•c I RED STAR HAASDONK - ZDLTSE 2-1 Nog zwak uitgedrukt WAAS DAMESVOETBAL Kamillekes Aalst - Cercle Brugge: aantrekkelijk duel met veel doelpunten im Voorbije weekend meer dan lonend voor de Dendermondse rugbye! BEERSE S.K. - KAMILLEKES AALST 1-2 Kamillekes met steeds meer kohesie en discipline naar middenmoot elw WAT IS EIGENLIJK KORFBAL DEURNE-APPELS 6-4 Buggenhout terug in opmars Gemiste strafschoppen SETOK 36 - 18.11.1983 - De Voorpost De Red Star-meisjes hebben zich zondag niet in het minst laten beïnvloeden door de betere klassering van Zultse en speelden eigenlijk heel de wedstrijd door als meest homo gene en gevaarlijkste formatie. Toch konden de gasten even voor het halfuur op voor sprong komen wanneer een hoekschop tamelijk zwak werd ingeschoten en thuiskeepster Nadine De Meester te laat reageerde. Tijdens de tweede helft werd de Wase dames stelden zich de gelijke stand al vroeg tevreden met een duidelijke bereikt. spelkontrole. In de 42ste minuut mocht Els Wel merkwaardig dus dat de Van Daele immers een hoek- Red Star-formatie weinig of schop geven en deze werd door geen moeite had tegen .direkte Christine Giebens binnenge- toprivaal Zultse nadat enkele toetst. Van dan af lieten de weken terug reeds sterk werd thuisspeelsters niks meer aan gespeeld bij die andere smaak- het toeval over. maar schoten maker uit de reeks. Bellem. respektievelijk Kathy Mertens Het is dan ook niet zonder en Karine Hendrickx uit kans- reden dat voorzitter Coene en rijke posities over. Even na het zijn mensen al lichtelijk aan de uur veegde Katny Mertens alle titel beginnen te denken. Het twijfel weg met een prachtig is immers bij deze belangrijk afstandsschot tot in de Zulte- aan te stippen dat onder ande- muit. De voorsprong kwam re Lesley Van Haver nog naderhand nooit in gevaar, en steeds gekwetst is. dat ook DAMESVOETBAL Inès Phillips moest vervangen worden zondag en dat de doel- vrouw Nadine De Meester zelfs met één vinger in de plaaster speelt! Nu zondag gaat men naar Wip- pelgem en dat kan al een ge deelde eerste plaats opleveren omdat de koploper een dagje inaktief blijft. Tenslotte, en dat is ten per soonlijken titel, vonden we het wel bedenkelijk dat deze eer ste provincialer momenteel op zulk een slecht terrein moet aantreden. Gras was er op het B-terrein van Red Star Haas donk (mannen dan) nauwelijks te bekennen, zodat het zand vrijelijk opstoof. Hierin komt binnen de kortste keren wel verandering, mogen we hopen, of is een promotie van de da mes noodzakelijk om op een grasveld te mogen spelen? M.N. Zaterdag gaan de Kamillekes aan de eigen vertrouwde Zandberg in de clinch met Cercle Brugge, dat vorig seizoen met gereputeerde speelsters als stopper Peggy Van dr Maelen, middenvelder Rita Bul- tinck en spits Marleen De Nolf slechts negende eindigde met twintig punten. Ook dit seizoen geven de Brugse meisjes, die opnieuw beroep kunnen doen op goalgetter Sandra Temmerman, blijk van weinig kontinuïteit in hun prestaties. Vorige week tegen Begijnendijk werd het 5-5. tegen minder gereputeerde ploegen werden echter punten verspeeld terwijl Standard Luik op Cercle dan weer zijn enige kompetitiepuntje verspeelde. Een onberekenbare ploeg dus met niet minder dan vier meisjes die ooit interna tionaal waren of het nog steeds zijn. Rita Bultinck bijvoorbeeld