STADSBERICHTEN STEDEBOUW UITREIKEN DER RIJWIELPLATEN 1984 MODEL GEVRAAGD 20 - 20.1.1984 - De Voorpost Kruibeke Vakantie- en vrijetijdsbeurs Op 20, 21 en 22 januari organizeert Vakantiegenoegens Kruibe ke een vakantie- en vrijetijdsbeurs in Ons Huis, O.L. Vrouwplein in Kruibeke. Veel infostanden zijn te bekijken. Opening vrijdag 20 januari om 19.30 uur. Zaterdagnamiddag om 15 u. poppen kast met Vader Kapoen. De laureaten van de kindertekenwed- stnjd worden om 17 u. bekendgemaakt. Om 19.30 uur zaterdag worden twee diareeksen vertoond. Zondag is het salon open van 10 tot 12.30 u. Antieke schilderijen Tot 29 januari kan je in galerij Lindenhof, Kon. Astridplein in Bazel, naar een tentoonstelling van antieke schilderijen gaan kijken. Fietsplaten Fiets- en bromfietsplaten worden uitgereikt in Sint-Gillij Kerkstraat 103 op dinsdag 7 februari van 9 tot 12 en vi 15 u., in het administratief lokaal van de gemeentes Meerdonk op donderdag 9 februari van 13 tot 15 u.l vergaderlokaal van de sporthal in de Kieldrechtstraat Klinge op 9 februari van 9 tot 12 en in het vroegere ge* ®c' tehuis van Sint-Pauwels op 13 februari van 14 tot 16 jvond, aangiften van de belastingen op honden, paarden, po-jt peti huispersoneel worden dan in ontvangst genomen. skaca- •anck Bazel (Kruibeke). Op het gemeentehuis werden brevetten uitgereikt van het Rode Kruis aan de laureaten van de kursussen (dw) Smt-Niklaas >retu Banket De PW-gepensioneerden zijn op zaterdag 21 januan te 14 uur, in zaal Casino, Laurierstraat aan hun jaarlijks banket toe. Gespreksavond Jong KA V-Centrum organiseert op maandag 23 februari, te 20 uur, in zaal Ons Huis, Leo Duboisstraat, een gespreksavond omtrent «Agressiviteit bij kinderen- Beter bewegen KVLV-Center probeert beter te bewegen. Dit op dinsdag 24 januan te 20.30 uur in het H. Maagdcollege, Laurierstraat. Belotten Bierboom Vonge week zondag kwamen 31 belotfanaten opdagen in Gasthof Bierboom voor de maandelijkse kaartavond. De uitslag: 1Louis Vemimmen 4383, 2. Willy Bosman 4383, 3. Jeanne De Ridder 4121, 4. Richard Bosman 4064, 5. Frans Van Hecke 3934, 6. Pierre Van Schoor 3906, 7. Mare De Decker 3826, 8. Mare Hofmans 3819, 9. Petrus Van Malderen 3803, 10. Johan Merckx 3741. Op zondag 29 januari e.k. wordt er een prijskaarting georgani seerd en worden de kampioenen gevierd. Breughelavond Chiro H. Kruis organiseert op zaterdag 21 januari in de Parochiale Feestzaal, L. Minnestraat een Breughelavond. Te bekomen: pensen en appelmoes met boerenbrpod en boe re- ham met mosterd en boerenbrood. Tijdens deze avond zorgt een volksdansgroep voor enige animatie. Aanvang te 19 uur. Kaarting In het Volkshuis wordt op zaterdag 21 januari, te 19.30 uur een wedstrijd belotten georganiseerd. De inleg bedraagt 50 fr. Prijzen: 1.000 fr. inleg. V.T.B.-V.A.B.