De Voorpost - 17.2.1984 - 17 Aalst Zingen n de parochiezaal, Moorselbaan 128 te Aalst op zaterdag 21 Bbruari om 20 uur een optreden van Chris De Jonghe. Kaarten h voorverkoop 50 fr. en aan de kassa 60 fr. Inlichtingen Johan c' irman. Landbouwersstraat 64 te Aalst. Organizatie Chiro 3ken 't Katje. [Spelen lp zondag 26 februari van 10 uur tot 17 uur spelnamiddag voor Falie speelclubs van chiro gewest Aalst in de Chirolokalen, Sint- imielstr. 85. [Koncert In zaal Netwerk op zondag 19 februari om 11 uur aperitiefkon- Kt harp door Caroline D'Haeze. Toegang 60 fr. leden 50 fr. en [Kleren 30 fr. Er is gratis kinderopvang. Organizatie Netwerk. olvoorstelllng (hzaal Netwerk op dinsdag 21 februari om 14 uur: «Vervelend, velend» van Jejem Piron. Georganizeerd door Netwerk en p donderdag 23 en vrijdag 24 februari om 10 en om 14 uur 'atievoorstelling van het Ballet van Vlaanderen. Organizatie 'verk. tugd en Muziek p donderdag 23 februari om 20 uur een avond poëzie en uziek door Aalstenaars in de zaal Netwerk. Toegang 150 fr. }d tot 30 jaar 100 fr.), leden jeugd en Muziek, gratis, inizatie Jeugd en Muziek. Formatienamiddag matienamiddag lp zaterdag 25 februari om 14 uur in de zaal naast de sporthal an de Zustersschool (ingang langs de Kruisstraat) informatie lv.m. het inkomen van gehandicapten. Organizatie KVG Gij- lavalbal lp zaterdag 3 maart om 21.30 uur in de Keizershallen jaarlijks avalbal. Toegang 120 fr., voorverkoop 100 fr. en voor p pen een speciale korting. Inlichtingen en toegangskaarten lp het sekretariaat, M. De Smet, Hugo Lefevrestraat 2 te Aalst, inizatie Kon. Rederijkerskamer De Catharinisten. In de stadsschouwburg Vredeplein te Aalst op zondag 26 jbruari om 20.30 uur voorstelling van Uccellacci e Uccellini. jToegang 75 fr. Inlichtingen Jan Louies, Arbeidstraatsstraat 13. ganizatie Antrakt filmclub. [wijn maken )p vrijdag 24 februari om 19.30 uur in de Sint-Martinuskring, ünnestraat vergadering van de Vlaamse wijnmakersgilde, leling Aalst. EToneel ■ide stadsschouwburg op zaterdag 18, zondag 19 en maandag 10 februari telkens om 20 uur opvoering van «De lege cel» inizeerd door tqneelkring De Schakel. [Tentoonstelling In de Belfortkrypte van zaterdag 18 tot en met dinsdag 28 bbruari schilderijen van Denise Mareels. Open alle dagen van [11 tot 13 uur en van 15 tot 19 uur. Op zaterdag van 15 tot 19 i Van het mannenkoor «Cantata» op zaterdag 18 februari in de itzaal van het stadhuis om 20.30 uur. Op het programma lieuze en profane werken. Organizatie Mannenkoor In Trefcentrum op vrijdag 24 februari om 20 uur: «Natuur-milieu, ^risme» door H. Van den Bossche. Organizatie Jeugdbond y Natuurstudie en Milieubescherming Denderland. minarle akupunktuur |0p vrijdag 17 februari om 20 uur in de school SMI, Park De ck te Aalst de mogelijkheden en beperkingen van akupunk- r. Toegang 100 fr. Organizatie: intermenselijk, "tt 109, te Hofstade. jln de zaal FFR op zaterdag 3 maart om 22 uur Bal van de Ajuin van een nieuwe Ajuinprinses en Ajuinkoningin. Voor kanidatu- I ten, kaarten en reservaties: Clement Hoste, Begijnhof 2 053/ 18.61Organizatie Rode Kruis en de Pelikaan afdeling Aalst. lekbeurt I Op vrijdag 17 februari om 19.30 uur op reis door het heelal in het 'J meentehuis van Erembodegem. Organizatie VTB-VAB xlegem en Kem Sirius Aalst. *rt vgem in de Sint-Margaratakerk op vrijdag 23 maart om 20 f achtste lentekoncert met als uitvoerders Yves Storms en Ir Pieters. Organizatie Lions Club Aalst Dirk Martens. igdhuis Terlinden Fde Raffelgemstraat 8 op zondag 26 februari om 20 