18 - 23.3.1984 - De Voorpost Aalst. De gespreksavonden rond «seksualiteit» kennen heel wat belangstelling (a) Aalst. Voor de vierde maal kinderen namen eraan deel Basketbal BBC Erembodegem speelt in de sporthal Denderdal op zondag 25 maart om 18 uur tegen Temse. Handbal Handbalklub Eendracht Vrij Aalst speelt op zondag 25 maart in de sporthal ten Rozen volgende wedstrijden: om 14 uur de tweede ploeg tegen Don Bosco 1; om 15.15 uur de vrouwen tegen HC Uilenspiegel; om 16.30 uur de reserven tegen Antwerpen en om 17.45 uur de eerste ploeg tegen Antwerp. Petanque Op zaterdag 24 maart om 20 uur ledentomooi en op zondag 25 maart om 15 uur ledentomooi. Voetbal KSC Eendracht Aalst in het Pierre Comelisstadion op vrijdag 23 maart de reserven tegen Overpelt. Op zaterdag 24 maart spelen om 15 uur de nationale Uefa's B tegen Kortrijk (FFR) en om 15 uur de nationale Uefa's A tegen Kortrijk (terrein SK Aalst). Volleybal Volleybal Falos Erembodegem speelt in de sporthal Denderdal op zondag 25 maart om 10 uur tegen Aalst Mijlbeek. Volleybalklub Varo speelt op zondag 25 maart om 10 uur in de sporthal Denderdal tegen Lem 3. Minivoetbal Op maandag 26 maart in het kader van de VMVA in de rijkssporthal van het Hrito spelen om 19 uur Inoxefina en OCMW en om 20 uur Timarcha en Juwelen Bikkens. Wandelen Zaterdag 24 maart om 14 uur bijeenkomst aan het station van Aalst voor een kroegentocht in het Brusselse. Georganizeerd door WTC Den Blok. Benefletkoncert Op maandag 26 maart om 20 uur in de feestzaal van het stadhuis een benefietkoncert uitgevoerd door de leerkrachten collega's van de stedelijke muziekakademie. Toegang bedraagt 100 fr. Poëzie en zang Zagerdag 24 maart om 15 uur inliet Kasteel Terlinde, Square J. Geerinckx (Boudewijnlaan) te Aalst «middag van de poëzie» met als tema «mensen zijn grappig» en op maandag 2 apnl om 20 uur in de feestzaal van het stadhuis koor- en zangauditie door de leerlingen van de Stedelijke Muziekakademie. De toegang is vrij. Deze week in Netwerk Vrijdag 23 maart om 19.30 uur officiële opening van de eerste Aalsterse stripbeurs. Deze beurs is ook toegankelijk op zater dag 24, zondag 25 en maandag 26 maart telkens van 9 u. tot 20 u. Maandag 26 maart om 20 u. kursus grime, georganizeerd door ICVA in samenwerking met Netwerk. Wandelen Vertrek om 13.30 uur aan het jeugdcentrum de Klup, Zonne straal te Aalst op zondag 25 maart voor een lentewandeling met als thema «doorheen het groen in de omgeving van Aalst». De afstand bedraagt 12 kilometer. Laarzen zijn aanbevolen. Wie wil deelnemen moet een kleine bijdrage in de onkosten betalen. Georganizeerd door WWF Vlaanderen, afdeling Aalst. Toneel In het patronaat van Hofstade op zaterdag 31 maart, zondag 1 april, zaterdag 7 april, zondag 8 april om 20 uur opvoering van «Koman kameraad» in een regie van Paul Sonck. Organizatie: «Vast als eik». Spreekbeurt Op donderdag 29 maart in de Generale Bankmaatschappij, Nieuwstraat 20 een spreekbeurt over «het nieuw gezinsvermo- genrecht» door professor Dillemans, hoogleraar aan de KU ^Leuven. Georganizeerd door de Club voor Zelfstandigen KMO en vrije Beroepen van de CMBV gewest Aalst. CMBV Aalst Centrum Op woensdag 4 april om 19.45 uur in de «Borse van Amster dam» lezing door mevrouw N. Hellemans-Rijcken over «agres sie, het kleine geweld». Georganizeerd door CMBV Aalst- Centrum. Filmvoorstelling Zondag 25 maart: «Missing» in Jeugdhuis Terlinden, Raffel- gemstraat 8 (nabij de St.