I Kwaliteit en goede service de supertroeven van Boetiek Danlie Sport Troelant A zorgde voor de verrassing! Latem, Temse, Vulcain en Bazel herstkampioen! LOKERSE BODY BUILDERS TE LIER - 4 sych 32 - 9.12.1983 - De Voorpost WIE NEEMT HET OP TEGEN ZflALVOETBALKyj^jTRACKONITED ■I )e topper )e Dender ukses kun trde kami tonde. lm orden zij DVK G A.V.DE ploef rouw last Toen kwu oorspeels j echter de lan atje Je orule hei hetrens TAFELTENNIS In de KKSFB-tafeltenniskom- petitie heeft Troelant A ge zorgd voor de verrassing door Patro A met 6-4 te verslaan. Het is een bikkelhard gevecht geweest, want wie verloor mocht de titel al afschrijven. Aanvankelijk deed Patro het best met een vlotte 0-2 voor sprong. Het werd zelfs nog 1-3. Verder zijn ze niet kunnen weglopen want Troelant A kwam halfweg wedstrijd al ge lijk 3-3. In de resterende wed strijden was het de thuisploeg die definitief het laken naar zich toe trok. De Neve. maar vooral Gunther Corrijn was te sterk voor de Hamse formatie. Pardaf A blijft zijn opmars verder zetten. Deze week op verplaatsing naar Patro C heb ben ze met 3-7 de volle buit ingehaald. Aan de basis lagen vooral De Boes en Snellings die al hun wedstrijden tot een goed einde konden brengen. De enigste punten die Patro C kon halen waren de overwin ningen op J. Peeters. Madeion kreeg het bezoek van Patro B en dat was een zeer moeilijke opgave. De Patro's konden dan van bij de start op winst komen 0-2 en deze kleine voorsprong hebben ze tot het laatste moment verdedigd. Weliswaar had Madeion Bug- genhout de bezoekers bijge haald 3-3. Maar daarna toonde toch de bezoeker dat ze iets sterker waren dan Wasteels en vrienden. Uiteindelijk was het voor de Patro-jongens toch een verdiende 4-6 overwin ning. Patro F kreeg BAC C op bezoek en dat was een opgave die boven hun petje ging 2-8. Van bij de start was het al duidelijk dat die van BAC C heel wat sterker waren dan de lokalen. Vooral Fr. Boel was bij BAC de man die niet te kloppen was. Hij haalde drie overwinningen op drie. Maar hij kreeg echt hulp van Muy- laert en De Jonghe. In zaal Den Bond speelde BAC D thuis tegen KWB A De bqe- zoekers waren hier de sterkste partij. Van Bogaert liet zich nooit verschalken en ook Nie- In de provinciale kompetitie zijn de prijzen nu eindelijk uitgedeeld. Op de herenkom petitie na, waar nog acht wed strijden moeten worden be twist. kunnen we met zeker heid zeggen wie de herfsttrofee mee naar huis neemt. Latem I valt deze eer in eerste provin ciale afdeling te beurt, zelfs met nog een te spelen, wed strijd in het vooruitzicht. De Mintons III uit St.-Niklaas kunnen hun immers niet meer bedreigen, zelfs als Latem met 8-0 verliest. Het aantal, verlo ren games is immers sterk in hun voordeel Gentse I stijgt een plaatsje hoger door hun 5- 3 winst van De Lieve I. Be langrijker is de stijging van Scaldis I uit Bazel. Van dé derde naar de tweede plaats, met slechts een punt achter leider Latem I. De stand is hier, Latem I aan de kop met 8 punten op de voet gevolgd door Scaldis I met 7, dan Min tons III met 6. Gentse 1 met 4, De Lieve I met 2 en Gentse II als laatste met 1 punt. In de tweede provinciale afde ling Waasland verloor leider Temse II bijna haar positie. De Mintons IV beten stevig van zich af. en de ploeg van de Temse kapitein Luc Staes mocht zich uiteindelijk verbe rgen in een gelijkspel. De grootste bedreiging gaat nu uit van Stekene dat met 6-2 won van de tweede Bazelse ploeg. Temse II is dus herfstkam- pioen met 9 punten, gevolgd door Stekene met 8, Mintons II met 6, Scaldis II met 4. en onderaan de rangschikking eindigde de derby tussen St.