Liefhebbers sporten zo 1 -ft L -T PORTKLUB POST - F.C. 1000 APRILS: 5 - 0 llaiivo's wedstrijd van de week ZONDAG VELDLOOP TE BAASRODE INTERSCHOLEN VELDLOOP 1983 WALIV0-0VERZICHT Sanicentral en Sparta veroveren de leiding BAASRODE BLEEF MOEILIJK OVEREIND 14 1 UJ LüJ 1 1 [LIEFHEBBERSVOETBALI Op zondag 6 november krijgen we te Baasrode een veldloop voor heren en dat voor alle categorieën van pupil tot veteraan. Deze wedstrijden gaan door op het vakantieoord 't Broek dat gelegen is in de Broekstraat. De start voor de pupillen wordt gegeven om 14.30 uur. Een massa pryzen zjjn voorzien. Ieder aangekomen atleet zal een natura prijs in ontvangst nemen. Er zjjn wedstrijden voor pupillen, miniemen, kadetten, scholieren, junioren, senioren, vete ranen. Sportliefhebbers er zal wat te zien zijn in de Broekstraat. André als volgt uit: 3.9; 5. De: :0.1.093 Thierry, De Wolf n de gebot nst, ge /as wel de crald H 'n 20 do ie ld wei ige deeli c uitslagen janpeliueverband hebben njftal ploegen bij Walivo üizoen de nederlaag nog (geleden. In de rangschik- 'van hun reeks staan deze ook vooraan afgedrukt. Linden D eigenlijk en vorige 2 De y, heeft Sportklub Post LZV. l.r jj,h 65 de eefste verlies- Lieven. K geinkasseerd. Dèar cssely do j hel beslist nog een pi kampioenschap, inl dan in verband met de smjd in Walivo's zondagse Sik afdeling. Verschillende «en hebben daarvoor hun Édaiuur gesteld. Ook het 3. Van Bj eerder vernoemde DDAT. 1| (jtluh Post (in die reeks lanno. R.|| gmeerdere jaren één der oters). Dat werd altijd de doelstelling voetballende post- Daarmee bleef idhib Post telkens ook a de grenzen van de ie- iKogclijkheden. Thans ziet ehelemaal anders uit. De ;-»illen van voorzitter Sik Van Overloop zijn in kIs nu een topper gewor- isdanks het uitvallen van no Patrick Verdonck (na inetal matchen). Deze i echter degelijk vervan- joor Luk Van Puyen- itzwemiwi fi Desondanks werd het tSportklub Post een bijna kopte aanhef van het eén uitgerd njjischap. Misschien ater doorbt li foor de aanwerving van ities. 'V10 Overloop en Ronny •ste 10 aa •l!jJssc^cr Daarmee be- Richard Van Dries- a Fred Heuninck (het van Sportklub Post) «n 18-talligc spelers- Blijkbaar voldoende om tlijk titelambities te koes- m volgens klubsekretaris ools en ploegafgevaardig- jtiel Van Damme eindigt we Peter Post binnen dit naar Vandemo viJf verlegd, Mele als ffoeg eindigde verleden t podiurai o reeds als derde. Thans ende 3 era !)l4t enigszins een misluk- arcel Vafr. Ploegleider Hilaire De a beeft het dan over een aantal gekwetsten en >ok al die hun ziel ny Noem, rmin Wt lan, Cede ov" dat tikkeltje onkans. i dft kwetsuren werd ook nnaals onvolledig door 1000 Appels aangctre- Altijd een handikap trou- i en dat ondanks de aan- ®g van Patrick Slock en tde Wilde. Twee degelijke :n trouwens! En die verleden dinsdag ook to bekermatch uit Wali- Jessi CaH ^wdstrijdkalender betrok- Tusscn de Belseelse bosse «tldt F.C. 1000 Appels een minuten met tien. Toen kwam Eddy Vermeulen de ploeg vervolledigen en in die periode keek F.C. 1000 Appels al naar achterstand. Het werd trouwens een ideale aanhef voor Sportklub Post. Reeds kort na het aanvangsig- naal van een overigens uitste kend leidende Luk Water schoot. lukte Sportklub Post het opcmngspunt. Een vrijschop van Eddy De Naeyer werd door Geert Van Overloop met een schoolvoor beeld van een kopstoot afge rend (1-0; lc min.) Het werd meteen ook de aanloop naar een vrij aantrekkelijke eerste