I L- 7?7 II.: H.B.C. DENDERMONDE E.V. AALST: 12-17 Aalst duidelijk sterker 0-54 'p' Een hele bedoening 4' D.B. Kortrijk - Avanti Lebbeke II: 25-25 Verdiend puntje voor Kortrijk WÊb- 3! N.: SASJA 2 - ROBUCQ BUGGENHOUT: 17-21 Dank zij knappe tweede helft H: AJAX LEBBEKE - MAASMECHELEN: 21-18 Saaie bedoening 1' P.: WAASMUNSTER - AT. TEMSE: 17-20 Temse in moeilijkheden 11: VITAL GENT - S.K. GREMBERGSE: 23-24 Hopeloze situatie rechtgezet JEUGDHANDBAL 11: MELVEREN - AVANTI FEMINA LEBBEKE: 8-20 De tegenaanval van Hilde 2'H: HECHTEL - AVANTI FEMINA II: 12-9 Ondanks goede eerste helft 2'N: T.V. EKSPRES GERT - E.V. AALST: 9-12 Wijnant bepaalt eindresultaat VITAL GENT 2 - S.K. GREMBERSEII: 27-20 VP.: ZWIJNAARDE II - E.V. AALST II: 12-20 Probleemloze zege Initiatie Langlauf te Aalst HANDBAL 26 februari 1983 werd in het kader van de 1/2 finale Herreweghe 3. M. Baycns 5. He Beker van Oost-Vlaanderen de wedstrijd H.B.C. R. Baycns 2. Eckart 2. G. Van Pn rmnnde - E.V. Aalst betwist. De toen in 4' afdeling Malderen 2,J. Meert. Verhae- ilte Dendermondenaars wonnen tegen het in 2' ^en De Doncker. Van Den ■Me 'pelende E.V. Aalst met 22-21. zij het dank zii ÏÏ5 doelpunten voorgift. Nu beide ploegen in 3' afdeling Reserven: flT,j n is de krachtverhouding niet zo sterk gewyzigd. Dit H.B.C. DENDERMONDE - i.l men kunnen opmaken uit de einduitslag maar de E.V. AALST: 15-9 P? éTrkelijkheid is toch wel anders. R. Van der Vekens leidde zijn J lt jonge ploegmaten naar een 8-4 Herdaad. zaterdag toonde goed derby werd het met maar ruststand en tijdensde 2' helft .kt zich. duidelijker dan het met Aalst als winnaar won kon Aalst de opgelopen ach- drcsultaat laat vermoeden, toch de duidelijk sterkere terstand niet ophalen sterker dan het zwalpende ploeg. Scoorden: •rmonde dat op geen en- H.B.C. Dendermonde: Man- H.B.C. Dendermonde: Aesaert Iuücnblik de indruk gaf echt naert en VanRenterghem. De 2. Kerremans 3. Goossens 2 kunnen wedijveren met de Pauw. Batselier 1. Van Cau- Claessens 2. Van der Vekens «zoekers. Dat H.B.C. toch wenberghe 8. Bouteille. P. De 3, Bouteille 1. en tijd m de wedstrijd bleef Swaef. St. De Swaef. Trien- E.V. Aalst: Van Den Bossche danken zij aan de prachtpres- pont. De Bock 2. Hoorelbeke 2, De troch 1; F. Van Herre- ie van doelman Mannaert 1, Gyssels. weghe 1, E. Verhaeven 5. ,aande schietkracht van Luc E.V. Aalst: Mertens E. Van Van Cauwenberghe. daarnaast malderen. Steemans 2. R. Van EVA lijkt het wel een woestijn. Maar ook E.V. Aalst kon ons volledig bekoren. Enkel ns het eerste kwartier (1- draaide het echt vlot bij de tenaars en dat de bezoe- stilvielen omdat Dender de er soms te hard tegen ging, noemen wij maar een -nm/e uitleg- «ooniJ [:endracht beheerst weliswaar voortreffelijk het spelpatroon met 2 pivots maar verwaar loost "duidelijk zijn tweedelijn die veel te weinig zelf zijn kans pat. Daardoor kon Dender- J- tijdens de eerste helft wedijveren langs L. Van Cauwenberghe die alle thuistreffers scoorde in deze eerste periode. Via 5-6 werd een 5-7 ruststand bereikt. In het begin van de tweede helft sloeg Eendracht dan toch de definitieve kloof. Het werd 5-10 en na 45' leidde Aalst met treffers van Eckart en Van Malderen met 9-14. Het werd zelfs 9-16 vooraleer het rom melende Dendermonde nog iets kon tegen doen en de alge mene malaise bij de thuisploeg «erd nog duidelijker toen spe- HandbalDendermonde-Aalst: Ondanks de prachtprestatie van lemen coach in het openbaar doelman Mannaert verloor