BH
Teater- en koncertuitjes:
18-25 november
yyyy
i
Schooltelevisie - 14.(X) Diertjes in het donker
- 14.30 Nederlands - 15.00 Duits - 15.30
e (2) - 16.50 Teletekst voor iedereen -
- 17.00 Van boomstam tot
lucifer - 17.05 Milieu - 17.30 Nederlands -
18.00 Tik tak - 18.05 Rondomons -__18.30
Geschiedenis van de kleine man - 19.00 Foo
foo - 19.05 Het vrije woord - 19.40 Medede
lingen - 19.45 Nieuws - 20.10 De weerman -
20.15 Mini mikro makro - 20.20 Everard 't
Serclaes (heruitzending van een tv-spel) -
21.40 Benny Hill show - 22.10 Ommekaar -
22.55 Nieuws en weerbericht tot 23.15
19.00 Tijdrover: doe het zelf: goedkoper sol
deren - 19.10 Oude adel, nieuwe rijken (ko
mische reeks) - 19,40 Mededelingen - 19.45
Nieuws - 20.10 De weerman - 20.15 Extra-
time - 22.05 Elektron live tot 22.45
NED
Schooltelevisie - 10.00 Aarde, water, lucht
en zon - 10.30 Lief en leed - 11.00 Tante
Tingeling - 13.00 Nieuws - schooltelevisie -
14.00 Horen, zien en doen - 14.15 Engels
basisonderwijs - 14.35 Sloot en plas - 16 00
Tineke - 18.25 Teleac - 18.55 De familie
Knots - 19.25 De schat van de gouden valk -
20.00 Nieuws - 20.29 Farce Majeure - 21.00
Operatie V-I - 21.50 Hier en nu - 22.30 72
koeien en 1 preek - 22.55 Hill Street blues
(politieserie) - 23.45 Nieuws en nieuws voor
slechthorenden tot 23.55
NED 2
0 - 18.15 Nieuws voor slechthorenden -
18.30 Sesamstraat -
J - 19.00 Nieuws - 19.12
De konsumentenman -
'80 - 22.30 Nieuws - 22.45 Den
- 23.00 Nieuws - 23.05 Teleac:
- 23.35 Studio sport extra -
s en Angulo tot 0.20
it - schooltelevisie - 14.00 Een
- 14.30 Engels: folow-me -
tie - 16.45 Onem - 17.10
e - 17.30 Plein jeu (gevarieerd
programma) - 19.05 Ce soir -19.25 Tips voor
konsument - 19.30 Nieuws - 20.00 Les yeux
des oiseaux (gedramatizeerde dokumentai-
re) - 22.45 Nieuws tot 23.00
12.45 Les a
15.00 Teletekst - 18.05 Salut champion -
19.00 Lundi-sports - 19.25 Toto-uitslagen -
19.30 Nieuws - 20.00 Seniorama - 20.30
Chansons souvenirs - 21.50 Face au public:
Jacques Lefèbvre - 22.40 Landbouwinforma-
tie tot 23.10
11.45 Bon Jour - 12.00 RTL-flash - T2.18
Betty Boop - 12,30 Nieuws -
tures du Far West - 13.10
chats - 13.15 La joie de lire - 17.00 Hits des
clubs - 17.10 Coffre-fort 84 - 17.15 Buck
Rogers (feuilleton) - 18.15 Coffre-fort 84 -
18.20 Le dernier mot - 18.35 Entre chiens et
chats -18.40 Clip et gagne -19.12 Coffre-fort
84 - 19.15 Nieuws - 19.53 L'inspecteur Gad
get - 20.00 Chips - 21.00 Nous maigrirons
ensemble (komedie met Peter Ustinov, Ber-
nadette Lafont e..a.) - 22.40 La joie de lire -
11.30 TF-1 vision plus - 12.00 Le rendez
vous Dannik - 12.30 Atout coeur - 13.00
Nieuws - 13.45 La croisée des chansons -
14.05 Brinay, mon village - 14.20 Les mau-
vais coups (psychologische film met Simone
Signoret, Maroelle Ranson e.a.) - 16.00 Char
les-Andre Julian - 17.00 Le nouveau Lundi -
18.00 Le provocateur - 18.15 Le village dans
les nuagea - 18.40 Varietoecope - 18.55
Neiuwaoverzicht - 19.00 Meteo première -
19.15 Gewestelijk nieuwe - 19.40 Les petits
.dröles - 20.00 Nieuws - 20.35 Le permis de
12.00 Nieuws weerbericht - 12.08 L'acade-
mie des 9 - 12.45 Nieuws - 13.35 Les amours
romantiques - 13.50 Aujourd'hui la vie -
14.55 Ces merveilleuses Pierres - 15.55 Pro
gramma-overzicht - 16.10 Apostrophes -
17.
