De feestelijke klanken van F.G. Corner-Verz Baert uit Hamme... Jtrafkommissie M.T.S.A. nverbiddelijk Vlaams Sportverbond Afdeling Waasland t ^uefhebbersvoetbal( Minivoetbal kompetitie vrije kern Berlare start Stefaan Van Leeuwe met zijn buitenlandse forme op het podium to gramma M.T.S.A. voor het weekend an 3 en 4 september De Voorpost - 2.9.1983 49 et aantal jaren dat Omer Vander Voorden uit Hamme jeds bij de liefhebbersvoetbalsport is betrokken, is aan- enlijk geworden. Straks schommelt dat naar de twintig. Jmer Vander Voorden was destijds de stichter van het elbekende F.C. Bondgalm. Samen met deze ploeg heeft i fietsenhandelaar uit de Hamse Peperstraat een sukses- olle klubgeschiedenis neergeschreven. Al van bij het ntstaan in '64 boekten de roodhemden van F.C. Bondgalm jmerkelijke resultaten. Bijna ontelbaar werden de klub- umooiën welke door Omer Vander Voorden en zijn pou- dns gewonnen werden. kompetitieverband wer- jn door F.C. Bondgalm ouwens ook een tiental ekstitels behaald. Eerst in Beker van Hamme» en jdien op Walivo's voetbal- impioenschappen. Bij dit ratste verbond werd F.C. indgalm ook meermaals ureaat in de bekerkompe- Ondanks al tst merkwaardige klub- iksessen zou er aan de top F.C. Bondgalm toch eni- problematiek ontstaan, isschien ook al door het or- intrekken van een paar leuwe bestuursleden jna ongemerkt ontwikkel- sn- zich bij deze voetbal- sd- oeg, een paleisrevolutie, bij )t resultaat daarvan was 3ig je- het feit dat Omer Vander Voorden, na ruim vijftien ja ren Bondgalmhistoriek defi nitief zou afhaken. Een breuk welke destijds aan de Durmeboorden nogal druk besproken werd en bij F.C. Bondgalm ook al niet zonder gevolgen verliep. Door meerdere spelers zeg maar een achttal werd Omer Vander Voorden toen benaderd voor het stichten van een nieuwe voet- balklub. Uiteindelijk is deze laatste dan toch gezwicht en in samenwerking met het verzekeringskantoor Etien- ne Baert uit de Hammestraat te Moerzeke, werd begin maart '80 F.C. Cup-Verz. Baert over de doopvont ge- elhamels zwaar gestraft haar zitting van 22 augustus jl. sprak de strafkommissie in het M.T.S.A. enkele zware straffen uit tegen spelers an Tinne Boys. welke zich schuldig maakten aan handtas- lijkheden op de persoon van de scheidsrechter. ic Van Londerzeele werd sschorst voor onbepaalde jd, minimum 1 jaar. Na die sriode mag hij een aan- indienen om terug te orden opgenomen, ans Haeck werd geschorst >or onbepaalde tijd, mini- urn drie jaar, straf treedt imiddeüijk in voege, any Schouppe wordt voor 6 r®r" aand geschorst als kapi- in omdat hij de spelers on zijn ploeg tegen de oheidsrechter heeft opge- -a iitst tijdens de wedstrijd. lok deze straf treedt onmid- en ellijk in voege. ovendien verliezen Tinne en oys twee wedstrijden met '°l wfait, nl. de twee eerste 'J'l huiswedstrijden, op 27.8.83 *e tegen Giwo en de volgende >p 17.9.83 tegen Camu. ïen i geval spelers of suppor- !fs van deze klub zich nog- e' laals schuldig maken aan fe' wrtgelijke feiten, zal Tinne oys van de Bondslijsten er< 'orden geschrapt. Ipeler Eddy Verhaegen (Ca- en 't Duifken) werd ge- chrapt omdat ook hij zich -n an de scheidsrechter ver- reep. e strafkommissie heeft ijkbaar aan het begin van et nieuwe seizoen duidelijk illen maken dat ze niet Bt zich zal laten spotten. scheidsrechter dient te orden gerespekteerd, dat oeten sportbeoefenaars en