STADSBERICHTEN s SOCIO-CULTURELE INFO-KALENDER TENTOONSTELLING BERICHT AAN DE BEVOLKING Betreft: ophalen huisvuil MODEL GEVRAAGD Weer kinderjaarmarkt te Grembergen GREMRERGEN SEPTEMBERKERMIS Woensdag 14 september u. Vrouwengroep «Het verstoorde leven». Etty Hillesum, >ijdrage 70 F. 13 u.: K.B.G. Rust na Arbeid H. Hart: kaarten. Zouaaf. !4 u. 't Klokhuis: instuif, Ping-ong, strips. (.B.G. Rust na Arbeid H. Hart: turnen. Zouaaf. 15.30 u. K.G.G. Rust na Arbeid H. Hart: volksdansen. Zouaaf. 18.30 u. Karateclub Chikara: training Gem. Tyrnzaal. ludoclub Jitsu Kwai: training kinderen. Sporthal De Wuiten. 19 u. Buurthuis 't Hofken, ontmoetings,- en ontspanningsavond iedereen. titmische dans- en turngroep Het Korenbloempje: ritmische lans- en turnoefeningen voor kinderen. Zaal De Vrijheid. 0 u. K.A.V. Moerzeke: tumles door Hilde Van Bossche. ^Semeentelijke jongensschool. 3.M.B.V. Moerzeke: turnen. Meisjesschool Killestraat ^;.M.B.V. Moerzeke. turnen. Meisjesschool Killestraat titmische dans- en turngroep Het Korenbloempje: ritmische lans- en turnoefeningen voor jonge meisjes. Zaal, De Vrijheid, ludoclub Jitsu Kwai: training voor dames. Sporthal De Wuiten. ïonderdag 15 september 9 u. Bujin V.T.B. Jiu Jitsu: training. Den Bond. C.W.B. Center Ford Michta: training volleybal heren. Sporthal )e Wuiten. tanJu Jitsu Kabuto: training. Volkshuis. P.V.V. Vrouwenbond Het Korenblomepje. kreatief handwerk. Zaal De Vrijheid. 19.30 u. C.M.B.V. «Op het kruispunt van oude en nieuwe «waarden» Jaarvergadering, door de E.H. Van Royen. Zaal De Ring. .pJudoclub Jitsu Kwai: training voor volwassenen. Sporthal De •JWuiten. "20.45 u. K.A.V. Moerzeke: zwemkursus. Olympos Dender- monde. Vrijdag 16 september 18 u. Judoclub Jitsu Kwai: training kinderen. Sporthal De Wuiten. '19 u. K.W.B. Center Ford Michta Madavic: training volleybal 'dames. Sporthal De Wuiten. jKarateclub Chikara: training. Turnzaal Broekstraat. Il9.30 u. Judoclub Jitsu Kwai: training voor veteranen. Sporthal «De Wuiten. 320 u. 't Klokhuis: kermisinstuif. Jverenigde Hamse Boogschutters: schieting. De Wuiten, Sta- ionsstraat Jmoerzeke-kastel DIJKKERMIS 1983 zaterdag 10 september 'ielerwedstrijd W.A.O.D. 14.30 u. Cat C beneden de 30 jaar n. 16.30 u. Cat C boven de 30 jaar. Alle renners van Moerzeke en Hamme kregen toelating tot deelname. Vertrek aan de tent - aankomst in de Tuinbouwlaan. Telkens 47,6 km of 7 ronden langs: Oude Trambaan, Canzen- berg, Baasrodeveestr., Braakstr., Stuyfbergb., Abdijstr.. Schel- destr., P Verscheldenstr., Bosstr.. St. Bernarduswijk, baan «.ruilverkavenng Kleinbroekstr., Burg. Lemmenstr., Dorp, Kas teellaan, Aubroeckstr., Tuinbouwlaan, Lemmensstr., Dorp, Kas teellaan, Aubroeckstr., Tuinbouwlaan b-^15 u. schieting in de tent. 2000 F gratis. Zondag 11 september. 14.30 u. Duivenvlucht uit Lessen. Inkorven tussen 10 en 12 u. in het lokaal. 14.30 u. Kaatsen «Kampioenschap van Kastel» betwist tussen Toyota. - Le Patrimoine - Vissershof. Verz. Van Gaeveren. ^18 u. Bezoek aan de Kon. Fanfare St. Cecilia aan de Dijkkermis. iyD821 u. Bal met Radio Special Jan Decleir komt terug naar Hamme ^Na zijn groot succes met «De Tijger» van Dario Fo, komt Jan Decleir terug naar «'t Vremd Zaalken», in 't Klokhuis te Hamme Ditmaal, met een try-out van dezelfde auteur, getiteld «Zedelo ze vertelselen». De kaarten zijn enkel in voorverkoop te verkrijgen aan 120 F. Deze weer unieke avond gaat door op zaterdag 