- Gillis-Dendermonde en Den- dermondse op 4-4. Dender- monde heeft nu als vijfde 2 en St.-Gillis als laatste eindelijk 1 punt. Anders is het gesteld in dezelf de afdeling maar district Gent. Leider Vulcain II haalde slechts een punt op verplaat- Zaterdag II. hadden te Lier voor de derde keer de kam pioenschappen voor beginne lingen plaats. Rudy Dhollan- der die hier vorig jaar 5C ein digde. moest zich nu tevreden stellen met een zevende plaats. Die achteruitgang is gedeelte lijk te wijten aan een darmont steking, die hem 14 dagen voor deze wedstrijd trof. en hem enkele centimeters in omvang deed verliezen. Teleurstelling natuurlijk na zo'n maanden lange voorbereiding. Voor Mark Leys was het de eerste wedstrijd; Hij is ook trainingspartner van Dhollan- der. Mark eindigde op de zes de plaats bij de lichtgewichten, en daarmee was hij dik tevre den. Nog wat meer beentrai ningen en hij komt er wel. landt deed het echt schitte rend. Dat bracht mede dat halfweg wedstrijd de winnaar schier al gekend was 1-4. Na derhand is BAC wel enigzins teruggekomen maar een be dreiging konden ze niet meer vormen 3-7. L. Verspecht deed het bij de verliezers nog het best. weynamica A blijft het goed doen in deze reeks. Deze week waren ze te gast bij Pardaf G Ze hebben daar na een span nende kamp de punten nipt weggehaald met 4-6. Aanvan kelijk scheen de ploeg uit Waasmunster hun tegenstan der met huid en haar te zullen verslinden 0-2 en 1-3. Maar onder druk van Brauning voor al kwam de Pardaf-formatie meer in de wedstrijd Op 3-3 was alles nog mogelijk. Het werd nog maar eens gelijk 4-4. In de twee laatste resterende wedstrijden bleven de Dyna- mica-jongens schitterend over eind. Triumf B heeft in eigen mid den netjes de punten thuis ge houden tegen BAC D Deze mogelijkheid zat hem van bij het begin in deze wedstrijd want de bezoeker kon echt niet mee 5-1. De einduitslag was tenslotte 8-2 de twee tegen- punten kwamen van E. Van den Bossche en Van Lancker. Viktory heeft dze week hard t gestreden voor de overwinning maar deze ontsnapte nog op het laatste nippertje met 4-6 tegen de bezoekers Patro E. Aanvankelijk voerde Patro het hoge woord 0-2 en 1-3, Naar mate de wedstrijd vorderde kwam Viktory dichterbij maar ze sneuvelden in de laatste wedstrijden. Eindstand 4-6. RANGSCHIKKINGEN KKSFB-TAFELMTENNIS AFDELING I 1. Pardaf A 5 10 2. Patro A 5 8 3. Patro B 6 8 4. Troelant A 5 7 5. Triumf A 5 5 6. Baasrode A 5 5 7. Madeion A 5 3 8. Pardaf B 6 2 9. Patro C 6 0 AFDELING II 1. BACA 2. Ons Huis A 3. Patro D 4. BAC B 5. Vlierkouter 6. Pardaf C 7. Prado 8. Lebbeke 9. Pardaf D 6 10 5 8 AFDELING III 1Madeion B 5 10 2. KWB A 6 10 3. Dynamica A 6 10 4. BAC C 6 6 5. Triumf B 6 6 6. BAC D 6 6 7. PardafE 6 6 8. Patro E 5 3 9, Patro F 6 1 10. Viktory 6 0 AFDELING IV 1. Troelant B 6 1 2 Pardaf F 6 0 3. Baasrode B 6 8- 4 DvnamicaC 6 8 5. Troelant C 6 7 6. Dynamica B 6 6 7. KWB B 6 5 8. Ons Huis B 6 5 9. Troelant D 6 2 60. Troelant E 6 0 AFDELING V 1Bobo A 6 2 2. Patro G 6 0 3. Vlammers B 6 8 4. Vlammers A 6 8 5. Bazel 6 7 6. Bobo D 6 6 7. Buggenhout B 6 4 8. Teneramonda 6 3 9. Pardaf G 6 1 10. Buggenhout C 6 1 JEUGD 1. Pardaf 6 2 2. KWB A 5 0 3. Patro A 5 0 4. Dynamica A 6 0 5. Dynamica B 6 6 6. Dynamica C 6 4 7. Patro B 6 2 WPELMC rwee spie acobs va. ezelfde ortierster de regio, het is tevei !a» de thu Track United is met alleen de naam van een bekende discotheek de naam van een ploeg best sympathieke zaalvoetballers. Die zijn wekelijks aktief in de sporthal van Sint-Amands (elke zondagavond van 19 uur i 20 uur). inde v sing naar de Flying Shuttles I te