tr Een dik doelpunt van Mommens Eendracht Aalst rekent op het talent van Teuben en Limpens en de roetine van Haleydt II 1 E. Aalst zonder enige samenhang... Na de wedstrijd m Topsport S Klasseverschil Technische fiche Eendracht Aalst Thuisploeg sterk gehandicapt in topper Voetbalkalender X Aalst voor de harde waarheid 30 - 2.9.1983 - De Voorpost VOETBAL Sporting Lokeren - Club Brugge 1-0 Daknam, woensdagavond 8 uur. Daar staan ze tegenover elkaar. Sporting in 't blauw en mét So- mers; Club in 't geel. En alle twee lijken ze een beetje bang, hoewel Lokeren precies meer initiatie ven durft nemen dan zijn tegenstander. Zo shot een wakkere De Vriese de bal in één ruk door naar Van Cauter, die Larsen bedient en... daar gaat de bal nipt naast de paal. Van Cauter en Vander Eist blijven Jensen bekogelen, maar meer nog dan doel- schoten noteren wij her en der fouten. Even later verliest Sanders de bal aan Somers, en kijk, die is zo beleefd om hem aan Dardenne te laten. Die knalt van dichtbij op de immer attente Hoogenboom. Maar de bal is al weer aan een dubbele «een-twee» met de overkant en Vander Eist Van Cauter, die spijtig ge schopt over het leder. Tege- noeg niet afgewerkt wordt, lijk begint het supportersor- Wel wordt de Swat neerge- kest te spelen van «Zulle we legd in de gevaarlijke zone, het nog een keertje over- maar de scheidsrechter ge- doen?». En dat doen ze, de baart van krommenaas. Lokeraars, want Bett en «Dief! Dief!» skandeert het Mommens blijven opbou- publiek, maar Querter en wen, en Jensen heeft zijn Ceulemans leggen de mas- handen vol met Larsen en sa het zwijgen op met hun Van Cauter. gevaarlijke uitschieters. Aan de overzijde zijn er dan Toch schiet Van Cauter nog sporadische uitschieters tweemaal over, maar ook van Querter en Ceulemans. Hoogenboom heeft een beet- Wat echter nog meer opvalt je last met een verrassend zijn de veelvuldige fouten, schot van Dardenne. Ceule- ondermeer van Spelbos. mans zet Carbo vrij, maar Nog volgt er een gevaarlijke die mist jammerlijk en zo ebt kombinatie Dardenne - Van de wedstrijd duidelijk weg Walleghem - Ceulemans, naar een veel lager niveau, maar die laatste vindt de handige Hoogenboom op Tot plots een tiental minu- zijn pad. ten voor tijd Spelbos Van Na dit eerste halfuur is de Cauter hindert bij het kop- fut er precies wat uit en de pen, en Ponnet geeft een passen worden aan beide vrijschop. Mommens neemt zijden steeds slordiger ge- een korte aanloop en in de geven. Lokeren heeft niet traditie van de echte trap- langer het overwicht, al la- techniekspecialisten schil- ten Bett en De Vriese nog dert hij de bal over de muur enkele fraaie dingen zien. in de winkelhaak binnen. 1- Veel minder mooi was de 0! Het stadion ontploft! manier waarop Szymanow- ski Somers uitschakelde en Vruchteloos protest van de zo eindigt de eerste helft in Bruggelingen, maar even mineur. later is Larsen alleen door Na de pauze springt Van en wordt hij zwaar ten val Bergen in voor Somers, gebracht in de strafschopzo maar de Bruggelingen ne- ne. «Penalty»! roepen de men meer en meer de lei- Waaslanders, maar Ponnet ding in handen en daar kan oordeelt van niet zelfs een wroetende Vujkov niks'aan doen. °P het einde is er no9 sen" Een fout van Sanders op satie doordat de man in het Mommens wordt bestraft zwart een voor ons niet be roet een boeking, en even grijpelijke fout blaast tegen later krijgt nu ook Vujkov doelman Jensen. In een van hetzelfde laken een Deense koleire stormt de broek, hoewel wij de reden man naor Ponnet en char- hiervoor helemaal niet zien. 9eert Hierop volgt uitslui- Vander