Dendermonde (x) gingen redetwisten. Een echt De Voorpost - 25.11.1983 - 35 6, Van Cj t, Poffial 'an de eek 2, Wij )e Man :ters 16, j 22. B® dat tra» de shoes i Werkzaai lelettenla ite te sm Ürijdbegin met een vrij experi- der handbal dat men van hen Ajax Lebbeke: De Bruyn en jjet wedstrijdverloop in acht een mannetje moeten plaatsen mentele opstelling slaagde niet gewoon is. Toch zorgde Van Bosbeke, Quidé Van Me- genomen. Kortrijk bleek in- op de sterspeler bij Kortrijk it de jonp Ajax er nictin afstand te ne- kapitein Dirk Huyck nog voor degael 2, Holbrecht 1, M; derdaad verrassend sterk en maar ook in de tweede helft men en na een gelijkopgaande een maximale 19-13 voor- Huyck 2, Hendrickx 10, J. Van aangezien voor Avanti nu eens bleef een niet van tegenslag De feyter 1 teerste helft tussenstanden 4- sprong vooraleer de wedstrijd- Biesen, Luypaert, D. Huyck 4. niets meeviel waren de Lebbe- gespaard blijvend Avanti op s 4 en 6-6 leidde de lusteloos concentratie wegebde en kenaars vrijwel gans de wed- achterstand (17-15). Met nog tch die spelende thuisploeg amper met Maasmechelen de schade kon iitliep tot? iet meen de laas ert 8, Vu r 14, Zm laer 4, V: eyer 2D. 1 Tilburg! fouten at 53-52 U n en moge!/- :ge. Dun rdanwk e van e thuisjte ie: Toto Tallii S /an Pel® ent 12 )l2p..Dt' Dhacnfp «8 en. Dee® vot Baefli i geen!® 25-36 ns vlijtig Ie en M' ;erts koar n des* hoogste1 g dal ■rekupet* Bnip andere» i n er F' De Cc Van Dn Aertga pt Renet in 16p-( Comeh Een wedstrijd in het kader van een of andere Europese Beker heeft voor een handbalklub, waarvan hel bestuur toch uitsluitend uit liefhebbers bestaal die ook nog een andere dagtaak hebben, heel wat om het lijf. Hoe gaat dat nu vroegen wij ons af Om er nu eens het fijne van te weten spraken wij met W. Van Ransbeeck, de Lebbeekse penningmeester. «Naast het feit dal zo een evenement een bom geld kost aan de club, valt er inderdaad heel wat te doen vooraleer de wedstrijd gespeeld wordt. Het begint allemaal met een voorstel aan Belgrado betreffende hun tijdsgebruik tijdens- hun verblijf in België. De Joegoslaven maakten hierop gelukkig geen enkele opmerking maar vrijdag liep reeds een en ander fout wegens de mist. Zaventem was gesloten en na heel wat telefoons vernamen wij dat zij in Amsterdam waren geland. Via Amsterdam kwamen zij dan toch per autobus van de KLM in Zaventem toe waar onze autobus hen opwachtte, om hen in ons lokaal Vieux Temps af te leveren. Rode Ster was 14 uren onderweg geweest i.p.v. de voorziene 4 uren vooraleer zij het door onze lokaalhouder aangeboden avondmaal konden gebruiken. Vandaar ging het naar hotel Wets te Appels waar zij om 11 uur in bed lagen. Opvallend was dat zij naast alkohol ook geen koffie mochten drinken. zaterdagvoormiddag vlug boodschappen doen, scheermes jes en scheerzeep waren een gepreferrerd produkt, om daarna 2 uur te gaan trainen in de sporthal te St. Gillis. In de namiddag een bezoek aan Brussel, onder begeleiding van Nick Dauwe en G. Voet, waar zij duidelijk kontakt- adressen hadden en vooral schoenen en kleding van mee brachten. De avondtraining van 22 u. tot 23 u. werd afgelast wegens het te late uur. Zondagvoormiddag na een lange nachtrust, om 11 uur in bed zaterdagavond, werd een bezoek aan Dendermonde gebracht, middagmaal en voor bereiding op de wedstrijd om 18 uur. Zondag dienden wij ook de twee Franse scheidsrechters op te vangen in Brussel-Zuid. Met deze mensen naar het Brouwershuis te Opwijk waar