i La
17.40 Récré A2 - 18.30 C'est la vie nieuws -
18.50 Des chiffres et des lettres - 19.10
D'accord, pas d'accord - 19.15 Gewestelijk
nieuws -19.40 Le théètre de Bouvard - 20.00
Nieuws - 20.35 Le grand echiquier (avond
vullend programma) - 23.15 Nieuws
Regionale programma's - 17,00 Informatie
18.15 Jeugdprogramma - 18.-ÏO Sportmaga-
zine - 18.55 Ulysse 31 - 19.OO Flash informa
tions - 19.05 Mots en téte - 19.15 Gewestelijk
nieuws - 19.35 Le 16 Kerbriant - 19.50
L'inspecteur Gadget - 20.00 Les jeux de 20
heures - 20.35 Jeff (politiefilm met Alain
Delon, Mireille Darc e.a.) - 22.05 Nieuws -
22.30 Thalssa - 23.15 Prélude k la nuit tot
23.35
8.10 Schooltv - 9.25 Sesamstrasse - 10.00
Nieuws - 10 03 Frank Elstner: Stippvisite in
Tokio - 11.05 Exclusiv - 12.10 Fahrt auf den
Wind - 12.55 Persoverzicht - 13.00 Nieuws -
13.15 Videotext für alle - 16.10 Nieuws -
Erde (sociaal drama) - 21.15 Britische nach-
barn - 21.45 Cafe in takt - 22.30 Tagesthe-
men - 23.00 Abschied in der Dammerung
(maatschappykneitek) - 0.50 Nieuws
10.00 Overname D-l - 15.57 ZDF - ihr pro-
gramm - 16.00 Nieuws - 16.04 Bild/n)er der
chemie - 16.35 Die propellerinsel - 17.00
Nieuws - 17.15 Tele-illustrierte - 17.50 Die
Strassen von San Francisco - 18.25 Die
Strassen von San Francisco (vervolg) - 18.57
ZDF - ihr programm - 19.00 Nieuws - 19.30
Hitparade im ZDF - 20.15 Ich will doch mo
dem Bestes - 21 00 Heute-journal - 21.10 Vor
den augen der Welt (tv-film met Michael
Lerner.' Frederic Forrest e.a.) - 23.35 Nieuws
Aalst
Heilig Hartkring, D. De Moorstraat: to
neel «Wij spelen moord» van Francis
Durbridge door Toneelkring Nieuw Leven
in regie van Anton Cogen 19, 20 en 25
november - 20 uur).
Netwerk, De Ridderstraat (053/78.89.81
of 21.83.70): soloproduktie «Kilpreno»
van en gespeeld door Eddy Vereycken
(25 november - 20.30 uur) - toneel «Het
liefdesverhaal van de eeuw» door de
Haagse Comedie uit Nederland (18 no
vember) - jazzkoncert door de Crazy Bol
Jazz Club (19 november) - demonstratie-
voorstelling met Indische dansen door
Jetty Roels 18 november r 10 en 14 uur) -
«De vogels gevlogen» door poppenteoter
Abbing uit Nederland (24 november - 14
uur).
De Nieuwe Madeion, Grote Markt 25
(053/21.11.48): travestieshow Paris-fol-
lies (18 en 19 november - 20 uur).
Onze-Lieve-Vrouw-Bijstand Kerk, Mijl
beek: koncert van religieuze komposities
door de Poolse Capella Budgostiensis 18
november).
