IC I I C Het loon dat ze verdienen 0 Bibbergeld In de slotminuut De grote ontgoochelini Weinig kans te Hasselt! BNFLW Sektor Stekene organizeert individuele kampioenschappen SPORTKRING - SPROKKELS - Een schot in de roos voor Harry Binnenkort Europees kampioenschap boogschieten 30 - 20.4.1984 De Voorpost VOETBAL 1° Nationale 2° Nationale RWDM-BEVEREN 2-0 Nadat leider Beveren al eerder tegen de laatste uit de rangschikking verloor konden de Waaslanders zondag ook weer niet voorbij staartploeg Molenbeek. Maar waar geel-blauw tegen Gent en tegen Beringen wellicht een punt had kunnen wettigen was er aan de overwinning van de Brusselaars niet te tornen. Beveren speelde weer ontzet tend zwak, erg behoudend en nooit zoals het een leiders- ploeg eigenlijk past. Molenbeek daarentegen toonde een erg frisse, jonge ploeg en leek aanvankelijk grote buur Anderlecht gelukkig te zullen maken. Op Waterschei liep het voor paars-wit echter ook verkeerd zodat ondanks alles Beveren toch alleen op kop van deze eigenaardige kompetitie blijft. diend. Vlak na de rust kwam Mo lenbeek nog sterker opzetten en het geluk dat de Waaslan ders de eerste periode nog ge diend had bleef nu weg. Na amper vijf minuten bracht Alain Cneudt de bal bij Rae ven die keihard binnentrapte. Beveren was aangeslagen en in die stemming brachten de Wa- se voetballers er echt niets meer van terecht. Schönberger werd door zijn medemaats niet meer gevonden, opsporing verzocht, en wannere de bal .dan toch eens in het doelge bied van Molenbeek viel was er niemand die daar wat zin nigs kon mee doen. Raeven kreeg even na het uur de kans Beveren definitief in het ver lies te spelen. Erg opportuun maakte hij zijn tweede goal, opnieuw na vrijschop van Cneudt, via het lichaam van doelman De Wilde. SK SINT-NIKLAAS - WUÜSTWEZEL 1 -0 thuisploeg en daar kon de niet Wat er zondagmiddag opgevoerd werd aan de Watermolenstraat was geenszins voor hartlijders en evenmin voor de totaal fitte Vandenhende ook echte liefhebbers van goed voetbal. De toekomstige kampioenen speelden immers slechts één kwartiertje op echt niveau niks aan veranderen. Bij dit en lieten zich nadien meeslepen in het ondermaatse spel van de tegenstanders. Gelukkig genoeg was toen reeds de alles viel wel op dat het mid- Met twee ploegen in het veld die de "punten aardig konden gebruiken, werd een boeiende wedstrijd verwacht. Beveren kon misschien zijn aureool ein delijk opnieuw wat glans mee geven en onmiddellijk bleek dat RWD Molenbeek bereid was de wedstrijd mee te spe len. Een vrij spoedig was het alleen nog Molenbeek dat het spel maakte. Er werd van Brusselse zijde aardig gekom- bineerd en de jonge spelers toonden een opmerkelijke konditie. Beveren speelde lui en wei nig inventief. De beste kansen waren dan ook voor de thuis- spelers die met Cneudt een aardige trapspecialist in hun midden hadden en met Roger Raeven ook al onfortuinlijk op de taak besloten. Beveren voelde nattigheid en niemand speelde op peil. Paul Theunis was wel erg energiek en zijn storend gedrag werd terecht door scheidsrechter Cocaiko met een boeking bestraft. De 0-0 bij de rust kon alleen de Waaslanders bevredigen: RWDM had veel beter ver- Pas toen, maar het was wer kelijk te laat, begon Beveren aan de gevolgen van dat lelijk mistasten te denken. De Waas landers gingen wat ordelijker en vooral met meer samen hang spelen. En ze kregen kansen. Erg goeie kansen zelfs. Eerst spatte de kopbal van Albert - de enige Wase voorspeler die wat gevaar voor het doel van Dieltjens kon brengen - tegen de dwarslig ger en schoot Theunis tegen de languitvallende Molenbeekse doelman. Beveren maakte meer tempo en de thuisploeg kwam toch nog in gevaar. Tien minuten voor tijd zag iedereen trouwens Beveren de aanslui tingstreffer al maken, maar Theunis trapte