ACV-Waasland denkt morgen door over arbeid ie Sint-Niklase jeugdraad heeft vragen ond jeugdvormingscentrum STORMSCHADE: AANGIFTE Unigro-Sint-Niklaas: nieuw beheer, geen ontslagen ACV-lange termijnopties: beroepsopleiding in nieuwe sporen Rust en onrust bij honderden Whiskyflessen te kijk, posters op beurs... Een legendarische kaailoper uit Temse Wase CVP-poll over Europa STAD SINT-NIKLAAS De Voorpost - 9.12.1983 - 5 V.V.V, heeft bt standi istende een fie; gebouw door hi 7 fletse :tsen zu :rfd woi den stal. D e fietst :entehui sverban een klei dt er ee e achtö van aid woi de uitlt art n ristisch n Moei king nlichtin i wande ardighe :e. Maai n inlich ek, mei :id gam- ten ovei en ge aan ui ente et toeristi nme ei U Morgenvoormiddag (zaterdag) bezinnen bestuursleden en militanten van het Wase Algemeen Christelijk Vakver bond (ACV) zich over ekonomie en arbeid. De studiedag heeft als thema: 'Samen durven doordenken, Arbeid voor Morgen'. De vergadering heeft plaats in het Gildenhuis te BDSint-Niklaas. ri 198lrc artplaa e Dorpi j)' 198!e )eze studiedag is eigenlijk een oortzetting van de Vlaamse iociale Week van het Alge- ïeen Christelijk Werkersver- lond (ACW) op 6, 7 en 8 iktober in De Haan. Toen rongen verscheidene spre- ers, waaronder Ignace Linde- hoofd ACV-studie- ienst aan op een vernieuw- visie over ekonomie artplaa tod Ie leien e omlo anaf 1 van •te .dcai, ia: vinders ;f lamme nede aenwer erlcder e pers- waar- kle dal huizen Maria r hel i naam oorzit- en be- :r. Die :n ver- rcllen- il zijn ie toen icuwc. enwer- huizen en fu- r Roo- icheer- listisch -n pr«- vlidde- i geval, over- schc- d Ro- Unigro: personeelskosten drukten zwaar op bedrijfsresultaten... (arch.) Onzekerheid... Hoe kan men het slechte tij keren? Men weet het niet goed in het Wase gewest. Het ACV antwoordt: «Alle hoop vesti gen op de ontwikkeling van het havenkomplex op de linker Scheldeoever». Die havenont- *wikkeling stagneert, omwille van de slechte ekonomische toestand, al enkele jaren. Ondertussen kent het Waas land een alsmaar hogere wer keloosheid (men voorspelt de 10.000ste voor 1 januari 1984) die vooral de aktieven onder de 25 en boven de 50 jaar treft. Laaggeschoolden skoren zeer hoog in de werkeloosheidsta bellen; de gedeeltelijke werke loosheid blijft zeer groot, de nijverheidssektor gaat fel" ach teruit met veel faillissementen in grote en kleine ondernemin gen. Textiel. Ieder en kleding, metaal en bouw zijn de zwaarst getroffen sektoren in het Waasland. Veel arbeiders wer ken in aftakelende bedrijfstak- eid in de kristelijke arbeiders- leweging. .indemans zal het standpunt lat hij toen verdedigde zeker lorgen toelichten, tijdens zijn aespraak «krachtlijnen voor arbeidersbeweging» voor de erzamelde Wase ACV-mili- inten en bestuursleden. Daar- voeren ook Herman :onck lid ACV-studiedienst - en Julien Vergeylen ver- ondssecketaris het woord, "onck spreekt over «de aktue- tewerkstellingsmoeilijkhe- len en de uitwegen voor de oekomst; Vergeylen maakt de onklusies bekend van de ge- preksgroepen waarin de aan wezigen, zo'n 350 hoopt het ïCV-bestuur, na de toespraak Herman Vonck zullen dis- ussiëren. len kan terzelfdertijd ook een tntoonstelling rond tewerk- lelling bezoeken. Daar kan nen konstateren wie wat deed de tewerkstelling te bevor- leren. verklaarde de ver- londssckretaris op een pers- onferentie. )c Wase studiedag over ar- teid en ekonomie is sympto matisch voor de slechte ekono- nische toestand in het Waas and Op drie jaar tijd veran- lerdc veel. Tot 1980 weer stond het gewest goed aan de is, na 1980 verslechterde de situatie snektakulair De beroepsopleiding van de Rijksdienst voor Arbeids voorziening (RVA) is voor het Algemeen Christelijk Vakverbond wel voor