I Pardaf Kruibeke kampioen bij de dames, Vitesse bij de heren Adec Baasrode wint de beker bij de juniors >rÊm De 5e Beker van de Rozenstreek 83-84 VC Juvenes heeft twee kansen op vier voor promotie SMASH INFO 36 - 20.4.1984 - De Voorpost VOLLEYBAL BEKER VAN OOST-VLAANDEREN: Volleybal, Vitesse - Rapid: Bauwens (V) slaat gewoon ei het blok van de Sint-Niklazenaars. (dw) viel. Op geen enkel ogenblik van de wedstrijd was er enige twijfel aan de uitslag van deze ontmoeting. In elk geval mo gen de Adecjongens terugblik ken op een sterke prestatie. I Speciaal te noteren valt en daar waren alle begeleiders het roerend over eens, dat Kris Joos dit jaar een sterke voor uitgang in het volleybalspel heeft geboekt, i Vérder nog het opmerkelijke I werk van Jan Dooms in de verdediging, alsook van Guy De Mulder in blok en Geert I De Mulder in het verdelings- 8 werk. J De kalender voor de volgende I wedstrijden in de finale voor I de* Beker van België en het kampioenschap van België i zijn: op 29 april Beker van België te Hoboken en op 6 mei I kampioenschap van België te Heuen (Limburg). Wij wensen. coach en trainer Dirk Nobels veel sukses met zijn ploeg in I beide wedstrijden, en hopen dat ze met beide trofeëen naar Baasrode komen. Wij vermel- den nog de samenstelling van I de ploeg: Guy De Mulder, Stefan Ver- heyen, Johan Van Nieuwenho- ve, Chris Joos (allen eerste- Damesvolleybal: Pardaf Kruibeke won glansrijk de beker van Oost-Vlaanderen. (gvw) Handbal: Vitesse Kruibeke won met dit team. (dw) JUNIORS: ADEC BAASRODE- UNIC HERZELE3-0 15-7, 15-7, 15-10. Op zaterdag 14 april 1984 had de wedstrijd plaats voor de titel in de jeugdreeksen van de provincie Oost-Vlaanderen. Dit tussen Adec Baasrode en Unie Herzele, beiden winnaar in hun reeksen. De tegenstan der was voor Adec een grote onbekende, want Herzele had den ze nog nooit ontmoet. In de eerste set werd al snel duidelijk dat de Adecjongens een goeie kans maakten om deze titelstrijd te winnen. De eerste setstanden maken dit immers volkomen duidelijk. Baasrode kreeg de opslag en liep uit van 3-0 naar 5-0, later 7-1, 9-2 en 11-3. Hierop ver flauwde Adec een beetje en Herzele kwam terug tot 12-7, waarna de Adecjongens nog eens uithaalden en de set afslo ten met een 15-7. In deze set viel het knappe spel van Kris Joos op, die al zijn pogingen in de aanval gelukt zag. Goeie prestatie van Stefan Verheyen in repeptie en blok, en van Johan Van Nieuwenho- ve in het passwerk. In de eer ste set voerde coach Nobels één verandering door: Guy De Muider werd vervangen door Christof Cardon, die bewees een degelijk wisselspeler te zijn. De tweede set was een heruit gave van de eerste. Met tus senstanden als 4-0, 8-0, 10-1, 11-4 cn via 14-5 uiteindelijk 15- 7, was ook deze set vlug be slecht in het voordeel van de Adecjongens. Het weze aangestipt dat de hele ploeg uitstekend spel ver toonde, en in de eerste twee sets werd hun tegenstander geen schijn van kans gegeven. De derde set begon voor de Adecjongens uitstekend: tus senstanden als 5-0 en 8-0 be wijzen dit overduidelijk. Op dat ogenblik scheen het echter wat te gemakkelijk te gaan, want de Adecjongens raakten enigszins uit hun kon- centratie, waardoor Herzele terugkwam tot 8-7. De jongens van Unie Herzele kwamen in deze