r I- 1 1 r v ij r y?? i ii f 1 WTC «De Sneltrappers» 10 jaar jong te Stekene Moerbeke leider in liefhebbersvolleybaltornooi Stekene Patro B bleef overeind eikant won de Stekense beker lij de schutters f s fj| I Latent, Stekene, Scaldis en Sint-Niklaas aan kop CHUTTERSMAATSCHAPPIJ DE KLINGE GRENS ONTVANGEN IN HET GEMEENTEHUIS Provinciaal judokampioenschap groen blauwe gordels Asahi Kwai Zele aan de leiding! De Voorpost - 10.2.1984 - 31 WIELRENNEN LIEFHEBBERSVOLLEY let wielertoerisme is on- anks de terugval van de wie- jsport op het hoogste niveau u ons landje in onze kon tien nog steeds in trek. Tij- ens de weekeindes kom je mgs Vlaamse (én Waalse) we en zowat overal fietsende toe- stea tegen. En deze variëren i «échte» toeristen die oog oor hebben voor het na- nuschoon tot bijna professio- elen die er zowat alles voor rer hebben om tóch maar al etsend prestaties te leveren, lok te Stekene floreert sinds éérdere jaren het wielertoe- sme en twee van de wieler- jeristenklubs die Stekene rijk staan of stonden dezer da arin de belangstelling. Inder- iad: uit WTC «Blijf Jong» Dolt de eerste sportvrouw van tt jaar, namelijk Jeaninne nthoven en WTC «De Snel- appers» viert dit jaar zijn 10- bestaan, een gebeurtenis natuurlijk niet zó maar zal oorbijgaan. Daar hoort een icring bij! En die viering zal wrgaan op zaterdag 11 fe- 1984, met ontvangst, «spraken, huldigingen, re- phe, feestmaal en lus- umbal. ien jaar zijn voorbij hlertoeristenklub «De Snel- ippers» 2 g het levenlicht op (februari i974 uit het initia- enkele sportievelin- tn. die natuurlijk diep door- ongen waren dat het wieler- lerisme dé beste en gezondste «spanning was. Lokaal was «Het Brouwershuis» in de eamalige Molenstraat. Nog it eerste levensjaar werd een huchtere poging onderno men om in het geheel van het wielertoerisme en z'n geplo genheden mee te draaien. Al spoedig bleek dat het kleine beginnende klubje wielertoe risten op het goede pad was terechtgekomen en op weg was om een volwaardige klub van aktieve, goed geoefende wie lertoeristen te worden. Als be wijs kon natuurlijk het nog jonge, maar reeds omvangrij ke palmares worden voorge legd. In 1975 was er inderdaad reeds de enorme rally «Brus- sel-Noordkaap», in 1976 de Ronde van België, in 1977 de tocht «Ardennen - Eifel» en natuurlijk «Brugge - Mont Ventoux»... Met daarbij de ei gen meerdaagse organisaties en de deelname aan de grote internationale rally's deden de «Sneltrappers» hun reputatie zowel gewestelijk, provin ciaal, nationaal en zelfs inter nationaal alle eer aan. Stil aan werden deze «Sneltrap pers» de ambassadeurs van sportief Stekene op het wieier- toeristische vlak. In 1978 volg de dan de fameuze «Drielan- dentocht» en de rally «Antwer- pen-Florence» en in 1979 kwam er de niet te vergeten Stekene - Lourdes. Even on vergetelijk was in 1980 «Steke- ne-Mont-Saint-Michel» en het jaar nadien de tocht naar het Zwarte Woud ofte Stekene- Furtwangen. Mede dankzij de financiële steun van de gebroe ders Jacobs uit Nieuwkerken werd de sportieve taak uitge bouwd tot een volwaardig ge heel. Natuurlijk niet steeds on der rozegeur en maneschijn. Nadat de kinderziekten wer den overwonnen werd de klub gekonfronteerd met houdin gen en praktijken die een ge