Eist probeert nog tin9- Szymanowski wordt dan vervangen door Vande Walle, die in het Brugse doel komt. Bij Lokeren wordt Van Bergen eruit genomen voor Nijskens. Ondertussen zijn er al 90 minuten gespeeld, en ter wijl de scheidsrechter een fout blaast, meent Vujkov daarin het eindsignaal te horen en hij trapt dan ook de bal weg. Een zenuwachtige Ponnet geeft hem een twee de boeking wat dus uitslui ting betekent voor de onge lukkige Joegoslaaf. Schud debollend van ongeloof ver laat hij het veld als Spelbos nog een laatste gevaarlijk schot afvuurt op de onklop- bare Hoogenboom. Eindelijk blaast de man in het zwart af, en het plein stroomt leeg. Een dikke zaak voor Loke ren, dat nu op een gelukkige manier mee aan de leiding komt van de nationale kom petitie. De ploegen: Lokeren: Hoogenboom, De Vriese, Van Goethem, Vuj kov, Somers (Van Bergen, Nijskens), Mommens, Van der Eist, Bett, Larsen, Van Cauter en Laroy. Op de bank: Van Raem- donck. Brugge: Jensen, Broos, Spel bos, Szymanowski (Vande Walle), Querter. Dardenne, Verheyen, Ceulemans, Koen Sanders, Carbo, Van Wal leghem. Op de bank: Beyens, Car- rette. (gva) Beneden lopen wij op een razende Brugse trainer Kessler die vindt dat de manier waarop Ponnet de wedstrijd leidde, niet door de beugel kan. 0-0 ware een korrekte uitslag, meent hij, maar de scheidsrech ter heeft het vonnis geveld ten nadele van Club. Wij merken ook Verheyen op, die toegeeft dat Brugge zijn kansen niet benut heeft. Verder weinig kommen- taar. Davidovic van de andere kant acht de overwinning oververdiend, maar ja, het omgekeerde zou gewoon te gek wezen voor een trainer wiens ploeg zo de volle buit binnengerijfd heeft. De twee wedstrijdpunten vindt hij dan ook het belangrijkste! Van Cauter is kategoriek in zijn bewering dat Spelbos met de elleboog op zijn schouder leunde. De beslis sing van Ponnet is dan ook terecht besluit hij. Net als Larsen overigens, die gelukkig geen blessure over houdt van zijn spektakulaire val. Laroy blaakt van zelfvertrouwen, en hij wijst erop dat een verdediging die geen enkel doelpunt toestaat redenen tot fierheid heeft. Een juistere uitslag vol gens hem was evenwel 2-1. Ook Vander Eist ziet niets dan positieve dingen. Hoewel de schrik het -spektakel heeft verminderd, stelt hij dat Club Brugge een heel wat zwaardere tegenstander was dan pakweg Beringen. En gewonnen heeft Lokeren alleszins, dus... wij staan op plus! (gva) Een nieuw voetbalseizoen wenkt. Klein Antwerpenstraat - LEBBEKE Tel. 052/35.71.45 is de keuze onbeperkt. Honderd soorten schoenen (alle merken) Alle soorten sportzakken, trainings, truien broekjes, kousen, beschermstukken enz. Onmiddellijke korting 15% De nieuwe Aalsterse trainer Jean-Pierre Borremans is sinds enkele weken druk doende met de voorbe reiding van zijn nieuw team. Het is een publiek geheim dat hij in de eerste plaats rekent op het talent van de Nederlander Tjapko Teuben en van de middenvelder Luc Limpens en tevens op de onder vinding van Rudy Haleydt. «Uit de oefenwedstrijden is gebleken dat de van Cl. Brugge overgekomen Fries Teuben, aldus Borremans, een enorme verster king betekent voor mijn ploeg. Deze jonge Nederlan der is een all-roundspeler en akteert met enorm veel lef. Luc Limpens van zijn kant is geroepen om op het middenveld de strateeg van de ploeg te worden en de man die vanuit de tweede lijn in de gaten kan duiken en scoren. Rudy Haleydt werd aangeworven omwille van zijn roetine die hij opdeed na zijn jarenlang verblijf in eerste nationale». Is Borremans duidelijk ge- het allemaal als volgt: «Men lukkig met dat talent in