«Tiem» sterkste team tijdens tweede Ommekaarkwis te Lebbeke Oud-leerlingendag en familiefeest in Sint-Maarteninstituut-Aalst Hernieuwt «Volgend Jaar Beter» zijn titel te Aalst Schellebelse jeugd pakt uit: Startdag K.S.A. samen met Portatief-Rally Radioka «Welkom thuis» Rode Kruis, Ware Vrienden en Civiele Bescherming van Stekene! TOMBOLA Vierde Jokokwis te Berlare PEDILUX KERKSTRAAt6^,5 AALST De Voorpost - 9.9.1983 - 11 Met medewerking van De Voorpost De «Ommekaar»-ploeg wreef zich vorige zaterdagavond vergenoegd in de handen. André Lissens en co hadden overigens redenen te over om tevreden te zijn. Niet minder dan 32 ploegen, elk bestaand uit vier leden, hadden zich vrijdag- en zaterdagavond, in zaal «Heidehof» ingezet om de overwinning te behalen in de Tweede Ommekaarkwis. Niet alleen het aantal deelnemende teams werd een meevaller - voor een typisch Lebbeekse kwis (minimum twee leden van elk team moesten inwoner zijn van de gemeente) bij 32 ploegen interesse opwekken, is inderdaad een prestatie - maar ook het kwisverloop zelf en de publieke belangstelling zorgden ervoor dat de «Ommekaar»-ders nu reeds de beslissing troffen, volgend jaar hun initiatief te herhalen. We zullen bovendien pogen, vertrouwde Ommekaar- voorzitter André Lissens ons toe, de deelnemers een nog aantrekkelijker prijzentafel aan te bieden. nemers Maredsous-trappist en -kaas voorgezet, werd de TV- serie «Oppenheimer» opgera keld en verloren heel wat teams punten toen gevraagd werd precies te zeggen aan wie de Lebbeekse parochiekerk opgedragen is. Dat bleek dan O.L.V.Geboorte te zijn. Tijdens de vragen betreffen de de keUze-onderwerpen had men het over Calvin Smith, Jean Gol en het A.Z Sint- Rafael Leuven. Rimski-Korsa kov en de Vlucht van de Hom mel, een lintworm en Dender- monde. Uiteindelijk bleek dat twee ploegen «Tiem» en «'t Jong Verschoon» met gelijke pun ten (40) geëindigd waren. De jury stelde toen.aan beide nog een extra-reeks van twaalf vra gen en in die extra ronde, die aanvankelijk gelijkopgaand verliep, bleek «Tiem» ten lan- ttcr. Jo stspreket nationale 'P-jonge- Gilden- 20 uur :ze jongt nden op Rompuj) er is et t stellet een dop- :zet. Of er worl l van hti rsateliet alle ge ar een cl komen elkontr» tariaat t raat 59 ie Lebbeke. Kwismaster Stefaan Wesemael en de jury van de tweede Ommekaarkwis P. Van San) Eerste gewin... Nadat de voorzitter vrijdag avond de aanwezigen verwel komde, vuurde kwismaster Stefaan Wasemael op de 32 teams - de ene voorzien van een al gekker klinkende naam dan de andere - tien vragen af. Zeven vragen ervan behandel den de zgn. «vaste» onderwer pen: toneel, geschiedenis, film, Nederlandse taalkennis, varia, radio en TV en Lebbe ke. Voor de overige drie vra gen hadden de teamleiders van tevoren gekozen uit de onder werpen sport, aktualiteit, klas sieke muziek, natuur en toeris me in Vlaanderen. Via de Griekse treurspel dichter Sophocles, een Duits admiraal Reeder, belandden de deelnemers in de Ameri kaanse suksesfilm «Gejaagd door de Wind» en kwamen ze ook aan de weet dat «pomper nikkel» een Westfaals zwart roggebrood is. Tijdens de variavraag wer den de smaakpapillen aange sproken. Haast iedereen wist trouwens te proeven dat het aangeboden bekertje drank «Rodenbach» was. Rita Jae- nen en het koebeest Margriet waren eveneens van de partij en uit de laatste vraag van de «vaste onderwerpen» bleek dat heel wat Lebbekenaars on achtzaam het gemeentehuis voorbijstappen, vermits niet velen 1872 antwoordden, jaar tal dat op de gevel van het gemeentehuis vermeld staat. Tijdens de keuzevragen ge leste sterker te zijn dan «'t Jong Verschoon». Met de prijsuitreiking, elke ploeg viel in de prijzen, kwam een eind aan deze spannende, kompleet geslaagde «Ommekaar»-kwis. Ook de deelnemers kijken nu reeds uit naar de volgende editie. Volledige uitslag 1. Team (40). 