zonde vereniging kan missen als kiespijn. De ongezonde plekken zowel in als rond de kern werden verwijderd, zodat enkel de gezonde wor tels en delen overbleven. Doordrenkt van échte klublief- de brachten zij de klub waar hij thuishoort: aan de top! Mede door omstandigheden werd 1982 een stiller jaar, want de tocht naar Salzburg diende te worden uitgesteld. Wel werd door Sneltrappers deel genomen aan Grauw - Blanes (Spanje) en Brugge - Mont Ventoux en vorig jaar was er de fameuze «Vijflandentocht» door België, Nederland, Luxemburg, Duitsland en Frankrijk. Laureaten Dat WTC «De Sneltrappers» een klub-aan-de-top is wordt onder meer bewezen door tal van onderscheidingen die ten deel vielen aan verdienstelijke fietsende leden. Uiteraard wordt ook elk jaar (sinds 1976) het klublaureaatschap toege kend. Achtereenvolgens kre gen Frangois Waumans, Auré- le Slowack, Gabriel Roels, Re ne De Beleyr, Franky Schelf hout, Bernard de Plucker (2 maal) en André Collesaer deze onderscheiding. In 1977 werd Sneltrapper Ru dy Stroobandt uitgeroepen tot «Sportman van het jaar» te Stekene, onder meer omwille van zijn prestatie in Brugge - Mont Ventoux over 1.665 km. Het jaar nadien was voorzitter Freddy Van der Cruyssen aan de eer: hij ontving de trofee van sportverdienste 1978 om wille van het behalen van de «Zilveren Arend», het «Gou den Wiel» en omdat hij in z'n lange sportieve loopbaan ook nog nationaal veldloopkam pioen was (1961) én rekord- houder op de 3.000 meter! W.T.C. De Sneltrappers Bij zo'n 10-jarig bestaan mag ook het bestuur wel eens geëerd worden. Zij zijn het tenslotte, ieder op zijn eigen manier, die het mogelijk ma ken dat een klub kan overle ven. Voorzitter is Freddy Van der Cruyssen, ondervoorzitter is Raymond Werbroeck, se- kretaris Frans Van den Heu vel, koördinator Auréle Slo wack, penningmeester Leon Temmerman en materiaal- meester is Paul Roels. Na een ommetje langs «De Hamer» heeft WTC De Snel trappers nu zijn zetel in café «De Gouden Leeuw», Polen laan 20 te Stekene, terwijl het sekretariaat aan de Jan van Wervelaan 66 te 2710 Hobo ken (tel. 03/828.73.63) is ge vestigd. Dit 11' seizoen wordt natuur lijk iets speciaals, al begint het gewoontegetrouw vanaf de eerste zondag van maart en eindigt het op de laatste zon dag van september met als hoogtepunten het trainings weekend te Woffelsbach-Eifel (april), de deelname aan Pa- rij s-Roubaix (mei), de Amstel Goldrace (augustus), het klub laureaatschap (oktober) én na tuurlijk de grootse jubileum- tocht van 16 tot 21 juli 1984 via Poperinge, Mons, La Roche tot in Echternach en via aller lei zware hellingen zoals Wan ne, Cöte Haute l'Evéé, Le Ro sier, Mont Theux, Cóte les Forges, Fraiture enz. terug richting Stekene. Het vertrek van de uitstappen en de oefenritten is steeds aan het lokaal en de vertrekuren van de oefenritten zijn: in maart en april 9 u., in mei, juni en juli om 8.30 u. en dan terug om 9 u. Rond het middaguur zijn de wielertoeristen van WTC De Sneltrappers dan te rug in het lokaal. Wie interesse heeft kan zich steeds wenden tot een van de bestuursleden. Jubileumviering De plechtige viering van dit 10- jarig bestaan gaat dus door op 11 februari '84. In de namid dag is het feestlokaal «De Gouden Leeuw» met