Derde Handelsbeurs van Lede stevent af op nieuw sukses Per hefschroefvliegtuig naar Baardegemse voetballeesten Muziek en show op Aalsterse Jaarbeurs Na veertien St.-Jobfeesten wordt parochiaal centrum werkelijkheid te Aalst Heropleving wijkkermissen in Lede Vijfde Okkozjemert te Aalst Bijna honderdmaal Faubourgjaarmarkt te Baardegem Weer Hopfeesten in Hof Zomergem te Aaist-lmmerzeel Aalsters karnavalnieuws 8 - 12.8.1983 - De Voorpost Voorzitter Albert Van Hove van de Leedse Handelsbeurs en zijn ploeg staan klaar om de 3e Handelsbeurs van Lede naar een volgend sukses te leiden. Uit de programma- brochure met voorwoord door schepen van feestelijkheden Jules Henderickx en het verwelkomingswoord door voorzitter Van Hove, een brochure die zoals vermeld staat verspreid werd op 12.500 ex. in alle brievenbussen van Groot-Lede en omstreken, leren wij een en ander over dit gigantisch initiatief. Bij de organisatie van de jaarlijkse Handelsbeurs wordt aan enkele regels vastgehouden. Zo wil men niet té groot worden. Men wil het gezellig, luimig opties gebleken die de stand- reizen). De officiële opening houden, een soort Vlaamse houders én de bezoekers ten (vrijdag 12 aug.) wordt vooraf- Kermis, iets wat door stand- goede komen. Bewijs ervan is gegaan door een vooropening houders én publiek in het ver- het aantal teruggekeerde in de vorm van een massa leden gewaardeerd gebleken standhouders. Ook werden de aerobic-avond, die bij goed is. Dat betekent echter niet dat standen zodanig ingericht dat weer in open lucht en bij slecht het hier om een kleine beurs alle bezoekers alle standen aan weer in de reuzetent plaats zal zou gaan! Er zijn immers zo- moeten doen, dit door de in- vinden. Hieraan kunnen alle wat 60 standen, en dat is toch richting van het parkoers én aanwezigen, oud en jong, kin- niet niks! Daarbij wordt voor rang gegeven aan standhou ders die i waren en a Groot-Lede. En er gebeurt trakties, die gratis zijn, kan Wereldkampioene Judo Ingrid een selektie in de aan te bieden men niet, zonder eerst alle Berghmans geeft er samen met waren, dit om overlapping met standen te zijn gepasseerd, een plaatselijke aerobic-groep dezelfde produkten te vermij- Daarenboven wordt nog eens een demonstratie, ledereen zal den. Die regels golden ook bij een extra-wedstrijd verbonden worden uitgenodigd om mee te de vorige beurzen en dat zijn aan de entreekaarten (met o.a. doen. Wie op voorhand wil door het inschakelen van een deren, vrouwen en mannen wedstrijd waaraan een heel deelnemen. Of kunnen ernaar vorige keer bij pak prijzen verbonden zijn kijken. Het moet een kleurrijk standhouders uit (o.a. reizen). En naar de at- familie-fitheidsfeest worden. oefenen, kan dat aan de hand van de aerobic-kassette van In grid Berghmans, Daarenboven zorgt Ingrid Berghmans samen met de Belgische kampioene judo, Godelieve Lieckens, voor een bijkomende judo-de monstratie. Dus een judo-on deronsje onder vrouwelijke kampioenes. Alles gaat door in de gebouwen en op de terrei nen van het St.-Maartenskolle- ge, Nieuwstraat te Lede. Handelsbeurs-programma Donderdag 11 augustus: 20.00 u. Massa-aerobic-de monstratie met Ingrid Bergh mans en judo-demonstratie met wereldkampioene judo In grid Berghmans en Belgisch kampioene judo Godelieve Lieckens. Vrijdag 12 augustus: 18.00 u.: Receptie voor de ge nodigden. 19.00 u.: Plechtige opening en rondgang personaliteiten en inrichtend komitee. 