S 9 ^(liefhebbersvoetbal( M.T.S.A. Logische gelijkspel Vlaams Sportverbond Durme-Waas Schelde gewest Real Witte Pen Waasmunster wint te Temse Tornooi Setok Aalst KSVOV: 3 leiders delen de troon Standaard en Koven blijven aan de leiding Kansen genoeg! Doelman Van Sinaey houdt zijn ploeg overeind Lok! 46 - 7.10.1983 - De Voorpost Uitslagen Eerste afdeling Melckenbeeckvr. - Camu 3-1 Rayo Espanol - Onder d. Toren 2-3 Endoka - Tinne Boys Boterhoek - Lada Boys 2-1 Cobila's - Blauwe Vlam 4-1 Giwo - Bartan 3-3 Rode Duivels - Heizijde 2-2 Tweede afdeling Brueghels - Leeuwerik 0-1 G.M.I.C. - Kruis 't Kloksken - Heipias 1-1 Apostelken - Excelsior 1-5 Royal Sportief- Jont Timarcha 0-5 Den Hert - De Kroon 0-4 Musica - 't Walle kern 1-3 Star Boys - Adelaars 3-0 Timarcha - Gipak 1-0 Koszen - Sunset 1-2 Nieuwe Wijk - Sportkring 1-0 Real Familial - Amapola 1-3 Ijsboerke - Pano 2-0 Sportief 81 - Ooievaars 0-2 Rode Roos - 't Duifken 1-1 Wedstrijden van zaterdag a.s. 15 uur: 1' afdeling Rayo Espanol - Melckenbeeckvrienden (terrein Onder den Toren - Endoka (Waterstraat Gijzegem) Boterhoek - Tinne Boys (camping, Van der Hooff Hofstade) Heizijde - Camu (Ijzerwegstraal Lebbeke) Bartan - Blauwe Vlam (Beukenhof Aalst) Rode Duivels - Giwo ('t Fonteintje Erpe) 't Kloksken - Leeuwerik ('t Fonteintje Erpe) Apostelken - Kruis (16 uur) (Blauw-Wit, Bergenkouter Aalst) Jong Timarcha - Heipias (Rijkssporthal Haeltermanstraat Aalst) Excelsior - Royal Sportief (Osbroek Aalst) Musica - G.M.T.C. (Damstraat Ter joden) De Kroon - Breughels (Lombeekstraat Essene) Den Hert - 't Walleken (Snas Aalst) Wedstrijden van zondag a.s. 10 uur: Adelaars - Timarcha (terrein E) Gipak - Koszen (terrein Osbroek) Sunset - Nieuwe Wijk (Zandberg Aalst) Sportkring - Real Familial (Blauw-Wit Aalst) Amapola - Ijsboerke (Ten Rozen Aalst) 't Duifken - Star Boys (Waterstraat Gij zegem) Pano - Sportief 81 (Snas Aalst) Ooievaars - Rode Roos (Beukenhof Aalst) K.K.S.F.B. Oost Vlaanderen W.I.K. VELZEKE- EREMBODEGEM HOKE 2-2 Was Velzeke licht de meerdere, dan was het toch Hoke dat op voorsprong kwam door Lievens. die een aarzeling in de lokale defensie afstrafte. Ook Jan De Greve kreeg een kans maar stuurde de bal over het doel. W.I.K. probeerde meer langs rechts iets te forceren, maar de Erembodegemse verdediging was niet te vermurwen. Toch werden ze einigszins door het geluk gediend als twee kopballen over gingen. Na een gelijkopgaande periode kwam Velzeke langszij. Povré rondde een hoekschop met kopstoot af en het was 1-1. HOKE sloeg direkt terug: aanval op links, een achterwaartse kopbal van De Greve door De Smet eveneens met het hoofd in doel omgezet en HOKE had weer de leiding 1-2. De Smet bleef het verder goed doen maar Velzeke bracht weer evenwicht in het scoreverloop. Een verre inworp en Povré zette opnieuw het hoofd onder de bal die in de netten van Van Nieuwen- borgh belandde: 2-2 Ondanks een kwetsuur van Raes, die door Verleysen werd vervangen, hield Hoke de logische gelijke stand op het "O'" C.T. Nat. afdeling Velzeke - Eremb. 