om 14.30 u. ontvangst van de genodig den, om 15 u. toespraken en huldiging van de verdienstelij ke leden plus de leden met 5 en 10 jaar lidmaatschap en om 15.30 u. een receptie. Vanaf 18 u. worden de feestelijkheden verlegd naar «'t Straatjen» voor een feestelijk avondmaal en vanaf 20.30 u. eerste dans te 21 u. is er het tweede Lustrumbal met mede werking van radio «Horizon». De BeEr Met nog één speeldag én nog een aantal uitgestelde wedstrij den voor de boeg staat Moer beke met 3 punten voorsprong aan de leiding in het «Liefheb bersvolleybaltornooi van Ste kene». Maar het valt te betwij felen of dit Moerbeke (met een aantal ouwe gloriën) zich ook de eerste kampioen zal mogen noemen. Inderdaad, de Jum pers staan nu nog op de tweede plaats maar... hebben nog 2 matchen te spelen. Indien ze die beide winnen dan springen de Jumpers gezwind over Moerbeke naar de eerste kam pioenstitel in dit «Liefhebbers volleybaltornooi van Steke ne». En dat zit er dik in, want de Jumpers mogen het nog opnemen tegen de Chiro de rode lantaarn zonder één en kele overwinning én tegen De Cramme, een taaie ploeg weliswaar maar waarschijnlijk niet in staat om van dit zege- driftige Jumpers te winnen. S.A.S. zal noodgedwongen het liet enkele steekjes té veel vallen vrede moeten nemen met de laatste podiumplaats na Jumpers en/of Moerbeke. Voor de vierde plaats blijft de strijd nog open: Cramme telt 21 punten uit 14 wedstrijden en kan nog tot 25 geraken indien het wint van Chiro en... de Jumpers. Voor de «bruine café-mannen en dames» wor den het dus waarschijnlijk 24 punten. Voorlopig 5e is De Kerkwijk met 19 punten uit 13 wedstrijden. In het allerbeste geval kunnen de Kerkwijke naars uit Stekene nog tot 25 punten komen, doch vermits zij het nog moeten opnemen tegen SAS zullen ze niet ver der geraken dan... 24 punten. Net zoveel als De Cramme dus... De gewonnen sets zou den hier dan uitsluitsel moeten brengen. Daar het een totaal andere kompetitie betreft, zijn trans fers wat een groot woord toegelaten in de periode van 12 tot en met 25 februari. Nieuwe ploegen kunnen zich uiteraard ook laten inschrijven en voor deze nieuwelingen bedraagt het inschrijvingsgeld 2.000 fr., bedrag dat vóór aanvang van de kompetitie dient te worden gestort. Een spijtige zaak is wel dat er in het vervolg géén gebruik meer mag worden gemaakt van de beschikbare ballen van de Groot-Stekense volley- balklubs. Daarom moet elke BADMINTON BOOGSCHIETEN tt Schutterstornooi van Ste- M, ingericht door het plaat- ijke schuttersverbond onder ing van Jean Heymans, iptop z'n allerlaatste benen, ferdaad, afgelopen zondag Dg in lokaal A, bij Peggy en de afkamping door ooi de «Beker van Stekene». oer deze afkamping kwamen tbett geklasseerde Stekense pegen uit elke reeks in aan- lerking. En dat waren Cana, legende Pijl, en Heikant. Be laatste schuttersmaat- rtappij liet er geen twijfel ter bestaan en palmde zonder d problemen de beker in: itant won vóór Vliegende I co Canada. Zondagvoor- Idag werd op wijk Den Hei- ntde bekerwinnaar speel- dus bijna thuis! ook tampt voor de individuele waar nog geen winnaar gekend was na het aanschie ten. Het ging hier om de prij zen van de kleine vogels, het hoog én de prestigieuze titel van «koning