i OVERZICHT NATIONALE MINI V OETB ALKOMPETITIE Pimpernel stevig aan de leiding LOKERSE MINIVOETBALLIGA Spuiten en minivoetballen gaan niet altijd samen BERLAARSE MINIVOETBALKOMPETITIE Joker omzeilde met sukses de eerste klip Paul De Kegel bezieler en afwerker PIMPERNEL ZELE - PS. BRUGGE 9-4 BSm MINI ELAN LOKEREN - DIABOLO WINDEKE: 30-7 Minivoetbalkompetitie kern Dendermonde D.S.D. -KOMPETITIE Geen uitschieters 46 - 10.2.1984 - De Voorpost MINIVOETBAL Real Mini Lokeren ging onfor tuinlijk verliezen bij het West- vlaamse Leupegem dat met een enorme inzet speelde en in feite ook verdiend de twee punten die het in het degrada tieduel best kan gebruiken bin nenhaalde. Leider Pimpernel Zele had niet de minste moeite om Press Shop Brugge vorige week nog uit de beker gezet door Patisserie Van Cauteren te verslaan. Althans dat zou je toch zeggen afgaande op de klinkende 9-4 zege. Voorzitter Van Der Straeten relativeerde deze cijfers echter want vol gens hem was Brugge zeker niet zo zwak als de cijfers wel laten vermoeden. Bij Pimper nel liep er echter een zekere Paul De Kegel rond die liefst 6 keer skoorde. En hij zorgde dan ook voor het verschil. Van Dorp, Berkens en Abeel dik ten de skore nog aan, nadat het verloop van de wedstrijd eerder gelijkopgaand was. Een uitgebreid verslag vindt u el ders op deze bladzijde. In het Zeelse derby tussen De Leenheer en Arsena. hield de thuisploeg nog net stand tegen Arsenal dat een erg sterke vierde periode speelde. Na een eerste periode die als studieronde met 0-0 werd afge sloten kon Van Eetvelde in de tweede time twee keer skoren. zodat we gingen rusten bij 2-0. In de derde periode dikte Ver- cauteren de voorsprong nog aan, maar Everaert en Hans De Graeve brachten de bezoe kers nog voor de aanvang van de laatste periode tot 3-2 te rug. Alles was dus nog moge lijk maar alle goede bedoelin gen ten spijt het Arsenal in de laatste 10 minuten wel verdedi gend een steekje vallen en zo kon Frank Goossens de marge weer tot 2 eenheden opvoeren. Kestelet bracht Arsenal met nog 5 minuten voor de boeg, weer tot op één doelpunt maar toen diezelfde Kestelet in de laatste minuut een strafcomer mocht trappen kon hij zijn ze- I nuwen toch niet de baas en miste. De Leenheer haalde zo de volle buit binnen. Oud en Nieuw kon met precies 5 spelers de trip naar Teralfene maken. Tranoy en De Mets waren de opvallendste afwezi gen in een ploeg die echter optimaal draaide en liefst 9 keer scoorde zonder dat de eigen doelman Poppe zich een keer moest omdraaien. Van De Velde met 5 doelpun ten was de grote uitblinker bij de Oud en Nieuw dat verder nog langs Boeykens en Burins skoorde. Van De Moortel Zele wist geen raad met het vrij agressieve spel dat Geraardsbergen aan de dag legde. De Zuidvlamin gen kunnen echter elk puntje gebruiken in hun strijd voor het behoud en dat daarvoor alle middelen goed zijn werd tegen Van De Moortel nog maar eens onderstreept. Reeds in de eerste periode kre gen de Zeienaars een dom doelpunt tegen maar Ernest Van De Couter kon de situatie voorlopig rechtzetten. Toen kreeg Van De Moortel de gele genheid om de match te be slechten toen Ernest Van De Couter een strafcomer mocht nemen, maar hij besloot naast. Geraardsbergen kon kort daarop opnieuw uitlopen en toen Van De Couter in de slotfaze opnieuw een corner mocht omzetten faalde hij nog eens zodat de nederlaag des te pijnlijker overkwam voor een