Reuze schaakspel op Aalsterse Grote Markt OPENBAAR CENTRUM VOOR MAATSCHAPPELIJK WELZIJN AALST Polyvalent lokaal in Tinnenhoekschool Moorsel Grasduinen in Aalsterse begroting 84 Treinverbindingen vanaf 3 juni e.k. Zou»-tjes Betere signalisatie naar en op Aalsterse industrieterreinen Zwemwedstrijden, -instuif en -marathon voor scholen te Aalst Hoeze- en Siesegembeek worden verlegd Schepen Chris Lievens-Borms heeft op haar begroting moesten we immers konstate- dewerking kunnen verlenen, voor marktammatie 150.000 fr. Geen reuzesom. Toch een ren dat bij koncerten op de Het stadsbestuur zou deze kans om, met medewerking van kulturele, sport- en Markt voorbijgangers nauwe- week reeds de principiële toe- vryetijdsverenigingen een en ander te brengen in de "jJÉ het hoofd wendden en stemming hebben gegeven tot komende zomermaanden tijdens weekends. enkel toevallige terrasjeszitters realisatie van een reuze- enige belangstelling vertoon- schaakspel op de Grote Markt Op het schrijven aan de circa den belangstelling vertonen. den, een paar tientallen sup- ter grootte van 4,8 bij 4,8 m 250 bij de kultuurraad aange- Samen met hen de simfonie porters niet te na gesproken, met zwarte en witte tegels van sloten verenigingen kwam tot Door Eendracht Groot, de een koncert door de na- 60 cm en erop figuren van 80 op dit ogenblik niet zoveel res- balboogmaatschappij St.-Ser- tionaal en zelfs internationaal cm 1,25 m. Te maken door pons. Momenteel zouden vol- vatius, Antrakt vzw, VBCB vermaarde «Gidsen» lokte de leerlingen van de akademie gende verenigingen positieve Uilenspiegel en orgelschool Seen belangstelling. Wél in o.l.v. beeldhouwer Mare De voorstellen hebben gedaan al De Witte. Dit mits tijdig de 2331 2oals bvb. te Herdersem Bruyn. is er een bij die een uitkoop- nodige schikkingen worden ge- bij de jubileumviering. Gelijklopend met dit initiatief som van liefst 35.000 fr vraagt troffen en data vastgesteld ten- Beroep zou verder gedaan wordt gedacht, naar het voor wat in de gegeven omstandig- einde de programmering in de worden door de kultuurraad beeld van Gent waar momen heden tot het rijk der illusies verenigingen zelf niet in het op toneelverenigingen, dans- tee' deze prestatie loopt, aan behoort. honderd te laten lopen. en balletgroepen, popensem- een kunst- en spektakelbeurs De muziekmaatschappij uit Of optreden van fanfares en bles, jeugdklubs, mimes en in- in 1985, eventueel ingescha- Hofctade, Niets zonder Arbeid harmoniën op de Grote Markt dividuele artiesten. Ook de keld in de Vrijetijdsweek of uit Erembodegem, de socialis- inderdaad voor «animatie» traditionele fondsen als Da- ermede alternerend om de tische harmonie Hand in zouden kunnen zorgen, is wel vids-, Willems-, Vermeulen- twee jaar. Hand, de Terjodenaren zou- een probleem. Tot hiertoe en Masereelfonds zouden me- LH Reeds vele jaren terug, in de miljoen. Om de wagen niet ter en die ook zou openstaan polyvalent lokaal, periode van schepen Bert Van vóór de paarden te spannen en voor buitenschoolse aktivi- Voor Ediksvelde te Nieuwer- Hoonck. werd gesproken over niet eerst aan de speelplaats te teiten. kerken werd een kwartmiljoen het bouwen van een eigentijd- werken en daarna aan gebou- De voorziene som van 1 mil- voorzien «voor aanpassines- se turnzaal in de school aan de wen wat uiteraard de speel- joen dient voor aankoop van werken». Het betreft hier in- Tinnenhoek. Herbergstraat te plaats zou beschadigen opteer- materialen waarmede de twee- derdaad dergelijke werken aan Moorsel. De 8 miljoen die de het huidig gemeentebe- de overdekte speelplaats ach- het bestaande schoolgebouw twee lcleuIerk|as. zulks zou kosten bleken echter stuur, pardon, stadsbestuur, teraan vooraan is nog "een ook toen reeds niet haalbaar te voor het bouwen van een poly- overdekte speelplaats het