2-2 VK Hamme - RC Mater 3-1 DH Welle - St-Anna 3-0 Elene - Kr Brakel 1-0 Serskamp - Luchtere 0-6 Zwijnaarde - Hansbeke 0-3 1. VK Hamme 4 7 2. DH Welle 4 6 3. Ekkergem 3 5 4. Hansbeke 4 5 5. RC Mater 4 5 6. Elene 4 5 7. Burst 3 4 8. St.-Anna 4 4 9. Luchteren 4 3 10. Erembodegem 4 3 11. Zwijnaarde 3 3 12. Velzeke 4 2 13. Kr. Brakel 4 1 14. Serskamp 4 1 Uitslagen 1.10.1983 SV Uco - Bruine Blazoen 6-0 Scheepvaartknng - FC Ourson 1-1 Mama Sport - Bell Telephone 0-4 FC Elewaut - FC Eksa ff 5-0 Uco - Bruine Blazoen Als kampioen van vorig seizoen heten de Uco-kanonniers zien dat zij paraat zijn om hun titel te hernieuwen. Bruine Blazoen trok zich dan ook van bij de start in verdediging, wat het voor Uco niet gemakkelijk maakte. Na enig aftasten naar de zwakke schakels bij de tegenstrevers, kon het doelpuntenfestival beginnen. Zo scoorde Van Swaelen Luc op de 17e min. het openingsdoelpunt (1-0). Voor de rust zou Antoine Tollenaere die cijfers verdubbelen tot 2-0. Na de koffie wijzigde het spelbeeld nauwelijks en reeds na 3 min. tekende nieuwkomer Steven De Jonghe het derde doelpunt aan. Even later werd het zelfs 4-0. De aanwezige supporters konden er niet genoeg van krijgen en scandeer den om een 5e en 6e doelpunt. Antoine Tollenaere had goed geluisterd en vervolledigde zijn hattrick met doelpunten op de 31e en 34e min. Scheidsrechter Reyniers had met veel moeite nodig om beide ploegen in goede banen te leiden. Scheepvaart - Ourson FC Ourson nam een snelle start, de 60 sec. waren nauwe lijks vol gespeeld of het scorebord wees reeds 0-1 aan. De spelers van de thuisploeg waren zo aangeslagen door dat doelpunt van Rony De Prijcker, dat ook de spelleider niet meer wist wat hij moest bestraffen of laten doorspelen, wat later nadelige gevolgen zou hebben voor Ourson. Gesterkt door de rare beslissingen in het voordeel van Scheepvaart, kwamen zij alzo in de wedstrijd. Zo kon De Waele met een dertigmetgrschot de 1-1 stand op het bord brengen. Na de rust was hetzelfde spelbeeld. waarin de hoofdrol weer gespeeld werd door de man met het fluitje, welke dan ook voor sensatie zorgde toen hij Oursons beste schutter van het terrein wees, naar verluid voor ongeoorloofde uitdrukkin gen. Een kwartier voor het einde werd ook nog de Ourson- kapitein geboekt, al bij al een partij voetbal die stuk werd geblazen door de man in het zwart. Manta-Bell Een totaal vertimmerde thuisploeg, welke de diensten moest missen van spelverdeler Landuyt Marcel en diens broer, doelwachter Paul alsook de gekwetste Jackie Van Rumst. Manta won wel de toss, maar dat was dan ook alles. Als duivels in een wijwatervat verweerden de lakenjongens zich, echter voor niet lang want op de 12e min. had Christiaens reeds de weg naar de netten gevonden (0-1). Zo mocht gelcgenheidsdoelman Peter De Groot zich voor de eerste maal omdraaien, wat ook niet de laatste maal zou worden. Na de rust liep men bij Manta