nochtans verdienstelijke Zeel- se ploeg. Mini Hörmann Sint-Gillis deed zichzelf min of meer de das om op Jabbeke. De Westvlamin gen zijn door deze zege nog steeds in de running voor de titel en met de wetenschap dat zowel Sint-Gillis als Jabbeke nog in de beker zitten kun je daar wel enige konklusies uit gaan trekken... «Allemaal niet waar» zegt Karei De Mol. «De nederlaag op Jabbeke hebben we aan onszelf te wijten en verder zit er niets achter.» De partij begon nochtans hoopgevend, want voor de rust kon Sint-Gillis via De Mol (2) en Vlyminck tot 1-3 uitlopen. Na de kampwisseling sloop Jabbeke, geholpen door een niet in zijn dagje verkerende Sint-Gillisse keeper De Roeck, dichterbij en kwam zelfs 4-3 voor staan. Kleber Maes zette kort daarop wel nog een straf comer om maar toen Jabbeke in de slotfaze opnieuw uitliep tot 5-4 was de zaak voor de Waaslanders bekeken al werd nog wel een paar keer op het doelhout besloten. In tweede nationale bleef Gra- pho Zele slechts nipt de baas over Waregem (3-2) en haalde Horse Ale een geüjkspel (2-2) tegen Dikkelvenne. Dit vol staat echter niet voor de jon gens van sekretaris Meyskens. Zij zullen in de thuiswedstrijd (en vooral tegen zwakkere ploegen) moeten winnen als zij volgend jaar nog in tweede willen spelen. Zelfde situatie voor Mini Tem- se dat op de derde laatste plaats zich verre van veilig mag voelen en dus ook dringend zal moeten gaan punten sprokke len om niet voor onoverkom- bare problemen te staan bij de eindafrekening. Heel wat beter vergaat het De Lantaarn Zele dat nog steeds aan het roer staat in derde nationale. Chris De Waele en zijn maats kenden een verbluf fend snelle start en na de eer ste periode keek het bezoeken de Zwijnaarde al tegen een 4-0 kloof aan. Meteen was de wedstrijd ge speeld en hoeft L. Zele enkel nog tegenstand te vrezen van Oostkamp dat zijn titelambi- ties ook niet onder stoelen of banken steekt en met spreken de cijfers (11-0) Aalter af troefde. In vierde nationale zal de titel strijd pas worden beslecht na het duel tussen De Klinge en Ingelmunster. De Westvlamin gen hebben nog steeds 2 pun ten voorsprong op de Waaslan ders en beide ploegen zijn niet zinnens aan elkaar een duim breed toe te geven. De Klinge ging alvast overtuigend winnen tegen Ledeberg, terwijl de an dere ploegen uit Groot Sint- Gillis, Sportiva en Keukens Bogaert respektievelijk 5-5 ge lijkspeelden tegen Wondelgem en met tien - vier wonnen te gen La tem. Yel De jongens van het Uitbergse Jeugdhuis Joker hadden zoals we reeds voorspelden bij het begin van de tweede ronde in de Berlaarse minivoetbalkompetitie twee zware wedstrijden voor de boeg, nl. tegen BAC Raemdonck en vandaag vrijdag 10 februari tegen leider Melior De Bruyne. De eerste wedstrijd tegen BAC werd met 6-3 gewonnen. Maar Melior De Bruyne is een gevaarlijker kliënt. Indien echter de aalvlugge jeugdige kerels van Joko met Stevens en topskorer Dany Fiers kunnen aantreden zit het er ook ditmaal in en gaat de kompetitie een andere richting uit. Zware cijfers werden genoteerd voor Spectrum dat op nieuw met Paul De Kegel in hun rangen het Overmeerse Pa Gijs met 17-3 de laan uit stuurden. Het onderonsje tussen de beide Donkse ploegen A en B was er geen want Donk A gaf er Kamiel De Meyer zijn ploeg met 13-3 van langs. Gredi Bauwens is nu op gelijke hoogte gekomen met BAC Raemdonck en deelt nu de vijfde plaats met gelijke punten. Bommenwerper