set voor het eerst op voorsprong, namelijk 9-10. Het bleek later ook de enige keer te zijn, want de Adecjon gens sloegen gevat terug en wisten ook deze set binnen te halen, via 12-10 en uiteindelijk 5-10. Tijdens de tweede set werd wisselspeler Christof Cardon nog tweemaal ingebracht, ach tereenvolgens in de plaats van Geert en van Guy De Mulder. Christof kweet zich telkens op een voortreffelijke manier van zijn taak. Al bij al een finale die er eigenlijk geen was, door het feit dat de tegenstand voor de Adecjongens te flauw uit- Volleybal, Vitesse - Rapid: De Roeck vangt helemaal alleen de smash van Heyninck op. (dw) plaatsballen het spel van Ste- kene te ontwrichten. Nadat hierdoor enkele punten teloor waren gegaan, herschikten de Stekense meisjes hun verdedi ging en Pardaf was er aan voor de moeite. De vijfde set en tevens de beslissende fase was er op nieuw een van uitstekende ma kelij. Stekene plaatste Pardaf op een 6/5. De bezoekers zorg den voor twee punten: 6/7, wat gevolgd werd door twee mag nifieke punten geskoord door Stekene: 8/7. Na de kampwis seling zorgde Stekene via de opslag voor 9/7. Een vergissing in het Pardafkamp de spel- verdeelster speelde een bal naar een onbemande plaats zo dat de bal op de grond viel bezorgt de Stekense dames een welgekomen punt. Dit ge schenk. een waar geschenk bracht de stand op 10-7. Ieder een dacht dat de wedstrijd ge speeld was. Beide teams zorg den voor bijkomende punten en via 10/8 werd het 13/9. Op dat ogenblik sloeg An Moens vijfmaal na elkaar de bal in het zogenaamde 'straatje' en zo voegde zij vijf punten toe aan het skorebord: 13/14. De Pardafmeisjes hadden ge noeg aan één setbal om de wedstrijd te beslechten in hun voordeel. 13/15. De wedstrijd verliep heel sportief. Stekene was een sportieve verliezer, die in Pardaf Kruibeke de ver diende overwinnaar erkende. Na de wedstrijd zijn beide ploegen zusterlijk blijven na kaarten over de wedstrijd. De meisjes hebben het behalen van de beker meegevierd met hun tegenstander. De toe schouwers hebben werkelijk genoten van deze topwed- den beide 1/2 finales, de troos- en het is dankzij Kris Van Opnieuw werd er nu voor ie- strijd. ting en de finale gespeeld van Cauwenberghe en Hans Van der punt gestreden en op 14/ De volgende speelsters ver- de 5' Beker van de Rozen- Aerschot, dat Snuffel het ou- 10, via een 10/10 en 12/10, had zorgden deze spektakelwed- streek. der Bazel eronder kon Mariakerke niet minder dan Het uur van de waarheid was houden. acht setballen nodig om de aangebroken voor de beker- In de derde set werd Bazel op deelzege binnen te halmen. In houder Drongen en de uitda- een 1/11 achterstand geplaatst, de vierde set ging Bazel fysiek gers VCMC Mariakerke, Snuf- Maar een nooit versagend Ba- ten onder, na gelijke tred gc- fel Grembergen (dat voor het zei kwam puntje per puntje --1—1~ tweede opeenvolgend seizoen terug. Snuffel, dat de zaak wou de trofee voor «Het beste forceren, raakte de kluts kwijt. missen van Kapitein Michiel- sen. Deze Michielsen was met de nationale Politie ploeg naar Finland afgereisd. De eerste set werd door Vites se Kruibeke probleemloos af gewerkt. Rapid St.