Liefhebbers sporten zo ALIVO-OVERZICHT anicentral bijgehaald door Habotim WALIVO'S WEDSTRIJD VAN DE WEEK: Centrumvrienden - Sanicentral 3-0 ;.,0; WALIVO - UITSLAGEN BEKERVOETBAL ZATERDAG 1/8 FINALES Hamse Voetbalbeker Ministars deden het LIEFHEBBERSVOETBAL lie ell 3 mo« Het sein staat op rood voor want in Volksunieploeg en 't is te Op (feipen dat de winterstop de idige vitamienen geeft aan de ris vanlLPloe8, die het drinSend l - dig heeft om verdere aftake- ig te voorkomen. Sommigen ien om kwetst, anderen lusteloos en n de sterren die hun kat iren met als resultaat de bra- an en d n en gewilligen stoppen leze jon gaten wel. Op 43-jarige we elan eftijd moet Roger De Cock I regelmatig zijn schoenen intrekken om die gaten te 'hannM BPPen ^e resultaten zijn "P® or de ploeg navenant en odag was tegen Siera een 6-2 t 7/5 tot derlaag dan ook niet om rwondering achterover te 14 illen. Op de 10de minuut 13 erd het langs Jan Vercaute- J n 1-0, 5 minuten later maak- I André Van Duyse er 1-1 van Den Ee aar nog voor de rust kwam thuisploeg via Jef Moortgat voorsprong. Toen we de 2" get 7 ^te minuut ingingen stond olksunie reeds met 6-1 ach- Slechts tegen het einde 14 oorde Van der Loo «ede VU-doelpunt. 11 ismaec- et. 25/6 13 Boven SK Slachthuis-Bondgalm 4- Wie als kopploeg de ver- aatsing naar SK Slachthuis t seizoen moet maken weet '5 ilaan dat het geen feest is in 12Meesterstraat. Dit heeft ondgalm tot zijn schade on- 12 ervonden, dat tot voor de 'l edstrijd nog gunstig geklas- 9 eerd stond voor de running i de titel. Nochtans tijdens eerste speclhelft bleek alles og rozegeur en maneschijn i/ermel- oor de bezoekers. Want op de 25ste minuut kwamen ze op voorsprong dankzij een prach tig doelpunt (0-1). Tot dan had de thuisploeg lusteloos lopen voetballen en waren de bezoe kers uit Hamme veel gevaarlij ker en agressiever op de bal. De enige kans die Slachthuis toen kreeg was dan nog een zuivere strafschop wanneer Franky De Ruysscher zwaar werd «gepakt» door de bezoe kende goalie. Daar waar dui delijk de fout was gebeurd, namelijk 1 m binnen de fatale zone, legde ref Plaquet hem prompt buiten de strafschop- zone en meteen is alles gezegd over de eerste helft. De tweede helft juis begon nen of Slachthuis stond reeds op gelijke hoogte van de be zoekers, langs K. Van Poucke (1-1). De thuisploeg was nog niet uitgejuicht of Bondgalm kwam terug op voorsprong, dankzij de onoplettende thuis- verdediging. Slachthuis gaf even later gepast antwoord en na een prachtig inzenden van Danny Van Bogaert lukte K. Van Poucke zijn tweede doel punt door knap binnen te kop pen (2-2). Slachthuis domineerde nu de wedstrijd en Bondgalm kwam nog zelden voor keeper D'Hollander, Tien minuten voor tijd sensatie!! De snelle Yvan Van Wauwe werd door een bezoeker onortodoks van de bal gehouden buiten de backlijn en ref Plaquet, die tot dan toe de thuisploeg eerder een strafschop had geweigerd, wees onverbiddelijk naar de witte stip. Hevig protest van de bezoekers ten spijt werd de strafschop keihard binneng'ek- nald door F. De Ruysscher. Zo kreeg Slachthuis nog een laat Sinterklaasgeschenk van de scheidsrechter. In de blessure tijd liet Slachthuis dan nog eens zien dat ze geen penalty nodig hadden om te winnen. Het was nogmaals F. De Ruys scher die met een prachtig af