de strafschop onhandig in de handen van Dieltjens. Toen bleek dat de nederlaag voor Beveren opnieuw onaf wendbaar was al bleven de leiders nu wel het gevaarlijkst. Schönberger eiste opnieuw de aandacht op maar zijn schoten missen duidelijk de kracht van weleer en Ronny Martens toonde even voor affluiten nog eens duidelijk de zwakte van het huidige Beveren toen hij alleen voor het open doel hoog in de tribunes besloot. Molenbeek won dus ver diend de wedstrijd die de Brus selaars toch nog wat hoop in de degradatiestrijd moest geven. Beveren presteerde onnoem lijk zwak en het blijft zeer de vraag of trainer Braems zijn manschappen tot beter voetbal kan bewegen. «Ik begrijp het ook niet. Waarom durven de spelers het spel niet meer maken. Tegen de laatste uit de rangschikking zou de leidersploeg toch meer moeten durven. Ik heb voor tdurend de ploeg naar voor gejaagd. Maar het hielp echt weinig. Het moet natuurlijk op het veld zelf gebeuren.» (Hugo Aerts) voorsprong een feit en werd het enkel wachten tot de volle speeltijd om was. In de opstelling keerde tot ieders verbazing wel Vandenhende terug, nadat deze spits enkele weken nogal wat last had gekend van een Diestse blessure. Ook Jan Simoen bleek startklaar alhoewel tot kort voor de aftrap daar nogal wat twyfel over bestond. Dat impliceerde meteen dat De Daele op de bank bleef en Jef Beirinckx zijn stek in de defensie behield. Verder was Luk Bevers geschorst wat een licht gewijzigd middenveld veroorzaakte. 3» Nationale SC MENEN-EENDRACHT ZELE 1 -1 Een verdienstelijk Eendracht heeft slechts in de slotmi nuut een logische puntendeling kunnen bewerken. Net zoals de vorige week was Filip Plaetinck de suksesvolle schutter. Ook by deze treffer was er heel wat diskussie maar ref Vermeersch valideerde het doelpunt, zodat de bezoekers op de valreep langszy kwamen. In deze wed strijd is nogmaals het gebrek aan opportunisme bij de Zeienaars tot uiting gekomen. Begrijpelijk dat trainer Pfaff voor het volgend seizoen versterking in de vuurlinie als eis heeft gesteld. Met Toon Pfaff in de basis ten nadele van de vorige week zwakke Theo Bordui, speelden de gasten goed in het begin. Jan Pieters kreeg bij een mis verstand tussen de Meense de fensie en doelman Sanders een unieke kans aangeboden maar de Zeelse spits verkeek zich op de bal. Pieters zou zijn in een volgende faze duidelijk in een off-day blijken toen hij na een dieptepas van Peersman alleen voor Sanders opdook. Ook de ze kans knalde hij over de dwarsligger. Een misser van Filip Plaetinck zou het doel punt van de thuisploeg inlei den. De Bevere nam de kans met beide handen aan en schoot de openingstreffer voorbij Van Puyvelde. Na de pauze gaf Pfaff een nieuwe kans aan Bordui en die integreerde zich vrij goed in de wedstrijd. Het offensief inge stelde Eendracht bestookte de zwakke thuisdefensie tot Post met een lange voorzet Pieters in de ruimte stuurde. Hij werd van zijn benen gelopen en de scheidsrechter kende de zwaarste sanktie toe. Mare De Brabander vorige zondag suk- sesrijk vanop de penaltystip schoot de bal in de armen van doelman Sanders! De gasten bleven ondanks deze tegenvaller het gelijkstel lend doelpunt najagen wat aan Menen de gelegenheid gaf om soms gevaarlijk tegen te sto ten. Pfaff verving de lichtge wonde Geens door Ronny Steeman en gaf hem de op dracht mee in de spits te ope reren. Kort voor het einde had Van Puyvelde een knappe save in petto op een geweldige vrije trap van Verschueren. Zo ont snapten de bezoekers aan de 2- 0. In de laatste minuut ge schiedde gerechtigheid. John Christiaens gooide in tot bij Plaetinck, die het leder door- kopte naar Steeman. Via een omhaal belandde de bal in het pak waar Pieters de bal nog bewerkte en Plaetinck kon uit halen. Eendrachtvoorstopper maakte zijn foutje