zijn. Later was er een projekt valente zaal die niet alleen als gebruik van de bestaande bui- om de speelplaats te vernieu- turnzaal zou kunnen gebruikt tenmuren zou kunnen omge- wen voor ean som van 2,6 worden doch ook o.m. als ref- bouwd worden tot een valabel n gehuisvest zijn. De reorganisatie van de uurregelingen by de NMBS deed met vertrek te 8.19u te Den- Voor de lijn 50 omnibus Ter- reeds heel wat inkt vloeien. Momenteel beschikken we via derleeuw heroverd. nat is niets veranderd aan de een gunstige wind over wat u vanaf 3 juni e.k. aan Wat betreft de aansluitende erbarmelijke toestand voor mogelijkheden qua treinverbindingen wordt geboden ten- Ujn 90 uit. Ninove gaat geen reizigers die via Denderleeuw ware er nog enige aanpassing zou aan komen. Volgende j"kele trein van de ophaal- willen doorreizen naar Gent en regelingen zouden echter officieel zijn. l'6?!1 !?et UUr "°8 door tot de kust. Van momenteel 3 mi- Aalst. Sistematisch dient te nuten wachttijd wordt zulks op Burgemeesters zetten zich in Terugkeer van de kust op za- worden overgestapt te Den- werkdagen 14 minuten en od o.m. voor bewaren van regel- teldagen en zondagen te Den- derleeuw met op de koop toe zaterdagen cn zondagen liefst matige verbinding met Gent en derleeuw te 19.09 u met ver- een wachttijd van 16 minuten. 42 minuten, dc kust om het uur. Deze trek te 18.15 u uit Blankenber- De interregioverbinding met Zou het laatste woord over dit rechtstreekse verbinding ge, te 19.43 u met vertrek uit Ninove en Geraardsbergen alles reeds gezegd zijn? strandde Iets wat niet alleen Oostende te 18.30 u, te 20.10 u komt er niet. eer II Denderleeuw maar ook alle met vertrek te 19.19 u uit Blan- unsluitingslijnen uit onze ei- kenberge en te 20.34 u met gen regio treft. vertrek te 19.18 u uit Blanken- Rechtstreekse verbindingen berge via Aalst. uit Denderleeuw naar Gent en Wat betreft pendelverkeer I de kust zijn op werkdagen de Denderleeuw-Brussel en terug rechtstreekse trein uit Dender- werd wel door toevoeging en I leeuw te 7.44 u. Tijdens het herschikking van bepaalde badseizoen op zaterdagen en pendeltreinen de toestand zondagen ook te 8.57 u uit enigszins rechtgezet maar blij- Brusscl naar Blankenberge, te ven er hiaten wat betreft aan- 9.07 uit Geraardsbergen via sluitingen en wachttijden. Wel Aalst eveneens naar Blanken- werd op het allerlaatste ogen- bcrgc. te 9.21 u uit Brussel blik de veelbesproken afge- naar Oostende cn te 9.59 u uit schafte trein naar Brussel Brussel naar Blankenberge. Schumann en Lcopoldswijk Land-, tuin- en milieu-expo in Keizershallen Aalst Een eerste kontaktvergadering voor de geplande land-, tuinbouw- cn milieu- tentoonstelling heeft plaats op vrijdag 24 februari te 20 u in HAK ("t Koerke), St.- 'lartinusplcin 2 aan de St.-Martinuskerk. Dit voor de intoonstelling in de Keizershallen van 22 tot 24 septem ber. Op de tentoonstelling zal zowat een derde van de beschikbare ruimte ingenomen worden door stands over leefmilieu in de ruimste zin van het woord. Hier wordt niet alleen natuur en vervuiling bedoeld doch ook ons psy chisch milieu, ons lichaam en onze gezondheid. Het Stadsbestuur doet daartoe een warme oproep aan alle leefmilicuvcrcnigingcn die op het vlak van psychisch leefmilieu, energie, gezondheid, gezonde voeding, yoga enz. alternatieven te bieden hebben. Gevraagd wordt dat ze zouden deelnemen met een zelf ontworpen stand(je). De tentoonstelling heeft geen kommerciecl doel. Er wordt noch handel gedreven noch winst beoogd. Wel kan toestemming worden gevraagd tot verkopen van affiches, klevers, platen met vogelgeluiden, boeken e.d.m. LH Aalst. Veel plezier met het liedje «Ze kenne de pot op» (a) Op het vlak van signalisatie was er in het verleden langzamerhand op het grondgebied Aalst wildgroei ont staan. Een viertal jaar terug werd