«toveren 18 - 9.3.1984 - De Voorpost oor /an Craen 01 uitdrukkin K[J Bosmai beeld! 13u1ï woensdag oestaan van kaba een lustrumrecai u-Ket, Gravendree i en burgemeester Misschien komen de gemeentel Melseelse ruiüc Het CMBV-afdeling Vrasene richt maandag 12 maart j lentefeest in voor haar leden in de parochiekring vanaf 19ui Verbruikersklub BGJG Onder het thema «Giftige produkten. een hulp en gevaar» gaat maandag 12 maart in het Klooster te Vrasenej avond door van de Bond van Grote en Jonge Gezinnen. 0« uur. f Buggenhout TIEN JAAR WIELEWAAL S HEERENBOSCH Op zaterdag 10 maart viert de Wielewaalafdeling 's Hfl(j BS bosch zijn tienjarig bestaan. Dit in zaal Torenhof, te Bud r hout-Opstal. CONCERTO-ALLEGRETTO mmmmhm 17 maar1 ,e 20 u., in zaal Beukenhof te Bufl Dendermonde. Oscar Verstrepen en Marie Van der Slraeten zijn zestig jaar getrouwd. Ze ,n de sP°rthoeve te Baasrode komen regelmatig majoretten van het beste uit haar9repertorii!i^ hebben 4 kinderen, 5 klein- en 5 achterkleinkinderen (v) verschillende korpsen van Oost-Vlaanderen bijeen om onder leiding van *Fedekam monde zorgt bovendien voor een passende choreoaraW J deskundigen te oefenen, (v) uitbeelding. Aalst Basketbal Op zondag 11 maart om 13 uur speelt DBC Aalst een kompetitiewedstrijd in de sporthal Denderdal. Korfbal Op zondag 11 maart om 14 uur speelt KC Ago Aalst in het sportcentrum Ten Rozen tegen Rapid Eeklo. Petanque Op zaterdag 10 maart om 20 uur speelt PC Apollo in Kasteel Terlinden. Square Geerinckx tegen PC Reynaert en op zondag 11 maart om 14 uur wordt er gespeeld tegen PC Alosta. Voetbal KSC Eendracht Aalst speelt volgende wedstrijden: op vrijdag 9 maart om 20 uur in het Pierre Comelisstadion de reserven tegen RC Jet, op zaterdag 10 maart om 15 uur de nationale uefa's B tegen Wuustwezel (FFR) en de nationale uefa's A tegen Wuustwezel (SK). Op zondag 11 maart om 10 uur spelen de provinciale juniores B tegen Ninove (FFR) en de provinciale juniores B tegen Ninove (Osbroek B). Volleybal Volleybalclub VK Erembodegem speelt op zaterdag 10 maart om 16 uur in de sporthal Denderdal een kompetitiewedstrijd. Volleybalclub VK Danny Hofstade speelt op zaterdag 10 maart in de sporthal Ten Rozen om 14 uur tegen Springbokken Zele en volleybalclub KWB H. Hart speelt op zondag 11 maart om 10 uur in de sporthal Ten Rozen tegen Erembodegem. Deze week in Netwerk Op zondag 11 maart om 14 uur de kursus regie; op dinsdag 13 maart om 14 uur schoolvoorstelling theater Poëzie en op woensdag 14 maart om 19.30 uur de kursus filosofie en de kursus transaktionele analyse met Liva Willems Koncert In het kader van 900 jaar Affligem wordt op vrijdag 16 maart in de abdijkerk van Affligem om 20.30 uur een koncert gegeven door de Halleluja Koren Aalst onderl eiding van Gaston de Cock Naar jeugdteater Op zaterdag 24 maart organizeert het Davidsfonds van Erem bodegem een bus uitstap naar het Koninklijk Jeugdteater Vertrek aan de kerk van Erembodegem om 13 uur voor de opvoering van «Hoera Doornroosje». Reisgeld en toegang voor kinderen 200 fr. en voor ouders die hun kinderen wensen te vergezellen 260 fr. Voor meer informatie; Andre De Quick, Heuvel 72a te Erembodegem en Lutgard De Schrijver - Hun- ninck, Kouterbaan 26 te Erembodegem. Stripverhalenbeurs