goed tot jolijt van de Zeelse kolonie. (Joost Arens) Eendracht Aalst dat niets meer te winnen of te verliezen heeft in de naar zijn einde lopende kompetitie, gaat zon dag a.s. op bezoek bij Hasselt. Voor Aalst een zware dobber vermits de Limburgers blijven mikken op een plaats in de eindronde. Op papier mag Eendracht als de verliezende partij ge boekt worden, maar rekening houdende met het feit dat de Ajuinen op verplaatsing steeds hun beste prestaties weggeven, zit er misschien wel iets meer in dan een verliespost. Trou wens, Aalst is zijn aanhang een daverende revanche schuldig. Na de povere verrichting tegen Boom, een nederlaag die heel wat vraagtekens heeft doen rij zen in de supportersklan. Bij het uittikken van deze voorbeschouwing konden de verantwoordeijken ons nog geen vaste opstelling doorsei nen. Wel was er een onder houd tussen trainer Borremans en voorzitter Matthijs om alle verdere misverstanden om trent de opstelling van het eer ste elftal weg te ruimen. Een dracht Aalst haspelde onder tussen ook een testwedstrijd af op Lede met de bedoeling en kele nieuwe elementen aan een proef te onderwerpen. Ve len zijn geroepen, maar weinig uitverkoren. In dat verband kunnen we stellen dat een drietal kandida ten lukten in hun eerste schif- tingsproef, namelijk een Za ïrese student, een jong ele ment van Scup Jette en Moock van Denderleeuw. Het is bo vendien een publiek geheim dat Eendracht blijft azen op de Leedse spelers Droessaert en Roland De Winne. Die prijken bovenaan op het verlanglijstje van voorzitter Matthijs. Het blijft natuurlijk afwachten of Lede bereid zal gevonden wor den om die sterspelers van de hand te doen. Het wordt dus wikken en wegen op het finan ciële vlak. (abl) BOOGSCHIETEN Voor de sektor Stekene van de Belgische Nederlandstalige Fe deratie der Liggende Wip- schutters (BNFLW) wordt het een drukke én belangrijke tijd. Het bestuur van de sektor doet dan ook een oproep tot alle klubleidcrs en verantwoorde lijken vande aangesloten klubs, d^t zij hun leden tijdig zouden verwittigen en aanzet ten tot deelname aan de ver schillende aktiviteiten waar voor ze in aanm erking komen, zijnde de ver schillende individuele titel- kampen in de lokalen der win naars van vorig jaar. Individuele kampen Voor de jeugdschutters zijn er twee titels te behalen. De ka- detten mannelijke en vrou welijke leden geboren vanaf 11.1971 strijden voor hun kampioenstitel op zaterdag morgen 21 april om 10 u. in Toon Pfaff principieel akkoord metE. Zele Na een gesprek met het Een- drachtbestuur heeft Toon Pfaff zich akkoord verklaard om ook volgend seizoen' als trainer te fungeren bij de derdeklasser. Vooraleer de overeenkomst te tekenen wil Pfaff zijn wensen verwezenlijkt zien. Hij sugge reerde de aankoop van twee spit sen om de Zeelse aanval volgend seizoen enige allure te bezorgen. Een standpunt dat door het be stuur werd gedeeld, zodat druk zal uitgekeken worden naar de nodige versterking. (a.j.z.) lokaal «De Klinge Grens», Klingedorp 109 te De Klinge. De juniores mannelijke en vrouwelijke leden geboren tus sen 1.1.1968 en 31.12.70 kampen voor hun titel op za terdagmorgen 21 april om 11 u. in «De Klinge Grens», Klin gedorp 109 te De Klinge. De dames-schutters vrou welijke leden geboren tussen 1.1. '24 en 31.12.'67 kampen voor de titel op zaterdagavond 21 april om 20 u. in «De Klinge Grens»,. Hier dient te worden opgemerkt dat de dames, ge boren voor 1.1.'24 samen met de «Plus-60-tiger» schieten. Aan alle jeugdschutters zullen ook nu weer mooie leesboeken en een versnapering worden uitgereikt. Aan de dames zul len natuurlijk snoepjes en der gelijke worden uitgedeeld. Trouwens, naast de strijd om de titel «Dameskampioene van de sektor» groeit deze kamp telkens uit tot een toffe avond. Dus... dames op post! Zondag