zij gedurende 3 uur over een kamer beschikten, 's Avonds opnieuw naar Brussel voor het vertrek naar Parijs. Na de wedstrijd met de Joegoslaven opnieuw naar Appels. Na een avondmaal samen met onze spelers mochten dan toch de bloemetjes buitengezet worden en maandagmorgen bezoek aan de Dendermondse markt vooraleer via Zaven tem naar Belgrado te vertrekken». Inderdaad, een Europese wedstrijd is voor een liefheb bersclub een hele bedoening en als men er dan ook rekening mee houdt dat er ook nog een verplaatsing naar Belgrado mee gemoeid was kunnen wij ons voorstellen dat de Avanti- penningmeester zich meer dan eens in het haar krabte. EVA Handbal. Dendermonde-Aalst: een foutief ingrijpen van De Swaef zal Van Herreweghe niet beletten om te skoren voor Aalst (x) Buggenhout won dank zij een maakte het geheel nog wat waardoor de 17-20 eindstand knappe tweede helft van Sasja onoverzichtelijker maar toch op het scorebord kwam. 2 nadat tijdens de eerste helft kon naar het einde van de Robuco Buggenhout: Coppens zowat alles verkeerd liep. Het eerste helft toe Robuco meer Vercammen, Van Der begon al in de lc minuut toen en meer het spelverloop in Borght 3, J. Van Damme 3, Brouillard zijn worp op het handen nemen. Net voor de Brouillard 3, P Vermeir doelhout zag te pletter slagen rust bracht M. De Proft Robu- Van Gucht 1, Moyersoons 1. en kort daarna Robuco ook co terug tot 9-7. De Proft 2, Van Nuffel 5, Van niet kon scoren uit 7-m worp. Tijdens het begin van de twee- Damme 1, Rombout Meteen was het vertrouwen de helft speelde Robuco dan enigszins zoek bij de bezoekers bijzonder knap en met doel- R BuBuen- en hiervan maakte Sasja ge- punten van Van Nuffel-weer SAJIA II - Robuco Boggen bruik om tot 6-2 voorsprong te erg sterk op de 6-m lijn n0Ul- nemen na 20' spelen. Buggen- Brouillard en Van Damme, Op nieuw een gelijkspel voor hout, dat in verdediging goed werd in een minimum van tijd de Robuco reserven die in ver speelde, was in deze periode de 9-7 achterstand omgebogen gelijking met verleden seizoen aanvallend nergens en er was in een 9-10 voorsprong. Sasja opvallend betere uitslagen een wilskrachtige kapitein trachtte nog wel aan te klam- boeken. Brouillard nodigom met woord pen (11-12) maar een nu bij- Robuco Buggenhout: Coppens en daad zijn manschappen op zonder vlot spelend Buggen- F. Vermeiren. Macharis. te peppen. Een zwakke arbi- hout liet hen geen schijn van Vercammen 3, Ceulemans. De trage voor beide ploegen kans meer. Via 11-14 na drie- Vuyst 4, Cassiman, De Sutter, kwart wedstrijd werd het 13-18 Merckx 1. De Mayer 1, Verbe- 6' voor het einde. Toen werde len, Rombout 5. de teugels weer wat gevierd EVA Een verrassend sterk Kortrijk strijd op achtervolgen aange- 11' te spelen zag het er zelfs ontfutselde Avanti II een punt wezen. Het begon al met drie bedenkelijk uit voor de leiders toen de wedstrijdduur verstre- open doelkansen die op het die een 21-18 achterstand tel ken was. Inderdaad, toen de doelhout of de doelman te den. Agneessens zorgde er volle 60' rond waren leidde pletter sloegenende terugkaat- echter voor dat Lebbeke voor Lebbeke met 22-25 maar er sendebal driemaal een tegen- de eerste maal op voorsprong diende wel nog een vrijworp te aanval voor de thuisploeg op- kwam 6' voor het einde (22- worden genomen. Kortrijk, leverde die al evenveel maal 23), toch werd het nog 24-23 gedurende de ganse wedstrijd perfect werd afgerond. vooraleer Van Ransbeeck al bijzonder effektief vanop