2. 't Jong Ver schoon 40. 3. Kiekeboe 39. 4. Zoemers International 37. 5. Oplebas 36. 6. De G'Altons 35. 7. Ajja 17 34, 8. De Dijvers 32. 8. Toneelkring Wij 32. 8. D'Ambetante-Rikken 32. 8. Pech Gehad 32, 8. Primulantus 32, 13 gelijk: Loaie en Griffel 31, De Beginnelïngers 31. An jelieren 31. De Smoelentrek kers 31, De Sukkelaars 31. 18. De Smuiters 30. 19 en 20. Dommer dan je denkt 29. Op of Neffest 29. 21. Grat Nevest 26, 22. KSA Flambouw 25. 23. De Betweters 24, 24. De Kas- taars 21, De Spelbrekers 21. De Allesweters 21, 27. De In- terloktuelen 19. Klaks en de Killing Wettel 19, 29. Grat Af 17. 30. De Niksweters 15. 30. De Krabbers 15 en 32. Hector Rechts 33 13. Pifrrf Van Rossem De oud-leerlingendag en het familiefeest op zondag 11 september in het Sint-Maarteninstituut, Esplanade 6 te Aalst, wordt beschouwd als de ontmoetingsgelegenheid bij uitstek voor allen die bij het schools gebeuren betrokken zijn of waren. Zo zijn er. in eerste instantie uiteraard, de oud-leerlingen en oud-leraars (er is geen oud leerlingenbond denkbaar zon der enige kontaktdag!) en zeer speciaal is het de dag van het grote weerzien van goud- en zilvervossen, dit zijn de men sen die 50, respektievelijk 25 jaar geleden, hun studies op het college beëindigden. Even de namen van de zilvervossen uit de eerste latijnse 1957- 1958: Meganck A.. Cobbaut W., Plas E., Van der Stappen R.. De Bie M., Keppens G Coen Fl.. Callebaut R., De Wulf R. Deze van de eerste weten schappelijke A 1957-58 zijn: Berckmoes R.. Uwents J.. Van der Stappen A.. Van Aken PI., Cieters A Chau M.. Nieuwland I.. Meuleman O.. Raes H.. Van Acoleyen R.. Delens G.. Raes W.. Van Dorpe G.. Borman C.. Ver- eecken T.. En de zilvervossen van de eer ste ekonomische 1957-58 zijn: Sonck P.. Verscheuren W,. Van de Maele F.. Renneboog M., Verhelst R.. Van Cauwen- bergh L., Van der Eist K., Sonck F.. De Vuyst P.. Luy- paert J., Nijs N.. Van der Putten E.. Dierick J.. Vermoe- sen W., Raes P.. Van den Meersch W. en De Saeger F. Het zijn de direkties. de le raars en leraressen, de onder wijzers en onderwijzeressen van het ganse instituut, dus evenzeer van alle filialen en afdelingen van SMI en TIS. Het zijn de ouders met hun kinderen, al dan niet school gaand, zonder dezen zou er gewoon geen instituut bestaan! Het zijn de talloze sympathi santen, die waardering op brengen voor het SMI en die willen tonen door hun aanwe zigheid. Daarom wordt 11 september het reuze rendez-vous in het SMI... voor leden van de Oud- Leerlingenbond SMI en alle oud-leerlingen en leden van het onderwijzend en admini stratief personeel in dienst of niet meer aan het college ver bonden! Wat staat er op het pro gramma 10.30 u.: Eucharistieviering in de kapel van het instituut, Esplanade 6 te Aalst. Deze voering staat in het teken: van de dankbaarheid en de vriendschap het gedenken van de afge storven leden en familieleden. 11.30 u.: aperitief, volgens het klassieke patroon. Dit is: zon der akademisch gedoe, maar met het blije weerzien van vrienden en het ophalen van een eerste pakket oude herin neringen, bij het drinken van een lekker glaasje. 