kapte na de laatste interland tegen Denemarken met de nationale ploeg, nadat ze negen jaar tot de vaste titularissen behoorde De Brugse vrijschopspecialiste verklaarde de ekstra inspanningen die zij met de Rode Duivels moest leveren, niet meer aan te kunnen. Zij blijft zich echter inzetten voor de Cercleladies en wordt voor de Kamillekes ongetwijfeld een -la dy» die in het oog zal moeten gehouden worden. Met een doe/gemiddelde van 15-14 een ploeg die blijkbaar gemakkelijk scoort doch ook evenveel inkasseerl en een Aalsters elftal, dat de jongste weken zo te zien ook weer de weg naar de nellen hebben gevonden, kan het morgen aan de Zandberg een lekker partijtje voetbal worden met veel doelpunten gekruid... Dit duel tussen twee ploegen om een plaatsje tussen de goede middelmaat wordt geleid door de Truien.se scheids rechter Balde wijns. C.T. «KM W.ïfM'A W%}. Damesvoetbal: Kamillekes Aalst met hun nieuwe trainer Frans Daelman. (per) De 7e speeldag bracht geen ver rassingen. Temse had geen moeite met de Lokerse Ladies, en met hun overwinning komen ze op gelijke hoogte van Den- dermonde. Rupelmonde zakt weg uit de subtop na de neder laag op Si. Pauwels. Die zitten dan weer stevig in 3e positie. In de zondagreeks blijft D. V. K. 1664 de ongeslagen leider, al was dat niet zo vanzelfsprekend gezien hun nipte zege over V.K. Hamme. 1 Sportieve, wedstrijd. De thuis ploeg nam voorsprong langs Coene. Enkele minuten later mocht Temse een strafschop nemen. Peleman kende geen genade en trapte onhoudbaar binnen. Nog vóór de rust kwam er een tweede strafschop, maar Bogaert schoot naast. Na de koffie kwamen de Lokerse meisjes iets meer naar voor. en dat werd beloond met een doel punt van Bertels. Hierna gin gen de bezoekers nog meer aanvallen, maar de verdediging van Temse Het zich niet meer verschalken. Coene kon op een tegenstoot zelfs een tweede doelpunt maken, en even later maakte zij de hattrick rond. D. V.K. Grembergen 0 Wijn veld 5 Zware cijfers voor Grember gen. Eerste overwinning voor de bezoekers in dit seizoen. Het begon met een goedkoop doel punt, geschonken door Eliano. die in eigen nelten wegwerkte. Even voor de rust maakte De Baere er 0-2 van. Na de pauze draaide alles nog beter rond bij Wijnveld en er kwamen nog meer doelpunten van De Baere (2) en Maes. St.-Pauwels 6 Rupelmonde 1 Reeds op de 2e min. skoorde Cauwers van Si. Pauwels toen de Rupelmondse portier slecht uittrapte. Even nadien trapte zij nummer twee tegen de touwen, en bij de rust was het al 4-0 via De Bock en Samson. In de tweede helft komt er nog een treffer van Cauwers. Van Cleemput (R) redde de eer voor haar ploeg, en met een prachtig schot kon Van der Haegen de eindcijfers vast leggen. ,:'c Damesvoetbal, Haasdonk - Aalst: De doe/wachtster van de ajuinen was klemvast, (dn) Hof stade 1 Luitentuit 0 Hoewel de bezoekers zeer goed speelden, moesten zij de punten in Hofstade achterlaten, vooral omdat de voorspelers ettelijke kansen verspeelden. Op een van haar zeldzame tegenaan vallen had de thuisploeg suk- ses. en het w«s Huylebroeck die aantekende. Na de rust was het spel iets meer gelijkopgaand, en de lokalen mogen hun overwin ning danken aan de prachtige tussenkomsten van hun doel man (vrouw!) Persoons. D.V.K. Gent 2 V.K. Hamme I De Gentse leider had het niet onder de markt met