-Dia's Op vrijdag 20 januari e.k. te 20 uur in het Brouwershuis te Wieze, diavoorstelling door A. Van Heddeghem over «Lissabon, bruid van de Zee; We leren deze stad (en de omgeving) kennen als een kunststad, als een maritieme stad en als- een tuinstad. We maken kennis met de paleizen en kastelen, met de tradities en de folklore. Die avond kan men ook inlichtingen en toeristische folders over Lissabon en Portugal gratis bekomen. Er zal een vertegenwoordigster van de T.A.P., de Portugese Luchtvaartmaatschaopij aanwezig zijn. Toegang leden: 50 fr., niet-leden 75 fr. C.V.P.-Bal Op zaterdag 21 januan vanaf 21 uur in het Gildenhuis bal van de CVP en haar mandatarissen Renée Van Roy-Rasson, Roger Cami en Marcel Segers. De -Outlines- zorgen voor de sfeer. Toegang: 70 fr. N.S.B.-tombola De jaarlijkse trekking heeft plaats op zondag 22 januari om 19 uur in het lokaal café ajuin aan de Nieuwstraat, gehouden door Jan Moens-De Wit. Er zijn een stofzuiger en een fiets te winnen naast meer dan 100 nuttige prijzen. Bevolkingsstatistiek In 1983 werden er te Wieze 17 geboorten geregistreerd: 8 meisjes en 9 jongens; anderzijds gingen er 34 personen, 18 vrouwen en 16 mannen ter ziele; verder werden er 18 huwelij ken ingezegend Duivenshow te Wieze Op zondag 29 januari heeft in de gemeentelijke turnzaal van Wieze (ingang langs de Schoolstraat) de jaarlijkse duivenkam- pioenendag plaats. Op deze viering worden verwacht: de kampioenen met 4 duiven, de eerste prijswinnaars met 2 duiven, en verder duiven van bekende liefhebbers uit de streek. De duiven kunnen binnengebracht worden van 10 tot 11.30 uur en vanaf 14*30 kan men ze weer afhalen. Vanaf 12 uur is er gratis koud buffet (zoals vorige jaren). Van 10 uur af is er uitkering van de geldprijs der ingetekende duiven in het seizoen 1983. Nieuw is wel de belotwedstrijd, voor iedereen toegankelijk vanaf 14.30 uur met een vooruit van 2000 fr. inleg (30 fr. per persoon). Om 15.30 uur heeft de kampioenenviering plaats en om 17 uur is er verkoop van enkele bons voor jonge duiven van de kampioenen, de eerste-prijs winnaar en bekende streekliefheb- bers. De dag wordt afgerond vanaf 17.30 uur met de trekking van de reuzetombola. Nog info De duivennngen voor 1984 zijn te bekomen in het lokaal. Er wordt een autobusreis ingelegd naar het Kweekstation-Naturel te Sint-Antonius (Zoersel) op zondag 19 februari met vertrek om 8.30 uur aan het lokaal. De prijs per persoon bedraagt 240 fr. (autobus warm middagmaal: 240 fr.). In het Kweekstation is er een gratis verloting van 10 jonge duiven tombola (radio, uurwerk). Inschrijvingen in het lokaal, of bij Paul De Koninck (Bovenhoek) tot 29 januari. Informatieavond pensioenreglementering De ervaring heeft geleerd dat heel wat mensen, naarmate hun pensionleeftijd nadert zich vragen stellen rond hun rechten op pensioen. Om hieraan tegèmoet te komen organiseert de Dienst Maatschappelijk Werk en Pensioenen een informatie avond omtrent Pensioenreglementering. Een deskundige in deze eerder complexe materie zal o.a. volgende onderwerpen behandelen: de aanvraag, procedure en berekening van het pensioen; de uitbetalingsmodaliteiten; het rustpensioen zelfstandigen en werknemers; het overlevingspensioen voor zelfstandigen en werknemers; de rechten op gewaarborgd inkomen; het vervroegd pensioen; het brugpensioen, etc. etc... Na de