Belseelse koneert vereniging- programmeert elfde cyclus L'Entrepot du Congo vanavond te Sint-Niklaas Zesde muziekparade Markante muziekmanifestaties in Sint-Niklaas Gaudeamus zingt Hullebroeck The Lazy City N.O. Jazzband in Honky Tonk-bunker Skulpturale ensembles van Philip Van Isacker in GA Waasmunster 0.4.1984 - De Voorpost De «Belseelse Koncertvereniging» heeft in het raam van het 200 jarig bestaan van het Van Peteghem-orgel in de HH. Andreas- en Ghislenuskerk te Belsele een prestigieus konoertseizoen geprogrammeerd. Entrepot du Congo, vandaag in Sint-Niklaas (Ivb) Op vrijdag 27 april om 20.30 uur koncerteert Jo- han Huys op orgel en klave cimbel, samen met Bar- thold Kuyken die de traver so bespeelt. Zij vertolken werk van Bach, Reincken, Böhm en Telèmann. Beide internationale befaamde musici staan borg voor een muzikaal hoogstaand pro- Het is al ruim een maand geleden dat popliefheb bers uit het Waasland de veelbelovende formatie van eigen bodem, L'Entrepot du Congo, nog aan het werk konden zien en horen. De zeven leden tellende groep, die eerder de Nationale Rockmee- ting won te Sint-Niklaas, staat vanavond vrijdag 20 april op de planken in Rudy's Avant Garde te Sint-Niklaas. Het is de tweede keer dat L'Entrepot daar te gast is. Rudy's Avant Garde werkt zich de laatste maanden fel ih de kijker bij de Wase popliefhebbers. Een aantal weken geleden beleefde het Waasland daar zelfs een heuse première met de voorstelling van de nieuwe groep die Cas Vander Tae- len, ex Lawi Ebbel, rond zich heeft gevormd. Ook waren er al te gast 2 Bel gen, So What, Nacht und Nebel. L'Entrepot du Congo is thans aan de beurt en zonder één nummer op de plaat te hebben gezet heeft die formatie zich op korte tijd opgewerkt tot één van de populairste groepen van Antwerpen en omgeving. Hun grootste troef is beslist hun ijzersterke live set met frisse, stevige, pretentielo ze muziek die zeer aanste kelijk werkt op de lede maten. Het muziekgenre van L'En trepot omschrijven is overi gens niet zo gemakkelijk. Snuifjes funk, pop, rock, salsa beïnvloeden him sterk ritmisch georiënteerde mu ziek waarbij de perkussie centraal staat. Ergens doet het denken aan de bijzonde re warmte die we ook terug vinden bij Allez Allez en Talking Heads, al kan men nooit echt vergelijken. Sommigen omschreven het reeds als afro-wave. Alle maal eigen nummers in elk geval, wat toch een niet ge ringe verdienste is. Spilfiguur is ongetwijfeld zanger-gitarist Chris Van Wouve. Hij Schrijft alle tek sten en zorgt voor vrijwel alle muzikale ideeën. Ande re blikvanger is perkussie- goochelaar Pat Riské. Hij zit reeds jaren in de mu ziek, speelde van blues tot heavy, van kleinkunst tot jazz-rock en specializeerde zich op alle mogelijke in strumenten, zo'n honderd tal. Hij geeft L'Entrepot dat speciaal snuifje exotica. Eerder al werd Pat Riské onder de arm genomen door 2 Belgen en Dirk Blanchaert van Luna Twist (inmiddels al gesplit) voor elpee werk. De groep wordt volledig met Joos Van Poeck op gitaar. Mark Van Mieghem op drums. Mark Riské op bas, Christine Borghgraef achter de toet sen en Jan Cleymans op saxofoon. Het socio-kultureel cen trum De Spiegel uit Beve- ren fungeert als boekings kantoor van L'Entrepot. Sinds kort wordt die karwei ook gedaan voor Beau Ges te, formatie die derde werd in de fameuse Roek-rally. Door dat «wapenfeit» mag men Beau Geste binnenkort wellicht meer op de Wase podia verwachten. Eerst is er nu het optreden van L'Entrepot du Congo, van avond in Rudy's Avant Gar de te Sint-Niklaas. L.V.B. De vermaarde barokspecia- list Gustav Leonhardt uit Amsterdam is opnieuw te Belsele