Stadsschouwburg, Vredeplein: toneel
«Marie-Octobre» van Julien Duvivier door
de aloude rederijkerskamer de Catharinis-
ten in regie van Herman Slagmulder 18,
19, 20 en 21 november - 20 uur).
Antwerpen,
Ankerruitheater, Ankerrui 38 (03/
233.10.69): Tapes door Buyle e.a. (22, 24
en 25 november - 21 uur).
Arenbergschouwburg, Arenbergstraat 28
(03/232.85.23): musical «Fien de la Mar»
met o.m. Jasperine de Jong (18 en 19
november - 20.15 uur) - toneel «Antigo
ne» van Jean Anouilh door de Koninklijke
Vereniging Hoop en Liefde (20 november
- 20 uur) - optreden van de teatergroep
Radeis met «Echafaudages» (21 en 22
november - 20.15 uur) - toneel «Peau de
vache» door de Cercle Royal le Gardénia
(23 november - 20.15 uur) - kaboret
Freek de Jonge met «De Mythe» (24 en
25 november - 20.15 uur).
De Singel, Desguinlei 25 (03/216.33.30):
koncert door pianist Jozef De Beenhou
wer, alt Ria Bollen, pianist Dirk Rombaut
en het Arriaga Kwartet t.g.v. de uitreiking
van de Jef Van Hoof-prijs 1983 (19
november - 16 uur) - orgelrecital door
Franz Lambert (22 november - 20 uur) -
muziek van Westerlinck, Berio, Bruynel
en Giuliani door gitarist Wim Brioen,
trombonist Leo Verheyen en fluitiste
Joanna Turska (24 november - 20.30 uur)
- komposities van Mozart, Haydn en
Brahms worden vertolkt door de Filhar
monie van Vlaanderen o.l.v. Fernand
Terby met violist Rudolf Werthen en
celliste France Springuel als solisten (25
november - 20.30 uur).
Koninklijke Opera, Frankrijklei 3 (03/
233.66.85): opera «II Barbiere di Siviglia»
van Rossini op een libretto van Sterbini
naar de Beaumarchais in regie van Ronny
Lauwers en o.l.v. Gerhard Fackler (18
november - 19.30 uur; 20 november - 15
uur).
Marc Liebrechtcentrum, H. Kruisstraat
16, Mortsel (03/449.38.50): «Rita... op
school» van William Russell door Nora
Tilley en Tuur De Weert van het MMT in
regie van Jaak Van Assche (25 november
- 20 uur).
Meirteater, Meir 75 (03/232.14.69): «Wij
gaan naar Benidorm» van en in regie van
Eddy Asslebergs (17, 18, 19, 2124 en 25
november - 20.30 uur; 20 november -
15.30 en 20.30 uur) - «Water en wijn»,
poppenteoter voor volwossenen met o.m.
Wonnes Van de Velde (23 november -
20.30 uur).
Poppenschouwburg Van Campen, Lange
Nieuwstraot-3 (03/651.99.11): «De Sche
le in 't Steen» van Van Campen (18, 19
en 25 november - 20 uur; 20 november -
15 uur).
Poppenteoter Sjapoo, Corn. Vermijlen-
laan 25 (03/324.15.48): «De Zandberg
man» voor kinderen (20 en 23 november -
15 uur).
Raamtheater, Hoogstraat 12 (03/
233.42.10): komische plus minus one-
man show door Luk Wyns (18, 19, 24 en
25 november - 20.30 uur).
Randstadteater, Hertstraat 2, Deurne
(03/324.52.42): «De Trap» van Charles
Dyer door het E.W.T.-gezelschap (18, 19,
24 en 25 november - 20.30 uur; 20
november - 15 en 20.30 uur).
Romi Goldmuntcentrum, Nerviërsstraat
A2 (03/239.39.13): «L'Atelier» van
Grundberg (22 en 24 november - 20 uur).
Salons De Boeck, Arenbergstraat 10 (03/
233.09.63). koncert door het Muir
Strijkkwartet met werken van Haydn,
Beethoven en Schubert (24 november -
20.30 uur).