der koningen». Het was dus een drukte van belang in lokaal A. HEIKANT WINT BEKER Gedurende het aanschieten kwamen dus wekelijks 3 ploe gen hun kansen verdedigen in de diverse lokalen. In lokaal A toonde Canada zich netjes de sterkste en won deze reeks met 30 punten voor De Brug met 28 en Kerkstraat met eveneens 28 punten. In lokaal B eindigde Vliegende Pijl met iets grotere voor sprong: de mannen van Bos- dorp haalden 34 punten tegen over 30 voor Sportief en 28 voor Wintervermaak. Maar... in groep C haalde de Kemzeekse vereniging Stuy- venberg een ongelooflijk pun tentotaal van 42 punten en was daardoor gewoonweg onbe reikbaar voor de konkurrentie Vermits Stuyvenberg een Kemzeekse ploeg is, kon de klub dus niet deelnemen aan de Beker van Stekene en mocht Heikant tweede in groep C met «amper» 21 pun ten dus de helft van de win naars! deelnemen. Met het gekende gevolg: Koninklijke Heikant won de beker van Stekene. Inderdaad in de afkamping haalde Heikant 11 punten, ter wijl Vliegende Pijl diende af te spannen met 8 punten en Ca nada vrede moest nemen met amper 5 puntjes. De geklopten van zondag kun nen volgende week echter weerwraak nemen, want als i <iften te Stekene: Koninklijke Heikant werd verrassend winnaars van hun groep kun nen ze samen met Stuyvenberg deelnemen aan de afvalwed- strijd voor de fusiebeker van Groot-Stekene, die zondag 12 februari '84 doorgaat in lokaal Canada te Stekene-Hllestraat. Uiteraard vertrekt Stuyven berg hier als favoriet! INDIVIDUELE TITELS Naast de ploegenstrijd was er de voorbije zondag dus ook de wedstrijd voor de individuele titels van het Stekens Schut tersverbond. De prijs van de jeugd kende reeds z'n winnaar. Stefaan Ferket haalde het (na tuurlijk) afgetekend. Ook bij de dames was de strijd reeds op voorhand gestreden: bij het aanschieten had Andrea De Schepper zich de beste ge toond. Zondag werd dan verder ge kampt voor de prijs van de kleine vogels tussen Luk Ivens en Edilbert Saman en het was Ivens die het haalde. Voor de prijs van 't hoog dien den zich na het aanschieten drie kandidaten aan: Heir- weg, Selis en Apers. Na een spannende strijd haalde Bert Selis het voor Guy Apers en Patrick Heirweg. De titel «koning der koningen» werd een tweestrijd tussen Maarten Kleinsmit en Gino Saman, suksesrijk gewonnen door de jonge, beloftevolle schutter Gino Saman. Met de wedstrijd om de «Fu siebeker van Groot-Stekene» nu zondag 12 februari in Steke- ne-Hellestraat valt dan het doek over het Tornooi van Stekene. Maar eerst wordt er dus nog gestreden voor die beker. De BeEr In de eerste reeks heeft Patro B op Triumf A de volle buit weggehaald zij het met kleine 4-6 cijfers. Aanvankelijk scheen er voor Patro geen vuiltje aan de lucht te zijn. Ze liepen uit tot 0-3, maar deze voorsprong zou op zeker mo ment bijna volledig wegkwij nen 2-3. Johan Van Hecke zou er met zijn drie overwinningen voor zorgen dat Triumf dich terbij zou komen. Ten slotte werd het voor de Hamse for matie een goeddoende over winning. Troelant A heeft het niet waar kunnen maken tegen Baasrode A. Het ontbreken van Regy de Neve lag wel aan de grondslag van dit falen. Het werd voor Troelant een zware 8-2 nederlaag. Pardaf A en Pardaf B stonden tegenover elkaar. Voor de A's