veranderingen vatbaar. Zo moet het Subregionaal Tewerkstellingskomité (STC) waarin werknemers, werkgevers en RVA vertegenwoor digd zijn, meer inspraak krijgen in die beroepsopleiding. Tenslotte «kennen zij de toestand van de vraag naar arbeidskrachten het best» aldus het ACV-bestuur. Een goede beroepsopleiding richt zich in de eerste plaats tot de werkelozen en vooral de onvoldoend geschoolden. Opleidingen die direkt toegang geven tot de arbeidsmarkt in stabiele en toekomstgerichte beroepen verdienen de voorkeur, zo meent het ACV. Er mag geen onevenwicht ontstaan tussen de traditionele beroepssektoren en de nieuwe bedrijfstakken «met een elitair karakter». «Innovaties mogen niet ten koste van de traditionelen ingevoerd worden» verklaart het ACV-bestuur, «temeer daar teveel innovaties leiden tot een overdreven uitputting van de beperkte middelen van de RVA-berocpsoplci- ding». Voor het ACV mag de beroepsopleiding geen verzameling van algemene opleidingen worden. Specializering staat voorop in het beleid. Het ACV wenst dat de nieuwe toepassingen in de breigoed- en konfektiesektor en de uitbouw van een opleiding in handel en diensten (via een modelprojekt) in het lessenpakket worden opgenomen. Tenslotte ondersteunt het Christelijk Vakverbond elk streven van het STC naar grotere invloed als adviseur voor lange termijnopleidingen. P.S. ken, als textiel en scheepsbouw. Beangstigend vindt het ACV dat de inkrimpende werkgele genheid gepaard gaat met een steeds groter aanbod van ar beidskrachten. Zoals vele andere organisaties, begaan met de tewerkstelling, zoekt het ACV naar een oplos sing, want die heeft men niet meteen in de lade liggen. Dan bezint men zich maar. Nadenken over de huidige te- werkstellingsyormen, de ar beid en de ekonomie. Het ACW deed het eerder tijdens de Vlaamse Sociale Week. het Wase ACV komt morgen voormiddag bijeen. De onzekerheid Zo'n studiedagen tonen echter de onzekerheid aan binnen de arbeidersbeweging. Standpun ten zoals volledige tewerkstel ling. lange jaren met zeer veel vuur verdedigd, lijken niet meer haalbaar. Die onzeker heid manifesteerde zich al op de Vlaamse Sociale Week. Het denken over arbeid onthaalde men toen op gemengde gevoe lens. «Gaan we nu denken over ar beid omdat ons denken over tewerkstelling weinig aarde aan de dijk brengt? Gaat het huidig reserveleger van werke lozen, dat hunkert naar te werkstelling, een boodschap hebben aan ons denken over arbeid of het herdenken van arbeid? Is het niet symptoma tisch en riskant dat een arbei dersbeweging zich bevraagt rond arbeid: het voorvoegsel van haar naam; de centrale waarde van haar bestaan? Is dit geen uiting van een identi- teitskrisis?» Deze vragen stelde Mark Maes van de ACV-studiedienst in een artikel ter gelegenheid van de Vlaamse Sociale Week. Is het 'durven doordenken' van de Wase ACV-ers geen typisch voorbeeld van krisisge- drag op maatschappelijk vlak? Helmut Gaus, professor aan de De gevreesde ontslagen bij het postorderbedrijf Unigro uit Sint-Niklaas, waartegen de werknemers vorige week protesteerden door korte werkonder brekingen, zijn voorlopig van de baan. De ontslagen zouden het gevolg zijn van noodzakelijke herstruktu- reringen die direkteur Luycx by Unigro wilde door voeren. In de beheerraad van het bedrijf ontstond echter een konflikt tussen de twee aandeelhouders. Direkteur Luycx die 66 procent van de aandelen bezit, geloofde niet in de plannen van de familie Sax, de tweede aandeelhouder, om het bedrijf grondig te vernieuwen en te modernizeren. De ruzies in de beheerraad bedreigden op een zeker moment zelfs het voortbestaan van het postorderbedrijf. Op 2 december bereikte het konflikt zijn klimax. Op een beheerraad ontstond een definitieve breuk