standsschot de zwalpende Bondgalmploeg definitief k.o. zette. Uitslag 4-2. Geel voor Ivan Van Wauwe. VK Fan-Sparta II; 0-5. De leiders uit Sint-Niklaas hebben met een forfaitscore afstand genomen van een moedige thuisploeg, die wel goed mee speelde maar zwak was in het benutten van de weinige kan sen die het kreeg. Sparta nam een goeie start met twee doel punten na 5 minuten wed strijd. Eerst onderschepte Ed dy De Pauw een terugspeelbal om rustig te scoren (0-1) en dan blunderde de thuisdoel- man, die een schot van Gaby Van Leuvenhaege door de handen en benen liet glippen (0-2). Ook de derde goede aanval was raak, met eerst een schot van Willy Marin op de lat en de rebound ingeschoten door Eddy De Pauw (0-3). Fan probeerde iets aan de achterstand te doen, maar bot ste op een goede doelman, Werner Heirbaut. Men was nu ook op de buitenspelval gaan spelen en de Sparta-aanvallers lieten zich hieraan te dikwijls vangen. Als men er dan toch doorglipte, dan kon men ech ter weer niet besluiten, zodat kansen voor Dirk D'Hondt en Gaby Van Leuvenhaege niet benut werden. Na de rust hetzelfde spel- beeld met Fan dat wel goed meespeelde, maar Sparta dat veel gevaarlijker voor doel was. Zo kon Eddy De Pauw op een verre doeltrap van Paul Heirbaut alleen op doel afgaan en zijn derde treffer skoren (0- 4). Er kwamen nog schietkan sen voor Dirk D'Hondt en Eric Van der Leur, maar enkel eerstgenoemde vond nog de weg naar de netten op pas van Gaby Van Leuvenhaege, na overstap van Paul Heirbaut (0- 5). Het bleef bij deze gemak kelijke forfaitzege van Sparta, waarmee de leiders tevens her- fstkampioen werden (met slechts 2 verliespunten). In de ze reeks is Beenhouwerken nog de enige serieuze bedrei ging voor een nieuwe kam pioenstitel voor Sparta. De Cock-Beenhouwerken is verdiend gewonnen door de BEKER bezoekers, alhoewel ze 4 basis spelers moesten missen. Rond het halfuur werd het 0-1 via Van Bocxlaer Mare na een vrije schop van José De Clercq. Maar de thuisploeg kwam gelijk via Danny Pau wels 1-1. Voor de rust werd het nog 1-2 via Ronny De Cauwer. Ruststand tevens. Na de rust maakte Staf Waterschoot een fraai doelpunt en het werd 1-3. De thuisploeg verdedigde zich nog enigermate met een uitste kende doelman Rodrigo Ron ny die ook nog een strafschop stopte van Walter Thierens. Einduitslag: 1-3. Car Center-Wijnveld II: 1-1 Na 12 minuten spel zat Car Center met een mooi doelpunt al op rozen in een gelijkop- gaande eerste helft. Net voor rusten kon J. IJzewijn de ploe gen gelijk stellen. Na de rust zou de druk van Car Center de wedstrijd bepalen maar zonder nog te doelen moesten ze vre de nemen met veldoverwicht en een puntendeling die voor Wijnveld wel eerder gevleid mag genoemd worden. Corner bekert verder na zijn overwinning tegen Duizend Appels en toch is deze over winning niet van een leien dak je gelopen en bood Duizend Appels heel wat weerstand. Het beslissend doelpunt viel zelfs in de 90ste minuut na een enorme flater in de thuisdefen- sie. Wel speelde Corner gedu rende 80 minuten met 10 man wegens de uitsluiting van de Malsche (2 keer geel). Habotim gaat een ronde ver der na een 4-2 overwinning tegen Temsica. De bezoekers waren de eerste speelhelft be ter en stonden dan ook ver diend op 1-2 voorsprong. Na de rust bracht Van Raem- donck met een