uur Ttoning van de film «Coming Home». Toegang leden 50 fr.; ft-leden 70 fr. ircelineclub Op 19 februari voorstelling van «de verloofde van papa» een "lm van Walt Disney. Aanvang om 14 uur. Einde omstreeks 16.30 uur. Kunstverzamelingsclub Op zondag 19 februari vergadering met veiling onder de leden Socialistische postzegelkring t*Klag 19 februari clubvergadering met ruilboekjes, materiaal, teuwigheden en veiling onder de leden. totowedstrijd Topdag het vooruitzicht van de zesde Yopdag van Aalst wordt een •wedstrijd georganizeerd met als slogan «Groeten uit Aalst», b onderwerpen mogen alleen handelen over Aalst en zijn wigemeenten. Zowel beroeps- als amateurfotografen kunnen Wan deelnemen, maar ze moeten in Aalst gevestigd zijn. Het >0lement en informatie kunnen bekomen worden bij het radsbestuur van Aalst, Ekonomische Dienst, Keizerlijk Plein fe 9300 Aalst (053/77.11.11 toestel 220-221 [erhuring stadscontainers zijn nog enkele stadscontainers met een inhoud van 1000 bf beschikbaar. Die worden door de stad verhuurd en de jdiging wordt verzorgd door de stedelijke reinigingsdienst. Yieer informatie: dienst volksgezondheid, Grote Markt 3 te Aalst «3/77.11.11 toestel 257). tokantiejobs voor schoolgaande jeugd bhdit jaar wil het stadsbestuur zijn steentje bijdragen om de jj&oolgaande en studerende jeugd gedurende de vakantiepe- w aan een vakantiejob te helpen. Kandidaturen kunnen •tuurd worden naar het College van Burgemeester en «Wpenen, Stadhuis Grote Markt 3 te Aalst. Vergeet niet uw adres, geboortedatum, eventuele diploma's of getuig- cnnften en de voorkeur van job en periode te vermelden. tortpatlënten hebben je nodig oor de open hartoperaties voor de week van 20 tot 24 februari BDben we nodig: 9 bloedgevers A 27 bloedgevers 0+, 9 bloedgevers 0- en 9 bloedgevers AB-. Zoniet kunnen de operaties niet doorgaan. Telefoneren naar 053/21.47.07 (van 9 tot 17 uur). Tweede bakavond Op vrijdag 9 maart in de Sint-Martinuskring te Aalst om 19.30 uur tweede bakavond met onder andere cake en vlechtbrood. Georganizeerd door de Vlaamse Wijnmakersgilde. Deze week In Netwerk Op zaterdag 18 februari om 14 uur kursus vormgeving. Dinsdag 21 februan om 20 uur kursus regie. Op woensdag 22 februari kurus filosofie. Aanvang om 20 uur. FILMVOORSTELLINGEN: 19 februari: «De verloofde van Papa» (Walt Disney). Een supermoderne film waarin twee meisjes het huwelijk van hun ouders zullen redden. Begin: 14 u, deuren: 13.30 u, einde: rond 16.30 u. Plaats: Marcelinoklub, Kapucijnenlaan 95, Aalst. 23 februari: «True Confessions» (Ulu Grossbard) USA '81. Begin: 20.15 u, plaats: cinema Palace, organisatie: KFL Aalst. Vredeseilanden: meer dan een druppel op een hete plaat Dat was inderdaad de opbrengst van de inzameling voor de Vredeseilanden. In het weekend van 14-15 januari is door de bevolking van Aalst en omgeving liefst 154.000 fr. bijeenge bracht. Het is verheugend dat de Aalstenaars ook in moeilijker tijden, vrijgevig blijven. Dat stimuleert de vzw Vredeseilanden om de problemen van een stukje derde wereld, op dit moment Yalogo in Opper-Volta, zo gericht en doelmatig mogelijk aan te pakken. Glenn Miller koncert Een muzikale parel met de Aalsterse Big Band onder leiding van Octaaf Boone, met zang door Fr. Steenhaut. Het koncert heeft plaats in zaal Kring, dr. De Moorstraat 104 te Aalst op maandag 27 februari om 20 uur. De toegangsprijs bedraagt 100 fr., personen ouder dan 60 j. en kinderen onder de 12 jaar 60 fr. Jeugdhuis Kreja Op zaterdag 25 februari om 20 uur rockoptreden met Rumble Men