20.00 u.: Optreden van de New Spirits. Zaterdag 13 augustus: 14.00 u.: Handelsbeurs open. 15.00 u.: Poppenspel «'t Ka poentje». 16.00 u.: Oosterse gevechts kunsten: jiu jitsu door de Oor- degemse groep Goshindo Gak- kö. karate, |udo enz. 17.00 u.: Podiumkoncert en rondgang door de Harmonie «Tot Heil des Volks». 19.00 u.: Aangepaste gelegen heidsshow door De Leedse «De Molenberger Blaaska- pelle». Zondag 14 augustus: 14.00 u.: Handelsbeurs open. 15.00 u.: Wandelkoncert door Jazzband «New Orleans Jazz Band». 20.00 u.: Optreden van de Leedse skiffle-groep «Misver stand» (ex-Stampen en dagen). Maandag 15 augustus: 14.00 u.: Handelsbeurs open. 14.30 u.: Totaalshow door Ed dy Wally, orkest en gasten. 22.00 u.: Optreden van de in ternationaal bekende fakir Na med Seqcaj - Muzikale omlijs ting «Ludwig's Diskoteek». Tijdens deze avondvoorstel ling gaat de trekking door van de winnende nummers van de entreekaarten. De winnende nummers zullen verschijnen in «Het Reklaamblad». De toegangsprijs voor de Han delsbeurs bedraagt 25 F. Alle attrakties zijn gratis en vrij toegankelijk, uitgezonderd de aerobic- en judodemonstratie met Ingrid Berghmans en Go delieve Lieckens. De toegang bedraagt 100 F aan de kassa, 80 F in voorverkoop en 50 F voor kinderen onder 14 jaar. Toen Mare Corthals, voor zitter van de Leedse Karnaval- groep Orde van de Leedse Ho vaardige Boer vorig jaar in een motie t.a.v. de nieuw gekozen gemeenteraadsleden schreef dat voor het feestkomitee een gepaste taak weggelegd was bij het aanmoedigen van de her opflakkering van de wijkker missen en stimulering en steun voor de nog bestaande, eerder dan zich met karnavalaktivitci- ten bezig te houden, een akti- viteit die hij op zijn plaats zag in een speciaal Karnavalkomi- tee, zal hij niet vermoed heb ben hoe dicht hij bij de evolu tie zat. Ondertussen is er im mers een karnavalkomitee dat bij de vorige karnaval bewezen heeft de organisatie aan te kunnen. En de wijkkermissen komen terug. De reeds aktief bestaande breidden hun aktivi- teiten uit. Andere worden te rug nieuw leven ingeblazen. In het instandhouden en de her opleving van deze wijkkermis sen spelen vooral enkele wijk- kafees met het vaste kliënteel en de er gevestigde klubs een doorslaggevende rol, uitgezon derd bij de Wijkkermis Kleine Kouter die wordt georgani seerd door de v.z.w. Kleine Kouter. De Statiekermis kreeg opnieuw leven dank zij Rita en Jean-Pol, de houders van ka- fee Bierstube op het Stations plein. De voornaamste stimu lans bij de Heiplaskermis komt van de bazen en stamgasten van kafee De Roos en 't Duif je. Nieuwelingen in de wijk kermissen zijn de Bosstraat- kermis met als voornaamste stimulators de Plaatselijke Ra dio Eykendaele rond het gele- genheidskafee Congo. De Kei- berg blijft ook niet achter en werkt hard aan de Sint-Ro- chusfeesten m.m.v. Radio Ey kendaele (13, 14 en 15 au gustus). Ondertussen is de Spec- kaertkermis ook al een vaste affiche geworden. Laatste ent is de Blikstraatkermis die dit jaar voor het eerst wordt inge richt op initiatief van Victorine en Henri uit kafee «Horos koop» (26, 27 en 28 augustus). Het feestkomitee loopt dan ook nog met plannen rond om aan deze lijst de «Drieskermis» toe te voegen. Keert de «goeie ouwe tijd» van de wijkkermis sen, die vaak volkse familie feesten waren, opnieuw terug? Programma Blikstraatkermis, Lede Vrijdag 26 augustus 20 uur: gratis dansgelegenheid met Radio Bermuda Zaterdag 27 augustus 19 uur: gerrebolling voor man nen en vrouwen. 