Zaffelare. maar kon niet meer worden bedreigd. Een goede zaak voor Gentse III dat profiteert van de 4-4 uitslag tussen Latem II en Artevelde om van de voorlaatste naar de vierde positie te klimmen, en daar misschien een optie voor de derde plaats in het begin _van de tweede ronde in te Vulcain II wint hier gemakke lijk met 9 punten, Artevelde staat tweede met 6. Flying Shuttles 1 derde met 5. evenals Gentse III en Latem II. Laatste Lovendegem heeft nog niet kunnen scoren. Scaldis III was in derde provin ciale reeds geruime tijd zeker van de overwinning. Met vier punten voor op de Flying Shuttles II bestaat er geen pro bleem. Gelukkig moet zeker het Gentse De Lieve II zijn ge weest met het gelijkspel tegen Scaldis IV. Eindelijk één punt. Proficiat dus aan Scaldis III als herfstwinnaar met 10 punten, gevolgd door de Flying Shutt les II met 6 punten. Scaldis IV met 4. ook de Flying Shuttles IV hebben 4 punten, dan Tem se III met 3 en als laatste De Lieve II met 1 punt. In de herenkompetitie heel wat verschuivingen. De groot ste winst boeken Vulcain en Wetteren. Het eerste steeg van de zevende naar de vierde plaats, en het tweede van de vijfde naar de derde plaats. Zeker een beetje geholpen door het gelijkspel van kop- ploegen de Mintons en de Ge ntse politie. Met nog twee wedstrijden voor de boeg staan de Mintons dus vooraan met 9 punten, dan volgen de Gentse politie met 7. Wetteren ook met 7. Vulcain met 5 net als de Lieve, Latem met 4, Gentse met 3 en Artevelde als lan taarndrager zonder punten. L.C, él Oren eenronde nederlaE tad, ook jndigend Ted Lapidus en Björn Borg nu ook in Dendermonde Ted Lapidus, een gevestigde naam in de kledingsektor die men normaal alleen maar kan aantreffen in de grootsteden, heeft nu ook in het Dendermond- se zyn exclusieve vertegenwoor diger gevonden. Boetiek Danlie Sport, gelegen langsheen de Be vrijdingslaan 114 te Appels, biedt de sportieve kledij van deze uitgelezen ontwerper te koop aan. In een gezellig en rustig kader, met kennis van zaken en met een aantal voordelen, die U ais koper zeker zult weten te waarderen. Volgend jaar komt daar nog een naam met wereld faam bij: Björn Borg, de Zweed se toptennisser die zich nu een weg aan het banen is op het stuk van de mode en alle troeven in handen heeft om ook daarin een vooraanstaande rol te spelen. Nieuw en exclusief Sportwinkels zijn er overal en haast op alle plaatsen worden dezelfde produkten aangebo den. Boetiek Danlie Sport heeft bewust gekozen voor een uit zondering. Geen voetbalschoe nen, geen voetbaltruitjes en - broeken, niets voor wielertoe risten, geen ballen voor het bas ket en volley. Alleen materiaal voor de beoefenaars van de op komende sporten en dat zijn dan tennis, squash en uiteraard ook badminton. Wat deze laat ste sport betreft, die ligt mo menteel goed in de markt. Het is een aantrekkelijke sport, ge richt op het hele gezin en vooral zeer kompetitief. Ze vergt veel slagvaardigheid, ook oefening, maar schenkt anderzijds veel voldoening. Over badminton weten Danny Van der Streeck en Lieve Cool trouwens alles af. Zij runnen de Boetiek Danlie met bekwaam heid, ze weten trouwens uiter mate goed wat ze te koop aan bieden; kwaliteitsmerken die door iedereen kunnen aange schaft worden. Danny staat ge klasseerd als b-speler in het we reldje van de badminton en dat betekent al heel wat en Lieve heeft een Cl-klassement achter haar naam staan. Dat betekent dat beiden al heel wat tornooien Dendermonde. Heel wat vrienden waren present (v) Dendermonde. Danny mocht heel wat vrienden hartelijk welkom heten (v) hebben gewonnen. Trouwens, ze