I NOMB -1' NATIONALE: Knap spelend Pimpernel kastijdt onsportief Jabbeke ON. Van Damme wint duel aan de top Zeelse minivoetbalkompetitie Lokerse Liga LOKERSE KOMPETITIE UITSLAGEN ZAALVOETBAL Sporthal VDV A - Fiat Gent 4-2 De Klok Lokeren - Devema Lokeren 2-1 D.S.D.-tornooi Mundo Sport met reuze skore TC Lelie haalt één punt bij Texaco Berlaarse minivoetbalkompetitie t dat we idebesc. jsenvai jr waren Èrdan 1 De Zeelse lijstaanvoerders ON. Van Damme en Pimper nel bleven op de zesde kompe titiedag aan de winnende hand. Vooral de indrukwek kende score van Pimpernel op titelkandidaat Jabbeke trok de volle aandacht. In dit toptref- fen hebben de Westvlamingen nogmaals aangetoond wat on- sportiviteit betekent en op wel ke manier men best de hakbijl hanteert in het minivoetbal. De Zeienaars kwamen vrij vlug 3-0 voor na doelpunten van het duo Abbeel-Berkers, Ondanks de riante 7-2 score aan de rust kwam Jabbeke sterk terug in de derde periode via een 9-6 stand. De lokalen lieten zich in de slotperiode niet onbetuigd en liepen uit eindelijk uit naar een overtui gende 14-8 eindstand Uitblinker in dit woelig treffen was Paul De Kegel die meer maals de beslissende voet had in de zeven treffers van Piet Abbeel. Er vielen tevens vijf gele kaarten te noteren waar van twee voor Van Dungen en De Kegel. De Jabbekenaars Jonckhere en Canneyt keken respekfievelijk tegen tweemaal geel aan en rood net na het affluiten van de wedstrijd. Kampioen en huidig leider ON. Van Damme speelde een mindere wedstrijd maar bleef vrij gemakkelijk aan de winst met 6-3 tegen Geraardsbergen. Marnix Boeykens scoorde driemaal. Van de Moortel ging vlot win nen bij St.-Gillis-Waas met 1- 4, nadat de Waaslanders de vorige week dorpsgenoot Ar senal in de eigen sporthal ver sloegen. Ernest en Erwin Van de Cauter. Guy Goossens en Geert Van Kerckhove scoor den voor VDM. De Leenheer verloor bij Gar- ka Brugge met 6-2 zodat de Bruggelingen hun eerste twee punten van het seizoen lieten aantekenen, (ajz) Real Mini Lokeren won met 3- 2 van Arsenal Zele: Tijdens de eerste twee perio des (0-0) zagen we twee sterk aan elkaar gewaagde ploegen. In het begin van de derde pe riode nam Zele het initiatief en kwam dan ook logisch op voor sprong via Eddy Van Lokeren. Na dit doelpunt volgde een pressing van Real Mini die uit mondde in twee mooie treffers van de gebroeders Hillaert. In de laatste periode dikte Danny De Vos de voorsprong van Real Mini aan. Zele liet het hier echter niet bij en kwam gevaarlijk opzetten. Dit leidde tot een doelpunt van De Graef die zo de eindstand vastlegde. Het blijkt dat de Zeelse ploe gen toch niet onoverkomelijk zijn voor de Lokerse eerste klasser. In de lopmalch tegen De leenheer deed Oud en Nieuw Van Damme zijn titelambities gel den. Het gevolg van de nederlaag is dat De Leenheer uit de kopgroep weggeslagen wordt. Er blijven nu nog twee leiders. Van Cauteren en Neyt. Verder noteren we de eerder verrassende overwinning van De Ba lans in hei duel met MVZ. Toyota C.T., alsook de eerste overwinning van Play Time Juvenes. Uitslagen Heirman - ArsenalI-U (0-2, 9-5, 1-8, 3-11) Play Time Juvenes 4-10 (0-2, 3-2. 4-7. 4-10) De Pieker - Bracke 7-10 (1-3, 4-6, 4-9, 7-10 SV. Telelec - MVZ Vehent 4-10 (-2, 3-5. 3-7. 4-10) 0&N Van Damme - De Leenheer!Nelis 4-2 (2-0, 3-0, 3-2, 4-2 Klodde - Ness 5-4 (0-1, 2-3, 3-4, 5-4) Neyt - Den Bien Lokeren 10-0 ff. Coppieters - Verhevden 15-1 (2-0. 6-0, 11-0. 15-1) SK. Chantant - De Bisschop 7-0 (1-0, 3-0, 4- 0, 7-0) Van Cauteren - De Pik 20-2 (4-0, 10-0, 14-2, 20-2) De Balans - MVZ Toyota C. T. 3-2 (1-0, 2-0. 