of geëngageerde, swingende straatmuziek. Op vrijdag 9 maart om 20 uur buurtbelotting en op dinsdag 16 maart om 20 uur een vormingsavond met als thema «wie durft zijn kind anders opvoeden?». Informatie over alternatieve scholen. Kreja organizeert een teateruitstap naar de kindermusical «De Boot» van het Speelteater op zondag 18 maart in plaats van op vnjdag 16 maart. Inschnjven telefonisch voor 25 februari op het nummer 053/77.19.89. Vertrek om 14 uur. Prijs afhankelijk van het aantal deelnemers. Op vrijdag 23 maart optreden van Jean Van der Schueren, klassieke gitaar. Kaarten voor leden, CJP-ers en in voorverkoop 80 fr., niet-leden 100 fr. Jebron Vrijdag 17 februari om 9.30 uur kuisen van het huis en om 18.30 uur in de begijnhofkerk viering vanuit het meerhuis rond de «Samaritaanse». Op zondag 19 februari van 11.30 u. tot 13 u. samenkomst van alle medewerkers van de verloofdenkursus; om 19 uur 18-jarigen en ouder werking, op maandag 20 februari om 19.30 uür leerhuis rond Maria en Marta Jekino In de Nieuwe Madeion op zaterdag 18 februari brengt Jekino de film «de rode kous», een Duitse speelfilm van Wolfgang Tummler. De film vangt aan om 10 uur stipt. De toegang bedraagt 60 fr. en voor groepen 40 fr. De film brengt het verhaal van een wandeling in het park. Mari ziet er de zonderlinge oude mevrouw Panacek zitten en sluit er vriendschap mee. Mevrouw Panacek vertelt dat ze ontsnapt is uit een psychiatrische instelling. Wanneer Mari haar wil helpen en ze de oude mevrouw bij haar thuis verstopt, gaan de poppen natuurlijk aan het dansen. Wat doen Mari's ouders? Wordt mevrouw Panacek teruggestuurd naar die rare instelling? Hartrevalidatie Harva, de Hartvereniging voor Aalst, organiseert vandaag vrijdag 17 februari in zaal Kapelleken, Meuleschettestraat, te 19.45 uur een gespreksavond De vereniging stelt er tevens haar eigen film voor. Ook niet-leden zijn er welkom Voorzitter van Harva is W. Gevaert, en het sekretanaat is gelegen Langeweg 57 te Affligem. Jeugd en Muziek Op donderdag 23 dezer presenteert de Aalsterse afdeling Jeugd en Muziek een avond kamermuziek en poëzie gebracht door mensen uit de eigen regio. Ilse Goffa (gitaar): Kristien De Meyer (fluit), Lydia Rossig al en Bruno Van der Vorst (beiden klarinet), Gaston De Maeseneer (cello) en Jos Rossignol (hoorn) voeren in diverse kombinaties werken uit van Haendel, Villa-Lobos, Van Laer enz. Het muzikaal gedeelte wordt afgewisseld met poëzie gebracht door Francine De Bolle en Annie Moortgat die hun sporen in de toneelwereld reeds ruimschoots verdiend hebben. Ze brengen gedichten van de Tachtigers, van Engelse romantici als Byron, Wordworth, Keats, en ook hedendaagse poëzie van o.m. Noerbert De Winne. Een avond door en voor Aalstenaars in Netwerk, De Ridderstraat. Inkom: -30 jaar: 100 fr. +30 j.: 150 fr. leden: gratis. Ballet van Vlaanderen Optreden in Netwerk, De Ridderstraat, op donderdag 23 februa ri (schoolvoorstelling) te 10 en te 14 uur en ook op vrijdag 24, eveneens voor scholen, te 10 en te 14 uur KONING ALBERT Vandaag vrijdag 17 februari te 19 u eucharistieviering in de kerk O.L.V. van Bijstand, Mijlbeke ter nagedachtenis van de Koning- Ridder. Na de mis neerleggen van bloemen aan het borstbeeld aan de Albrechtlaan. RAKETTEN VOOR VREDE «De Achterlinie» ontving een reuzeraket uit een restaurant te Moorsel met 2245 fr. voor Aalsterse missionarissen. Op vrijdag 16 maart komt te 19 u Pater Lannoo terug uit Haiti, met een diareeks naar de zaal van de St.