I I I I I Spetterend en uniek turngala van de Zeelse turngildes! Flinke prestaties van Rust-Roest in Düsseldorf Turnkring Ritmica uit Belsele: Een korte historiek Emile Briffoz won de Ereprijs Marc Van Houdt in Erondegem Luc Taminau de beste in oefengalop van AC Denderland h Atleten van AC Aalst stomen zich klaar voor de interklub j.° i' Finale klubtornooi Triathlon te Lokeren 36 - 13.4.1984 - De Voorpost TURNEN Het gezamenlijke turngala van de meisjesturngilde St.-Lutgardis en de jongensgilde St.-Xaverius in sporthal V.H.V.D. was zowel op gebied van propaganda voor de turnsport als op het vlak van belangstelling een enorm sukses. De kleutertjes openden de show voor de zeker 600 aanwezigen met een mooi getekend welkom. De meisjes en jongens van minder dan 7 jaar brachten het eerste turnnummer. Zij toonden hun lenigheid op de zweedse bank en de lange mat. Akrobatie leek wel de speciali- graad verhoogde steeds. Van bezemdans van het St.-Lutgar- Het orgelpunt van de avond teit van de jongens (-10 jaar) koprol tot een apotheose met disballet, die de geboden gele- was de «acro show 2000». en hun piramide viel in de handenstand-overslag. Diverse genheid te baat nam om de Fluorescerende lichten waren smaak, terwijl de meisjes (-9 jongenskategorieën vergastten mogelijkheden van modem het ideale hulpmiddel om de jaar) het geheel omkaderden de toeschouwers op een num- ballet aan het grote publiek te herengroep een kombinatie met -'olksdansen. De meisjes mertje ritmiek 1984. Jong ge- tonen. van sprongen en piramides te (-10 en -12 jaar) brachten dan leerd, oud gedaan was het De kerngroepen jongens en zien brengen, met als slot een ritmiek en de jongens uit de motto van de perfekt uitge- meisjes kwamen aan de beurt glimwormpjesoefening, die ge- reeksen -12 en -14 toonden voerde opdracht van de meis- met het «grote werk». De richt was op preciesheid en dit hun gemaakte vorderingen op jes van -12 jaar. Gevarieerde Olympische disciplines van kwam er ook uit. de trampoline. Een aaneen- sprongen over de bok, het grondoefeningen, brug, ringen Een turngala dat door zijn va- schakeling van salto's en dub- paard en de plint waren de en paard werden op een meer riatie aan oefeningen en de bele salto's bewees de veelzij- rode draad in een goed gekom- dan bevredigende wijze ge- grote afwisseling in het pro- digheid die de moderne turn- bineerde oefening. bracht. De kerngroepen per- sport biedt. Turnen en muziek gingen hand sten er dan nog een goed opge- Groepstumbling was de op- in hand op het turngala en die voerde tumbling uit en de da- dracht voor de ouderdoms- bewijzen leverden dames met mes kwamen zich nog eens reeksen van meisjes -14 en hun oefening in ritme, een voorstellen met hun ritmische 14 jaar. De moeilijkheids- jazz-ballet intermezzo en de oefening. gramma bijzonder geslaagd was en dat bewees het dave rend applaus op het einde. BENO Turngala te Zele: De ritmische oefeningen van de meisjes jonger dan 12 jaar, waren een hoogtepunt (gvw) Tijdens de jongste maanden werden er door verschillende leden van Rust-Roest uit Sint- Niklaas. reeds meerdere op merkelijke tumprestaties gele verd. In kompetitieverband werden de resultaten daarbij zelfs uitstekend. Vooral de keurgroep der turnsters van Rust-Roest klom toen nogal veelvuldig in de aktualiteit. Ook in de diverse gouw- en V.T.L.