2-0, 3-2) Rangschikking 1. Van Cauteren 2. Neyt 3. Coppieters 4. Oud en Nieuw 5. De Ceenheer 6. Bracke 7. Decker 8. MVZ Toyota 9. Arsenal 10. De Balans 11. Klodde 12. De Bisschop 13. Vehent 14. Heirman 15. Chantant 16. Ness 17. Den Bien Lokeren 18. Hofman 19. Telelec 20. Juvenes 21. Verhevden 22. De PIK Veteranenreeks In de veteranenreeks is er na 4 speeldagen de vaststelling dat Coppieters zijn goede start bevestigt en met het maximum der punten alleen leider blijft. Samen met Ebes dat veel beter op weg is dan vorig seizoen, leed deze ploeg geen enkele nederlaag. In het spoor der leiders volgen De Fontein en Telelec op I punt, terwijl onderaan De Raedt stilaan afge zonderd geraakt. Uitslagen Van Damme Koevliet - .SV Telelec 0-4 (0-1, 0-1. 0-2, 0-4) De Raedt - De Fontein 1-2 (0-0, 0-1, 1-2. 1- 2) VSO Gildebovs - O&N De bruvne 3-7 (0-4, 1-5, 3-5, 3-7)' Stube - Gebr. Coppieters 2-4 (1-1, 2-2, 2-2, 2-4) Bye.: Gemeentepersoneel. Rangschikking 1. Coppieters 4-8 2. De Fontein 4-6 3. Telelec 4-6 4. Ebes 3.5 5. Oud en Nieuw 3.4 6. Van Damme 4.3 7. VSO .2 8. DeStube 3.2 9. Poppe 2-1 10. Gemeentepersoneel 2-1 11. De Raedt 3.0 3 (i7) Uitslagen van deze week 3(15) Tijl - Spaarkr. 2 (22) KLJ Vriend - Sportieven 2(17) Bomw. Vooruit - Minibond 2(13) Joker-B AC Raemd. 2(11) Donk A - Donk B 6-7 Bij een ruststand van 6-2 kon Den Duvel nog weinig overkomen in de tweede helft Maar in voetbal... VDV B scoorde zeven maal: Mark Van Damme (1). Patrick Van Puyenbroeck (2) en Eddy D'Hollander (4) en won nog tegen een thuisploeg die dacht dat één time goed spelen volstaat om een match te winnen. Voor Den Duvel skoorden: Jo Zaman vier maal; Theo Hofman en Dirk Simillion elk één maal. Karlapper-Spoele B 3-21 Johan Hofman van Spoele B is goed op weg om topscorer te worden in reeks A. hij scoorde acht maal tegen Karlapper. Roger Schalckens met tien goals. Frangois Schalckens en Jan Rocls elk met één brach ten het totaal op 21. Scoorden legen: Wil- fricd Cornelis (2) en Patrick Van Laerc I De Boeters-Celtic 4-10 De Boctsers mogen 11a hun nederlaag tegen Celtic hun titelambities wel vergeten. Eric Veldeman (1) en Hendrik Rogiers (3) zorg den voor de thuisgoals. Voor Celtic scoor den: Ronnv Fcussels (4). Marcel Crefcour (2). Luc Van Damme (2) en Geert Vervaet (2). Een harde match, mede door de zwak ke leiding. De Schrijver-Van Winkel 1-10 Na enkele minuten in de tweede helft kende de scheidsrechter een doelpunt toe aan Van Winkel, de bal was echter via de muur achter de goal in de netten terechtgekomen. Protest van de thuisploeg hielp niet De Schrijver verliet het veld. Reeks B Veldstraatjc-Cambrinus 3-5 De thuisploeg scoofde langs: Jorge Paz. Jo De Groote en Jean-Pierre Baetens. Cambrinus trok vijf maal doel langs: Willy Van De Putte (I), Georges Oosterlinck (I), Rudy Noppe (3). Stamineken-Staakte 1-6 De laatste in het klassement tegen de lijst aanvoerder. Enkel Arnold Van Puyen broeck scoorde voor Staminekcn. Voor Staakte: Rudy Plaetinck (1). Luc Blancquacrt (2) en Erwin Temmerman (3). Reeks A 1. Celtic 2. Spoele B 3. De Boetsers 4. VDVB 5. Fortuna 6. Huis a/d Durme 7. Van Winkel 8. Den Duvel 9. Karlapper 10. De Schrijver Reeks B 1. Staakte 2. Cupido 3. Topsport 4. Trappist 5. Drie Linden 6. Cambrinus 7 Van Damme 8. Veldstraatje 9. Intercom 10. Jeans Club 11Lokra 12. Staminekcn Intercom-Trappist ijevrcu 16fl ro Moeizame zege van Trappist tegen Intn com. Doelpunten van: Ghislain I deze com. Doelpunten van: Ghislain, Champs, Pascal