Vooruit kan zelfs de kopploegen aan want Minibond moest het onderspit delven met 3-1 tegen de mannen van van Gustaaf Van Der Snickt. Uitslagen van de 18" speeldag Minibond - Bomw. Vooruit Sportieven - KLJ Vrienden Tijl - Spaarkrediet BAC Raemdonck - Joker Donk A - Donk B Gerdi Bauwens - Valck Baert-Mel. De Br. Burn Moriaens - Roef Dr. Pa Gijs - Spectrum Stand 1. Melior De Bruyne 2. Joker 3. Burm Moriaens 4. Bommenwerper Vooruit 5. BAC Raemdonck 6. Gredi Bauwens 7. Minibond 8. Donk A 9. Spectrum 10. Tijl 11. Baert 12. Valck 13. Donk B 14. Pa Gijs 15. KLJ Vrienden 16. Roef Droeshout 17. Sportieven 18. Spaarkrediet 3-6 3-13 5-3 2-7 Wedstrijden van volgende week Maandag 13 februari: Tijl - Sportieven (20.30 u.); Spec trum - Spaarkrediet (te 21.30 u.) Dinsdag 14 februari: KU Vrienden - Donk B (20 u.), Donk A - BAC Raemdonck (21 u.), Bommenwerper Vooruit - Burm Moriaens (22 u.). Vrijdag 17 februari; Joker - Baert (19 u.), Melior De Bruyne - Gredi Bauwens (20 u.), Valck - Minibond (21 u.) cn Roef Drocsh - Pa Gijs (22 u.). Milac Minivoetbal tornooi In het Milac minivoetbaltomooi voor leerlingen van de Berlaarse scholen kregen we volgende uitslagen: College 5B - RBS 6 2-8; RBS 6 - College 5A 6-2. College 6B- College 6A 3-2. Schiftingen: zondag 12 februari te 14 uur College 5B - TBS 5 te 14.50 u. RSB 6 - College 6B te 15.40 u. verliezers voor 3" en 4" Plaats. Te 16.30 u. finale tussen winnaar voor l"e en 2" plaats. De Zeelse leiders hebben slechts in de vierde periode definitief afstand genomen van hun Brugse tegenstander. De grote animator in deze spannende en snel gespeelde party was Paul De Kegel. Telkens hy op het terrein verscheen kregen de leiders meer armslag en met zes doelpunten, waaronder enkele juweeltjes te noteren vielen, zorgde De Kegel tevens voor de afwerking die nodig bleek om een aanklampend PS Brugge onderuit te halen. Dit keer hebben de aanwezi- bouwden gevaarlijke kombina- Christiaens nadat de ref een gen een heel ander Brugge aan ties op tot De Kegel zijn plaats foute tussenkomst van Brugge- het werk gezien. De agressivi- opnieuw innam. Met een knal man had bestraft, teit waarmee zij de vorige tegen de onderkant van de Een drukkend Brugge bezorg- week Pat. Van Cauteren be- dwarsligger en een nieuwe de de thuisploeg nog kippevel stookten hadden zij nu na treffer op voorzet van Van wanneer het een strafcomer hun laattijdig verschijnen in de Dorp bracht hij de rustskore mocht nemen. Christiaens Zeelse sporthal achterwege op 4-2. Tijdens de derde perio- kreeg het balletje echter niet gelaten. de werd de strijd iets vinniger over de doellijn. De wedstrijd startte schitte- waarbij enkele gele kaarten Op dit kruciaal moment misten rend voor Pimpernel. Even na- vielen. Berkers verschroeide de bezoekers duidelijk de kans dat Abbeel het lichaam van via het hoofd van Rammeloo op een mogelijke terugkeer. In Rammeloo trof pakte Van de dwarsligger en aan de over- plaats van 6-5 ging het naar 7- Dorp met een afstandsschot uit zijde diende Bruggeman een 4. Een doelpunt van Piet Ab- waarbij de Brugse doelman en- knal van Christiaens gepast beel werd afbekeurd en Pim- kel kon toekijken. De Kegel, uitvallend onschadelijk te ma- pernel kreeg in de plaats een bijzonder vinnig gestart liep ken. Toen Lebacq vanop links vrijschop toegewezen met Van tweemaal dicht bij een doel- onhoudbaar raak trof (4-3) Dorp achter de bal. Ramme- punt