te gast op vrijdag 11 mei. Om 20,30 uur bespeelt hij het orgel en brengt wer ken van Froberger, Muffat, Van den Kerckhoven, Blow, Buxtehude. Het slotkoncert van deze elfde cyclus wordt verzorgd door Luk Bastiaens, titula ris-organist te Belsele. Phi lippe Malfeyt speelt enkele intermezzi op de theorbe Er zullen orgelwerken ten gehore worden gebracht van Erbach, Sweelinck, Mo rula en J.S. Bach. Een gezin8kaart die toe gang verleent tot deze drie koncerten, kost 500 fr. Dit bedrag kan u storten op rekeningnummer 068- 0704060-61 t.n.v. de «Bel seelse Koncertvereniging». Met deze kaart wordt U meteen lid van de vereni ging- De toegangsprijs bedraagt 120 fr., met uitzondering van het koneert van 11 mei dat 150 fr. kost. Studenten, CJP-ers en +3 passers beta len respektievelijk 80 en 100 fr. Tenslotte realizeerde de «Belseelse Koncertvereni ging» een grammofoon plaat. Deze digitale opname bevat werk van Attaignant, Sweelinck, Ceuleers, Krebs, Scheidemann, Chaumont, Van den Kerkchoven, Co- rette, Raick en Braga. Luk Bastiaens tekende voor de opdracht. De plaat is nog verkrijgbaar aan de prijs van 400 fr. (bedrag te stor ten op de reeds geciteerde rekening met de vermel ding lp). De plaat wordt U dan toegezonden. Na elk koneert ligt deze grammo foonplaat schikking. Onlangs werd in de kollegekerk van Sint-Niklaas de Mattheuspassie van Bach ten gehore gebracht door o.m. de Kölner Kantorei, de Dom Kantorei Altenberg en het Sint-Niklase koor In Dulci Jubilo. Opnieuw één van die indrukwekkende manifestaties die Sint- Niklaas-muziekstad zoveel eer aandoen (Iv) Muzikaal programma te Sint-Pauwels Voor de derde maal bren gen de Koninklijke Fanfare Sint-Cecilia en de Sint-Gre- gorius gilde uit Sint-Pau- wels een gemeenschappe lijk muzikaal programma. Het heeft plaats op zaterdag 28 april om 20.00 uur in het parochiaal centrum. Op het programma een- en meerstemmige liederen uit gevoerd door de Sint-Gre- goriusgilde, afwisselend ernstig, luimig en volks. Daarnaast ook samenzang met de aanwezigen. Dans en ritmiek met muzikale be geleiding door de drum band en majorettengroep en natuurlijk muziekuit voeringen door de Ko ninklijke Fanfare Sint-Ceci- lia zelf. Zij spelen marsen, klassieke en moderne mu ziekstukken. Ongeveer 80 uitvoerders zullen die avond zorgen voor een wer kelijk muzikale happening. 38154 108 Tweede Jazz na Pasen te Waasmunster Op zaterdag 28 april orga- traditie zoals Waasmuns- den zoals Londen, Amster- ttqm rrrnnt .DoTrppnn niseert POC-Kultureel haar ter er nog een paar kent dam, Keulen en New-Or- 01 CIA tweede jazz na Pasen in het maken. Met The Jeggpap leans, waar zij als erebur- parochiaal centrum. Rivier- zijn zij beslist op de goede gers van de stad benoemd Traditioneel heeft de eerste zondag na Pasen, dit jaar dus - straat 6 te Waasmunster, weg want deze 22-jarige werden. Kaarten zijn te ver- op 28 april, de muziekparade van groot-Beveren plaats. Bedoeling van deze aktivi- jazzband zal zeker voor nog krijgen bij André Mettepen- Na Beveren in 1979, Doel in 1980, Haasdonk in 1981, teit is het P.O.C. voor de meer toeschouwers zorgen, ningen, Wareslagestraat Kieldrecht in 1982 en Melsele vorig jaar, is het dus de gelegenheid om te vormen In haar loopbaan genoot de 26 te Waasmunster alsook beurt in Verrebroek. De Koninklijke Fanfare «Euterpia» tot een heuze jazzcafé waar- band naast binnenlandse bij de andere leden van uit Verrebroek staat in voor de organizatie. in dit jaar The Jeggpap waardering grote bijval tij- POC-kultureel en kosten 80 New-Orleans Jazzband voor dens koncerten in de USA, fr. in voorverkoop en 100 jaar nemen acht van