ortliefhebbers zich voor ns en voor altijd goed in oren knopen en we kun- de verantwoordelijke iers van het M.T.S.A. al- n maar gelukwensen met n beslissing! C.T. relagen van de lerdagwedstrijden iterdag 27.8.1983 te 15 uur rste afdeling Jlckenbeeckvrienden win- d haar wedstrijd met 3-0 dat tegen Blauwe Vlam. ine Boys verliezen haar dstrijd met 0-5 en dat te- Giwo, dat is een forfait werd uitgesproken door strafcomité. rtan en Lada Boys delen punten daar was de uit- ig 1-1. yo Espanol winnen even eens haar wedstrijd met 2-1 en dat tegen Endoka. Onder den Toren winnen met een nipte 1-0 van Hei zijde. Rode Duivels winnen even eens de wedstrijd en dat met 3-1 van Cobila's. Camu verliest met een nipte 0-1 van een zwak spelende Boterhoek. Tweede afdeling Leeuwerick winnen met zware 6-1 cijfers van Royal Sportief. Nieuwkomer De Kroon win nen met een nipte 0-1 en dat tegen Heipias. Een andere nieuwkomer De Hert verliest met 0-4 van een sterk Excelcior. De derde nieuwkomer in tweede afdeling 't Walleken winnen met 5-2 van een zwak Jong Timarcha. 't Kloksken maakte er een doeltjeskermis van en win nen met zware 10-0 van een nog zwakker G.M.I.C. Apostelken winnen met 5-3 tegen een goed spelend Breughels. Door de forfait van Kruis voor het ganse seizoen was Musica vrij. Zondagreeks Zondag 28.8.1983 te 10 uur Amapola verliest met 1-2 en dat tegen Rode Roos. noch tans was Amapola de betere ploeg doch de afwerking liet te wensen over. Sportief 81 gaat uit winnen met 2-3 en dat tegen rivaal Sportkring. IJsboerke winnen de wed strijd met 2-0 en dat tegen een zwak Star Boys. De kampioenen van verle den seizoen winnen hun eer ste wedstrijd en dat tegen nieuwkomer Ooievaars. Uitslag Sunset - Ooievaars 3-0. Gipak wint met 3-0 van een zwak spelend 't Duifken. Gi pak was het vroegere Inno van verleden jaar. Nieuwe wijk wint eveneens haar wedstrijd met 2-0 en dat tegen Koszen. Real Familial wint met zwa re 6-1 cijfers en dat tegen een zwak Timarcha. Adelaars wint eveneens haar wedstrijd en dat tegen Pano met 4-1. houden. Voor die ploeg werd het onmiddellijk kom petitievoetbal bij Walivo en reeds tijdens de kampioen schappen '80-'81 werd in de zaterdagse derde afdeling praktisch zonder tegenstand de reekstitel veroverd. In de tweede afdeling, het jaar nadien, behoorde F.C. Cup. Verz. Baert ook weer tot het kransje der kanshebbers. Het werd uiteindelijk een derde plaats en tijdens de vorige kompetitie werd al leen F.C. Inte-service uit Sint-Niklaas duidelijk ster ker dan F.C. Cup-Verz. Baert. Deze laatste werd trouwens vice-kampioen en dat werd ook al voldoende voor een doorbraak naar Walivo's zaterdagse elite reeks. Bij het ontstaan van F.C. Cup-Verz. Baert stond dat trouwens bovenaan het verlanglijstje van Omer Vander Voorden and his boys en in een betrekkelijk korte periode, werd dat alle maal gerealiseerd. Voorna melijk ook de vrucht van een intense en voorbeeldige sa menwerking en tevens ook de onbetwistbare voetbalta lenten, welke er in die Ham- se voetbalrangen schuilen. Straks debuteren deze blauw-zwarten dan in Wali vo's zaterdagse topklasse. Enkele wijzigingen werden daarvoor aangekondigd. Gewijzigd werd alleszins de klubnaam. Een verandering van het lokaal ligt gewoon lijk aan de basis hiervan en zo gebeurde het thans ook bij die Hammenaars. De be naming werd nu F.C. Cor- ner-Verz. Baert en het klub- lokaal is