uiteenzetting is er gelegenheid tot het stellen van vragen. Deze informatie-avond, waarop alle geïnteresseerde Lokeraars vriendelijk worden uitgenodigd, heeft plaats op dinsdag 7 februari 1984 om 19 uur, in de konferentiezaal van het kultureel centrum, Kerkplein 1 te Lokeren. De deelname is kosteloos en iedereen is van harte welkom. Kaarten KWB-Sint-Laurentius organiseert vrijdag 20 januari om 19 uur een parochiale kaarting. Praktische school KWB-H. Hart organiseert vrijdag 20 januari om 19 uur in de jongensschool aan Heiende een praktische school over «Cape voor kinderen». Keysershofwandeling Zondag 29 januari om 14 uur aan Het Volk, Poststraat 14, vertrek van een wandeling naar de buurt van het Keysershof en de Moervaart in Sinaai. Italië Vrijdagavond 27 januari om 20 uur in de zaal op Heirbrug aan de Gentse Steenweg toeristische dia-avond over Italië met als gast Paul Van Doorsselaere. Vakantiegenoegens organizeert. Sint-Gillis-Waas Fotoklub Objekt Maandag 23 januari bespreken de leden van foto- en diaklub Objekt uit De Klinge dia's die werden gejureerd door de fotoklub uit Rupelmonde. In het Klublokaal parochiehuis. Werkloosheid Op vrijdag 27 januari om 14 uur in het Koningshof, Kerkstraat 42 in Sint-Gillis, bijeenkomst over werkloosheid georganiseerd door het ABW. Zuid-Tirol Vanavond, vrijdag 20 januari, om 20 u is de heer MenscS^u Gent te gast bij Vakantiegenot. Hij brengt een diaprojekti^gp «Zuid-Tirol, het paspoort tot de Dolomieten» in zaal fkan Heymanplein. De miliciens Vanavond, vrijdag 20 januari, café De Graanmaat, Grote fc om 20 u informatieve vergadering over de dienstplicht df Wase CVP-jongeren i.s.m. Milac. Vredesdebat Vanavond, vrijdag 20 januari, om 20 u in de konferentiez de stadsbibliotheek, Heymanplein, debat over de vrede gSayn nizeerd door de Wase Jonge Leeuwen. In het pane: bijjsD. Heirman van Vaka, Paul Daels van het Ijzerbedevaart^ Lieven Van Mele van de Vrede Nu Beweging en een leggere cier als vertegenwoordiger van het Belgisch Hoger lnstituü^.ri Defensie. Wouter Vloebergh van ons Weekblad De Voon Pi®, moderator. td in Gaston en Leo Phesf Vanavond, vrijdag 20 januari, om 20 u in de schoufcjdoi «Wanneer trouw je met mijn vrouw» met Gaston BerqhmaK Le°Marti"' Ïkm, Elektriciteit Vanavond, vrijdag 20 januari, om 19u30 in de Kring, Heir informatieavond door KWB-Kristus Koning. Gaston Polfli «Klusjes in huis - elektriciteit». &ENDERM°^ DENDERMONDE 3* jaargang - nr. 3 SOCIO-CULTURELE INFO-KALENDE K.S.J. Lokeren Zesde schaatsavond Deze oproep wordt gericht aan alle ouders. Leden, oud-leden en sympatisanten van K.S.J. Lokeren: Niets wijst er op dat het de komende dagen gaat sneeuwen of vriezen, vriezen dat het kraakt, zodat men vlug de schaatsen kan aantrekken en genieten van enkele uurtjes schaatspret... De schaatsen liggen dus toch in de kast te wachten op de vriezeman... en wie geen schaatsen heeft... jawel, die rekent op de ZESDE SCHAATSAVOND van K.S.J. Deelnameprijs: 200 fr. voor bus, huren schaatsen en inkom schaatsbaan. 160 fr. voor bus en inkom schaatsbaan. 