de Hamse hekkensluiter. Die nam de Gentse verdediging serieus op de korrel met goed samenspel en snelle aanvallen. Toch scoorde Katty Ide eerst voor de thuisploeg. Enkele minuten la ter kwamen de anderen op ge lijke hoogte via Pascale Corner lis. Direkt maakte Ide weer een doelpunt en dat was dan pieteen de eindstand. Na de rust was er nog mooi voetbal, maar het echte doelgevaar zat er niet Rangschikking weekendreeks 1. Qendermonde 7 12 2. Temse 3. St. Pauwels 4. Rupelmonde 5. Willebroek 6. SK Ladies Lok. 7. Wijnveld j 8. Grembergen Rangschikking zondogrté 1. D.V.K. 1664 2. Hofstade 3. Bucht 4. Luitentuit ..3 5. V.K. Hamme Het was in feite te voorspellen' Na de prachtige wedstrijd die de Ros Bciaardzonen tegen het Brusselse British hadden gespeeld, en die slechts door een blunder van de scheids rechter werd verloren, was iedereen al zeker van een rede lijke prestatie tijdens het tor nooi voor de Beker van Vlaan deren, Op II november traden immers 7 Vlaamse ploegen aan te Laakdal om deze prestige - bekcr in de wacht te slepen (British en Bulldogs traden niet aan!) De Dendermondse ploeg (die niet minder dan zes reserves bevatte) begon nogal aarze lend aan de eerste wedstrijd tegen R.C, Leuven, en had ei zo na uit het tornooi gelegen, ware het niet dat uitblinker Moortgat. na een krachtige ak- tie van Dannv Ouintclicr. in de slotminuut de stand gelijk bracht. Sluys miste de omzet. Verlengingen brachten niets op. dus zou de beslissing vallen met dropshots. En daar bleken de Dender mondse ruggers beter in. Zo wel Erwin Van der Vekcn en Peter Van de Putte als Wieter Vermeulen legden de bal tus sen de palen. Naar dc halve finales dus. De volgende hinderpaal op de weg naar de finale was de thuisploeg. R.C. Laakdal, die kon rekenen op dc steun van het publick. Een makkie werd het niet. maar de Laakdallers bleken toch niet in staat Dcndermon- de ernstig te bedreigen. Een sterke Oostvlaamsc ploeg leg de de eindcijfers dan ook vast op 0-16. Dat het eersteklasser Rubes zou zijn. die DRC partij zou geven, werd algemeen ver wacht. De Antwerpenaars kre gen van het Limburgse Bree deze finaleplaats echter geenszins kado. Slechts met een nipte 0-4 overwinning kon den zij zich plaatsen (Bree zou later beslag leggen op de bron zen plak!). Rubes. de enige Vlaamse ploeg die in eerste Nationale afdeling speelt, is eigenlijk nooit beste maatjes geweest met dc DRC. DRC was vorig seizoen trouwens een van de weinige ploegen die Rubes. op zijn weg naar dc titel, vorig jaar een nederlaag toediende. Bij dc aanvang van de wed strijd ging het er dan ook be hoorlijk hard aan toe. Men was duidelijk niet van plan om mekaar iets kado te doen. De Antwerpenaars namen het ook niet te nauw met de spelregels, en ref. Chris Verstockt was verplicht twee van hun spelers van het veld te sturen, om erger te voorkomen. -Dit incU dent legde de wedstrijd zon beetje stil. Niettemin kreeg DRC enkele kleine kansen via penaltykick. maar zowel Sluys als Scrivcns (die zijn wcdcroptrcdcn deed) misten tweemaal. Over de laatste vrijschop is het laatste woord trouwens nog niet ge zegd. De ene lijnrechter keur de hem goed. dc andere keur de hem af. Antwerpen daarentegen, be nutte de enige kans in de wed strijd. en kwam op vijf minu ten van het slot aan punten met een pcnaltvkick. Óp die manier won