morgen 29 april om 9.30 u. wordt dan in lokaal «Willem Teil» te Koewacht 74 Stekene de titel van «koning der konin gen» in kompetitie gesteld. Daarvoor worden al dc rege rende koningen of koningin nen van het lopende jaar (één per klub) verwacht GREMAR De eerste man die we in de kleedkamer aantroffen was Danny Vandenhende. Hi] kon ons meteen vertellen dat zijn blessure gelukkig meeviel en dat hij mits een inspuiting wel de resterende 180 kompetitieminuten zou kunnen vol ma ken. Zijn enkelgewricht was immers licht geraakt maar veroorzaakte niet te veel last. Ook Gino Nijs zag er tevreden uit na de moeizaam verworven puntjes, hij bevestigde dat het de jongste weken keihard zwoegen was en dat hij reikhalzend uitziet naar het slot van de kompetitie. Aanvoerder Georges Leekens gaf in korte bewoordingen uiting aan de algemene stemming. «Nu nog een puntje inpikken in Overpelt, en het karwei is af!». Voor ons en voor iedereen was de meest opvallende Sportkringer natuurlijk Diederik Stickens, de man die op een bijzonder moeilijk moment in de ploeg kwam voor de ontgoochelende Rob Tervoort en sindsdien al enkele pun tjes heeft gewonnen voor zijn ploeg. Dat is toch de job van een keeperzei de schoonzoon van «Appel» Janssens, «men moet alleszins bij dergelijke fasen een pak geluk hebben, maar het is anderzijds wel zo dat het geschonken vertrouwen me heel sterk doet spelen.» Wat er ook van zij, den Die had tot tweemaal toe schitterende parades in huis bij het schot van Van den Ent en de kopbal van Verbruggen en dat waren achteraf beschouwd wel erg kruciale momen ten in de wedstrijd. De traditionele trainersbabbel met Leon Noliet maakte ons niet veel wijzer. Leon maakte alleen bekend dat er waarschijnlijk beroep zou aangetekend worden tegen de schorsing van Jan Simoen om geen onnodige risiko's te lopen. Inmiddels is ook dat laatste achterhaald want gebleken is dat Bruggeling een kwaadaardige spierverrek- king heeft en sowieso buitenspel staat voor de resterende matchen. Natuurlijk gaf ook de Sint-Niklase mentor aan dat in het eerste halfuur de match reeds moest beslist zijn maar dat Truyens en De Daele niet te missen kansen onbenut lieten. Voor de volgende bijna zekere geruststellende ver plaatsing naar Overpelt zal alleszins Lacroix - het voor gaande in rekening genomen - in de spits blijven samen met Vandenhende. Luk Bevers zal ook terugkeren, maar wie er samen met De Daele op de bank zal zitten, wou de Antwerpenaar nog niet kwijt. Hoe hel ook zij, zondag op Pasen dus kan Sportkring Sint-Niklaas voor het eerst sinds 1946 terug eersteklasser zijn!! (M.N.) denveld van blauw-geel deer lijk faalde en mannen als Truyens en vooral Noê pres teerden duidelijk ondermaats. Toch slaagden de jongens van trainer Hulshoff er niet in een Het beginkwartjer was zon- knalde Vanaf dan kwamen dc èS Se. ™ar"'ov"nSngen demieer van goede kwall en, grensmanncn enkele keren op- haa|dc b k Milbouw8dc In de derde mmnut legde Van- zetten door middel van »,,,- „otities. Dat verliep ,n de 7fcte denhende knap voor doel waar schoppen en bij zulk een gele- minuu, voor d(_ zoïeds,e tccr geen enkele ploegmakker bij genheid raakte Van den Ent dj, sej70en fen nadl>.p van het leder kon^ Vervolgens dicht bij de gelijkmaker. Het DLny Vandenhende de ge schoot Truyens hoog over na- schot van de Nederlander volgen waren een boekinc dat Simoen een eenter van strandde echter legen de val- so<?r de wims.wezelnaar en rechts miste. Ook Peter Van lende Stickens. Aan de over- cen blessure voor dc sj N Wambeke het zich ten gunste zijde kwam De Daele iets te klase lieveU De ]nb opmerken maar zijn verre op- kort om een aangeven van Lodewijckk bracht dan toch Vandenhende af te ronden. nog enigc ontspannlng maa, Het allereerste gevaar in de geen gevaar meer Hel beiang- tweede