Op vrijdag 23, zaterdag 24, zondag 25 en maandag 26 maart in Netwerk de eerste Aalsterse stripverhalenbeurs. De toegang is gratis. Voor meer informatie: Duivekeetstraat 38 te Aalst (053/ 78.59.06). Georganizeerd door vzw De Jeugdvrienden. Debatavond In de nieuwe Madeion op maandag 19 maart om 20 uur debat over «onze landbouwproblemen». Organizatie GSC De Rank Aalst. Thuisverzorging kinderen Je kind is ziek en kan niet naar een kinderdagverblijf of naar school, of je moet dringend weg. In dit geval kan je bij hogervermelde dienst terecht. Voor meer informatie 053/' 77.11.11 toestel 206. In verwachting Laat u dan regelmatig en degelijk onderzoeken. Dat kan elke eerste en derde dinsdag van de maand van 18 tot 19 uur en elke woensdag van 17 tot 18 uur in het Sint-Elisabethziekenhuis. Gatshuistraat 40 te Aalst. Organizatie: Komitee Moeder en Kinderzorg, prenatale raadpleging Aalst. Verkiezing Mister en Miss Wembley Op vrijdag 30 maart om 20 uur heeft voor de tweede maal de verkiezing plaats van Miss en Mister Wembley in het gelijkna mig café aan de Bredestraat te Aalst. Minstens vier kandidaten per geslacht zullen dingen naar de titels. Toneel te Aalst Op 31 maart, 1 en 2 april wordt in zaal de Nieuwe Madeion op de Grote Markt «Ingeblikt» opgevoerd door toneelkring De Schakel. Het land van Riem speelt «Mister Mickels» van Staf Knop. De vertoningen hebben plaats in de stadsschouwburg op zaterdag 17, zondag 18 en maandag 19 maart teleksn om 20 uur. Verlengd weekend is de titel van het stuk dat «Voor Taal en Vrijheid» brengt op 30 en 31 maart en 1 april in de stadsschouw burg, telekns om 20 uur. Op zaterdag 31 maart. Zondag 1, zaterdag 7, zondag 8 april telkens om 20 uur speelt «Vast als Eik» in de vernieuwde zaal van het patronaat van Hofstade «Kom aan kameraad». OGSO Aalst Het Centrum voor Geboorteregeling en Seksuele opvoeding Cumontstraat 3 te Aalst organizeert een kursus seksuele opvoeding die plaats heeft op 27 maart, 3 april, 10 april en 17 en 24 april. De kursus richt zich tot ouders, leerkrachten en opvoeders en de prijs bedraagt 250 fr (400 fr. per koppel) Jekino Aalst Jekino Aalst stelt voor een vertoning van «Asterix de Gallier» op zaterdag 17 maart om 10 uur in zaal de Nieuwe Madeion, op de Grote Markt te Aalst. De toegang bedraagt 60 fr. (voor groepen an fr.) KFL Aalst Laatste film van de jubileumreeks «35 jaar KFL werking te Aalst»: maandag 12 maart te 20.15 u. in zaal Cinema Palace, Schoolstraat, Aalst. Titel: «The Knack (And how to get it)». Leden 100 fr., niet-leden 130 fr. V.V.F. Aalst Les oud schrift op woensdag 14 maart te 20 uur in 't Apostelken (tegenover de kerk van Mijlbeek) o.l.v. dhr. W. Vernaeve Op het programma werking in groepjes voor de les oud-schrift lijst van de 16* en 17" eeuwse lettertypen te bekomen (gratis) dokumentatie te bekomen van vorige voordracht uitwisseling van kwartierstaatgegevens oplossen van geneologische problemen speciale aandacht voor beginners in de familiekunde bespreking tentoonstelling V.V.F. in 't Apostelken (van 6 tot 8 april) mogelijkheid tot het bestellen van V.V.F. uitgaven en - formulieren. Erembodegem Vrijdag 9 maart Parochiefeesten: op 5 en 6 mei is gans Erembodegem er bij! De bijeenkomst van de mensen die kaarten