-Annaschool, Spaarzaamheids straat. Inkom gratis, ledereen welkom. ART ON PAPER Tot en met 25 dezer kan u in Galerij S-65, Spaarzaamheids straat 65, terecht voor de expo «Art on paper» Werken op papier worden er tentoongesteld van Alan Green, Nigel Hall, Frangois Imhoff, Nicholas Pope, Norbert Prangenberg, Sean Scully en Jan Van Severen. De galerij is toegankelijk van 14 tot 19 u op werkdagen, op zondagen van 10 tot 19 u. Op maan- en dinsdag echter gesloten. KARNAVALISTENMIS Eucharistieviering voor afgestorven Aalsterse kamavalisten op zondag 26 februari te 11 u in de St.-Martinuskerk VAKANTIEJOBS Alle bedrijfsleiders van Groot-Aalst die personeel tewerkstellen kregen een schrijven met de vraag aan het stadsbestuur te melden welke vakantiejobs ze aan te bieden hebben met de eventueel verlangde kwalifikaties. Het stadsbestuur centrali seert anderzijds de kandidaturen van hen die in een vakantiejob geïnteresseerd zijn en speelt die lijsten door aan de bedrijven. Gegadigden worden verzocht hun kandidatuur te stellen met vermelding van naam en voornaam, adres, geboortedatum, diploma's of getuigschriften en de voorkeur qua job en periode. Te richten aan College van Burgemeester en Schepenen, Stadhuis, Grote Markt 3 te 9300 Aalst. Een steuntje vanwege het stadsbestuur om schoolgaande en studerende jeugd aan een vakantiejob te helpen. DUIVENVLUCHT Op zondag 26 februari openingsvlucht uit Lessen voor wie speelt binnen een afstand van Quiévrain van 50 tot 80 km. Inkorven zaterdag 25 van 19 tot 22 u. Organisatie: duivenbond «De Toekomst». UITVLIEGEN VAN DUIVEN Uitvliegen van duiven die niet aan prijskampen deelnemen is verboden op zondagen van 7 tot 18 u en op wettige feestdagen wanneer duivenvluchtprijskampen plaatshebben. Dit van 1 april tot en met de laatste zondag van oktober. Dit verbod geldt ook voor de eropvolgende dag zo de duiven wegens overmacht niet gelost werden op de gestelde datum. Eveneens verboden elke handeling die de deelnemende liefhebber kan schaden als slaan of zwaaien met voorwerpen, ophangen van voorwerpen, opstellen van molentjes, draaiende voorwerpen en al wat duiven kan doen op- of afschrikken. Politiestraffen zijn voorzien voor overtreders. POSTZEGELKRING De socialistische postzegelkring houdt klubvergadering op zon dag 19 dezer met ruilboekjes, materiaal, nieuwigheden en veiling onder de leden. H9L9F2A2 e TOERISTISCHE AKKOMODATIE Ook nog vrijdag 17 kan u op het parkeerterrein achter het stadhuis terecht in een showwagen van 18 bij 16 m voor een programma met o.m. een video-voorstelling en een kennisma king met signalisatieborden, elektronische informatiepanelen, openbare automatische toiletten, autobuswachthuisjes, publici- teitsborden, e.d.m. UITVERKOCHT! Voor de vertoning op 18 februari van «Damiaan» in de zaal van de Generale Bankmaatschappij is de zaal volledig uitverkocht. Een aantal gegadigden moest er inderdaad teleurgesteld wor den. Er komt echter een tweede voorstelling en zulks op28 maart te 20 u. in de ruime zaal van het St.-Vincentiusinstituut te Gijzegem. Kaarten kunnen reeds bekomen worden op volgende adressen: Vooruitgangstr. 11, Hoveniersstr. 39 en De Saede- leerstr. 24, tel. 21.54.96 of 21.37.15. Prijs: 200 fr. In voorver koop 150 fr. KATHOLIEKE FILMLIGA «True Confessions» een belangwekkende film, wordt vertoond op 23 dezer te 20.15 u in cinema Palace, Schoolstraat. Inkom 130 fr. Leden KFL 100 fr. Men kan, aan de ingang van de zaal, lid worden aan 80 fr voor het hele jaar en het hele gezin. MELAATSEN De melaatsen danken al wie iets voor hen deed op de werelddag op 29 januari II. Tot hiertoe werd 643.000 fr ontvan gen doch verwacht wordt dat de 700.000 fr zullen worden overschreden. Giften worden nog steeds aanvaard De Saede- leerstr. 