Lebbeke kampioen bij de pré-miniemen, Buggenhout bij de miniemen mm JEUGDTORNOOI EENDRACHT OPSTAL ■TTC Immerzeel neemt de handschoen op tafeltennis ~T KERN DENDERMONDE Poort naar hoogste afdeling staat open voor Okapi Sportaktiviteiten tijdens het paasverlof in de stedelijke sporthal te Lokeren Jong Lede met nieuwe initiatieven mmri with4* ~7— De Voorpost - 13.4.1984 - 41 JEUGDVOETBAL nht mn IQSfl \alsi, mei 1980. blijvers met verdubbelde ijver '.nkele stervelingen van onze aan het werk togen. 'ijk vonden dat een tafelten- isklub in de wijk Immerzeel Uitslagen konden dan ook niet ou beantwoorden aan een achterblijven. Nieuwe talenten oodzaak. De promotors hier- sloten aan, meestal jong bloed, an heten Roland Van Beers en wat voor gevolg heeft dat de- au! D'Hondt. zelfde tornooien, voorheen zo beschamend voor onze klub, )p een ik en een gi, werd een vanda de d meejw/ in ons 'estuur gevormd en de klub voordeel uitdraaien. ■on starten. Vast staat dat de tafeltennis klub 111 Tafels kopen en leden aanwer- Immerzeel op de goede weg is, b ven waren de eerste zorgen, en dat deze klub in de komende c Leden allerhande sloten aan jaren nog van zich zal laten 'ant het zal immers niemand horen, ntgaan, nieuwe bezems vegen k èoed. Hier en daar werd een Klubs die eventueel interesse ornooi gespeeld, met meestal hebben voor een duel. gelieve t 'oor onze gloednieuwe klub zich te wenden tot Roland Van hl tschamende uitslagen. i" Het blijft echter een waarheid nii ft een koe, de olie drijft steeds bli boven, waarmee wil gezegd tijn dat de lauwen de klub niet (c mg trouw bleven, maar de Beers, Snoekstraat 20, Aalst - tel. 21.85.53. 9300 Tafeltennis klub Immerzeel uit Aalst, een ludiek gezelschap. OKAPI - KAWÉDÉ 4-2 de ploegen: OKAPI: Buggenhout, De Waegeneer, Kindermans, Temmerman, Vercammen M., Vercammen L., Vercammen H., Veyt H. Kawédé: Cool, De Raeve, De Smedt, Gerts, Geldhof, Muyse- winckel. Van Dooren. De geel-blauwen van Germai- ne, op weg naar de eerste afde ling, namen van bij de start de wedstrijd in handen. Dat resul teerde in een tweetal kansen voor Vercammen M., hij ken de echter geen geluk bij de afwerking Zo verlengde hij een verre bal van Buggenhout met het hoofd, de bal kwam op de dwarsligger terecht. In die eerste periode was er een gele kaart voor Geldhof, voor over treding op De Waegeneer. 0-0 na dertien minuten. De tweede periode was net gestart als Temmerman alleen doorgat langs zijn lijn, en hij met een goed schot Okapi aan de leiding trapt: 1-0. Als Muysewinckel even later Buggenhout niet «pakt» wat hem terecht een gele kaart op leverde, verdubbeld die zeker de stand. Van Dooren haalt doelman Vercammen H. met een af standsschot onderuit: 1-1. Muysewinckel mag zich wat later gaan wassen, hij kreeg een tweede gele kaart, op- nieuw voor fout op Buggen hout. Vercammen M haalt dan fors uit met de rechter. Tegen zijn schot heeft de Kawédé-keeper geen enkele kans: 2-1. Buggenhout. uit strafcorner en Temmerman verhogen tot 4-1, de wedstrijd is beslist Geerts kan uit strafcorner nog een tweede Kawédé-treffer scoren: 4-2. Verdiende over winning van de stationboys en nu afwachten wat het wordt tegen Nettetrillers, de absolute topper in reeks twee! Jacobs Rudy Zaterdagvoormiddag 7 april da verd Biljartclub «Onze Wijk> tri, lit Sint-Niklaas door het stads- lestuur officieel ontvangen mar aanleiding van het vijftig- i/„ arig bestaan van de club Jnlangs kregen voorzitter Guy kt ilowack en erevoorzitter Vic tor De Vry melding dat «Onze 01 Wijk» de titel van Koninklijke mag dragen. Tijdens