Liefhebbers sporten zo C 't Smiske, FC Waf en FC Rupelladies p het hoogste schavotje... ^liefhebbersvoetbal( Thuisploeg weer net niet in finale Technische uitslagen mooi VK Veile: de inrichters bereikten de finale niet (dw) Kermistornooi van VK Veile Ook in de vijfde uitgave van tingen en bleek in de finale het tornooi om de wisselbe- over de meeste reserves te ker André Van Der Gucht beschikken, heeft VK Veile de finale niet Uitslagen gehaald. Een week voordien Baert Keukens-Kommers. 2-2 verspeelde het in het Sani- Nopri-VK Veile 1-3 centraltomooi tijdens de Baert Keukens-Nopri 4-2 laatste sekonden een finale- Kommers.-VK Veile 0-0 plaats. In het eigen tornooi VK Velle-Baert Keukens 1-1 kwam het samen met Baert Kommers.-Nopri 3-1 Keukens en Kommersanten met vier punten uit de drie Troosting: schiftingswedstrijden, maar Nopri-VK Veile 3-2 het werd gewipt omdat Kommersanten een doel- Finale: punl meer had gescoord. Baert Keukens-Kommers. 3-1 De finale werd nu eens niet door de SVK-jongens gewon nen, zodat hun traditie van onklopbaarheid in Veile een ferme deuk heeft gekregen. Reeds driemaal wonnen ze het Pinkstertornooi en één maal het kermistornooi. Baert Keukens, voor de eer ste keer deelnemer, was echter te sterk. Het kwam als beste ploeg uit de schif- De Voorpost - 19.8.1983 - 41 Vriendenwedstrijd: VK Dokwerkersvriend-Oude Gloriën FC Zillebeek 2-2 testeren en Wieslaw Bos man nam er nog een onbeta melijk gedrag bovenop. Tij dens die weinig sportieve finale werd er ook nog ge- skoord. Eerst Pierre Sannen van FC 't Smiske (1-0). Na dien stelden de Kobekens- vrienden dan gelijk (1-1). En uiteindelijk werd Patrick Vertenten matchwinnaar voor de mannen van FC 't Smiske (2-1). Reeks B: De eerste schiftingswed strijd tussen Oud KLJ Vrase- ne en FC Milano uit Nieuw- kerken werd alleszins een boeiende match. Vooral om dat de beide ploegen het meestal als tamelijk even wichtig lieten bekijken en voor de oudjes uit Vrasene, stond Florimond De Maeyer gevat aan het kanon (1-0). Deze ploeg skoorde eigen lijk nog eens. Nadien en in het voordeel van FC Milano want Eugene Van Eynde produceerde een own-goal (1-1). Daardoor werden het nog een lange rij strafschop pen en doelman Willy Ver heggen van Oud KLJ Vrase ne nam de beslissende voor zijn rekening (6-5). Tussen FC Rupelboys en FC Waf werd het een wedstrijd zon der veel geschiedenis. Laatstgenoemde ploeg werd trouwens de betere en dat werd ook op de cijferplank uitgedrukt. Langs Hans Van Hoeyweghen werd het rijtje trouwens aangesneden (1- 0). Gevolgd door een sukses- rijke poging van Luk De Bac ker (0-2). Nadien doelde Hans Van Hoeyweghen dan nogmaals (0-3). Dat voor beeld werd ook door Romain Smet verzilverd (0-4). Ten slotte doelde Franky Steur voor FC Waf ook en meteen werden de forfaitcijfers be reikt (0-5). Tegen FC Milano in de troosting zouden de mannen van FC Rupelboys zich beter teweer stellen. Dat werd trouwens nogal een doelpuntenrijke match en met Erik Damman klom FC Milano op voorsprong (1- 0). Franky Meersman' van FC Rupelboys zorgde echter voor betaald antwoord (1-1). Voor de rust verwierven tweemaal Rudy Damman en eenmaal Eddy Baeyens nog een komfortabele voor sprong voor de voetballers uit Nieuwkerken (4-1). Na de kampwisseling was FC Ru pelboys blijkbaar beter ge ïnspireerd. Langs Danny Meersman kwam er een nieuw tegendoelpunt op de plank (4-2). Door een goal van Gery Meersman werd het zelfs nog spannend in deze tweede helft waarin FC Milano ook nog twee straf schoppen onbenut liet (4-3). De finale in deze reeks werd een echte modelwedstrijd. Ononderbroken spanning, uiterst sportief en een dege lijk spelniveau, waren de Reeks A: Schiftingen: FC Kobekensvrienden-FC Zillebeek 5-0 FC 't Smiske-WV Lindenhof 1-1 (na strafschoppen 4-2) Troosting: FC Zillebeek-WV Lindenhof 4-2 Finale: FC 't Smiske-FC Kobekensvrienden 2-1 Fair-play beker: FC Zillebeek Reeks B: Schiftingen: FC Oud KLJ Vrasene-FC Milano 1-1 (na strafschoppen 8-5) FC Rupelboys-FC Waf 0-5 Troost ing: FC Milano-FC Rupelboys. 