Rita Boys, RG Juliette en Hof Van Grembergen nemen flinke start in voetbaltomooi van de Vlasbloem -^(liefhebbersvoetbal( iooi De Vlasbloem: D.V.K. Grembergen 82 (c) nooi De Vlasbloem: VK Hamme Ladies lUHiNÜSj De Voorpost -19.8.1963 - 43 looi' De Vlasbloem: Lutterzele Girls (c) De Vlasbloem: Den Dijk (c) ten die toch een genietbaar verloop kende. Er werd of fensief en vrij snel gevoet bald en de puntendeling bleek na afloop het meest logische resultaat te zijn. De Stube-Kleinzand 2-0 De thuisploeg kreeg voor de rust de beste kansen en Smet en Van Aevermaet konden skoren. In de tweede helft noteerden we langs beide kanten enkele kansen die onbenut werden gelaten. Snuffel-KAVD 0-3 Paarsblauw toonde zich dui delijk sterker tijdens de eer ste helft. Dat resulteerde na tien minuten in een doel punt dat door Aelbrecht werd tot stand gebracht. Na dat Nelis (KAVD) de paal trof konden Cleemput en San ders de stand opdrijven. Na de hervatting kreeg de thuisploeg een paar kansen. Scheldeboys-Iuliette 1-2 Nadat Van Wezemael reeds na acht minuten de thuis ploeg op voorsprong bracht, kon Herman Lelie vlak voor rust gelijkstellen. Via Lelie namen de bezoekers na de hervatting opnieuw afstand. Er volgde een offensief van de Scheldeboys maar defen sief waren de bezoekers niet te kloppen. E.D.M. Tornooi De Vlasbloem: De Fontein (c) Tornooi De Vlasbloem: Kleinzand (c) Herdenkingstornooi Gerard Temmerman: FC Duizend Appels (Iv) iooi De Vlasbloem: Snuffel Grembergen (c) Vorig weekeinde is het vijfde liefhebbersvoetbaltomooi van de Vlasbloem uit Grembergen gestart. Inzake publieke belangstelling werden alle vroegere rekords gebroken. Het tomooi verliep bovendien aantrekkelijk. Drie ploegen lie ten een knappe indruk: Ritaboys uit Erembodegem en de Grembergse ploegen Racing Iuliette en Hof van Grember gen. Zij wonnen hun eerste wedstrijden. Ook FC Den Dijk haalde verrassend uit. Nu zaterdag wordt het tomooi verder gezet. De eerste wedstrijd vangt aan om 9.30 u. Klein Zand-Dubbelspel 1-1 De wedstrijd tussen Klein- f zand en Dubbelspel verliep niet al te aantrekkelijk. Bei- de ploegen leken niet zo sterk gemotiveerd. Dubbel spel haalde het eerst ge vaarlijk uit, maar doelman De Lathouwer kon het tij ke ren. De rest van de eerste helft verliep evenwichtig, zonder werkelijk doelge- vaar. Na vijf minuten in de tweede helft bracht Mertens zijn ploeg (Kleinzand) op voorsprong. Hierop kwam er reaktie van de tegenstrever die tien minuten later via Bosman de stand in even wicht bracht. Rita Boys-De Stube 2-0 De Stube liep snel van sta pel, maar het waren daaren tegen de Rita Boys die na vijf minuten via Ghijssens op hoekschop de stand wis ten te openen. Op een iden tieke faze, maar deze keer met de medewerking van de Zeelse doelman, kon Hector Van Nieuwenborg vlak voor rust de stand opdrijven. In de tweede helft volgde een offensief van De Stube. Zij konden echter hun tech nisch overwicht niet in doel punten uitdrukken. Het wa ren integendeel de Rita Boys die nog de beste kans kre gen, toen een schot tegen de dwarsligger terecht kwam. FC Klei-Den Dijk 0-0 Tegen de rode landaam van vorig jaar is FC Klei er niet in geslaagd om de volle buit binnen te halen. De jongens van Den Dijk moesten door lopend de wet van de ster- ksten ondergaan en slaag den er slechts sporadisch in om hun eigen helft te verla ten. Desondanks verdedig den zij zich kranig en mede dank zij het falen van de Opwijkse spitsen wisten zij de 0-0 stand op het bord te houden. Uit de eerste helft onthouden wij enkel dat Marc Cooreman van FC Klei na een botsing met de be zoekende doelman gekwetst werd en moest worden geë- vakueerd. VK Hamme- DVK Grembergen 7-0 Reeds in de tweede minuut slaagde Christine Van Moe- seke er in om VK Hamme op winst te schieten. Na tien minuten scoorde Christel Flies via een vrije trap van- op twintig meter. Twee mi nuten laterwas het al 3-0 via Christel Van Moeseke. DVK Grembergen verdedigde .zich moedig maar kon niet optornen tegen een vlot kombinerend VK Hamme. Voor de rust liepen de Ham- se meisjes nog verder uit tot 5-0 twee keer langs Els De Gols. Na de rust was Ham me duidelijk minder precies bij het afwerken, maar na vijftien minuten werd het toch 6-0 via Els De Gols. Chris Vleminck zou tenslotte de eindcijfers vastleggen. Snuffel-De Post 4-0 Aanvankelijk verliep de wedstrijd gelijkopgaand. Na een kwartier lukte Peter Moens een eerste doelpunt voor De Snuffel. De Grem- bergenaars trokken zich hier aan op. Net voor rust ver werkte een verdediger van De Post de bal in eigen net ten. In de tweede helft legde De Snuffel een rustig meesterschap aan de dag en liep