de fare «Euterpia» uit Verre de nodige muzikale sfeer Engeland, Marokko, Zwit- fr. aan de kassa. Op zater- tien korpsen die Beveren broek. zorgt. De eerste uitgave seriand, Canarische eilan- dag 28 april wordt er dan bezit, deel. De Koninklijke Om 14.30 uur zullen de met The Garret Band kon den; Nederland en Duits- ook een grote belangstel- Katolieke Harmonie deelnemende korpsen van- rekenen op een geruststel- land. Bert Heuvinck, Joris ling verwacht voor deze "Kunst en vreugd» uit Be- uit verschillende vertrek- lende opkomst en een pas- De Cock, Dave Senior, Nor- tweede jazz-avond te Waas- veren en de Koninklijke punten een muzikale wen sende prettige sfeer. Zoals bert Detaye, Pol Van den munster. (V.G.P.) Fanfare «De Kunstliefde» deling maken door de be- bekend wil de vereniging Durpel en Miel Leybaert uit Melsele hebben moeten langrijkste straten en van deze Jazz na Pasen een traden op in de wereldste- afzeggen omdat zij op de- woonwijken van Verre- zelfde dag deelnemen aan broek. Omstreeks 16.00 de Provinciale Muziektor- uur worden zij verwacht op nooien. Beiden zijn geklas- het «Verheyenplein» voor seerd in e re-divisie. de slot parade. Deze bestaat De acht deelnemende korp- erin dat elk korps een mars sen zijn dan: Fanfare «Een- speelt om dan de apoteose zitter van de stedelijke kul- gebrek aan" voor de vereni- Beslissing die in unanimi- ^rasen®. Socia" van ieze muzikale hoogdag riiihoT-t niaiiQ CTincron initio, teit werd p-enomen Hner de hstische Fanfare «De Wase te bereiken m een gezamen- Werker» uit Beveren, Fan- lijke uitvoering. Die bestaat fare «Kunst en Vreugd» uit onder meer uit volgende - «Froh und Haas- Heiter» van Max Leeman, Excelsior in Renova Dinsdag 24 april om 20 u. dubbelkoncert van harmonie Excelsior in zaal Renova van het Gildenhuis. Paul Heynderickx dirigeert en Monica Klej-Smet prezenteert. De Wase Jeugdband Excelsior brengt in het eerste deel «Vaganten ouverture» van Ernest Majo, «Donkey Serenade» van Friml-Stothart-Hautvast en «Young Music Fantasy» van André Waignem. Na de pauze vertolkt harmonie Excelsior «Le Maréchal», een mars van Olivier Van Driessche, «Dichter en boer» (ouverture) van Franz von Suppé, «Arlequino» van Roland Cardon, «Les rencontres de Saint- Flour» van Werner Van Cleemput, «Sinatra in concert» in een arrangement van Jerry No wak en de mars «Marche Lorraine» van Louis Ganne. Voor dit dubbel- lentekoncert is de toegang gratis. Marshland City in Wijncentrale Zaterdag 28 april om 21 u. koneert door The Marshland City Jazzband in de Wijncentrale, Regentiestraat 67-69 in Sint-Niklaas. De band werd vorig jaar gevormd en groeide uit het initiatief «Jazz at the College» Met assistentie van The New Orleans Train Jazzband (trompettist Tony Peelman kwam bij de nieuwe band de bas bespelen) kreeg men flinke muzikale allure. De herhalingen in Lokeren werden ook bijgewoond door enkele jonge muzikanten uit Grembergen (zij vormen nu de Mardi Gras Jazzband). Voor de bezetting zorgen bij The Marshland City Jazzband: Peter Gosselin (trompet), Hugo Van den Broeck (trombone), Marcel Argeerts (klarinet-saxen), Alex Brok ken (piano-leader), Tony Peelman (bas), Patrick Smet (banjo) en Geert De Baer (drums). De thuishaven is de Wijncentrale in Sint-Niklaas, waar o.m. ook de Kuituurkring Baensland een onderkomen heeft gevonden. Gaudeamus in Sinaai Ook zaterdag; 28 april is, vanaf 20.15 u., wat te beleven in de deelgemeente Sinaai. Het plaatselijke kinderkoor Gaudeamus zingt dan in de sporthal liedjes van Emiel Hullebroeck. Ook de harmonie Sinte-Cecüia verleent haar medewerking en het mannenkoor Gaudeamus van Sinaai (dat thans tien jaar bestaat) schraagt het hele gebeuren. Harmonieën in de schouwburg Zondag 29 april wordt in Sint-Niklaas, stadsschouwburg, een aflevering van de provinciale muziektornooien geprezenteerd. In de voormiddag (9.45 u.) treden aan Kunst en Vreugd uit Beveren, De Kunstliefde uit Melsele, Sinte-Cecilia uit Belsele en Excelsior uit Sint-Niklaas. Na de noen (15.45 u.) wordt gekoncerteerd door Sint-Cecilia uit Rupelmonde, Eendracht maakt macht uit Steendorp en Recht door z 3 uit Temse. Mei muziekmaand Mei in de Wase hoofdstad op muzikaal gebied: topmaand alweer. Met op 4 mei in de schouwburg een Vivaldi-avond door het vernieuwd kamerorkest van de stad Sint-Niklaas, met op 11 mei het trio Stadler in een kamermuziekkoncert in de bibliotheek en vooral, op 26-27 mei, «Sint-Niklaas musiceert», een totaalhappe ning met deelname van al wat noten op zijn zang heeft In de harmonieuze en orkestrale stede.., (wv) «Netwerk» uit Aalsterse «Kultuurraad Netwerk-voorzitter Willy lijke Kulturele Raad en het listische kuituurwerking Geldhof stuurde naar voor- daarmede gepaard gaande kan worden gedaan. Beslissing die in urn turele raad Gilbert Claus en gingen stimulerende initia- teit werd genomen door de schepen van Kuituur Chris tieven. raad van beheer van Lievens-Borms volgend de niet-samenroeping Netwerk. ,r schrijven. sinds 16 maanden van de Uiteraard kan deze beslis- Koninklijke Fanfare drie «Met dit schrijven neemt algemene vergadering sing herzien worden mocht j®0ri aas" Netwerk ontslag als vereni- - het niet lLger energie blijken dat de Stedelijke donk Komnkhjke Haxmo- "Dorpsfanfare» van Roland ging lid vande Aalsterse willen pompen üi een d£d Kulturele Raad effektief f «Sint Cecolia» uit Kiel- Cardon en van dezelfde Stedelijke Kulturele Raad lichaam daar waar Netwerk zijn rol wil opnemen binnen 4!; "l^°pold- kompomst «Saint-Pol-sur- waarmede dan uiteraard dag na dag bewijst, en het socio-kulturele leven ook het ontslag gepaard zulks nu reeds drie jaar van de stad Aalst> gaat van de Netwerk-ver- zonder enige officiële Op zaterdag 28 april a.s. in sporthal te Sinaai Precies twee jaar zal het geleden zijn dat het Mannenkoor Gaudeamus van en te Sinaai zorgde voor een onvergetelij ke muziekavond ingevuld met koor- en massazang van de onvolprezen Armand Preudhomme in de aanwezigheid van de toondichter zelf. Meer dan 750 entoesiaste toehoor ders zongen zijn liederen over de «purperen hei» en de «stille Kempen» uit volle borst mee. De Sinaaise sporthal daverde op haar vesten. Op zaterdag 28 april met fenaars van het Vlaamse aanvang om 10.15 volkslied is hiermee, na een tegenwoordiger Johan steun, op louter vrijwilli- Velghe. De beweegredenen gersbasis zonder enig kom- voor dit bewust ontslag zijn mercieel doel, dat er wél meervoudig: daadwerkelijk aan kultuur- een protest tegen het spreiding, koördinatie tus- immobilisme van de Stede- sen verenigingen en plura- drecht, Drumband «Jong treden wordt geleid door di- Waasland» uit Melsele en rigent Andre Verstiggel. LH uiteraard Koninklijke Fan- staat opnieuw een zelfde ge- geleidelijke groei, zowel in beuren te wachten. Weerom getalsterkte als in niveau, in dezelfde sporthal. Zo mo- aan zijn tweede grote muzi- ge lijk met nog meer men- kale manifestatie toe. En sen, Deze keer draait het deze belooft zo mogelijk allemaal rondom de num- nog indrukwekkender en mer één zelf onder de toon- meeslepender te worden dichters van Vlaamse dan die gedenkwaardige volksliederen, Emiel Hulle- Preud'homme-avond in broeck. Hij die zijn volk 1982. niet alleen leerde zingen, Overigens, Armand Preu- Het belooft dus een