4-3 Finale: FC Oud KLJ Vrasene-FC Waf 2-2 (na verlengingen 3-3 en strafschoppen 0-3) Fair-playbeker: FC Oud KLJ Vrasene Reeks C: Schiftingen: SV Wepogrogirls-FC Zillebeekgirls 3-2 FC Rupelladies-FC Fergusongirls 1-1 (na strafschop pen 3-2) Troosting: FC Zillebeekgirls-FC Fergusongirls 3-0 Finale: SV Wepogrogirls-FC Rupelladies 2-6 Fair-playbeker: SV Wepogrogirls. Roger Van Laere voornaamste ingrediënten tijdens deze match. In de eerste helft skoorde alleen Erik Baert van FC Waf (0-1). Na de kampwisseling stelde Oud KLJ Vrasene langs Theo Van Landeghem terug gelijk (1-1). Voor die ploeg werden het tevens winstcijfers als Mark Van Eynde ook skoor de (2-1). Niet voldoende ech ter voor de zege want Luk Hillegeer bracht FC Waf te rug langszij (2-2). Tijdens de verlengingen klom FC Oud KLJ Vrasene met een doel punt van Mark De Gendt nogmaals op voorsprong (3- 2). Het zou evenwel niet ba ten en voor FC Waf herstel de Romain Smet andermaal het evenwicht (3-3). Zodat de beslissing uiteindelijk naar de strafschoppen werd ver wezen en tegen de drie tref fers van Franky Stuer, Pa trick Pacolet en Patrick Ro sier van FC Waf, had FC Oud KLJ Vrasene geen enkel antwoord (0-3). Reeks C: In deze reeks verliep het ook allemaal nogal spannend. De wedstrijd tussen SV We pogrogirls en FC Zillebeek girls werd daar het eerste voorbeeld van. Daarin luk ten de girls uit Waasmuns ter met Marina Vermoens het eerste doelpunt (1-0). Voor de rust was alles terug te herdoen: voor FC Zille- 1 beekgirls skoorde Myriam Laureys ook (1-1). Na de her vatting zou Marina Ver moens nogmaals de winst balans naar SV Wepogro girls doen overhellen (2-1). Daar deed Chantal Debar- tier nog een schepje bij (3-1). Een nieuw doelpunt van My riam Laureys werd voor FC Zillebeekgirls daarna nog onvoldoende om de rivalen nog enigszins te kunnen be dreigen (3-2). Al even span nend werd het bij de kon- frontatie tussen FC Rupella dies en FC Fergusongirls. Voor deze laatsten doelde Ann Van Raemdonck het eerst (0-1). De reakties daar-- op bleven echter niet uit en bij het einde van de regle mentaire speelminuten, sonden de ploegen door toe doen van Monica Jacobs weer gelijk (1-1). In de beurt der strafschoppen onder scheiden de beide doel- wachtsters zich. Enkele bal letjes werden gehouden en uiteindelijk bereikte de ploeg van FC Rupelgirls toch de finale (3-2). Aldus werd de troosting een strijc tussen FC Fergusongirls ei FC Zillebeekgirls. Deze laat sten waren merkelijk de be teren en Myriam Laurey liet dit nog duidelijker bli ken (1-0). Ook Chris Cant ei daardoor werd het bijna zor geloos voor FC Zillebeek girls (2-0). Dit werd trouwen de ruststand en alhoewel d girls van FC Ferguson nc dien niet onaardig repl keerden, werd er voor dez meisjes geen enkel doelpur opgetekend. Wel voor F< Zillebeekgirls dat nogmaai langs Myriam Laureys d eindskore bereikte (3-0). D finale werd tenslotte nogc afgetekend door FC Rupe ladies gewonnen. Verzach tende omstandigheden zijl er voor SV Wepogrogirls al leszins. Door een kwetsuu verloren die Christel Van ds Voorde waarvoor ziekehuis- zorgen noodzakelijk waren Dit spijtig voorval heeft de finale nogal sterk be ïnvloed. Vooral na de rust welke met 1-1 cijfers werd bereikt. Voor FC Rupella dies skoorde Monica Jacobs en Chantal Debaretier, had daarop een antwoord. Het is na de verfrissingen dat SC Wepogrogirls duidelijk in de vernieling werd gespeeld. Dat begon al langs Nicky Vercauteren (1-2). Ook Jenny Van C leemput vond voor FC Rupelladies de juiste ope ning (1-3). Toen was de wed strijd eigenlijk al gespeeld en Nicky Vercauteren. on derlijnde dit nog duidelijker (1-4). Toch zouden de girls van FC Wepogro langs Chantal Debaretier nog _even reageren (2-4). Dit werd het laatste trouwens van de ze Waasmunsterse meisjes en door Viviane Van Haven- bergh tweemaal werd dan de eindskore bereikt... iooi VK Veile: FC Nopri (dw) Tornooi VK Veile: FC Kommersanten met een tweede plaats (dw) itbaltornooi FC Zillebeek Be veren uitstekende akkomo- >s van FC Klein Laar te ine werd tijdens het vo- weekend het voetbal- li van FC Zillebeek ge ld. Een 12-tal ploegen ie reeksen namen door deel en het werd er een ildige meevaller. Een publieke belangstel- werd op dit tomooi :h altijd genoteerd, it sportieve vlak kon de