Rogiers en Ronny DeC ne voor Intercom; Rudy Pauwels (1) Chi tiaan Bayens (2) en Rogiers André (1)m m€ de bezoekers. Jeans Club - Drie Linden Drie Linden bevestigde niet scout tjte oni, J :k ge slechts langs Edmond Veldeman. Een got uitslag voor Jeans Club dat zelfs ct ide scoorde langs Danny Van Der Menst. Van Damme-Cupido Logische zege van de bezoekers met treffi van Michel Abbeel (4), Erwin Diast Frans Van Den Branden. Mark Thyssels zorgde voor de tcgengoi Lokra-Topsport Bij de rust stond Lokra onverwacht voorsprong met twee treffers van Eticnff Rocls. Topsport won nog dank zij drie got I h. ivoor oude iet. Me tminus van Eddy Vermerisch. Mini T 74 - De Schrijver 8-3 Veldeman E. (3) en Van de Winkel E. (3) en Veldeman E. bezorgden de thuisploeg de overwinning. Keppens Fr. skoorde tegen eigen ploeg. De doelpunten van De Schrij ver: Philips (I) en Keppens (2). Playboys - Chalet 7-1 Gemakkelijke overwinning van Playboys, zelfs zonder de own-goal van Van Laerc. Van de Velde (2). Hillaert (2) en Bruggc- man (1) deden daar nog zes treffers bij. Enkel De Roovcr scoorde tegen. Fulham - Sanilo 1-7 Slechte prestatie van Fulham, waar Stefaan Stevens voor de enige goal zorgde. De zeven treffers van Sanilo: Perdaen, Van de Vijver, Van Hoorick (3) en Dino Verniers (2). RWL - Ludw. Disc. 7-2 Verdiende overwinning van Rijkswacht Lo keren langs Verkest, Plaeticnk (2) en De Plus (2) en Van Acker (2). De twee treffers van de bezoekers kwamen van Stercks en Tolmer. Baeté - Wiel 8-4 Ruime overwinning van de thuisploeg die daarmee op gelijke hoogte komt van 't Wiel Buyssens, Van Damme, Baeté en Van Damme P. scoorden elk éénmaal. De Bruyne lukte drie treffers. Tegcngoals van Van Heckc (2), Foket en Van de Velde. Van Den Brecn van 't Wiel scooi eigen ploeg. Buylc - Spuiters 4-4 Door dit gelijkspel komt Buyle wcgvanik M'e^< laatste plaats, ze scoorden langs Verbekt j®1*1 Vermeirsch en twee maal pieters. Dc goab van Dc Spuiters: Van Clccmput, Dc Lett- heer en twee keer De Nul. Van de topmatch Celtic-Real Mini bericht ten we vorige week reeds. Enkel nog uitslag: Celtic-Real Mini 4-4. Klassering: Wed, Punt 1. Celtic 2. Real Mini 3. Mini Elan 4. Lokermotiv 5. Playboys 6. RWL 7. Baeté 8. Wiel 9. Mini T74 10. Jeugdhuis T74 11. Stamcafé 12. Sanilo 13. Fulham 14. Ludw. Discot. 15. De Schrijver 16, Buyle 17. Spuiters 18. Chalet 7 j Vho ZVK Renova-Pioneer ZVC Minikiel-ZVC Unie ZVC Toerist-ZVC Laar FC Zillebeek-FC Parochiehuis ZVK Famer-TV Sport Wilssens FC Gustboys-Aanhangwagens Almo KCD-SVS Bevcren 2 WASIBP-ZV 't Paviljoentje VK Maretak-D&L De Kers BEGAVO-SK Smoutpot Baert Keukens B-Ucova Reinaert FC Sport ZVK-Rolluikcn Arnarol FC St.-Elisabeth-SVS Beveren 1 J FC Wembley B-ADS Vleeswaren VK78-FC St.-Michael Keukens Cant 1-FC Halfweg Baert Keukens A-Keukens Cant 2 M Jong Edelweiss-Col RMS Beveren Piortter ZVC-Aanhangwagens Almo w ZVC Unic-ZVK Rcnova TV Sport Wilssens-ZVC Toerist SVS Beveren 2-FC Zillebeek ZV 't Paviljoentje-KCD w ZAALVOETBAL Tweede Provinciale A Sporthal VDV begon deze match zonder doelman, de coach van de ploeg Rudy Heungens nam dan maar die lege plaats in. Dit belette VDV niet om meteen de wed strijd in handen te nemen en reeds op de eerste minuut te scoren langs Patrick Van Puyenbroeck. Twee legengoals waren niet te vermijden, maar Geert Dierinck zorgde ervoor dat de cijfers bij rust gelijk stonden. De tweede helft was het VDV nauwelijks aan te zien dat ze niet konden wisselen, ze bleven hun spel opdringen. Dit resulteerde dan ook in nog twee