-Annakerk) te Aalst. Aanvang: 20 uur. ^Toegangsprijs: leden 50 fr., niet-leden: 70 fr. Tentoonstelling Stadsgenote Liliane De Smet stelt in de belfortkrypte tentoon tot 26 maart. Werf kapel Feestviering O.L.V. ter Druiven in de Werfkapel in de week van .«26 tot 30 maart. Op maandag 26 te 10 uur plechtige eucharistie viering ter ere van O.L.V ter Druiven in de kapel aan de Werf en verder elke dag tot en met vrijdag 30 maart eucharistieviering met toespraak telkens te 19 uur voor overledenen en voor het welzijn van leden, buurt en wijk. Hongaarse avond In kontaktcentrum Mikis, Nieuwbeekstraat 35, in het kader van de reeks internationale avonden, op zaterdag 7 april «Hongaar- >se Avond» waarbij een kleurrijk sfeerbeeld wordt gebracht van folkloristisch Hongarije. Vanaf 19.30 uur kan u er terecht voor een affichetentoonstelling en infostand, een firn van circa 20 min. met vragen en antwoorden, verkoop van Hongaarse wijnen, konserven, folklorevoorwerpen en soevenirs. Ook optre den van een Hongaarse folklore groep en tussendoor koude schotel la Hongroise». ledereen welkom Gratis toegang. Imavo Het Instituut voor Marxistische Vorming brengt op vrijdag 30 maart te 20 uur in de Mikisklub, Nieuwbeekstraat. een panelge- sprek met als thema «Doorbraak van en in Europa» Als panelleden fungeren uittredend SP-Europarlementslid, kan didate SP Marijke Van Hemeldonck, priester, gemeenteraadslid te Genk Jef Ulburqhs. eveneens kandidaat op de SP-lijst en voorzitter Vlaamse KP-vleugel en eerste kandidaat op de KP- lijst Jef Turf. Panelgesprek dat uiteraard niet los staat van de komende Europese verkiezingen van 17 juni e.k. waarbij men een bijdrage wil leveren over de positie van links in het Europe van vandaag en van morgen. Marokkaanse avond In zaal «De nieuwe Madeion» op zaterdag 24 maart Marok kaanse avond met versnaperingen, dans en orkest. Kreja In jeugdhuis Kreja, Driesleutelstraat, optreden van Jean Van der Schueren op zaterdag 24 maart te 20 uur. Broeder zon en zuster maan Grote filmavond over het leven van de H. Franciscus op zaterdag 31 maart te 20 uur in de Parochiale Feestzaal Moorselbaan 128. Leden betalen 80 fr. Derde Leeftijd 70 fr., abonnementen gratis. Gezonde boeding CMBV brengt op maandag 26 maart te 19.30 uur in 't Apostel ken» een voordracht door niemand minder dan prof. Hendrickx over «gezonde voeding». Huppeldedup Het kollegegezelschap brengt op vrijdag 23 en zaterdag 24 maart nog opvoeringen van Huppeldup, toneelspel voor jong en oud met muziek, zang en dans. Tekst: Karei Verleyen. Muziek: Pater Etienne Poot s.j. en Joost De Smedt. Koreografie: Nicole Delvaux en Oscar Van Malder. Regie: Arnold Van De Perre. Kaarten 120 fr. Studerenden: 100 fr. Deze opvoeringen gaan door in het St.-Jozefskollege, Pontstraat Don Kroes Het kabaret Don Kroes en de Dolle Mina's kan u meemaken in het HRITO, Welvaartstraat 70, op 30 en 31 maart en 6 en 7 april telkens vanaf 20 uur. Immerzeel In het Sociaal Centrum Immerzeel ACV-CM-avond op zaterdag 31 maart te 19.30 uur met toespraak door verbondssekretaris Piet Van Tittelboom, belegde broodjes, tombola en amusement met D. Gylliams. Humanistisch Verbond Op vrijdag 30 maart treedt Johan Vemimmen op in zaal «De nieuwe Madeion». Een organisatie van het Humanistisch Ver bond. de Oudervereniging voor de Moraal en de Humanistische Jongeren. Inkom 150 fr. In voorverkoop: 120 fr. Speelgoed Tentoonstelling «speelgoed» op woensdag 4 april van 14 tot 20 uur en donderdag 5 tijdens dezelfde uren in de NWK-raadple- ging. Sociaal Centrum, Immerzeeldreef 97. ledereen welkom. Toegang gratis. Topdag Voor de zesde topdag die plaatsheeft op zaterdag 5 mei worden suggesties tot medewerking ingewacht op de Ekonomische Dienst, Keizerlijk Plein 21 tegen uiterlijk 30 maart. Tel. 053/ 77.11.11. Toestellen 220-221 Kinderen van bij ons «Kinderen van bij ons», een vereniging voor verlaten kinderen voor verlenen van ontspanning en materiële steun plant een feest ter gelegenheid van het 5-jarig bestaan op maandag 30 april. Werken eraan mede: Expressiegroep Vredon, bariton J. Hae- zaert, animator Willy Jo en gastvedette Paul Roelandt. Debat Europa Twee Aalstenaars zijn van de partij in het Euro-debat op vrijdag 23 maart te Mere georganiseerd door VTB in de zaal van het Patronaat. Het zijn Jan Caudron, volksvertegenwoordiger, voor de VU en Martin Hutsebaut, lid van de Europa-kommissie voor de SP. Voor de CVP is er Europarlementslid Taf Chantene en voor de PW Europarlementslid Karei De Gucht. Moderator is Guido Naets, voormalig TV-joumalist en nu direkteur pers en media bij het Europees parlement. Begin te 20 uur. Europese verkiezingen De SP-arrondissementsfederatie Aalst handelt op zondag 25 maart te 10 uur in het Volkshuis te Denderleeuw over ontwerp programma, moddellijst en propaganda i.v.m. de komende Europese verkiezingen SP-bal Bal van de SP-niandatarissen Aalst-Centrum op zaterdag 31 maart in het Volkshuis, Hotmarkt 1op zaterdag 31 maart vanaf 20 u. De Arnold D.S. Band zorgt voor animatie. Kaarten 100 fr. In voorverkoop 80 fr. Eetfestijn Voetbalklub F.R. R. De Roos houdt op zaterdag 24 maart tussen 11 en 20 uur en op zondag 25 van 11.30 tot 18 u. een eetfestijn aan de demokratische prijs van 150 fr. ledereen welkom CSC Wljkklub Eerste 5 van de kaarting in Wijkklub Henri Filips, in lokaal «Den Appel», zijn Richard Breckpot, Van Cauwenbergh, Jozef De Wolf, Florent De Wolf en Leon Steeman. Belottersklub Bij de klub Jan Boeykens werden op 11 maart als eerste vijf Frans Van Bockxstael, Martin Van der Speeten, Virginia De Sutter, R. Bossaer en Dom De Smedt. Zestiender Frans Boel speelde een zestiender bij het belotten, achtste in troef, met medespelers Frans Van Geit, Frans De Cooman en Firmin Melckebeeck. Getuigen waren F. Vercauteren en J. Van den Steen. organizeerde «De Weide» een kinderfuif in Netwerk. Een 90 (a) «Welkom» door afdelingsvoorzitter Herman De Pelsmaecker, een geestelijk woord door proost pastoor Pauwels, een toe spraak door ACV-verbondssekretaris Piet Van Tittelboom en Gylliam die met een Music-Explosion showdiskoteek een den derende stereo-sound, een stralende lichtshow en amusement verzekert. Voor hongerigen en proevers zijn er Immerzeelse belegde broodjes en verder is er een monstertombola. Inkom gratis. Okkozjemert Op zaterdag 31 maart in Netwerk, De Ridderstraat, Okkozje mert georganiseerd door de Persbond van de Denderstreek. Toegang gratis. Drie jaar Netwerk Op zaterdag 31 maart te 21 uur -Drie jaar Netwerk, Eén feest» met optreden van «Misverstand». Verder discobar en hapjes. Toegang: 40 fr. Tejater 80 Gastvoorstelling in Netwerk: Jetty Roels danst de Indische suite «Brarata Natya». Begin: 20 uur. Inkom: 140 fr. Leden: 110 fr. Vrijetijdsbesteding KOSI, kulturele werkgroep, brengt een tentoonstelling «Hobby en Vrijetijdsbesteding in het teken van