onver getelijk muzikaal festijn te worden, dat tot ver buiten de Sinaaise grenzen weerklank zal vinden, en waarop beslist geen enkele Waaslander, die het Vlaam se lied een warm hart toe draagt, mag ontbreken. Toegangskaarten zijn te verkrijgen bij Jozef Van Daelé, Sinaaidorp 78 te 9190 Sinaai, of telefonisch te bestellen op nr. 03/ 772.44.35. Prijs: 100 frank. H.B. d'homme heeft formeel toe- indien zijn gezond- Zaterdag 28 april om 21.00 uur is The Lazy City N.O. Jazzband te gast in de Honky Tonk-bunker te Dender- monde. Na de Jeggpap en de Crescent City Dreamers is dit de derde jazzformatie die Dendermonde rijk is en meteen doet de Denderstede haar naam als jazzstad bij uitstek alle De band is nog vrij jong Sedert augustus van vorig jaar is de Lazy City N.O. Jazzband aktief. Een paar van de leden hadden vroe ger in het orkest van Rudi Richard hun sporen ver diend. Jean-Pierre Verhof- •stadt, die aan de basis ligt van de nieuwe jazzformatie, wist zich met een schare degelijke musici te omrin gen. Hij zelf is de drummer van de band. Peter Verhas is de klarinettist en hij speelt ook al to en piano. Franky Vander Stock is de saxofonist en Ronny De Wever zit achter de piano (ook alto). Trompettist van de formatie is Henk De Loo se en Rudy Aüdenaert is de banjoiét. Dan blijft er nog Cyriel Van Gucht die de bassist is. The Lazy City N O. Jazz band heeft sedert zijn be staan al een tiental optre dens achter de rug en ver scheen in feite bij de uitrei king van de Dendermondse persprijzen enkele weken geleden voor de eerste maal voor het eigen publiek. Het dient gezegd dat de band het toen biezonder goed deed en van de vele aanwe zigen aardig wat open doekjes kreeg. The Lazy City N.O. Jazz band heeft al een veertigtal nummers op zijn repertoire staan en daartoe behoren onder meer «Sheik of Ara- by», «Dardanella»«When you're smiling», «Kansas City», «St. Louis Blues», «Buona Sera» en zelfs een eigen kompositie van Rudy «Lazy City Blues». «In de hal van de galerij is de ontwerptekening opge hangen van een werk, uit gevoerd in het najaar van 1983, en enkele foto's die de evolutie ervan weergeven. Het werk is opgebouwd met twee tegengestelde mate rialen. Witte marmer: zowel de Tysische drager van het werk, als de ideële basis waarin alle gegevens vervat zijn om het geheel verder op te bouwen. Klei-aarde, die het werk op één ogen blik in haar uiteindelijke en materiële totaliteit heeft vervolledigd en getoond. Van dat ene ogenblik, en van de momenten die erop zijn gevolgd, blijft de herin nering die iedereen zich kan oproepen met wat rest en blijft de mogelijkheid, deze formele eenheid weer voor een ogenblik te her stellen. In de galerij zelf is een werk opgesteld, gekon- cipieerd naar aanleiding van deze ruimte.» Deze tekst begeleidt de wer ken van Philip Van Isacker in de Galerij van de Akade- mie, Kerkstraat 9 in Waas munster. Een ondersteunende ver klaring komt bij heden daagse kunst en dus ook bij de skulpturale ensembles van Van Isacker, vaak als een reddende engel. Alhoe wel de aan de basis liggen de uitleg nogal eens evident is, worden we bij het bekij ken van dit soort werken vlug met blindheid gesla gen, want kunst moet vol gens nog zo velèn noodza kelijk door een kadertje in gelijst zijn. De kunst van Van Isacker gaat dat perk te buiten. Het is niet noodzakelijk dat materialen waarmee kunst gemaakt wordt, kostbaar zijn of beladen met een tra ditie zoals olieverf. Alle ma teriaal is geschikt. Het ver nuft van de kunstenaar, de taak die het objekt moet vervullen en de ervaring die bij het publiek opge wekt moet worden zijn be palend voor wat hij