verkopen voor deze feesten is voorzien op 9 maart te 20 uur in het Parochiehuis. Wie nog wil meehelpen stelle zich in verbinding met Francis Van Gucht, Kortestraat 10 of met onderpastoor Vinck, Termurenlaan V.K.S.J.: te 20 uur in het Parochiehuis: V.K.S.J. Staf Dia-avond Davidsfonds: te 20 uur in de Crypte. Thema: «Japan». Deze voordracht- en discussieavond wordt geleid door Ria Van Schuerbeek. Zaterdag 10 maart K.S.A. Erembout: wafelbak in het K.S.A -heem, Bredestraat. Zondag 11 maart Postzegelkring «Dendria»: vergadenng te 9.30 u. in het Parochiehuis. K.S.A. Erembout: te 14 uur in het heem: banronde voor leeuwkes, jong-knapen en knapen. V.V.K.S. V.V.K.M. St. Tarcltius autowasnamiddag: vanaf 14 uur op de parking naast de scoutslokalen en het paro chiecentrum van Erembodegem-Terjoden. Maandag 12 maart N.W.K.: Raadpleging te 14 uur in de Crypte. Spreekdag schepen R. Van Vaerenbergh: Van 19 tot 20 uur in de Parochiezaal van Erembodegem-Terjoden. Iedere maandag! Dinsdag 13 maart K.V.L.V. 60: gespreksnamiddag te 14 uur in de Crypte. Thema: «Altijd goed gekleed». Hobbynamiddag K.A.V.: te 14 uur in de bovenzaal van het Parochiehuis. Danscursus K.A.V.-K.W.B.: te 20 uur in het Parochiehuis. Woensdag 14 maart Ouderavond Eerste Communie: te 20 uur in het Parochiehuis: inschrijving en ouderavond Eerste Communie. Spreekdag Schepen Reml Van Vaerenbergh: iedere woens dag van 19 tot 20 u. in het Oud-Gemeentehuis. A.A. Groep «Om Mekaar»: vergadering te 20 uur in de bovenzaal van het Parochiehuis. A.C.V.-zitdag: Iedere woensdag van 17.30 u. tot 18.30 u. in het Parochiaal Centrum, Erembodegem-Terjoden. Donderdag 15 maart Spreekdag Burgemeester Uyttersprot: van 18 tot 19 uur in oud-gemeentehuis. 17 maart het optreden van «The Int» in hun Jokolokaal. Vrijdag 16 maart naar de schaatsbaan te Wilrijk. BERLAARSE KULTUURKRING BESPRAK «IJSBREKER» Dinsdag 6 maart hield de Berlaarse Kuituurkring een open vergadering over het onderwerp «IJsbreker». De opkomst was wel selekt. Ook was aanwezig Wilfried Huet, die in het TV programma «IJsbreker» Waasmusnter vertegen woordigde. Het werd een geanimeerd gesprek waarbij duidelijk naar voor kwam dat het TV programma «IJsbreker» heel wat variaties had naar voor gebracht van «Beeldende kunst» (Waasmunster), gemeentelijke kuituur centra (Bierbeek) tot gewestelijke kulture- le aanpak (Heuvelland) VLAAMSE KARATE KAMPIOENSCHAPPEN - KATA Zondag 11 maart richt de Vlaamse Karate Associatie met medewerking van de plaatselijke KC Kumiuchi Berlare in de sporthal te Berlare een Kata Kampioenschap in (Kata betekend stijloefeningen of ingebeeld gevecht). Aanvang om 14.00 uur. FAMILIEKWIS TE OVERMERE Zaterdag 10 maart organizeren Chiro jongens en meisjes Overmere in de turnzaal van de meisjesschool een familiekwis. Men start te 19.30 uur. Uit de twee kwisronden worden dan 3 finalisten gehaald die in aanmerking komen voor de hoofdprijs. GROOT HUISVUIL TE OVERMERE* Maandag 12 maart wordt in de deelgemeente Overmere het groot huisvuil opgehaald. VORMINGSAOVND BIJ BGJG Donderdag 15 maart houdt de Berlaarse Bond van Grote en Jonge Gezinnen een vormingsavond over het onderwerp «De verzorging van onze huid». BIJ VERZAMELKLUB GROOT BERLARE Zondag 11 maart tussen 9.30 u. en 12 u. een