Sint-Jozefskerk: orgelkoncert door de
Duitse organist Wolfgang Oehms (18
november - 20.30 uur) - orgelrecital door
Chris Dubois (25 november - 20.30 uur).
Sint-Lambertusvormingsinstituut, Ekeren:
«Rita... op school» van William Russell
door Nora Tilley en Tuur De Weert van
het MMT in regie van Jaak Van Assche
(18 november - 20 uur).
Stadsschouwburg, Theaterplein 1 (K.N.S.
03/231.07.50 - K.J.T. 03/233.35.25):
«Stilte, a.u.b.» van M. Frayn door K.V.S.
Brussel in regie van Nand Buyl (18, 19 en
21 november - 20 uur; 20 november - 15
uur) - «De Vliegen» van J.P. Sartre door
het RO Theater uit Rotterdam (24 no
vember - 20.15 uur) - «Wat een leven,
Jeanne» door K.N.S. 2 (18 en 19 novem
ber - 20.30 uur; 20 november - 15.30 uur)
- musical «En nu naar bed» van Annie
M G. Schmidt en Harry Bannink door het
K.J.T. in regie van Jan Verbist (18 en 25
november - 19.30 uur) - «Ali-Baba en de
veertig rovers» van Dietrich Taube door
het K.J.T. in regie van Mare Schillemans
19 november - 10 en 15 uur; 20 en 23
november - 15 uur) - Mark Insingel praat
over Maurice Gillioms (Foyer - 24 no
vember).
Teater Leguit, Leguit 15 (03/233.56.78):
«Vader was bij de weerstand» door De
Zwarte Komedie (18, 19, 20, 23, 24 en 25
november - 21 uur).
Appels
Stedelijke Sporthal: feestnamiddag voor
de derde leeftijd met Samantho, Eddy
Wally, Paul Severs, Lou Marcel en het
orkest Silver Stars (21 november - 15 tot
20 uur).
Ons Huis, Hoogstraat (053/35.79.08).
Ierse ballades, drinkliederen en dansen
door de Cucuhlain-folkgroup (19 novem
ber - 20 uur).
Baasrode
Gemeentelijke Jongensschool, Molen
berg: «Onze lieverdjes», toneel door Tea
ter Tentakel (20 november - 20 uur).
Beveren
Gildenhuis: optreden door de Engelse
rockformatie The Fantoms (25 november
- 20.30 uur).
Kasteel Cortewalle: dubbelkoncert door
sopraan Margarethe Grolig, fluitist Pat-
riek Deygers en pianist Bart Zwaan met
werken van Blavet, Martinu, Poulenc,
Chopin, Mortelmans en Schubert 19 no
vember - 20 uur).
Bornem
Cultureel Centrum Ter Dilft, Sint-Amand-
sesteenweg 41-43 (03/889.34.83): teater
«Echafaudages» door de groep Radeis
(18 november - 20 uur) - poppenspel «De
Snuiters» door Jozef Joris 19 november -
14.30 uur - den Boomgaard) - filmvoor
stelling «Ben Hur» van William Wyler met
o.m. Charlton Heston en Stephen Boyd
19 en 24 november - 20 uur; 20 novem
ber - 14.30 uur).
Brussel
Ancienne Belgique, Anspachlaan 114
(02/512.59.86): Duitse chansonavond
met Sylvia Anders (20 november - 21 uur)
- teater «Wje is bang voor Guido Lau-
waert?» (23 november - 21 uur) - exotic
party, Moving Black Continent met Wa-
baps (25 november - 21 uur).