verder uit via Dirk De Wolf en Alain Lecocq. De Postjongens kregen nog een reuzekans maar raakten niet voorbij doelman Tom Van Cauwenberghe. KAVD-Lutterzele 2-2 Evenwichtige partij, zoals trouwens de cijfers laten vermoeden. Na tien minuten wist Patricia Cleemput met een knap afstandsschot de score te openen. Enkele mi nuten later dribbelde Mar leen De Feyter drie tegen standers, maar besloot op de Dendermondse doel- vrouw. Vlak daarop wist ze dan toch haar ploeg naast KAVD te brengen, zodat de rust met een 1-1 stand werd bereikt. Na de hervatting wist Chantal De Nil een vrije trap met het hoofd in doel te verlengen. De KAVD- vreugde was maar van korte duur, want Marleen De Fey ter bracht opnieuw de bord jes in evenwicht. De Fontein-Stadspersoneel 2-3 De nieuwe ploeg van De Fontein nam dadelijk het in itiatief en reeds aan vijf mi nuten sloeg een loeier van Ronny Van Gucht tegen het doelhout. Twee minuten la ter dreef Luc Vermachelen de verdediging van het Stadspersoneel dermate in het nauw dat de bal uitein delijk in eigen doel wera verwerkt. Na een kwartier bracht Frangois Van Caken- berghe de gelijkmaker tot stand. Net voor rust moest de Dendermondse doelman Mon Leys tot driekeer toe redding brengen. In de tweede helft gaf Fran- gois Van Cakenberghe de match een definitieve wen ding toen hij binnen de mi nuut tot tweekeer toe raak trof. De Fontein kwam later via een own-goal aan een tweede treffer. Stadspersoneel-Snuffel 3-1 Snuffel begon sterk en trap te in de beginfaze de bal tegen het doelhout. Na een kwartier kwam Stadsperso neel op voorsprong. Kansen wisten de jongens van De Snuffel wel te scheppen, maar ze werden niet benut. Tien minuten na rust ver dubbelde Albert Cloof de cijfers. Vijf minuten later lukte Luc Truyens de aan sluitingstreffer terwijl Roger Francois in de laatste minu ten alle twijfels wegnam. Lekkerbekje-FAN 4-0 Tijdens de eerste helft kreeg men een eenrichtingsvoet- bal vanwege de thuisploeg te aanschouwen. Mare De Hauwere lukte een hattrick. Na rust bleef de thuisploeg het wedstrijdbeeld domine ren. Mare Verhelst legde de eindcijfers vast. Scheldeboys-Klei 0-2 De lokalen begonnen vrij goed aan deze ontmoeting; maar zouden uit hun meesterschap niet veel meer halen dan een poging van De Kegel die door de Kleidoelman werd gestopt. Stilaan namen de bezoekers het initiatief wat resulteerde in een doelpunt van Coore man. Op aangeven van Ser geant kon De Clercq na rust de cijfers verdubbelen Lutterzele-DVK Grembergen 1-0 De eerste helft van deze wedstrijd werd een saaie aangelegenheid. Enkel Per mei (DVK) probeerde wat le ven in de brouwerij te bren gen. doch haar fraaie doel pogingen werden telkens door de Lutterzeelse doel- vrouw gestopt. Na de pauze bracht Van Keer de thuis ploeg op voorsprong. Juliette-Den Dijk 1-0 Een wedstrijd die volledig door de thuisploeg werd be heerst. Veyt, die eerst het doelhout had getroffen, bracht na een kwartier de 1- stand op het bord. De helft bood nagenoeg eenzelfde kijkstuk met een paar kansen die door De Bondt (Juliette) werden gemist. VK Hamme-Snuffel 7-0 De meisjes van Snuffel kon den nauwelijks of niets in brengen tegen een veel ster ker VK Hamme. Voorname lijk na de rust stond er geen maat op de thuisploeg. Els De Gols nam zes treffèrs voor haar rekening. Maes tekende het zevende doel punt aan. Hof van Grembergen-Okapi 3-1 Snelle start van de lokalen die vlug op winst kwamen langs Segers. Later ver hoogde Sanders de score. Na de hervatting kon Ver- cammen milderen maar Gi- no Segers nam later alle twijfels weg. Hof Van Grembergen-FAN 2- 0 De thuisploeg nam een flin ke start maar botste op een attente doelman De Graef. Net voor rust skoorde De Troyer. Dezelfde speler leg de in de loop van de tweede helft de eindcijfers vast. Okapi-'t Lekkerbekje 0-2 Al na vier minuten opende Mare Verhelst de stand. De bezoekers bleven bestendig het offensier voeren en voor rust kon Verhelst de cijfers verdubbelen. Na de hervat ting kwam Okapi meer in de match maar een duidelijk gebrek aan afwerking ver hinderde de aansluitings treffer. De Fontein-Snuffel 1-3 Aantrekkelijke eerste helft waarbij de thuisploeg op voorsprong kwam langs De Kegel. Twee minuten later stelde Alain Lecocq gelijk. Na de rust was Snuffel de betere ploeg. Lecocq bracht een strafschop tot een goed einde, en werd later auteur van het derde doelpunt. Doelman De Wolf van De Fontein werd gewond en moest naar een ziekenhuis worden overgebracht. Lutterzele-VK Hamme 0-0 Wedstrijd zonder doelpun- Herdenkingstornooi Gerard Temmerman: FC Favo (Iv) Tornooi De Vlasbloem: Dubbelspel (c)

De Voorpost | 1983 | | pagina 43