10 september u te 20 u. Haast U nog erbij te zijn, want in «'t Vremd zaalken» Blux'<unnen maximum 80 personen binnen. raajV°°r alle informatie 't Klokhuis, De Ring, Hamme varDorpsplein Moerzeke wordt ingehuldigd Op zondag 11 september wordt het vernieuwd dorpsplein te ^FMoerzeke officieel ingehuldigd. De V V V. van Moerzeke heeft 12 aan deze inhuldiging een feestelijk kachet willen geven, dat vooral gericht is op de land- en tuinbouw doei Programma .3.30 uur kruidenwandeling met uitleg over de in het wild "^groeiende geneeskrachtige planten. 14 uur: officiële opening van het plein en de boerenmarkt met iot 18 uur de hiernavolgende animaties demonstratie van vlas tot kant spinnen en vlechten van koorden kantklossen mererondrjt met boerenkar langs de velden rondvaart op de Schelde verzorgd door de Yachtingclub standje met hier te vinden kruiden en hun gebruik Qgj— mandenvlechten optreden van de muziekmaatschappij 3 de zangmaatschappij zingt hun vroegere straatliederen aai— in en aan de cafés de typische eigen caféspelen De inkom is gratis. '9 31 °Vluzikale vitaminen voor Hamse gepensioneerden jS Het gemeentebestuur organiseerde de vorige jaren, telkens in Je maand september, een speciale show- en ontspanningsna- niddag voor de Hamse gepensioneerden. Zo had men reeds <De Tijd van Toen» enkele malen te gast en vorig jaar woonden mevt'elen h0t programma «Lied van mijn Land» bij. Op donderdag 15 september te 14.30 uur is er terug in zaal Den Bond, <apellestraat 1een speciale namiddag voor alle Hamse gepensioneerden. Het wordt beslist weer zeer aangenaam en lroetfezelli9 Men heeft dl' )aar beroep gedaan op de gekende showgroep «Jo Nell- die het sprankelend programma «Muzika- e Vitaminen» zal brengen ial Dpe shownamiddag begint te 14.30 uur stipt. De deuren zullen >as geopend worden te 13.30 uur. Er zijn geen voorbehouden slaatsen, behalve voor de mensen van de rusthuizen en de nensen in een rolwagentje. *1e toegangsprijs voor deze ontspanningsnamiddag blijft zoals le vorige jaren vastgesteld op 100 fr. )e deelnemers van moerzeke, Kastel, Zogge en St. Anna zullen iratis met een speciale autobus opgehaald worden en terugqe- iracht. |)eze autobussen vertrekken te 13 uur aan de kerken van de logervernoemde plaatsen. Het einde van de show is voorzien ond 17 17.30 uur. Toegangskaarten voor deze namiddag zijn e verkrijgen bij de verantwoordelijken van de gepensioneerden- 'erenigingen, of op het gemeentehuis bij heer Engelbeen Paul, 'an 8 tot 12 uur en van 13 tot 16 uur Schepen Paula Van Couwenberghe en haar medewerkers lopen dat zij op donderdag 15 september terug vele gepensio- leerden mogen begroeten voor de «Muzikale Vitaminen» in :aal Den Bond. Het Vrouwenhuis uit Hamme is in de maand septem- >er bijzonder aktief. Zo zullen zij een tweetal bijeen- tomsten wijden aan het boek «Het verstoorde leven» ran Etty Hillesum. Deze schrijfster is een Joodse rrouw die op 29-jarige leeftijd omkwam in het kon- tentratiekamp van Auschwits, meer precies op 30 lovember 1943. Etty Hillesum liet een achttal schrijf- Kïekjes na, waarin zij notities maakte over haar éven in het koncentratiekamp tussen 9 maart 1941 m 7 september 1943. Het werd een diepgaande etuigenis over hoe het leven, ondanks alles nog loed is. Op deze twee bijeenkomsten zal men na een torte inleiding van gedachten wisselen over de pdrukken die het boek op zijn lezers heeft gemaakt _jn nagelaten en wat