is het een probleemloze avond geworden, want de B-ploeg kreeg zelfs geen enkel setje te pikken. Maar ook Patro A en Patro B moesten in elkanders ogen kijken. Hier werd het een 1-9 overwinning. Het was dank zij J. Van Hecke dat de B- ploeg de verstekcijfers kon ontlopen. Patro C kreeg als gastploeg Triumf A op bezoek. Van bij het begin toonde de bezoeker zich veel sterker. Na de dubbels was Patro omzeg gens al zeker van hun neder laag 2-5. Naderhand heeft Triumf A de skore opgedreven tot 3-7. In de tweede reeks waren het ook de beide BAC-ploegen die tegenover elkaar stonden, A tegen B. Hier werd het een 8-2 overwinning voor BAC A. Johan Van Kersavond deed het weer eens en versloeg My- riara Muylaert, daarbij haalde Van Kersavond-Van den Branden ook het dubbel bin nen en moest de B-ploeg niet beschaamd staan kijken. Pard af D kreeg Prado op bezoek en dat was spek voor hun bek. De bezoekers waren hopeloos zwak en slaagden er moeilijk in tegenpunten te skoren. Wel moet worden gezegd dat Prado zesmaal een belle kon afdwin gen. Maar evenveel malen ging de overwinning naar de thuis ploeg. Het zou uiteindelijk Sa- lembier zijn die de eer van de bezoekers redde. Patro E kreeg het bezoek van BAC D en deze ontmoeting ging hun petje wel te boven. Ze bleven gelijke tred houden tot 2-3. Daarna stuikten ze in elkaar en gingen de jongens uit Den Bond naar een grote over winning toe. 3-7. Triumf B werd zwaar verslagen door KWB A. Die wonnen pro bleemloos met 1-9. André Van de Voorde redde voor Triumf de eer. BAC C heeft netjes de punten thuis gehouden tegen Pardaf F. Hun overwinning hing lang aan een zijden draad je. Maar in de laatste wedstrij den keerde de wedstrijd in het voordeel van BAC met 6-4. Boel en Baert wonnen de mee ste wedstrijden voor de thuis ploeg, terwijl bij de Pardaf- jongens drie overwinningen werden behaald door Bauning Tommy. Viktory heeft het op eigen terrein niet kunnen waarmaken tegen Dynamica A. Cyriel De Waele lukte twee overwinningen en Paul De Schepper won één keer. Maar daar bleef het bij. De hoofdvo gel werd door Dirk de Mol van Dynamica A geschoten met drie overtuigde overwin ningen. Liefhebbersvolleybal te Stekene: aan de leiding staan? Ook voor de 6e plaats is de strijd nog open: Ambras telt 19 punten uit 15 matchen terwijl Vaga nu 16 punten heeft, doch uit slechts 12 wedstrijden. Wellicht brengt de rechtstreek se konfrontatie Ambras-Vaga van zondag 12 februari '84 (om llu30) hier uitsluitsel. Doch ook De Kroon kan hier nog een woordje meepraten, want met 15 punten uit 13 wedstrij den kunnen de Kemzekenaren nog op de 6e plaats eindigen, maar dan moeten ze natuurlijk winnen van... Vaga en twee maal van Chiro. En dan zijn we meteen geheel onderaan: op de 9e en laatste plaats dus Chiro, een jonge en (daarom) wispelturige ploeg die nog nooit viktorie kon kraaien tot hiertoe. Maar... ze hebben nog. 5 wedstrijden te goed: verrassingen zijn nooit uitgesloten! Nieuwe kompetitie Daar er nog voldoende geld in kas is, wordt vanaf 26 februari '84 (tot 13 mei) gestart met een nieuwe kompetitie en dit zon der verder onkosten voor de ploegen die nu al deelnemen. Zal Moerbeke nog lang klub zichzelf van ballen voor zien en de thuisploeg is verant woordelijk voor een