1.000 fr. vooruit. Inleg: 50 fr. Zondag 28 augustus 15 uur: begin gratis jeugdspe- len (van 0 tot 14 jaar): inschrij ven vanaf 14 uur met o.a. ringsteking, eierenrijden, zak- kenlopen enz. Gevolgd door Tapschieten. Lede. Eddy Wally is publiektrekker op de derde b handelsbeurs. De Persbond van de Denderstreek organiseert op zaterdag 27 oogst in het Netwerkcentrum aan de De Ridderstraat een vijfde Okkozjemert waaraan iedereen, uiteraard na goedgekeurde inschrijving, kan meedoen. Spullen van de zolder of uit de kelder of vermeende antiek kunnen er aan de man worden gebracht. Een buitenkansje alleszins om zich van het overbodige te ontdoen en er toch nog wat voor terug te krijgen. Wettelijk is alles in orde want volgens de vigerende wetgeving mag iedereen die geen handelaar is één maal per jaar aan dergelijke markt deelnemen en er voorwer pen te koop aanbieden. Slechts 25 stands komen evenwel in aanmerking. De verkoopstands worden gratis ter beschikking gesteld door Netwerk doch aan de persbond dient een procent te worden afgestaan bij verkoop. Zo u niets verkopen zou dient U dan ook niets te betalen. Belangstellenden kunnen nog terecht bij Frans Vanvol- sem, Wellekensstraat 12 te 9300 Aalst (053-77.66.30). Wie nu te laat zou zijn en buiten de 25 valt krijgt de eerste kans deel te nemen aan de 6e editie die plaatsheeft de laatste zaterdag van maart en waarvan de voorwaarden dezelfde zijn. Vorige markten waren alleszins een fantastisch sukses. Wel dienen handelaars en pseudoventers zich van deelna me te onthouden, ook in bedekte vorm. LH Andermaal, niettegenstaande de vooral in het begin minder gunstige weersomstandigheden kenden de jaar lijkse voetbalfeesten, festiviteiten van voetbalklub «Vlugge Jongeren» die burgerrecht hebben verworven en weerklank in de hele regio, sukses. Reeds op vrijdag werden de esbattementen ingezet met een koffietafel waarbij liefst een 600-tal gepensioneerden aan zaten. komende uit Baarde- gem, omliggende dorpen en ook uit het Brabantse. Het duo Pol Van Gucht (akkordeon) en drummer Jos Lelie zorgden voor ambiance met o.m. lied jes uit de tijd van toen en dadelijk bleek dat heel wat gepensioneerden zich nog le nig en mit Schwung op de dansvloer evolueren tot spijt van wie 't benijdt. Als 's avonds dan de Denderhoutem- se vedette Paul Roelandt met zijn orkest in aktie kwam steeg de vreugde ten top. Het voet- baltornooi, zowat de rugge- graat van deze feesten, lokte op zaterdag en zondag heel wat belangstellenden. Niet in het minst de match voor vete ranen die zorgde voor de nodi ge hilariteit. Uiteindelijk won Eendracht Meldert met zijn fa- nionploeg het tornooi voor Baardegem, Lebbeke en de Moorselse Schroevers. De door Denderradio geani meerde avond werd een mee valler, mede door het feit dat onverwachts ook nog de pla- tenvedette Anita Leoni op het podium verscheen en haar duit in het zakje deed. Dit door toedoen van o.m. Paul De Gols via Radio Dender. Even loeide wel de 900-sirene want op de parkeergelegenheid had een jongere om nog niet ge kende motieven, met glas scherven zich aan de polsen bezeerd. Op zondag werd het voor voet- balminnend Baardegem een hoogdag want de match tellend voor de Beker der Dender streek werd met 2-1 gewonnen door de home-ploeg «Vlugge Jongeren». Voorbeeld