dan ook heel wat verwyderd doch er kwam weinig in de plaats dat meer valabel was. Het huidig bestuur voorziet nu stade, Gijzegem en Wijn- in de begroting een bedrag van gaardveld te Aalst-stad. 335.000 fr voor aanbrengen Realisatie ervan gebeurt in van signalisatie op de indus- drie fazen doch alle drie gelijk- trieterreinen. Het was inder- tijdig, daad zo dat een niet met de In Faze 1 wordt het aanbren- streek vertrouwde vrachtwa- gen van betere bewegwijzering genchauffeur op een industrie- op de rijkswegen voorzien terrein aangewezen was op door het ministerie van open- heel wat zoekwerk. bare werken. Een ontwerp werd dan ook Faze 2 omvat het aanbrengen gemaakt voor de industrieter- van grote, overzichtelijke bor- reinen te Erembodegem, Hof- den om elke belangrijke in- valsweg van de industrieterrei- In de buitengewone begroting 1984 staat 61.000 fr. inge schreven «voor overname biblioteek Gijzegem». Schepen van financiën Elienne Bogaert verduidelijkte dat het hier gaat om de Vrije Openbare Biblioteek St.-Jozef te Gijze gem die op 1 januari 1982 overgemaakt werd aan de stad zonder vergoeding. Betaling werd wellicht om politieke redenen en financiële haalbaarheid uitgesteld. Tot hiertoe was immers geen geld hiervoor voorzien. Het is één van die verschillende zaken die «in de erfeniszak» zitten en die stelselmatig worden geregulariseerd, zegt de schepen. De nu voorziene som dient dan ook gewoon om wat vroeger niet betaald werd te regelen. Klokluider 25.000 fr. voorzien op de begroting moeten dienen om een slachtoffer van de automatisatie, de klokkenluider van Gijzegem, schadeloos te stellen wegens het verlies van een taak. Destijds was een klokluider veelal aangesteld door de kerkfabriek. Te Gijzegem zou daarover diskussie zijn geweest doch de gemeente hakte de knoop door en nam de zaak ten laste aan 33 fr voor zowat 250 prestaties. Klokluiden zowel voor kerkelijke als voor burgerlijke doeleinden. Vermits nu echter ook te Gijzegem het luiden van de klokken automatisch verloopt valt deze taak voor de koster-klokluider weg. De man in kwestie heeft dus recht op een schadeloosstelling en daartoe moet bovenver melde som dienen. Huis De Bolle Op de begroting 1984 is 5 miljoen voorzien waarvan anderhalf miljoen toelage voor restauratie van het «Huis De Bolle». Huis dat momenteel aan verval toe is en dat terug bruikbaar zou gemaakt worden door werken aan dak, bevloering, schrijnwerkerij, vooral deuren e.d.m. Men is doende aan het opmaken van een passend dossier zodat er kans tot betoelaging bestaat van werken te realiseren in het kader van de besprekingen die moeten leiden naar een herschikking in het gebruik van stadsei- gendommen. «Van verkopen van het huis De Bolle is geen sprake. Anders zouden we er zeker deze kosten niet meer aan doen», vervolledigde de burgemeester. Speelpleinen Voor speelpleinen aan de Welleweg te Erembodegem en in de Hardingwijk te Herdersem is 400.000 fr. op de begroting voorzien. Aan de Welleweg lag het in de bedoeling het vroegere kaatsterrein te nivelleren en er allerhande speeltuigen op te stellen. Er kwam echter een kink in de kabel toen de eigenaar, het OCMW Gent, tot verkoop en in loten leggen besloot. 66 Het speelplein in de Hardingwijk zou volledig afgewerkt worden met een principiële belofte van toelage van 60%. Gezien de andere punten op sportgebied die zwaar doorwegen op de stadsfinanciën, de aanleg van de atle- tiekpiste in de Osbroek en de realisatie van de zittribune voor Eendracht Aalst, wordt dit projekt naar volgend jaar verschoven. De realisatie zal dan zowat 5,4 miljoen vragen. Te Erembodegem zal dan voorlopig geopteerd worden voor nivellering. Sportvelden Aan dc Bredeweg te Nieuwerkerken, zijn op de percelen 126 en 127, eigendom van de stad Aalst, tennisvelden aangelegd. De percelen 120 