het ons in 1983 nu nog te eggen heeft. Deze bijeenkomsten hebben plaats op tochiA en 28 september telkens van 9 tot 11.30 uur in het Hamme. De eerste schooldag na de mooie vakantie. Nog met de glimlach voor de ingang Hamme. Alfons Ringoot werd verkozen tot wijkburgemeester te Hamme Sint-Anna. Hij vand^^ uur en van 14 tot 21 uur. Deze opendeurdagen zijn een bezoek Hamme. Diamanten bruiloft te Moerzeke-Kastel. Cyriel Van den Eynde en Albertine Vernimmen uit de Baasrodeveer- waardig en iedereen is van harte welkom. straat zijn 6Q jaar getrouwd. Ze hebben 4 kinderen. 6 klein- en 3 achterkleinkinderen (vh) DENDER^0 ^2°jaargang - nr. 33 DENDERMONDE ZATERDAG 10 SEPTEMBER 9.30 u. Totaal ontspanningsdag met begeleide natuurwandeling optreden van expressiegroep en Rock concert, georganiseerd door toneelkring «Jeugd» in zaal Casino te Baasrode. Tot 21 u 10 00 u Volleybaltornool voor rekreatieploegen, ingericht door K.W.B. St.-Gillis-center in de R.M.S. te Lebbeke 10.20 u. Sociaal dienstbetoon door volksvertegenwoordiger Norbert De Batselier, ingericht door C.S.C.-vormingswerk in zaal Volkshuis te Baasrode Tot 11.00 u Herdenking 10 jaar dictatuur in Chili - 10 jaar na Allendes dood, door de Linkse Soc. Vrouwen Dendermonde, op de bijzonderste plaatsen van de stad. 13 30 u Herhalingen van Kunstgroep Nele in de Sportzaal van de nieuwe Jongensschool, Kerkhofwegel te Grembergen. 16 00 u PI. Huwelijksmis (Juf Derveaux) opgedragen door Mgr De Smedt. opgeluisterd door de St.-Gregoriusgilde in de O -L - Vrouwekerk. 18.00 u Hobbytentoonstelling: schilder- en glazenierswerken door C.S.C -Grembergen in zaal Ros Beiaard te Grembergen. Ook open op zo 11.9 en ma 12.9 van 18-21 u 19.00 u. PI. Eucharistieviering t.g.v. Septemberkermis te Grem bergen, opgeluisterd door de Kon. Harmonie St.-Cecilia en het St. Margaretakoor, in de St.-Margaretakerk te Grembergen. 19 15 u.: Concertuitvoering op kiosk t.g.v Oudegem-kermis, gevolgd door wandelconcert en bezoek aan de leden-herbergiers, door K.F De Ware Belgen. 20.00 u Diareportage over het voortjiie Internationaal Volks kunstfestival 1983, voor alle geïnteresseerden en medewerkers, ingericht door V V K.S.-Reynout in het lokaal van Reynout ZONDAG 11 SEPTEMBER 10.00 u Scheepvaartmuseum is toegankelijk van 10-12 u. en van 14-17 u. Plaats: Oud-Gemeentehuis te Baasrode. 10.00 u Algemene vergadering voor de Filatelistische Knng van het Dendermondse, in het stadhuis te Dendermonde. 10.15 u Competitiewedstrijd volleybal K.W.B.-verbond: St - Glllis-Keur A op het terrein van het Gildenhuis, Otterstraat te St - Glllis 11 00 u. Kunstconcert op het kiosk in het dorp te Grembergen, door de Kon Harmonie St -Cecilia, dirigent T Van Den Eede 12.30 u. 10° Toeristische Autozoektocht van Teledienst Dender monde Vertrek tussen 12.30 u. en 14 30 u aan het VTI Em. VanWinckellaan 8. Inschrijvingsgeld: 300 fr per persoon, met inbegnp van een eetmaal Inlichtingen: Teledienst - tel. 052 21.51.35 14 00 u Natuurwandeling door Grembergen-Broek, o.l.v. gids, ingericht door de B G.J.G afd. Dend./C. ledereen welkom 14.00 u. Dag van Jantje Toerist: kioskconcert en showoptreden door de Kon. Kath. Harmonie De Eendracht Baasrode, te Wachte- beke. 18 00 u. Muzikale wandeling in het dorp te Grembergen door de Kon. Harmonie St.