voor de vele voet ballers was wel. op het vlak van physieke konditie, de de monstratie «Aerobic Dan cing», die geweldig in de smaak viel. Ook de demon stratie karate door klubs uit Lebbeke en Denderbelle kreeg heel wat bekijks. Toen Jimmy Frey dan de reuzetent betrad was geen enkele zitplaats meer te vinden. Het werd dan ook een waardig slot van een fees telijke driedaagse Ook gastronomisch werd het een topper want een tiental zwijntjes en honderden kippen aan 't spit werden door de vele bezoekers opgepeuzeld. On der de vele bezoekers o.m. schepen Anny De Maght wienst echtgenoot reeds gerui me tijd De Vlugge Jongeren met raad en daad bijstaat. Pikant detail alleszins: een vriend van Guy Joostens die op de Donk feesten was doch ook Baardegem wilde aandoen reed dit op een vrij originele wijze. Hij kwam er gewoon met een helikopter aan die vlak vóór de tent landde. Alle middelen zijn dus goed om op de Baardegemse voetbalfees ten te belanden. LH fanfare van de stedelijke brandweer op zaterdag 20 oogst vanaf 14.30 u wordt de Jaarbeurs officieel geopend te 15 u. Ze opent trouwens ver der elke dag haar deuren vanaf 15 u en op woensdag 24 ter gelegenheid van de namiddag voor de derde leeftijd zelfs reeds te 14 u. Gekoncerteerd wordt, telkens vanaf 19.30 u, op zondag 21 door de Moorselse «Jonge Wacht», op maandag 22 door de «Aalsterse Postharmonie», op dinsdag 23 door de fanfare «Kunst en Vermaak», op woensdag 24 door de harmonie «Al groeiend bloeiend», op donderdag 25 door de Kon. fanfare «Niets zonder Ar beid», op vrijdag 26 door de Kon. harmonie «De Oude Garde», op zaterdag door de kon. fanfare «St.-Cecilia» Mel dert, op zondag 28 door de fanfare «De Terjodenaren» en tenslotte op maandag 29 door de kon. fanfare «St.-Cecilia» van Hofstade. Voor shows kan u elke dag terecht vanaf 21 u op zaterdag 20 voor «Carib Tropical», bal let uit de Antillen dat dat van u ijaarmarkt. Werken wordt op Op zondag 21 ,S fr bovendien J, x dan opk ,e een koncert op de Gto e ds *h 5trikIC mi. Markt door de Soc. Harmonie „.„„„t,,,,,,. nimum herleid. Hoogtepunt van het hele ge- «Hand aan Hand», op maan- dag 22 een voordracht over ;s en blij[1 uiteraa[d dc bloemschikken waarbij de de- folkloristische en monstra.,estukken onder de P djc VM aanwezigen worden verloot de v0<)r. op woensdag 24 een dag voor b de derde leeftijd en minder- validen met Jan Theys en «De tijd van toen» met gratis kon- sumpties en gratis toegang voor 60-plussers en op vrijdag, klap op de vuurpijl, de «Oilj- sterse Oaved» georganiseerd door het Aalsters Karnavalver- bond. Na St.-Margrietfeesten, Pikkeling en voetbalfeesten van de laatste Pikkeling. in de feesttent het «pottenbal» de Vlugge Jongeren komt tijdens het laatste weekend van Aan deze stoet, waarbij de m.m.v. Euroveihng Brussel, augustus de Faubourgjaarmarkt met een brede waaier lurY onderscheid maakt tussen Voor ammaue zorg ormat.e v I, f v,0« c,.u groepen met algemeen artistie- 83» maar «potten» zijn hier festiviteiten allerhande. Volkse feesten waarvan het suk- g. Jaanfc en ze mM fo|kk> hjct eI]kel pimen doch ïooral Vanaf zaterdag 20 tot en met maandag 29 oogst kan u ses, na jaren terug een stagnatie te hebben beleefd, steeds rjstjsche betekenis, zijn uiter- potten bloemen waarmede de dagelijks op de Jaarbeurs in de Aalsterse Keizershallen verder in stijgende lijn evolueert. aard prachtige (geld)prijzen