d, 121 b, 122 c en 125 werden onteigend en zijn dus nu ook stadseigendom. Daarop werd een oefenterrein voor Eendracht Nieuwerkerken aangelegd Rechts van die percelen bevindt zich het speelterrein van Eendracht Nieuwerkerken. Op de vraag of c «'«kke nog iets anders gepland is, antwoordde schepen André Dooms ontkennend Kinderbewaarplaats Oude Gentbaan In het dagverblijf en in de peutertuin aan de Oude Gentbaan wordt een fornuis met dampkap voorzien voor 250.000 fr. Een hoge som, werd gesteld. Schepen Chris Lievens-Borms detailleerde als volgt: ca. 150.000 fr. voor een industrieel fornuis met 6 platen, een verwarmkast en een konvektie-oven. In de huidige toestand moet men reeds van 9u af aan de kook gaan; ca. 60.000 fr. voor één dampkap. BTW 39.900 fr. Samen goed voor 249.900 fr. De bijkomende elektrische bekabeling is nog uit te voeren door eigen diensten. Eindafrekening Ten Berg Een oud zeer, de eindafrekening van Ten Berg, is een ander stuk van de zware zak die door het huidig bestuur Aalst. Het huis De Blieck op het Keizerlijk Plein staat er vervallen bij. Wat gaat er verder mee gebeuren (per) werd geërfd. Het gaat om liefst 6,5 miljoen alhoewel schepen Van den Eede zou verklaard hebben dat alles betaald was en geregeld met de kopers van dë sociale woningen ter plekke. «Een zaak waar we niet onderuit kunnen», zegde schepen Bogaert die liefst zo spoedig mogelijk aan een effen lei toe zou zijn. Nomadenterrein? Een bedrag van een half miljoen wordt uitgetrokken voor inrichting van een nomadenterrein. Een problematiek die teruggrijpt naar de jaren 1977 toen een enquête werd verricht naar de mogelijkheden waarna door de gemeente raad werd geopteerd voor inrichting van een terrein voor vaste wooninrichting (15 plaatsen) en een voor doortrek kers (10 plaatsen). De «blijvers» zouden kunnen komen aan de Churchillsteenweg, doch dit werd afgewezen door de hogere overheid. Beroep daartegen werd afgewezen. Het huidig vigerend besluit van de Vlaamse Executieve legt strenge verplichtingen op: een oppervlakte van mini maal 10 are, goed bereikbaar ook via het openbaar vervoer, in de nabijheid van scholen en sociale aktiviteiten e.d.m. Momenteel wil men aan de Churchillsteenweg overgaan tot nivelleringswerken en dan hopen op een gunstige beslissing van Ruimtelijke Ordening. Aalst heeft minstens 5 nederzettingen o.a. aan de Tragel en te Hofstade. Nomaden blijken een voortdurend pro bleem voor omwonenden te vormen. Ook uit de nieuwe wijk Torensveld te Hofstade komen geregeld klachten, vaak niet ten onrechte. Autobanden worden geregeld verbrand, de straat wordt ostentatief ingenomen e.d.m. Wat betreft de terreinen aan de Siesegemlaan verklaart de burgemeester dat die door Bruggen en Wegen werden verkocht en dus moeten ontruimd worden. Een voorlopige oplossing werd gevonden aan de Tragel. «Een nijpend probleem waarbij elke oplossing steeds op moeilijkheden zal stuiten», besluit de burgemeester. 8,3 mi(joen voor biblioteek Op de uitgaven voor de biblioteek werd reeds heel wat bespaard zodat men zowat aan uitholling toe was. Om de tekorten der vorige jaren gedeeltelijk in te lopen werden de voorziene sommen gevoelig opgetrokken. Waar verleden jaar slechts 3,5 miljoen voorzien was evolueert men nu tot welgeteld 8.301.154 fr. In het algemeen zijn de werkingskosten verhoogd geworden omdat de begroting sluitend is en de middelen aanwezig. Zulks was niet het geval de vorige jaren ingevolge de berooide financiën. Een injektie geven aan de bib om meer dgp het minimum op te nemen was dan ook volgens de schepen van kuituur opportuun. LH de zoveelste uitgave van het gele boekjevan de Draecke- nieren verschenen. Men gaat er alleszins een ande re toer mee op. Het wordt, m meerdere talen, een Qids voor Aalstenaars in bet buitenland... Hel binnenpleintje in bet