de Agneessens en Van Ransbeeck via een 7-m-worp en Agnees- Aja Lebbeke won tegen hek- 10-9. In de tweede helft kende beperken tot 21-18. Muiter Maasmechelen en Lebbeke gelukkig een goed Nog te vermelden dat trainer- m vuvikuvi uc vlI T ail via ccu ,-u™F -Bo wlde twee punten toe aan eerste kwartier en het resultaat speler Eddy Van Geel met een 9-m lijn kende toen wel geluk hielden Lebbeke weliswaar in sens de zege zowat uit het vuur kwarlier kon waasmunster thuisploeg Ititotaal. Hiermee is in feite lietmet op zich wachten. On- «lastige» knie op de bank bleef toen de bal via de Lebbeekse de wedstrijd maar de begin sleepten. Hoe het toch nog een verrassend sterk uitpakken en- strijd bleef, tfe gezegd over een wedstrijd der impuls van M. Hendrickx en dat de pas vader geworden «mUur» zo erg kaprioolde dat achterstand (4-1) werd slechts gelukspel werd schreven wij verrassend sterk uitpakken en strj Ajax geen bevestiging werd het met 16-12 ^ooraleer G. Holbrecht de geboorte van doelman Van Hove verrast in hetzicht van de rust opge- reeds. Dat Temse, zonder de gekwet- met holder-de-bolder handbal ste Erwin Buytaert, veel, te waardoor doelman Bruyninckx veel, aan trefkracht en spel- na 40' terug werd geroepen om doorzicht verliest, bleek nog de meubels te redden vooraleer maar eens te Waasmunster het te laat was. Dan bleef Tem- waar de thuisploeg bewees er se wel 4 a 5 doelpunten voor flink te zijn op vooruitgegaan, maar een trefzekere Van Sin- Vooral tijdends het eerste naye zorgde ervoor dat de kwartier kon Waasmunster thuisploeg steeds in de wed- biacbt van de knappe prestatie de Lebbekenaars die. nu de zijn eerste dochter vierde met werd en cr nog cen 25.25 stand haald. Rust 13-13. week vroeger tegen Hech- titel verloren lijkt opnieuw een mooi doelpunt. Qp het Wedstrijdblad kwam. Al «I. Vooral tijdens het wed- hervielen in een holder-de-bol- bij al geen onlogische uitslag, Ondertussen had coach De Nil Avanti II: W. Van Hove, M. Moeyersoon, B. Van Rans beeck 10, Agneessens 9, Van Den Broeck 1, Hertens 1, Van Langenhove, Waumans 1, P. De Smedt 2, De Ketelbutter, Met nog 20' te spelen leek SK Grembergse een verslagen ploeg. Vital Gent, toch duide lijk onder zijn werkelijke waarde gerangschikt, telde toen een 17-11 voorsprong en eigenlijk liet niets voorzien dat G.S.K. nog tot een zo sterk eindoffensief in staat was. Vooral niet omdat de Grem bergse spelers er nog weinig gemotiveerd bijliepen ontmoe- tigd als zij waren door een vermeende home-arbitra ge Maar tot veler verrassing vlot ic het plots heel wat beter bij Krogstrup en C°, de wedstrijd- motivatie kwam opnieuw en gesteund door een krachtige verdediging begonnen zij aan een eindoffensief waar tegen een plots zwalpend Gent nog weinig verhaal had. Stelselma tig werd de Grembergse ach terstand kleiner (20-18, 21-20) en 4' voor het einde waren zij langszij geraakt (21-21). Met nog minder dan 2' te spelen stonden de ploegen nog gelijk (22-22) maar twee nieuwe doelpunten van G.S.K. zorg den nog voor een niet meer verhoopte zege waardoor G.S.K. in het spoor van de leiders blijft. Nog te vermelden dat de eerste helft vrij gelijkopgaand verliep met naar het rustsignaal toe een aan een voorsprong bou wend Gent. Ruststand 12-10. Bij G.S.K. sprak men terecht over zyur verdiende punten. S.K. Grembergse: Vermaesen en Martens, H. Van Haute 2, J. "Van Hout4, Segers 6, Ras mussen 1, Impens 2, Krogstrup 7, T. Van Haute 2. leidde zowaar met 5-1 vooral- Waasmunster: De Gusseme eer de krasselende scheepsbou- A. Gyssels. Verdurme 2, Van wers iets konden tegendoen. Sinnaye 7, Quintelier 2. R. Als de bezoekers, met een Gyssels 1, De Kegelaer 2. Ver- knappe doelman Bruyninckx, lé 3, Buermans Picquer 1? Van dan toch een tegenzet vonden Beglen. tegen het tergend trage spel van At. Temse: K. Bruyninckx 2, Verlé en C°, raakten zij toch op M. Van Buyten D. Buytaert 5. voorsprong en met een 6-9 rust- Mets 1, W. Van Buyten 3, stand zag het er maar uit dat Dauwe 4. Baeck. Heirbaut 1. het liedje uit was voor de thuis- Vejcauteren 4. Lyssens, De ploeg. schepper. Maar opnieuw begon Temse eva Handbal: Kadetten van Avanti Lebbeke I (x) Avanti Femina boekte een probleemloze zege tegen Meive ren dat gewoon overspeeld werd door de vinnige tegenaan vallen van Hilde Bleyaert die op haar eentje voor 15 treffers zorgde! Alle pluimen naar Hilde werpen zou nochtans verkeerd zijn want het was vanuit de verdedi ging dat de mogelijkheid tot tegenaanval ontstond. Trainer Cornelis zorgde inder- sieve verdediging die dank zij daad voor een bijzonder agres- ver uitstappen Meiveren in de Ümeshandbul. Keeper Van Langenhove van Avanti Femina Lebbeke (x) problemen bracht. De Limbur gers leden hierdoor bijzonder veel balverlies en als het Bleyaert zelf niet was die de bal onderschepte werd zij door haar ploegmaten gelanceerd. Het begon nochtans niet zo goed voor Lebbeke dat in de tweede minuut op achterstand kwam en mede door enkele eigenaardige beslissingen van de scheidsrechters eerder moeilijk op gang kwam. Langs Bleyaert en Cools werd het toch 1-4 na 10' en via 2-4 raakte de Avanti skoremachi- ne dan toch voorgoed op gang wat leidde tot een 2-8 voor sprong 10' voor de rust. Met een 4-9 ruststand kon er Leb beke nog maar weinig ge beuren In de tweede helft dreef via het reeds vertelde spelpatroon Lebbeke de voorsprong ge stadig op en zelfs goalie Van Langenhove mocht vanop de penaltylijn haar doelpuntje scoren. Een minder gelukkige noot. Kris Biesemans werd ge kwetst aan het oog en het zou wel eens kunnen dat zij voor enkele weken «out» is. Avanti Femina: M. Van Lan genhove 1. Cools 1, Bleyaert 15, Callens 1. Van Damme 1. Biesemans 1, De Troetsel, Hermans. Muylaert, Van Den Borre. EVA Avanti Femina, zonder de naar de eerste ploeg overge brachte Lieve Hermans, beet tegen Hechtel flink van zich af en liet vooral tijdens de eerste helft een goede indruk. A. Se gers bracht Lebbeke aan de leiding maar via 2-2 na 6' werd het toch 5-2 vooraleer A. Maes. Elskens en Segers orde op zaken konden stellen. Een moedig Lebbeke naderde nog tot 7-6 met doelpunten van Y. De Smedt maar even voor het rustsignaal kon het meer erva ren Hechtel er toch 8-6 van maken. In de tweede helft met Quarin in de plaats van de erg goed debuterende De Ridder in het doel. kon Lebbeke nog lange tijd aanklampen. Via 8-7 werd het 9-8 maar ondanks Quarin toen een 7-m worp stopte slaagde geen van beide ploe gen er nog in te scoren gedu rende het volgende kwartier. Het was Hechtel dat het eerst scoorde (10-8), uit tegenaanval DAMESHANDBAL Waasmunster B 23 Dendermonde 7 Goeie wedstrijd van de thuis ploeg die verstandig de open doelkansen op de cirkel af wachtte en daarin met Wim Leunis (knappe partij) en pas cal Van Damme goede afwer- kers bezat. Rust 11-6. Na de pauze speelde Waasmunster iets meer op tegenaanval en met bijval vermits de bezoe kers pas in de 17" minuut een :..ggfe knappe doelman Desseaux isiYt* konden