tweede doel punt de ploegen in evenwicht. Langs Magfraet en Goossens werd de eindskore bereikt. Geel voor Marc Van Brussel (Habotim) en Muys (Tem sica). Nieuw Marokko begon deze bekerwedstrijd met onmiddel lijk het initiatief te nemen. Met zwierig en technisch voet bal ontwrichtten zij de Bond galmploeg. Nochtans was het aan de rust 0-0. De tweede helft kreeg Marokko de belo ning voor hun beter spel en skoorden drie doelpunten. Op papier geen enkele kans, maar het is op de meet dat men de prijzen verdeelt, dacht iedereen van Club 69 die het moesten opnemen tegen de lei ders uit de eerste afdeling, In- ter Service. De thuisploeg speelde een puike eerste helft maar tot de rust bleef het 0-0. De tweede helft was van de zelfde aard en op de 61ste minuut sukses voor Club 69 via Chris Van Cauwenberghe. In- ter Service zette alles op alles en de hardwerkende Albert Piessens en Luc De Gendt pro beerden hun ploeg op gelijke hoogte te brengen, echter zon der sukses. Een klaarkijkende Danny De Munck wist mei alles raad en zo bleef de skore onveranderd in een verdiende 1-0 overwinning voor Club. Geel voor Marcel De Corte en Marc Van de Velde (I.S.) FC Milano-FC Raap: Zeer goede en vooral sportieve wed strijd. Na 20 minuten werd het 1-0 door balverlies van Dirk Brijssinck, waar Arnold De Kerf dankbaar gebruik van maakte. Just voor de rust kwam Raap verdiend gelijk via Patrick Thienpont. Na de rust 2-1 voor Milano langs Erwin Schoenmaekers. De 75ste mi nuut bracht een strafschop voor Raap maar dit werd ge mist door Dirk Brijssinck. Hoe Raap zich de laatste 15 minu ten ook inspande, de gelijkma ker kwam er niet! Gele kaart voor Dirk Van Guyse (Mila no). Einduitslag 2-1. Sparta I-Drie Linden I (ach terstallige wedstrijd). In een faire en snelle wedstrijd heb ben beide ploegen een span nende strijd voor de 2 punten geleverd. Dat uiteindelijk Sparta de beide punten kreeg is verdiend, want de thuisploeg kreeg over de gehele wedstrijd de beste kansen. Drie Linden was zeker niet de mindere van Sparta. Het was evenwel zeer onmondig voor doel cn kon maar één echt goede doelkans afdwingen, vijf minuten voor tijd. Toen werd een onrecht streekse vrije trap achter de doellijn weggetrapt door Fran ky Beirnaert, maar de bal sprong via de lat toch tegen de netten. Een goed geplaatste scheidsrechter Vergauwen keurde het doelpunt echter af omdat de bal rechtstreeks in doel was gegaan. Deze afgekeurde treffer zorgde wel voor wat tumult, ook na de wedstrijd, maar daartegenover staat een afge keurd doelpunt voor Sparta halfweg de eerste helft. Op een vrije trap kon de bezoekende doelman de bal niet bijhouden en Johan Van Garsse tikte het leder in het verlaten doel. Scheidsrechter Vergauwen an nuleerde deze goal wegens po sitie buitenspel van een Sparta- speler. Zoals hoger vermeld kon Sparta het meeste doelge- vaar scheppen, maar schoten van Johan Van Garsse en Ed dy De Pauw gingen naast of- vonden de doelman op hun weg. Het enige doelpunt van de match viel na tien minuten in de tweede helft. Ronny Van Royen ging op de rechterflank door, slalomde tussen een drietal verdedigers en zette de bal voor naar de tweede paal, waar een volledig vrijstaande Mark Heyninck de bal kalm binnenschoof (1-0). Dit doel punt was goed voor twee pun ten, waarmee Sparta op gelijke