-kampioenschappen trouwens eindigden Fanny D'Hooghe, Carina Van De Walle, Sandra Van Oevelen, Marijke Van Steenlandt, Kris tel De Cock, Pascale Van Roey en Marie-Paule Thiébaut zich toen bij de eersten. Ook enkele turners van Rust- Roest haalden dit niveau en niet helemaal onverwachts schitterden Chris Muylder- mans en Marie-Paule Thiébaut de meervoudige V.T.L.-lau reate, op de Belgische kam pioenschappen. Deze tumprestaties zijn trou wens niet onopgemerkt geble ven. Voor een verplaatsing naar het Duitse Düsseldorf werden Marie-Paule Thiébaut, Fanny D'Hooghe, Pascale Van Roey (met Carina Van de Wal le als een eventuele vervang ster), geselekteerd. Samen met een viertal turnsters uit Heren tals vormden deze gymnasten de Belgische vertegenwoordi ging bij een interstedenont- moeting. Daarbij werden dan een vijftal nationaliteiten be trokken waaronder nog de deelname pan Gymnastic Lon den (Engeland), Schönbruck Stuttgart (Duitsland), Turn vereniging Heereveen (Neder land) en Sporting Lissabon (Portugal). Zeggen we maar onmiddellijk dat dit internatio nale turngala tot een grandioze sportmanifestatie is uitge groeid. Groot was ook de belangstel ling in de sporthal Benrath te Düsseldorf met onder hen bur gemeester Büngert, die nadien ook voor de trofeëenuitreiking zou instaan. Dit internationaal turngala dat werd gesponsord door de sportraad uit Düssel dorf, werd vooral voor de turn sters uit Sint-Niklaas een suk ses. Bij gelegenheid van dit initiatief van Manfred Ruhroth Cie, stonden de disciplines aan de Olympische tumtoe- stellen en de grondoefeningen op het programma. Het over wicht der turnsters van Spor ting Lissabon was opvallend. Individueel won Claudia Bap- tista, een geselekteerde van de Portugese nationale ploeg. Tweede werd Jenny Schauter- den uit Herentals en deze ge wezen Belgische kampioene, strandde slechts met het klein ste. puntenverschil. Voor de rest was het allemaal Portugal dat de klok sloeg. Van de zes toegelaten turnsters per ploeg, eindigden vijf meisjes van Sporting Lissabon binnen de eerste zes. Opmerkelijk was ook de pres tatie van Marie-Paule Thié baut uit Sint-Niklaas. Deze Wase turnster die bij de gron doefeningen een schitterende vijfde plaats veroverde, werd uiteindelijk negende. Op dit internationaal turnniveau al leszins bemoedigend. Ook Fanny D'Hooghe en Pascale Van Roey presteerden goed. In de landenrangschikking ein digde België vierde. Roger Van Laere BOWLING Met deelname van tenoren als de Belgische kampioen Chris Van Damme, de «number one» Roger Pieters, de Waalse ex-kampioen Jean Imielski en de gerenommeerde Brusselse ster Emile Briffoz die reeds zoveel prijzen in de wacht sleepte en zulks ook te Eron degem zou doen werd het na tionaal bowlingkampioenschap «Ereprijs voorzitter Mare Van Houdt» voor Bowling Club Zilverspar andermaal een schot in de roos. Bovendien liet de prijzenpot van liefst 165.000 fr. ook toe om schif- tingsprijzen toe te kennen. De hele wedstrijd werd ook op eigentijdse wijze verwerkt op video en met behulp van de computer zodat informatie op timaal was. Het tomooi - aan zijn 4de edi tie toe - is blijkbaar de kinder schoentjes ontgroeid en tor- nooileider Luc De Cooman kon dan ook bij de prijsuitreiking zijn tevredenheid uitdrukken en dankwoorden