-Cecilia, daarna taptoe om 20.00 u met vier muziekmaatschappijen, t.g.v. septemberkermis 19 15 u Concert door muziekmaatschappij De Brandweer Oude- gem, o.l.v. Dhr Lode De Feyter, t.g.v Oudegemkermis. MAANDAG 12 SEPTEMBER 9.00 u Reis naar Mechelen met bezoek aan het speelgoedmu seum en poppenspel, door K.A.V -Dendermonde-centrum 17.00 u.: Sociaal dienstbetoon door minister Jan Lenssens, in het Sociaal Centrum, Oude Vest 166 te Dendermonde. DINSDAG 13 SEPTEMBER 9 30 u PI. Dienst voor de overledenen, opgeluisterd door het St -Margaretakoor In de St -Margaretakerk te Grembergen. 14.00 u Hobby- en werknamiddag: opening van het nieuwe jaar, door Hobbyclub 50-plussers en B.G J Gin het oud gemeentehuis te St.-Gillis. Tot 17.30 u. 14 30 u Vrije gezellige namiddag, georganiseerd door de Federatie voor Vlaamse gepensioneerden Dendermonde, in de Manakring. 15 00 u Folkloristische kermisdinsdagstoet septemberkermis te Grembergen, met o.a. deelname van de Kon. Harmonie St - Cecilia. 19.00 u Kooklessen gegeven door Mevr. De Decker, georgani seerd door de Socio-cult. ver.v. Vlaamse Lib. Vrouwen, in café Welkom, St.-Gillislaan te St.-Gillis. Tot 21.00 u 21.00 u Clubavond: toenemend gebruik van alkohol en drugs bij jonge vrouwen, door K.A.V.-Keur in zaal t Klokske WOENSDAG 14 SEPTEMBER 19 00 u Kookreeks: Koken II voor K.A.V-Oudegem in het Parochiecentrum. Ook op 21 en 28 september 20 00 u. Yoga-les, door S.V V -Dendermonde in de Bond Boyson, Noordlaan 21 te Dendermonde.- DONDERDAG 15 SEPTEMBER 20.00 u Videoreportage van «Kermisdinsdag» door C.S.C.- Grembergen in zaal Ros Beiaard VRIJDAG 16 SEPTEMBER 9.00 u.: Sociaal dienstbetoon door Minister Jan Lenssens, in het Sociaal Centrum, Oude Vest 166 te Dendermonde. Tot 11 u 10 00 u Sociaal dienstbetoon door volksvertegenwoordiger Norbert De Batselier, ingericht door C.S.C.-vormingswerk in de Bond Moyson te Dendermonde. Tot 12.00 u. 20 30 u.: Openingsconcert in zaal Casino, t.g.v Baasrode- kermis, door de Kon. Lib. Harmonie St.-Cecilia Baasrode. 20.30 u Algemene Jaarvergadering als start tot het Interprovin ciaal Kwistornooi, door de Vlaamse Club St.-Gillis in De Schuur te St. Gillis. Koninklijke Akademie voor Schone Kunsten Dendermonde Burgemeester en Schepenen, Commissie van Toezicht, Syka en Directie, nodigen U uit tot een bezoek aan de «Werken van leraars: Rik Bettens, Walter Brems, Hugo Clocheret, Christian De Mangel, Jan Hauwelaert, Roger Van Bulck, Cornelia Van Dijk, Miki Van de; Eecken, Marcel Van Driessche, André Van Schuylenbergh, Paul Vermeir. De tentoonstelling is toegankelijk van 17 september tot en met 2 oktober. Open: weekdagen (niet op maandag) van 17u30 tot 20 u. Zaterdagen van 14 tot 17 u, zondagen van 14u30 tot 18u30. De opbrengst van de verkoop van huisvuilzakken en van de belasting op het huisvuil is de voornaamste ontvang- stenpost waarmee de kosten voor het ophalen en verwer ken van het huisvuil dienen gedekt te worden (Deze kosten omvatten de personeelskosten, de werkingskos ten van de ophaaldienst, alsmede van de voertuigen, de delging van de leningslasten, het aandeel voor de verwer king door de D.D.S.). De vermelde tarieven werden dan ook in het licht van het voorgaande aangepast. Bovendien zijn de vuilzakken van een zodanige kwaliteit dat ze afbreekbaar zijn. Vermits ons bestuur opmerkzaam gemaakt wordt dat meer en meer gebruik wordt gemaakt van andere huis vuilzakken, waardoor de kostendelging in het gedrang komt en het verwerkingsproces verstoord wordt, zal voortaan geen huisvuil meer worden meegenomen dat niet is opgeborgen in zakken welke door het stadsbestuur worden aangeboden. Wij rekenen dan ook op de medewerking van iedere inwoner. Gouden huwelllksjubilea Augustus 1983 11.8: Willem De Vriendt-Ringoet Alice, Ouburg 90 te Oudegem. 