helft, waarin de bezoekers van F.C. 1000 Appels een beter spelpeil aanboden Technisch werd er trouwens langs weers kanten goed voetbal geprodu ceerd. Aanvankelijk nogal evenwichtig, maar na de vol talligheid van F.C. 1000 Ap pels werd het enigszins anders Toen werden de pionnen bij die ploeg opmerkelijk verscho ven en voordien had Patrick Slock al op de paal geknald. De bezoekers veroverden trouwens het overwicht en de betere aanvallen werden tel kens voor de mannen van de Post opgetekend. Het midden veld werd overigens ook door die groenbroeken gedomi neerd. In die veldstrook liepen de lokalen vaak achter een ongrijpbare bal. Sportklub Post kwam daèr telkens iets tekort en van daaruit orke streerde F.C. 1000 Appels de gevaarlijkste bewegingen. Na een gevatte aktie der bezoe kers besloot Gerrit Braem uit stekend. Een aandachtige Luk Van Puyenbroeck voorkwam toen de gelijkmaker. De ver dediging der gastheren zou echter nog méér op de proef gesteld worden. Deze weerde zich echter doelmatig. Deson danks geraakte F.C. 1000 Ap pels toch aan enkele doelkan sen (langs Etienne Verdurmen ondermeer). Voor de bezoe kers hield dat allemaal weinig positiefs in. De kansen werden daarbij niet verzilverd en in dit verband gaf Sportklub Post het voorbeeld Tijdens de minder talrijke tegenstoten enwel en deze ver liepen niet altijd zonder doel- gevaar. Daarbij geraakte de bezoekende Kurt De Wilde eens aan geel wegens spelbe derf. Niet lang daarna werd de lokale voorsprong verdubbeld. Een lukrake voorzet van Ron ny De Ruysschcr werd door Eddy De Naeyer met een ge vatte baltoets besloten (2-0, 26° min.). Ondanks deze sko- rewijziging bleef F.C. 1000 Appels met keurige kombina- tics de wedstrijd beheersen. Uit het bestendig aandringen werden ook enkele doelkansen geboren. Een uitstekende vrij schop van Eddy Vermeulen werd overgetikt en een goede poging van Kurt De Wilde werd eveneens door Luk Van Puyenbroeck gestopt. Tijdens het derde kwartuur zorgde de thuisploeg eveneens voor doel- gevaar. Een vrijschop van An dré Thiron werd tben in hoek schop verwerkt en daaruit knikte Geert Van Overloop bijna wéér raak. Een waakzame Rudy De Beu- Ie van F.C. 1000 Appels voor kwam toen erger Voor met lang echter, want als de bezoe kende verdediging op een spel- fase verkeek, werd dit door Gerry Dielcman doelmatig af- gestrakt (3-0, 43' min.). Hiermee werden de lokale kansen bijna maximaal verzil verd en bij de gasten werd dat juis andersom Een 46-jarige en niet-onver- dienstelijkc Marcel Jacobs werd tijdens de pauze bij de lokalen voor Dirk Bracke ge wisseld. Na de rust werd F.C. 1000 Appels wéér de meest aandringende ploeg. Nochtans werd het hoge spelpeil daarbij niet meer bereikt. Het vlotte allemaal niet meer zo goed bij de bezoekers en de doelkansen werden thans minder kwistig opgetekend. Oorzaken daar van werden een te ingewikkeld aanvalspel van F.C. 1000 Ap pel* en een voorbeeldig geor ganiseerde verdediging van Sportklub Post. Hierdoor werd het doelgevaar m deze bekermatch enigszins geweerd. Tijdelijk nochtans en toen Ed dy De Naeyer van Sportklub Post door Jan Verschelden foutief werd gestuit, volgde er een logische strafschop Een klusje voor Geert Van Over loop en het werd meteen afge tekend (4-0, 67' min.). Tijd voor Sportklub Post voor een applausvervanging. Mar cel Bauwens werd gewisseld voor Armand Van De Velde. Tijdens die bckermatch lever de de lokale voetbalploeg trou wens een uitstekend