r J&wm Met het oog op de D.S.D.*kern Durme-Waas- Schol de-gewest en Groot-Gent Sint-Anna Hamme Hokc Erembodegem 2-4 Groen-Wit - Leeuwerik Lede 1-2 S.E.T.O.K. K.S.V.D.V. LOKERS LIEFHERRERSVERROND BERLAARSE MINIVOETBAL - KOMPETITIE HAMSE VOETBALBEKER 't Hof van Grembergen ging door de knieën MINIVOETBAL Leider Octaaf niet zonder problemen In de sporthal te Lebbeke stond de derby tussen VDB Moderna, zevende in de rangschikking en leider Kleding Octaaf, op het programma. De leiders, zonder loelman Mon Leys, startten met Jef Caudron in het doel. Via Van Der Jeught kwam Oc taaf op voorsprong 0-1, maar Marien en Van De Steen zorg den voor 2-1 in het voordeel van VDB Moderna. In de tweede periode draait Mannaert mooi voorbij Florin, en schiet de bal voorbij Cau dron 2-2. Maar Mariën brengt VDB voor de tweede maal op voorsprong. Hij buit een mis verstand uit tussen V.D. Meer- sche en Caudron 3-2. De derde periode leek wel een rustperiode te zijn. Goossens kon wel nog skoren uit strafcor- ner, maar voor de rest... Met een 3-3 stand de laatste periode in. Bij Octaaf ging Van De Meersche in het doel post vatten. Kleding Octaaf geraakte niet door de Moderna-muur tot vijf minuten voor het einde. De vermoeidheid begon VDB par ten te spelen en via Mannaert, Goossens en V.D. Jeught werd het toch nog 3-7. Gevleide over winning voor Octaaf dat dus twee punten voorsprong be houdt op Givana. Na genoten te hebben van een heerlijk potje minivoetbal van Givana de uitslag was 20-7 kregen wij normaliter de wedstrijd Mundo Sp. - Dender- motors voorgeschoteld. Den- dermotors was met te weinig mandschappen en gaf forfait. Dan maar onderaan gespeeld: uitslag 11-5. Eindelijk nog een zege voor Minishotters Minishotters 9 Lelei 3 In de eerste periode begon Mi nishotters goed. Via treffers van Cleemput en De Lands heer, telkens op aangeven van Anderlechtveteraan Wobling, kwam het op een 2-0 voor sprong. Het kon ook al meer geweest zijn, maar D'hondt miste een strafcorner. De lob bal Van Cleemput ging te hoog voor Roland. Jef Wobling ver raste vriend en tegenstander door direkt na het startsignaal van de 2e periode, onmiddellijk naar het doel te schieten: 3-0. Maar wie dacht dat Lelie enkel moest verdedigen had het mis voor. Na 18' moest Minishotters een vierde corner toestaan. Luc Vermeir kopte de bal in het doel: 3-1. Maar geen 60 sek. later gaat Cleemput op de solotoer en klopt te Hamse doelman voor de derde keer. In de derde periode skoren D'hondt, na een soloren ge volgd door een effektbal. De Landsheer en Wobling, die een achterwaartse voorzet van De Smet in één tijd binnenknalt. Tussendoor skoorde De Boeck nog tegen zodat na die derde periode, de stand 7-2 was in het voordeel van Minishotters. Na een misser van Van De Von del, te ver uitkomen, kon Van Lysebelten nog even milderen 7-3 maar D'hondt is D.'hondt niet als hij de bal niet onder schept en skoort 8-3. En om de zaak af te ronden mag De Smedt een algemene aanval afwerken om de eindstand op 9-3 vast te leggen. Avanti 7 WVC Sport 7 (0-10) Lantaarndrager Avanti hield MVC Sport in bedwang, maar in haar rangen liep H. Maes, die nog geen 30 jaar is. Daar door winnen de Dendermonde- naars met 0-10. Hier volgt toch het wedstrijd verslag. In de eerste periode leidde Avanti met 2-1 door doelpunten van Mertens (1-0), Emanuel (1-1) en Mintovic (2-1) vorig jaar nog trainer bij hand- balklub Avanti Lebbeke. In de tweede periode slaagde geen van