degelijke wedstrijdbal. Dit is een spijtige zaak omdat het toch meestal «toevallige» ploegen zijn die op ekstra kosten worden ge jaagd, want een degelijke bal kost toch ongeveer 1.000 fr.! Misschien wordt hiervoor wel een oplossing gevonden tijdens de algemene vergadering die zal doorgaan op zondag 19 fe bruari 1984 in de kafetaria van de Stekense Sporthal. Elke ploeg is verplicht minstens één persoon af te vaardigen voor volgende agenda: voorkeur om wekelijks 1 wedstrijd te spelen dan wel 14- daags 2 wedstrijden; klachten, suggesties voor de komende kompetitie. Voorlopige klassering Moerbeke 1614 2 44 1030 Jumpers 1413 1 39 4 27 Sas 1411 3351225 De Cramme 14 7 7 292121 De Kerkwijk 13 6 7 222619 Ambras 15 41117 3819 Vaga 12 4 8142816 De Kroon 13 211 133415 Chiro 11 011 5 33 11 De BeEr fel het behalen van verschil- "de titels bij lage wip schie- mocht schuttersvereni- "8 'De Klinge Grens» zich ■*r maken voor een ont- "pt door het gemeentcbe- van Sint-Gillis Waas met 1 traditionele receptie Dit 'fl men vooral te danken Peter Rijckaert met een plaats bij de kadetten. Hi- Kim schoot zich ook op derde plaats in de kategorie "8C vogels» een tweede ™ts «hoge vogels» werd be- •«d door Freddy Claessens, graast kwam nog een derde «ts in de kamp der «konin- 1?» door Leonard de Beleyr. Me dames won Margareta "ooge en werd sektorkam- "*ne. En bij de kamp «hoge «els» heren was het Romain "yl die geen konkurrentie in P strijd wou, en afgetekend rjttorkampiocn werd. In de r*gcnkamp werden de eerste P.'aa,sen bekleed door 0 Klinge Grens», een pres- e die hen nog niet werd P°rgcdaan in de sektor Steke- «J is het dat nu in 1984 ,Ue Klinge Grens» weer de sektoriële kampioenschappen van Stekene zich de bronzen kunst) voor Romain Buyl die gaat inrichten, na dit ook ge- medaille te veroveren met de de gouden medaille veroverde daan te hebben in 1975 en derde plaats in het nationaal in de kategorie «hoge vogels» 1976- kampioenschap te Kampen- en zich hiermee de titel «natio- Op het nationaal vlak echter hout. Meer geluk nog was weg- naai kampioen» mag toeeige- wist de winnende sektorploeg gelegd (of was het zuivere nen. (LV) Schutterskampioenen van de sektor Stekene op de liggende wip werden de mannen van «De Klinge Grensmet Ivan De Boeverie, Erwin Van Royen, Hilaire Kint, Ronald Roels, Ronny Piessens en nationaal kampioen Romain Buyl. (Iv) In twee van de vijf provinciale reeksen loopt de kompetitie- kalender naar zijn einde. Een voorspelling wie de uiteindelij ke eindoverwinnaar zal wor den, is dus mogelijk. De eerste ploeg van Latem schijnt dit in eerste provinciale te bevestigen. Van bij de aan vang van de kompetitie nam deze Gentse klub de leiding in handen en toonde zich tot nu toe sterk genoeg. Ondanks de 3-5 verliespunten van Scaldis I uit Bazel, staat Latem met drie punten voorsprong op een vei lige plaats. E>e wedstrijd tegen St. Niklaas mag geen probleem vormen zodat de trofee reeds als veroverd mag worden be schouwd. Klubsekretaris Paul Panis is tevreden met een tweede plaats voor Bazel, want hij vreest dat zijn klub nog niet klaar is om volgend seizoen in de Liga te spelen. Latem I in deze reeks dus aan de leiding met 14 punten, ge volgd door Mintons I met 11, Gentse I en de