zijn verwijt ons misschien wel dat we er niet in geslaagd zijn een spits van formaat aan te werven. Neem van mij aan dat we ons terdege hebben ingespannen om in ons opzet te slagen. Dat het misliep ligt bij het feit dat zulke elementen onbetaal baar waren op de markt, ofwel niet voldeden bij de tests. We moeten inderdaad de tering naar de nering plaatsen en alle financiële risiko's vermijden. We heb ben uit het verleden duurza me lessen getrokken en wa ren voor dit seizoen niet zin nens ons te laten verleiden door de mooie praat van ma nagers en andere zogezegde talentscouts die de markt af schuimen en met miljoenen goochelen als het er op aan komt hun poulains aan de man te brengen. Ik meen dat we met deze verjongde ploeg niet met blozende ka ken de nieuwe kompetitie hoeven aan te pakken. Per soonlijk meen ik dat Berchem en Winterslag de meeste kans maken om een plaats te heroveren in eerste nationale. Met onze huidige formatie acht ik Eendracht in staat te mikken op een vierde plaats, ook al kondigt de aanvang van de kompeti tie zich voor Eendracht bie- zonder zwaar aan; aldus de Eendrachtpresident. Onder tussen werd op het admini stratief vlak te Aalst overge stapt naar een herstrukture- SC Lokeren - VK Tienen: 7-0 Hooguit drieduizend toeschouwers waren naar Dak- nam afgezakt voor deze bekerwedstrijd en zij wilden hun ploeg overtuigend zien winnen. Wel, zij kregen him zin, want het werd een ware slachting. Al in de eerste minuut snoepte Vander Eist een bal af en hij stak door naar Bett. Die gaf een tikje achteruit en Larsen knalde zonder complexen binnen. Toch gaf Tienen zich aller minst gewonnen. Vol over gave pareerde het de Loker- se aanvallen, die nog niet pikant genoeg waren om doelpunten voort te bren gen. Niettemin - op een en kel schot naar Hoogenboom na - was het voor iedereen duidelijk dat de mannen van de suikerstad geen kracht genoeg hadden om de Waaslanders te stoppen. Na een veertigtal minuten trouwens gaf «Larsen een voorzet naar Bett, die de bal gewoon klaarlegde voor Van Cauter om er 2-0 van te maken. In de tweede helft nochtans bleven de Tienenaren aan vallen en het was Noe die bijna een tegentreffer aante kende. Maar voor de rest viel er niet veel op te mer ken, behalve dan enkele fouten en wat typische pro testmanifestaties van Lar sen tegen scheidsrechter Vekemans. Toen begon het laatste kwartier. Vander Eist lood ste Larsen door de buiten- spelval heen en die maakte al dribbelend de zaak rond: 3-0. Nu gingen de tegenstan ders totaal de mist in en het werd een doelpuntenfesti- val met als uitvoerders Van Cauter, Vander Eist, Larsen en weer Van Cauter. Resultaat 7-0 en rode kaken voor de opponenten, die hun inspanningen in werkelijk overdreven mate bestraft zagen. Vergeten wij echter niet dat Lokeren alles te verliezen had tegen deze ploeg uit bevordering. Woensdag en zaterdag a.s. in de kompeti tie tegen titanen als Club Brugge en Antwerp, dan zul len wij zien of Sporting wer kelijk die topploeg is, zoals sommige echte «rapen» nu al luid verkondigen. De samenstelling van de ploegen: LOKEREN: Hoogenboom, Vujkov, De Vriese, Bett, Van Goethem, Vander Eist, Mommens, Van Cauter, Van Bergen, Laroy, Larsen. TIENEN: Hayen, Brankaute, Zwartenbroukx, Manders, Vandeplas (46' Reinaerts), Davids, Allaerts, Pierlé, Maigret, Herrebouts (70' Bruyninckx), Noe. Irrvn) Voorzitter: Frans Daeleman Sekretaris: Jozef Van Gucht Trainer: J.P. Borremans (eerste jaar) Hoofdsponsor: Arzoni Aantal plaatsen stadion: 1200 zitplaatsen. 