesloten, ge- -C bocid en wel, precies 1,70 mc- ter hoog is. Hij heeft er nauwe- lijks ruimte om te bewegen. Die kist wordt nog eens flink gesloten met kabels en sloten t allerhande en dan door kraan- V f man Johan Lateir uit Overme- re via een kraan 35 meter bo- ven het water opgetrokken, D :rvolgens in het Donkmeer Berlare. Met het oog op zijn stunt tijdens het Waterfeest zorgde Named Seuqcai de ,1„„ l,..voorhlIP tltippn rppns annr pen nrtnt-nmofin /.'.I i- neergelaten en pas dan kan voorbije dagen reeds voor een voorproefje (jj) Op maandag 15 augustus, half-oogst, feest van Maria-ten- teksten tijdig worden overhan- hemelopneming, heeft te Affligem een grootse Mariahulde digd. De Koninklijke Fanfare plaats. Een moderne aanpassing van een traditie die <<De Katholieke Gilde» van teruggaat tot Proost Benedictus Van Haeften in 1624. De Hekelgem verleent haar mede tijd van de Contra Reformatie met een heropleving van de godsvrucht tot O.L.Vrouw in den lande maar vooral dan te Affligem waar de herinnering aan het bezoek van St.- Bernardus van Clairvaux in 1126 levendig was gebleven. Hij was het immers die het bidtocht te 17 u aan de kloos- stenen Mariabeeld begroette tcringang waar u de nodige en antwoord kreeg. Toen dit stenen beeld aan de ingang van het kloosterdormi torium door ketters van zijn voetstuk werd geworpen, heb ben de teruggekeerde monni ken aan een Mechelsc beeld houwer in 1602 opdracht gege ven uit één werking. De akte van toewij ding zal door Abt Joannes Goetghebeur worden uitge sproken op het grondgebied van Meldert en te 18 u volgt dan de eucharistieviering in de abdijkerk. LH De aanvragen tot het bekomen van een schoolabonne- ment kunnen worden ingediend te Sint Amands in het gasthof E. Verhaeren (aan de halte) op dinsdag 16 en woensdag 17 augustus, telkens van 13 u. tot 18.30 u. en in het station Baasrode Noord op donderdag 18 augustus van 10 u. tot 15.45 u. De afdeling «Denderland» van «De Wielewaal», verenivoor vogel- en natuurstudie, vzw, heeft als voornaamste doelstellin- de stukken een 8cn; studie en bescherming van de vogels en de levensgemeen- kleiner beeldje te maken schappen maar ook het stimuleren tot natuurbeleving en ijveren Beeldje dat na tal van weder- VOu' milieubeheer. waardigheden te Affligem be- ^et d'1 d°e' voor °gen programmeert deze aktieve vereniging landde. Dit beeld wordt op 15 een brede waaier van aktiviteiten: excursies, wandelingen, augustus in de bidtocht meege- bezoeken, daguitstappen, week-ends, dagtochten, vogelwaarne- dragen mingen, teldagen, beheerswerken in natuurgebieden enz. Proost Van Haeften liet dit Even een blik op het programma van de volgende maanden: beeldje in de gerestaureerde Zaterdag 6 augustus 1983: Nationale Plantenwerkgroep: naar de abdijkerk op een ereplaats op- kanaaloevers te Bellem. Bijeenkomst te 9 uur en/of 14 uur aan stellen en liet tevens een jaar- het rondpunt te Aalter, afrit E5. lijkse processie rondtrekken Zondag 7 augustus 1983: Plantenwerkgroep: voormiddagexcur- rond de abdij om het volk op sie in het Kravaalbos. Bijeenkomst 8.30 u aan Square Jacques aanschouwelijke wijze in de Geerinckx (nabij Sint Annakerk. Boudewijnlaan); of 8.45 u aan godsdienst te onderrichten. de kerk van Meldert. Einde rond 12 uur Mceb engen: loep. Begin van de 20e eeuw werd flora's, veldkijker. Leiding: Paul Van Den Bremt, André het een processie rond Affli- Kampen, L. Annaert. gem en de Meldertse Rochus- Zaterdag 20 augustus 1983: Plantenwerkgroep: voormiddagex- kapel waarin liefst 4 muziek- cursie in het Kravaalbos. (Bijeenkomst, programma en leiding: korpsen opstapten. Van Mei- zie hierboven). dert de «rode» en dc «blauwe» Zondag 28 augustus 1983: Gezinswandeling in de Gerstjcns te en van Hekelgem dc «varkens» Erembodegem. De Gerstjcns, hoewel vlak bij de stad gelegen, en de «smeerders». zijn niet zo goed gekend Ze vormen een groene zone langs dc In 1966 werd deze processie rechteroever van de Dender. 