mooie goals, één Geert Dierinck en één van Jaak Door deze verdiende overwinning Sporthal Van De Velde op een plaats, met ze'ven punten uit evenveel strijden. Over de nadere Lokerse ploegen provinciale werd ons niets meedegei„ we geven enkel de uitslagen en de stand* Fortuna Gent-Spoele A Lokeren j Spoele staat tiende, met vijf punten zeven wedstrijden. Devema bezet de zevende plaats met zes staat op een negende plaats met vijf pm punten uit zeven ontmoetingen. De Klok uit zeven matchen. Berlaarse minivoetbalkompetitie: De ploeg van café Tijl spurt weg van de stuurt van de rangschikking, (jj) Te Buggenhout stapte Ferdy Dierickx in het bootje met Christel Van Meylders. Natuurlijk waren er een pak supporters op de huwelijksplechtigheid, (c) Geen noemenswaardige feiten deze week. behalve, de hoge skore van Mundo Sport tegen een verzwakt Avanti. slechts met 4 spelers. Ook de drow die TC Lelie behaalde tegen het goed aangeschreven Texaco is aan te stippen. Mare Vermeiren speelden met zijn ploeg voor één punt vanuit een gesloten verdediging en met een oogje op dc tegen aanval. Ze zijn in haar opzeg geslaagd. Uitslagen 7' week Mundo Sport - Avanti Givana - VW Audi Bouw Buytaert - Honky-Tonk Dendermotors - Kleding Octaaf Minishotters - MVC Sport Texaco Appels - TC Lelie Smossers - MVC Lebbeke 19-3 10-4 VDB Moderna - MVC Edelweiss Rangschikking na 7 speeldagen 1 KLeding Octaaf 2. Mundo Sport 3. Givana 4. Texaco Appels 5. Bouw Buytaert 6. MVC Lebbeke 7. Minishotters 8. Smossers 9. TC Lelie 10. HonkyTonk 11. VW Audi 12. MVC Sport 13. Edelweiss 14. Dendermotors 15. Avanti 16. VDB Moderna In de top van de klassering komt er afscheiding Nog slechts twee ploegen staan na zes speeldagen ongesla gen aan de leiding nl. de ploeg «Minibond» en «Burm - Moriaens» deze laatsten skoorden reeds 43 maal en kregen 14 doelpunten tegen, waar Minibond met 19 doelpunten gemaakt en 10 tegen in zes wedstrijden er beter uit komen. Bommenwerper - Vooruit zorgde voor de verrassing De ploeg van café Bommenwerper - Vooruit diende een zware nederlaag toe aan Gredi Bauwers dat met één puntje minder achter de leiders in het klassement stond. De eindstand was 4-0 ten voordele van de Bommenwer pers. De stand na zes speeldagen (tussen haakjes de totaal gescoorde doelpunten) 1. Burm Mor. 12(43) 2. Minibond 12(19) 3. BAC Raemd. 10(48) 4. Mei de Br. 10(35) 5. Gredi Bauw 9(16) 6. Joker 8(34) 46 - 28.10.1983 - De Voorpost Café Tyi terug met winst Zoals we reeds voorspelden waren voor de ploeg van Hugo Vercruysen de zwaarste wedstrijden van het voor seizoen voorbij, en kon men rekenen dat ze van de staart in de klasering vlug zouden verdwijnen. Maar de Overme- renaars van Pa Gijs moesten eraan geloven. Tijl won wél onverwacht met 3-1 cijfers. Wanneer we echter de drie komende wedstrijden bekijken dan komen er nog wel zes puntjes bij binnen de drie weken want tegen Spaarkrediet. Sportieven en Donk B verliezen zit er vast niet in. MINIVOETBAL 13. Tijl 14. RoefDroesh 7. Bomw. Vooruit 8(30) 15. Donk B 8. Donk A 7(26) 16, Spaarkrediet 9. Pa en Gijs 6(24) 17. Spectrum 10. Klj Vriendenkr 5(27) 18. Sportieven 11. Baert 4(31) 12. Valck 3 (20) De uitslagen van vorige week Pa Gijs - Tijl Sportieven - Donk A Baert - Valck Burm Moriaens - Spectrum Gredi Bauwens - Bom Vooruit Spaarkrediet - KLJ Vriendenkring Joker - Melior De Bruyne Minibond - Roef Droeshout Rac Raemdonck - Donk B Berlaarse minivoetbalkompetitie: Minibond nog steeds ongeslagen aan de leiding na zes speeldagen.

De Voorpost | 1983 | | pagina 46