en bezorgde Pimpernel herstelde De Kegel vrij vlug de loo stopte het schot met de een 3-0 voorsprong. Vooral schade. Zijn mislukte lob kom- arm en De Kegel plaatste de het derde doelpunt deed de penseerde hij met een korrek- strafschop feilloos in de Brugse zaal rechtveren toen hij Ram- te steekpas naar Berkers die al kooi. Piet Abbeel, vergeeft meloo met een magistraal lob- glijdend nummer 5 tegen de een doelpunt najagend, be- balletje bedacht. Brugge kon touwen schoot. Het protest bij reikte toch zijn doel door een net voor het einde van de eer- de Bruggelingen werd prompt strafcomer om te zetten, ste periode met een knappe beantwoord door een nieuwe Een uitgeteld Brugge kreeg aanvalsbeweging via Chris- kombinatie Berkers-De Kegel zelfs nummer negen binnen tiaens tot 3-1 milderen. niet Polleke opnieuw als af- toen Paul De Kegel voor een De spanning bleef erin wan- werker. Deze riante voor- orgelpunt zorgde door de hele neer diezelfde Christiaens zijn sprong verslankte bij het in- defensie met doelman Ram- ploeg met een strafcomer tot gaan van de laatste periode meloo inkluis voor schut te 3-2 terugbracht. De bezoekers door een penaltydoelpunt van zetten. Minivoetbal: Pimpernel Zele, leider in de hoogste afdeling van de nationale kompetitie, (gvw) In de Lokerse minivoetbalkern moest deze week een wedstrijd worden uitgesteld omdat een ploeg niet aanwezig was. Im mers, de sympatieke minivoet- balploeg van de Lokerse brandweer, die zich de toepas selijke naam «De Spuiters» heeft gegeven, moest een brandje gaan doven, en dus kwam er van minivoetbal niets meer in huis. CELTIC 10 LUDWIGS DISKOTHEEK 6 De medeleiders moesten en kel in de eerste helft even doorduwen om het verschil te maken. Bij de rust was het immers al 5-1 en kon de thuis ploeg de zaken wat rustiger gaan opnemen Ernest Van de Couter nam 6 doelpunten voor zijn rekening, zijn broer Erwin twee, Steeman, Tomier en Me- ganck skoorden elk één keer. Bij de bezoekers waren Bu- dens (4) en Sterckx (2) de doelpuntenmakers. T74 4 RWL 1 De Rijkswachtploeg kwam in de eerste periode wel op voorsprong langs Verkest maar moest in de rest van de wedstrijd toch het offensief aan de thuisploeg laten die langs Audenaert (2), De Key- zer en Veldeman nog 4 maal skoorde. Een toch wel min of meer verrassende zege. STAMCAFEEKEN 4 LOKERMOTIV 4 Enorm spannende wedstrijd die een vrij zeldzame uitslag opleverde. Via Van Uytvang liep de thuisploeg wel uit maar Luk en Jan Van Acker brach ten de Lokermotiv in de twee de periode tot 1-3. Herrebaut zorgde in de derde periode terug voor de aansluitingstref- fer (2-3), maar in de vierde leek het erop dat de bezoe kers, die langs Jan Van Acker nogmaals skoorden, definitief het laken naar zich toe zouden halen. In een totaal slotoffen- sief sleepte 't Stamcafeeken echter nog een punt uit de brand met doelpunten van Van Doorselaer en Van Uytvang. REAL MINI 16 CHALET 3 Dat de thuisploeg hoge cij fers zou lukken tegen de voor laatste stond reeds bij voor baat vast. De mannen van Sta- ny Rogiers hepen zelfs uit tot 16-0 vooraleer Chalet nog 3 doelpunten «mocht» maken. Van Vaerenbergh (2), Rogiers (5), Hillaert (6), Schelfhout (2) en Loremans waren de Real- schutters. BUYLESPORT 3 'T WIEL 10 Even zag het ernaar uit dat de rodelantaarndragers voor een stunt zouden kunnen zor gen want na de eerste periode leidde Buyle immers met 2-1 met thuisdoelpunten van