120 fr. voor toeschouwers (enkel bus). Inschrijven betekent meteen betalen" Vertrek om 19.15 uur aan de Sint-Laurentiuskerk op de Markt. Terug rond 23 uur aan dezelfde kerk. Wie schaatst heeft zeker zijn identiteitskaart en zijn handschoe nen mee. Inschrijvingen dienen te gebeuren voor 25 januari bij. iemand van de leiding. Of beter nog, rechtstreeks bij Koenraad de Rijck. Tulpenlaan 11 te Lokeren. Tel.: 091/48.44.91. Uitreiking van fietsplaten Het gemeentebestuur van de stad Lokeren organiseert in verband met het uitreiken van fietsplaten, alsmede het invullen der aangiften van de provinciale belasting, dat volgende zitda gen zullen gehouden worden: Daknam In het oud gemeen- tèhuis, op woensdag 8 februari 1984 van 14 tot 16 uur; Eksaarde-Centrum: in het oud gemeentehuis op woensdag 15 februari 1984, van 14 tot 16 uur; Eksaarde-Doorslaar: in de parochiezaal op donderdag 16 februari 1984 van 14 tot 16 uur STAD DENDERMONDE - TECHNISCHE DIENST In de stadsberichten van vorige week werden de werken en handelingen geformuleerd waarvoor de medewerking van een architekt niet verplicht is (besluit van de Vlaamse Executieve dd. 13.7.83) Volgens punt 9 ervan zijn bepaalde verbouwingswerken hier aan onderhevig met name deze binnen het gebouw of de werken voor de geschiktmaking van lokalen, met inbegrip van de overeenkomstige uitrusting met sanitaire-, elektrische ver- warmings- en veriichtingsinstallaties, voor zover het volume van het gebouw daarmee niet merkelijk vergroot, alsmede het aanbrengen van uitstalramen en vergroten van metselopenin- gen, deuren en ramen bij de bestaande constructies. Volgens het bijhorend verslag aan de Executieve zijn de handelingen bedoeld in dit negende punt kleine verbouwings werken met volumevermeerderingen van de orde van grootte van maximum 25 kubieke meter, zoals het plaatsen van een dakkapel voor het geschiktmaken van zolders als logeerka mers of studeerkamers, en dergelijke. Er is evenwel gebleken dat deze bepalingen soms aanleiding geven tot een te ruime interpretatie. Het bedoelde negende punt heeft uitsluitend betrekking op de hiemavermelde verbouwingswerken: a) Binnen het gebouw: 1. het maken van openingen van maximum 1,2 m breedte in dragende wanden; 2. het plaatsen of uitbreken van niet dragende wanden; 3. het plaatsen of uitbreken van niet dragende zolderingen of plafonds; 4. het plaatsen of uitbreken van bekledingsmaterialen zoals vloer-, wand- of plafondbekledingen; 5. het plaatsen of uitbreken van vast meubilair; 6. het plaatsen of uitbreken van technische uitrustingsinstalla ties zoals sanitair, verwarming of electriciteit; 7. de gewone onderhoudswerken. b) Bulten het gebouw: 1. wijzigen van openingen in het metselwerk met maximum 20%, zonder verandering aan de konstruktie, 2. plaatsen van dakvlakramen van maximum 1,5 m2 elk; 3. het vernieuwen van dakbedekkingen; 4 het vernieuwen van ramen, deuren en uitstalramen; 5. het afbreken of plaatsen van een tijdelijke beschermende bekleding van gemene muren en wachtgevels; 6. doorbraken van maximum 2m2 in muren of daken ten behoeve van technische