Mintons III met 10, De Lieve met 4, Gentse II met 1 punt. Een spiegelbeeld van vorig sei zoen tussen Stekene en Temse in tweede provinciale afdeling Waasland die elkaar regelma tig aan de leiding afwisselen. Was Temse II nog herfstkam- pioen na de eerste ronde, dan moet hij zich tevreden stellen met een tweede plaats. De top per Steken-Temse II eindigde immers op 5-3 winst voor Ste kene. Scaldis II en de Mintons IV kunnen de leiders niet meer bedreigen, maar wel de eind uitslag sterk beïnvloeden. Ver liest Stekene de wedstrijd te gen Scaldis en wint Temse van de Mintons dan worden de rollen weer omgedraaid. Span nend alleszins! De stand: 1Stekene 16 p. 2. Temse 15 p. 3. Scaldis 8 p. 4. Mintons IV 8p. 5. Dendermonde 2p. 6. St. Gillis-Dendermonde 1 p. Het titelgevecht in derde pro vinciale wordt zondag 19 fe bruari in sporthal 'de Dulpop' uitgevochten tussen leider Scaldis 111 en de tweede ploeg van de Flying Shuttles. De laatste ontmoeting tussen deze ploegen eindigde nipt met 5-3 winst voor Scaldis. Afwachten dus! Scaldis III staat hier dus aan de leiding met 12 punten, gevolgd door de Flying Shuttles II met 10, Temse III met 5, Scaldis IV en de Flying Shuttles III elk met 4 en onderaan De Lieve met 1 punt. In de herenkompetitie staat de enige Wase ploeg in het voor de rest Gentse gezelschap aan de leiding De Mintons verlo ren tot nu toe slechts één punt aan de Gentse politie die twee de staan genoteerd. De stadn hier: de Mintons aan kop met 13 punten, dan de Gentse politie met 11, Wette- ren en De Lieve met 8. (L.C.) Liefhebbersvolleybal te Stekene: De Kerkwijk kan misschien nog vierde worden. JUDO Elf klubs waren ingeschreven voor het betwisten van dit kampioenschap dat gespreid werd over twee wedstrijdda gen. De eerste wedstrijddag ging door in de dojo van Asa- hi-Kwai. De Zeelse ploeg heeft na deze eerste dag al een optie genomen op het behalen van de titel. Met vijf overwin ningen op vijf betwiste wed strijden staat Asahi-Kwai op dit ogenblik aan de leiding. In hun gezelschap staat J.C. Zei- zate met een gelijk aantal pun ten, doch met één wedstrijd meer betwist, en met één ne derlaag. Iedere judoka van de Zeelse ploeg heeft zich terdege ingespannen om de zege te behalen. Doch de vijf ippon- overwinningen van Köse Ha- san en drie ippon-overwinnin- gen op drie kampen van de belofte Willy De Clerck, zijn de meest in het oog springende resultaten. Ook Vo Tung Mien kampte driemaal zonder ne derlaag. De andere Zeelse kampers deden het met wisse lend sukses. Willy De Clerck mag wel de held van de dag worden genoemd. Want tij dens de twee laatste ontmoe tingen zorgde hij bij een twee twee stand, telkens met ippon- overwinning voor de eindzege Samoerai Ronse, de titelverde digers, botste al tweemaal op een nederlaag. Ook nog te ver melden is de mooie overname- worp van Rudy Vereecken PLOEG - 60 kg. Meheus Franky - 70 kg. Vo Tung Mien, Claye Guido en Ronse Rudy - 80 kg. Köse Hasan, Chris- tiaens Danny - 85 kg. De Clerck Willy en Vereecken Rudy 85 kg. Van Ackeleyen Peter en Gauwe Ronny. UITSLAGEN Zele - Lebbeke Zele - Aalst Zele - Sinaai Zele - Oudenaarde Zele - Waarschoot 3-2 RANGSCHIKKING: 1. Zele 2. Zelzate 3. Lebbeke. BENO 3-2 4-1 5-0

De Voorpost | 1984 | | pagina 31