tombola wordt begiftigd. Be- terecht voor optredens van Aalsterse fanfares en harmo- Juist zoals de Pikkeling grijpt ook de Faubourgjaarmarkt verbonden. Prijzen in uitmun- zoekers die zonder pot huis- niëen en nationale en internationale showvedettes. terug naar het verleden, naar de eigen haard en levenswij- tendheid en eerste prijzen in waarts keren zijn eerder een ze van de Faluin tout court. In die zin heeft het stadsbe- elke kategorie. Samen voor zeldzaamheid, Tijdens dit pot- Na een wandelkoncert door de de «Moulin Rouge» vervangt, stuur van y\aist dan ook deze viering erkend en verleent een bedrag van een slordige tenbal grijpt tevens de verkie- 5 «ok be, stedelijk feestkomitee er zijn votie medewerking word, voor Willy Somers. Doris D aan* ook een kleinveemarkt gehou- and The Pins, op dinsdag 23 Aanvankei;;k werd de Fau- naamste straten van Baarde- den met o.m. vogels, konij- Op zondag 28 oogst is er te voor Johan Verminnen en hniiroiaarmarkt georganiseerd gem doortrekt. Iedere straat of nen, kippen, hamsters, duiven, 21.30 u een reuzevuurwerk in Conny Van den Bos. op don- gi Raardegemseleued en wijk is er minstens met één katten, honden, schildpadden, de Kerkhofbaan en op maan- derdag 24 voor Ann Christy cn ™or vooffi Sm lieln wagen in verlegenwoordigd en e.d.m. dag 29 is er 's namiddags de Lee Towers met orkest Blue f kieine huisdieren, elke praalwagen beeldt een af- 's Namiddags volgt dan de ge- jaarlijkse koffietafel voor alle Sett, op zaterdag 27 voor Sofie Ge.e:dei::k echter werd het i- zonderlijk tema uit. Inspiratie meentelijke en gewestelijke ouden van dagen en gehandi- en de Willem Ruys-show waar- .,f J volwassenen daartoe spruit dan ook zowel veeprijskamp zowel voor niet- capten van Baardegem, hen bij door het publiek talrijke over„enomen en vandaag het verleden als uit de ak- als voor stamboekvee en ver- aangeboden door het Jaar prijzen zijn te winnen, op zon- 8 kt- h de hele Baar- tualiteit. Zich aanpassen aan der is er de 8ste pony- en marktkomitee Verder volgt dag 28 voor Paul Anderson en d L, eemeenschap mede de aktualiteit impliceert dan paardenkeuring. de tweede editie van de avond- Rob De Nijs en op maandag 29 ,slapen van de ei„en ook een voortdurende vernieu- Faubourgjaarmarkt beperkt markt vanaf 17 u in Kerkstraat voor Will Tura. wing, verder borduren op het zich echter niet tot de festivi- en omgeving. oud stramien met eigentijdse teiten van dinsdag maar wordt elementen. voorafgegaan op zaterdag 27 Met dit alles tracht Baardegem Dit jaar komen ook andermaal oogst door de opening van de zijn eigen identiteit te bevesti- de reuzen aan bod, Pië en 10de Faubourghandelsexpo gen en er gebruik van maken Melle met zoon(tje) Kamille- waarvan de opening in de pa- andermaal een groots feest op ken. Kamilleken stond inder- rochiezaal te 17 u plaatsheeft te zetten, daad reeds paraat bij de ingang met de prijsuitreiking van de LH van het Hof ter Linde tijdens tekenwedstrijd en te 20 u is er LH De talrijke bezoekers van de Aalsterse St.