Ver- meersch en Van Avermaet. De Geest lukte de aansluitings treffer. In de tweede periode werd deze droom echter volledig in de vernieling getrapt door Van Esbroeck en Foket, die 't Wiel tot 2-4 voor brachten. Van de Velde, Roels (2), Murphy, Van Esbroeck en De Geest zouden verderop nog voor doelpunten zorgen terwijl Van Avermaet (6) de 3-10 eind stand mocht vastleggen. SANILO 5 DE SCHRIJVER 7 Ook hier werd de logika geen geweld aangedaan en won de ploeg die op de hoog ste plaats in de rangschikking prijkt. Philips, Kempens en Cassier zetten de bezoekers reeds bij de rust op een veilige 0-4 voor maar aan de koffie brachten Van Hoorick en De Witte Sanilo in een mum van tijd tot 4-4 terug. De Schrijver kon zich echter herpakken en skoorde nog langs Philips, Cas sier en Michiels. De Witte kon met zijn derde doelpunt de eindstand vastleggen. FULHAM 5 BAETE VERANDA 8 Baete kreeg het nog ver draaid lastig bij de laatsten uit de rangschikking. Tot bij de rust hield Fulham immers ver rassend stand (2-3), maar na de kampwisseling gingen ze dan toch door de knieën en ze konden de kloof (3-7) na het einde van de derde periode nooit meer overbruggen. Doelpuntenmakers bij Ful ham: Cordou, Van Coppenolle en Van Acker (3) en voor Baete skoorden De Bruyne, Van Damme, Baete elk 2 keer. DE STAND Real Mini Celtic Elan Stamcafeeken RWL Ludwig's Disco JHT74 Mini 74 Lokermotiv Baete Ver. Play Boys De Schrijver 't Wiel Sanilo De Spuiters Chalet Fulham Buvle 18-35 18-35 19-29 19-24 19-23 20-23 17-23 19-20 18-19 18-18 19-17 18-17 19-14 18- 9 18- 8 18- 6 18- 4 18- 4 iJ&ira Zeelse minivoetbalkompetitie: Opt. De Bisschop is een goeie middenmoter, (gvw) Zeelse minivoetbalkompetilie: Plastiekcentrale dingt mee naar de titel, (gvw) 1* periode: Goeie start van de thuisploeg, met een schot op de binnenkant van de paal (Jo sé Van Acker), maar de bal gaat niet volledig over de doel lijn. Bij een gezamenlijke aan val van Mini Elan schuift Pla- tinck de bal door tot bij Sterck, die onhoudbaar binnenknalt (1-0). Door storende werk van Murphy verliest een verdedi ger de bal, cn hij kan afwerken naar 2-0. Op het einde maakt J.P. Buyle nog een doelpunt met een gekruist schot (2-1). 2* periode: Windeke lanceert een tegenaanval en Buyle komt alleen voor doelman Vervaet: 2-2. Doch Wüly Pla- tinck maakt er 3-2 van, nadat hij drie tegenstanders omzeil de, en vanop het midden bin nenschoot. Kort daarna zorgt dezelfde man voor 4-2, doch Windeke laat zich niet ver drukken, en Buyle keilt bij een vrije trap de bal voorbij de Lokerse muur, met het ver wachte resultaat: 4-3. Daarna, vlak voor de rust knalt hij de gelijke stand op het bord. 3* periode: Na de aftrap komt Mini Elan aan een strafcomer en Van Acker tipt de bal op het hoofd van Platinck: 5-4. Etienne Sterck geeft daarna door naar Patrick Murphy, en het is voor hem een koud kunstje om er een zesde treffer van te maken. Elan blijft druk ken, en Van Acker schiet raak met de linkervoet: 7-4. Dan komt Windeke even terug cn Van Gaeveren maakt er 7-5 van, maar even later bedient Van Acker de vrijstaande Sterck, en die laat de keper geen kans. 4' periode: Elan Lokeren be komt een tweede strafcomer, en weer hetzelfde scenario, ge schreven door Van Acker en Platinck: 9-5. Windeke gaat in de tegenaanval, en twee doel punten van Van Gaeveren doen de spanning terugkeren. Niet voor lang, want Willy Pla tinck, de man van de wed strijd, knalt nummer 10 voor Elan, en nummer 5 voor hem zelf, erin. Het was een sportieve wed strijd met slechts één gele kaart, voor Buyle. 