F De Voorpost-4.11.1983-17 Ipollo organizeert op zaterdag 5 november om 20 uur een Jynooi en zondag 6 november wordt de derde dag van de rtompetitie gehouden. etbal Eendracht Aalst speelt volgende wedstrijdenop zaterdag Lgniber om 9 uur de juniores B tegen Herdersem (Osbroek n 10 uur de juniores tegen Oordegem (Osbroek B) en om de juniores C tegen Herdersem (Osbroek A). Op zondag ^ber om 10 uur spelen de provinciale juniores B tegen b(FFR) en ook om 10 uur de provinciale juniores A tegen B (Osbroek B). Om 15 uur speelt de eerste ploeg in het iComelisstadion tegen Hasselt. Zaterdag 5 november om r spelen de Kamillekes Aalst tegen Borgloon op het terrein terg leybal dag 5 november om 16 uur speelt volleybalklub VK fodegem in de sporthal Denderdal een kompetitiewed- Zalerdag 5 november speelt VK Aalst in de sporthal Ten n volgende wedstrijden: om 10u15 de beloften van VK legen Erwetegem en om 10u15 de kadetten tegen lerre tetbal jerdag 5 november speelt BBC Okapi Home In in de zaal Heeremans volgende wedstrijden om 9u30 de pupillen Okapi legen Sphynx, om 11 uur de miniemen tegen Hoger om20u30 de eerste ploeg tegen Leuven en om 18u45 de (en tegen Leuven. (Aalst speelt op zaterdag 5 november in de sporthal lerdal om 13 uur een jeugdwedstrijd. Erembodegem speelt op zondag 6 november om 16 uur Eksaarde in de sporthal Denderdal. leybal g 5 november om 14 uur speelt VK Danny tegen lerkerken Waas in de sporthal Ten Rozen, dag 5 november om 16 uur speelt Ufo 78 Aalst tegen de dikes Kampenhout in de stedelijke Gymzaal. idelen g 6 november om 9 uur vertrek van de wandeling naar over 8 km georganizeerd door WTC Den Blok. Vertrek aan kaal 't Hoeksken loetbal i november speelt zaalvoetbalklub Comar in de sporthal Hen om 20 uur een kompetitiewedstrijd. lafiënten hebben je nodig de open hartoperaties van de week van 7 tot 11 november Ddig: 27 bloedgevers A+, 9 bloedgevers 0+ en 9 pvers O—Zoniet kunnen de operaties niet worden »rd. Neem telefonisch kontakt op 053/21 47 07 van 9 tot mamiddag terdag 5 november om 15 uur in Netwerk tweede namiddag met poppenteater Die en Die. Toegang 70 fr. satie: De Weide. 'olk Concert I9 november om 20 uur organizeert het Vlaams Verbond iKatolieke Scouts en Gidsen van het distrikt Dender in de Ons Huis te Baardegem een Irish Folk Concert. De groep 'ün treedt op. De toegang bedraagt 80 fr. Kaarten te bij Paul Jacobs, Molenstraat 54 te 9391 Baardegem- (05335 79 08). Aalst. De Catherinisten stelden hun volgende produktie aan de pers voor. (per) Aalst. De heer De Loos, voorzitter van het gewest Aalst, mocht een herinneringsschotel ontvangen voor zijn jarenlange trouwe inzet, (per) Hobbynamiddag In 't Apostelken op maandag 7 november om 14 uur pannelap jes haken door mevrouw De Vleeschauwer. Orgamzatie CMBV Aalst-Mijlbeek. Toneel In de zaal van de meisjesschool te Hofstade op de zaterdagen 12 en 19 november en zondag 20 november telkens om 20 uur opvoering van «Rust a la Rus» in een regie van Fons Vinck, Organizatie Vast als Eik. Tentoonstelling Van zaterdag 5 november