hoogte komt van de twee lei- de rsploegen in eerste afdeling Het wordt nog een spannende terugronde in het nieuwe jaar Guido G ugdvoetbal. De miniemen L. Nieuwerkerken 0-3 op Herdersem (per) FC 1000 Ap. -FC Corner FC Boemerang-The JBovs FC Hert. Aas - PW Hemelaer FC Habotim- Temsica Club 69-FC In. Service FC A vanti-FC Bergop FC Bondgalm-FC N. Marok. FC Milano-FC Raap FCR Sparta bye Zaterdag 1« afd.: VK Rodeo - VK Siera FCR Sparta-FC 3 Linden Zondag I' ard.: FC Carcenter-FC Wijnv. FC United-FC 1000 Ap. SK Slachth.-FC Bondg. VK Fan-FCR Sparta FC Geywa-FC Desfo VK Siera-VK Volksunie FC De Vock - FC 't Beenhouwerken 2* afdeling: FC Centrumvr. -FC Sanic FC Oostberg-FC Bonaparte Klub 65-PW Hemel. FC Ruitersh.-FC Anker! SV Habotim-FC Wepogro Sportklub Post-FC Tangeroise FC Metallo's en FC Rode Duivels wa Reeds gespeeld. DAMES: BEKERVOETBAL Reeks A: FC Wepogro Dames - FC Wazoo Girls FC De Strijdsters-FC B. Girls FC Goalgetters: vrij. Reeks B: Sp. B. Dames- FC JMPfaff FC Anker Girls-RC Raapse Girls r speeld. FC Zillebeek Girls: vrij. 2-3 RANGSCHIKKIHGEN 2-3 Zaterdag 1' afdeling: 0-4 1. FC Habotim 14 10 3 1 37 20 21 4-2 2. FCR Sparta 14 9 2 3 40 20 21 1-0 3. FC1. Serv. 14 9 2 3 38 23 21 1-2 4. FC A vanti 14 7 5 2 42 30 16 0-3 5. 14 7 5 2 35 28 16 2-1 6. FC Corner 14 6 4 4 27 22 16 7. VK Rodeo 14 6 5 3 36 38 15 8. RC Raap 14 6 6 2 32 30 14 9. FC Drie Linden 14 5 6 3 36 29 13 10. FC Bondgalm 14 5 6 3 22 28 13 II. FC 1000 Ap. 14 4 8 2 31 37 10 1-3 12. FC Milano 14 4 9 1 29 44 9 1-0 13. VKW70 14 2 10 2 20 54 6 14. RMS Beveren 14 2 II 1 31 53 5 1-1 0-7 4-2 Zaterdag - 1' afdeling: 1. FCR Sparta 14 13 1 0 44 13 26 2. FC 't Beenhouwerken 13 11 2 0 40 19 22 5-1 6-2 1-3 3. FC Car-center 14 8 2 4 42 18 20 4. l'C Bondgalm 13 9 3 37 15 19 5. FC Geywa 14 7 5 2 27 18 16 6. FC3 Lind. 14 7 5 2 26 25 16 7. FC 1000 Ap. 14 5 4 5 34 26 15 8. SK Slachth. 14 5 7 2 35 36 12 3-0 9. FC United 13 4 6 3 28 41 11 0-4 10. FC De Cock 14 7 3 20 33 II 11. FC Wijnveld 14 3 6 5 19 19 11 7-2 12. VK Volksunie 14 3 7 4 25 38 10 4-2 13. VK Siera 13 4 8 1 24 42 9 ff 5-0 14 FC Desfo 14 3 11 0 21 47 6 15. VK Fan 14 0 12 2 18 50 2 2' afdeling: 1. FC Sanicentral 14 10 2 2 43 21 22 2. SV Habotim 12 9 1 2 41 18 20 3. FC Centrumvr. 12 8 2 2 50 23 18 4. Club 65 13 8 3 2 42 18 18 3-2 5. Sp.kl. Post 13 7 4 2 42 24 16 0-3 6. FC Bonaparte 13 7 6 0 30 25 14 7. PW Hemel. 14 5 5 4 24 38 14 8. FC Ruitersh. 13 5 6 2 35 24 12 O-U 9. FC R. Duivels 13 5 6 2 32 31 12 iet ge- 10. FC Oostberg 13 4 5 4 25 31 12 II. FC Metallo's 13 6 3 26 31 11 12. FC Wepogro 13 3 8 2 30 49 8 13. VK Ankerl. 13 0 12 1 17 66 1 Bij het afsluiten van Walivo's kampioenschap in Walivo's zondagse eerste afdeling, werd F.C. Sanicentral vorig seizoen tot de degradatie veroordeeld. Het verblijf van die Sint-Nikla- se voetbalploeg bleef daar slechts beperkt tot één jaar. Nu behoren deze geel-blauwen tot de titelkandidaten in de tweede reeks. Logisch eigen lijk zegt Dirk Garrevoet de klubsekretaris want F.C. Sani central beschikt nu over een méér dan degelijke spelers kern. Aanwinsten die daarbij voor een bepaalde verjonging zorgden werden Peter Spit- taels, Jacky De Bruyne en de doelmannen Peter Maes en Paul Gorrebeeck. Daarmee hoopt F.C. Sanicentral weer de topklasse te bereiken. On danks een stevige konkurren- tie evenwel en