-Jobfeesten, de 14de uitgave ervan, hadden de gelegenheid zich de visu te kunnen overtuigen wat men reeds met de opgespaarde sommen van vroegere festiviteiten samen met een aantal giften aan het realiseren is. De werken aan het nieuw parochiaal centrum vorderen inderdaad snel en definitieve afwerking en ingebruikneming kunnen reeds in 't vooruitzicht worden gesteld. Voor de 25e maal een jubileum dus worden tijdens het weekend van half oogst de Hopfeesten georganizeerd in het Hof Zomergem op de wijk Immerzeel te Aalst. Voor het eerst werd de organizatie toevertrouwd aan de plaatse lijke karnavalgroep die er zal voor zorgen dat zaterdag 13, e zondag 14 en maandag 15 augustus onvergetelijke feeste- gestarl meI Mn poppenkast en verkleed bul met mooie prijzen zaterdagnamiddag wegens tel «y*"™ dc V" Ityke dagen worden. deugdelijke Vlaamse Kermis, speelt doorlopend vanaf 18.00 wedstrijd, terwijl er 's avonds Vlaamse Kermis en om 17.00 voor de best verklede. sukses lluïm 40"eXDósanten De organisatie van deze fees- -L idanst wor- unr word, er een kleine rus,- Maandag 15«lus gaa, de ZZTïX ^intt van Theo «Fantasie» pauze ingelast. Om 18.00 uur Vlaamse kermis opnieuw om Men heeft geopteerd voor een om 20.00 uur kan gedanst wor- uur wordt er een kleine rust- cchte ouderwetse maar o zo den Disco-bar «Fantasie» pauze '"gelast. Om 18.00 urn r ,a nn kunnen de kandidaten voor de 14.00 uur van start met een fe len on^er leiding van Theo Ondertussen deed men Van, Gijseghem bleek ander- zich in wijnhuis en cremerie te J1133' de m°eite waard en aangevuld met een aantaTmeer «W» men kan «ook «recht Sturlri de uctternatSd- eTn"'«i)-,ai L ten aaiuai iiiwi - aktuele, zeg maar moderne, voor de grote barbecue met "OPP1?"5 aktiviteiten. Zo is er op zater- speciale hopbrochetten, witte laten inschrijven. Er is ook een dag JJok dag 12 augustus om 14.00 uur en zwarte pensen, hot-dogs en de opening van de feesten met de enig, echte unieke haringen buurt om 13.00 uur alle rom- van een fanfare en volgt er om uit de streek. Zondag 14 au- mei zal worden opgehaald, kosch mede met liefst 32 tekenende 14.30 uur een grootse belot- gustus om 14.00 uur wordt er Om 20.00 uur is er "arps Elsi Fhrekans, en noe kinderen Qnder ,eidinR van 1 is~He"ïnknmora- gasten genieten van een flink Volgend jaar wordt het gloed- .„lr.j.nc nnrtr7ipn eetmaal aan de dcmokratische nieuw parochiaal centrum m rommelmarkt waarvoor in de lis. Er zijn optredens voorzien -T™;™ ~r het geheel v,n de 15de St.. Fiuitketel Carine de tekenwedstrijd viel Jobfeestcn integraal ingescha- LH Weet je 't al? Kloetjesbal op de Houtmarkt De karnavalvereniging De Destereers nodigt op 17 en september ten dans uit. Natuurlijk is de ambiance ven kerd. Noteer alvast Op 7 januari 1984 Driekoningenfeest georganizeerd d« het Aalsters karnavalverbond in de Sint-Annazaal. Op 28 januari 1984 bal van de karnavalgroep de Matotte eveneens in de Sint-Annazaal. Op 4 februari 1984 afscheidsbal van Prins Baloe. Op 10 maart 1984 prinsenbal. Minivoetbaltornooi Eirg Voor de tweede maal heeft in 't Schoolken, Geldhofstri ie Aalst een minivoetbaltornooi plaats waaraan de A sterse karnavalgroepen kunnen deelnemen. Het woi georganizeerd door AKV Eirg. Alle karnavalgroep worden verwacht op 13 en 14 augustus. Kaatstornooi Sjiepeerekes Op 20 en 21 augustus is er opnieuw het kaatstornooi v AKV De Sjiepeerekes in de Akademie in de Nieuwbet straat. Aalsterse avond Op vrijdag 26 augustus gaan alle rasechte Ajuinen naar Keizershallen voor de enig echte Aalsterse avond. Minivoetbaltornooi de Toisers Op 27 en 28 augustus organizeert de karnavalgroep Toisers een voetbaltornooi waarop alle karnavalverenij gen hartelijk welkom zijn. Barbecue van De Lodderoeigen Het barbecueweekend van AKV De Lodderoeigen he dit