24 of op rekening 068-0422840-44 van Damiaanaktie Aalst. Vanaf 1.000 fr attest verkrijgbaar. CHIRO GEWEST AALST «De regenboogmannetjes helpen» is het tema dat de chirole- den van gewest Aalst op zondag 26 dezer in de lokalen St.- Martinus, St.-Kamielstraat behandelen al spelend. Gehoopt wordt op een deelname van zowat 200 speelklubbers. De plezantste dag van hun leven. Van 10 tot 17 u. CHIRO MIEKEN T KATJE Op zaterdag 18 februari organiseert de gemengde chirogroep een optreden van Chris De Jonghe in de parochiezaal, Moorsel baan 128 te 20 u. Inkom 50 fr in voorverkoop. Aan de kassa 60 fr. Kontaktadres: Johan Heirmanj Landbouwerstraat 64. TOPDAG 6de topdag georganizeerd door de stedelijke middenstandsraad i.s.m. de ekonomische dienst van de stad op zaterdag 5 mei. Werken er aan mede: dekenijen, kulturele, folkloristische, vrijetijds- en andere verenigingen. Ideën en suggesties graag naar het stadsbestuur, Ekonomische Dienst, Keizerlijk Plein 21 te 9300 Aalst (77.11.11, toestel 220 en 221). FOTOWEDSTRIJD TOPDAG In het vooruitzicht van een reeks prentkaarten t.g.v. de Topdag wordt een fotowedstrijd georganizeerd met als slogan «Groeten uit Aalst» Foto's over Aalst en deelgemeenten, monumenten, folklore, natuurschoon, kultureel leven, horeca enz. Zowel beroeps- als amateursfotografen kunnen er aan deelnemen. Ook fotoklubs en scholen die een fotokursus organizeren. Men moet wel te Aalst gevestigd zijn. Info: Ekonomische Dienst, Keizerlijk Plein. 219300 Aalst (77.11.11, toestellen 220 of 221 STADSCONTAINERS Containers met een inhoud van 1000 I zijn beschikbaar. Die containers worden door de stad verhuurd en geledigd door de stedelijke reinigingsdienst. Meer info: Dienst Volksgezondheid, Grote Markt 3, tel. 77.11.11, toestel 267. WIJN MAKEN In de St.-Martinuskring op vrijdag 24 dezer te 19.30 u J. Van den Broeck over alkoholbepaling en enzymen. Toegang gratis, ledereen welkom. Organisatie: Vlaamse Wijnmakersgilde vzw. AKUPUNTKTUUR Vandaag vrijdag 17 februari te 20 u basisprincipes over akupunktuur in het SMI, Park De Blieck. Mogelijkheden en beperktheden. Toegang 100 fr, Erembodegem VRIJDAG 17 FEBRUARI Spreekbeurt met diavoorstellingen: in het oud- gemeen tehuis te 19.30 u. Thema: op reis door het heelal. Programma: voorstelling Sirius Aalst, schets van de geschiedenis van de ruimtevaart, diamontage ruimtevaart, pauze: speelplein van de gemeenteschool: observeren van het firmament, spreekbeurt: struktuur van het universum; diamontage van de spreekbeurt, diamontage van het zonnestelsel, napraten: gelegenheid tot vragenstelling. Toegang gratis. Organisaties VTB-VAB Erembo degem en Kem Sirius Aalst. ZATERDAG 18 FEBRUARI KWB vrijetijdsbesteding: te 19.30 u in de Crypte: belotwed- strijd. ledereen welkom! ZONDAG 19 FEBRUARI KSA Erembout: uittesten van voetrally voor Jong-hernieuwers en hemieuwers. Vertrek: 14 u aan het KSA-heem, Bredestraat. MAANDAG 20 FEBRUARI NWK: raadpleging te 14 u in de Crypte. Bljbelbezinning: te 20 u in de wachtzaal van het parochiehuis. Gespreksavond KAV en Jong-KAV: te 20 u in de Crypte. Thema: «Leren ontspannen zijn». DINSDAG 21 FEBRUARI Hobbynamiddag KAV: te 14 u in de bovenzaal van het Parochiehuis. Gespreksavond KAV-KWB: te 20 u in de Crypte. Thema: «Dienstverlening en huisvesting», wat? Alles wat je moet weten vooraleer een huis te kopen, te bouwen of te verbouwen