tot en met zondag 13 november tentoonstelling in Netwerk van sociale aktiefoto's van Lieve Colruyt. Organizator: Netwerk. Aalst. De familie De Bolle uit Aalst, Haaltert en Denderleeuw kwam samen voor een groots familiefeest, (per) rk brengt zondag 6 november om 20 uur «Caligula een De toegang bedraagt 150 fr Organisatie Desert Idem zaterdag 5 november om 20u30 in Netwerk Jean Pico met Mythoman Show». Toegang 180 fr. Voorverkoop en c 150 fr. Inlichtingen bij Netwerk 053/78 89 81. Organizatie nus stepdansen rtag 7 november wordt in Netwerk gestart met een kursus Marsen met als begeleider Paul Codde. De kursus bestaat lessen van 20 tot 22 uur telkens. Het kursusgeld bedraagt POtr. Organisatie Netwerk. "rdag 10 november om 21u30 in zaal Netwerk opvoe- van «Belgisch compromis» door teatergroep Kopspel. "tie Netwerk 'Stelling vrije lagere gemeentelijke school van Gijzegem exposeert 'snaar Jos Daelman zijn schilderijen, De tentoonstelling <elijk op vrijdag 11 november, op zaterdag 12 novem- 14u30 tot 20 uur en zondag 13 november van 11 tot 12 Bnvan 14u30 tot 19 uur. •stadsschouwburg op zaterdag 5 november om 20 uur en stegB november om 15 'uur voorstelling van Gisele, door •(dsn Ballet Trongon. Kaarten Gentsesteenweg 140 te Aalst R7024 83). Organizatie Jeugd en Ballet Trongon. Stoce p trefcentrum Kreja op woensdag 9 november om 20 uur I» leven na de dood en is er kommunikatie met de *tedenen mogelijk» door de heer Van Beveren. Toegang ""'•Organizatie Groep Merlijn Aalst. Spreekbeurt M Apostelken, Apostelstraat 1 te Aalst op woensdag 9 **"ber om 19 u. "deeltijdse arbeid en werkloosheid» door de «CKnckaert en Luc Vanderbiest. Organizatie CMBV Aalst- Msf. Vinkenfeest. De heer Hendrickx liet om gezond- wkredenen verstek gaan als voorzitter van het gewest Msien als nationaal lid van de raad van beheer. In Aalst hij de stichter van talrijke vinkenclubs. (per) Aalst. Het fietspad tussen Hofstade en Gijzegem, gemaakt op de oude spoorwegberm (per) R.I.B.S.O. Het Beschermkomitee voor het Mentaal Gehandikapte Kind «De Horizon» organiseert ten voordele van de internen van het B.O. Rijksonderwijs, «'t Kasteeltje». Zijpstraat 36 te Hofstade op zaterdag 12 november vanaf 13 u. de 2de grote duivenvlucht. Binnenbrengen der duiven vanaf 13 u. Officiële opening te 14 u. Restaurant vanaf 18 u.: stoverij of brochetten met frieten 100 fr. Alkuone De Aalsterse kunstgroep Alkuone herneemt zijn jubileumpro gramma «Koloriet» vandaag vnjdag 4 en morgen zaterdag 5 november te 20 uur. In de feestzaal van het St.-Vincentiusinsti- tuut, Stationsstraat te Gijzegem. In voorverkoop 150 fr. Aan de kassa 200 fr. Tentoonstelling In 't Apostelken stellen nog op 5 en 6 november vier leraars van het St.