12 ha zijn stadseigendom, een 40- totaal omgevormd tot een tal ha is privé domein De percelen rond het kasteel Ronsevaal avondlijke bidtocht met cucha- en Overhamme zijn gedeeltelijk parklandschap. Typisch is de ristieviering. aanplanting van populieren Een kunstmatige, thans grotendeels Op 15 augustus is er te 10 u de verzande vijver vormt een idyllisch plekje met waterranonkel en Pontifikale Konvcntmis opge- een kleurige oeverbegroeiing: watcrwccgbrce, veenwortel. moe- luisterd door het Gregoriaans rasspirea, rietgras, watermunt, moerasvergeetmenietje en lies- Zangkoor van dc St -Niklaas- gras. Een ijskelderbezoek staat ook op het programma... parochie van Liedekerkc o.l.v. Samenkomst: 14 uur aan de Gerstenbaan (zijweg van de Etienne De Rense. Brusselse steenweg) te Erembodegem Leiding: René Dierick. Te 15 u zijn er Pontifikale Zaterdag 3 september 1983: Nationale Plantenwerkgroep: be- Vespers en te 17 u volgt de zoek aan de schorren van het «Groot Buitenschoor». Bijeen- Mariahulde Vertrek van de komst te 9 uur en/of 14 uur aan de Zandvlietsluis rechteroever te Antwerpen. Zaterdag 10 september 1983: Plantenwerkgroep: voormiddagex- cursic «Daal» te Denderhoutem. Kilometerhok E3 1743. Bijeen komst 8.30 u aan de Square J. Geerinckx (Boudewijnlaan) Aalst. En namiddagexcursic; kilometerhok E3 1831 «Andc- renbroek» te Denderhoutem: bijeenkomst te 14 uur aan de kerk te Denderhoutem. De leiding is in handen van A Kampen, P. Van Den Bremt en L. Annaert. Wie maar één excursie meemaakt, zorgt voor eigen vervoer! Zaterdag 1 en zondag 2 oktober 1983: vogeltrekwaarnemingen te Griz-Nez (Nauw van Calais). De deelnemers kamperen vlakbij de observatiepost op de Camping du Musée. Spektakulairc waarnemingen van zqevogels en massa's zangvogeltjes zijn daar mogelijk (volle trekperiode). Leiding: Paul D'Haeseleer en Fonny Schoeters. In «'t Koninkje», orgaan van de afdeling Denderland van De Wielewaal, van maart 1983 lezen we: «Dikwijls wordt vernomen dat sommige Wielewaalledcn, die over geen vervoermiddel beschikken, niet kunnen deelnemen aan sommige program mapunten. wanneer dc afstand te groot is. Wij doen hierbij een beroep op alle sociaalvoelcndc autobezitters om eventueel een plaatsje af te staan in hun voertuig. Het bestuur herinnert er nog eens aan dat het steeds bereid is, indien mogelijk, enkele niet- gemotoriseerde Wielewalers mee te nemen. Het volstaat zich in verbinding te stellen met een bestuurslid. Noteer daarom even volgende adressen van het afdelingsbestuur: ere-voorzitter is Luc De Bondt. Moorselbaan 53. Aalst; voorzitter: Walter Roggeman, Gentsesteenweg 161, Aalst, ondervoorzitter: Paul Van Den Bremt, Leo de Bethunelaan 115, Aalst, sekretaris: Raf Sienaert, Kappclleveldstraat 43, Mere; penningmeester: Paul D'Haeseleer, Leeds Houwken 50, Lede; bestuursleden: Norbert De Meester. Moerstraat 72, Dendermonde. Magda Dc Wolf, Stationsstraat 11, Aalst, Fonny Schoeters, L. Dosfclstraat 39, Dendermonde, Jan Tavernicr, Rcgelsbruggcstraat 26, Aalst. Wielewaal-winkel: Gilbert en Grcta Cocnc-Van den Borre, Arcndsveld 8, Denderleeuw. DB

De Voorpost | 1983 | | pagina 39