kollektie- ve prestatie. Pluspunten wer den daarbij Ronny De Ruys- scher. Geert Van Overloop en doelman Luk Van Puyen broeck. Deze laatste verhinderde nog een tegendoelpunt van Dirk Meul. welke met Kurt De Wil de. Rudy De Beule en Gerrit maa's door Sportklub Post ge- Bracm als de beteren van F.C. demonstreerd. Een persoon- 1000 Appels konden schouwd worden. Ondanks al le loffelijke inspanningen.s- koorde deze ploeg niet. Hoe lijk nummertje van i trouwens bij en aldus werd F.C. 1000 Appels door het minder gekwoteerde Sport- dienstelijke Luk Luyckx zorg- klub Post nogal bruuks uitge- dc daarvoor. Meteen stond Jan schakeld in Waliyo's zondagse Verschelden wéér kansloos (5- bekervoetbal... het werkelijk moet, werd nog- 0, 84' min Daar bleef het Roger Van Laere Naar jaarlijkse traditie wordt door het Stedelijk Sportcomité een interscholenveldloop voor dames en heren ingericht Dit jaar gaan de 13e jaarlijkse interscholenveldloop voor da mes en de 25e jaarlijkse inter scholenveldloop voor heren sa men door op vrijdag 11 novem ber 1983. De veldloop zal plaatshebben in het sportcentrum Osbroek, Fr. Blanckaertdreef te Aalst. Het wedstrijdprogramme ziet er aert 9. Van Go» fl pén-wedstrijd de week: FC Duizend Appels (dw) Wedstrijd van de week: FC De Post. (dw) Een derde van de kompetitie is achter de rug. Als wc de rang schikkingen even onder de loep nemen, zien we dat het bijna in alle reeksen een nek- aan-nek-race wordt. Als enige uitzondering citeren we Boemerang, dat met één wedstrijd minder gespeeld toch reeds een komfortabele vierpuntcnvoorsprong heeft op de tweede gerangschikte (de Zwervers). Deze laatsten be haalden afgelopen zaterdag een overtuigende 5-2 overwin ning tegen een verzwakt Nieuw Marokko. Marokko heeft na zijn jongste troubles enkele spelers die met een for se schorsing zijn bedacht. Boe merang behaaide tegen Wazoo een verdiende 1-3 overwin ning. Nochtans deze ploeg was niet zonder verdiensten en ga ven een goede repliek maar de afwerking bleef in gebreke. De uitslag Wijnvcld-Kabul Vivak is verwonderlijk, doch niet als je weet dat de wedstrijd op Wijnveld om 14.30 u. begon en Kabul Vivak slechts aanwezig was met negen spelers. Toch kwamen de bezoekers voor met 0-1, maar schenen dan ademnood en werden van het terrein gespeeld. In de eerste afdeling zijn het de twee nieuwkomers van vo rig jaar die de rangschikking aanvoeren en hiermede bewij zen dat met hen vast rekening zal moeten worden gehouden. VKW en RMS stellen zich aan als ernstige degradatie-kandi daten. Voor RMS een ticket retour, voor VKW een eerste maal degradatie, al is het nog niet zover. Eigenaardige uit slagen dat die ploeg bij elkaar voetbalt, het bèwijs hiervan is haar jongste uitslag 1-1 tegen Habotim In derde is Doregem onge naakbaar en heeft nog steeds het maximaal der punten, ech ter op de voet gevolgd door Rony's Travel. Voor Dorgem zijn er echter ongunstige be richten in omloop. In hoeverre ze juist zijn, laten we in het midden. We wachten verder nieuws af. In de B-reeks zijn Roma en Eendracht nu de vaandeldragers en lost Familia even de rol. In de zondagreeksen krijgen we andere gezichten op kop. Post en Bondgalm hadden een slippertje en worden voorbij gestoken door Sanicentral en Sparta die hun titelambities hierdoor niet onder stoelen of banken steken. Duizend Appels is voorbij zijn zwarte periode en heeft (na vijf opeenvolgende nederla gen) nu vier op elkaar gevolg de overwinningen. Zaterdag