Volkskunde, heemkunde, Familiekunde, Folklore, Volkskunst en Ambachtelijk werk. Voor opening met receptie op vrijdag 6 april te 20 uur in «'t Apostelken». Deze expo is verder toegankelijk op zaterdag 7 april van 13 tot 21 uur en op zondag 8 en 10 en 13 en van 15 tot 21 uur. Baardegem Bal schepen De Pauw In zaal Gasthof Vonck op zaterdag 31 maart CVP-bal «schepen Robert De Pauw» vanaf 21 uur. «Formatie 83» speelt ten dans. in de rustige bodega en salon stemmingsmuziek. Klank- en lichtspel Op zaterdag 24 maart «Jezus, daar gaat God» in zaal «Ons Huis», Hoogstraat georganiseerd door de Jongerengemeen- schap. Poster- en boekenbeurs In de Parochiale zaal van 24 tot en met 26 maart met aansluitend wedstrijd zang en voordragen. Openluchtmissen Op 29 mei in stal van Mulders, Zwanennest. Op 31 mei in de O.L.V.-Kapel aan de Statiebaan Op 24 juni aan de kapel St.- Jozef met processie. Op 31 juni ter ere van het H. Hart aan 't Schuurken, op 20 juli aan de St.-Margrietkapel en op 14 oogst aan «'t Wit Kapelleken. Groepsfeest Groepsfeest van de Chito in zaal «Ons Huis», Hoogstraat op 31 maart. Op 1 april eetfestijn. Van 10 tot 20 oogst bivak te Tohogne met op 15 oogst bezoekdag. Kampen Scouts, Jongverkenners en verkenners te Francorchamps. Kapoenen en Welpen van 7 tot 16 juli te Bon Secours. Jeugdaktiviteiten Kaas- en wijnavond op 7 april en papierslag op 14 april. Boek van Baardegem Kortelings zullen de verenigingen gekontakteerd worden om artikelen en foto's binnen te geven voor het geschiedenisboek over Baardegem i.v. met vroeger en nu, het verenigingsleven, kuituur, geografie e.d.m. Kickerklub Prijzen van de tombola af te halen in café Rita vóór 31 maart 1984. Eerste prijs: 1858. Reservenummer: 2212 Kunstkoncert Lions Club Aalst brengt vandaag vrijdag 23 maart in de St.- Margaretakerk haar traditioneel Lentekoncert te 20 uur. Treden er op: Gitaristen Yves Sorms en Peter Pieters met werken van Napoleon Coste, Mozart, Fernando Sor, Albeniz, Enrique Gra- nados, Leo Brouwer en Manuel de falla. Kamavalzot In de gemeenteschool op zondag 25 maart te 10 uur optreden van het reizend poppenteater uit Aalst met «De geheimzinnige kamavalzot». Hoop in de Toekomst Na het overlijden van de 78-jarige voorzitter van de toneelkring «Hoop in de Toekomst», niet minder dan 60 jaar lang betrokken bij wel en wee van «zijn bond», werd de 48-jarige Wilfried Blindeman, totnogtoe ondervoorzitter, tot voorzitter verkozen. Van beroep bedrijfsleider van een putborings- en zuigleidings- zaak is hij de zoon van Cesar Blindeman die zelf van 1942 tot 1962 voorzitter van «Hoop in de Toekomst» was. Wilfried zelf is een polyvalent lid van de groep dat men, af en toe, helaas te zelden aan het werk kan zien als akteur. Ook op het vlak van de techniek is hij van alle markten thuis en dan ook zeer verdienstelijk o.m. voor dekorbouw. Zijn grootste verdien ste is alleszins dat hij een sterk gemotiveerd en door iedereen aanvaard leider is. Onder zijn voorzitterschap liggen dan ook voor het Baardegems toneelgezelschap nog tal van mooie toneeldagen in het verschiet. Gevallen Bij het snoeien viel Aalstenaar Georges De Schrijver in het Baardegemscentrum uit een boom. Hij liep verwondingen op. Naar Lourdes Op 27 mei naar Lourdes per autocar tot 2 juni: 13.400 fr. Inschrijven bij sekretaris KVLV. Deschikbare arbeid zich op. Aan de hand van verklarende dia en tekstcassetten wordt uitleg verschaft over de verschillend voorstellen en plannen van herverdeling. Daarenboven ka iedereen door middel van enquêteformulieren zijn menin vertolken over deze plannen. K.S.A.