periode loog er anders rijkstd de twec verJ_ mars en afrondende schuiver werd door keeper Vander Meulen goed weggeduikeld. In de achtste minuut begon Nijs met het leder te stoeien binnen de backzone van de gasten en werd neergelegd doon bezoe ker Leo Bevers. Scheidsrech ter Picard was resoluut in zijn beslissing: penalty. Voor Si moen natuurlijk een unieke kans om nummer 27 van dit seizoen keihard in te knallen. Nog enkele minuten liet Sportkring een gedegen voet bal zien dat echter met de tijd verbleekte. Zo noteerden we een goeie kans in de 13de mi nuut voor Truyens. Fred schoot vanuit schuine positie in, het leder werd door de Wuustwezelse doelman weg geslagen en Donckers ontzette op de doellijn. In de 17de minuut verdween Simoen, die te veel last ondervond van zijn vroegere wonde, van het veld en draafde De Daele op. Dat alles veroorzaakte een hele verhuis met Eric Lacroix als tweede spits en De Daele over- links in het middenveld, Truyens moest het dan maar op rechts klaren. Na een gekraakt schot van Lacroix luwde de lokale aan valslust zienderogen en was het lange tijd wachten vooral eer Lacroix en Truyens nog eens een goeie aktie in mekaar timmerden, die uiteindelijk richting Vandenhende raakte. Danny leverde een schot dat via een gastvoet in hoekschop liep. In de 34ste minuut speel de Vandenhende zich aan de rechterflank keurig vrij en schoof voorlangs waar Van Wambeke onbegrijpelijk miste en Nijs uiteindelijk hoog over ook niet om: een voorzet van rijkste, de twee puntjes vero- veren, kwam dus toch voor Van den Ent belandde bij Ver- mekaar zoda( de champagnc. bruggen en diens kopstoot nc5se„ nlI wcl aeker a|KA dc werd door Stickens met een kod„ fantastische reflex afgeweerd. De malaise hield aan bij de (m.n.) St.-Niklaas - Wuustwezel: Danny Vandenhende wipt niet hoog genoeg om de doelman te bedreigen. dw) St.-Niklaas - Wuustwezel: Een gevaarlijke rush van invaller Utdewijkx. (dw) E. AALST-BOOM 0-2 Na een serie fraaie prestaties stond Eendracht Aalst vorige zondag tegenover een van de zwakke broertjes van de reeks, in casu Boom. Het werd een ontgoocheling. Het team was op bevel van voorzitter Matthijs fel verjongd. Trainer Borremans kan ophoepelen met zijn eigen visie, zo kwam het ons ter ore. Horvat werd in het doel vervangen door Hans Van Wilderode, terwijl Piron moest invallen voor dc zieke Limpens (zondagmorgen slachtoffer van een sinusitis). Daarbij weet iedereen ook dat Jef Cornelis wandelen gestuurd werd, dat Vermeulen de bons kreeg en dat we op de bank de namen kregen van een Arijs en een Van den Bergh. Het valt dan ook gemakkelijk te begrijpen dat er bij de Eendrachtaanhang wrevel was ontstaan in de trant van «het is ongehoord om hier een paar honderd frank neer te dokken om naar een reserventeam te komen kijken». plaatst nadat Muylaert een schuiver van Van der Stappen hoog in het eigen dak had gekatapulteerd. Nu deed Aalst er eindelijk wat aan en het kon een duidelijk veldoverwichl af dwingen, De ajuinen vonden echter geen gaatje in de Boom- se defensie en op verre schoten toonde doelman Herwig van Recth dat hij uit het goede hout is gesneden. Boom groeide dus de volle pot mee en deed in het kader van de operatie redding een gouden zaak. Het gehalveerd Aalst ontgoochelde ons zeer, en we twijfelen er ten sterkste aan of er tussen het jonge spelerspotcnticel nu werkelijk «witte merels» zitten. Hoe dan ook, vanwege het nieuwe dag elijks bestuur van Eendracht Aalst kregen we de verzeke ring dat de optie van volgende kernspelers werd gelicht: Mil- ko Deryck (van Licdckerke), Gerard Deroy (van Ander lecht) en Moerman (van Asper). Helemaal ongelijk had de man met de pet het zeker niet. Tijdens de eerste helft bracht Eendracht er inderdaad abso luut niets van terecht. Men voelde duidelijk op het mid