installaties; 7. gewone onderhoudswerken. C) Vergroting van het bouwvolume bij verbouwings werken: Indien de vergroting, van het bouwvolume betrekking heeft op het plaatsen van dakkapellen kan dit enkel geschieden met een maximale toename van het bouwvolume met 25 m3, met een maximum van 8 m3 per dakkapel en zonder wezenlijke wijziging aan de dakstructuur (gebinten, trekkers, enz. Een voorafgaandelijke schriftelijke en uitdrukkelijke vergunning van het College van Burgemeester en Schepenen blijft vereist. Bijkomende inlichtingen kunnen steeds bekomen worden bij de Technische Dienst, afdeling Stedebouw (De Heer Cooremans Et.) Fr. Courtensstraat 11, 9330 Dendermonde tel. 052/ 22.08.00 (567). Voor het uitreiken der rijwielplaten 1984 zullen volgende zitdagen gehouden worden: Donderdag 2 februari: van 9 tot 11 en van 13.30 tot 15 uur in het gemeentehuis van ST.-GILLIS-DENDERMONDE Dinsdag 7 februari: van 9 tot 11 en van 13.30 tot 15 uur in het gemeentehuis van BAASRODE Donderdag 9 februari: van 9 tot 11 en van 13.30 tot 15 uur in het gemeentehuis van OUDEGEM Dinsdag 14 februari: van 9 tot 11 en van 13.30 tot 15 uur in het gemeentehuis van GREMBERGEN Donderdag 16 februari: van 13.30 tot 14.30 uur in het gemeentehuis van MESPELARE Dinsdag 21 februari: van 9 tot 11 en van 13.30 tot 15 uur in het gemeentehuis van APPELS Donderdag 23 februari: van 13.30 tot 14.30 uur in het gemeentehuis van SCHOONAARDE Op dinsdagen 7, 14 en 21 en donderdagen 2 en 9 februari zullen de kantoren te Dendermonde gesloten zijn. ZATERDAG 21 JANUARI 7 uur: Wandelweekend in hei noogveen-ovitat (Hobertville) op a en zo. 22 januari, door VTB-VAB Sint-Gillis. Vertrek za. orr HTien Kerkplein Sint-Gillis. Verzamelen om 10 uur op de parkinq vaiiann vakantiecentrum. Vooraf inschrijven. 11 uur: Sociaal dienstbetoon door volksvertegenwoordiger NoitaL Batselieringericht door CSC-Vormingswerk in café Voor AllenT Gillislaan 131, te Sint-Gillis, tot 12 uur. 11 uur: Sociaal dienstbetoon door schepen Hubert Maes, i,„ door KWB-Boonwijk aan de Gasthuisstraat 106 te Sint-Gillis, tot 121 15 uur: Plechtige Huwelijksmis in de kerk Sint-Gillis-Buiten, o terd door het Sint-Gregoriuskoor 19.30 uur: Jaarvergadering met goedkeuring jaarprogramma ei< zing afdelingsbestuur, voor het Fr. Masereelfonds in lokaal Herle 20 uur: 4de kaarting ingericht door KWB-Grembergen in het pan centrum 21 uur: Halfvastenvlerlng 1984: verkleed prinsenbal ingericht dojU^IO- halfvastenkomitee Sint-Gillis in zaal Gildenhuis. )incja( Zondag 22 januari ?rTTna,r 14 uur: Winterwandellng o.l.v. F. Tonnelier, door KWB-Keur Vet Parochiezaal. O va 15 uur: Filmvertoning -Stress-, edukatieve gekommentarieerdi«nsd georganiseerd door KVB De Samenwerksters. in zaal Ros Be.a*j M02 Grambergen 18 uur: Gezetschapespet MAANDAG 23 JANUARI oenS( 11 uur: Sociaal dienstbetoon door volksvertegenwoordiger J. Dtidsbi! ingericht door v.z.w. 't Vestje aan de Oude Vest 129 te DendemxéticO' Tot 12 uur Culti 11 uur: Sociaal dienstbetoon door gemeenteraadslid Lutgart Dei- ingericht door V.Z.W. 