12.30 u.: het jaarbanket, het hoogtepunt van de dag. waar zeer speciaal de jubilerende goud- en zilvervossen in de watten gelegd en in de bloe metjes gezet worden, (om hieraan deel te nemen: vooraf inschrijven!) En dan. vanaf 16.30 u.: het traditionele familiefeest waar familie en vrienden van harte uitgenodigd zijn en de aanzit- tenden aan het banket in gezel ligheid komen vervoegen. Er zijn allerlei attrakties voor zien. en. naast gelegenheden tot eten en drinken, voor elk wat wils! Alles aan matige prij zen en... er is geen toegangs geld... Daarom, tot dan! DB. kwamen Henk Hauwaert, N'Komo en Mugabe, Pierre Volondat en Fredèrik De Vreese, een luiaard en Lisse- weghe en de abdij ter Doest aan bod. Uit de voorlopige rangschik king opgemaakt na de eerste kwisavond bleek dat de ploeg «'t Jong Verschoon» - what's in a name?» - alle tien vragen korrekt beantwoord had, wat dit team 22 punten opleverde. De twee extra-punten kwamen van de joker. «'t Jong Verschoon» sleepte die avond trouwens alles in de wacht, want één van dë vier leden, Mare De Vliegher, sleepte bovendien ook nog de ~T, zaalkwis in de wacht. Lebbeke. Hel Tiem-i Ajja 17 eindigde voorlopig tweede met 20 punten, drie teams - Kiekeboe (met erva ren kwissers als G. Laurent (IQ-kwis) en Colson (Cinema- nie)) Zoemers Internatinal en de G'Altons - deelden de der de plaats met negentien punten. is kattegespin Tijdens de tweede kwisa vond - even druk bijgewoond als de eerste - werd de teams gevraagd de ware naam van de klassieke Franse toneelauteur Molière (J.B. Poquelin) te ge ven, orakelde men even in Delphi en kwam H. Bogarde om het hoekje kijken. Dat «vlekpapier» schuurpa pier is kostte «'t Jong Ver schoon» zijn eerste verliespun- ten. Achteraf werden de deel- Eddy Van Accoleyen, huidig bondsleider van K.S.A.- afdeling Schellebeile, heeft goede voornemens en initiatie ven klaar voor K.S.A. K.S.A.-Schellebeile heeft een zwakteperiode achter de rug, maar Eddy is momenteel erg druk bezig met K.S.A. nieuw leven in te blazen. team, glansrijk winnaar van de tweede Ommekaarkwis (pvs) Lebbeke. 't Jong Verschoon moet zich tijdens e i extra-ronde geworinen geven (pvs) Startdag Op zondag 11 september aan staande staat de «startdag» op het programma. Alle Schel lebelse kinderen die geboren zijn in 1967 of de jaren daarop volgend zijn er van harte wel kom. Op het dorpsplein van Schellebeile staat hen name lijk een feestelijke dag te wachten. Vanaf 10 uur zullen er diverse spelletjes worden georganiseerd, men kan er chocolademelk met boterkoe ken nuttigen en er staat een ballonwedstrijd op til. Voor de gezelligheid en tevens om in de sfeer te komen zal er een miniatuurkamp op het dorpsplein worden opgesla gen. Op die dag kunnen de kinderen zich laten lid maken aan de prijs van 275 fr. In deze som zit automatisch vervat 2 maandelijkse tijdschriften een verzekering. De Plus-16-werking van K.S.A. «OKA» Voor OKA (Oud K.S.A. Aktie- groep) is op 26 augustus I I. het elfde werkjaar van start gegaan. Op die dag werd im mers het nieuwe PB (Perma nent Bestuur) op een demok- ratische wijze door OKA-leden verkozen. Volgende mensen kwamen uit de bus; Danny Praet, voorzitter koördinator van de jaaraktivi- teiten. Jan Baeyens: ondervoorzitter jongerenwerking Peter Van Bockstael: sportver- antwoordelijke Ann De Wilde redaktie Dirk Van der Haegen: radioka- verantwoordelijk Luc De Langhe kuituur OKA buitenshuis Jo Van de Velde: kelderver- antwoordelijke (de «kelder» is het ontmoetingshuis van de OKA-leden) Eddy Van Accoleyen: Bonds leider K.S.A. •Yvan Van Zwol: Public Rela tions. Radioka's Portatief-Rally Vorig jaar, op 11 september. Uiteindelijk is een (té) lange zwerftocht beëindigd in Stekene: voor de Civiele Bescherming, voor het Rode Kruis en vooral voor muziekmaatschappij De Ware Vrienden. De Stekense Civiele Bescherming bestaat 26 jaar. De Stekense afdeling van het Rode Kruis werd opgericht in 1947 en is aan z'n 36e levensjaar bezig. De muziekmaatschappij (toen nog «Fik-fakkisten» ofwel