richten tot het voltallig tornooikomitee en de vele klubleden. Bowling Club Zilverspar Deze klub, opgericht in 1973 en spelend in het Bowling Cen ter Ganzendries te Eronde gem. telt 30 klubspelers met klubavond op dinsdag en kom petitiedag op vrijdag. Zilver spar 1 speelt in 1ste Nationale A met kapitein Lucien Be- kaert, doch doet het dit sei zoen niet zo best. Zilverspar 2 daarentegen staat aan de lei ding in 4de Nationale E met kapitein Erwin De Clercq. Het nationaal tomooi draagt de naam van tie voorzitter- stichter Marc Van Houdt, 4 jaar terug tijdens een mini voetbalwedstrijd schielijk overleden. Voorwedstrijden Uit de tien schiftingswedstrij den van 26 maart tot 1 april onthouden we vooral de pres tatie van het Zilverspar's Champs Team met Benny De Bock, Luc Van Rentergen en L. Bekaert Wedstrijd nr. 4 leverde een komplete verrassing op, waar bij de «ouwe ratten» het vuur aan de schenen werd gelegd door een ontstuimige nieuwe generatie. In nr. 7 werden hoogtepunten bereikt met het trio Emile Briffoz, Fr. De- smoort en William Goldwasser die de vorige standen verpul verden en in de laatste game liefst 266 pins omverkegelden In de halve finale zou Emile Briffoz zich spel na spel gelei delijk naar omhoog werken, terwijl Marc Franceus in de handicapreeks de finale be reikte. Finales In de handicapreeks op zondag moest de lokale Luc Van Ren- terghem het afleggen tegen een blijkbaar in topvorm ver kerende Mare Franceus die het uiteindelijk haalde met 450 In het gemeenschapsleven zijn de ontspanningsmogelijkhe den duidelijk gegroeid. De toenemende vrije tijd en ook nog andere omstandigheden hebben dit misschien allemaal in de hand gewerkt. De nood zaak tot ontspannen werd vroeger echter nog niet zó aan gevoeld. Behalve misschien in Belsele, waar EH Verhulst na een col loquium eind '65 enkele men sen verzamelde voor een initia- tiefnemende bespreking. Aan die belangrijke konferentie werd nog deelgenomen door E.H. Pastoor, Zuster direktri- ce van de plaatselijke school, Gaston De Grove, Paul Onge- na, Robert De Vleesschouwer, Firmin De Beule en Godelieve Knapen. Dat werd toen een vruchtbare bespreking en met een werd de Belseelse turnkring Ritmica geboren. Het eerste klubbestuur werd door de mensen van die kon- taktvergadering gevormd. Door Robert De Vleesschou wer werden dan pogingen on dernomen voor het in bruik leen stellen van de turnzaal der plaatselijke jongensschool. Toen dat lukte werd Ritmica Belsele goed voor een officieel debuut. De eerste tumles werd gege ven op 27 februari 1966 en het sukses, werd de belangstelling van een 52-tal meisjes. Het entoesiasme werkte daarbij nogal aanstekelijk en spoedig hadden de ondernemende da mes ook een eigen bestuur. Er werd toen ook regelmatiger geturnd en onder de leiding van een dynamische Lilianne Janssens, werd door Ritmica Belsele een eerste tumdemon- stratie verzorgd in open lucht. In september '66 werden dan de jongens bij Ritmica Belsele binnengehaald. Tumleraar werd Willy Heyndrickx en met ruim een 30-tal volgelingen, werd toen iedere zaterdag deze klassieke sport beoefend. Niet altijd in ideale omstandighe den maar dit kon de geestdrift bij de turnkring niet afrem men.' Ook de financiële pro blemen niet want door allerlei akties werd daar telkens een oplossing voor gevonden. Twee