Rubes Edegem met de kleinste score voor de vierde opeenvolgende maal dc Beker van Vlaanderen. Iedereen is hel er echter over eens dat het resultaat van de DRC schitterend was. Met spanning werd uitgekeken naar de kompetitiewedstrijd twee dagen later, die moest worden gespeeld tegen Black Star Charleroi, een ploeg die vorig jaar nog in eerste speelde en dc finale van dc Beker van Belgic betwistte. In elk geval, de DRC leek er op zijn minst weer bovenop. BLACK STAR CHARLEROI 13 DRC 27 In Charleroi trad DRC aan met een gewijzigde opstelling. Captain Patrick Scrivcns ver huisde van dc full-back positie naar de opcnersplaats, terwijl zijn basisplaats werd waarge nomen door Bruggeling Luc Van Ekstcrgcm Peter Van de Putte, op zijn beurt, werd cen ter. terwijl Jean Van den Bos sche als vleugelspeler fungeer- 1' Nationale de. Een gouden zet van trainer Frans Van der Veken. zoals later zou blijken. Nieuweling in de ploeg was Francois, een Franse student die aan de Internationale School te Brugge studeert, en voor één jaar zijn diensten ver leent aan de Dendermondse club Hij speelde meteen een opvallend sterke wedstrijd. Dat Black Star geen provin ciaal ploegje is. maar een tak- tisch zeer geroutineerd team. mochten de DRC-ers al dade lijk ondervinden. In minder dan geen tijd kwamen ze op een 13-0 voorsprong. Pol Bec kers kon echter vlak voor de hclftwisseling de schade beper ken. Scrivcns zette om. (13-6). Na dc korte pauze begonnen de Dcndcrmondenaars. over tuigd van hun mogelijkheden, er pas goed aan. Het Dender mondse pack. met als opval lendste figuren Leo Sens en Francois, won alsmaar meer ballen voor de driekwarten, wat snel resultaat zou hebben Nadat Sluys op kracht gezorgd had dat het verschil tot 1 punt was teruggebracht (13-12). le verde goed samenspel van de driekwarten voor beide vleu gelspelers verschillende moge lijkheden. Eerst was er de try van loco motief Moortgat. die de bal voor de neus van 2 verdedigers wegkaapte en in de sprint niet meer te, achterhalen «l enkele minuten later J Jean Van den Bossch. een mooi shot van Wietj meulen. om n duik te besluiten, Deoi van Scrivcns faalden! keer. Eindstand: 13-2 En meteen de eerste tieoverwinning in een reeks, hopen de DRC-en^ Voor het DRC-tcam vrijdag en zondag: Erwin Van der Veken.l Sluys. Wicter Vermei Vcrhofstadt. Peter VÏ Putte. Jean Van den Jo Van den Bossche, kers. Patrick Scrivcns.l tiaen Michem. Luc Vi stergem. Danny Amc Van den Bossche, Joaj schuercn, Leo Sens. Ft Jo Moortgat. Dammc. Randbemerkingen: In het reserveteam viel Moens weer op door zijne rispelijke tallonage' Voor het eerste teamisl£Pc. man Van Hauwcrmeirea steeds gekwetst (enkel) - Scrivens speelde dc wedat ingepakt zoals een (knickwetsuur) Ex-captain Maetens weekend gekwetst. eerste h a goed itbrocck, ondt zo dc rust k< tomen talies wai dc gastei De Kamillekes kwamen in Beerse met hetzelfde elftal aan de aftrap als de week tevoren tegen Borgloon. En in dezelfde 4-3-3 opstelling die in de thuiswedstrijd tegen de Limburgse ploeg suksesvol was gebleken met drie doel punten binnen de zeven minuten. Weer met drie aanval- sters dus en opnieuw ook er onmiddellijk overrompelend tegenaan. Al na vier minuten kon Ann Eeckhout de score hebben geopend, maar op enkele meters van het doel besloot zij nog in de handen van de lokale