in de tweede afdeling, is deze zelfs nog op merkelijk. Een vijftal ploegen hebben daar trouwens nog een reeële kans op de reekstitel. Tot deze groep behoort F.C. Centrumvrienden uit Belsele nu ook. Een aangename ver rassing eigenlijk want tijdens de vorige kompetitie in twee de, eindigde deze ploeg bijna helemaal achteraan. Voor die groenroden werd dat trouwens het debuut in Walivo's voet balkampioenschappen. Dat er sindsdien wat veranderd is bij de ploeg van voorzitter-spon sor Gilbert Van Hoornyck. ligt blijkbaar voor de hand. De spelerskern werd daar opval lend aangevuld en Helmoud Sack, Ronny Herofosse, Pa trick Leys, Luk D'Hooghe, Rudy Foubert werd samen met Christa Thierens onlangs nog het gelukkige ouderpaar van de tweeling Marijke en Stijn, en doelman Eddy Joch- mans, werden de nieuwe pio nnen van F.C. Centrumvrien den. Daardoor kreeg de ploeg ook een steviger ruggegraat en de matchrcsultaten werden zelfs uitstekend. De verwach tingen van F.C. Centrumvrien den om een goede middenmo ter te worden, werden dan voorlopig ook ruim overtrof fen. Daarbij zijn de titelambi- tics bijna als vanzelf gegroeid. In dat verband werd verleden zondag door F.C. Centrum- vrienden nog een belangrijke sleutelmatch gewonnen. Reeksleider F.C. Sanicentral werd toen met duidelijke cij fers verslagen op het terrein van de slagerij Johan Macs aan de Schrijbcrg te Belsele. Daar spelen we thans in uiterst gun stige omstandigheden, zegt Eli De Schepper de coach en afge vaardigde van F.C. Centrum- vrienden. Dat geloven we al leszins en de topmatch in twee de, werd aanvankelijk een strijd in het middenveld. Nogal met overtuiging gestreden en zowel F.C. Sanicentral als F.C. Centrumvrienden, probeerden er de teugels in handen te nemen. Daarin slaagden de lo kalen blijkbaar en de eerste aanvalspogingen werden trou wens voor F.C. Centrumvrien den opgetekend. Nochtans groeide daaruit de nodige zelf zekerheid en door het feit dat de" plaatselijke groenhemden ook rapper bij de bal waren. plooide F.C. Sanicentral enigs zins terug. Daar werd de ver dediging uitstekend georgani seerd en veel doelgevaar. kon F.C. Centrumvrienden aldus niet kreeëren. Wel uit een zo genaamde stilstaande fase en een door Peter Maes afgeweer de vrijschop van Rudy Fou bert, werd toen door Guy Van Mieghem verzilverd (1-0, 7e min.). Een vrij vroeg doelpunt trou wens dat blijkbaar aan F.C, Centrumvrienden de nodige inspiratie schonk en kort daar na, knikte Ronny Herofosse voor de lokalen naast. Deze laatste zou samen met Rudy Foubert, Guy Van Mieghem en Patrick Leys, nog tot de opmerkelijkste akteurs bij F.C. Centrumvrienden uit groeien. Bij F.C. Sanicentral werden dit dan Herman Van Raemdonck, Rudy Steenssens, doelman Peter Maes en tijdens de tweede helft Jacky De Bruyne. Desondanks zou deze reekstopper niet altijd op eeu hoog niveau gespeeld worden. De verwachtingen werden er trouwens niet helemaal inge lost en misschien zaten de we derzijdse zenuwen daar voor iets tussen. In alle geval ge raakte FC Sanicentral maar moeilijk in de juiste versnel ling en de eerste werkelijke doelkans, werd omstreeks de 20e minuut opgetekend. Toen kregen de bezoekers ook meer voeten in het middenveld en werd de wedstrijd weer evenwichtiger. Toch geraakte FC Centrumvrienden daarbij aan het meeste