bv. staatstussenkomst, premies, BTW, provinciale leningen, kos ten, hypothecaire leningen. Wie? Eric Sonck en Eddy Cardon. ledereen welkom! WOENSDAG 22 FEBRUARI Kookkursus KVLV: te 19.30 u in de Crypte. AA-groep «Om Mekaar»: te 20 u in de bovenzaal van het parochiehuis: groepsvergadering. DONDERDAG 23 FEBRUARI Koorherhaling A Capellakoor Termuren: te 19.30 u in de Crypte. Nieuwe koorleden steeds welkom! Herdersem Telling T.o.v. vier jaar terug waren er bij een telling nu ruim 100 kerkgangers minder: 856 tegen 963. Een honderdtal daarvan gaat naar de mis in het klooster. Van 23 tot 39 jaar gaan er minst. Davldsfonds Ledenfeest op zaterdag 25 februari in het parochiaal centrum met o.m. huldiging van Jozef Vermoesen, 25 jaar aktief in het Davidsfonds. Naar de opera Met VTB-VAB per autocar naar de Gentse KVO voor een op voering van «Het land van de glimlach» van Franz Lehar (Duitse taal). Prijs, vervoer, fooi, eersterangsplaats: 450 fr. Start te 18.30 uur. Te Aalst, Vredeplein 18.40 uur. Wandelen Met VTB o.l.v. Leon De Saeger op zondag 19 februari met start te 14 uur bij de Donkkapel te Overmere-Donk. Pannekoekenslag De Chiro houdt op zondag 19 februari in het parochiaal centrum een pannekoekenslag. Er kunnen er ook medegenomen wor den naar huis. Begin te 14 uur en dan doorlopend tot 's avonds. BGJG Gestart werd met een danskursus voor beginners. Men kan zich laten inschrijven in het parochiaal centrum tijdens de openings uren aldaar. Ook op zaterdag 25.02 van 18 tot 20 uur of telefonisch via 21.00.47. Prijs voor 10 lessen: 500 fr. Meldert Parochiecentrum Ontvangen u dit weekend: Annie en Alfons De Maght-Aelbrecht. Voordracht Religieuze causerie door pater Taets, s.j., over het sakrament der ziekenzalving op maandag 20 februari te 20 uur in Abdij Maria Mediatrix. Inkom: 50 fr. Kulturele Kring Start te 19 uur stipt aan het Parochiecentrum naar de Brusselse KVS voor de opvoering van «Een vlo in het oor». Alle plaatsen uitverkocht. Dorpsraad Open vergadering van de Meldertse Dorpsraad op donderdag 23 te 20.15 uur in het Parochiecentrum, leder Meldertenaar welkom. O.m. foto- of voetpaden, Affligemdreef, snelheidsbe perking en varia. Dia's In het Kultureel Centrum Affligem vandaag vrijdag 17 febr. te 20 uur dia's van diakring «Affligem» «détails van schilderijen» door Julien Verboom en Paul Remon plus een selektie uit de eigen kollektie van Gilbert Fany en Gustaaf Arijs. Moorsel Gouden bruiloften Liefst twee goude bruiloften te Moorsel. Pieter Uyttersprot (Moorsel 17.10.1908) en'Maria Fiermans (Moorsel 8.12.1911), gehuwd te Moorsel op 31 januari 1934 en er wonende Ravenakkerstraat 17. Ook Frans Saerens (Meldert, 14.09.1912) en Rufine De Meers man (Moorsel, 11.04.1913) gehuwd te Moorsel op 31 januari 1934 en er wonende Kokstraat 30. GROOT-BERLAARSE VERZAMELCLUB De eerste ruilbijeenkomst van zondag 12 februari mag best een sukses worden genoemd Een groot aantal verzamelaars nam er aan deel (ook uit Lebbeke en Denderbelle). Er heerste een gezellige sfeer en het ruilen en leggen van kontakten kon dadelijk beginnen. De volgende ruilbijeenkomst heeft plaats op zondag 26 februari in het ASLK-kantoor te Overme*e van 9.30 tot 12.00 uur. Op de eerste ruilbeurs waren er hoofdzakelijk oude postzegels en verschillende munten als aantrekkingspunt Aalst. In herberg «Den Beiaard» werd door enkele vrienden een hulde gebracht a Parijs-Dakar duo De Bruyne-Baetens (a) >i het Berlare. De eerste ruilbijeenkomst van de groot Berlaarse verzamelclub kende groot sukses (jj)

De Voorpost | 1984 | | pagina 17