kregen ze de rode lantaarn op bezoek. Deze match werd be slist in vier minuten tijd. Op de 23e, 24e en 27e min. werd gescoord. Deze 3-0 was genoeg om een kloof te maken en de wedstrijd in zijn definitieve plooi te leggen. Met deze stand werd gerust, een pauze die RMS inspiratie liet opdoen om in de tweede helft twee doel punten te skoren en zo terug leven in de wedstrijd te bren gen. Duizend Appels kon ech ter via de counter terug uitlo pen tot 5-2 en dan was de match gespeeld. Een tegen treffer van RMS zorgde uitein delijk voor een 5-3 eindstand. De doelpunten voor Duizend Appels: Marc Van Boxelaer (2). Josc De Clcrcq (2). Kurt De Wilde (1). Voor RMS: Jo zef D'Hondt (2) en Luc Cam- penhout (1). Geel voor Frank Bcirnacrt (Duizend Appels). Sparta I 2 Raap 0 Het Sint-Niklase derby in de Passtraat is geëindigd op een overwinning voor de thuis ploeg Sparta. Het werd een vinnige partij voetbal, die na het tweede thuisdoclpunt dreigde te ontaarden in een schoppartij vooral van be zoekende kant maar uitein delijk toch weer in goede ba nen kwam door de leiding van scheidsrechter De Jonghe. Sparta, na zijn recente neder laag op Bondgalm, wenste de ze partij niet te verliezen, want dan zou het kontakt met de koplopers verloren raken Raap kon bogen op een aantal goede wedstrijden in de laatste weken. Genoeg ingrediënten om er een gesmaakte wedstrijd van te maken, maar dat werd het niet. Veel balverlies, over wegend verre passes en geen echt goede kombinaties maak ten de wedstrijd verre van aan trekkelijk. RC Raap had gedurende de hele match wel meest balbezit, maar de kansen, als die er dan kwamen, werden ofwel ver knoeid ofwel door een sekure Sparta-afweer verijdeld. Sparta had wel minder spel- aandelen maar kreeg betere kansen, waarvan er twee wer den benut. Halverwege de eer ste helft kan een vrijstaande Dirk D'Hondt een voorzet van Johan Van Garsse binnenkop- pen (1-0.23e min). Het tweede doelpunt viel een kwartier voor het einde Paul Heirbaut kwam na een één-twee oog in oog met doelman van Pouckc die zijn schot weerde. De bal kwam terug in het bezit van Heirbaut, die voorzette tegen de arm van Danny Vermeulen. Strafschop besliste de scheids rechter. Dit strafschop werd kalm omgezet door Dirk D'Hondt (2-0. 70e min.). Na dit doelpunt meende Raap de wedstrijd te moeten wenden met keihard en vaak gevaarlijk spel. De thuisploeg was even wel zo slim om niet op deze provokaties in te gaan. Het werd uiteindelijk een 2-0 overwinning voor Sparta, dat zich opnieuw in de eerste 5 van de rangschikking voetbalde Wazoo. nog steeds zonder punten, heeft in zijn laatste wedstrijd tegen Boemerang niet slecht gespeeld (ook al werd er met 1-3 verloren). De leiders liepen in de 21e, 27e en 34c min. uit tot 0-3 en de wedstrijd was gespeeld. De tweede speelhelft was een rommelig gedoe en enkel een tegendoelpunt van Roger Van De Verre was te vermelden. De Zwervers en Nieuw Ma rokko speelden onder hun beidjes een knappe en bijwij len een hoogstaande partij voetbal. De bezoekers fel ge- handikapt (schorsing van en kele spelers) hadden hun re- serve-keeper opgesteld en dat was beslist geen aanwinst, ter wijl aan de overzijde de thuis- doelman met enkele wondere safes uitpakte. Dat was trouwens het verschil van beide ploegen, zodat de overwinning van de thuisploeg verdiend mag genoemd wor den zij het met overdreven cijfers. Uitslag 5-2. Zondagreeksen SK Slachthuis, de geel-blauwe formatie, heeft eindelijk weer heraangeknoopt met de over winning. Aanvankelijk zag het er niet zo goed uit voor de thuisspelers Ze domineerden weliswaar de bezoekende ploeg, maar tot skoren kwam ze (weer) niet. Tien minuten voor rust kwam zelfs FC De Cock langs De Roeck via een snel gegeven vrijschop op een 0-1 voorsprong. Ruststand 0-1. De thuisploeg begon toe» een offensief dat niet te stuiten was. Pas 10 minuten in de tweede helft kopte Karei Van Poucke nummer 1 binnen en dit op hoekschop. 