verloren zodat de tegenstre ver rustig zijn spel kon opbouwen en zo de Manteverdedi- ging kon bestoken. Wat doelpunten opleverde op de 49e min. via Dyminck Freddy en 5 min. later werd het 0-3 langs Philippe Van Hyfte. De man die voor het openingsdoelpunt zorgde, maakte zijn werk af door op de 65e min. de 0-4 cijfers op het bord te brengen. Elewaut-Eksa Het elftal van William Elewaut moest zelf niet in het veld om de volle pot binnen te rijven, wegens bepaalde moeilijk heden bij FC Eksa kon de club niet aantreden. Jammer voor de competitie maar dit zijn dingen die kunnen vermeden worden. Lokaalhouder Daniël Michiels zal drin gend zijn ploeg FC Eksa eens in de goede baan moeten duwen. Wedstrijden voor 8.10.1983 VK Spoor Gent - SV Uco FC Ourson - Politie 2 Brume Blazoen - FC Eksa FC Elewaut - Scheepvaartkring Rangschikking DWS SV Uco 2 2 0 0 8 0 4 FC Ourson 4 1 1 2 8 7 4 FC Elewaut 2 10 18 3 3 Mama Sport 4 12 17 9 3 FC Eksa 3 0 3 0 1 14 0 Voetbal. Kemzeke-Wieze 3-0. De bezoekende doelman is in gevaar. De Kemzeekse m hebben een ware storm ontketend (dw) V.K. Nopri Temse - Real Witte Pen Waasmunster A 0-2 pE* viand 15UGEN cat-Brack röoBicn Van bij de aanvang trokken de heidejongens in de aanval zon der hiebij echt gevaarlijk te zijn. Nopn kwam na 10 minu ten bijna op voorsprong, maar een dertigmeterschot belandde op de .paal. Halverwege de eerste helft verhoogde Witte Pen de druk maar de Schter- hoede van Nopri die geregeld met zeven tot acht spelers voor hun doelman speelden, hield stand tot aan de rust 0-0. Na de rust kregen we hetzelfde spel beeld. Witte Pen werd slechts bedreigd omdat doelman Van Remoorter met zijn gekwetste knie niet kon uittrappen. Voor de rest zagen we eenrichtings- voetbal, zodat doelpunten niet konden uitblijven. Na een vrij schop van Windey kon Tony Van de Voorde de beste speler op het terrein de stand openenen voor de bezoe kers op de 59ste minuut. Nopri o-De F probeerde nu iets te Maar met-een tweenis EL, hoede ging dat niet. Ha y dan ook verdiend dat D !-v.m. De Wittt op dt[S een slalom van Khafl afrondde, en de standi bracht. Meteen was de voor Nopri dat het z moeilijk zal hebben en in Real Witte Pen ke tegenstrever vond. A-reeks Arendzonen heeft met veel moeite de wedstrijd tegen OC gewonnen na een strafschop die omgezet werd door Cornand. Dressel Moorsel kon niet op tornen tegen een sterk FC De Pluim. De wedstrijd eindigde op 2-5. Blauw-wit ging met 4-2 winnen bij Groen-wit. Rangschikking; 1. Arendzonen 10; 2. FC De Pluim 8, 3. Blauw-wit 4; 4. Groen-Wit 2; 5. Dressel 2; 6. OC 2. Tijl Snas wordt in de B-reeks finalist. Het won thuis tegen Wembley met 3-1. Leeuwerik Lede was in goede doen en stuurde Molenboys Kalender i 88 VK Audi - HTR Beveren A. 16 u Walschaerts L'r in v Mey - FC Laar. Buytaert Jozef V idenkring - De Jager. De Hert André kcnsvrienden - FC Sport. Buytaert Alfons ;kskc - Den Buiten, Meersman Antoon leteoor - Sportief Steendorp. Van Daele Werner Boys - VK 3 M Zwijndreeht, Moortgat Roger. Alu De Cauwer - RBS Hoger Op. Baert Theo Sportief Kruibeke - Moderne. 