doelvrouw. Gelijkmaker die er nooit had mogen komen! Dat was slechts uitstel, want toen Greta Van Hauwermei- ren aan de 21e minuut Veerle De Wint aanspeelde en deze foutief tegen de vlakte werd gehaald, nam ze zelf de vrij schop, Ann Baudouin komt in het bezit van de bal, is de keeper te snel af en besluit in doel: 0-1! Jammer genoeg komt de ge lijkmaker reeds vier minuten later op het bord wanneer Gre ta Van Hauwermeiren de bal terugspeelt naar Ingrid Claes- sens, die sekondenlang talmt. Brenda Van den Eeckhoudt komt uit, maar de linksbuiten van Beerse maakt van dit on begrijpelijk misverstand in de Aalsterse verdediging gebruik om een doelpunt aan te teke nen dat er nooit had mogen komen. 1-1 en alles is dus van voorafaan te beginnen... Maar geenszins uit het lood geslagen blijven de Kamillekes drukken en vlak vóór de rust wordt hun ijver beloond. Ann Eeckhout rolt de hele verdedi ging van Beerse op en als iedereen verwacht dat zij zelf zal gaan afdrukken, plaatst zij onbaatzuchtig bij dc nog beter geplaatste Veerle De Wint. die de bal met een kanonschot onder dc deklat tegen het net katapulteert. Met 1-2 volgt het rustsignaal van scheidsrechter Oplynus. Ontketend Beerse kan overwin ning niet afdwingen Voor de volgende veertig mi nuten komt dezelfde ploeg in de wei. nog steeds met drie spitsen, maar Beerse laat niet begaan en al ghuw wordt de snelle en keiharde Annemie Van Damme als lijfwacht bij spelmaakster Horemans ge plaatst, nog later plooit ook Veerle De Wint wat terug en tenslotte blijft alleen Ann Eeckhout als eenzame spits opereren. Een ontketend Beerse dwingt twaalf hoekschoppen af die op het smalle plein zonder uitzon dering gevaarlijk zijn. In die periode houden Brenda Van den Eeckhoudt en Trees Van Geert het positief resultaat voor de Kamillekes op het bord. Annemarie Horemans, die het danig op de heupen krijgt om dat Annemie Van Damme haar geen greintje vrijheid gunt. wreekt zich door een fikse natrap op Ann Baudouin. Onder het goedkeurend oog van kontroleur Jan Peelers stuurt mevrouw Oplymus de Beerse internationale naar dc kleedkamers. Met nog een kwartier spelen voor de boeg ziet Beerse het met tien tegen elf niet zo erg meer zitten en kunnen dc Aal sterse meisjes wat rustiger ade men en in de laatste wedstrijd- sekonden is Veerle Dc Wint zelfs nog dicht bij een derde doelpunt. Haar knal wordt via de deklat echter opnieuw het veld in gekaatst en het blijft 1- Een onverhoopte zege voor een ploeg, dié iedere week aan kohesie wint en gediscipli neerd het resultaat speelt. Met zes op acht uit dc laatste vier kompetitiewedstrijden is de Aalsterse ploeg op weg naar de middenmoot van de klasse ring. Er wachten echter nog enkele zware opdrachten vóór de eerste ronde ten einde is erj„ het wordt dus nog vijf weken hard knokken vooraleer men aan de winterrust mag denken... Kamillekes Aalst Brenda Van den Eeckhoudt. Ingrid Claessens. Trees Van Geert, Ingrid Van den Neuc- ker en Anr. Van dei Eeekcn. Ann Baudouin. Greta Van Hauwermeiren en Nicole Ver- hoft. Ann Eeckhout. Veerle De Wint en Annemie Van Damme De wissclspeelstcrs Nicole Van Israël. 