de ont vangst ten stadhuize (burge meester en tal van schepenen waren verontschuldigd) werd de feestvierende biljartclub be groet door sportschepen Lie ven Lenaert, schepen van feestelijkheden Staf Van Dae- le en raadslid dokter Lisaerde. Schepen Lenaerts wenste de jubilerende club nog vele jaren en prees de heren Victor De Vry en Jos Smet voor hun vijftig jaar activiteit als be stuurslid bij «Onze Wijk». Mevrouw Paulette Slowack- De Boes, die haar man ver- Gewoontegetrouw worden tij dens het komend paasverlof ving, mocht de stadsschotel in «De Cirkel» ten «De Voorpost» een aantal sportaktiviteiten ontvangst nemen en dankte werd ingezet met een demon- 8eor8aniseerd- Voor wie dus het stadsbestuur voor de at- stratiewedstrijd Ceulemans no§ gee? vakanüePlannen of tenlie. De haren De Vry en Buyle en Van Hoylandt, werd rtó^rakcn heeft kunnen Smet ontvingen de stadsme- zaterdagnamiddag besloten g f innchtmgen zeker daille. met een groots banket (foto fer\ weI8ekomen ontspanning Delro) bieden De viering die vrijdagavond 6 april met medewerking van bieden Op zaterdag 14 april gaat het tweede rekreatief tafeltennis- tomooi door. Om lOu starten de jeugdreeksen en om 13u vangen de reeksen seniores en veteranen aan. De inschrijving bedraagt 50 fr. per reeks. Dit tomooi is voorbehouden voor niet-kompetitiespelers. Sport kamp tafeltennis van 16 tot 20 april en sportkamp badminton van 24 tot 27 april telkens van lOu tot 12u en van 14u tot 16 u. Deelname aan deze sportkam pen bedraagt 500 fr. Voor elk volgend gezinslid dat inschrijft betaalt men slechts 250 fr. Mi nimum leeftijd voor deze sportkampen is 10 jaar. Tijdens dezelfde periode gaan tevens twee sportkampen ten nis door, doch deze kursussen zijn reeds volzet. Inschrijvingen en inlichtingen bij de sportdienst in de sport hal of zwembad, Sportlaan 2 t< Lokeren. Tel. 48.31.99. Het voetbaltornooi van Eendracht Opstal voor pré-miniemen en miniemen dat vorig weekeinde werd georganiseerd, is uitstekend verlopen. Wat de organisatie betrof, verliep alles tot in de puntjes. Daarvoor mogen zowel bestuur, jeugdbestuur als spelleiders wel eens in het zonnetje worden geplaatst. Het jeugdbestuur van Eendracht Opstal, dat lang met de voorbereiding bezig was, wordt voorgezeten door Willy Aelbrecht, tevens trainer van de scholieren. Verder zijn er ook sekretaris Maurits Bosteels die ook nog de pré-miniemen en de juniors onder zijn hoede heeft, penningmeester Johnny Verhasselt, de trainer van de miniemen, en bestuursleden en hulptrainers André Marievoet, Francois De Backer, Petrus Redant, Francois De Block, Jef Verleyst en André Van Ransbeeck. Winnaaars van dit aantrekkelijke tornooi werden S.K. Lebbeke bij de pré-miniemen trainer Robert Huyghens, enorm begaan met de Lebbeekse jeugd, was niet weinig fier en Sparta Buggenhout. Hier eindigde de finalme op 1-1, en strpfschoppeïi moesten uiteindelijk de winnaar aanduiden. Dat viel gunstig uit voor de Spartanen. PREMINIEMEN SCHIFTINGEN OPSTAL 0 OPDORP 0 Evenwichtige wedstrijd met een licht veldoverwicht van de thuisploeg tijdens de eerste helft en meer initiatief van de bezoekers aan de rust. In die periode joegen de Opdorpse kleintjes achter een goaltje, dat echter door toedoen van een uitstekende lokale defen sie niet tot stand kwam. Lebbeke was de meest aanval lende ploeg en skoorde tijdens de eerste helft tweemaal via Nico Eeckhoudt. Tijdens de tweede helft dreven de Lebbe- kenaars door toedoen van Van Overmere, die tweemaal raak trof de cijfers verder op. OPSTAL 0 LEBBEKE 2 Deze wedstrijd werd haast