wÊÊKÊÊÊÊKKm Vier eigen finalisten op jeugdtornooi van SK Berlare Erembodegem V.V.W.-Dendermonde gaat scheep naar Aalst tj»' |f M «fir Tomooien en demonstratiewedstrijden Ptl|8 34 -19.8.1983 - De Voorpost Het halfoogsttornooi voor jeugdploegen georgani seerd door SK Berlare heeft een aantrekkelijk verloop gekend. Ook was er veel belangstelling. Dat bete kende een stimulans voor de organisatoren om volgend jaar opnieuw met een derge lijk jeugdfestival uit te pak ken, Bovendien deden de ei gen jeugdploegen het bui tengewoon goed. Miniemen, knapen, scholieren en junio res van SK Berlare brachten het tot finalist. De winnende ploegen namen de beker in ontvangst, geschonken door het burgemeesterskomitee, door mevr. Vivianne De Vriendt, terwijl de beker van Halfoogsttornooi te Berlare. Deze Oudegemse miniemen kregen een 6-0 pandoering van schikkhig^esteld door lo- 15-1 SK Berlare. (jj) kaalhoudér Bruno Sacré. Laatstgenoemde beker werd eigendom van de preminie- men van Berlare. De punten werden toegekend door de scheidsrechters. Schiftingen preminiemen: Beervelde-Berlare 0-2 Overmere-Buggenhout 1-0 miniemen: Oudegem-Schr. Moorsel 5-4 Beervelde-Berlare knapen: Rp. Lebbeke-Oudegem 0- Berlare-Moorsel f scholieren: Berlare-Gijzegem Overmere-Wichelen f juniors: Berlare-Wichelen Overmere-Schoonaarde i Troostingen preminiemen: SK Beervelde-Buggenhout 0-9 miniemen: Moorsel-Beervelde knapen: Lebbeke-Moorsel scholieren: Gijzegem-Wichelen Finale preminiemen: Berlare-Overmere Mooie zege van Overmere met twee treffers van Steven De Backer en nog eens twee van Colman. SK Berlare mocht rekenen op Wendy De Windt die tweemaal scoorde, miniemen: Oudegem-Berlare 0-6 Henk Van Boven scoorde Halfoogsttornooi te Berlare. De Overmeerse scholieren stonden driemaal en John Baert nam twee goals voor zijn reke ning. Tom Van Caeneghem maakte de zes vol. Knapen: Oudegem-Berlare 1-1 (1-2) Christophe Hillaert scoorde voor Oudegem en Hans Van Kerckhove voor Berlare zo dat de strafschoppen moes ten beslissen wie de beker kreeg. Er werden door elke partij vier penalties gege ven. Patrick De Greëf scoor de voor Oudegem, terwijl Didier Kerre en Hans Van Kerckhove Berlare de bezorgden. Scholieren: Berlare-Overmere 3-1 Berlare won deze spannen de wedstrijd verdiend met doelpunten van Mare Brac- ke, Danny De Decker en Wil ly De Grauwe. Juniors: Berlare-Overmere 3-0 Chris Van De Meersche kon tweemaal raak treffen voor Berlare, waarna Chris Sacré er een trio van maakte. in de finale tegenovl Halfoogsttornooi te tegen SK Overmere scholieren van SK Berlare wonnen met 3-1 de finale SpOFtlHGUWS Uit Halfoogsttornooi te de 6-0 cijfers tegen Berlare. De miniemen Oudegem. (jj) van SK Berlare wonnen thuis met overtuigen- Voetbal Het bestuur en alle spelers van S.K. Erembodegem verwachten heel wat belangstelling voor het Jeugd tornooi van S.K. Erembodegem dat gespeeld wordt op het terrein van S.K. Erembodegem, op zaterdag 20 en 27 augustus a.s. Wat staat er op het programma? Zaterdag 20 augustus: 1. pré-miniemen: te 13.30 u.: S.K. Erembodegem - Gijzegem te 14.45 u.: W. Moorsel - Oordegem. 2. Miniemen: te 16 uur: E. Hekelgem - Bavegem Te 17,30 u.: S.K. Erembodegem - S. Moorsel. Zaterdag 27 augustus: 1. Pré-min:emen: te 13.30 u.: troosting en te 14.45 u.: finale. 