H M Ni R X V. Dendermonde .Mé 'endermondse rijschool 18 - 4.11.1983- De Voorpost Wereldwinkel bij Joko Berlare Zaterdag 12 november is er bij het Jeugdhuis Joko te Berlare in de Em. Hertecantlaan de gebruikelijke -Wereldwinkel" met de produkten van de derde wereld. Dit van 10 u. tot 12 u. voormiddag. B.G.J.G. De aanvragen om hernieuwing der reduktiekaarten (spoorkaar- ten) kunnen ingediend worden op de zitdagen die zullen gehouden worden in het parochiehuis, op zaterdagen 5 en 12 november a s. telkens van 10 u tot 12 u. Kosten 150 fr. B.G.J.G. Berlare Op zaterdag 3 december a s. zal er gelegenheid zijn om. m de Opera te Gent. de opvoering bij te wonen van de prachtige Operette «Die Lustige Witwe» van Franz leha<\ Prijs 500 fr. Plaats 1e rang (Parket) 400 fr. autobus inbegrepen. Vertrek te 18.30 u. aan de kerk te Berlare. Inschrijven voor 20 november bij Goossens Gilbert, P. Chris- tiaensstraat 40, tel. 42.28.97. Berlare. De KWB van Berlare hield een wandeltocht, (jj) Koncert- en Grlnzingavond De VTB- en VAB-afdeling van Beveren richt zaterdag 5 novem ber haar achtste koncert- en Grinzingavond in met aanvang te 20 uur in het parochiecentrum, IJzerhand 16 te Beveren. Treden op: de bekende operavocalisten Emmy Thiron, sopraan, Nick Dumont tenor en Eric Raes bariton. Het koncert wordt begeleid door het symfonisch orkest o.l.v. direkteur Frans Van den Berghe van de Beverse muziekakademie. Kaarten tegen 400 fr. voor leden en 425 fr. voor niet-leden. Bestel bij R. Thiron, tel. 775,74.91, of bij G. Van Geystelen, tel. 775.81.10 Bezinningsavond In een reeks van vijf bezinningsavonden onder het tema «Bron van Leven» richt de priester-équipe van het dekenaat Beveren op dinsdag 8 november een bijeenkomst in rond de gedachte «Het ene Lichaam van de Heer». Aanvang te 19.45 uur stipt in het parochiecentrum aan het IJzerhand. CMBV-dansexpressie Jong-CMBV Beveren nodigt uit tot een reeks van zes achter eenvolgende donderdagavonden dansexpressie met aanvang op 10 november e.k. Inlichtingen bij mevr. De Maeyer, tel. 775. 87. 39 of bij de bestuursleden. Diepzeeduiken Voor een diareeks over diepzeeduiken in de Rode Zee kan u terecht bij de Vlaamse Vrouwenbeweging Nele op woensdag 9 november te 19.30 uur in de Bovenzaal van de Centrumschool aan de Bosdamlaan. De heer Vermandei geeft kommentaar bij de beelden. Daarna geniet u van een Noorse visschotel en een glaasje Chablis, dit alles voor de prijs van 200 fr. voor leden en 275 voor met-leden (drank met inbegrepen). Buggenhout PRIJSUITREIKING EN KONCERT De directeur, de voorzitter en de leden van de bestuurscommis sie en de personeelsleden van de Gemeentelijke Muziekschool nodigen iedereen uit op de prijsuitdellng, gevolgd door een concert, verzorgd door de leerlingen en leerkrachten, op zondag november te 14.30 u. in de feestzaal van de Gemeenteschool, Hanestraat te Buggenhout. Op het programma staan werken /an o.a. J. Van Hoeck, L. Van Beethoven, Guus Vleugel, Anton <aras, H. Mancini, Camille Saint-Saëns en anderen. Stuif es in... De «meiskes van 't Sint-Vincentiusinstituut» (6de Sekretariaat- ta'en), nodigen je uit op hun «2e Blue and White TD» met medewerking van de fameuze D.B. Dendro Sound Wanneer? Op zaterdag 12 november. Waar In zaal Ikaros te Öudegem. Vorig jaar hadden we een groot sukses met onze TD. Dus... tot zaterdag 12 november - aanvang 20 uur. Kaarten kun je verkrijgen bij. Christel De Troch, Opstalplein 2, 9328 Schoonaarde. Hedwig Van Tilburg, Lindestraat 22 (9330 Appels (Dender- monde) Zaman Micheline, Veerstraat 26, 9330 Dendermonde. Verminderingskaarten op het spoor De vernieuwing van de verminderingskaarten voor de spoorwe gen voor 1984 voor de Bond van Grote en Jonge Gezinnen zal plaatsvinden voor de Grembergse afdeling op het gemeen tehuis van Grembergen op volgende dagen: zaterdag 26 november en zaterdag 3 december telkens van 9 tot 11 u45. Gelieve mee te brengen: trouwboekje plus 150 fr. per gezin ongeacht het aantal kaarten. Wandel mee dag te Baasrode Op vrijdag 11 november organiseert de WSV Baasrode een wandel mee dag. Het vertrek en de aankomst van deze wandel mee dag vindt plaats aan café Taxi Moonen, Baasrodestraat 233 te Baasrode. Het vertrek is voorzien tussen 10 en 15 uur. De afstanden bedragen 7 en 14 kilometer. De beide trajekten gaan meestal over rustige wegen, doorheen de Vlassenbroekse polder, Scheldedijk en de boerenbuiten. 