1 lilde Dae- lemeans en Hilde De Neve kwamen in Beerse niet in het veld. Cyriel Temmerman In korfbal, dat weten jullie be slist, spelen jongens en meisjes in één ploeg op hetzelfde mo ment. een en dezelfde wed strijd. Zoiets is zo goed als- Uniek in de sportwereld. Maar dat is eigenlijk ook één van de redenen waarom korfbal in het begin zo weinig ingang vond. Ploegsport was mannenwerk, dacht men. Dames toegelaten, dat wel, maar beide seksen in één ploeg, kom. kom. ernstig blijven. Het was de Amerikaanse on derwijzer Nico Broekhuysen die in 1903 deze balsport be dacht. Of beter: afleidde van een Zweeds balspel «ringboll» Meer dan veertig jaar later was korfbal nog altijd een «on deronsje» lussen Nederland en België. Pas na de tweede wereldoorlog kreeg het ook be kendheid en aanhangers in an dere Europese landen en in Amerika en Australië Bij korf bal vind je dus in elke ploeg zes mannen en vrouwen Ze moe ten proberen zoveel mogelijk de bal in de korf van de tegen strever te gooien. En die staat 3,5 meter hoog. Een wedstrijd duurt in totaal 90 minuten en zoiets vraagt heel wat van de spelers. Weinig echt krachtver toon weliswaar, maar wel snel heid. behendigheid, veelzijdig heid (men is zowel aanvaller als verdediger) en vooral: zin voor samenspel. Want er zitten een paar spel regels in die ervoor zorgen dat iemand die het graag in zijn eentje doet, beter meteen thuis blijft. Met de baI mag niet gelo pen worden. Men moet hem dus steeds snel en raak door geven. Korfbal wordt ook binnen gespeeld, op een kleiner terrein. Een wedstrijd duurt dan 2 maal 30 minuten. Zoiets heet mikro- korfbat. Korfbal is een pracht- sport die voor een harmonische ontwikkeling van de hele per soon zorgt! En die daarom ook we! bij jullie op school te spelen is. Hopen we. Inlichtingen en wetenswaar digheden: Kon. Belg. Korfbal- bond, Lebaudystraat 34, 2060 Merksem. Aantal aangesloten klubs: 64, aangeslotenen: 7.199 Verspreiding: enkel in de pro vincies Antwerpen, Oost- Vlaanderen. Brabant en Luxemburg. Basisuitrusting: voor hm palen en manden (2),/iT (ong. 6000 fr 1600 fr. Voor de spelers: korjhi (1400 fr.), shirt 400 fr.) Andere onkosten: gratis. Aansluiting: 51 fr. per jaar, andere klub: gebruik van terrmi 400.000 d 600.000fr. Is de aansluiting pint der jaar vrij indien Minimumleeftijd voor ting: 8 jaar. Aantal uren oefenen pa jongeren 2 uur, later 3 w JosMi Wanneer men na de wed strijd de balans opmaakt dan zien we dat precies twee gemis te strafworpen van Appels be slissend waren. Nu werd afge sloten met 6-4 maar het kon evengoed 6-6 geweest zijn De afwerking is niet wat ze vroe ger was. Het spetterend vuur werk van doelpunten krijgen we niet meer. Wel wordt een veldoverwicht aan de dag ge legd, maar dat is niet voldoen de om een wedstrijd te win nen. Dc rust ging in met een 3- 2 stand, maar precies voor de rust miste Appels een straf- worp. Na de koffie slaagde Appels er in om een veldover wicht aan de dag te leggen dal 45 minuten zou aanhouden. Deurne kwam er enkel met uitbraakpogingen nog aan te pas en wanneer Appels dan zijn tweede strafschop miste en Deurne nadien aan twee kan sen genoeg had om evenzoveel korven te maken stond Appels op achterstand. Deurne verde digde zich hardnekkig en be gon de wedstrijd te bevriezen. Bal houden was het geblazen en toen Appels nog een straf schop tegenkreeg miste Deur ne niet en plaatste de bezoe kers op 6-4. Het hoeft niet gezegd dat de vele supporters die de reis naar Deurne had den meegemaakt ontgoocheld waren. De