1' afdeling Baert cn zon.-Intergem Waterdienst-Mundo Sport Huize Goossens-Picadilly I Minisparta I-All sport Van Biezen-Lekkerbekje Volksvrienden-Jong Picadilly Filosoof I-Plaza De Markt-Sportvrienden 2* afdeling Okapi-Pappenheimers Kawede-Politie Den Heizel-Wit Hof Nettentrillers-Caxtus Tuitvrienden-Mikeno Rijkswacht-De Linde Stoom-Regentboys 3* afdeling Schipken-La ruelle Minisparta II-Boterhoek Fonteintje-Tripoli Fiat Caudron-Calimero Platte ploeg-Bobbys 1* afdeling Huize Goossens FC Baert en Zonen Picadilly 1 Minisparta 1 De Markt Filosoof 1 All Sport Waterdienst Volksvrienden Plaza Chevron 19 7 11 1 15 13- 3 Lekkerbekje 18 5 12 1 11 12- 2 Jong Piccadilly 19 4 14 1 9 8- 5 MVC Intergem 19 3 16 0 6 3- 3 Mundo Sport 18 2 16 0 4 2-12 Sportvrienden 19 0 19 0 0 7- 2 8- 9 10- 0 1' afdeling De Linde 18 16 1 1 33 Okapi 18 14 4 0 28 Nettentrillers 18 13 3 2 28 3-a- 2 Caxtus 18 12 5 1 25 5-5 Wit Hof 18 9 5 4 22 1-2 Mikeno MVC 17 8 5 4 20 6-5 4-4 Stoom FC 18 9 8 1 19 Politie 18 7 9 2 16 2-7 Kawede 18 7 9 2 16 3-7 Pappenheimers 17 6 10 1 13 Regentboys 17 6 11 0 12 Young Boys 17 4 11 2 10 2-2 Tuitvrienden 18 4 13 1 9 5-3 Rijkswacht 18 3 12 3 9 5-9 Den Heizei 18 2 14 2 6 11-6 4-4 3' afdeling Fiat Caudron 17 16 1 0 32 Minisparta 2 17 12 4 1 25 18 18 0 0 36 Calimero 17 11 5 1 23 19 17 1 1 35 MVC Den Boterhoek 16 11 5 0 22 18 14 3 1 29 Tripoli 17 8 4 5 21 19 12 3 4 28 Fonteintje 17 9 6 2 20 19 12 7 0 24 MVC Chiro Wieze 16 7 8 1 15 18 11 7 0 22 La Ruelle 16 5 7 4 14 18 9 7 2 20 Platte Ploeg 17 5 8 4 14 19 10 9 0 20 Filosoof II 16 5 8 3 13 18 9 8 1 19 Bobbys 16 5 8 3 13 18 9 9 0 18 Schipken 16 410 2 10 - In deze 19de week waren geen v gen, alles liep als het ware volgens de verwachtingen. - Kleding Octaaf won met forfait van Avanti, dal weer een te jonge speler moest opstellen. - Givana liet TC Lelie geen enkele maal scoren. 9-0. - MVC Lebbeke had het iets moeilijker tegen MVC Sport maar bleef toch aan de winnende hand. - Bouw Buytaert lijkt opnieuw gelanceerd, na de verrassende nederlaag tegen Smos- - Mundo heeft zich ook herpakt en riep nu het opkomende VDB Moderna een halt toe. - Minishotters tekenden weer een dozijn doelpunten aan tegen rode lantaarn Edel weiss. - Texaco was duidelijk sterker dan Smos- sers, die hun stunt van de week voordien niet konden herhalen. - Honky Tonk mocht niet verliezen van Dendermotors, wilden ze nog in de eerste 10 aankomen. Dit hebben ze dan toch voor elkaar gekregen. Uitslagen Dendermotors-Honky Tonk 3-5 Givana - TC Lelie 9- 0 Kleindg Octaaf -Avanti ff 10- 0 VW Audi - Bouw Buytaert 4- 9 Edelweiss - Minishotters 5-12 VDB Moderna - Mundo Sport 3- 6 Texaco Appels - Smossers 8- 3 MVC Sport - MVC Lebbeke 2- 5 Rangschikking 1. Kleding Octaaf 19 2. Givana 19 3. MVC Lebbeke 19 4. Bouw Buytaert 19 5. Mundo Sport 19 6. Minishotters 19 7. Texaco Appels 19 8. VDB Moderna 19 9. TC Lelie 19 10. MVC Sport 19 11. Honky Tonk 19 12. Smossers 19 13. Dendermotors 19 14. VWAudi 19 15. Avanti 19 16. Edelweiss 19 18 1 0 150 17 2 0 153 14 2 3 106 13 4 2 112 13 5 1 124 11 7 1 137 10 8 1 83 7 11 1 68 6 10 3 46 7 12 0 72 5 12 2 67 6 13 0 58 5 14 0 54 4 13 2 74 4 15 0 66 3 16 0 51 49 36 45 34 53 31 64 28 69 27 78 23 106 21 70 15 96 15 96 14 103 12 98 12 91 10 101 10 119 8 156 6

De Voorpost | 1984 | | pagina 46