beide ploegen erin te skoren. Emanuel D. was wel de grote pechvogel want hij trof tweemaal paal en eenmaal de lat. Tussendoor miste hij nog geen strafcorner. Onmiddellijk na de rust trok Minkovic op naar het MVC- doel en schiet hard binnen. Doelman Barth was kansloos 3-1. Direkt daarna mag Ver- wilghen G. Van Emanuel de aansluitingstreffer skoren 3-2. In dezelfde minuut begaat Avanti-doelman Gijssels hand- spel. Francois zet de penalty om. De Smedt Eddy echter zorgde met twee doelpunten voor nieuwe voorsprong 5-3, maar Jerry Francois benut, nog steeds in de derde periode, een tweede strafschop 5-4, In de laatste periode skoort Danny Emanuel dan driemaal na elkaar een zuivere hat-trick 5-7 in het voordeel van MVC. Maar Minkovic en Maes bren gen Avanti nog tot 7-7. Toch gaan om hoger vermelde reden, de beide punten naar MVC Sport. De ploegen: Avanti: Mintovic, Mertens, Moonen, Maes, De Smedt en Gijssels. MVC Sport: Emanuel, Francois, Barth. Verwilghen en Walraevens. Texaco zonder probleem Bouw Buytaert 1 Texaco 4 Texaco was gedurende de hele wedstrijd de betere ploeg en kon dat in de eerste periode uitdrukken met twee doelpun ten, telkens met een afstands schot. Eerst De Sitter P. en dan Van Den Dungen Norbert, die uitkomt met Pimpernel Zele, hoogstwaarschijnlijk de nieuwe Belgische kampioen. In de tweede periode speelt Van Den Dingen De Sitter aan. Hij om speelt de Buytaert-doelman en het is 0-3. Bouw Buytaert miste zelfs een strafcorner, iets wat Texaco even later niet deed. Van Den Dungen kopt binnen: 0-4. De stand had nochtans hoger kunnen oplopen, maar Texaco bleek tevreden te zijn met de gang van zaken. In de voorlaat ste minuut dan kon Crombé toch skoren, uit een strafcorner 1-4 is de einduitslag. De ploegen: B. Buytaert, Van Der Jeught J. en C., Crombé P., De Leeuw J. en A. Texaco: Eckhoudt H-, Van Den Abbeele, De Sitter P., Van den Bossche J., Eeckeman A., Van Gyseghem H., Van Den Dungen N, Jacxobs J. ^[UEFHEBBERSVOETBAl( De stand na de 23e wêek 1. Kleding Octaaf 23 44 2. Givana 23 42 3. MVC Lebhekew 23 37 4. Mundo 23 35 5. B. Buytaert 23 32 6. Minishotters 23 27 7. Texaco 23 26 8. V.D. Moderna 23 20 9. MVC Sport 23 19 10. Lelie 23 15 11. Honky Tonk 23 14 12. Smossers 23 14 13. Audi 23 12 14. Dendermotors 23 10 Edelweiss 23 10 16. Avanti 23 8 Uco 5 Mania Sport 2 Manta-Sport moest zich aan de start melden met 10 spelers, wat een zware dobber zou wor den. Reeds van bij de aanvang probeerde Uco zijn wil op te dringen door Manta op zijn eigen speelhelft te drukken, wat gedeeltelijk lukte. Toch was het Manta dat via een snelle uitbraak van Eddy De Bonte, de stand op 0-1 bracht. De Bonte gaf terug naar een goed gevolgde Luk Key molen, die de Uco-doelman verraste. Nog net voor de rust kwam Uco echter terug via Hugo Tollenae- re: 1-1. Na de koffie ging bij Manta de ene man minder zwaar door- Uco nam nu volledig de wed strijd in handen, zo werd het 2- 1 via Tollenaere. Onmiddellijk daarna kon Uco terug skoren via een achterspeler van Manta die zijn eigen doelman ver schalkte: 3-1. Antoine Tollenaere netjes uit de wedstrijd gehouden, kon eens eenmaal loskomen en daar stond 4-1 op het bord. Manta ging nu maar zijn pion netjes verschuiven, doch moest eerst echter nog een doelpunt toestaan: een vluchtschot bin- nengeknald door Luc Van Swael. Uco liet de teugels iets losser en diegene die meende dat Manta ook naar het einde van de wedstrijd uitkeek had het mis, want