-Maarteninstituut tentoon: Denise Baeyens, Etienne De Bondt, Jozef D'Haese en Marc Van Laethem. Vanaf 19 novem ber expozeert er andermaal Liliane De Smet, stadsgenote. Jeugdhuis «De Klup» Op vrijdag 11zaterdag 12 en zondag 13 november in jeugdhuis «De Klup». Zonnestraat 20, groot weekend. Op 11.11 ballon wedstrijd vanaf 10 u. met prachtige prijzen. Te 11 u. judo demonstratie en tentoonstelling door de krea-ateliers. TD vanaf 20 u. Op zaterdag 12 vanaf 20 u. groot bal met bar en bodega en op zondag 13 vanaf 11 u. aperitief, vanaf 12 u. feestmaal en te 16 u. trekking van de doorlopende tombola. ACV-CM-avond Jaarlijkse ACV-CM-avond op zaterdag 5 november te 19.30 u. in de «Kring», Dr De Moorstraat 104 met toespraak, etentje, uitreiken van eretekens, tombola, muziek en dans. Prijs 180 fr. Tot 12 jaar: 100 fr. Inschrijven bij bestuurslid of in het ACV- bureel in het Groen Kruis. St. Maartenfeest Op zaterdag 5 november te 15 u. St. Maartenfeest met zeker 300 deelnemende kinderen georganizeerd door de Vrien denkring van het stadspersoneel. Laureaten van de Arbeid Op dinsdag 8 novembef te 18.30 u in de trouwzaal van het stadhuis uitreiking van diploma's van laureaat van de arbeid met toespraak door de burgemeester. TENTOONSTELLINGEN In Oud-Hospitaal, Oude Vismarkt te Aalst: «Honest Arte Movement» tot en met 6 november ('s vrijdags gesloten), op werkdagen van 14 tot 17 u op zondag van 10.30 u. tot 12.30 u. en van 14 tot 18 uur. In de Belfortcrypte, Jan Philips, tot en met 13 november van 15 tot 18 uur. In 't Apostelken (vlakbij de kerk van Mijlbeek) Denise Baeyens, Etienne De Bondt, Jozef D'Haese en Marc Van Laethem, op 5 en 6 november In netwerk: De Ridderstraat 28, van zaterdag 5 november t/m zondag 13 november: sociale actiefoto's van Lieve Colruyt. HET STADSPOPPENTHEATER Voert op: «Het Sprookje van de verdwaalde Regendruppels» op woensdag 9 november, te 14.30 u. in de Gemeenteschool, Zijpstraat 49, te Hofstade. Toegangsprijs: 30 f. V.V.F. AALST PROGRAMMEERT Zaterdag 5 november, geleid bezoek aan de openbare stadsbi bliotheek te Aalst. Verzameling om 14 uur aan de ingang van de bibliotheek. Kattestraat 17. Leiding: dhr. E. Buyle, hoofdbibliothekaris en dhr. A. Braet, V.V.F-bestuurslid. Parochieraad Op donderdag 27.10 werd er o.m. gehandeld over de St - Margrietfeesten, verbouwingen aan de parochiezaal, diakenwn- ding en dankmis van Paul Jacobs, de missietentoonstelling, het planningsweekend van Jonge Kerk, Joske en Rosane over leven in de jeugdbeweging, voorstellen van de kerkfabriek en een boek over Baardegem. Boek over Baardegem De start werd gegeven voor het maken van een boek over Baardegem. Een initiatief van de Parochieraad. Het wordt een prettig kijk- en leesboek voor klein en groot. Van het verre verleden tot het Baardegem van nu en het vastleggen van wat er nu is voor de toekomst. De redaktie voorziet een vol werkjaar. Ook op uw medewerking wordt gerekend. Kaarskensprocessie Op zondag 6 november is er autocar naar Scherpenheuvel met bijwonen van de gekende kaarskensprocessie. Vertrek te 8.30 u. Prijs 200 fr. Info en inschrijven bij P. Kiekens. Molenstraat. Dansles Les klassieke dansen in dc parochiezaal op woensdag 9 november te 20 uur. Filmvoorstelling «Chariots of Fire» KFL op donderdag 17 november te 20 u. in de parochiezaal. Hoop in de toekomst Op zaterdag 5. donderdag 10 en zaterdag 12 november