1-1. SK Slachthuis was niet meer te stuiten en op prachtig inzen den van de snelle J Van Wau- wc wezen de bordjes 2-1 langs dezelfde K. Van Poucke. FC De Cock kwam er nu niet meer aan te pas. E. De Roeck kreeg het zowaar op zijn heupen en was gelukkig dat hij slechts geel kreeg van ref De Jonghe. Op de 65c min. penalty voor SKS. Albert Sntct kon de kans niet verzilveren cn de bezoe kende keeper kon anders niet als de bal in de voeten slaan van de opportunist K. Van Poucke: 3-1. Even later einde wedstrijd met logische einduit slag en SKS als verdiend over winnaar; speciaal voor hun prachtige tweede helft. United heeft tegen Beenhou werken een 2-5 nederlaag gele den. Deze uitslag lezende doet vermoeden dat de bezoekers overrompeld waren, doch niets is minder waar. De thuisploeg liep uit tot 1-0 eri moest dan noodgedwongen twee vervan gingen doen. Van deze verwar de toestand konden de bezoe kers gebruik maken om uit te lopen tot 1-3 (de ruststand). Na de pauze kregen we een uitstekend United dat Been houwerken op zijn helft drong en als bij wonder ontsnapten de bezoekers aan de gelijkma ker. Als klap op de vuurpijl kregen we aan de overzijde nog een flagrant buitenspel- doelpunt dat door een noch tans goed leidende scheids rechter Van Hoornick werd goedgekeurd en daarmee was de wedstrijd bekeken. Einduit slag 2-5. De topper tussen Drie Linden en Sparta is een verdiende overwinning geworden voor de bezoekers. Dit vooral dnakzij een voortreffelijke tweede helft, waarin een 2-1 ruststand omgezet werd in een nog afge tekende zege. Sparta begon nochtans goed. Na 2 minuten stond het al op winst na een doelpun van Willy Marin (0-1, 2e min Maar blijkbaar ble ven de goede intenties in de mist steken, want de rest van de eerste helft was voor de leiders van bedenkelijk ni veau. Drie Linden zag zijn kans en probeerde met verre passes openingen te maken. Tweemaal lukten ze erin En verre vrije trap werd door Dirk Ijzewijn binnengekopt (1-1. 30e min.) en na een schermut seling verdween de bal een tweede maal tegen de netten (2-1, 40e min.). Na de rust stond er evenwel slechts één ploeg meer op het veld. Sparta had het goede ritme te pakken en begon op de gelijkmaker te jagen. Die kwam er rond het kwartier: Mark Heyninck om speelde twee tegenstrevers en bediende Franky De Bock, die keihard aan de eerste paal skoorde (2-2, 60e min.). Spar ta bleef doorgaan en kwam op winst met ccn schitterend doel punt van dezelfde twee au teurs. Een vrije trap werd snel genomen richting Franky De Bock die met een voorzet aan de eerste paal Mark Heyninck vond. Laatstgenoemde kopte laag uitvallend in (2-3, 70e min Drie Linden probeerde nog iets aan deze achterstand te doen, maar het was kansloos tegen een sterk gekoncen- treerd splend Sparta. De be slissing viel net voor tijd als Franky De Bock een korte terugspeelbal onderschepte en skoorde (2-4, 87e min.). Ver diende overwinning van Sparta dat. na het gelijkspel van Bondgalm op Duizend Appels alleen