jaar na het ontstaan van Ritmica Belsele werden enkele heren bereid gevonden om het ook eens te proberen. Ter ver vanging van Willy Heyndrickx was Willy Van Hove toen al turnleraar geworden. In die tijd steeg het ledenaantal van Ritmica Belsele al ruim uit boven de honderd. Dat zou trouwens blijven stijgen, maar de eerder ongelukkige akko- modaties zijn gebleven. Vijf tien jaar lang zouden de Bel seelse gymnasten aan de be perkingen. eigen aan de turn zaal der gemeentelijke jon gensschool gekluisterd blijven. Daardoor moest Ritmica Bel sele zich noodgedwongen be perken tot de basisvorming van het turnen. Eigenlijk méér recreatief dan sportief want toestellen voor de verschillen de tumdisciplines waren er niet. Het turnen in kompetitie- verband ook en zo verzeilde Ritmica Belsele jarenlang in de draaikolk der anonimiteit. Dat is nu echter allemaal ver anderd Sinds '82 kreeg deze turnkring de toegang tot de nieuwe sporthal te Sinaai. Rit mica Belsele beschikt daar trouwens ook over de nodige tumtoestellen. Een hele veran dering was dat en die zette zich door naar dc bestuurskern van Ritmica Belsele. Dèèr hebben de mensen van het eerste uur afgehaakt en alleen Gaston De Grove, de Belseelse apothe ker, herinnert er nog aan de beginperiode yan Ritmica Bel sele. Hij is nóg altijd de klub- voorzitter, maar wordt nu om ringd door vele anderen: waar onder Rita Verguit (sekreta- resse), Karei Hoedekie (pen ningmeester) en de raadsleden Denise Beek, Maria Bocklandt, Lieve Schoenaerts, Diane Tits, Rita Van Landc- ghem, Greet Vereecken, Gis- èle Renson, Lutgarde De Wael, Sylvain De Permentier, Walter Moerloos en Roger Schrans. Werner Van Lomber- gen fungeerde als ondervoor zitter maar deze plaats is nu bij Ritmica Belsele al enkele jaren vakant. Ook een 13-tal lesge vers staan altijd beschikbaar voor de Belseelse turnkring: Leen De Baere. Isabelle Man man, Sabine Van Gijsel. Vcer- le Mariman. Betty Van Boxelaer, Kristel Manman. Miet Groep. Anne De Jonge. Hilde Bruvninckx. Dirk De jjl Clercq, Wim Rombout. Nes m De Maesschalck en Jan Va iui Schijnkei. 4 De turnkring Ritmica telt nu un een 400-tal leden en het kon oc petitietumen wordt stilaa ed meer centraal gesteld. Op dt iet niveau presteren de gymnaste lin van Ritmica Belsele al behooi ire lijk. Uitzonderlijk soms. e er dat werd onlangs nog tijdefl )g het eigen klubfeest te Sinaafan bewezen. ns De mogelijkheden bij Ritmic erl Belsele liggen trouwens ge 0 spreid. Bijna iedere dag van dtfer week zijn er aktiviteiten Da iel omvat dan turnen van kleu en ters tot volwassenen aero es bic, jazzdansen en zaalvoet bal. Voor dit alles beschik Ritmica Belsele over vier trai iui ningszalen: de turnzaal van duur gemengde lagere school in diok Koutermolenstraat te Belsele ar die van de Bisschoppelijk oo normaalschool aan de Water lot molendreef te Belsele, d^a sporthal te Sinaai en de toneel 6 zaal van de Minderbroeders ii at het Wijnveld, eveneens t< I Sinaai. óc Voor leken is het misschieten nogal ingewikkeld maar ge in interesseerden kunnen evei b« informeren bij Gaston Dier Grove, Belsclcdorp 66 te BelJen sele tel. 03/772.31.51. Dioc turnkring Ritmica geeft oolfeti «Krakkertje» een maandelijkam info-uitgave uit. De tweeddoo jaargang daarvan is ondertusiut sen al begonnen. Vraagt u duian maar rustig