telkens te 20 u. en op zondag 6.11 te 15 u. opvoering van «Arsenicum en Oude Kant», komische thriller in 3 bedrijven. Erembodegem WACHTDIENST DOKTERS EREMBODEGEM EN EREMBODEGEM-TERJODEN Dr Goeman, Heldergemstraat 159, Heldergem: zaterdag 5 en zondag 6 november Dr. Goossens-Otboy. St. Goriksplein 15, Haaltert: vrijdag 11 november WACHTDIENST APOTHEKERS LAND VAN AALST Van zaterdag 5 november om 9 uur tot vrijdag 11 november om 9 uur: Boel, Keppestraat 1Erembodegem Blaton, Stationsstraat 19, Burst Govaert, Denderstraat 12. Aalst Van den Eynde, Iddergemstraat 46, Iddergem Van vrijdag 11 november om 9 uur tot zaterdag 12 november om 9 uur: Defre, Edestraat 55, Haaltert Trouvé, Hoogstraat 56, Hofstade Van den Eynde, Iddergemstraat 46, Iddergem Van Vlaenderen, Parklaan 111, Aalst VRIJDAG 4 NOVEMBER K.W.B. Kookles: te 19.30 u. in de Crypte van de O.-L.-Vrouw Hemelvaartkerk. ZATERDAG 5 NOVEMBER K.A.V.-K.W.B. St. Maartenfeest: te 14.30 u. in het Paro chiehuis St. Maarten in «Forum» Keppestraat: om 15 uur uitdeling van speelgoed. Nachtbal B.B.C. Erembodegem: met medewerking van Jerry Blondel en Chris Van Leuven, in de zaal Gerstenhof. Deuren: 20 uur. Inkom: 80 F. MAANDAG 7 NOVEMBER N.W.K.: te 14 uur in de Crypte. WOENSDAG 9 NOVEMBER K.V.L.V. Kookles: te 19.30 u. in de Crypte. Thema: «Eet meer vis» Catechistenvergadering tweede jaar: te 20 uur in de Crypte. A.A. groep «Om Mekaar»: vergadering te 20 uur in de bovenzaal van het Parochiehuis. HERDERSEM Jubileumbal Harmonie 200 organiseert op zaterdag 12 november in zaal «De Kletser» een jubileumbal. Deuren vanaf 21 uur. Parochiaal Centrum Op dinsdag 8 november kaarting KBG, op woensdag 9 St. Maartensfeest KBG, op vrijdag 11 viering van de wapenstilstand door de oudstrijders, op zaterdag 12 bèlotting van de Centrum vrienden en op zondag 13 Kristus Koningfeest door de Chiro en TD van de KAJ. Jubileumbanket Inschrijven voor het jubileumbanket van de Harmonie «Concor dia et Docilitas» op zondag 20 november in het Parochiaal Centrum. Prijs 500 fr., kinderen onder de 10 jaar 300 fr. Gouden bruiloft Franciscus Bonnarens (Herdersem, 21.1911) gehuwd met Ali cia D'Haese (Aalst, 8.3.1912) en wonende nu te Erembodegem vierden de gouden bruiloft en kregen namens het stadsbestuur felicitaties van schepenen De Pauw en Van Vaerenbergh. MELDERT Parochiecentrum Ontvangen u dit week-end: Maria en Emest Jacobs-Courtmans. Ceciliaviering De Kon. Fanfare St.-Cecilia Meldert viert haar jaarlijks St. Ceciliafeest op zondag 6 november. In de hoogmis van 9.30 u. die ze muzikaal opluistert, wordt een nieuwe vlag gewijd. Huisvuil Het huisvuil wordt opgehaald op woensdag 9 inplaats van op vrijdag 11 november. Huishoudpapier wordt opgehaald op woensdag 16 november. Muziekakademie De afdeling Meldert van de Aalsterse muziekakademie start haar lessen op woensdag 9 november te 15 u. in de trouwzaal van het dienstcentrum. Poppenkast Optreden van het Reizend Poppenkastteater Aalst te Meldert in de gemeenteschool op woensdag 16 november met «Kwik en de regendruppels». Vlagwijding