Oud-Hospitaal, zowat 10 bij 10 m. waar opgravin gen werden gedaan, wordt eerlang bezaaid. Zulks in afwachting van definitieve regelingen. Men dacht ook de bedaking van het Oud- Hospitaal een flinke beurt to geven maar wacht daar- reede op de klassering. Wat 60% betoelaging van herstellingswerken zou im pliceren. De aanvraag tot klassering is reeds lang in gediend doch administra tieve molens malen lang zaam. in afwachting dient °an ook uitgekeken naar een noodoplossing wat be treft het dak. Zo mogelijk in eigen beheer om verdere schade te voorkomen. Werk zou gemaakt worden van het publiceren, zij het op stencil, van het patrimonium van de stad wat betreft kunstwerken zodat gegadigden ze zou den kunnen bekijken, leder jaar zou de lijst worden aangepast. Volgend jaar zou Aalst uitpakken met een kuituur- en spektakelbeurs naar het voorbeeld van Gent. Karnaval is vriend- schap'- zou volgens Luc Peirlinck, gewezen prins karnaval van Aalst en ook van Oost-Vlaanderen, zich op de jongste pnnsenver- kiezing onhebbelijk heb ben gevoeld. Naar zijn zeggen zou hij, als prins, lid van de Prinsenkamer uitgedost en de scepter in de hand, totaal genegeerd zijn in tegenstelling met zijn vele kollega's Aan het Keizerlijk Plein, op een hoek, zou een aloude café verdwij nen om plaats te maken voor de vestiging van een financiële instelling. Uit de reglementering op de waterzuivering zou het element kleurloos heidsinds de vijftigerja ren zijn weggelaten. Water bvb. 'komend uit tapijtfabri- katie dat blauw, rood of groen is zou niet per sé ontoelaatbaar zijn wan neer het aan de ovenge gestelde normen zou vol doen. In heel wat milieu-uit spraken wordt vaak be roep aangetekend. Dat be roep is nog steeds op schortend zodat de uit spraak gedurende soms lange tijd kan omzeild worden. Voor behandeling van afvalstoffen uit de kern energie zou er tot hiertoe nog geen enkele valabele oplossing zijn gevonden. Men kan het alleen stocke ren voor eeuwig. «Eeu wig- zou hier betekenen zowat 100.000 jaar... Het wegnemen van de afsluithaag aan het Moor sels waterkasteel schept wel enig risiko. Vooral de voorbije periode met hoge waterstand werd dit reëel. Gedacht zou worden aan tjet optrekken van een aangepast muurtje. Ande ren zouden echter opteren voor vangrails. Niet dade lijk zo geschikt, zouden we zeggen. Naar bleek uit de op tocht van de Aalsterse Gil les verleden zaterdagna middag zou de samenstel ling van de groep nogal verjongd zijn. Of waren ou deren niet opgekomen voor deze vooroptocht. In elk geval een frisse jonge groep die de kontinuiteit van onze Gilles garan deert. nen waarop alle gevestigde be drijven vermeld zullen staan. Deze uitgaven worden gedra gen door de stadskas en de borden worden gerealiseerd op Voor de eerste maal wordt overgegaan wat betreft de stedelijk zwembad. tussenin een rustpauze van 5 advies van de stedelijke mid- interscholenzwemwedstryden tot splitsing tussen basis- en Voor het sekundair onderwijs minuten. Ook deze wedstrij- denstandsraad. sekundair onderwgs. dat aan bod komt op 29 fe- den hebben plaats van 14 tot Derde faze, uit te voeren voor bruari, de schrikkeldag, wordt 17 u. rekening van de bedrijven in Jongens en meisjes uit het ba- alle deelnemers. In het zwem- het feest afgesloten met een Voor nadere informatie kan u kwestie, bestaat in het aan- sisonderwijs komen aan bod bad zullen ballen en banden, zwemmarathon waarbij 15 terecht op de Stedelijke brengen van signalisaticpijlen op zaterdag 25 februari en de- bloemen en dieren, vlotten en leerlingen uit de verschillende Sportdienst, Stadhuis Grote in de industrieterreinen zelf. ze uit het sekundair dc erop- meer speciaal spelmateriaal ter leeftijdskategoriën van dezelf- Markt 3 te 9300 Aalst (053- Zulks na inspraak van de be- volgende woensdag 29.2. Via beschikking liggen