16.8: Joannes Vander Cruyssen-Moens Germaine, Vlas- markt 7 te Dendermonde. i: Alphonse De Smedt-Verleyen Alina, Lambroeck- straat 1 te Oudegem. Stadsvisserii -Brusselse Forten- De derde en laatste palingnacht voor 1983 op de «Brus selse Forten» gaat door in de nacht van 16 op 17 september van 20 u. tot 0.3 u. (naakt) Koninklijke Academie voor Schone Kunsten - Dijkstraat 91 9330 DENDERMONDE Zich aanbieden op dinsdag, woensdag, vrijdag tussen 18 00 en 20.00 u Zaterdagvoormiddag tussen 9.00 en 11.00 uur Voor de derde keer organi seert de oudervereniging van de Grembergse gemeen teschool naar aanleiding van jaarmarkt een kinderjaarmarkt voor kleinvee en dit op maan dag 12 september vanaf 10 u in de Sint-Elooistraat. Zo n 150 kinderen tonen er hun lievelingsdiertjes aan het grote publiek en wellicht krij gen ze dit jaar nog het gezel schap van kinderen uit de an dere scholen. Deze kinderjaarmarkt met de medewerking van het feestco mité en de jaarmarktkommis sie groeide de voorbije jaren uit tot een evenement dat de grote massa kon boeien. En fier zijn de kinderen wan neer ze met hun gewonnen jaarmarktmedaille terug naar huis mogen. Trouwens na de jaarmarkt is er een gezamenlijke pick-nick voorzien waarna er creatieve activiteiten volgen STAD DENDERMONDE Zaterdag 10 september: om 14 u. 3e volleybaltornooi K.W.B. op het paröchiaal speel plein voor alle ploegen die spelen in de plaatselijke competitie en degene die KWB vertegenwoordigen in het verbond. Autozoektocht «Ziekenzorg St.-Margriet» Grembergen, vertrek op het Kerkplein - opbrengst aan langdurige zieken, competitie wedstrijd V.K.R.B.S. AVC De Vlasbloem - V.K. Post op het terrein R.B.S. Stuivenbergstraat. Om 15 u.: grote schieting op liggende wip, in lokaal KAVD-er Groot zand 122- 1.000 fr. gratis - kaarten volgen. Om 19 u.: opluistering H. Mis in de St.-Margaretakerk door K.H. St-Cecilia. Om 19u30: Parade door trommelkorps «Morgenrood». Om 20 u.: Karabijnschieting in het lokaal bij J. Verleysen Grootzand. Optreden van Jos Martin in café Fontein Smidsestraat. Grote prijskamp op teerlingbak in lokaal «kaartersvrienden» bij Willy Dierickx, St.-Elooistraat 21 - kamping zondag 18 septem ber om 21 u. - mooie prijzen. 19e Braderij Dr. Haek - Smidsestraat, van zaterdag 10 tot dinsdag 13 september, verlichting handelshuizen - ononderbro ken muziekuitvoeringen - braderijprijzen - prachttombola met trekking op woensdag 14 september om 20 u. in café «De Kroon». Tentoonstelling schilder- en glazenierswerken Gilbert De Geest, Zele ingencht door CSC Grembergen in zaal Ros Beiaard Grootzand op zaterdag 10, zondag 11 en maandag 12 sep tember. VZW Snuffel - ontmoetingscentrum richt in: vrijdag 9 september: 6 jaar Snuffelwerking, zaterdag 10: nationale jogging door AC Denderland in samenwerking met JZC-Snuffel en café Sportvriend en «G»-bank. Inschrijving Snuffel vanaf 14 u. - prijsuitreiking Uilenspiegel, afstand 5 - 10 en 15 km - verdere inlichtingen zie afzonderlijke aanplak biljetten. Zondag 11 september: fietsenrally aanvang Hamsesteenweg 1 om 14 - prijsuitreiking in de St.