tussen beide aandeelhouders en in een princiepsbeslissing kon digde men een wijziging in de aandelenstruktuur van de onderneming aan. De h. Luycx zou zich financieel terug trekken uit de onderneming en zijn direkteurszetel opge ven, dat vernamen de vakbonden althans mondeling van de raad van beheer. Een schriftelijke bevestiging van deze herschikkingen hebben de vakbonden nog niet gezien. Voor zover bekend zou de familie Sax alleen voortgaan. Deze familie wil het bedrijf grondig modernizeren; onder meer door invoering van de computer. Dat zal ongetwij feld de tewerkstelling aantasten, maar in ACV-vak- bondskringen gelooft men niet dat het zo'n vaart zal lopen. Momenteel heeft Unigro elk personeelslid brood nodig. De technologische vernieuwingen zullen pas in de loop van 1984 op punt staan. Tot dan blijft er nog veel tijd om door onderhandelingen tussen, vakbonden en direktie een bevredigende sociale oplossing uit te werken. Bij het algemeen Christelijk Vakverbond denkt men aan part- timewerk, het brugpensioen vervroegen tot 55 jaar en het uitbreiden van de verkoopsuren in de bedrijfswinkel. De familie Sax heeft ook plannen om de bedrijfsdrukke- rij om te vormen tot een handelsdrukkerij. Drukte men vroeger alleen publiciteitsfolders voor Unigro zelf, dan wil men in de toekomst ook opdrachten van derden aan vaarden. Al deze nieuwe plannen moeten het distributiebedrijf een nieuwe start geven. Unigro, sedert jaar en dag gevestigd aan de Prins Boudewijnlaan, kampte de afgelo pen jaren met zware financiële moeilijkheden. In 1980 leed Unigro 48 miljoen frank verlies, in 1981 bedroeg het negatief saldo 37,3 miljoen frank. Vooral de personeels kosten drukten zwaar op de bedrijfsresultaten. Door zware loonoffers van de Unigrowerknemers in 1982 slaag de het bedrijf er in om uit de rode cijfers te komen. Men boelcte een winst van 3,1 miljoen frank. Dat het bilan niet geheel positief is tonen de problemen in de beheerraad over het te voeren beleid aan. P.S. Het in 1944 ontstane Sint-Niklase postorderbedrijf Uni gro kwam de voorbije jaren een paar keer in het nieuws. Op 12 oktqber 1978 bezocht koningin Fabtola het komplex aan de Boudewijnlaan 81. In een persbundel werd bij die gelegenheid nogal gehamerd op het «sociaal voelen» van de beleidsmensen: Unigro, zo luidde het, was één der eerste firma's die de vijfdaagse werkweek invoeren zou. de lonen van mannen en vrouwen werden sedert 1952 met elkaar gelijkgesteld, sinds 1972 werd de veertiguren werkweek ingevoerd en sedert begin 1978 werkt men nog 38 uur. Bij het in dienst treden krijgt elk personeelslid het boekje «Sociale voordelen bij Unigro» in zijn of haar pollen gestopt. Unigro kon. na de tweede wereldoorlog, voortbouwen op Textilia. dra tot Textilac omgedoopt en gehuisvest in de Kalkstraat 34. Het was mevrouw Faems-Bonne die de impuls gaf tot de oprichting van de nieuwe gebouwen aan de Boudewijnlaan. De vennoten die, op 15 december 1936. Textilac beheerden: mevrouw Faems-Bonne, M.A. Luycx. André Sax en J. Serwir. Unigro. aanvankelijk grossierszaak. had gauw wind in de zeilen en groeide tot postorderbedrijf uit. Groot sukses. alle energie werd dan maar in Unigro gestopt en Textilac kreeg een andere rol toebedeeld. In 1957 werd de nv Oude Etablissementen Textilac opgericht, die zou van dan af als konfektie-afdeling .van Unigro fungeren. Die divisie groeide op haar beurt eigenlijk uit een andere firma: de ateliers die de heer en mevrouw Jean Sax-Van Havere sedert 1954 runden. Toen de koningin een kijkje kwam nemen, in 1978, werkten bij heel de Unigro-Textilackombinatie 527 mensen. In oktober 1980 werden bij Textilac, de konfektieafde- ling dus (gevestigd aan de Puitvoet).. 