-gespreksronde: thema: «Geloven», te 19 uur in fx K.S.A.-heem, Bredestraat, Erembodegem. K.S.A.-commandotocht: voor Hemieuwers. Te 19 uur vertre aan het K.S.A.-heem. In memoriam Pater Herman Rasschaert: Op 24 maart 196 (20 jaar geleden) werd pater Herman Rasschaert in Indi (Gerda) gedood tijdens onlusten tussen Moslims en Hindoe: die hij geprobeerd had te bedaren. Er is een eucharistieverin voorzien voor pater Rasschaert en familie op zondag 1 april a 18 uur in de O.L.Vr. Hemelvaartkerk. Projektonderwljs in Gesubsidieerde Vrije Gemengd School Erembodegem-Terjoden: gespreksnamiddag te toonstelling i.v.m. «Zuivel, melk, goed voor elk» vanaf 14.30 ledereen welkom! (adres: Geraardsbergsesteenweg 77, Ereir bodegem-Terjoden) Zaterdag 24 maart Laatste Inschrijvingsdag bedevaart naar St.-Jozef Leuven deze bedevaart wordt gehouden op maandag 2 april: Vertrel Erembodegem station: 8.39 u. Prijs treinreis heen en terug: 18 fr. Terug te Erembodegem; 17.18 u. Dadelijk inschrijven b Yvonne De Bundel, Kerkstraat 2, Erembodegem. Davldsfonds gezlnsultstap: busuitstap naar het Koninklijl Jeugdteater Antwerpen. Vertrek aan de kerk van Erembodeger om 13 uur voor de opvoering van «Hoera Doornroosje» Prijs kinderen: 200 fr., ouders: 260 fr. Voor meer informatie: Andn De Quick, Heuvel 72a te Erembodegem en Lutgard De Schrij ver-Hunninck, Kouterbaan 26 te Erembodegem. Zondag 25 maart Postzegelkring «Dendrla» vergadering klubleden vanaf 9.3 u. in het Parochiehuis. K.A.V.-Alleenstaanden: ontmoetingsdag om 14 uur in he Groen Kruis te Aalst. Thema: «Zeg niet ja als je nee bedoelt». K.S.A. St.-Amandus: 14 uur: spel en sport, banronde voo leeuwkes, jong-knapen en knapen. 14 uur: binnen- en buiten spelen voor jong-hernieuwers en hernieuwers. Maandag 26 maart N.W.K.: raadpleging te 14 uur in de Crypte. J.K.A. - K.A.V.: gespreksavond: te 19.30 u. in de Crypte Leiding: Mia Van Coninckloo. Thema: «Gezondheid en ziektei bij jonge kinderen» vaccinatieplan. Bljbelbezinnlng: te 20 uur in de wachtzaal van het Paro chiehuis. K.W.B.-Schaakklub: vergadering te 20 uur in de bovenzaal var het Parochiehuis. Dinsdag 27 maart K.A.V.-hobbynamiddag: te 14 uur in de bovenzaal van he Parochiehuis. K.A.V.-K.W.B.-danskursus: te 20 uur in het Parochiehuis. K.V.L.V.-doe-het-zelf-kursus: te 19 uur in het V.T.I Aalst Thema: «Handig en kreatief met hout» (ook op 3 en 10 april). Woensdag 28 maart K.A.V. Fusievergadering: (Fusie Aalst): te 19.30 u. in de Crypte. Thema: «Taak van het K.A.V.-kernlid» Wie als kernlid K.A.V. echt ten harte neemt, wordt van harte verwacht A.A.-groep «Om Mekaar»: vergadering je 20 uur in de bovenzaal van het Parochiehuis. Donderdag 29 maart Koorherhaling A Capellakoor Termuren: te 19.30 u. in de Crypte. Vrijdag 30 maart Kookkursus Jeugd en Gezondheid: derde les «Gezond koken voor kotstudenten» te 19 30 u. in de Crypte. B.G.J.G. Grootoudersverlof: van 19 tot en met 26 mei 1984 of van 26 mei tot en met 2 juni in vakantiehuis Reigersnest te Koksijde. Prijs: 4.935 fr. per week en per persoon, vol pension Heen- en terugreis met autocar inbegrepen Dringend inschrij ven op het sekretariaat, IJzerenwegstraat, Erembodegem Leerlingenaudltle Academie voor Muziek - Ballet en Toneel Afdeling Erembodegem: deze auditie is geprogrammeerd op woensdag 4 april te 