25 jaar Volkstuinen Zondag 6 november organiseert het Koninklijk Werk der Volks tuinen in de zaal Mariakring te Dendermonde zijn algemene wintervergadering. Na een eucharistieviering in de dekanale kerk komen de leden bijeen in vergadering. Zij worden om 9u30 verwelkomd door voorzitter André Mertens, waarna de medede lingen volgen en een bestuurslid een voordracht zal houden over het «Paddenstoelen kweken in de liefhebberstuin». Op het programma staat ook de uitreiking van de prijzen over de uitzonderlijke hofprijskamp en wordt besloten met een diarepor tage over het «Werk van den Akker». gje Vlaamse unning n twee re' en één re geks 15 «beuren 'ein Buggenhout. In het Torenhof werd een boekenbeurs georganizeerd. (v) een groot sukses. Er meer dan 115 genodigden Buggenhout. E.H. Van Pottelberghe, pastoor van Opstal- Buggenhout, werd benoemd tot pastoor te Pollare. (v) Dendermonde. Veel volk voor het optreden van Dynamic (v) Filmforum in 't Vremd Zaalken Op zondag 6 november om 19.30 uur wordt in 't Vremd Zaalken (Klokhuis) te Hamme de film «Yol» gedraaid. Deze film kreeg op het filmfestival van Cannes 1982 de gouden palm. Vrijdag 4 november 20 u.: Verenigde Hamse Boogschutters: schieting, 't Eiland, Kleinbroekstraat. Klokhuis: stuurgroepvergadering, ledereen welkom. The Old Chap: Kreunobic-Show, D.J. Gust De Coster. Zaal P.O.C. Waasmunster. Zaterdag 5 november 9 u.: K.B.G. Rust na Arbeid H. Hart: verzorgen H. Mis; H. Hartkerk. Wandelclub 't Hoeksken: Gent. Mars Leger en Natie K.R.O. Afstand 31-16-7 krh. Eigen vervoer. 14 u.. B.G.J.G. Sinterklaasfeest. Zaal Familia. 14.30 u.: Voetbal De Zwaan - C.B. Hamme. Uitbergen. 15 u.: Voetbal V.K. Hamme III Okapi. Terrein Moerheide. 18 u.: The Old Chap: stuurgroepvergadering. Alle leden welkom. 20 u.: The Old Chap: Chap-restaurant. Zondag 6 november K.B.G. H. Hart Rust na Arbeid. Verzorgen H. Mis. H. Hartkerk. Hamme. Het traditionele feest voor de derde leeftijd kende e (wvc) 9 u.: Wandelclub 't Hoeksken: Strombeek-Bever: Singeltochten. Afstand 40-20-12 en 6 km. Eigen vervoer. 9.15 u.: Voetbal V.K. Hamme (miniemen) Michelbeke. Terrein Moerheide. B.B.C. Bavo Geywa Moerzeke-Dendermonde. Wedstrijd reser- ven. Sporthal De Wuiten. 9.30 u.: Volleybal: Madavoc Ford Michta-Pardaf Kruibeke. Sporthal De Wuiten. Wedstrijd reserven. 10.30 u. Volleybal Madavoc Ford Michta-Kruibeke. Sporthal De Wuiten. Wedstrijd 1ste ploeg. Voetbal: V.K. Hamme (scholieren) V.S.V. Terrein Moerheide. 11 u.: B.B.C. Bavo Geywa Moerzeke-Dendermonde Wedstrijd 1ste ploeg. Sporthal De Wuiten. 15 u.: Verenigde Hamse Boogschutters: schieting. Bastianen St. Annastraat. Gezinssport Zwivoba: wielerkoers voor oud-renners en alle geïnteresseerden. Gemeentelijk Speelplein. Voetbal. V.K. Hamme Lady's-Hofstade. Terrein Moerheide. The Old Chap: doorlopende videomontage en infostand over Eritrea (Ethiopië) in het kader van de plaatselijke 11.11.11 aktie. K.A.V. Moerzeke K.W.B. Moerzeke: Kindernamiddag Zaal Viergekroonden. 19.30 u.: 't Klokhuis: film: Yol. Maandag 7 november 13.45 u.: Vrouwengroep: Wandeltocht. Vertrek Neerstraat 98. 14 u.: 't Klokhuis: Dopperswerking. 19 u.: K.A.V. H. Hart: Naaikursus kinderkleding. K.V.L.V, T. Anna: kantklossen. St. Annacentrum. 20 u.': Fotokring Imago: binnenbrengen 3 dia's vrij clubwedstrijd. Kritiek op dia's door de leden meegebracht. Dinsdag 8 november 't Klokhuis: Dopperswerking; bedrijfsbezoeken. 