ruilbijeenkomst voor de verzamelaars van oude munten, geld, postzegel, oude prenten, bierviltjes, luciferdoosjes enz. De vergadering heeft plaats in de vroegere gemeenteschool van Berlare aan de Hogeweg, Dorp 101. BIJ SUPPORTERSKLUB WILLY DE BACKER Vrijdag 2 maart was het jaarfeest bij de supportersklub van Willy De Backer in de zaal van het parochiehuis. Niet minder dan 80 supporters zaten aan de feesttafel. Bij deze gelegenheid werd aan de renner een nieuwe koersfiets overhandigd. Ook een uitgebreid verslag over het voorbije jaar 1983 werd vermeld. Willy reed 94 wedstrijden en 50 binnen de eerste 10 eindigde. Hij behaalde overwinningen. In de internationale klassieker Bellem-Münster met 160 deelnemers was hij vierde. KAARTERSKLUB GEPENSIONEERDEN BERLARE Bij de kaartersklub van de bond kristen gepensioneerden lokalen Parochiehuis en sporthal is de stand na 8 speeldagen als volgt: Aan de leiding staat Jozef Van Malderen met 75 punten. Met 65 punten in tweede rang staan De Meyer Frans, De Pauw Gustaaf, Goossens Germaine, Jespers Frans, Lowie Jules, Moerman Edgard en Vehent Prosper Met 60 punten Blindeman Marcel, Bonnarens Georg, Buyle Lede. Het nieuwe Ottergemse orgel werd ingespeeld koster Lepage, (per) het parochiehuis, m.m.v. e.h. Vemimmen. De taal Woensdag 14 maarl vanaf 19 u in De Schuur, Van broeckstraat, ochtendseminarie over «De taal als middel» bij KAV-Center. Haarverzorging Woensdag 14 maart organizeert KAV-Melsele in het chiehuis een demonstratie «Haarverzorging». Llchtkunst Donderdag 15 maart «vrije werkavond» bij Lichtkunst maandag 19 maart kan men onder het alziend Rummens z'n kreativiteit botvieren tijdens een avond. Vijftig jaar Hout en Bouw Zaterdag 10 maart wordt te 15u30 op kasteel Cortewalle afvaardiging ontvangen van de Christelijke Centrale Hou Bouw, die haar 50-jarig bestaan viert. Schepenen De Meulenaere zullen de genodigden ontvangen op receptie. Dansklub viert karnaval Vrijdag 9 maart is er verklede oefenavond met prijzen origineelste verkleedden in de versierde Olympiazaal van Kruibekesteenweg. Begin te 20 u. Een organisatie van dansklub. Nele naar Antwerpen Dinsdag 13 maart gaat de Vlaamse Vtouwenbev op uitstap naar Antwerpen voor het bezoek aan een wer. Vertrek met eigen vervoer op de Grote Markt te Bezigheidsklub Bij Ziekenzorg gaat de Bezigheidsklub van voor zieke en gehandicapte Dendermonde. Biezonder weinig belangstelling voor de informatieavond over kinderop- Dendermonde. Een dergelijk initiatief - informatie over opvangmogelijkheden v vang. georganiseerd door de BGJG afdeling Dendermonde (Foto Piel Hermans) kinderen verdient veel meer belangstelling (Foto Piet Hermans)' Koorherhaling A Capellakoor Termuren: te 19.30 u. in de Kamiel, De Backer August, De Veirman Leon, Fruythof Alfred, maart over modem borduren. Ook een plantenserre in hou Crypte. Janssens Jozef, Van Cauteren Georges, Van Doorselaere besproken worden. Bijeenkomst te 14 u. in het CM-zaaltje Michel, Van Linter Frans. Van Malderen Jules, Van Malderen het Gildenhuis aan het IJzerhand. Vrijdag 16 maart Maurits en Van Steendam Albert Informatieavond rond Chili: te 20 uur in de Crypte; op het cr.Tr,^D Kookles programma: nieuws over Chili en over het projekt «Chili» van FOTOGRAFIE