doelgevaar. Aan de beste kansen trouwens ook die door de lokalen echter niet konden benut worden. Een uitstekende lobbal van Ronny Herofosse werd door dc doelman van de gasten ge plukt, en een tweetal skoremo- gelijkhcden voor Guy Van Mieghem, leverden ook niets op. Daar tegenover konden dc gasten slechts maar weinig stel len. Alleen een goeie uitbraak van Peter Spittaels welke door doelman Jochmans tijdig verij deld werd. Ondanks de lei derspositie draait het allemaal nog niet zo vlot bij F.C. Sani central, beweert Dirk Garre voet de klubsekretaris. Noch tans poogde deze ploeg na dc hervatting de zaken enigszins te forceren. In elk geval werd bij F.C, Sanicentral de offen sieve kaart getrokken en een goede vrijschop van Herman Van Raemdonck. keilde rake lings over. Voor F.C. Centrumvrienden werd het toen even opletten. Daar werd achteraan ook nog al doelmatig ingegrepen en tenslotte wijzigden de gasten ook. Dirk Evcraert werd dc vervanger van Franky Due- rinckx en kort daarna skoorde F.C. Centrumvrienden wéér. Dc verdediging van F.C. Sani central kreeg toen een listig balletje niet helemaal onder kontrole en een enigszins ge hinderde doelman, lag machte loos bij het schot van Ronny Herofosse (2-0). Nogal uitdrukkelijk protest van de bezoekers welke eindig de met geel voor Mark Eve- raert. Jeugdvoetbal. De miniemen van FC Edixvelde haalden het net n. 3-2 (per) t van Baardegem. Zij verloren met Toen wijzigde F.C. Centrum vrienden nogmaals en Patrick Verbuyst ruimde de plaats voor Eddy Weemaes. Veel verandering zou dat aan het spelbeeld nochtans niet bren gen. De overtuiging langs weerskanten bleef en een fou tieve ingreep van Mark Eve- raert werd fataal voor F.C. Sanicentral. Ook al omdat een dikwijls bekritiseerde maar toch nog behoorlijk leidentie Karei De Rudder, nogmaals naar geel greep. De mannen van voorzitter Herman Nicque poogden die uitsluiting echter nog te omzeilen. Vruchteloos evenwel en daarmee stond F.C. Sanicentral met tien. Een handikap die trouwens zou doorwegen en een inzen den van een werkkrachtige Ronny Herofosse, werd door Eddy Weemaes feillos inge- knikt (3-0). Geruststellende cijfers eigenlijk voor F.C. Cen trumvrienden waarbij het team andermaal gewijzigd werd: Helmoud Sack werd er vervan gen door Mark Van Oppens. Meteen werd het laatste kwar tier aangesneden en veel boeiends, zou dat ook niet in houden. Alleen F.C. Centrum vrienden zorgde daarin nog voor enkele betere momenten. Als Guy Van Mieghem dan nog met een nieuw lokaal doel punt aan de voet liep. werd deze schitterend geremd door een waakzame Peter Macs. Toen stonden we dicht tegen een tweede uitsluiting bij F.C. Sanicentral. Een humeurige Roger Dc Cock kreeg deze nogal logisch en daarmee werd dc onmacht van de reekslei- ders in deze topmatch. eigen lijk een beetje duidelijker ge steld... Roger Van Lacre Deze keer zijn er in de Beker van Hamme toch een paar verrassingen. Plaza bv. die door Hardy van de zege werd gehouden en Siera die sneuvelde bij Ministars. Ministars - Siera (5-1): De bezoekers aarzel den niet om maar direkt een doelpunt te laten optekenen. De thuisploeg kon dat ook en via De Clercq stonden beide formaties weer gelijk. Pech was het voor Siera dat een strafschop mocht trappen maar miste. Vóór de lokalen was dit het sein om dadelijk