thans gevestigd bij Jeanine en Jean-Pierre Raemdonck in café Corner aan het Twee Bruggenplein te Hamme. De tweede en niet onbelangrijke wijziging werd het speelveld voor de thuiswedstrijden van F.C. Corner-Verz. Baert. Door de bijzondere bemiddeling van Paul Van De Casteele de Hamse sportschepen, werd verkregen dat F.C. Corner- Verz. Baert de onlangs her nieuwde instellingen van V.W. Hamme in bruikleen zou nemen. Een uitstekende accommodatie trouwens daar aan dat c-terrein waar alleen de toegang nog tot enige verbetering vatbaar werd. Dat gebeurt al in de nabije toekomst beloofde burgemeester Louis Baert welke met schepen Van De Casteele, verleden zaterdag tot de ere-genodigden be hoorde van F.C. Corner- Verz. Baert. Toen werd de openingsmatch op het nieu we voetbalveld van F.C. Corner-Verz. Baert gespeeld tegen F.C. Temsica. Deze werd in een feestelijk kleed je gestoken met een korte plechtigheid vooraf. Een viertal spelers werden toen gehuldigd die onder de lei ding van Omer Vander Voor den reeds een aanzienlijk aantal wedstrijden lever den: Francois Van Hul (100), Guy De Blende (100), Rudy Quintelier (300) en een zicht baar ontroerde Tom Ga briels (600). Verdienstelijke klubleden alleszins welke door de sekretaris van F.C. Corner-Verz. Baert een pas sende en prachtige trofee kregen overhandigd. Een bloemetje van lokaalhoud ster Jeanine eveneens en burgemeester Baert met schepen Van De Casteele, deelden ook bij die sponta ne attentie. In een toespraak werden de jubilarissen van F.C. Corner-Verz. Baert trou wens nog geluk gewenst door burgemeester Baert, welke ook nogal duidelijk op een gezonde samenwer king en verstandhouding tussen datzelfde F.C. Cor ner-Verz. Baert en V.W. Hamme aanstuurde. Nadien werd er ook nog gevoetbald na de aftrap van de Hamse gemeenteverant woordel ij - ken. In die match werd F.C. Temsica vooral tijdens de eerste helft een waardige sparring-partner voor de lo kale voetbalploeg. De Tem- senaren beheersten zelfs in het eerste kwartuur de wed strijd. Zonder positief resul taat evenwel en Rudy Quin telier van F.C. Corner-Verz. Baert, haalde dat wel (1-0) Een unieke kans voor de ge lijkmaker schoot Jef Van Hoornyck nadien naast en F.C. Temsica moest toezien hoe de betere thuisknapen, langs Rudy Quintelier de voorsprong verdubbelden (2-0). Na de rust nog weinig problemen voor F.C. Cor ner-Verz. Baert dat met Rudy Quintelier weer hij en Leon De Keyzer, tot een 4-0 skore opdreef. Nog even zou F.C. Temsica aandringen en een drietal doelkansen Jef Van Hoornyck één en Ru dy Buytaert tweemaal konden toen niet verzilverd worden. Alleszins door F.C. Corner-Verz. Baert dat langs Erik D'Hondt en Leon De Keyzer op een komfortabele voorsprong teerde (6-0). De ze werd nadien nog twee maal opgetrokken door Ben ny Wauters (8-0). Een speler uit de derde provinciale en thans een uitstekende aan winst voor F.C. Corner-Verz. Baert. Ok Robby Segers werd voor deze klub een nieuweling zodat Omer Vander Voorden nu over een 18-tal kernspelers beschikt. Waarschijnlijk voldoende om straks het behoud van F.C. Comer-Verz. Baert in Walivo's zaterdagse eerste afdeling te verzekeren. Dat wordt alleszins de eerste doelstelling bij die Hamse zwartbroeken, en een goede middenmotor worden komt misschien nadien. Daarvoor opteren Erik De Cleen en Omer Brys of de lijsttrekkers van F.C. Temsica, trouwens ook. Meer