16 u Cool Omcr Tivoli Boys - Luitentuit 14 u.. Cool Omer Pylonen De Kerf - Glazcnleeuw. Smet Guido Moerstraat - Rode Duivels. Peersman Andre Vlierkouter - Frema. Baetcns Willy Welvaart - VK Club '66. De Rechter Robert De Nieuwe Sportvriend - CR Saeftinghc. De Groote Roger Dry Boeren - VK Veile. Peersman Achiel Tip Top - Golden Eagles. Van Bossche Willy VK 't Vlietjc - Brouwersboys. Van Boven Marcel Kalishock - Ten Bosch. Bruggcman Jean-Pierre AFC Woodstock - VC Klappcrbcek. Lardon Jozef HTR Beveren B - KWB Kruibeke. Van Bogacrt Alfred Uilen - Boomkwekerij De Wolf. Van Bogacrt Freddy Tromp - Akai Boys. Walschaerts Francois The Red Boys - 't Rivierenhof. 13.30 u.. Van Ovcr- meire Richard Zeemeermin - Altodic. Uytdenhouwen Michel Bijlken - De Pekton. Duymelinck Eduard Al! Reep - Scoutshuis. Rooseboom Willy Onder Ons - Spaans Kwartier. Roels Alfons Palm - Vapo. Saadoum Mohammed Zondagvoormiddag 1 Pompstraat - KWB Kruibeke. Baeke Hilaire Real Witte Pen A - VK Veile. Dingencn EmicI Kommersanten - Spaans Kwartier. Van Ovcrmeire Richard SK Glazcnleeuw - VK Gaverland Simocn André Luitentuit - VK Nopri Temse Zele. Van Lokeren Robert Blue Boys - Sportief Steendorp, Moortgat Roger SK Moerheidc - RD Multi Center. De Mey Roland Welkomboys - Kalishock. Van Wynckel Emiel Wijnveld - Zillcbeck. Dcbbaut Jaak SV Meteoor - Shell Boys. Thocn Emmanuel Scoutshuis '81 - Hoop en Vreugd, Verstrepen Julien Koekoek - Jong KWB Elvcrsele, Buytaert Jozef Den IJzcr vrij 2B Jong Bijlken - Real Witte Pen B. Boenne Antoine Van De Voorde - Rompu Zaffelare. Polfliet Lucien Zwarte Panters - 't Klokhuis. Van Doorselaere Omer Zeemeermin - KWB St Arfna, Van Boxelaer Julien SK Belsclc - Neerstraat. Van Vlierberghc Johan Belseelse SV - Bijlken A. Van Bossche Willy Sportief Waasmunster - KU St. Anna. Roosenboom Willy Oud KWB Elvc'rsele vrij Zondagnamiddag 1 Hamse Bouwcentrale - VK Club '66. Peersman Achiel Favo - Thor Veldeken. Van Overmeire Richard Fina Boys - Blue Boys. Bruggeman Walter Dry Boeren - De Zon. Duymelinck Eduard Herleving - KU St Anna. Van Doorselaere Omcr FC Uil - 't Fort. Thocn Emmanuel ASV Rapid Burcht - Caves. Van Vlierberghc Johan De Sater - Peyton Place. Van Boven Marcel Rupelboys - Wijkagenten. Polfliet Lucien Bridge - Hudino Boys. De Vijldcr Eticnnc Staticvrienden - Tcrlocht. Cool Omcr Hoop en Vreugd - Den Buiten. Ernalstcen Gaston Uitslagen Beker 1/32' Finale Zaterdag Altodie - VK Veile 3.4 Spaans Kwartier - Wembley 2-5 't Hoekske - VK 3M Zwijndreeht 3.1 KWB Kruibeke - Sportief Steendorp 0-5 Vlierkouter - Moerstraat 0-l Shell Boys - Kalishock _o Vapo - FC Laar 3-4 Tip Top-Akai Boys l-l Vriendenkring - De Nieuwe Sportvriend 24-3 Golden Eagies - AH Keep ü-2 Tivoli Boys - Alu De Cauwer 1-2 Boomkwekerij De Wolf - Sportief Kruibeke 6-1 HTR Beveren A - VC Klappcrbcek 14-0 Sport - Brouwersbovs 5-0 VK Club '66 - VK Audi 3-2 SV Meteoor - SK Glazenlceuw 