leider wordt. Centrumvrienden en Wepogro was een propaganda-wedstrijd die gelijkopgaand was, zodat de 2-2 ruststand logisch was. Na de koffie een gehandicapt Wepogro tussen de lijnen, dat wegens kwetsuur een spclr in de kleedkamer moest laten. Toch deden ze het niet onaar dig en slechts een own-goal van Marc Van Korzak liet aan Centrumvrienden toe tot 3-2 uit te lopen. De moed en vertrouwen was doot dit doelpunt een beetje zoek geraakt. Hierdoor lukte de thuisploeg nog een vierde doelpunt (tevens de einduit slag). De wedstrijd tussen Ruiters- hocve en Habotim werd een harde doch binnen de perken blijvende wedstrijd. Beide ploegen gaven elkaar geen duimbreed toe, zodat de ruststand 0-0 werd. Na de rust bleven beide ploegen het uit stekend doen, maar nu waren de doelpunten van de partij. Voor Habotim namen de Van Raemdoncks drie doelpunten voor hun rekening. Ruiters- hoeve skoorde langs Fred Janssen en Fred Van Kerck- hove tweemaal (wat resulteer de in een 2-3 overwinning voor Habotim). Damesvoetbal Wazoo-girls behaalden een 0-3 overwinning tegen een met tien spelend Bonte Girls. Hier mee zijn de bezoeksters aan hun vierde overwinning van het seizoen toe. Ze keken slechts tweemaal tegen een ne derlaag aan. De thuisploeg hield gelijke tred tot de rust Dan was de kous af en met doelpunten van Bernice Noens, A. Van den Eynde en Vhantal Noens werd een 3-0 overwinning behaald. Bekervoetbal Op 1 november waren we voor de zondagploegen aan bekeren toe. De affichewedstrijd werd beslist Beenhouwerken-Bond- galm (de nummers twee en drie uit de kompetitie). Onder de leiding van Frans Van de Voorde werd het een spekta kelwedstrijd, die in het voor deel van de thuisploeg geëin digd is. De thuisploeg liep uit tot 2-0, waarna de bezoekers terugkwamen tot 2-1. Bond galm protesteerde voor straf schop. maar die kwam er niet terwijl dit aan de overzijde wel het geval was. Deze werd keu rig omgezet en meteen was de einduitslag bekend. Car Center had een uitwed strijd naar Wijnveld voor de boeg. Car Center kwam voor met 0-1. Niet genoeg voor een overwinning, want Wijnveld kwam terug zodat penalties moesten worden getrapt. Via deze, penalties bekert Car Cen ter verder. Volksunie-Drie Linden eindig de met een 1-1 skore na een rommelige wedstrijd. Via strafschoppen wist VU zich te plaatsen. Zo belanden we bij als volgt uit: 14.00 u. pupillen "74, meisjes 700 m; 14.05 u. pupillen "73, meisjes 700 m; 14.10 u. pupil len "74, jongens 700 m; 14.15 u. pupillen "73, jongens 700 m; 14.20 u. miniemen, "72, meisjes 700 m; 14.30 u miniemen "71, meisjes 700 m; 14.35 u minie men, "72, jongens 700 m; 14.40 u miniemen, "71, jongens 700 m, 14.50 u kadetten, "70, meis jes 1100 m; 14.55 u kadetten "69, meisjes 1100 m; 15.00 u kadetten "70, jongens 1400 m; 15.10 u kadetten "69, jongens ILOO m; 15.20 u scholieren "68, meisjes 1400 m; 15.30 u scho lieren "67, meisjes 1400 m; 15.40 u scholieren "68, jongend 2100 m; 15.50 u scholieren "67; jongens 2100 m; 16.00 u junio res "66 en vroeger, meisjes 2100 m; 16.10 u juniores "66 en vroe ger, jongens 2800 m. Voor de 7 eerst aangekomenei per reeks, zal een herinnerings medaille uitgereikt worden. Inschrijven kan via de schooi ofwel ter plaatse op de dag zei] op het wedstrijdsekretariaat dc ondergebracht wordt in het st kretatiaat van de atletiekklu Eendracht Aalst, tegenover hi voetbalterrein, en dit om 13.0 Gelieve per deelnemer een ve ligheidsspeld mee te brengen. Voor