't Vestje aan de Oude Vest 129 te Dendem»»|ah Tot 12 uur 17 uur: Sociaal dienstbetoon door minister Jan Lenssens, af Ro< Sociaal Centrum, Oude Vest 166, Dendermonde. Tot 18u30 fSte li 19.15 uur: Geleld bezoek aan de RTT-Dendermonde, door W) hel Boonwijk rklaai 19.30 uur: Voordracht «Elektriciteitsverbruik en rekening» door t, Schoonaarde In het gemeentehuis igrte 19u30: Voordracht en debat «Beter leefmilieu, meer gezondheid» t KAV-Lutterzele in het Sint-Lutgartcentrum ,soai 19.30 uur Voordracht en debat: -Als liefde zoveel jaren kan d door KAV Oudegem in het parochiecentrum. 20 uur. Voortzetting van de reeks in Oosterse wijsheid voo#s Westerse mens, door prof. Ulrich Libbrecht. ingericht door het Ds4 fonds Dendermonde in de Hogere Handelsschool. L. Dosfelstraat I 20 uur Voordracht «Gezondheid en ziekte van onze kinderen» f KAV Baasrode in Huize Cardijn 20 uur: 3de Kuraus Yoga 5de les, ingericht door SW-D de Bond Moyson. Noordlaan 21 20 uur: Voordracht en debat -Als liefde zoveel jaren kan duren» KAV Sint-Gillis-center in zaai Gildenhuis. OCMW DENDERMONDE SOCIALE DIENST MAALTIJDEN AAN HUIS Valt het je in deze koude wintermaanden moeilijk om dagelijks inkopen te doen voor een warme maaltijd? het dagelijks klaarmaken van een middagmaal is een hele karwei. Weet je dat je daarvoor kunt beroep doen op het Openbaar Centrum voor Maatschappelijk Welzijn (O.C.M.W.)? Het OCMW reikt bejaarden, gehandikapten een reikende hand door de dienst thuisbedeling van maaltijden. Deze diepvriesmaaltijden kunnen op een eenvoudige wijze opgewarmd worden. Het is een dienstverlening die ter beschikking staat van onze bevolking. Aarzel niet er beroep op te doen. Voor meer inlichtingen en aanvragen: Sociale Dienst OCMW, Dendermonde of beter telefoneer 21.92.07. Stad Dendermonde De jaarlijkse werelddag voor de melaatsen gaat nu op 28-29 januari 1984. Hoewel deze actie uitgaat van de Damiaanactie, reikt zij toch veel verder en is uitgegroeid tot een wereldomvat tende bewustwording en samenwerking, vooral op medisch vlak. De krachtlijnen van deze actie worden door de Damiaanactie in een vijfpunten «Vlinder-Manifest» samengevat. De lezing ervan kan zeker worden aanbevolen. De Werelddag werd in ons land in 1954 gelanceerd door de advokaat der Melaatsen, Raoul Follereau. Sinsdien groeide, over de ganse wereld, een solidariteitsgevoel met de armsten der armen. Damiaanaktie staat niet alleen. In de ons omringende landen zijn soortgelijke organisaties aktief waarmee goede kontakten gelegd zijn; zo wordt de leprastrijd op wereldwijde schaal degelijk geordendkontakten gelegd zijn; zo wordt de leprastrijd op wereldwijde schaal degelijk geordend en georganiseerd. In ons eigen land gebeurt enorm veel... Via allerlei akties in scholen, gemeenten, parochies.lukte de Damiaanaktie erin het nodige geld samen te krijgen om de projekten financieel te steunen. Maar ook de universiteiten en het Tropisch Instituut werken mee. Het wetenschappelijk onderzoek, nodig om te komen tot betere bestrijdingsmiddelen, komt intens aan bod in Belgische Instellingen In zittingen van het Schepenkollege