om inlichtingen, rfai Roger Van Laertab ATLETIEK Bowling: Enkele prominenten en rechts het bestuur van BC Zilverspar met voorzitter Luc De Cooman, sekretaris Iwein De Brouwer, penningmeester Chris De Clercq en kommissaris Daniël Ydiers. pins tegenover 325 voor Roger Van der Vurst. In de scratchreeks, doorgaans de reeks van de topspelers, werden aanvankelijk geen ho ge skores genoteerd, wat niet belette dat de spanning te snij den was. Emile Briffoz slaagde er in op de hem gekende rusti ge, vloeiende manier André Geelen van het hoopte scha votje weg te houden met 382 tegen 343 voor Geelen. Prijsuitreiking In aanwezigheid van Mevr. Mare Van Houdt-De Cooman, van dr. Jacques Rogge, vice- voorzitter BOIC, schepen Jeff Van den Steen en schepen Jo- han De Wolf die minister Mark Galle vertegenwoordig de, ging tomooileider Luc De Cooman over tot de proklama- tie van de diverse resultaten. In de scratchafdeling haalde Emile BrifToz het met een ge middelde van 202,1 op André Geelen, Lillo Miraglia, Carol Tubart, Luc Van den Haute, Louis Manston, Francis Des- moort, Jtogcr De Schepper, Jean-Marc Lebon en Danny Van Houte. In de handicapreeks werd na een boeiende knock-down fi nale Mare Franceus eindwin naar met 208,5 als gemiddelde vóór Roger Van der Vurst, Jean-Marc Bouvier, Michel Haest, Luc Van Renterghem, Yves Van Eycken, Guido Ver- hove, Gerard Banders, Ste- faan Lemaitrc en-Marcel De Ras. Opvallend goed deden het de j&ngeren met een 5de plaats voor een nationale meisjesse- lektie en met de eindoverwin ning van het trio Michel Haest, Gery Verbruggen, Jean-Marc Lebon, met een gemiddelde van 192 vóór Cobra, Golden River, Zilver Palace, Juniors Girls en een 90-tal andere trio's. Olympische sport? De bowlingsport is erkend door het Olympisch Interna tionaal Komitee, doch geniet nog niet de status van «Olym pische sport». Waarschijnlijk wordt dit wel zo in 1988. Bow ling is echter qua populariteit nog maar aan het beginsta dium en echt professionalisme bestaat hier (gelukkig) nog niet. Dat de media weinig aan dacht aan het bowlen schenkt, is wellicht een van de redenen ervan. Ook de ekonomische krisis zou verantwoordelijk zijn voor het eerder stagneren. Verplaat singskosten kunnen zwaar we gen en misschien komt men nog tot regionale kompetities, waarbij verplaatsingsonkosten kunnen worden gedrukt. Blijft het aantal aangesloten leden in ons land zowat rond de 4.000 schommelen, bij onze noor derburen is dat aantal met fak- tor 5 te vermenigvuldigen. Het aantal beschikbare bow lings speelt ook een rol. Op vrijdagavond is geen enkele baan vrij want dan is het kom petitiedag, en als men weet dat één baan ruim 2 miljoen kost (in Erondegem zijn er liefst 10 met alles erop en eraan) hebt U gauw ingezien dat dit nog niet onmiddellijk kan verande ren. Bowlings zijn dan ook bij ons in handen van privé-onder- nemingen waarmee klubs kon trakten afsluiten. Gepoogd wordt nu de werking aan de top te intensiveren en de jeugd optimaal voor te be reiden. Zo werden 10 geselek- teerden voor het Europese Kampioenschap te Norrköping (Zweden) tijdens weekends sa mengebracht en worden dan ook betere resultaten verwacht dan twee jaar terug te Stutt gart. Alle hoop rust nu vooral op de vorig jaar opgerichte Belgian National Bowling School die al een paar dozijn monitoren afleverde. Op enke le jaren kunnen jongeren zich eigen maken wat anderen via 20 jaar ervaring bekwamen. dh) Nu we in tussenperiode zijn van veldlopen naar piste orga- nizeerde de Dendermondse at- letiekklub AC Denderland een oefenwedstrijd aan zijn lokaal in de Dendcrbellestraat. Van deze gelegenheid maakte Luc Taminau gebruik om zijn kon- ditie nog wat op te drijven en hij schreef zonder problemen de zege op zijn palmares. Luc die we voor een paar we ken ook te St.