-Elooistraat 15. Maandag 12 september: 5e grote rommel- en antiekmarkt oude ambachten vanaf 17 u in de Groeneweg. Muzikale omlijsting: mardi gras band. Zondag 11 september: grote kermisvlucht uit Quiévrain in café Duivenlokaal verbroedenng, Truyensvrienden bij Alfons De Grauwe, Grootzand 108 - inkorving zaterdag 10 september van 18 tot 22 u. - los om 9 u. Om 11 u.: in de raadzaal van het gemeentehuis, trekking volgorde kermisdinsdagstoet - uitreiking matchbal aan S.K. Grembergen en BBC Basket. Om 11 u.: Groot kunstconcert op kiosk op het Kerkplein door Harmonie St.-Cecilia met als dirigent Hr. Tony Van den Eede. Om 15 u.: Competitiewedstrijd sportverbond tussen Rebellen Vossenhoek en Marcotten Mere - terrein Oud Kerkhofstraat. Om 18 u. Muzikale wandeling met K. Harmonie St.-Cecilia Hamme - K.H. Verbroedering Mariekerke, K.K.H. Tielrode en K.H. St.-Cecilia Grembergen, om 20 u. gezamelijk taptoe op het Kerkplein. Om 18u30 optocht door K.H. Ste Cecilia Dendermonde - leiding Hr Fr. Van Damme, om 22 u.: kunstvuurwerk op het Dorp, gepresenteerd en gefabriseerd door de firma Boon en Zonen Zele. Maandag 12 september: 37e alomgekende jaarmarkt - 60.000 fr prijzen - eremetalen voor paarden(iedereen), stamboekvee - niet-stamboekvee en mestvee voor landbouwers, uitsluitend voorbehouden aan Grembergenaren, staanplaats tussen voet balplein en station, tentoonstelling van moderne landbouwma chines, voor klein- en pluimvee van 10 tot 12u. Kinderjaarmarkt - georganiseerd door de oudervereniging van de gemeentelijke jongensschool - 150 kinderen tonen aan het grote publiek hun lievelingsdiertjes in de St.-Elooistraat, met medewerking van de feest- en jaarmarktkommissie en alle Grembergse scholen - voor nadere inlichtingen zie programma. Om 18 u.: Stuivenbergkermis, volksspelen voor kinderen van alle leeftijden en kaarting met 2.000 fr. prijzen ingericht door RBS. Hoekkermis, kaarting, tntsing e.a. in café Sportvriend, Dr. Haekstraat 1. Inschrijving 20u.30 - aanvang 21 u. Tijdens de kermis «C.B. Grembergen» helpt. Op dinsdag 13 september om 9u30: Dienst voor de overleden parochianen in de St.-Margaretakerk. Folkloristische wagens en groepen: 40.000 fr prijzen - prachttro- fee, vorming van de stoet om 14u30 aan de hoek Oude Molen- Smidsestraat optocht met de K.H. St.-Cecilia naar het Dorps plein, waar om 15 u. de uitvoeringen plaats hebben. Woensdag 14 september: om 15 u.. grote kaatswedstnjd in de Smidsestraat tussen de Fontein en 't Zand. Donderdag 15 september: om 20 u. videoreportage over het kermisgebeuren in zaal Ros Beiaard, ingencht door CSC - inkom gratis. Zaterdag 17 september: voor de 6e keer organiseert de oudervereniging der gemeentelijke jongensschool een toeristi sche autozoektocht. Start tussen 13 en 14 u in het Parochiaal Centrum waar rond 20 u. de prijsuitreiking plaats vindt. Deelna me in de kosten 250 fr per formulier. 60 fr. kinderen - 14 jaar lunchpakket inbegrepen. Om 14 u Hengelkampioenschap der S.P.-afd. Grembergen - visput Voortweg. Groot volleybaltornooi voor recreatieploegen - heren-dames op het Kerkplein - schiftingen zaterdag 17/9 om 10 u finales zondag 18/9 om 10 u. - inschrijvingen café Sportvriend vóór 10/9/83, prijsuitreiking zaal Uilenspiegel zon dag 18/9 vanaf 12 u30 met medewerking: feestc. café Sportvriend - G-bank CB en KWB Grembergen. 4e grote kaatswedstrijd in de St.-Elooistraat bij Willy Dierickx. Zondag 18 september: om 14 u.: grote hengelwedstrijd KWB op het «Polderwiel» Zijdijk. De Voorpost - 9.9.1983 - 19

De Voorpost | 1983 | | pagina 19