Beursschouwburg, August Ortsstraat 22
(02/511.25.25): «De struiskogel» door het
Epigonentheater (18 november - 14 en
20.30 uur; 19 november - 20.30 uur) -
kinderzondag met het poppenteoter Froe
Froe en de «Friemelshow» (20 november -
15 uur) - teater «Het eerste Huis» door
Pyramide op de Punt (22 en 23 november
- 20.30 uur) - poppenteoter-«De rommel-
koffer» door Jejem Piron (24 en 25 no
vember - 10 en 14 uur),
Gotische Zaal van het Stadhuis: koncert
i
Schooltelevisie - 14.00 De wind - 14.25 Mi
lieu - 14.30 Wij en Europa - 15.00 Estetische
opvoeding - 15.30 Technische opvoeding -
16.50 Teletekst voor iedereen - schooltelevi
sie - 17.00 Chemie - 17.30 Engels - 18.00 Tik
tak - 18.05 Kléin, klein kleutertje - 18.20 Er
was een keer... - 18.30 Rechten en vrijheden
- 19.00 Tijdrover. lieve plantjes - 19.10 Kijk
uit - 19.15 Jukebpx - 19.25 Uitzending door
derden - 19.40 Mededelingen - 19.45 Nieuws
- 20.10 Kunst-zalcen - 20.15 I.Q.-kwis -
20.45 Zal ik es wat vragen, dokter?: Lymf oe
deem - 21.40 Harry's spel (thrillerreeks) -
22.30 Nieuws en weerbericht tot 22 55
iRT 2
19.00 De Oktopus - 19 25 Jukebox - 19.35
Kijk uit! - 19 40 Mededelingen - 19.45
Nieuws - 20.10 Kunst-zaken - 20.15 Amar-
Schooltelevisie - 10.00 Muziek met jango -
10.30 1850-1870 sociale geschiedenis -
11.00 Tante Tingeling - 11.30 Aarde, water,
lucht en zon - 13 00 Nieuws - schooltelevisie
- 14.00 Gezinsviering - 14.30 Schrijvers op
school - 15.30 RVU - 16.00 James Herriot
(feuilleton) - 16.50 Globetrotten - 17.10 Ya-
kan - teleac - 18.25 Engels voor beginners -
18.40 Engels voor beginners -18.55 Popeye -
19 OO Nils Holgersson - 19.25 Zeg 'n AAA
(komische serie) - 20.00 Nieuws - 20.28
Transport - 21.20 Achter het nieuws - 22.00
Sonja op dinsdag - 23.00 Kijk haar - 23.40
Nieuws en nieuws voor slechthorenden tot
23.50
13.00 - 18.15 Ntew
18.25 Paspoort - 18.30 Sesamstraat - 18.45
Jeugdjournaal - 19.00 Nieuws - 19.12 D"r
kan nog meer bij - 19.30 Ronduit: waar leef
je voor? - 20.15 Tijdsein - 20.42 Reformatio-
nskantate -21.17 Het Evangelie naar Johan
nes - 21 40 Omnibus - 22.30 Nieuws - 22.45
Den Haag vandaag - 23.00 Nieuws en
nieuws voor slechthorenden tot 23.05
15.30 Teletekst - 18.06 8alut
19.O0 Tribune economique et sociale - 19.30
Nieuws - 20.00 Les grandee mniariin.- reuma
- 21.00 Les Rosenbergs ne doivent pas mou-
12.00 Teletekst - schooltelevisie - 14.00 De
mens en het dier - 14.30 Dossiers - 15.00
Biologie - 16.45 Onem - 17.00 Schooltelevi
sie: frans - 17.30 Plein jeu (gevarieerd pro
gramma) - 19.08 Ce soir - 19.25 Tips voor de
konsument - 19.30 Nieuws - 20.00 Cont
20 05 Marco Polo (serie) - 2i.05 Videogram -
21.50 Salut l'artiste (kunstaktualiteiten) -
22.40 Nieuws - 22.55 Tribune economique et
sociale tot 23.05
chats - 13.15 La joie de lire - 17.00 Hits des
clubs - 17,10 Coffre-fort 84 -17.15
door fluitist Antomario Semolini en gita
rist Pier-Luigi Cimma met komposities
van 'Molino-Prager, Giuliani, Diabelli en
Carulli (25 november - 20.30 uur).
Koninklijk Circus (02/219.63.41): nieuwe
versie van «Eros-Thanatos» door het Bal
let van de XX' Eeuw in een koreografie
van Maurice Béjart (22, 23, 24 en 25
november - 20.30 uur).