29 van de 63 personeelsleden afgedankt. De vakbonden roerden zich. Het ABVV gaf een nota vrij waarin o.m. gesteld wordt dat een IBM-computer binnengehaald werd zonder dat een en ander met de werknemers werd doorgepraat, maar de direktie zei dan weer géén weet te hebben over de komst van een computer. De computerkwestie is nu opnieuw aktueel. In 1981 verzetten de vakbonden zich tegen een besparingsvoorstel (pauze van tien minuten weg, deel eindejaarspremie weg), en tegen in het vooruitzicht gestel de afvloeiingen. In februari 1982 werd door de direktie een nieuw besparingsvoorstel gedaan, personeel en vakbon den lagen opnieuw dwars. En nu dan. de jongste weken en dagen, liep het gerucht dat meer dan honderd van de bijna vijfhonderd perso neelsleden zouden wegmoeten. Maar die bangelijke voor spelling werd dus (voorlopig?) tenietgedaan. W.V. Gentse rijksuniversiteit, beantwoordt de vraag in zijn boek 'Menselijk gedrag tijdens langdurige ekonomische reces sies'. «De toenemende belang stelling voor de meer theoreti sche kant van de politiek moet dus beschouwd worden als een vorm van kompensatie voor de konkrete onmacht». De studiedag begint om 9 uur. De tentoonstelling rond te werkstelling kan men volgende week permanent bezichtigen in de hall van het Gildenhuis. P.S. Sint-Niklaas Twee initiatieven in Sint-Niklaas die onze aandacht opei sen omdat ze enigermate «uit de band springen». Op 9. 10 en 11 december kan je in jeugdklub Den Eglantier, Apostelstraat 25, een kollektie van om en bij dé honderdvijftig verschillende whiskyflessen gaan bekijken. Op die hobbytentoonstelling, die gratis toegankelijk is. worden ook een resem bierviltjes te kijk gelegd, er is een modelbouwstand, stickers, sigarenbanden, postzegels, stripverhalen en schilderijtjes worden geëxpozeerd. Nog tot 21 december organiseert de Werkgroep Beschut Wonen in de inkomhall van het psychiatrisch ziekenhuis Sint-Hiëronymus in de Dalstraat 120a een posterbeurs. Wie enkele posters, wenskaarten, kalenders etc. aankoopt steunt een boeiend projekt. Hij of zij draagt op die manier bij tot het verlenen van onderdak voor psychiatrische patiënten Men streeft er immers naar. zoveel mogelijk patiënten een kans te geven, buiten de muren van het ziekenhuis te gaan wonen. Overdag worden zij nog wel verder begeleid in het ziekenhuis, maar via begeleiding achteraf tracht men ze, zo mogelijk, helemaal in de samenleving te reïntegreren. Hij was sterk als een beer. kon drinken als een leeuw en durfde de meest verrassende taken en weddenschappen aan. Alfons Gosselin ofte den Bruine Peer werd in Temse geboren op 9 december 1877, woonde in de Vlietstraat (nu Ph. Haumanstraat) 33 en overleed in Temse op 2 februari 1944. Een heldhaftig man dus, deze legendarische kaailoper uit Temse. Heel wat van zijn krachtpatserijen en straffe toeren hebben hem overleefd, een heleboel echter zijn niet (meer) bekend. In Tamse is bij het gemeentebestuur het plltn gerijpt, de leyensschets van Bruine Peer op te stellen. Wie nog herinneringen heeft aan Alfons Gosselin mag die bezorgen of zelf op papier zetten en toesturen aan schepen Luc De Ryck, Steendonckstraat 132 in 2690 Temse, tel.: 771.10.43 (privé) of 771.00.03 (gemeentehuis); of aan gemeentearchi varis Jerome Smet op het gemeentehuis (gelijkvloerse verdieping). De CVP van het arrondisse ment Sint-Niklaas verheugt er z'ih over dat Lieven Lenaerts op de modellijst van de CVP- EVP voor de komende verkie zingen de zesde plaats heeft "toegewezen gekregen door het nationaal partijbestuur. Lieven Lenaerts is niet alleen de unaniem voorgedragen kan didaat van het arrondissement Sint-Niklaas maar geniet ook Nieuwkerken vond in de gebouwen van De Schakel de Dngste vergadering van de Sint-Niklase jeugdraad plaats, ir