2. Miniemen: te 16 uur: troosting en te 17.30 u.: finale. Kaatsen Fonomarkt richt een 5de grote kaatslutte in voor niet aangesloten spelers - 5.000 fr. vooruit inleg talrijke prijzen, op het terrein van H.O.K.E., Varent, te Erembodegem op zaterdag 20 augustus 1983 te 14 uur. Nadere informatie: Kleistraat 30, Erembodegem. Wielersport Zondag 28 augustus wordt in Erembodegem de 26° en 27° Grote Prijs Forum gereden. In de onmiddellijke omgeving van Café, Sportlokaal. «Forum», Keppestraat 12 te Erêïhbodögem wordt te 14 Ulir hëi vertreksein gegeven voor een nieuwelingen wedstrijd die gereden wordt over een afstand van 50 km: 10 ronden langs de A. Van de Maelestraat, Molenkouterlaan, Kerkhof laan, Aalststraat. Kapelle- kensbacjn, IJzerenwegstraat, Burg, De Cocklaan, Welleweg. Kouterbaan, Nachtegaalstraat, Ninove- steenweg en Keppestraat. Te 16 uur starten de juniores voor een koers van 80 km of 16 ronden langs hogergenoemd parkoers. Het bestuur heet u allen welkom en wenst u een zeer aangename sportdag! Het dankt het stadsbestuur van Aalst, de steunende en medewerkende firma's, de stadspolitie, het medisch team van het Rode Kruis, de seingevers en iedereen die wil meewerken tot het welslagen van deze grote prijzen «Forum»! z knapen van Oudegem en Berlare speelden 1-1 gelijk in l het 1-2 in het voordeel van Oudegem (foto jj) Halfoogsttornooi te Berlare. De juniores van SK Berlare wonnen het tornooi met 3-0 te spelen tegen Overmere (jj) Op zondag 21 augustus trekken de leden van de Vlaamse Vereniging voor Watersport uit Dendermon- de in groten getale naar Aalst. Zoals het stoere zeebonken past zullen ze uiteraard met de boot gaan. Toch is dat niet zonder problemen geweest. De sluiswachters moesten verwittigd worden en akkoord gaan om de boten te versassen en daarom moet de timing nu perfekt gerespekteerd worden. Die zondag worden de boten vanaf 8 uur te water gelaten. Aan de slipway is veel werk aan de winkel. Men vertrekt stipt om 9.30 u. aan de steiger want om 10.00 u. gaat het sas van Dendermonde open. Een half uur later arriveert de vloot aan het sas van Dender belle en bij het binnenvaren van de stad Aalst worden de Sint-Annabrug en de Zwarte Hoekbrug gedraaid. Iedereen legt aan bij café «De Scheep vaart» voor een ontvangst en stipt om 12 uur wordt weer afgevaren want de laatste sluis moet uiterlijk om 13.00 u. gepasseerd zijn. Zowel voor het Dendermondse als de streek van Aalst wordt deze uitstap per boot een interessante gebeur tenis. thuisploeg en verloren met 3-1 Halfoogsttornooi te Berlare. Deze preminiemen van SK Berlare konden niet opto tegen hun Overmeerse kollega's en verloren met 4-2 de finale, (jj) tb* Halfoogsttornooi te Berlare. De juniores van SK Overmere verloren de finale met tegen Berlare (j Zondag 21 augustus 1983 Basketbal van Sint-Niklase basketbalklub 9.30 u.: St. Niklaas - AV Antwerpen 11.00 u.: Were di Sint-Niklaas - BBC sse 14.30 u.: Troosting 16.00 u.: Finale Terrein: Priesteragewijk, Sporthal Witte Molen Zondag 21 augustus 1983 Basketbaldag Scheldejeugd Temse 10.00 u.: Scheldejeugd - Sportief Temse (microben) 11.00 u.: Scheldejeugd - Hermes (benjamins) 12.00 u.: Scheldejeugd - Hermes (juniors) Halfoogsttornooi te Berlare. De preminiemen van SK Overmere klopten de Berlaaijs thuisploeg met 4-2 in de finale, (jj) Halfoogsttornooi te Berlare. De Oudegemse knapen speelden wel gelijk in de finale struikelden met 1-2 over de penalties, (jj)

De Voorpost | 1983 | | pagina 34