bepaald tussen de eerste vijf in Walivo's zaterdagse tweede afdeling en ondanks de 8-0 neder laag, speelde nieuweling doelman Mark Mys nog een degelijke wedstrijd. Na af loop daarvan werd bij Jeani ne in het klublokaal nog een gezellige receptie aangebo den en voor de bestuurskern van F.C. Corner-Verz. Baert met ere-voorzitter Etienne Baert, voorzitter Jean-Pierre Raemdonck, onder-voorzit ter Wim Mels, sekretaris Omer Vander Voorden, pen ningmeester André Vincke, de raadsleden Charles Rob- brechts, André Everaert, Tom Gabriels en de klub- trainers Pierre Van Broeck met Pierre De Donder, werd het in alle geval een goede aanloop naar Walivo's nieu we voetbalkampioen schappen... Roger Van Laere Maandag 5 september start in de Berlaarse sporthal voor de tweede maal de jaarlijkse minivoetbalkom petitie met 18 deelnemende ploegen. Eerste wedstrijden zijn: Maandag 5.9 te 20 uur Spaerkeer - Pa 8c Gijs. Te 21 uur Vooruit Bommenwerper - BAC Raemdonck. Dinsdag te 20 uur: Sportie- ven - Burm Moriaans. 21 uur Vr. Land Gilde - Baert. 22 uur Reof Droeshout - Valck. Vrijdag 9.9 te 19 uur: Tijl - Joker. 20 uur Spectrum - Me- lior De Bruyne. Te 21 uur Donk B - Minibond. Te 22 uur Donka - Gredi Bauwens. Programma Amateurs Zaterdag FC Laar - FC De Jager Baert Theo HTR Beveren - FC Sport Buytaert Jozef VK Audi - FC Den Buiten 16 u Moortgat Roger -Van Bogaert Alfred -Saadquini Mohamed Wembley - Sportief Steendorp De Groote Roger Vriendenkring - Shell Boys Walschaerts Urbain Kobekensvrienden - SV Meteoor Buytaert Alfons VK 3M Zwijndrecht - 't Hoekske Van Hoyweghen Walter Moderne - Luitentuit Roosenboom Willy RBS Hoger Op - SK Glazenleeuw Meersman Antoon Alu De Cauwer - Rode Duivels Uydtenhouwen Michel Sportief Kruibeke - VK Frama 16 u Meersman Roger Tivoli Boys-FC Welvaart 14 u Smet Guido Pylonen De Kerf - Vlierkouter Cool Omer Moerstraat - VK Club '66 D'Hollander Herwig 3-A Golden Eagles - VK Veile De Hert André CR Saeftinghe - Brouwersboys Baetens Willy Ten Bosch - De Nieuwe Sportvriend Van Daele Wemer Dry Boeren - VC Klapperbeek Van Bossche Willy Tip Top - KWB Kruibeke Maes Florent VK 't Vlietje - Boomkwekerij De Wolf De Rechter Robert Kalishoek - HTR Beveren Van Boven Marcel Uilen - AFC Woodstock Van Steelandt Mare 3-B 't Rivierenhof - Altodie Van Overmeire Richard Tromp-De Pakton Peersman André Akai Boys - Scoutshuis Bruggeman Jean-Pierre The Red Boys -Spaans Kwartier Lardon Jozef Zeemeermin - Vapo Peersman Achie! Bijlken - Onder Ons Roels Alfons All Keep - Palm FF 0-5 Zondagvoormiddag VK Veile - Spaans Kwartier Dingenen Emiel KWB Kruibeke - VK Gaverland Buytaert Jozef Pompstraat - VK Nopri Temse Zele Simoen André Real Witte Pen A - VK Frama Moortgat Roger Kommersanten - Van Hoecke Thoen Emmanuel SK Glazenleeuw - Los Amigo's Lardon Petrus Luitentuit - Moerstraat Baeke Hilaire 2-A Welkomboys - Blue Boys De Hert André Wijnveld - Den Ijzer Van Boxelaere Julien Scoutshuis '81 - RD Multi Center uitgesteld SV Meteoor - Sportief Steendorp Walschaerts Francois Koekoek - SK Kalishoek Van Doorselaere Omer Jong KWB Eiversele - Ziilebeek uitgesteld Hoop en Vreugd - Shell Boys Van Overmeire Richard SK Moerheide vrij Zwarte Panters - Jong Bijlken Debbaut Jaak Zeemeermin - Oud KWB Eiversele Boenne Antoine SK Belsele Real Witte Pen B Van Bossche Willy Belseelse SV - Rompu Zaffelare Polfliet Lucien Sportief Waasmunster - 't Klokhuis Nies Petrus KLJ St.