in tegraal gedomineerd door Lebbeke dat op voorsprong kwam via Piet Perdaens. Later zag Mario Bosteels zich ver plicht om de bal slecht te stop pen. Dat liet Bert Mannaert toe om vanop de elfmeterstip de cijfers te verdubbelen. OPDORP 0 BAASRODE 0 Aantrekkelijk is deze wed strijd in geen geval verlopen, het was een saaie boel. Op- dorp was over het algemeen wel de betere ploeg maar kon dat overwicht niet in doelpun ten omzetten. SPARTA BUGGENHOUT 0 K.A.V.D. 0 Ook in deze wedstrijd kwamen LEBBEKE BAASRODE e preminiemen van Lebbeke c 9e preminiemen van Wieze (c) BILJART er geen. doelpunten alhoewel er langs weerszijden enkele kansen werden afgedwongen. Die werden echter niet benut. Globaal genomen werd de uit slag als logisch bestempeld. WIEZE I BERLARE 0 Alhoewel Wieze met zijn pré- miniemen niet deelnam aan de voorbije kompetitie, kwamen ze toch een aardig stukje voet bal demonstreren. Tot de rust verliep het spel verdeeld en werden er geen kansen waar genomen. Na de rust brak Kris Eeckhoudt uit en skoorde. BUUGENHOUT 2 WIEZE 2 WTijdens de eerste helft was BHggenhout overduidelijk de betere ploeg, en via Kurt Van Cleemput kwam zij voor. Na de kampwisseling kwam Wieze beter aan zijn trekken en skoorde via Kris Borms en Kris Eeckhoudt. Buggenhout had nadien nog alle mopeite van de wereld om terug te slaan. Dat zou hen uiteindelijk op het laatst lukken langs Van Mol. het elftal voor gevolg had. Daarvan maakten de Sparta nen gretig gebruik om nog vijf keer raak te schieten via Van Den Hende, Van De Voorde, Bart Mol en tweemaal Ver hulst. Voor de 3' en 4* plaats. OPDORP 0 BERLARE 1 Konstant eiste Berlare het overwicht op. Alhoewel zij voortdurend gevaarlijk waren skoorden zij slechts in de slot minuten. Carlier maakte het enige en beslissende doelpunt.' FINALE LEBBEKE 2 WIEZE 0 Lebbeke was duidelijk de bes te ploeg. Vooral tijdens de eerste helft was er een duide lijk klasseverschil merkbaar. Piet Perdaens bracht de Kon- kelgoedjeugd op voorsprong. Kort na de rust skoorde David De Waegneeer een tweede keer. Wieze probeerde in ex tremis nog de scheve situatie recht te trekken, dwong enkele kansen af, maar kon ze niet benutten. MINIEMEN SCHIFTINGEN BUGGENHOUT OPDORP De miniemepr van Buggenhout (c) BERLARE 1 De eerste helft verliep over het algemeen gelijkopgaand. Tot doelkansen kwam het maar zelden. Tijdens de tweede helft kende de scheidsrechter een strafschop toe aan Berlare. Die werd hevig aangevochten, maar toch puurden de Berlare- naars hieruit de overwinning. Voor de 7' en 8f plaats BAASRODE 0 K.A.V.D. 7 K.A.V.D. was de domineren de ploeg en kwam in de eerste helft al op voorsprong. Na de pauze stond er geen maat meer op het meesterschap vban Paars-blauw dat nog zes keer skoorde en. als het ware de tegenstander van het kastje naar de muur speelde. Voor de 5' en 6' plaats OPSTAL 0 BUGGENHOUT 8 De wedstrijd werd, zoals uit de cijfers blijkt volkomen gedo mineerd door Sparta Buggen hout. Bij de rust stonden er al een veelzeggende 0-3 op de plank. Jacobs skoorde twee keer en Van Leemput nam het andere doelpunt voor zijn re- kening. Bij de rust werden wij zigingen doorgevoerd bij Op stal wat een verzwakking van De wedstrijd vertoonde tijdens de eerste helft een evenwichtig verloop, met een Sparta Bug genhout dat toch het meest dreigde. Tegen de verwachtin gen in kwam Opdorp via Ma rio Van Overberghe voor. Tij dens de tweede helft domi neerde Buggenhout en kwam verdiend op gelijke hoogte langs Joel Van Damme (straf schoppen Buggenhout - Op- dorp 4-3). OPSTAL 3 LEBBEKE 0 Eendracht