le den van de «Broederband») is reeds 121 jaar oud. Het zijn drie verschillende verenigingen maar hun verhaal is op zekere hoogte gelijklopend: ze zoeken reeds sinds hun bestaan naar een thuishaven. Af en toe dachten ze een thuis te hebben gevonden. Het was echter steeds een luchtkasteel... Men vond een leslokaal in één of andere school, in een zaaltje hier of daar, in een zaal van een café, in het Gildenhuis, voorlopig in de inkomhal van de sporthal, in de meisjesschool, in de turnzaal van de broeders... Er is een grote variatie geweest, maar steeds zat men «op een schup» zoals ze dat in Stekene zeggen. Men diende zich te behelpen met datgene wat men aangeboden kreeg en het was steeds maar zoeken naar iets beters. Er werd steeds meer bejoofd, toe was en daarvoor de 'gara- maar er kwam niets van te- ge' van de vrachtwagens moest recht. Tot de bibliotheek wijken. Er werd een nieuwe noodzakelijk aan uitbreiding wagenpark-hall gebouwd ach ter de brandweerkazerne en er bleef zowaar nog voldoende plaats over voor enkele bijko mende lokalen. Gelukkig herinnerde zich toen iemand dat het Rode Kruis, de Civiele Bescherming en mu ziekmaatschappij «De Ware Vrienden nog steeds «landlo pers» in Stekene waren... De drie verenigingen hopen nu natuurlijk dat hun thuis lang ter plaatse mag blijven en dat er in die lokalen niet té veel aktivitciten zullen (moeten) plaatsvinden. De lokalen waren immers nog niet volledig ingericht of er was reeds sprake van dat de op te richten diktieklas in één van de lokalen zou worden geïnstal leerd! Dik tevreden Ondanks de (te) lange tijd dat genoemde verenigingen heb ben moeten zoeken naar een «thuis» zijn ze nu «dik tevre den» met hun nieuwe woonst «Het Muziek» was bijzonder tevreden: «Het lokaal is bij zonder geschikt. Nu zijn we eindelijk van dé straat, einde lijk thuis. Hopelijk wordt dit lokaal, dat nu volledig voldoet, in de toe komst te klein. Maar voorlopig zijn we de koning te rijk: we hebben nu een eigen lokaal en kunnen eventueel de dames van de muzikanten mee uitno digen voor de repetities, om gezellig een koffie of iets der gelijks te gebruiken... Het kan niet anders dan de vereniging ten goede komen!» De Civiele Bescherming en het Rode Kruis waren iets ge matigder. Wel waren ze ver heugd over de ligging van hun lokalen: «Nu zijn we geburen van de brandweer. In geval van nood kunnen alle hulpver lenende organisaties nu samen optreden: blussen, verzorgen en., muziek'» Maar ze vinden dat de lokalen nogal aan de kleine kant zijn uitgevallen, want die moeten dienst doen als bergplaats én als leslokaal. Voor de bloedinzameling van het Rode Kruis is nog géén adekwate oplossing gevonden, daarvoor is het lokaal veel te klein. Waarschijnlijk zullen De Ware Vrienden hier wel tot een vriendendienst bereid zijn. Thuiskomst vieren "Dit weekeinde worden «groot se» feestelijkheden georgani seerd in en rond de nieuwe thuishaven aan de Polenlaan 35. Het tijdstip werd precies nu gekozen omdat de dichtste geburen (de brandweer dus) precies dat weekeinde een opendeurdag hadden gepland. Het kan nu dus «in één moei te» doorgaan als het ware... Daarom wordt zondag 11 sep tember één grote opendeurdqg met diverse demonstraties op het marktplein terwijl de drie verenigingen ook zondag hun deuren openstellen voor het publiek. Zaterdag 10 september plech tige opening van de nieuwe lokalen in aanwezigheid van het gemeentebestuur en ande re hoogwaardigheidsbekle ders, waarna rondgang. Programma Zaterdag 10 september: 18 u. verzameling van de verenigin gen aan de hoek van de Molen bergstraat en de Dorpsstraat, 18.30 u.: in stoet naar de nieu we lokalen, met de Ware