met het materiaal gaat doen. Voor de realisatie in de GA gebruikte Philip Van Isa cker marmer en klei. Hij stelt ze in kontrasterende zin voor. Het aanvoelen van de materies is van funda menteel belang. Marmer, koel en robuust. Klei in een veel warmere tint en ver- maar het ook dééd zingen. Het gehele land reisde de man af, om in alle dorpen heid het enigszins toelaat, en steden als animator (zo te Sinaai aanwezig te zijn. noemen we dat vandaag) op Ook Anton Van Wilderode, te treden van volkse en die twee jaar geleden op de Vlaamse zang- en liederen- Preud'homme-avond één avonden. van de meest door het alge- Onuitputtelijk is de liede- hele entoesiasme renschat die hij kompo- ken toehoorders neerde en voor het nage- beloofd slacht bewaarde. Het meest bekend is ongetwijfeld «Tinneken van Heule» gankelijk; afbrokkelend, verpoederend of scheurend. Het vergaan van de klei kan gezien worden als het einde van het werk of als het ver volledigen ervan. De skulpturen zijn niet 'af op een bepaald moment. Elk ogenblik bijna trans formeren ze onder invloed van wind en regen of door de krimpfaktor van de klei. Uiteindelijk worden ze tot afbraak, en het aspekt tijd vervaagt. Enkel de ruimte lijkheid blijft. De galerij is geopend op 21 en 22 april, zaterdag van 14 tot 17 u. en zondag van 10 tot 17 u. (k.l.) verbij» (Zuid-Afrikaans) i natuurlijk «De Gilde viert». op deze Hullebroeckavond de ope ningstoespraak te houden. Verlenen hun medewer- maar talloos zijn ook zijn king aan deze luisterrijke studentenliederen zoals avond- het tot een 60-tal «Die studentenjare gaan leden versterkt Kinderkoor ------ Gaudeamus van Sinaai, dat u zal verrassen met enkele solo-liederen verfrissende Hullebroeck- schreef Emiel Hullebroeck, kinderliedjes, en de Ko- die menigmaal door onze ninklijke Harmonie Sint moeders aan baby's wiegje Cecilia, eveneens van Si- werden gezongen of geneu- naai, die zal instaan voor ried: denk maar aan «Moe- enkele gesmaakte harmoni- derke alleen» en «E huis». De mooiste en bekendste roeckmelodieën. De koor liederen zullen, op de zang en de vrij talrijke so- gepaste wijze voorbereid en listen van het Mannenkoor uitgewerkt, ten gehore Gaudeamus zullen tot slot worden gebracht in de instrumentaal begeleid en ondersteund worden door pianist Peter Foubert en een 9-koppig instrumen- ing berust volledig bij het taal ensemble met een aan- Mannenkoor Gaudeamus gepaste bezetting van dege- van Sinaai, dat dit jaar ziyi lijke rasmuzikanten (Weet sporthal te Sinaai op zater dag 28 april om 20.15 uur. De organisatie en uitvoer- Benny Neyman te Moerzeke De inwoners van de Boon-, Hamme- en Pr. Poppestraat en Pompelhoek hebben voor 1984, Benny Neyman en zijn orkest naar Moerzeke uitgenodigd, voor hun jaar lijkse wijkkermi8 in hun verwarmde feesttent. Het optreden van Benny Ney man is voorzien op zater dag 12 mei te 20 uur. Men kan hiervoor reeds kaarten verkrijgen bij de be stuursleden, in voorver koop aan 150 fr De toe gang bedraagt normaal 180 fr. Bestuursleden Claessens Jean, Hamme- straat 26, tel. 052/47.36.18 Van Riet Emiel, Boonstraat 15, tel. 052/47.32,53 Heirman Gaston, Pompei- hoek 15, tel. 052/47.25.01 Van Mol Frangois, Hamme- straat 58, tel. 052/47.35,50 Van den Eede Jozef, Ham- mestraat 13, tel. 052/ 47.01 92 Raemdonck Arthur, Pr. Poppestraat 32 Saeren8 Emiel, Pr. Poppe straat 38, tel. 052/47.65.71 De Glippeleir André, Pom- pelhoekstraat 5 Willaert Cesar, Pompelhoek 10-jarig bestaan viert, dynamische groep over tuigde liefhebbers en beoe- u nog wel, op de Preu d'homme-avond waren z nog maar met z'n vieren!) 27. (bd)

De Voorpost | 1984 | | pagina 26