Opstal reageerde van bij de start opvallend a- gressief en skoorde voor de rust twee keer langs Nico De Smedt. Deze jonge voetballer werd na de rust zelfs een derde treffer, een hattrick dus. BUGGENHOUT 5 BAASRODE 0 Door het verstek van Baasrode dienden de inrichgters naar het reglement te grijpen. Zo kreeg Buggenhout, de tegenstrever van Baasrode, de beide punten op een serveerblaadje aange boden. OPDORP 5 BAASRODE 0 Ook in deze wedstrijd gaven de Baasrodenaars verstek waarvan Opdorp uiteraard evenzeer profiteerde. OPSTAL 1 WIEZE 0 Opstal dat aan een puntende- ling genoeg had, om zich te plaatsen voor de finale, speel de beheerst. Wieze probeerde De miniemen van Opdorp c wel aan te vallen, maar Bart Tonnelier. doelman van Op stal, hield de zaak onder kon- trole. Een uitval van Nico De Smedt leverde Opstal uiteinde lijk de overwinning op. 5de en 6' plaats WIEZE 4 BAASRODE 0 F.C. Baasrode, uiteindelijk toch komen opdagen, moest tegen Wieze in het veld. Tegen de offensieve kracht van de Wiezenaars konden zij maar moeilijk optornen. Het werd als het ware een éénrichtings- voetbal wat resulteerde in vier doelpunten die door Johan Van Vaerenbergh (drie keer) en Gunther Matthijs op het bord werden geprikt. 3de en 4de plaats miniemen Lebbeke-Opdorp 1-2 Via Davy De Smedt kwam Opdorp erg vroeg op voor sprong. Verder verliep de par tij met wisselende kansen. Tij dens de tweede helft kwam Red Star via Schellemans een tweede keer aan een doelpunt. Lebbeke poogde toen de druk te verhogen, maar kwam via Bruno De Smedt niet verder dan een eerreddend doelpunt. Finale Opstal-Buggenhout 1-1 Pakweg honderdvijftig toe schouwers waren voor deze fi nale komen opduiken. Langs beide zijden werden er kansen geschapen. Opstal leek ons op bepaalde momenten wel een tikkeltje gevaarlijker. Toch was het Buggenhout dat via Ronny Maes aan winstcijfers kwam. Eendracht Opstal heeft toen offensief gereageerd. Buggenhout hanteerde het wa pen van de tegenaanval. Wim De Vriendt dreigde enkele ke ren en werd later dan toch auteur van het gelijkstellende doelpunt. De strafschoppen dienden uiteindelijk een win naar aan te duiden. Sparta Buggenhout haalde het. tot groot jolijt van hun suppor ters. Onder auspiciën van het Jeugdkomitee van VC Jong Lede worden volgende aktivi- teiten gepland: v 1 Het 18c paastomooi voor knapen en scholieren. Hier volgt het programma van de 18de schaal Frans Roelandt: Zaterdag 21.4: 13.30 u.: Jun. C: Zele-Zotte- gem 15.00 Welle 16.30 u.: Jun. C: Lede-Idder- gem 18.00 u.: Jun. B; Lede-W. Moorsel Maandag 23.4: 13.30 u.: 1 roostingswedstrijd Jun. 1 Kerksken- Jun. C 15.00 u.: Troostingswedstrijd Jun. B 16.30 u.: Finale Jun. C 18.00 u.: Finale Jun. B 20.00 u.: Prijsuitreiking 2. Onze tweede fotowedstrijd met gratis tombola waar c voe ten van enkele bekende vedet ten dient te kombineren met hun hoofd. Verlenen hun me dewerking: Lucien Van Impe, Johnny De Nul, Etienne Van- derhelst. Raymond Mom mens, Preben Larsen, Maurice De Schrijver, Soit Van der Eist, Rudy Haleydt. Roland De Winne en Mare Vijt. 3. F.r is een busreis voorzien naar Lens voor de openings wedstrijd van België tegen Joegoslavië in Lens op woens-1 dag 13 juni (prijs: 700 fr. Inbe grepen zijn: busreis staan plaatsen) naar de finale van het Europees Landenkam- pioenschap in het Prinsenpark te Parijs op woensdag 27.6.84. De onkosten voor Parijs be dragen 1.000 fr. Nadere inlich tingen zijn te bekomen bij de leden van het Jeugdkomitee Voor de finalewedstrijd zijn busreis en zitplaats inbe grepen. (gdt)

De Voorpost | 1984 | | pagina 41