Koninklijke Muntschouwburg - Nationale
Opera (02/219.63.41muzikale ontmoe
ting met sopraan Louisa Heine, alt Jo
hanna Dur, tenor Hans Leether, bas
Lloyd Bird en pianist David Miller met
«Liebesliederwaltzer» van Brahms (18
november - 12.30 uur) - opera «Don
Carlo» van Verdi in regie van Gilbert
Deflo en o.l.v. Sylvoin Cambreling 18 en
23 november - 19.30 uur; 20 november -
15 uur) - muzikale ontmoeting met het
Da Capokwartet, violisten Jean Donnay
en Michel Poskin, altviolist Jean Schlesser
en cellist Assen Antonov in een Brahm-
sprogramma (24 en 25 november - 12.30
uur).
Koninklijke Vlaamse Schouwburg, Laken-
sestraat 146 (02/219.49.44): «De speler»
van Pavel Kohout naar Dostojevski door
K.N.S. Antwerpen in regie von Walter
Tillemans (18, 19, 23, 24 en 25 november
- 20 uur; 20 november - 15 uur) - «Glazen
Speelgoed» van Tennessee Williams door
De Kunstvrienden (21 november - 20 uur)
- «De verloofde van mijn vrouw» van Otto
Schwartz door De Noordstar (22 novem
ber - 20 uur).
Nieuwe Workshop, Oude Graanmarkt 5
(02/512.43.24): videotapes van Michael
Smith (24 en 25 november - 20.30 uur).
Paleis voor Schone Kunsten (02/
512.50.45): oratorium «The Messiah»
van Handel door sopraan Ann Dawson,
alt Penelope Walker, tenor Jan Caals, bas
Stephen Richardson, het koor van de
Europese Gemeenschappen en het Euro
pees Filharmonisch Orkest o.l.v. Jean
Jakus (20 november - 20.30 uur) -
folkjazz door het Pools kwartet Osjan (22
november - 12.40 uur) - recital door
fluitist Carlos Bruneel en pianiste Levente
Kende met werken van Poulenc, Reinecke
en Laporte (24 november - 12.30 uur) -
koncert door het Nationaal Orkest van
België o.l.v. Miltiades Caridis met pianist
Bruno Leonardo Gelber in «Peer Gynt -
suite nr. 1» en «Concerto in a, opus 16
voor piano en orkest» von Griég en de
«Simfonie in d» van César Franck (25
november - 20.30 uur).
Wiertz-museum: concert macabre (24
november - 20 uur).
Denderbelle
Gildenhuis (052/21.57.99): toneel «Sui
ker» van Hugo Claus door de Denderbel-
se rederijkerskamer De Iverlingen in regie
van Nolle Vefsyp met o.m. Etienne Van
der Meeren (19, 20 en 21 november - 20
uur; 20 november - 19 uur).
Dendermonde
Gildenhuis, Otterstraat 130 (052/
21.41.51): «De terugkeer van mevrouw
Savage» van John Patrick door to
neelkring Spinneweb in regie van William
De Decker 18 en 19 november - 20 uur).
Honky Tonk Bunker, Leopold II loan:
jazzkoncert (19 november - 21 uur).
Stadhuis, aula, Grote Markt: tweede lus-
trumkoncert van Marnixring Dendermon
de Ros Beiaard door het Phalesius-Con-
sort met vokale en instrumentale kompo
sities uit middeleeuwen, renoissance en
vroegbarok (20 november - 19 uur).
Zaal. Casino, Sint-Jorisgilde (052/
2111.67 of 21.89.80 of 21.25.84): kome
die «Lady Godiva» van Jean Canolle door
de Koninklijke Aloude Rederijkerskamer
Rosiers in regie van Paul Sonck (25
november - 19.45 uur).
Gent
Arcaschouwburg, Sint-Widostraat 3
(091/25.18.60): «Helder ols glas» door
het Brialmonttheater (18, 19, 22, 23, 24
en 25 november - 20 uur; 20 november
15 en 20 uur) - «Trippe trappe boem
door hetBrialmonttheater (21 november
9.45 en 13.45 uur; 22 november - 13.45
uur).