Jackie Van Rumst was nog op zoek naar zijn doelpunt. En jawel, op 14 minuten voor het einde om speelde hij celf paar achterspc- lers en gaf ook de Uco-doelman het nakijken. Bell Telephone 5 Ourson 0 Ourson mocht op bezoek bij het vooraan gerangschikte Bell Telephone. Dit Ourson moest er met 10 spelers het beste van zien te maken. Doch onmiddellijk na het start signaal ging Bell Telephone er op los. Zo werd het reeds na de zevende minuut 1-0. Ourson was aangeslagen door het vroe ge doelpunt en trok alle spelers in het verweer, wat niet zo'n gelukkige beslissing scheen te zijn: Bell Telephone zou voor de rust nog driemaal scoren. Na de rust verwaterde de wed strijd, blijkbaar vond Bell Telephone de 4 doelpunten voorsprong genoeg. Ourson probeerde nog een eer-red- dend-doelpunt te scoren, maar werd zelfs hier door paal en deklat weerhouden. Bell Tele phone drukte dan enigszins het gaspedaal in, maakte zijn vijfde doelpunt en hiermee was met een de kous af. V.K. Spoor Gent 5 Eksa 0 Na bepaalde moeilijkheden die Eksa ondervond wegens de wie lerwedstrijd, bereikten ze dan toch het speelveld van VK Spoor. Daar aqngekomen mochten ze nog de kleedkamers gaan zoeken. Terwijl de spelers zich in alle haast gereed maakten en _,de sekretaris Georges Goossens hel scheidsrechtersblad ging in vullen, kreeg men te horen dat de wedstrijd werd verloren met forfaitair 5-0. Werd hier, met zo'n onthaal als een hond in een kegelspel, het reglement wel toegepast? Wedstrijden voor zaterdag 10 maart 1984 Eelwaut - Bell Telephone: Aanvang: 15.30 uur. Terrein: Lokerse S.V. Eksa - Uco Aanvang: 15.30 uur Terrein: Oudenbos - Lokeren (F. Hanusdreef) Manta-Sport - Politie II Aanvang: 15.30 uur Terrein: Sparta Waasmunster Ourson - Bruine Blazoens Terrein: Hoge Heirweg te St. Niklaas. DWS - CFL - DGP Minivoetbal DSD-kompetitie: Leider Octaaf was lange tijd lijder (c) K.K.S.F.B. Oost-Maanderen Een bijzonder sterke verrich ting van Erembodegem dat bij de rust reeds meer had ver diend dan de 1-1 die toen op het bord stond. Sint- Anna had wel eerst ge scoord na hoekschop maar Dirk Van Droogenbroeck bracht evenwicht na een iden tieke faze. Nadien misten eerst Van Rans- beeck en later Christiaens om de score op te drijven. Na de rust werd het al vlug 1-2 via Van Hoefs-Dc Greve, na hoekschop van De Smet en 1- 3 langs Christiaens. Een straf schop leverde Hamme de aan- sluitingstrefTer op, maar een andere kans werd gemist. Als De Greve dan alleen mocht doorgaan kreeg een nochtans goed keepende lokale doelman geen kans tegen het listig ge toetste balletje 2-4. Hartversterkende zege tegen Sint-Anna dat toch vijf punten meer telde dan de bezoekers die me op een veilige plaats geklasseerd staan. Paul Blommaert scheidsrechter voor Hoke Na het een tijdlang zonder aangesloten scheidsrechter te hebben moeten stellen mag Hoke tahsn rekenen op de diensten van Paul Blommaert. Vorig weekend floot Paul reeds op meer dan verdienste lijke wijze twee jeugdwedstrij den in het Verbond. Aan deze simpathieke fluitcnicr en zijn klub wensen wij nog een suk- sesrijk seizoen! C.T. SETOK De Maeght, De Backer en Steylemans ontbraken aanvan kelijk op het appel en dat was een te grote handikap voor Groen-Wit dat nochtans via Verleysen na hoekschop op winst kwam. Die voorsprong werd door Hunninck ongedaan gemaakt en nadat de Leeuwerikdoel man 3 keer redding had moe ten brengen op vrijschoppen van Barrez kwam de rust met 1-1 stand. De- Maeght