10.800 staanplaatsen (totaal: 12.000). Aangeworven: Milko Derijck (Liedekerke), Gerard Deroy (Anderlecht), Rudy Haleydt (C. Brugge), René Peeters (Anderlecht), Daniël Schets (Grimbergen), Eduardo Suarez (Cr. Schaarbeek) en Tjapko Teuben (KI. Brugge). Afgestaan: Geert Cammu (St.-Lievens-Houtem), Bart De Bruyne (Winnik), Gerard Desanghere (Denderhou- tem), Leo De Smet (Zottegem), Luc Sonck (Edixvelde), Marc Steyaert (F.C. Antwerp). Kemspelers: Jozef Cornelis (10.11.55), Eddy De Bolle (26.9.49), Derijck Milko (16.6.63), Deroy Gerard (8.10.59), Dierick Johan (03.10.52), Ferrera Manu (21.10.58), Rudy Haleydt (15.2.51), Horvet Franjo (8.9.46), Luc Limpens (3.4.62), Gerrit Muylaert (10.8.60), René Peeters (10.10.61), Daniel Schets (20.4.59), Hed- wig Sergeant (17.11.57), Eduardo Suarez (13.12.59), Tjapko Teuben (29.12.63), Rudy Van den Bergh (01.9.60), Alain Van Kemseke (29.6.54), Geert Van Roy (5.3.56), Van Wilderode Hans (28.03.63) en Vermeulen Rudy (09.11.57). Buitenlanders: Teuben Tjapko (NL) Buitenlanders met Belgisch statuut: Horvat Franjo (Z- Sl.), Ferrera Manu (Sp.) en Suarez Eduardo (Sp.) SK Lebbeke - Heirnis zaterdag om 18 u. Voor SK Lebbeke begint de kompetitie nu zaterdag 3 september om 18 u. Dan komt het Gentse Heirnis op bezoek. Een ploeg die door vele waarnemers als titel- pretendent wordt naar voren geschoven. Rekening houdend met de verrichtingen van deze ploeg in de beker van Bel gië, start de thuisploeg als underdog. Bovendien is trai ner Willy Tas genoodzaakt om een vertimmerd elftal in lijn te brengen. Enerzijds zijn Danny Vermeir en Eddy Clement geschorst. Op Staf Hendrickx en Bruno Van Bla- del kan evenmin beroep worden gedaan. Eerstge noemde is nog herstellend van een scheur in de voet. Bruno Van Bladel onder vindt last van een letsel in de dij. Onzekerheid heerst er bo vendien over hét optreden van Gino Van den Berghe, Francis. De Boitselier, Luc De Batselier en Marnix Brus selmans. Zij namen deze week niet deel aan de trai ningen. «Trainer Tas die tot voor kort biezonder hoopvol was ge stemd, voelt zich momenteel de meest ongelukkige oe- fenmeester. Met welke ploeg er wordt aangetreden, zal slechts net voor het be gin van de wedstrijden ge weten zijn. Hopelijk kunnen we nog een paar titularissen rekupereren. Rekening hou dend met de omstandighe den, zullen we tevreden zijn, mochten we een puntende- ling kunnen afdwingen.» SK Lebbeke verwacht in ie- ploeg dan liet hij bovendien enkele beloftevolle jongeren uit het Brusselse overko men. We denken hierbij aan de 22-jarige René Peeters (Anderlecht) die zich onmid dellijk opdrong als titularis voor de rechter-backplaats, aan de klasrijke 24-jarige Gerard Deroy (Anderlecht), geroepen om te opereren op het middenveld en aan de jonge satellieten Milko De rijck (20) en Daniël Schets (24). De kern werd dus flink verstevigd en wat vooral hoopvöl is: men is in de schoot van E. Aalst niet te ruggeschrokken om jong ta lent aan te werven in plaats van de zogenaamde «dure» vogels, opgedrongen door de een of andere manager en waarvan men bij Een dracht Aalst de buik vol heeft. Niettemin is het ons opgevallen tijdens de wed strijden in de Beker van Vlaanderen dat Borremans toch nog genoodzaakt is naar noodoplossingen te zoeken op het taktisch vlak. Aalst beschikt momenteel niet over een typische libero zodat Teuben, waarvoor men uiteindelijk een andere funktie had voorzien, die karwei zal dienen op te knappen. Bovendien ont breekt vooraan een echte spits. Iemand met gestalte die op een verdediging kan wegen. Men had in aller laatste instantie gedacht aan de aanwerving van de Schot Mac Fadden, maar toen puntje bij paaltje kwam waren diens financiële ei sen werkelijk te hoog. Voor zitter Frans Daeleman, die als zakenman weet waar de financiële klepel beiert, en in deze krisisperiode voor- .zichtig met de Eendracht- thesaurie omspringt, ziet der geval veel volk. Heirnis is een trekpleister. Allicht zullen heel wat neutrale toe schouwers de weg naar het Konkelgoed inslagen. Voor al omdat de match op zater dag wordt gespeeld. Aan Dendermondse aanhangers zal het evenmin ontbreken. 