-Niklaas aan een Jogging zagen deelnemen waar hij in de kopgroep eindigde en wel op de zesde plaats, bewijst eens te meer dat deze atleet van AC Denderland zowat op alle terreinen zijn mannetje kan staan. In zijn spoor volgden in deze volgorde: Jean-Pierre De Wit te, Rudy De Troch, Gustaaf D'Hollandcr, Peter Maes, Mark Baert en Albert Buysse. Bij de veteranen won de man die we een prima veldloopsei- zocn zagen maken: Omcr Ver- cammen. Dat hij nu Frans De Brandt voorafging bewijst ook wel zijn grote konditie. Mau- rits Bosteels voor wie het wel wat kort zal geweest zijn werd derde en Willy Waterschoot werd nog 4e. Bij de dames ging de zege naar Hilde Schepers, terwijl Reine Verschraege 2c werd voor Kristel Maes. Bij dc scholieren was het Marleen Buysse die als eerste werd opgetekend Bart Michiels toonde zich van zijn beste zijde bij de heren scho lieren. Met Gust Rafael en V.D. Abcele als 2e en 3e. Kadct Koen Scgcrs primeerde en in zijn soor mochten we Jos Adrien en F. Vernimmen no teren. Bij de allerjongsten onthouden wc de namen van Peter Vi Hoye, Tim De Cock en Am D'Hollander die eerste den. Bij de meisjes waren di Els De Visscher, Kristel Segei en Maggy D'Hollander. AC Denderland: nieuw bestuur™ De Dendermondse atle- tiekklub heeft een nieuw be stuur. Van de nieuwe bewinds- ploeg kregen we de volgende samenstelling: voorzitter Ro bert De Cock, ondervoorzit ster Linda Laureys en sekreta ris Jan Comclis, die jaren te rug ook deel uitmaakte van het bestuur. Penningmeester blijft Raymond Van Langenhovc en ook hij heeft er vele jaren zitten bij de Dendcrmond: rood-witte klub. Matcri, meester is Albert Buysse. Hl nakende klubkampioenschi gaat over de volgende wei strijden: 15 april om 14 u. Grembergcn; 19 april en april te St.-Gillis om 18u. aan de sporthal. Andi KORFBAL MINERVA - APPELS 5-9 Korfbalklub Appels speelde weer een beste wedstrijd op bezoek bij Minerva De laatste weken is het opmerkelijk hoe vlot dc kombinaties verlopen bij Appels en dat zowel in de verdediging als in de aanval. Appels legde een rustig meesterschap aan de dag en dat leverde een 5-9 zege op. Minerva nochtans een sterk team thuis had zondag te gen de bezoekers uit Appels geen enkel verhaal. Met deze zege rukt Appels op naar de 5' plaats. In de volgen de weken staat Appels nog een topper te wachten met het be zoek van medeleider Deurne op 6 mei. Ook de reserven wonnen hun wedstrijd met 2-4 en de Scho lieren namen de maat van Hoevenen, dat 6-2 kreeg aan gesmeerd. De juniores haal den het van Hemiksem met 5- 0. Zondag 15 april staat er een oefenwedstrijd op het pro gramma voor Appels tegen eerstenationaler Ganda Gent in de Rijckelstraat om 14,u. Het pisteseizoen is gestart en bij deze eerste konfrontaties kunnen we niet zoveel ver wachten van onze atleten bij wie het meestal een aanloop is naar de