werd opnieuw uitvoerig ingegaan op de plannen van iet stadsbestuur om bij het rekreatieoord De Ster eind 'olgend jaar te beginnen met de bouw van een jeugdvor- ningscentrum. Tal van bedenkingen werden "geformuleerd i.v.m. de vesti gingsplaats die door het stads bestuur werd voorgestejd, nl. de voormalige fabriek Bacop- last in de Lange Rekstraat. Een bijzondere werkgroep 0.1.v. jeugdraadvoorzittcr Lie ven Dehandschutter ging de toestand ter plaatse verkennen cn deelde mee dat de onmid dellijke omgeving van het Ba- coplast terrein niet van aard is om er een sfeervol jeugdvor mingscentrum op te trekken. Het terrein zit geklemd tussen de omheining van De Ster en de tennisvelden, de parkeer plaats en de Lange Rekstraat. Om het jeugdvormingscen trum met groen te omgeven en van de verkeersdrukte af te schermen werd een uitbreiding van het terrein ten koste van een gedeelte van de parking noodzakelijk geacht. Heidebaan Dc werkgroep maakte zijn be twaren kenbaar aan schepen van jeugdzorg Lieven lenaerts, die een alternatieve inplan- lingsplaats aanwees: een braakliggend terrein, gesi tueerd aan de Heidebaan (rijksweg 14). vlak voor dc omheining van het rekrea tieoord. Voor- en nadelen van beide vestigingsmogelijkheden werden afgewogen cn uitein delijk opteerde de werkgroep, Hierin gevolgd door dc meer derheid van de jeugdraad, voor het terrein langs de Hei debaan Het biedt als voorde len een optimale bereikbaar heid, voldoende ruimte voor terreinaanieg en -beplanting (om eventuele geluidshindci van het verkeer te weren) cn de mogelijkheid om er een komplex zónder verdieping neer te zetten (wat de bruik baarheid voor bv. mindervali- den ten goede komt). Een ad vies in die zin werd aan het stadsbestuur overgemaakt. Aangaande de beheersvorm van het jeugdvormingscentrum zei schepen Lenaerts dat sa menwerking zal betracht wor den met erkende instellingen, zoals de Vlaamse Jeugdher bergcentrale of de vzw Wan delhemen, die naast het stads bestuur en de jeugdraad zou den vertegenwoordigd zijn in dc beheerraad van een op te richten vzw. Aanwezigheid Al is het aantal aanwezigen op dc vergaderingen van de jeugdraad in de loop van dit jaar met bijna 50 t.h. gestegen in vergelijking met 1982. toch zenden nog heel wat aangeslo ten verenigingen hun kat. Om te pogen hierin verandering te brengen werden verschillende ideeën naar voren gebracht. Leen Antheunis (Akabc) sug gereerde de aanwezigheden geheel of gedeeltelijk te kop pelen aan de uitkering van sub sidies. Dit werd echter niet wenselijk geacht. Kristien De Rop (VVKS Sint-Martinus Nieuwkerken) merkte op dat aanwezigheid op dc jeugdraad geen garantie is voor een goe de werking van de betrokken groepen, een standpunt dat vrij algemeen gedeeld werd. Fclix Vercautcren (Milac Kri- ko) stelde voor. de klassieke jeugdbewegingen te mobilise ren rond thema's zoals het jeugdvormingscentrum. Wat deelgemeenten betreft, meende Hans Van Poucke (Jeugdhuis Troelant Sinaai) dat de plaatselijke werkgroe pen een belangrijke schakel zijn tussen de jeugdverenigin gen en de jeugdraad. Voorzit- Lieven Dehandschutter (Wase Jonge Leeuwen Sint- Niklaas) stelde voor om met enkele vrijwilligers een bezoek te brengen aan de leiding van de groepen waarmee de jeugd raad dreigt voeling te verlie zen. Besloten werd daartoe kontakt.9p te nemen met de verantwoordelijken van enkele KSA-, Chiro-, scouts- en gid- sengrocpen. Inspraak Vanwege Alain Debbaut. af gevaardigde van de jeugdraad in de centrale stuurgroep van de struktuurplanning, werd een brief voorgelezen met daarin een reeks opmerkingen over de eerste vergadering van de stuurgroep. Hij toonde zich erg ontgoocheld en vreesde dat er van daadwerkelijke in spraak weinig terecht zal ko men. I.v.m. de