zijn niet aan hun proefstuk toe: z^liggen immers aan de basis van de oprichting van me nige badmintonclubs in de streek. Begonnen in Sint-Gillis, waar er problemen rezen met de terreinen teveel spelers en te weinig beschikbare ruimte werd later een club opgericht te Dendermonde. Het aktieter- rein, dat wil zeggen de wedstrij den, worden gespeeld in de «Sporthoeve» te Baasrode. En nog later werd er een club opge richt te Appels. Ook daar mocht men heel wat leden inschrijven. Geen wonder dus dat Danny en Lieve op de hoogte zijn van alles wat er in het wereldje van de badminton gebeurt, dat zij ook weten welke de beste racketten zijn, welke sportkledij het beste en het mooist is. Ze hebben trouwens met veel zorg hun keu ze gemaakt en hebben uiteinde lijk geopteerd voor topkwaliteit. Merken als Kennex, Yonex en Life zijn ronkende namen bij de badmmtonspelers. Vooral de nieuwe Life racket staat hoog aangeschreven: ze is zedr licht en sierlijk, heeft een superieure vormgeving en konstruktie, is duurzaam en bezit een extreme slagkracht. Zonder daarom de kwaliteiten van Kennex of Yo nex te willen minimalizeren. Ook deze merken zijn de topklasse en het zal allicht van speler tot speler afhangen welk materiaal hem of haar het best geschikt lijkt. Daarnaast zijn er voor de sportman nog een aantal beno digdheden zoals sporttassen (met voldoende ruimte om alle materiaal netjes in op te ber gen), blousons, pantoffels, enz... Kledij Niet alleen sportkledij, maar ook vrijetijdskleding wordt te koop aangeboden. Het merk Ted Lapidus staat hier borg voor kwaliteit en exclusiviteit. En met vrijetijdskleding bedoe len we echt niet alleen de pulle tjes en bloesjes, de broeken en rokken en shorts die worden gedragen op de sportvelden, maar evenzeer de kledij voor binnenhuis in de dagdagelijkse doen. Sportieve vrijetijdskledij met het label Ted Lapidus. wie zou daar geen zin in hebben. Voornaamheid, klasse, stijl en vooral makkelijk zittend en een voudig te onderhouden zijn er de voornaamste kenmerken van. Volgend jaar komt daar nog de sportkledij van Björn Borg bij. De kollektie die voorlopig al leen maar in de allergrootste zaken in enkele grootsteden wordt aangeprezen, maar vol gend jaar bij Boetiek Danlie fat ziel n op eci crlarc. te Kr él-coach aan he de 3-r gratis besnaring bijvoorbeeld aankoop van een gewone rack en wat de herstellingen betre die worden uiterst snel en zek binnen de 24 uur uitgevoe k bleek ad. Cla verdedi aan hel blokwer Sport te Appels voorzeker in het brandpunt van de belangstelling zal staan. Boetiek Danlie heeft dus alle troeven in handen om zelfs de meest moeilijke klant tevreden te stellen. De service Tennismateriaal dingetjes voor badminton en squach worden te koop aangeboden aan de nor male prijzen. Maar op iedere aankoop krijgt men een korting via een klantenkaart. En dan zijn er nog een aantal extra's: door Danny zelf die daar ei fel vlotte erezaak van maakt. ktief uits En nog een voordeel is, dat nclcr g°e kledingstukken gratis wordeas variati geretoucheerd, dus ook de jeai Van R van het hoog aangeschreve merk Mustang. (Publireportage D( Boetiek Dablie Sport Bevrijdingslaan 144 APPELS Tel. 22.21.98 Open alle dagen: van 9 u. tot 19.30 u. Ook op zondagvoormiddag. -- - Gesloten op maandagvoo3 kwamet middag. fake ma it Adec innen (f Igezet!) e de via 2- Hugo. de uitbater builders (me) klublokual van de Lokerse body- Isier op h aanval meisjes «vaardige genote voor dc de Ad oe tweed Van V Dendermonde. Een toast op de nieuwe zaak Dendermonde. Lieve Cool neemt gelukwensen in ontvangst (v)

De Voorpost | 1983 | | pagina 32