3-1 Pylonen De Kerf - Den Buiten 1-1 Frema - HTR Beveren B 5-0 De Jager-Luitentuit 1-1 Ten Bosch - Zeemeermin 5-3 Bijlkcn B - Welvaart n.m. Tromp-VK't Vlietjc 1-1 The Red Boys - RBS Hoger Op 7-4 Kobekensvrienden - 't Rivierenhof 10-3 Onder Ons - De Pekton 1 -2 Rode Duivels - Scoutshuis 0-2 Dry Boeren - Uilen 1-0 AFC Woodstock Moderne n m Palm - CR Saeftinghc 5-2 Zondagvoormiddag Hoop en Vreugd - KWB Kruibeke Moerstraat - Real Witte Pen A Jong KWB Elverselc - SK Moerhcide Kalishoek - Shell Boys Koekoek - SV Meteoor Rompu Zaffelare - Van Hocckc Luitentuit - VK Frema Ncerstraat - RD Multi Center Zillebeek - Bijlken A 't Klokhuis - Sportief Steendorp Los Amigo's - VK Nopri Temse Zele Jong Bijlken - Den IJzer Pompstraat - Den Buiten Wijnveld - De Zon VK Veile - ASV Rapid Burcht Spaans Kwartier - 't Fort Sportief Waasmunster - Herleving Real Witte Pen B - Statievriendcn Blue Boys - Thor Veldeken Welkomboys - Zwarte Panters KLJ St Anna - Rupelboys Scouthuis '81 - Wijkagenten Zondagnamiddag Favo - Zeemeermin Hamse Bouwcentrale - Oud KWB Elverselc VK Club '66 - SK Bclsle Blue Boys - Van de Voorde Uil - Kommersanftn Peyton Place - Glazcnleeuw Fina Boys - VK Gaverland KU St Anna - Belscelse SV Hoop en Vreugd - KWB St Anna Tcrlocht - Dr Boeren Bridge - Caves De Sater - Hudino Boys De aanvoerder van de rang schikking, VV Bouw. heeft op Callebaut A niet aan de ver wachtingen kunnen voldoen. Het begon nochtans allemaal goed voor de bezoekers. Via De Smet kwam Bouw aan de leiding nog vóór de rust. Na de herneming konden de Wieze- naren tweemaal raak schieten via Van der Steen en Man- naert. Met deze viktorie komt Callebaut A gelijk met Bouw (2-1). Intercom heeft het opnieuw niet kunnen waarmaken tegen Dessatex. De gasboys faalden vooral in de afwerking. Dessa tex skoorde via De Wilde en Maes (0-2). Callebaut B tegen Somati was 0-1. De bezoekers speelden slechts met acht. Hoewel Cal lebaut de sterkste leek was het toch Somati dat met de buit aan de haal ging dank zij een loeier van Willockx. VVTT Aalst tegen Post Erem bodegem is stopgezet. Na een fout op de bezoekersdoelman was speler De Pauw het niet eens met de beslissing van de scheidsrechter. Hij kreeg hier voor een kaart onder de neus geduwd. Toen dit nog niet vol doende bleek, boekte de man in het zwart hem voor de twee de maal. hetgeen uitsluiting in hield. De Pauw weigerde ech ter het veld te verlaten en de scheidsrechter zag zich ver plicht de wedstrijd te schorsen na één uur voetbal. Logischer wijze is Erembodegem dan ook verloren met forfaitcijfers Rangschikking: 1 VV Bouw Callebaut A Dessatex 4 Honda 5. Amylum Post Erembodegem 7. WTTAalst 8. Saf 9. Callebaut B Somati 11. Intercom L0KERS LIEFHEBBERST0RN00I Opwijk naar huis met Apostelken tegen baan werd 1-1 Rangschikking. Tijl Snas 9; 2 Lede 8; 3. Aposte Moorselbaan 3; 5. W 6. Molenboys 2. Walter De Sutter opende de stand maar Lada kwam achter met een doelpunt van Franqois De Man De winst werd vast gelegd