1* nationale SC Lokeren - Antwerp (Delsemme) FC Luik - SK Beveren (Deflem) 7.09.83-20.00 u. SK Beveren - SC Lokeren (Van Lange hove). 2e nationale St.-Niklaas-Winterslag (Vekemans) Berchem - E. Aalst (Costantin) 3e nationale Jong Lede - Charleroi (Buts) US Doornik - E. Zele (Arvent) Bevordering Merksem - VW Hamme (Meese) le provinciale Borsbeke - Dendermonde (Devisscher) St. Wetteren - Haaltert (Tanghe) Lebbeke - Heirnis (Schrauwen) 2e provinciale A Waarschoot - Lokerse (Van den Berghe) 2e provinciale B St.-Gillis-W. - Kerksken (Anné) Pollare - E. Meldert (Van Zande) Heikant - St.-Pauwels (Segers) Melsele - Wieze (Samson) H. Vrasene - Temse (De Wispelaere) St.-Gillis-D. - Kemzeke (Loeman) Robur - St. Denderleeuw (Wauters) 3e provinciale B SK Overmere - Zwijnaarde (Van Cauwenberghe) 3e provinciale D SK Aalst - Nieuwerkerken (Burm) Meerbeke - Burst (Leroy) Herdersem - Herzele (Snoeck) Gijzegem - W. Moorsel (Van Goethem) Bambrugge - Schellebelle (De Corte) 3e provinciale Buggenhout - Stekene (Nijs) Waasmunster - Boonwijk (Vermeirsch) Klinge - Lutterzele (Roelandl) Kallo - Berlare (Teugels) Haasdonk - Excelsior (Lauwereys) Kruibeke - Baasrode (Van Leuven) Bazel - Oudegem (Drieghe) Grembergen - Opstal (Van Extergem) 4e provinciale B Wondelgem - Val. Overmere (De Bruyne) 4e provinciale F We§g«- r si oskamp (Cooreman) I Wich.ele~rL /egem (Van der Kelen) Edixvelde - Aaigem (Major) Erpe-Smetlede (Van den Berghe) 4e provinciale G Erembodegem - Terjoden (Vervondel) Appels - Rp Lebbeke (Verriest) Schoonaarde - Lebeke (De Bodt) Baardegem - Opdorp (Speleers) Welle - Doggen (Balthazar) Hofstade - Outer (Put) TK Meldert - Iddergem (Moons) 4e provinciale H Eksaarde - Sombeke (Fierens) Straatje - Moerbeke (Reyniers) Kieldrecht - Sinaai (Boeykens) Tielrode - KI. L. Vrasene (De Maere) Verrebroek - Gerda (Maes) Meerdonk - WB St.-Niklaas (Heerwegh) Rupelmonde - SK Lokeren (Philips) ring van de klub. Elke komi- tee wordt thans geleid door een beheerder, die zijn ver antwoordelijkheid kan en moet opnemen en die om de twee weken zijn verslag ter bespreking zal voorleggen Het bekeravontuur van E. Aalst nam te Eeklo vroegtijdig een einde, een team dat zich als een van de betere ploegen uit vierde klasse weet te ontpoppen. Aalst speelde weer eens te meer achteraan zonder enige samenhang en vermits de Meetjeslanders uitstekend de kunst verstonden om bliksemsnel vanuit de verdediging naar de aanval over te schakelen stond Aalst vrij vlug voor een voldongen feit. Als openingswedstrijd van Na de rust probeerde oefen- iedere kernspeler in zijn ei- het nieuwe seizoen wordt meester Borremans wat aan gen hart moeten gaan kijken Eendracht Aalst al onmid- de situatie te sleutelen. Hij om vast te stellen of hij wel dellijk voor de harde waar- plaatste De Bolle als laatste waardig is momenteel mee heid geplaatst met een ver man en gaf Teuben een t© draven als een volwaardi- plaatsing naar Berchem, dat meer offensieve opdracht, ge speler van tweede natio- mei de aankopen van Van Eendracht kwam terug tot 2- nale. Dat Borremans voor Woerkum (Winterslag) en 1, maar werd opnieuw ge- geen gemakkelijke taak Albert Van den Bergh (Lier- counterd. Nadien bleek het staat, hebben we zondagna- s©) zwaar heeft geïnvesteerd dat de ultieme reaktie van middag te Eeklo kunneh ©n het niet onder stoelen of de Ajuinen te laat op gang vaststellen. Vermelden we banken steekt dat het zo was gebracht. Eeklo mocht nog dat Rudy Vermeulen het snel mogelijk weer naar eer- juichen en won zeker niet slachtoffer werd van een ste nationale wil opklim- onverdiend omdat het dui- verrekking en vervangen men. Berchem liep welis- delijk het resultaat had ge- werd door Derooy, die de waar zondag 11. op een gas- speeld. De Beker van België omstandigheden in acht ge- hek te Oostende en werd is tenslotte ook eeh kompeti- nomen, goed meedraaide evenals Aalst direkt voor de tie en verder bekeren brengt na de rust. Sergeant hernam bekerkompetitie uitgescha- duiten op. Eendracht ont- de trainingen met de bal en keld. Dat er te Berchem har- goochelde. Men kon het mis- zal hoogstwaarschijnlijk te- de woorden zullen gevallen noegen zo van de gezichten gen zondag a.s. van de par- zijn hoeft geen verder be- van de bestuursleden afle-* tij zijn op Berchem. toog. Dat gebeurde ook te bij voorzitter Daeleman, die op zijn beurt meer tijd en gelegenheid geboden wordt om zich intenser in te laten met de oefenmeester en het spelerspotentieel. Wordt Eendracht Aalst anno 83-84 door de insiders niet di beschouwd als een k< hebber op de titel, dan z< met deze «out-sider» ni*' min moeten rekening houden worden voor wal tweede ronde betreft. zen en oefenmeester Borre mans liet in de kleedkamers een donder rollen die men tot in Aalst kon horen. Hoe dan ook, de jongste weken presteert Eendracht onder de middelmaat. Drie doel punten moeten inkasseren als tweede nationaler van wege een vierdeklasser, stemt tot nadenken. Dat zal Borremans zonder twijfel ook doen in de loop van de week. Het is duidelijk ge worden dat enkele spelers last hebben van de druk der jaren. Ze komen als een die sel op gang en zullen moe ten oppassen of ze gaan hun plaats in de kern verspelen. Laten we niet vergeten ttat in het reserventeam enkele talentvolle jongeren op de deur aan het kloppen zijn om een selektie af te dwin gen. We gaan hier nog geen namen citeren. Daarvoor is het misschien nog iets te vroeg, maar niettemin zal (abl) Aalst v der stoelen of banken steekt dat het uur van de waarheid voor verschillende titularis sen heeft geslagen. «Als er zondag op Berchem mat wordt gepresteerd zullen er koppen vallen», fluisterde men ons te Aalst in het oor en meteen citeerde men ons enkele namen die klinken als een bel. Klubleider Van de Waeter, die nauwgezet het doen en laten van de fanionploeg volgt was gere serveerd als we hem naar zijn prognose vroegen. «Het wordt beslist - een zware wedstrijd op het Rooyen te Berchem. Beide ploegen hebben wat goed te maken. Voor Eendracht komt het er op aan een eervol resultaat te bewerkstelligen en niet te (tig bïa obe api fm< deze week werd het fat ten team perfekt voorbe na] Hoopvol is het feit dat |ti geant weer zal kunnen l -,r treden. Voor de rest b« [ej, noch optimist, noch p j_ mist», aldus Roger Vai y, Waeter. Ondertussen ot ar ging Gerrit Muylaert heelkundige bewerking js< Pellenberg. Het was voc [e' Martens geen gemakke ingreep vermits een z' fc, ontsteking aan de aanh tingspees van de gekwi itic knie werd vastgesteld, gens de eerste diagnose Gerrit circa acht weken ten strijd kunnen zijn. wel jammer voor deze a tievolle jongere. tv Voetbal. De provinciale scholieren van Eendracht Aalst, samen met trainer Everaert op weg naar een titel, (per)

De Voorpost | 1983 | | pagina 30