voor alle de school moeten trachten zo- 77 11 11 toestel 282) drijven uiteraard. Men wil er het laten doorgaan op deze jeugdige deelnemertjes. veel mogelijk lengten (50 m) te Uiterlijk'vandaag 17 februari komen tot een éénvormig dagen hoopt het sportkomitee Deze wedstrijden gaan door zwemmen binnen een tijdspan- moet worden ingeschreven Stelsel. Hal nilHcrt cimnalicanlon on van 1A Inl 1*7 in l»> «1 <n 6 Deze drie fazen kunnen gelijk- supporters als toeschouwer de- tijdig in uitvoering gebracht ze gebeurtenissen zullen kun- worden en zulks zal heel wat nen bijwonen, zoekwerk en misverstanden in Voor het basisonderwijs wor de toekomst voorkomen. den deze wedstrijden afgeslo- LH ten met een zweminstuif voor dat ouders, simpatisanten en van 14 tot 17 u in het nieuw ne van 2 x 10 minuten met LH Voor werken aan de Hoeze- en ving geleid. Dat wordt dan een Siesegembeek zijn in de huidi- zuivere waterloop waarop ge begroting 51 miljoen voor- geen enkele riolering wordt zien- aangesloten en die direkt de In het kader v; -anpassen Dender inloopt, van de stadsriolenn^ en van de Deze nieuwe, verlegde bed- kollektorenaanlcg werd aan dit ding loopt vanaf «het Sluis- projekt door het stadsbestuur ken» langs de Posthoornstraat, prioriteit verleend. Momenteel onder het Koningin Astrid- Iopen beide vermelde waterlo- park, langs de Koolstraat en de pen vanaf «het Sluisken» Dirk Martensstraat en de Den- (Marktweg) overwelfd door de dermondsesteenweg en zakt binnenstad cn monden recht- dan vóór de viadukt af naar de streeks uit in de Dender. Op Dender, deze overwelfde waterlopen Het projekt kost circa 115 mil- zijn rioleringen uit het stroom- joen en werd in 4 loten ge- gebied aangesloten. Boven- splitst. Het ligt in de bedoeling dien zijn er regelmatig over- dit werk tijdens de huidige be- stromingsproblemen aan de in- stuursperiode af te werken, stroom van de overwelvingen. Fase 1 omvat het stroomaf- In het huidige ontwerp laat waarts gedeelte in de Dender- men de overwelvingen verder mondsestcenwcg cn de raming dienst doen als riolering die ervan bedraagt 51 miljoen dan op haar beurt opgevangen waarbij gehoopt wordt op wordt in de koliektoren. De 100% betoelaging, althans twee open waterlopen. Hoeze- voor sommige onderdelen, en Siesegembeek worden ech- Het dossier komt trouwens ter afgekoppeld en in een nieu- eerlang op de gemeenteraad we. nog te bouwen overwel- LH De Raad van Maatschappelijk Welzijn van Aalst gaat over tot het aanleggen van een wervingsreserve met een geldigheidsduur van twee jaar van volgende betrekkingen: gegradueerde verpleegkundigen (halftijdse tewerkstelling) gebrevetteerde verpleegkundigen (halfstijdse tewerstelling) verpleegassistenten (voltijdse of halftijdse tewerkstelling) De kandidaturen voor deelname aan het wervingsexamen moeten bij ter post aangetekende brief worden gestuurd aan de Voorzitter van het O.C.M.W., Gast huisstraat 40 - 9300 AALST, en uiterlijk op 20 FEBRUAR11984 ter bestemming zijn vergezeld van volgende bewijsstukken: uittreksel uit de geboorteakte, nationaliteitsbewijs, recent getuigschrift van goed zedelijk gedrag (max. 6 maand oud) afschrift diploma of brevet, militegetuigschrift deze bewijsstukken moeten op zegel (De kandidaten verpleegassistenten dienen in hun aanvraag te vermelden of zij al dan niet kandidaat zijn voor een voltijdse tewerkstelling, een halftijdse tewerkstelling of voor beide vormen van tewerkstelling) Overeenkomstig de bepalingen van titel V van de wet tot economische heroriëntering van 4.8.1978, genaamd anticrisiswet. zijn de opengestelde betrekkingen toegankelijk voor mannen en vrouwen tenzij het uitdrukkelijk anders is voorzien. Bijkomende inlichtingen zijn op dat adres te verkrijgen op de personeelsdienst (tel. 053/ 21.23.93 - binnenpost 104).

De Voorpost | 1984 | | pagina 9