door Luc Roelandt. die moöi aangespeeld werd. 2-1. Het is misschien geen bijzon dere wedstrijd geweest men kan het ver schoppen in de kompetitie als men uit grij ze matchen toch nog overwin ningen kan puren Volgende week krijgen we om 16 u. Vo^tballie twee wedstrijden: Boterhoek op post asjeblieft Veteranen tegen Visput Schoonaarde om 14 terhoek tegen Voetbal. FC De 1 r. terde feest en daar gaat hei er gewoonlijk zeer uitbundig aan tot b. REAL WITTE PEN WAASMUNSÏÏ$Ztm, B - FC ZEEMEERMIN 2-0 MTSA: BOTERHOEK - LADA BOYS 2-1 Boterhoek heeft wel gewon nen. maar er waren zeer veel kansen nodig om slechts tot zo'n kleine winstmarge te ko men. In de eerste helft draaide vooral Patrick Verstraeten en kele kansen de nek om En toch, niettegenstaande deze missers was hij het toch die bij zijn ploeg het spel verdeelde. Wel bleek duidelijk dat de Bo- terhoekse verdediging zijn mannetje kan staan vooral met zo'n uitblinker als Patrick Van Gelderen. 1' Klasse Witte Steen - Standaard Smet - Ti voli A Iter naif - Prior Atlanta - Witte Pen The Cup - Juvennes 't Wiel - Daknam Everslaar vrij Rangschikking 1. Standaard 2 ■tWiel 3. Alternaif 4. Tivoli 5. The Cup 6. Witte Pen Prior 8. Juvenes 9. Atlanta' 10. Daknam 11. WitteSteen 12. Smet Everslaar 5 8 4 7 3 6 5 6 3 5 5 5 5 5 5(n4 2' klasse De Bobijn - Oude Schuur Ruilare - Blauwen Duiver Koven Bos park Bonaparte - Georges King's Erotica - Koplopers Titanic-Jeugdh. T74 Tiirc Gücü. Rangschikking 1. Koven 2. Georges 3. BI. Duiver 4. Bonaparte De Bobijn 6. Oude Schuur 7. Bospark 8. Ruilare 10. Türc Giicü Jeugdh. T74 12. King's Er. Titanic 5 10 4 7 5 7 5 6 5 6 4 5 3 3. 4 3 5 0 5 0 Erg sportieve wedstrijd, deze kon Zeemeermin noor Waasmunsterse derby waarin een vuist maken Freon toch wel opviel hoe Zeemeer- hulst kon de v<wrjP£al min fel verzwakt is. In de eer- nog aandikken. Al ste 45 minuten konden ze wel zeer verdienstelijke kansen creëeren maar niet be- van de B-ploeg diepe nutten Mare Fierens bracht leid werd door scheiasrwi nog voor de rust de thuisploeg Polfliet. op voorsprong 1-0, Na de rust SETOK Groen Wit - Blauw Wit 2-4 Blauw-Wit domineerde de eer ste helft, maar de thuisploeg kreërde eveneens enkele doel kansen D'Haese skoorde uit strafschop. De Moor in buiten spel en weer D'Haese na een ver ontzetten van de stopper. Van der Biest kon uit straf schop tot 3-1 milderen. Maar dan had doelman Van Sinay de bezoekende ploeg al overeind gehouden op pogingen van De Grom en Van der Biest. Na de rust trekt Groen-Wit resoluut ten aanval en De Maeght knalde naast en tegen *vanH.| nooit 0 «Viikencci de lat. Na een slechte speelbal van Vcrleyw het echter 1-4. Dc Ma# met een prachtige ki"*1 stand nog tot 2-4 maar verder kwam Gw* niet meer ErwI" ?Lf| kopte nipt naast Van trof de lat en Van bergh zag zijn schot ov doel vliegen. l... ^Boetscp Omdat de scheidsrtg „p het appd vc.«h»; een speler van Blauw taak waar. IVDVï 'O-Huis a ««■Din ^kSdirii 'Hunatj I'd Du

De Voorpost | 1983 | | pagina 46