meerdere inlichtinget kunt u zich steeds wenden to Dienst Sport en Recreatit Stadhuis, Grote Markt 3; 930 Aalst, tel. 053-77.11.11 toesh 282. de wedstrijd Sparta-United De thuisploeg kende een vlotte start en het eerste kwartier was het al Sparta wat de klok sloeg, doch tot skoren kwamen ze (voorlopig) niet United nam het initiatiefover en pogingen van Marcel Pauwcis en Jacky Knaepen leverden bijna een doelpunt op. Op de 25e min ontfutselde Paul Heirbaut een bal aan Pat Van Laere en uit deze aanval wist Dirk D'Hondt de eerste van een serie goals aan te tekenen. Voor de rust werd het via Mark Heyninck (2) en Franky De Bock 4-0. Na de herneming zorgde Franky De Bock voor 5-0 en Willy Marin voor 6-0. Een own-goal van Freddy Maes bracht de stand op 7-0. Met het einde in 't zicht van een «gespeelde» wedstrijd zorgde scheidsrech ter N. De Bock voor de gezelli ge noot. Hij overhandigde zijn fluitje aan zijn naamgenoot Franky De Bock die met drie krachtige fluitsignalen een ein de maakte aan deze wedstrijd. Kan een speler een wedstrijd laten eindigen?? GUIDO G. In de. KKSFB-tafeltenniskompetitie heeft Baasrode A het niet gemakkelijk gehad om overeind te blijven tegen Patro Hamme C. Aanvankelijk scheen er voor Baasrode geen vuiltje aan de lucht. Het liep vlug naar 0-2 en 1-3 Maar via Van Dender en Straetman kwam Patro dichterbij 3-4. Maar naderhand bleek Patro toch iets te licht uit te vallen. Mestdagh was bij Baasrode in zijn beste doen en won alles. Dank zij deze speler bleef Baasrode met 4-6 nipt overeind. Pardaf A had een probleemloze avond toen Patro B er op bezoek kwam. De Boes en Snellings wonnen alles en dal was al voldoende om voor Pardaf de zege veilig te stellen. Patro kon terugkomen tot 7-3. In de tweede reeks heeft Prado toch een goede zaak gedaan door Lebbeke met 7-3 te verslaan. Aanvankelijk ging de wedstrijd gelijkmatig op omdat bij Lebbeke J De Man het geweldig goed deed. Hij kreeg echter weinig steun van zijn makkers Van Biesen en Heyvaert Halfweg wadstrijd was er nog niets beslist met een 4-3 score Pardaf C liet met 4-6 de zege aan de bezoekers BAC B. Bij de aanvang van de wedstrijd scheen er geen maat te staan op de bezoekers die naar een 1-4 stand gingenAlleen Van Mieghem had op dat moment bij de lokalen een overwinning kunnen laten optekenen. Naderhand is de Pardafweerstand beter los gekomen en kwamen ze nog zeer dicht. In de derde reeks won Tnumf B Lokeren het met 8-2 op Patro F. Deze laatsten hebben zich goed verdedigd, maar waren technisch toch heel wal lichter dan de thuisploeg, waar vooral Wittock zich eens te meer onderscheidde. Hij kreeg daarbij veel hulp van zijn ploegmakkers Van de Voorde en Raes. Dynamica Waasmunster haalde netjes de overwinning binnen tegen Patro E. Het werd een spannen de wedstrijd met twee evenwaardige ploegen. In het begin ging het wel goed met Dynamica het Itep uit tot 5-2, maar moest daarna toch wat inbinden. Uiteindelijk wer het een kleine lokale zege 6-4. Viktory werd zwaar verslagen KWB A met 1-9. De thuisploeg kwam er op geen enkel ogenblik aan te pas. Hei M. De Waele die de eer voor de Viktory kon redden. BAC C heeft thuis de overwinning nipt kunnen vastleggen tegen Triumf B met 6-4. De wedstrijd ging altijd gelijk op en niemand slaagde er in de indruk te geven het te halen. In de laatste wedstrijden echter trok BAC het laken naar zich toe. Vooral De Jonghe lag aan de bais van deze overwinning.

De Voorpost | 1983 | | pagina 43