denveld de afwezigheid van Limpens. Het bleef bij ongeor dend voetbal. Boom speelde ook niet direkt volgens de re gels van de kunst, maar had wel enorm veel inzet. De be zoekers streden voor iedere bal en probeerden vooral de kwieke spits Van der Stappen aan te spelen. Een gevaarlijk mannetje, die Boomse num mer elf! Milko Derijck was trouwens «verplicht» om hem in de grond te boren, nadat hij behendig rond hem was ge draaid. Een logische straf schop en een klusje dat keurig werd geklaard door Vanbe- ginne. Aalst moest dus na de kam pwisseling wat ondernemen om die achterstand te over bruggen, maar het werd na tien minuten op een 0-2 ge- De afwezigheid van voorzit ter Jules Matthys op de wed strijden van het tanionteam wordt veroorzaakt door zijn prospektiewerk. Volgens 'een mededeling aan de pers is hij druk op zoek naar een ideale spits. Naar verluidt zou het nieuw dagelijks bestuur ook een klasscdoelman willen aan trekken om Horvat te vervan gen. Zijn naam werd evenwel nog niet vrijgegeven, maar achter de schermen werd de naam Bogaerts gefluisterd. Hij komt van La Louvière en zou volgend seizoen over een vrije transfer beschikken. Voorzit ter Matthys is een kategoriek man inzake de samenstelling van dc nieuwe kern. Het vol gend seizoen wenst hij een jon ge, talentrijke ploeg samen te stellen en de «dure» vogels uit dc Eendrachtmuit te weren. Dat heeft dan weeral wat te zien met de financiële sanering van de klub. (A. Block) Harry De Roos, op Aalst geen onbekende vermits hij enkele jaren geleden nog deel uitmaakte van het Eendrachtteam. die nu nog trainer is te Boom, was na de 0-2 zege in het P. Cornelisstadion een overgelukkig man. «We brachten hier vandaag wel geen wondervoetbal. maar de inzet was er. Een wedstrijd die helemaal lag in mijn geloof op de redding. Mijn jongens hebben er keihard voor gewerkt. Nadat ze eerst in zak en as zaten halverwege de kompetitie en thans plukken zij de vruchten van die voorbeeldige samenwerking». Toen we even de inbreng van doelman Herwig Van Reeth hadden r.ngestipt zei Harry: «Herwig moest na het ver dwijnen van een vedette als Kerremans, een zware erfenis overnemen. Hij heeft dat wonderwel opgelost, met veel lef. Vandaag tegen Aalst was hij onklopbaar op hoge ballen, speelde zeer gekoncentreerd en met veel gezag. Een prach tig element in de rijke traditie van Boom op het gebied van de klassedoelmannen De Aalsterse oefenmeester J. P. Borremans van zijn kant leek ons diep ontgoocheld. «Ik vind het ongehoord dat men mij een ploeg voor de voeten gooit, die helemaal niet dooi mij was opgesteld. Als ze willen geloven in een waterkansje om te kunnen deelnemen aan de eindronde en dat zat er tot zondag nog in, dan mogen ze mij geen elftal opdringen waarmee de kansen de nek omgedraaid worden. Ik ben zeker niet tegen verjonging, maar in deze omstandigheden vond ik dat uit mekaar halen van een team dat het de jongste weken toch waarmaakte, uiterst ongepast. (abl) BOOGSCHIETEN Het bestuur van de sektor Ste kene van de Belgische Neder landstalige Federatie voor Lig gende Wipschutters (BNFLW) deelt mee dat dc leden schut ters, die wensen deel te nemen aan het Europese schuttcrs- kampioenschap dat dit jaar te Leuven wordt georganiseerd, de kans en gelegenheid krijgen geboden om de verplaatsing naar Leuven te maken met cen autocar die wordt ingelegd door de sektor. De geïnteresseerden kunnen daarvoor inschrijven bij rille bestuursleden van dc sektor. mits voorafbetaling van 60 Ir. De totale kostprijs voor deze verplaatsing per bus bedraagt 160 ofwel 180 fr. De juiste prijs zal afhangen van het aantal schutters of supporters die dc verplaatsing per bus nice zal maken. Wel wordt er op gedrukt om tijdig in te schrijven: de plaat sen zijn beperkt. (gremar)

De Voorpost | 1984 | | pagina 30