en van de Raadscommisie werd hieraan de nodige aandacht besteed. Reeds velen werken mee, ieder op zijn niveau, met de Damiaanaktie. Blijf niet ten achter en zorg er mee voor dat het vlindermanifest geen dode letter blijft. DINSDAG 24 JANUARI I uur: Kuraua van vijf avonden handvaardiyneid ndai IHHIMHii de ingericht door KAV-Keur in zaal 't Klokske. Tot 22 uur 20 uur: Lezing over Rainer Maria Rilke door z.e.h Pastoor Mauritsfj Vossole ingericht door het Davidsfonds, in het stadhuis te C monde. 20 uur: Voordracht «Veertig jaar, grijp je kans- door mevr HelleraBrSC ingericht door CMBV Baasrode, in zaal Ontmoeting (Scaldls-comp»,^ WOENSDAG 25 JANUARI ^sd 19.45 uur. Club voor Jonge Vrouwen met voordracht en debat «De grote witte wereld van het ziekenhuis», ingericht door KAV Ap*f'a in zaal Glldenhuls, Vrijstraat 1 der( 20 uur: DF Leesklub: bespreking van «De harp van Sint-Francia hyn van F. Timmermans, gespreksleiding Nelly Maes ingericht doa Davidsfonds Dendermonde in het stadhuis ar V 20 uur: Fotografie: binnenbrengen van 2 dia's voor de tweemaanflL se wedstrijd, voor de Fotografische Kring in de Stedelijke Nijverf*" school rsrT1' 20 uur: Voordracht en debat: -Partnerkeuze en verloving- door WWki Oudegem in de parochiezaal. 20 uur: Uitreiking 5* Ros Belaardprlja aan Alfabetiseringwerk .jgd door Danièl Coens, minister van onderwijs, in het stadhuis van Den^g, monde Organisatie: CVP-jongeren Dendermonde VRIJDAG 26 JANUARI 9. U 09 uur: Sociaal dienstbetoon door minister Jan Lenssens, l(P(r Sociaal Centrum, Oude Vest 166 te Dendermonde Tot 11 u. 10 uur: Sociaal dienstbetoon door volksvertegenwoordiger NortW Batselier, ingericht door C.S.C.-vormingswerk in de Bond Moy»na| Noordlaan 21 te Dendermonde. Tot 12 u ZELFHULPBEURS Het Arrondissementeel Welzijnsorganisme Dendermonde organiseert een Info-Beurs rond zelfhulp op het stadhuis te Dendermonde. De beurs wordt geopend op vrijdag 20 januari te 19.00 u. door A Cool (Burgemeester van de stad Dendermonde) en R. Van Dijck (Voorzitter A.W D ze loopt verder op zaterdag 21 januari van 10.00 u. tot 17.00 u. Een 40-tal zelfhulpgroepen zullen aanwezig zijn met een infostand en algemene informatie wordt gebundeld in een kennismakingsbrochure die zal worden voorgesteld. Alle belanghebbenden en geïnteresseerden worden vriendelijk uitgenodigd. Verdere informatie: A.W.D., Bevrijdingslaan 165, 9330 Dendermonde. Tel. 052/21 64.54 Vragen naar Ann Van Cauter of Patrick De Smet. GROOT HUISVUIL 1984 Iste semester Donderdag 8 maart: St.-Gillis 1Kerk Boonwijk Donderdag 15 maart: St.-Gillis 2. Potiaulaan Lutterzt Donderdag 29 maart: Baasrode Donderdag 12 april; Dendermonde 1. Vlasmarkt Keu Blauwe Steen Donderdag 19 april: Dendermonde 2. Grote Markt Donckstraat Dammen Donderdag 10 mei: Grembergen Donderdag 17 mei: Oudegem Mespelare Donderdag 24 mei: Schoonaarde Appels Koninklijke Academie voor Schone Kunsten - Dijkstraat 91 9330 DENDERMONDE Zich aanbieden op dinsdag, woensdag, vrijdag tussen 18.00 en 20.00 u. Zaterdagvoormiddag tuss. 9.00 en 11.00 u.

De Voorpost | 1984 | | pagina 20