Op zondag 6 november wijding van de nieuwe vlag van de Koninklijke Fanfare St. Cecilia voor de hoogmis in de kerk te 9.20 u. t.g.v. de Ceciliaviering. Koffietafel De Kristelijke Bond van Gepensioneerden houdt een herfstkof- fietafel in het Parochiecentrum op dinsdag 15 november te 15 u. Deelname in de onkosten: 50 fr. St. Maartenviering Op woensdag 9 november te 18 u. St. Maartenviering georgani seerd door de Gemeenteschool met rondgang van de Sint gezeten op zijn schimmel en vergezeld van Zwarte Pieten. Snoep wordt uitgedeeld Zingende kinderen, ouders en sympa- tisanten vergezellen St. Maarten op zijn tocht. Op donderdag 10 november 's middags smullen van smakelijke hutsepot door leerlingen i.s.m. personeel en ouders zelf bereid, 's Namiddags komen St. Maarten en Zwarte Piet op bezoek. Op het feest waarop de leerlingen hun ouders uitnodigingen wordt naast een tentoonstelling gezorgd voor zang, voordracht en toneel. Oud-burgemeester Gewezen burgemeester van Essene, ex-eerste schepen van Hekelgem en oud-raadslid van Affligem werd verleden zaterdag onder grote belangstelling ten grave gedragen. Hij kende in zijn leven een steile opgang, doch onderging achteraf een even steile afgang, zo in zijn privé als in zijn openbaar leven. Berlare St. Martinus koncert Vrijdag 11 november is er in de parochiale kerk van St. Martinus te Berlare een koncert door het Vlaams Kamerorkest van Brussel. Aanvang 20 uur. Meer dan 130 uitmuntende muzikan ten en koorleden zullen er werken van Grieg, Vivaldi, Haydn en Mozart ten gehore brengen. Kaarten zijn te bekomen aan 150 fr. volwassenen en 75 fr. studenten op volgende adressen: bij Marc Buys, Stephaan Brackmans, Medard Adam, Raf Verstraeten, Tony Van Dender, Willy D'Haese en Cyriel De Bruyne allen te Berlare. Verder in Uitbergen bij Raymond Coppieters. Voor Overmere bij Dirk De Vriendt en Van Praet-De Keuleneire. St. Maarten bij ACW Berlare Zondag 6 november is St. Maarten op bezoek bij ACW Berlare in de zaal van het parochiehuis te 14 uur. Aan de dagorde is er chocolademelk en koekjes voor de kinderen en nadien verschillende gezelschapspelen. Ook de traditionele St. Maartens geschenken worden niet vergeten. Burgemeestersbal te Berlare Zaterdag 5 november is er in de sporthal van Berlare het Zevende burgemeestersbal Willy Van Sande. Aan dit bal verlenen de TV-vedetten Joe Harris - Chrissy hun medewerking. Ze spelen ten dans vanaf 21.30 uur. Hobbyklub Ziekenzorg Berlare De traditionele tentoonstelling van Ziekenzorg Berlare zal dit jaar niet doorgaan op de gewone 1 november maar wel op zaterdag 19 en zondag 20 november in de zaal van het parochiehuis. De tentoongestelde werken zijn een realizatie van de Hobby club van ziekenzorg. Ze worden verkocht met het doel nieuwe materialen te kunnen aankopen voor de hobby-dub. Knalfotopartij bij Joko Berlare Het jeugdhui» Joko Berlare houdt op saterdag 5 novept- ber in het jeugdhuis een Fotoparty met ambiance. Te 20 uur - inkom 20 fr. voor de leden, niet-leden betalen 30 fr-

De Voorpost | 1983 | | pagina 17