Vrienden voorop; 18.45 u.: af halen van het gemeentebe stuur aan het gemeentehuis, samen met dc andere hoog waardigheidsbekleders; 19 u.: plechtige opening van de loka len met enkele korte toespra ken door de onderscheiden voorzitters, waarna opening door de burgémeester en in wijding door de pastoor. Daar na volgt een rondgang door de nieuwe lokalen, gevolgd door een receptie. Zondag 11 september: van 10 u. tot 17 u. brandweer-open deurdag plus demonstraties op het Stekense marktplein met om 10 u. een huisbrand blus sen met reddingsoefeningen enz., om 15 u. een ongeval en om 15.30 u, blussen van een autobrand. De Civiele Bescherming en Rode Kruis zorgen voor aan gepaste oefeningen onder aus piciën van de brandweer. DeBeEr kwam Radioka in de ether. De bedoeling was: «Eeri~ zender met een eigen gezicht, met informatie over Schellebeile en omliggende uit de grond te stampen naar aanleiding van het 10-jarig bestaan van jeugd vereniging OKA: Radioka zond ieder weekend; uit op zaterdag van 14.00 u. tot 18 u. en op zondag van 9 u. tof 13 u. Dit was het geval tot 16 juli van dit jaar. Sindsdien zijn veranderings- en vernieu- wingswerken aan de gang in dé studio. Nu alles op punt staat' gaat radioka op zondag 11 sep-' tember aanstaande terug in de; lucht. Speciaal op die dag zal van 9 u. 's morgens tot 18 u. "s avonds worden uitgezonden. Om deze gebeurtenis niet on gemerkt te laten voorbijgaan zal er om 14 uur op het dorps plein van Schellebeile een «Portatief-Rally» van start gaan. Het is een alternatieve fictsral- ly waaraan prachtige prijzen verbonden zijn. Wie de eerste.' prijs behaalt, sleept een draag bare stereoketen in de wacht. Verder zijn er tal van waarde volle prijzen te winnen. Wie aan deze rally wil deelne men brengt alvast een fiets en een portatiefje mee. Hij kan' dan afstemmen op de frequen tie van radioka: 100.6 Mhz. - Geïnteresseerden kunnen zich' ter plaatse lid maken van jeugdvereniging ÖKA. Deze moeten dan wel een symboli- sche bijdrage van 70 fr. S neer tellen. UITSLAG TOMBOLA Kaatsülub Moderna 5951 1625 2673 5875 4362 1628 6424 4091 3156 5088 6681 3603 1675 4771 1837 2177 4323 3771 4488 1307 4822 3847 4546 5042 3895 4713 3624 3756 2493 2523 6056 4523 5586 4079 5756 2986 2024 2028 5497 6791 2362 Prijzen af te halen In het lokaal (café Moderna, Stationsstraat 147, 9370 Lebbeke) tot 30 sep tember. Reservenummer vanaf 1 oktober tot en met 15 oktober. Bestuur en spelers danken u voor Er wordt opnieuw gekwlst Nu de lange, en gelukkig ook warme vakantie weer verleden tyd is zoeken de kwisfanaten opnieuw eikaars gezelschap. In de maand september is er weer het Appels Kwistornooi, later kan men in Dendermonde terecht voor een nieuwe Mediakwis en pakt Buggenhout uit met een Sportkwis. Te Aalst worden de tien deelnemende ploegen opnieuw aan de Netwerktafels gevraagd om op 9, 16 en 23 september de overwinnaar aan te duiden van het tweede Aalsterse Kwistornooi. op hun eerste sportkwis. De bedoeling was vooral Buggen- houtse verenigngen te laten deelnemen maar ook niet-Bug- genhoutse ploegen werden niet uitgesloten. Zo komt het dat ook in Buggenhout Volgend Jaar Beter van de partij is en meteen ook tot een van de grootste kanshebbers wordt beschouwd. Op de eerste avond worden de ploegen in reeksen geloot en krijgt ieder een een aantal varia- en typi sche sportvragen voorgescho teld. Elke avond beschikt elke ploeg over een zelf te voorzie ne joker die in de twee reeksen vragen de punten kunnen ver dubbelen. De tweede wed strijdavond zullen de ploegen ingedeeld wordèn naargelang hun rangschikking. Werk op de plank dus voor de kwissers uit de Denderstreek die ondertussen ook