INFO-AVONDEN Donderdag 15 maart organiseert KVLV een kookles Broederlijk Delen. Gedurende de maanden maart, april, mei en juni organiseert Leskeuken van de Kloosterstraat. Om 19 u. fotoclub Joko een reeks info-avonden rond fotografie. Deze Rnrfarn info-avonden worden begeleid door beroepsfotograaf Willy Volksdansen M.M.C. v Nuyts. Zaterdag 10 maart is in de Mill Mountainclub een dansan ledereen zowel jong als oud, is welkom. De enige voorwaarde is voorzien. Om 20 uur in het jeugdhuis Sint-Martinus dat men een lidkaart heeft van de VZW Jeugdhuis Joko. Per Molenberg, ofte Hertog van Arenberglaan 2a. avond dat men aanwezig is wordt een bijdrage gevraagd van 20 Longonderzoek Jr (iDe data zijn: 23.3, 6.4, 20 4, 4.5,18.5,1.6 en 15.6. Aanvang Blau bestaat twintig jaar Het gemeentebestuur van Berlare deelt mee en vooral dan aan d" Zi'n ,6.b?kA^!?ór!.rteoUc9dl?Uuf Ter Gelegenheid van het twintigjarig bestaan van de zelfstandigen uit de voedingssektor die jaarlijks een verplicht ^i, N nKsaa1ate^Beria?^ 1^ 05^42 23 76 groep Blau wordt op vrijdag 16 maart een longonderzoek dienen te ondergaan, dat de rafiologische wa- w,lly Nuy,s' N|e"wstraat 1a te Berlare, tel. 052/42.23.76. gen ter beschikking zal staan op donderdag 3 mei te Berlare aan de kerk van 10.45 uur tot 11.30 uur en te Overmere aan de kerk van 12.30 tot 13.15 uur. De zelfstandigen van de deelge meente Uitbergen dienen zich aan te bieden te Overmere. Het onderzoek is kosteloos. BIJ JEUGDHUIS JOKO BERLARE De aktiviteiten van het jeugdhuis Joko in de Em. Hertecantlaan te Berlare: op zaterdag 10 maart van 10 tot 12 u. Maandag 12 maart «Vormingsklets» waarbij zal worden ge- groep Blau wordt op vrijdag aangeboden te 20 u. in het miniteater Blau-Ket, Voorzitter R. Stoop, sekretaris J. Bosman en Van der Aa zullen er het woord voeren, dan iets te weten over de aanstaande Beverse revue die Blau wordt voorbereid. Schaken te Melsele Zondag 11 maart start de schaakklub Melsele met eei voor beginners. Thema: de spelregels, initiatie voor alle i. Om 10 u in het parochiehuis. Ruilklub Zondag 11 maart om 9 u in het lokaal van Praktische autotechniek De oudleerlingenbond van de gemeentelijke technische avondvakschool organizeert een kursus initiatie in de praktische autotechniek, in de lokalen, Europalaan 1. Twaalf lessen, dacht aan de stichten van een klub, die via kursussen speciale gespreid over tien of twaalf zaterdagen, kan je op zaterdagvoor- tUMUaM u v„. aandacht aan de vorming zal besteden. middagen van 9u30 tot 12 u bijwonen. Info: tel.: 775 85 11 jongensschool' ruilen van alle obiekten De Dinsdag 13 maart «vredesvergadering» Men heeft nog 10.000 08u30 tot 20u30) of 775 57 55. n<E allen u^ F in de pot en gaat met andere verenigingen eens praten wat er zoal voor de vrede kan worden gedaan. Geloven in de toekomst Folklore in Kieldrecht Donderdag 15 maart een organisalievergadering over het Vrijdag 9 maart organiseren KWB en KAV van Haasdonk een In café Bii Gabriél wordt zaterdag 10 maart door de van hun -A special act- met swingende muziek. gespreksronde ever -Geloven in de toekomst, in het café van Verbrnggenlmg ZtSrSit Mn folkToSscïï avond vwww**" jfBKjmet oucie volksspelen Vanaf 20 u. Lentefeest in Vrasene

De Voorpost | 1984 | | pagina 18