Bijlokemuseum: recital door het Suk
kwartet uit Praag met werk van Sjostako-
vitsj, Janacek en Dvorak (21 november -
20.30 uur).
Gents Amusements Teater, Frans van
Rijhovenlaan 121 (091/82.50.63): «Elk
huiske, mee zijn kruiske» van Eddy Daese
(19, 20 en 25 november - 20 uur).
Koninklijke Opera, Schouwburgstraat 3
(091/25.24.25): operette «Die Lustige Wi-
twe» van Franz Lehar in regie von André
Leclair en o.l.v. Edmond Saveniers met
o.m. Marco Bakker (18 en 19 november -
19.30 uur; 20 november - 15 uur) -
optreden van het Koninklijk Ballet van
Vlaanderen met «Bolero», «Symphony in
three Movements», «La Péri» en «Venus-
berg-Badchanaal» (23 november - 20.30
uur).
Koninklijke Nederlandse Schouwburg,
Sint-Baafsplein 17 (091/25.32.08): «Ron
dedans» van Arthur Schnitzler door het
N.T.G. in regie van Achiel Van Malderen
(18, 19, 21, 22, 24 en 25 november - 20
uur; 20 november - 15 uur).
Minardschouwburg, Walpoortstraat 15
(091/25.18.73): «Wij, arme dutsen» van
en met Romain Deconinck (19 november
- 19.30 uur; 20 november - 16 en 19 30
uur).
Teater Arena, Ooievaarstraat 62 (091/
26.33.08): «Scrambled Feet» van John
Driver en Jeffry Haddow in regie van Wim
Lanckrock (19, 23, 24 en 25 november -
20.15 uur).
Theater Vertikaal1, Huidevetterskaai 40
(091/25.40.61): «Het Bos» van David
Mamet in regie van Luc de Smet (18 en
19 november - 20.30 uur).
Hamme
Zaal De Ring (052/47.75.85): «Harten
twee, harten drie» van Paul Rodenko
door de Koninklijke Toneelkring Voor
God en Evenmens in regie van Messiaen
(19 en 20 november).
Zaal De Vrijheid, Stationsstraat 45 (052/
47.92.38): «Wat doen we met Jenny?»
van Donald Wilde door de Koninklijke
Toneelkring Trouw aan Kunst in regie
van William De Decker (25 november -
19,30 uur).
Herdersem
Feestzaal Gillos, Grote Baan: koncert
door het harmonie-orkest van de Gidsen
o.l.v. majoor-kapelmeester Yvon Ducène
met werk van Verdi, Piernè, Tsjaikovski,
Cabus en Moessorgski 18 november - 20
uur - gratis toegang).
Hofstade
Meisjesschool: toneel «Rust la Russe»
door Vast als Eik in regie van Fons Vinck
(19 en 20 november - 20 uur).
Lebbeke
Zaal Ons Huis, Leo Duboisstraat (052/
21.85.85): blijspel «En God schept de
dag» van Moss Hart en George S. Kauf
man door de rederijkerskamer De Konst-
minnende Jonckheyt in regie van An
Petersen (19 en 20 november - 20 uur).
Lokeren
Stadsfeestzaal, Cultureel Centrum, To-
renstraaf 1 (091/48.28.05 of 48.72.62):
koncert door de Harmonie Vooruit (18
november - 20 uur) - «Vlinders zijn vrij»
van Leonard Gershe door de Koninklijke
Toneelvereniging Lust naar Kunst in regie
van Hugo Govaert (19 en 20 november -
20 uur).
Melsele
Café De Mops, Gaverland: optreden van
Theo's Blues Band (19 november - 21
uur).
Moorsel
Gemeenteschool Koolberg: «Kwik en de
regendruppels» door het Reizend Aal-
sters Stadspoppenteater (23 november).
Sint-Niklaas
Jeugdklub Het Centrum, Grote Markt 40
(03/776.41.22): kabaretoptreden van de
groep Ongehoord (18 november - 20.30
uur).
Sint-Martens-Latemklub, Beeldstraat: po-
ëzie-avond met muzikale omlijsting (18
november).
Stadhuis: optreden van het Clarinet Choir
van Walter Boeykens (19 november -
20.30 uur).