dmanifestatie van FC ik trouwens ook be- Alleen bij de finale irenvoetballers verliep even anders. Voor dit idaags voetbaltornooi den er ook een behoor- aantal scheidsrechters geworven: Gaston Her- deen, Paul Waem, Roger y. May, Marcel Van Boven, ,je earned Saadouni, Leo De sseleyr en Tony Claes. dei e werden daar trouwens 85i I 06° degelijke prestatie Yv; iteerd. De apotheose van schitterend voetbaltor- -j y» ji van FC Zillebeek werd een grootse trofeëenuit- ing. Daarop waren de erense schepen Robert imaert zelf nog ids aktief in het liefheb svoetbal en Mark cke van SK Beveren de dale genodigden. In zijn al humoristische toe- rak had de Wase sche llet tenslotte over de verdiensten van de.or- isa toren. Een stevige qj i trouwens met voorzitter inne Maes, ondervoorzit- Frangois De Bock, sekre- »-penningmeester Theo nc l Landeghem, raadsle- Christianne Truyman pilbert Van Esbroeck en Jm\otte de sponsor van de otg. Doewasport, een n! mtzaak uit Melsele met nn »y Cant aan het kom- ido. Na de uitreiking der er prachtige trofeëen, de >playbekers en de knap- irinneringsstukjes voor scheidsrechters, werd daarna een bloemenfes- il. Zomaar spontaan ge- onken door de organisa- 37 ,n0 in aan schepen Robert mmaert en Mark Baecke. i( ens aan Adrienne Vly- ,u ick en Maria De Loof, j udoor ook de vele ande- y, nedewerkers werden ge werd. Daarmee werd het its voetbaltornooi van Zillebeek uit Beveren ook besloten teli tomooi: werd reeds verleden dag aangesneden met i vrierfdenmatch tussen Dokwerkersvriend en het i der oude gloriën van Zillebeek. Deze wed- d eindigde bij een 2-2 cd en daarmee werd 4 [baar iedereen tevreden W A: |en de Kobekensvrienden heeft FC Zillebeek het blijk baar niet kunnen bolwer ken. Eerstgenoemden waren trouwens schotvaardiger dan hun tegenstanders, welke slechts een hardnek kige en sportieve weerstand konden opbrengen. Bij de rust was het al 2-0 en na de kampwisseling hebben de Kobekensvrienden er nog drie besteld (5-0). Doelschut- ters waren daarbij Gerry Poppe (3) en William Van Domburg (2). Voor FC 't Smiske begon dit tornooi niet al te best. Slechts neg gen effektieven kwamen voor die eerste match opda gen en nadien werden het er tien. Daarvan kon een tech nisch enigszins beter WV Lindenhof echter geen af stand nemen. Een gebrek aan produktiviteit lag hier bij meestal aan de basis en langs Honny De Blonk klom- Tornooi Zillebeek: FC WAF-Kruibeke (dw) men de mannen van FC t 1 Smiske zelfs op voorsprong (1-0). Door een doelpunt van Mark Cavens stond WV Lin dehof nochtans terug gelijk (1-1). Ook de eindstand trou wens en bij de strafschop pen trok FC 't Smiske nog aan het langste eind (4-2). De troosting in deze reeks werd een vrij attraktieve wedstrijd tussen FC Zille beek en WV Lindenhof. Daarin doelden de organi satoren met Albert Truyman het eerst (1-0). Een stimulans trouwens en Erik De Roeck verdubbelde de cijfers (2-0). Zo verstonden de mannen van WV Lindenhof het ech ter niet en Mark Covents milderde gevat (2-1). Toen werd het terug de beurt aan FC Zillebeek dat langs Theo Varl Landeghem de voetbal lende klubsekretaris ook skoorde (3-1). Door Erik De Roeck werd de voorsprong van deze ploeg zelfs nog vei- noa! hataüuLtoe iconRudy Tornooi Zillebeek: FC Rupelladies mochr gelauwerd worden (dw) Lauwers van WV Lindenhof de schade nog enigszins be perken (4-2). De finale tus sen FC 't Smiske en FC Ko bekensvrienden welke trou wens het voetbaltornooi van PC Zillebeek besloot, werd tegen alle verwachtingen in het minder goede voorbeeld voor een liefhebbersmatch. Misschien waren de zenu wen langs weerskanten de oorzaak daarvan. Daardoor verliepen de kombinaties niet altijd zoals gewenst en tenslotte werd het proteste ren tegen de scheidsrechter lijke leiding. Logisch trou wens dat er dan gele kaar ten werden getoond en Pier re Sannen en Ronny De Block van FC 't Smiske wer den daarvoor opgeschreven. Voor Wieslaw Bosman en Alois Oelibrandt van FC Ko bekensvrienden werd het echter rood. Laatstgenoem de voor herhaaldelijk pro- Tornooi Zillebeek: FC Rupelmonde (dw) Tornooi VK Veile: FC Baert Keukens veroverde de beker (dw)

De Voorpost | 1983 | | pagina 41