bracht weliswaar meer vaart in het spel, maar weinig gevaar. De Ledeportier moest wel eens redding bren gen met de voet, maar als De Cuyper geblesseerd wordt kan Stammeleir op rechts doorsto ten en een nochtans goede Veeckman verslaan. Al met al is de 1-2 zege voor de bezoekers verdiend te Groen-Wit-Leeuwerik Tijl Snas-OC Aalst Wembley-Blauw-Wit S. Dessel-AZ 77 4-12 H.J.M. RANGSCHIKKINGEN 1', REEKS C.T. Minivoetbal DSD-kompetitie: VDB-Modem zorgde bijna voor de stunt (c) Daf Trucks heeft een order verworven voor de levering van 100 Daf chassis van het type FA 1600 DF. De wagens zijn bestemd voor de Tanzania Cotton Authority», een maat schappij van de staat voor de oogst en verwerking van ka toen in Tanzania. In 1984 zal de Stichting De Leeuw voor de vijfde maal een Super Tombola Capsa orgam- zcren en dit van 1 tot 27 maart in de 111 verkooppunten van Delhaize. Voor deze vijfde uit gave werd een nieuwe formule bedacht onder de slogan «ein delijk een tombola zonder ver liezers». Op 15 maart 1884 werd voor de eerste maal een foto afge drukt in een krant. Dit belang rijk dokument zal ook te zien zijn op de Photokina tentoon stelling die van 10 tot 16 okto ber te Keulen wordt gehou den. Amylum ging met 0-4 bij Intercom. Desatex liet VVTTA geen kans. Eindstand 2-0. Bouw had aan Post Erembode gem een gemakkelijk hapje: 4- 0 luidde het na 90 minuten Callebaut B speelde tegen Cal- lehautA. De A ploeg van de chocoladejon^ens won met 0- Somatti was niet opgewassen tegen een sterk Honda 0-3. 1. Stille Vrienden 19 34 2. Hof v. Grembergen 20 31 3. Plaza 20 23 4. Hansevelde 19 23 5. Okapi 18 23 6. Coulier 20 23 7. Hardy 20 22 8. Moerheide 18 21 9. Vlasbloem 19 15 10. Trap/Tivoli 19 12 11. Snuffel 19 9 12. VK Hamme 20 7 13. V.K. Post 19 6 2' REEKS 1. Meerstr. 20 37 2. Briel 19 27 3. Siera 19 25 4. Spiegelken 20 25 5. Klein Zand 19 25 6. Leeuwkens 18 22 7. Ministars 19 21 8. Osmanli 20 19 9. Appels 19 18 10. Fontein 18 14 11. Dubbelspel 18 12 12. Scheldeboys 20 0 13. Flash Back 20 0 Wedstrijden voor deze week 1' REEKS Trap/Ti voli-Plaza Hansevelde - Snuffel Vlasbloem - Hardy Stille Vrienden - Moerheide Hof v. Grembergen - Okapi VK Hamme - VK Post Coulier: vrij 't Wiel gooit zich zes punten los UITSLAGEN 1' AFDELING G Smet-Altemaïf 2-2 Twee keer schudden de gasten hun tegenstre vers van zich af (doelpunten van Patrick Van Eetvelde en Luk Versele), maar even veel keren komen de mannen van Smet weer bijgebeend via Dirk Ketels en Ivan Hey- Witte Steen-Atlanta 1-4 De thuisploeg begint vol goeie moed, maar een vroege own-goal doet hen helemaal geen goed. Nog voor de rust voegen Ronny Masee- le (2) en Freddy Schiettecatte daar hun prestaties aan toe, en het onheil is geschied. Een strafschop na de rust geeft Marcel Van Laere de gelegenheid om de eer te redden. Standaard-The Cup 1-0 Deze toch belangrijke wedstrijd voor de subtop bood slechts weinig kwaliteit. Na 10 minuten maakte Eddy Laureys al een doel punt, en dat zou het enige blijven. Stand aard liep te veel in de buitenspelval en The Cup-jongens konden niet afwerken. Tivoli-'t Wiel 0-2 De eerste helft bleken de tegenstanders el kaar waard te zijn. In de eerste minuut na de rust kwam er al direkt sfeer met een kopbal tegen de dwarsligger van Willy Van de Putte op hoekschop van Rudi Noppe. Na deze verwittiging begon 't Wiel zijn aanvallen beter in elkaar te steken. José Van Acker stak coor naar Ernie De Jaegher die in de verste