korven werden ge maakt voor Appels door Wim De Wilde 2 en Edwin Borms 2. Reserven Deurne g Appels 4 Ondanks het sterke verweer van Tonia Michiels en Luc Eeckhoudt die onder hun beid jes voor elk 2 korven zorgden, kon Appels niet aan het lang ste eind trekken. Deurne toon de zich vooral in dc tweede helft de betere ploeg en hoe het Appelsc twaalftal zich ook inzette aan deze thuisploeg had men een te sterke klant. Anoré TWEEDE AFDELING KLAVERKEN 19 JABBEKE jo Buggenhout hield gedurende de vijftig minuten de wedstrijd in handen. Na 15 minuten had Jabbcke nog niet kunnen sko- ren. terwijl Buggenhout al ze ven maal de bordjesman aan het werk had gezet. 1-Iet onder scheid tussen de beide ploegen lag hem vooral in de sterke verdediging van de thuisploeg. Frank De Macrschalck ver wendde de talrijk opgekomen supporters met enkele specta culaire tussenkomsten. Daarna scoorden beide ploegen om beurten. Na dc rust (9-3) wij zigde de opstelling van de grocn-zwartcn. J.P. De Vos werd van vleugelspeler ge transfereerd naar achterspelcr. Dit leek geen te beste taktiek, want Jabbekc kwam terug tot 11-6. Alle spelers namen hun oorspronkelijke positie in en Buggenhout scoorde terug era soepel. Eindstand. 19-10. Doelpunten van De Vos 7, Dc Macrschalck 5. Vertonghen Pol .5, Vertonghen Dirk I. Doms I. RESERVEN KLAVERKEN j6 JABBEKE 12 De thuisploeg opende de aan val met enkele verre worpen Koen Van Malderen scoorde zes maal na elkaar. Jabbekc probeerde de overmacht te doorbreken maar bleef dik wijls bij de tweede worp in gebreke. Ruststand 11-3. In de tweede spcelhelft kon Jabbeke veel van zijn achter stand inhalen, door enkele grove flaters van dc Buggcn- houtse verdediging. Eindstand 16-12. Doelpunten: Van Malderen Koen 8. Brusselmans P. 2. Meersman 2, Moernaut 2. Se- gers 2. DERDE AFDELING: KLAVERKEN 5 EDEGEM |8 Bij gebrek aan een klasrijke werper, bleef Buggcuhout dik wijls bij dc tweede worp ste ken. Voor Edegem was het dan wel gemakkelijk om tegen te skoren. DERDE AFDELING: DWORP 2 KLAVERKEN B 34 Buggenhout versterkt met sol daat-milicien Peter Roggeman overrompelde dc Brabantse ploeg. Dc landsverdediger nam ook de meeste doelpun ten voor zijn rekening WEDSTRIJDEN VOOR VOLGEND WEEKEND: 2de A. Lissewegc-Klavtrto 2de B: Lisscwcge-Klaveitfl Dames: Snellegem-Klar1" 3de afdeling: Zon. 9.30 u Klavcrker B Zon. 10.30 Temse C Klavertó OC AALST GROEN-WIT 0 Grocn-Wit mocht niet scoren OC kwam tijdens dc eerste helft slechts vier maal voor het docj van Patrick Vccckman. die tien minuten voor rust toch geklopt werd na hoekschop. Onvoorstelbaar. Hoe de groenwitte aanvallers ook aan legden, een nochtans onzekere lokale doelman kregen ze niet klein. Als dat toch al eens gebeur de, bracht dc lat redding. Dus stond er na 45 minuten nog steeds een gevleide 1-0 stand voor O.C. op het bord. Na de herneming zagen dc toeschouwers een ietwat meer verdeeld spelbeeld. Maat waren de beste kansen Grocn-Wit. Tot tweemaal 1 werd voor een strafschop?! pelccrd, maar ref Van W hem gaf geen krimp. Grocn-Wit meer dan de, konden noch De noch De Grom, noch Te man. noch Van der Biest wezenlijken. Het bleef bij dat ene punt. dat twee punten" OVERIGE WEDSTRIJD^] SP Dresscl-Wcmbley Molenboys Opwijk- Apostclken BI. Wit-Tijl Snas Leeuwerik-Pluim A2 77-Moorselb

De Voorpost | 1983 | | pagina 36