Stadsbiblioteek: spreekbeurt over de
komponist en muziekpedagoog Carl Orff
en zijn «Carmina Burana» door Ignace De
Sutter (23 november - 20 uur).
Stadsschouwburg, optreden van het
Staatsensemble van de Sovjetrepubliek
Azebaïdjan (18 november - 20 uur) - «De
bekoringen van Sint-Antonius», spel door
de Sint-Niklase scouts 19 en 20 novem
ber - 20 uur) - «De dolste dag» van Peter
Turrini naar De Beaumarchais door TIL in
regie van Ivonne Lex (22 november - 20
uur) - recital van Weense muziek met de
Antwerpse Hilde De Groote en het
Schrammel-ensemble uit Wenen (24 no
vember - 20 uur).
Zele
Feestzaal De Kroon: «Het meisje van
Andros», klassieke komedie van de Ro
meinse dichter Tacitus door de plaatselij
ke vereniging Rhetorika in regie van Ro
ger Bolders 18 en 19 november - 20 uur).
Malaikastudio, Langenakker: jazzkoncert
met Jazzcircle en progressieve jazzmu
ziek 19 november).
L.
15.15 C
17.20 TV s
3fs - 18.00 L
(reeks) - 18.20 Le v
18.40 Var
- 19.00 Meteo première - 19.15 G
telijk nieuws - 19.45 Les petits dröles - X)
20.30 F"
Teletheque, un auteur,'une oeuvre (tv-
- 22.10 Cafe-théatre (kort toneelstuk) -
3.05 lv
10.30 A2 antiope - 11.15 A2 Antiope - 12.00
Nieuws - 12.08 L'academie des 9 - 12.45
Nieuws - 13.35 Les amours romantiques -
13.50 Aujourd'hui la vie - 14.55 Ces merveil
leuses Pierres -15.55 La chasse aux trésors -
16.55 Entre vous - 17.45 Rècre A2 - 18.30
C'est la vie nieuws -18.50 Des chiffres et des
1 - 19.15 Gewestelijk nieuws - 19.40 Le
- 20.00 Nieuws - 20.30
pas d'accord - 20.40 L'extravagant
met Gary Cooper, Jean
Mardi cinema - 23.35
17 00 Regionale programma's - 19.50 L'in
specteur Gadget - 20,00 Les jeux de 20
heures - 20,30 D'accord, pas d'accord - 20.35
Pouic-Pouic (komedie met Louis de Funès,
Jacqueline Maillan, Mireille Darc e.a.) -
22.05 Nieuws - 22.25 Bleu outre-mer - 23.15
Prélude k la nuit tot 23.30
8.10 Schooltv - 9,25 Sesamstrasse - 10.00
Nieuws - 10.03 Vor den Augen der Welt -
12.10 Ich will dooh nur dein Bestes! - 12.55
Persoverzioht - 13.00 Nieuws - 13.15 Video
text für alle -16.10 Nieuws - 16.15 Wiederse-
hen mit Tibet - 17.00 Musik fü auge (filmmu
ziek) - 17.60 Nieuws - 18,00 Hier und heute -
18.25 Sag das nochmal Darling - 19.00
Falcon Crest (feuilleton) - 20.00 Nieuws -
20.15 Die Montagsmaler (spelprogramma) -
21.00 Panorama - 21.45 Dallas (feuilleton) -
22.30 Tagesthemen - 23.00 Arena - 0.00
Nieuws
10.00 Overname D-l - 1ÏS.57 ZDF - ihr pro
gramm - 16.00 Nieuws - 16.04 Moeaik -
16.35 Mandara (avonturenserie) - 17.00
Nieuws - 17 15 Tele-illustrierte - 17.60 Ein
wort aus Musik -18.20 Konferenz der Tiere -
18.57 ZDF - ihr programm - 19.00 Nieuws -
19.30 Auf dem Falschen Dampfer? (reporta
ge over zeelui - 19.55 Sport aktuell - 21.45...
Aber allee ist hier dooh so langweilig - 22.30
Alexander M&rz (tv-spel) - 0.30 Nieuws