hoek binnenknalde. Twintig minuten later maakte Dirk Cardon een zogenaamde gelukstreffer en klaar was kees. Een zeer sportieve wedstrijd vergeleken met vroeger jaren. Prior-Everslaar 2-4 De eerste helft sprong Prior telkens weg met doelpunten van Van Lent en Rombout, maar werd iedere keer ingehaald door de rake schoten van Rogiers. Na de pauze faalde de Prior-verdediging en Rogiers skoorde zijn hat-trick. Vervaet mocht ook nog eens af drukken en met sukse9. Witte Pen Daknam Aanvankelijk was het al Daknam wat de klok sloeg en dat uitte zich dan ook in drie doelpunten (Peter Hillaert één en Danny Bruggeman twee). Bruggeman was dé man van de wedstrijd, en Witte Pen kon daar niets tegen inbrengen behalve een doelpunt van Danny Verschelde. Juvenes was vrij. RANGSCHIKKING 1. 'tWiel 18 32 2. Standaard 18 26 j 3. Alternaïf 18 26 1 4. Atlanta 18 20 5. Tivoli 19 19 6. Witte Pen 18 18 7. Prior 19 17 8. The Cup 19 16 I 9. Smet 19 15 10. Juvenes 18 13 11. Daknam 17 13 12. Everslaar 19 13 13. WitteSteen 18 10 UITSLAGEN 2' AFDELING Bosmark-Blauwe Duiver: 1-0 Georges - Oude Schuur: 8-2 (doelpunten voor Oude Schuur: Van Vaerenbergh Mario, Erwin Temmerman 2, Dino Verniers 3, Sta- ny Steeman 2, Doelpunten voor Georges: Ronny Noët en Freddy Schach). Koplopers - Bobijn: 0-1 (doelpunt van Vicen te Ferraz) Jeugdhuis T74 - Ruilare: 1-2 (J.M. Van Bastelaere skoorde voor T74, Rudy Snoeck voor Ruilare). Turk Gucu - Koven: speler Suzan Yilmaz werd gewelddadig tegen scheidsrechter en de terreinafgevaardigde, op een moment dat de stand 0-1 was voor Koven. De wedstrijd werd stilgelegd. Titanic-Bonaparte: 0-4. King's Erotica was vrij. Melior De Bruyne regelrecht naar de titel! we een paar weken terug schre ven dal Melior De Bruyne bijna zeker mag worden beschouwd al9 de kampioen (voor de tweede keer na elkaar!), dan mag men na hun overwinning tegen Spectrum van deze week wel aannemer, dat het nu wel bekeken is. Verrassende uitslagen in de voorbije week kunnen worden genoemd dat KLJ vrien denkring. Gredi Bauwen* op zijn donder gaf. En ook Bommenwerper Vooruit mag een kaarsje branden want, ei zo na verloren ze tegen de ploeg van Jean Volrk wat hen in de rangschikking vast geen deugd zou doen. Deze weck echter hebben ze hun rivalen aan de top doen verliezen met 4-5. De uitilagen van de voorbije week lijn alt volgt: Bommemw. Vooruit-V'alck 2-2 Tijl - Baert 6-3 Sportievrn - Panen Gijs 3-6 Donk B - Burm Moraens 1-13 Roef Droeshout - Melior D.BK. 0-12 ff KLJ Vrienden - Gredi Bauw. 8-2 Spectrum Joker 2-3 Donk A - Minibond Spaarkr. BAC - Raemdonck Pa en Gijs - Spaarkrediet Bac Braemd.- Bomw. Vooruit Joker - Tijl Sportievrn - Burin Moriacns Melior De Br. - Spectrum De itand na 22 ipeeldagen it 1. Melior De Bruyne 2. Joker 3. Bommenwerper Vooniit 4. BAC Raemdoncl 5. Burin Moriaens 6. Spectrum 7. Gredi Bauwens 8. Minibond 9. Café Tijl 10. Donk A 11. Baert 12. KLJ Vriendenkr. 13. Valck 14. Pa en Gijs 15. Donk R 16. Sportieven 17. Roef Droeshout 18. SpaarkredietJ 7-5 alt volgt: 22 41 22 37 22 36 22 33 22 32 22 26 22 26 22 26 22 25 22 25 22 17 22 17 22 17 22 13 22 9 22 6 De grote verrassing kwam deze keer van Moerheide die de medeleiders 't Hof van Grembergen een lelijke pad in de korf hebben gezet. Gezien leider Stille Vrienden in deze reeks ook de Idip van Hardy heeft omzeild ziet het er naar uit dat in de eerste reeks de winnaar gekend is: Stille Vrien den. Tenzij Moerheide volgende zaterdag Stille Vrienden