komende interklubs. Ook het weder zat bepaald niet mee tijdens het voorbije weekend zodat men het in ver schillende nummers met wei nig atleten moest doen of dat men zelfs kampnummers moest schrappen bij gebrek aan deelnemers. Voor de Aalsterse atletiekklub kwamen wel heel wat atleten opdagen. Bij de dames viel dc prestatie yan Marie-Jeanne De Ridder op die het in de 800 m waagde en dc zege in de wacht sleepte met een krono van 2.26.0. Bij de heren in de 3.000 m traden De Boeck en Buyle op de voorgrond. Vooral De Boeck eindigde sterk en toon de ons aan dat in de volgende ontmoetingen, nog heel wat meer van hem te verwachten is. 9.17.4 liet hij optekenen voor deze zege op de 3 kilo meter. Tweede plaats was voor Buyle met 9.41.7 achter zijn naam. Ook in de sprintnummers lag Aalst boven. Zowel de 100m als 200m ging naar De Block en voor deze dubbelslag liet de Aalsterse atleet 11.3 en 23.9 aflezen. Nog een Aalsterse at leet op dc tweede plaats en dat was Jacobs die 11.5 en 24.1 liet afdrukken. In de kampnum mers kregen we een eerste plaats voor dc wit-zwarte klub, en die kwam van Schelfhout die met dc kogel 13.10 m haal de vanuit een cirkel die in die weersomstandigheden niet ideaal lag. Nog op dezelfde meeting kregen we ook nog fin c ha* een atlete van AC Lebbeke In de toekomst zullen we h aan de slag in het kogelstoten, nog wel meer aan het werf Veldeman won dit kampnum- zien op de piste, mer met een worp van 9.04 m. Andrfrr Luc Van Hecke uit Zele op de 1.500 m De Zeelse atleet Luc Van He cke die er al een mooi veld- loopscizoen heeft opzitten, pakte zondag nog eens met een prima verrichting uit op de 1500 m. Met 4.03.26 heeft hij meteen de beste prestatie van het weekend op zijn naam ge schreven Wanneer we dan we ten dat hij voor deze zege omzeggens alleen liep en ook het tempo diende aan te geven dan zijn we er vast van over tuigd dat er in betere omstan digheden nog meer voor hen inzit. André Sinds nieuwjaar wordt het klublevcn van biljartklub BC Centrum Lokeren gedomi neerd door het aan gang zijnde klubtornooi Triathlon. Hierin bestaat elke ontmoeting uit een wedstrijd vrijspel, band stoten en drieband. Dc drie matchen dienen direkt na el kaar gespeeld te worden, waardoor elke ontmoeting mi nimum 2 uur duurt! Het tor nooi heeft een spannend ver loop en werd georganiseerd in medewerking van de Stedelij ke Sportraad. Niet minder dan 36 spelers schreven in De volgende spelers konden zich plaatsen voor de tweede ronde, maar werden uitgescha keld voor de kwartfinales: Ro bert Van Peteghem, Gaston Van Peteghem, Geert Buyle. Etienne Sacy, Jo Huybrecht, Armand Waegemans. Remi Beuseling, Hugo De Wilde, Jozef D'Haen, Marcel Vafoi Nieulande en Paul De Roep. jci Finale op zaterdag 14 april De finales van dit uitermat)^ spannend tornooi hebbek plaats op zaterdag 14 april vam af 15 uur in het Centrum. Daj worden eerst de halve finalf gespeeld tussen: Petrus Clercq tegen Mare Bellens e Luc Van Duysc tegen Starl Cowie. Vanaf 19 uur vangejf dan de uiteindelijke finalcjli aan Dc twee winnaars van o' halve finales zullen vcchtql voor de overwinning terwijl d verliezers van de halve finalcb dc troosting zullen speleiT Hierna worden de prijzen ui|f gereikt aan al degenen die tcj in de kwartfinales geraakt zijn J.V.IJ

De Voorpost | 1984 | | pagina 36