twee doelpunten achter elkaar te maken: 3-1. In hel tweede deel van de wedstrijd werd Siera nog verder op afstand gespeeld. Voor de thuisploeg doelden De Clercq (3), Van Hove en Tassijn Hardy - Plaza (4-3): De lokalen hadden hun sterkste samenstelling op het terrein ge bracht en daarvan werd Plaza het slachtof fer, De bezoekers begonnen nochtans goed met een doelpunt van Paternoster 0-1. De lokalen sloegen echter dadelijk terug 1-1. maar voor het afsluiten van het eerste deel werd het 1-2, via diezelfde Paternoster. Na de verfrissing steeg de spanning nog als de lokalen gelijkstelden 2-2. Hardy deed het goed en dikte weer aan 3-2 en even later 4- 2, Op het einde van de ontmoeting kwam Plaza sterk terug. Ze milderden tot 4-3 maar een vierde doelpunt dat hun toch nog een gelijkspel zou opleveren kwam er niet. Moerheide - Den TraplTivoli (0-1): De bezoe kers hebben gewis gouden punten verzamelt en een stap naar de redding toe gezet. In hel eerste stuk van de wedstrijd waren beide formaties elkander waard. De verdediging waren bij beiden hun beste troeven. Na de rust scheen het weerom hetzelfde te zijn. Rond de 75 min. lukte de bezoeker een doelpunt en meteen sloten ze hun doel volledig af met goed gevolg. Okapi - Hansevelde (3-2): De bezoekers waren in het eerste deel duidelijk de sterk ste.partij en liepen uit tot 0-2 via doelpun ten van De Paepe en Van Havermaet. Het konden er wel meer zijn geweest, maar het geluk was niet altijd aan hun kant. In het tweede gedeelte zou Okapi het weer doen en na een poosje zouden ze gelijkstellen 2-2. Zo scheen het te zullen blijven, maar in de blessureminuten kon de thuisploeg nog de overwinning vastleggen. V.K. Post - VÏasbloem (2-7): Dc Postploeg heeft toch wel een tijdje in de wedstrijd geweest, maar hebben toch naar het einde toe een resem doelpunten moeten slikken. De bezoekers doelden eerst 0-1 en dan nog eens 0-2. Toen viel er een lokaal doelpunt 1-2. Maar het antwoord van Vlasbloem was er even snel 1-3. De thuisformatie miste daarna een strafschop. Het was toch maar uitgesteld want de Postploeg kon even daar na milderen tot 2-3. Verder is de thuisploeg niet gekomen want ze zakten als een kaar tenhuisje in elkaar cn Vlasbloem haalde grote cijfers. Het waren doelpunten van Scholliers. Heirwegh en Dehauwere (elk 2) en Brusselmans. Coulier - Stille Vrienden (1-4): De thuisploeg is er niet in geslaagd de leider van de wijs te brengen. Op de 7' min. kon Wuvtack met het hoofd een voorzet omzetten 0-1. Op het einde van deze helft zullen de bezoekers nog eens doelen: 0-2. In de tweede helft zal Peelman milderen dat weer hoop gaf voor de lokalen. Maar die hoop leefde niet lang. Tweemaal zou Clayé nog de netten doen trillen. V.K. Hamme - Hof Van Grembergen (0-4): De lokalen waren in het eerste kwartier iets beter dan de bezoekers, maar konden niet skoren. De bezoekers kenden daarna twee doelpunten maken op vijf minuten telkens langs Sanders. Het begon nu gemakkelijker te gaan. maar de bezoekers wilden elk hun nummertje opvoeren. Uiteindelijk zal in de tweede helft Nico van Cackenberghe toch nog de stand kunnen opdrijven. Rangschikking 1' Reeks St. Vrienden 13 10 0 2 22 HofV. Grimb. Hansevelde Okapi Vlasbloem Plaza Coulier 2 2 20 3 5 15 5 1 15 5 1 15 3 2 14 5 2 14

De Voorpost | 1983 | | pagina 45