overkop zouden spelen. In de tweede reeks is Meerstraat zo goed als zeker de kampioenenploeg! Plaza - Hansevelde 1-5 De bezoekers hebben hier verrassend een grote overwinning kunnen afdwingen in een harde wedstrijd. In het eerste gedeelte had Hansevelde al een 0-1 afgedwongen via een doelpunt van Van Avermaet. Dit zou even na de verfrissing nog uitdeinen tot 0-2 via Alfons Claes. Dan kon Plaza via Sterckx milderen 1-2. Deze opflakkering was echter van korte duur want Claes, Guido Roels en uiteindelijk invaller Wim Baert konden de cijfers de hoogte injagen. SNUFFEL - VLASBLOEM 3-2 Een grote wedstrijd is dit derby niet gewor den. Beide ploegen waren aan elkaar ge waagd maar het zou Vlasbloem zijn die in het eerste gedeelte er in slaagde een 0-2 voor sprong te laten optekenen via D'Hauwe. Maar na de rust kon De Snuffel hun aanval len beter afronden en dat bracht mee dat er gauw een 2-2 op het bord stond. Uiteindelijk zou De Snuffel dan de beslissing afdwingen door het omzetten van een strafschop. MOERHEIDE-HOF V. GREMBERGEN 5-4 Op het enge terrein is de bezoeker nooit zichzelf geworden. De wedstrijd was nog maar een twintigtal minuten oud als de thuisploeg al een 3-0 had laten optekenen. Van der Stockt en Baert hadden dit gedaan. Voor het inrukken was de balans bijna in evenwicht want de bezoekers waren gena derd tot 3-2. Iedereen verwachtte dat de bezoekers het nu zouden waarmaken, maar zc hadden zonder Van der Stockt gerekend. Hij maakte er gauw 4-2 van. De gasten kwamen dan terug tot 4-3, maar dezelfde Van der Stookt ging door nuar 5-3. Alhoewel de gastploeg nog eens milderde, kwam de gelijkmaker niet meer op het bord. OKAPI - V.K. HAMME 2-2 De lokalen zijn niet verder geraakt dan deze draw. In de eerste helft had Hugo Vercam- men gezorgd dat Okapi al een voorsprong had verworven. In het tweede gedeelte kwam V.K. Hamme dra op gelijke hoogte. Niet voor lang echter want de kwieke Van de Wiele kon Okapi weer op winst brengen. Uiteindelijk werd een lokaal slippertje door de V.K. Hamme jongens afgestraft. V.K. POST - COULIER 2-7 Dc Postjongens zijn er niet in geslaagd dc betere bezoekers op een zijspoor te plaatsen, In het eerste gedeelte had Coulier al een 1-3 voorsprong verworven. Alleen Van Ranst had kunnen zorgen voor een tegendoelpunt. Alhoewel na de rust de Postplocg tot 2-3 terug kwam, gingen de bezoekers toch naar een grote overwinning toe. MEERSTRAAT - DUBBELSPEL 10-1 De leiders hebben met deze overwinning de titel definitief verworven. Een lokale ploeg met een optredende Van Gijseghem en Nejrs hebben de eerste helft afgesloten met 5-0. Maar ook na de pauze was er geen houden meer aan. Pas na 10-0 kon Dubbelspel de eer redden. De lokale doelpunten kwamen van Mark Nijs (4) Ronny Vcrbcrckmoes (1), Eddy Pceters (2), J.P. Van Gijseghem (2) en Wilfricd Boon. M1NISTARS-OSMANLI 4-3 In de eerste helft werden langs beide kanten heel wat kansen geschapen, maar niemand slaagde er in de kepers om de tuin te leiden. In het tweede deel liep Ministar uit tot 2-0. Maar een opflakkering bracht de bezoekers op winst: 2-3. Het werd dan nog 3-3 en in laatste instantie kon de thuisploeg de volle buit veroveren. De lokale doelpunten kwa men van De Neef (2), Stijssens (2) en De Cock H. (1). UITSLAGEN 1' REEKS Plaza -Hansevelde Snuffel-Vlasbloem Hurdy-Stille Vrienden Mocrheide-Hof v. Grembergen Okapi-VK Hamme VK Post-Coulier Trap/Tivoli: vrij 1-5

De Voorpost | 1984 | | pagina 42