-Anna - KWB St.-Anna Van Lokeren Robert Bijlken - Neerstraat De Mey Roland Van De Voorde vrij Zondagnamiddag 1 Thor Veldeken - Blue Boys Van Boven Marcel Hamse Bouwcentrale - De Zon Cool Omer FC Uil - Favo Peersman Achiel Fina Boys - Herleving Buytaert Alfons Dry Boeren - 't Fort Bruggeman Walter Club '66 - KLJ St -Anna Van Overmeire Richard Peyton Place - Wijkagenten Hernalsteen Gaston FC Caves - Hudino Boys Duymelinck Eduard ASV Rapid Burcht - Terlocht Bruggeman Jean-Pierre De Sater - Hoop en Vreugd Smet Guido Bridge - Den Buiten Polfliet Lucien Rupelboys - Statievrienden Van Doorselaere Omer Uitslagen Zaterdag 3-A Woodstock AFC-SK Kalishoek 5- 2 HTR Beveren B-VK't Vlietje 2- 3 VK Boomkwekerij De Wolf-Tip Top 3- 5 KWB Kruibeke-Dry Boeren 0- 1 VC Klapperbeek-De Nieuwe Sportvriend 0-13 Ten Bosch-CR Saeftinghe 1- 2 VK Velle-Brouwersboys 6- 2 Uilen-Golden Eagles 7- 1 Zondagvoormiddag 2-1 SK Moerheide-FC Welkomboys 0-4 Blue Boys-FC Wijnveld uitg. FC Den IJzer-FS Meteoor 2-1 Sportief Steendorp-Scoutshuis '81 3-2 RD Multi Center-FC Koekoek 4-2 SK Kalishoek-Jong KWB Eiversele 1-3 FC Zillebeek-Hoop en Vreugd uitg. Shell Boys vrij FC Van De Voorde-FC Zwarte Panters 5-0 Jong Bijlken-FC Zeemeermin 8-2 Oud KWB Elversele-SK Belsele 0-8 Real Witte Pen B-Belseelse SV 2-0 FC Rompu Zaffelare-Sportief Waasmunster 0-4 't Klokhuis-KLJ St. Anna 2-2 KWB St. Anna-FC Bijlken A 7-1 Neerstraat vrij Klassering Zat. 3-A De Nieuwe Sportvriend Uilen VK Veile Woodstock AFC Tip Top VK't Vlietje CR Saeftinghe Dry Boeren VK Boomkwekerij De Wolf 1 HTR Beveren B SK Kalishoek Brouwersboys Ten Bosch Golden Eagles KWB Kruibeke VC Klapperbeek 1 1 0 0 13- 0 2 1 1 0 0 7- 1 2 0 0 5- 2 2 0 0 5- 3 2 0 0 2-12 0 0 1-0 2 10 10 2-5 0 10 10 1-7 0 Zon 2-A Welkomboys RD Multi Center Jong KWB Eiversele Sportief Steendorp Den Ijzer Blue Boys Wijnveld Zillebeek Hoop en Vreugd Shell Boys Scoutshuis '81 FC Koekoek VS Meteoor SK Kalishoek SK Moerheide SK Belsele Jong Bijlken KWB St. Anna Van De Voorde Sportief Waasmunster Real Witte Pen B KLJ St. Anna 't Klokhuis Neerstraat FC Zeemeermin FC Bijlken A Belseelse SV FC Rompu Zaffelare FC Zwarte Panters Oud KWB Eiversele 1 0 0 4-0 2 1 0 0 4-2 2 1 0 0 3-1 2 1 0 0 3-2 2 1 0 0 2-1 2 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 04) 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0 0 0-0 0 10 10 2-30 10 10 2-40 10 10 1-20 10 10 1-30 10 10 0-40 1 1 0 0 8-0 2 1 1 0 0 8-2 2 1 1 0 0 7-1 2 1 1 0 0 5-0 2 1 1 0 0 4-0 2 1 1 0 0 2-0 2 10 0 12-21 10 0 12-21 0 0 0 0 0-0 0 10 10 2-80 10 10 1-70 10 10 0-20 10 10 0-40 1-0100-50 10 10 0-80 llaterdag 3 september 1983 te 15 uur érste afdeling eizijde - Malckenbeeckvrienden (Meert Roger) Inder den Toren - Giwo (De Sutter Felix) artan - Tinne Boys (Dalschaert Kamiel) ada Boys - Rode Duivels (D'Herde Valère) !amu - Cobila's (Van Campenhoudt) ayo Espanol - Boterhoek (Van Belle Rony) Osbroek E uur. Blauwe Vlam - Endoka (Floris Jezus) weede afdeling lusica - Leeuwerick (De Swaef Jozef) e Kroon - Kruis (Coppens Francois) eiplas - Den Hert (De Troch Carlos) Walleken - Excelcior (Velge Emiel) mg Timarcha - Breughels (Van Schuylenbergh pger) S uur. Apostelken - G.M.I.C. (Degrieck Vital) Kloksken - Royal Sportief (De Neef) llondag 4 september 1983 te 10 uur f Duifken - Adelaars (Do Sutter Felix) Ooievaars - Gipak (Meert Roger) 'ortief 81 - Sunset (Van Belle Rony) >de Roos - Sportkring (Floris Jezus) Btar Boys - Amapola (Livingbird) ffimarcha - IJsboerke (Osbroek C) Dalschaert Kamiel foszen - Real Familial (Osbroek E) De Meyst Odilon lano - Nieuwe Wijk (D'Herde Valère). De Lokeraar zorgde zodoen de voor een volgens ons al weer zesde zege in 1983 en kan dat zoals onze titel reeds vertelt grotendeels toeschrijven aan de buiten landse konfrontaties welke hij afgelopen weken voor mekaar bracht. Zondag was hij in Ottergem waakzaam en had in de laatste meters nog kracht genoeg om Pa trick De Waegemaecker het nakijken te geven. Rudy Saelens eindigde in deze koers als zesde. Dat betekende meteen de enige riem onder het hart voor de rechtgeaarde wie- lersportfervent in het Waas land, maar dat betekende niet dat er geen andere aar dige prestaties op de tabel len kwamen. Pakken we die prijzenstier even bij de ho rens op zaterdag dan kun nen we u op die dag de zestiende plaats van Walter De Veerman in Gent-Won- delgem meegeven. In Wol- vertem-Meise legde Mare Meuleman de hand op de negende prijs en finishte Be- no Present als elfde. In Leb- beke-Wieze werd Francois Nauts vijfde, Patrick Van Hul achtste en Johnny De Dobbelaere tiende. En nog op zaterdag, maar dan in Kalfort-Puurs, kwamen in volgorde Danny Janssens als zesde, Guido Haentjens als achtste, Yvan Vereecken als 14de, Franky Wielandt als 16de en Rudy Haentjens als 18de over de streep. Op zondag hadden we naast de zege van Van Leeuwe, nog oog voor de negende stek van Erik Verheyen in Kemzeke en de negende plaats (eveneens) van Johny De Dobbelaer in Haaltert. Door dan naar de maandag se wedstrijd op Stekene-Hei- kant waar de finale fel waasgekleurd was maar de zege uiteindelijk op het nip pertje naar Wachtebeke- naar Dirk Van Kerckhove ging. Het was met name met drie amateurs dat ze naar de eindstreep toesnelden: Dirk Van Kerckhove. Peter Van Duysen en Mare Meuleman. In die laatste kilometers koos laatstgenoemde het verkeerde wiel (dat van Van Duyse) en kreeg Van Kerck hove zomaar een gat van een kleine twintig meter. Vooraleer de Klein-Sinaai- naar in de gaten had dat de overwinning bijna gaan vliegen was, duurde dat wel even zodat hij op een sterke remonte moest rekenen. Dat lukte in extremis niet, hoe wel het verschil op de meet verwaarloosbaar klein was voor het blote oog. Zodoen de kunnen we uit deze koers een 2de plaats puren voor Meuleman en een derde voor Peter Van Duysen. een vierde voor Rudy Heyns, een 5de voor Francis Coucke, een 8ste voor Willem De Gendt, een 10de voor Lucien Van Goethem, een 11de voor Guido Haentjens, en een 13de voor Erik Wuytack. Op maandag ging er ook een wedstrijd voor amateurs door in Dcndermonde en dat bracht een zevende plaats voor Walter De Veerman en een 13de voor Jean Blom- maert. Door naar dinsdag met een 16de plaats voor Rudy Haentjens en ook woensdag was er bijna gejubel in Wa- se contreien voor de verras send sterk finishende Fran cis Coucke in Destelbergen. De Klingenaar sneuvelde echter op de lijn tegen Marin Geurs. Verderop werd Yvan Vereecken vierde en Rudy Heyns 15de en Stefaan Wau- man 19de. M.N. Voetbal. Ook bij de scholieren bleef Rupelmonde aan de winnende hand tegen Branst 2- Miniementornooi SK Lebbeke. De voetballertjes van FC Wieze. (c) Miniementornooi SK Lebbeke. De ploeg van Eendracht Sint-Gillis, (c)

De Voorpost | 1983 | | pagina 49