verslaan Waasmunster: Desseaux. Van Damme 5, Van De Velde 2, Van Bauwel. Leunis 7. Ver dunnen 1, Ternest. Dutre 2, Mettepenningen, Roels 3, ~p>Mettepei Thierens 3. De Grave. Dendermonde: Van de Steen. Van Steen 2, Van Malderen. De Visscher, Van Damme 2. Laureys 2, Mannaert 1. Van den Berghe. Andere uitslagen Miniemen Ajax Lebbeke - Avanti Lebbe ke: 10-19 Kadetten Ajax Lebbeke - Avanti Lebbe ke I: 11-20 H.B.C. Dendermonde - Avan ti Lebbeke II: 15-19 D.B. Zwijnaarde - H.C. Loke ren: 16-11 EVA Een nochtans met enkele eer ste ploegspelers versterkte G.S.K. II kon het niet waar maken tegen een fris Vital Gent II dat aan de rust met 14- 9 leidde. Scoorde voor G.S.K. II: Krogstrup 11. Vermaesen 5, T. Van Haute 2. Impens 1. Rasmussen 1 Tegen het fysiek bijzonder sterke Gent heeft E.V. Aalst het niet gemakkelijk gekregen. Integendeel, er was een groot se M. Wijnant nodig om de «Stroppen» op afstand te hou den. De Aalsterse topskoor- ster begon al heel sterk en met drie achtereenvolgende tref fers bracht zij Aalst op 0-3 na 8'. Gent begaf echter niet en aan het kwartier stonden de ploegen opnieuw gelijk. Langs Coen en Wijnant werd het 4-6 7' voor de rust maar Gent had bij het rustsignaal opnieuw ge- kon A. Maes milderen tot 10-9 maar tijdens de laatste minu ten zou de thuisploeg het lot van het jeugdige Avanti II de finitief bezegelen met twee nieuwe treffers Avanti Femina II: C, De Rid der en Quarin. Bucquc, Segers 3, Maes 3, Walraevcns, Anne, Y. De Smedt 2, A. Elskens 1. J. Van den Meersch. EVA lijk gemaakt (6-6). Ook in de 2' helft bleef Gent op achtervolgen aangewezen maar dat deden zij dan ook met sukses tot de 47' minuut. Via 7-8 en 8-10 was het toen 9- 10 geworden. M. Wijnant bleek echter in een begenadig de dag en met twee nieuwe treffers stelde zij de Aalsterse overwinning veilig, E.V. Aalst: Van Den Borre en De Backer. Wijnant 8. Ma thijs, C. Simal 2. M. Van Del- sen. Coen 2. Lievens. Cl. Si- mal. Bascour. Buyl- EVA Langlauf of skilopen is één van gelang de sneeuwval), die minder gekende maar Dienaangaande werd op don- daarom niet minder boeiende derdag 24 november 11. om 20 sporttakken. Deze sport is cen uur in de Feestzaal van het vorm van wandelskiën die we- stadhuis een info-vergadering liswaar een bepaalde techniek gehouden. Aan de hand van vereist maar alleszins minder kortfilms en een diamontage moeilijk is dan alpineskiën. werd deze initiatie meer toege- Skilopen kan dan ook door licht. jong en oud worden beoefend. Indien U van sneeuw, sport en Gedurende de winterperiode de natuur houdt was dit een '84 (januari, februari) organi- avond die u zeker zal bijblij- seert de Dienst Sport opnieuw ven. Belangstellenden konden langlaufinitiatielessen (op za- zich eveneens ter plaatse in- terdag of zondag), die plaats- schrijven, vinden in de Ardennen. (Eu- Voor alle verdere informatie pe. Chevron, St,-Hubert naar- terzake kan mlen steeds ter- Een duidelijk sterker E,V Aalst II leidde na het eerste kwartier reeds met 1-5 en via 3-8 werd de 6-10 ruststand be reikt. Ook in de tweede hellt kon een weliswaar beweeglijk Don Bosco geen roet in het eten gooien van het ervaren Aalst dat via 10-13 en 10-16 naar een 12-20 zege stevende Skoorden voor Aalst: A. D'Hondt 3. D. Van Herrewe ghe 5. P. Van Herreweghe 3. Corthals 3. Vinck 3. Arijs 1. De Letter 2. EVA echt bij de Dienst Sport, stads bestuur Aalst. Grote Markt 3. 9300 Aalst of telefonisch: 053 77.11,11 - toestel 282

De Voorpost | 1983 | | pagina 35