13.45 u.: Vrouwengroep: Gesprekstechnieken. 14 u. K.B.G. Center: kaarting. Den Bond. 14.30 u.: K.B.G. Rust na Arbeid H. Hart; Gespreksnamiddag Trefpunt te Dendermonde. «Oude en nieuwe volksgebruiken» door Prof. Van Haver. 19.30 u.: K.V.L.V. Zogge: Gezinsaktie «Mijn kind in school en gezin». Parochiezaal. Woensdag 9 november 9 u.: Vrouwengroep: ochtendsessie «Welke invloed heeft de kuituur op ons denken en handelen?» Begeleiding Hugo Onghena. Bijdrage 70 fr. 19 u.: K.V.L.V. Moerzeke: huishoudtechnische opleiding.Ma jesschool Killestraat. 2S,h h 19.30 u.: K.A.V. H. Familie: Leren samenpraten en omgaanu fE? elkaar door Mevr. Lieven Knapen. Parochiehuis. p 20 u.: C.M.B.V. Moerzeke: «Gezonde voeding» door mi Smet. Kookles. Meisjesschool. K.A.V. Moerzeke: Turnreeks door Hilde Van Bossche. Gers sSjke ke nleress telijke jongensschool. Donderdag 10 november 14 u.: K.B.G. Center: Feest voor de derde leeftijd. deze mstellin inform Eerste nacht van de Hamse Waanzin Op vrijdag 11 november gaat in zaal Rio, Hoogstraat 27per, Hooi Hamme, de eerste nacht van de Hamse Waanzin door E een korting voorzien voor stempelaars, studenten, TTT- indelen CJP-ers, 60-plussers, gehandicapten en waanzinnigen. Zullen optreden tijdens deze eerste nacht: Tom Lanoye, G. Meersman, Video Performance, The Para Boys, Les Culd jeen afs Mouillees, Fille Rouge Show, De Géle Agent, Reggae DJ manifi Rock en Rollfuif. De aanvang is voorzien rond 21 uur. toegangsprijs bedraagt 100 fr. Buggenhout. Heel wal vertegenwoordigers waren op het gemeentehuis present om hulde re orengen aan de nieuwe nationale KAV voorzitster. Maria Van Neste (v) Buggenhout. Heel wat bezoekers op de boekenbeurs van het Torenhof, (v) wig me :j". Win «een ka nnschrijv rdin de ir wde Sp teel, voor naris, ge ingepast 0 5 nove 'EECKMAft 053-70.02.93 Do specialist in maatwerk. Do laagste prijzen der matrasje* Schulmrubtjer, Latex, Staalveren, Super-Bultex. Bergemeersonstraat 18, AALST 052-21.37.94 van het type A. Praktisch en theoretisch onderricht <*W gespecializeerde personen. De Dendermondse Rjschod. Veldstraat 47, Sint-Gillls-Dendermonde, leert U sturen zoe# het moet. Alle inlichtingen. 300076 DWBH. Ki Op maand geeft inzat ERMAN 052-21.38.16 Michem. Tapison, nylontapijt, en andere vloerbedekkingen in overgrote keus bij Herman Michem. Potiaulaan 16. SL ■Gillis-Dendermonde. Vraag vrijblijvend inlichtingen. 'O-SPORT 052-21.17.59 i sportartikelen, alsook 211 nhhnke KroostnV ir dan ook alles >n camping. Statiestraat 2t, Lebbeke. Kroostlö 'Is. 300261 oto's Holman Tel. 053/70.33.95 Gekend voor de laagste prtjzen Gespecialiseerd in de beste merken Alle benodigdheden eykledlng IEUWLANDT 053-70.28.81 Woonverbouwing van de kelder lot het dak ook onderhoud verbeteren en herstellen. Langestraal 116,9300 AALST - UBLICITEIT 052-21.40.60 t door Groep De Cuyper ir Buggenhout. De nieuwe nationale KAV-voorzitsler dankt voor de blijken van hulde (v) UAND0 053-21.40.60 om de reeks moeilijke Latijnse woordjes volledig le mskei. quis, quid, quo, quando, quomodo. ..enz. wie, wat. waar wanneer en hoe? Het antwoord op de vragen in verband mat uw advertenties wordt U gegeven door^Gnjpp De CuyP ETR0 Is een blik in het verleden, VAN LIMBERGEN RETRO. Kattestraat 73 in Aalst herinnert aan dit verleden onder vorm van in antiek-linish. Kunstvoorwerpen, wandtapijten duktles van gekende meesters. Alomgekend voor salon-gaynituren inJeder. 314)107 1 n 052-21.40.60 een toverformule? Neen een vergelijking Uw lnbr®'l® onze vaklui geven samen een lijn resultaat aan uw ren w" problemen. Bel even naar Groep De Cuyper. 30/0401 Lede NVh» DeFW- uit naar trakteren tfjkomer kan v chokomi Prachtig voorafgs raot uiti worden lie besti Zaterd VTB-VA Proever kazen, onkoste Zonda Jeugdh Maant CMBV bierdor

De Voorpost | 1983 | | pagina 18