jaar plaats op 3 en 4 september. Er zal opnieuw sfi zijn in de Corner aan de Haring. Zomerkarnaval Op 10 en 11 september noteren wij de zomerkarnaval de Koolstraat. (Aio Aalsterse vlaaien voor Geraardsbergen Sinds jaar en dag is de Oostvlaamse stad Geraardsberg bekend om zijn mattetaarten. Voor enkele jaren kwam bakkers van de stad op de idee om een «Genootschap vi de Mattetaart» te stichten. En zo geschiedde ook. Veil den jaar leerde men in Geraardsbergen zo een «Gateau pethyvier» maken. Dit jaar zullen de Verenigde Bakh van Aalst hun collega's van Geraardsbergen vertroui maken met het bakken van vlaaien. Dat zal gebeuren1 21 augustus. De vraag is natuurlijk of de inwoners Geraardsbergen ook de Aalsterse zoetigheid naar waar zullen weten te schatten. (hji Willy Clotman doch hoofd schotel en nieuwigheid werd het minivoetbaltornooi met volgende uitslagen: Efsee-Ti- marcha 3-1, Wieze-Tuftuf 2-8, Leraars SMI-Timarcha 0-10 Voor de kaarting, op dat vlak buitenkansje. - Winnaar werd Flerdersemnaar uit de Witger- (amaa'0, Tijl-Tuftuf 2-3 en Ef- hét evenement van de hele Aalstenaar Raymond Van den straat Van Geert met 4400 see-Leraars SMI0-3. streek, waren andermaal 200 Steen met 4632 punten vóór punten. Uit de hele regio wa- De rangschikking werd dan deelnemers opgekomen. Er Hendrik Pots uit Denderbelle ren de ware liefhebbers opge- ^s,e en 2de Efsee-Tuftuf waren immers niet minder dan (4530). Marcel Meert uit komen tot zelfs uit St.-Ante- ,^n Tijl-Timarcha, 5de 15.000 fr. geldprijzen te ver- Erembodegem (4411), Emiel links dat er met een hele groep ST a Tuftuf en leraars SM 1. dienen en dat is dan toch een Corthals uit Aalst (4407) en zijn kansen kwam verdedigen. Gok de tombola werd een suk- Antiek- en prondelmarkt ken- ses want a"e tombolaloten wa de vooral op zondag op [en Jeeas voor het begin van Avondspektakels op Aalsterse Jaarbeurs Op zaterdag 20 augustus is te Aalst het Ballet Moi Rouge te gast en op zondag 21 komt Jimmy Frey met orkest zorgen voor ambiance. Willy Sommers, Doris D. en The Pins komen op maanii en op dinsdag 23 komen Johan Verminnen en Conny V den Bos aan bod. Op woensdag 24 gaat men 's namiddags op de retro- met liedjes uit de tijd van toen en 's avonds is het kwis geblazen met Walter Capiau. Hierover leest u elders in dit blad meer. Daarbij past i nog het optreden van Milkshake Banana. Lee Towers, het orkest Blue Set en Ann Christy zijn de partij op donderdag 25 en op vrijdag komt dan' fameuze Oiljsterse Oaved. Willem Ruys en Sofie komen op zaterdag 27 en RobI Nijs en Paul Anderson op zondag 28 oogst. Afgesloten wordt dan met Will Tura, de prins van Vlaamse lied, op maandag 29 augustus. Walter Capiau op de Jaarbeurs te Aalst Walter Capiau, de Massemense presentator die fut; maakte met zijn telefoonesbattementen en in het voort seizoen op de beeldbuis kwam met het populaire progfl ma «Hoger Lager» is ook te Aalst op de Jaarbeurs in Keizershallen van de partij. Op woensdag 24 oogst is er immers een kwisavond Walter Capiau als kwismaster. Kwis te spelen door koppels. Om tot het einde te geraken moeten de koppels voig« proeven met sukses doorworstelen: een visuele uitb ding, het raden van een aantal voorwerpen, een backronde, het herkennen van tien populaire melod» cn tenslotte een ronde hoger-lager zoals op de TV. Heel wat prijzen zijn er te winnen, o.m. een reis Tenerife.

De Voorpost | 1983 | | pagina 8