20 uur in het Parochiehuis. Op het programma: optreden leerlingen notenleerklassen, wer ken voor piano en koperwerk, dwarsfluit en slagwerk, voor dracht. Na de optredens kunnen de ouders kontakt opnemen met de leerkrachten, ledereen welkom. Vrije toegangl Herdersem Naar de Opera Met de plaatselijke VTB-VAB-afdeling op zaterdag 31 maart per autocar naar de Gentse Opera voor de opvoering van «Die Entfünrung aus dem Serail» van Mozart. Prijs, vervoer, fooi er plaats 1 ste kategorie 480 fr. Vertrek te Wieze te 18.25 uur Aan het Vredeplein te Aalst te 18.40 uur. Bedevaart U kan nog mee naar St.-Jozef te Leuven op woensdag 28 maart met de radiotrein die te Aalst vertrekt te 8.43 uur en er terug is te 16 50 uur mits in te schrijven bij Louise Van Goethem, Grot» Baan, 215a. Naar Antwerpen Met VTB op zondag 25 maart naar Antwerpen. Samenkomst te 14 uur stipt aan de katedraai voor een door een gids geleid bezoek De katedraai gaat te 15 uur dicht. Daarna zwerven door de oude stadskern en bezoek aan het scheepvaartmuseum in het Steen. Deelname in de onkosten: 50 fr. Belotting: «Kapellevrienden» Eerste vijf van de belotting op de 4cje speeldag werden Jozel Dierickx August Van Leuven, Frans Van Geit, Urbain Vredickl en Emiel Jansegers. Volgende belotting morgen zaterdag 24 maart. Bondsfeest van de KSA op zondag 25 maart te 19 uur in hel Parochiaal Centrum. Erembodegem Geloofdsdagen Van 1 tot en met 15 april hebben in de St.-Martinusparochie «geloofsdagen» plaats (de vroegere «missie»). U leest hierover meer volgende week. ACV-CM-lmmerzeel Op zaterdag 31 maart in het Sociaal Centrum, Immerzeeldreef, te 19.30 uur ACV-CM-Feestavond van de St.-Jan-Parochie met Vrijdag 23 maart Kookkursus Jeugd en Gezondheid: tweede les «Gezond koken voor kotstudenten, te 19.30 u. in de Crypte. K.W.B.-gespreksavond: te 20 uur in de Crypte; thema: «Her verdeling van arbeid». De werkloosheid blijft ongenadig stijgen. Door de grote omvang, vooral van de jeugdwerkloosheid en de toenemende automatisering dringt een herverdeling van de Meldert Parochiecentrum Ontvangen u dit weekend: Lutgarde en Willy De Valck - Behiels. Tentoonstelling Openstelling van de tentoonstelling van werken van kunstschil der Luc Crombé in «zalen A» op zaterdag 24 maart te 14.30 uur. Deze expo loopt tot en met zondag 8 april en is toegankelijk op zaterdagen van 14.30 uur tot 20 uur en op zondagen van 11 13 en van 14.30 tot 20 uur. Jan Niklaaskoor De plechtige konventmis in de abdijkerk Affligem op zondag 25 maart te 10 uur wordt opgeluisterd door het Jan Niklaaskoor uil Essenbeek-Halle o.l.v. Jan Devillé Het koor was in het centrum reeds te gast o.m. bij de vernissage van de tentoonstellingen van Dries Van den Broeck en brengt werken van oude meesters. De laatste tijd ook met instrumentale begeleiding. Diamontage Op zondag 25 maart diamontage «Affligem 900 jaar» in hel kultureel centrum te 16.30 uur. Poppenteater Het Reizend Aalsters poppentheater brengt op woensdag 2f maart te 14 uur in de gemeenteschool «De geheimzinnige kamavalzot» waarbij enkele typische aspekten van «vasten avond» speciaal in de kijker wordan gezet. Het hei«> stuk speet zich trouwens af lussen molens en foorwagens te Aalst op de Grote Markt waarbij enkele «karnavalzotten» zorgen voor d< komische noot. Een raar en spannend avontuur waarbij hei publiek de aktie hulp uitbouwen o.m. in een geheimzinnige kermistent.

De Voorpost | 1984 | | pagina 18