verkeerssitua tie in Sint-Niklaas tijdens de maand september, waarover werd geïnterpelleerd op de jeugdraad, kreeg hij niet de gevraagde informatie. Verschillende afgevaardigden reageerden op de brief van Alain Debbaut. Globaal' ge zien was men van oordeel dat men niet direkt resultaten mag verwachten van een inleidende vergadering en oc stuurgroep de kans moet krijgen te wer ken, alvorens het initiatief als een mislukking te bestem pelen. De jeugdraad hechtte tot slot ook zijn goedkeuring aan en kele artikelen van het huishou delijk reglement, o.m. het ver zekeren van een vaste plaats voor de werkgroepen van iede re deelgemeente in het dage lijks bestuur. Op de volgende vergadering, op donderdag 15 december te 20.15 uur in de kommissiezaal van het stadhuis, zal de jeugd raad overgaan tot de verkie zing van een i bestuur. De uittredende bestuursploeg wordt gevormd door voorzitter Lieven Dehandschutter (Wase Jonge Leeuwen Sint-Niklaas). sekretaresse Greet Polfliet (stadsambtenares), Jef Lutin- Smct (VVKSM Knko) Ivan Elegeert (KLJ Sinaai) en Jo Poppe (Chiro Wij Sinaai). An dere agendapunten op de ver gadering van 15 december zijn de verslagen over een enqüte i.v.m. struktuurplanning. het Kristus Koningfeest te Sinaai en dc werkgroep Sinaai. even als de plannen voor een speel plein in de Clementwijk. Elk jaar organizeert de Cat- Club van België haar grote internationale kattentoonstel- ling op 14 cn 15 januari in het Rogier Centrum in de zaal Vinci van 9 tot 18 uur. De toegang bedraagt 120 fr voor volwassenen en 60 fr voor kin deren. Sint-Niklaas. ZoqIs uitvoerig werd gemeld in De Voorpost bestaan de ATB-Natuurvrien- den vijftig jaar. Eén van de pioniers van het eerste uur, nu ere-voorzitter, Albert Christiaens werd zaterdag uitvoerig gehuldigd (dw) het volledige vertrouwen en de volledige steun van de CVP voor de CVP-Oost-Vlaande ren. Lieven Lenaerts is voor de CVP-Oost-Vlaanderen de kan didaat die bij latere verkiezing, de belangen van gewest en provincie zal verdedigen in het Europees parlement. Op 16 en 18 december roept de CVP al haar leden op om deel te nemen aan de nationale poll voor de Europese verkiezin gen. Te Kruibeke vindt deze poll plaats op 16 december tussen 18 u. en 20 u.. in de andere Wase gemeenten (Be- veren, Lokeren. Sint-Gillis- Waas, Sint-Niklaas en Temse) zal deze poll doorgaan op zon dag 18 december tussen 10 u. en 12 u. Ter gelegenheid van dit Euro pees gebeuren zal er in Kruibe ke (16 december) en te Loke ren (18 december) een grote ledenvergadering gehouden worden waarop volksvertegen woordiger Miet Smet het woord zal voeren over regiona le politiek cn waarde nationale en Europese politiek zal toege licht worden door Rika Steyaert. gemeenschapsminis ter van gezin en welzijnszorg, in het Gildenhuis te Rupel- monde (Kruibeke). Tijdens de nacht van 26 op 27 november 1983 werd het Vlaamse landsgedeelte door een zware storm geteisterd. De Provinciegouverneur van Oost-Vlaanderen verzoekt de gemeentebesturen van zijn Provincie hem binnen de 14 dagen alle schadegevallen boven de 10.000 F mede te delen met het oog op een gebeurlijke erkenning van de schadefeiten als algemene ramp, conform de wet van 12 juli 1976, en de eventuele uitkering van vergoedingen. De bevolking van de stad Sint-Niklaas die stormschade heeft geleden ten belopen van' minimum 10.000 F wordt derhalve uitgenodigd hiervan aangifte te doen voor 14 december 1983 bij het stadsbestuur, dienst «Domein» (4° Bureau - tel. 03/ 776.34.71 - binnenpost 41) - stadhuis - Grote Markt 1 - 2700 Sint-Niklaas, Namens het College van Burgemeester en Schepenen, Op last: De Stadssecretaris, (get.) P. ELSHOUT De Burgemeester, (get.) P. DE VIDTS

De Voorpost | 1983 | | pagina 5