al onge duldig wachten op meer nieuws van het 'Interprovin ciaal Kwistornooi Dendermon de'. Tornooi waarvan wellicht volgende maand al een tipje van de sluier kan worden gelicht. H.A. WINNENDE NUMMERS EERSTE BLAUWE 0050 0095 1253 1129 0934 1088 1071 0116 1060 0552 0507 1114 0727 0032 0522 0874 1140 0942 0056 0603 0027 0760 0077 0854 1231 0830 Prijzen af te halen laan tot 31 oktober 0084 1112 0553 0607 0653 1235 0841 0617 1144 0896 0010 0101 0746 0039 0765 1292 0737 1266 0741 0075 1097 0608 1067 0610 0541 1295 0002 0148 0630 0626 1269 1213 1270 0592 0145 1268 in lokaal Welkom, St. Gillis- 1983. Spanning te Aalst In Aalst worden de kwissers van het plaatselijk kwistornooi al in de eerste volledige school week weer aan de kwistafels genood. En die eerste kwis avond na de vakantieonder breking moet meteen duidelijk maken of de Dendermondse kwissers van 'Volgend Jaar Be ter' inderdaad opnieuw de overwinning uit Aalst kunnen meenemen De strijd om de eindzege gaat tussen Opba en Volgend Jaar Beter maar na een daverende start vielen de kwissers uit Op(wijk)-Ba(ar- degcm) toch weer sterk terug en de titelhouders uit Dender monde konden opnieuw de aansluiting vinden. Vraag is nu of de ploeg van Dirk Buyst na de onderbreking onmiddellijk het goede ritme kan vinden. De huidige stand, met Opba 591 punten en Volgend Jaar Beter 583 punten, moet de spanning in dc drie resterende kwisavonden van Aalst verze keren. Vrijdag 9 september om 20 uur zijn in het Net werkcentrum de Rossers de kwismasters van dienst. Vlinders sportkwis Op 14 en 21 oktober worden de kwissers door BBC Vlin- ders-Buggenhout ontvangen Het jeugdhuis Joko uit Berlare was aan zijn vierde kwistornooi toe. Niet minder dan 25 ploegen lieten zich hiervoor inschrijven. De deelnemers dienden 100 vragen te beantwoorden die ondergebracht waren in 20 reeksen. Dus vijf vragen per reeks. Na de eerste tien vragen ston- slaagde er zelfs in op voor den Compagnie en SK Berlare sprong te komen. De laatste aan de leiding met een schittc- drie reeksen sloten de college- rende score van 96 op 100. jongens af met een verbluffen- Hand in Hand en Hemaco de score: geen enkel foutief konden op dat ogenblik nog antwoord werd gegeven. Com- tot dc kanshebbers worden gc- pagnie liet zich evenwel niet rekend. Maai Hcmaco zou te- onbetuigd,en bleef een perma- rugkomen in de tweede ronde, nente bedreiging vormen voor De achterstand van drie pun- de koplopers. En SK Berlare ten werd overbrugd en men wilde al evenmin van wijken weten. Het zou trouwens na de vragenserie in de eindstand de tweede plaats delen met Com pagnie. Maar het reglement zegt dat er geen ex equo's kunnen zijn, dus dienden Compagnie en SK Berlare on der hun beidjes nog Cen schif- tingsvraag te beantwoorden. Compagnie kende wel de naam van de nieuwe burge meester van Amsterdam en kreeg dan ook de dichtste ere plaats toegewezen. De volledige einduitslag: 1. Hemaco met 190 punten, 2. Compagnie met 187 punten. 3. SK Berlare met 187 punten, 4. Mini Spaarkrediet, 5. SK Overmere, 6. Hand in Hand, 7. Chiro Overmere, 8. De Oo- de Bende Uitbergen, 9. KU Vriendenkring, 10. Minibond. 11. Volleybal. 12. Hand in Hand II; 13. Puitenrijders; 14! Ieders Belang: 15. Jeugd Ate lier Vrij, 16. Ons Vijven, 17. Appelkompot, 18. Chiromeis jes. 19. Criclamagu, 20. Pa en Gijs Overmere, 21. Spectrum, 22. JZN Overmere. 23. KLJ Berlare, 24. De Joker en 25 Chiromeisjes I. GEEFT MEER KOMFORT rtfCÏ AAN UW VOETEN ]T Schoenen m verschillende f\ breedten f -• Voetverzorging I Steunzolen Orthopedisch maatwerk Spataderkousen Erkend door alle Mutualiteiten 1 6 32 25 Telefoon 053-21.59.23

De Voorpost | 1983 | | pagina 11