-Niklaas werd op een 2/9 geplaatst. Aan de prachtige aanvalskombina- tie van Vitesse kon Rapid geen einde maken. De aanvallers van de inrichtende ploeg, kon den het aanvalswerk telkens netjes afwerken, omdat ze geen blok op hun weg vonden. Zelfs tijdens de wedstrijd speelde Rapid loom en bars lecht. De motor van de Rapid- ploeg, Kurt Heyndrickx, waar rond alles zou moeten draaien, haperde. Door deze tegenslag zag de coach De Braekeleer zich genoodzaakt hem te ver vangen. Deze wissel had geen gunstig resultaat, want de an dere spelers van Rapid liepen er eveneens bij, zlsof het hen niet betrof. Een zwak Rapid, dat zijn spel niet kon opdrin gen aan een kollektief sterk Vitesse Kruibeke, waar Pee tere de beste man op het ter rein was, ontgoochelde sterk. Voor de ploeg van Vitesse be tekent het behalen van deze Beker van Oost-Vlaanderen helemaal niet het einde van hun aktiviteiten. Op 28 en 29 Mei zullen de wedstrijden be twist worden in een heen- en terugwedstrijd met als inzet, het toekennen van de titel al gemeen kampioen van de der de afdeling. Het in de wacht slepen van de titel in derde nationale, inklusief de promo tie naar eerste landelijke, is toch niet het einddoel van het klubbestuur. Op dit ogenblik is de klub erg actief op de trans- fertmarkt en er zijn kontakten met drie ere-divisiespelers, waarvan de naam eerlang zal bekend gemaakt worden. Vi tesse vertelt het niet dat het objektief is door te stoten naar eredivisie. Volgende spelers zorgden voor het spektakel: Bij Vitesse Kruibeke. Erik Vijdt, Ben Croes, Verbruggen, Jansens, Joossen, Bob Bree, Vcrgau- wen. Van Mierlo, Peetere, coach: Croes. Rapid St.-Niklaas stelde de volgende spelers op: Kurt Heyninck, Jos Muyldermans, Vander Vreken Arnold. Lin thout William, De Maes- schalk. Bruggeman, Van Ac ker, Poppe, coach: De Braeke leer. Voorbeschouwing overwinning schreeuwden. Ba- zei opnieuw achter met 7/0 Op zondag 15 april 1984 wer- zei ondervond meer weerstand cijfers, maar ze terug tot f strijd. Bij Pardaf Kruibeke: Chris Jo ris, Marita Van Lierop, Hilde Van Bogaerde, Anne Moens, Hilde Andries, An Heyn drickx, Hilde Gheys, Mariane Gheys. Stekene: Rita Nicke - Noëlle jeugdhuis wint») en KWB Ba- Dit was zeker en vast in de De Gauwer - Jenny De Pels neer. Nicolle Van Buynster, Chris Heyman - Linda Foubert - Catherine Fey - Godelieve Heyman en Anita De Rudder. houden te hebben tot 6/6. De slopende wedstrijd tegen SNuffel Grembergen, in de 1/2 finale begon duidelijk zwaar te wegen. jaare juniores), Geert De Mul der, en Christof Cardon (scho lieren), Jan Doorns (tweede jaars junior). Wij denken dat de Adec-mensen aan deze ploeg nog veel plezier zullen beleven. DAMES: STEKENE-PARDAF KRUIBEKE: 2-3 (16/18-13/15-15/1-15/11-13/ 15). De finale bij de dames van de Beker van Oost-Vlaanderen vond eveneens plaats te Krui beke. De beide teams van de huidige in derde nationale spe lende vrouwenploegen hebben er in deze finale voor gezorgd dat het een spannende vijfsets- wedstrijd werd. Dat beide teams aan elkaar gewaagd zijn, is geen onbekend feit voor de ingewijden. De inzet van beide ploegen en het spektakel zorg den voor een wedstrijd, waar volley op topniveau werd ge speeld. Tijdens de eerste en tweede set was de inbreng van beide ploe gen gewoon groots te noemen. De twee sets werden binnenge haald door de meisjes van Pardaf Kruibeke, maar Steke ne kon evengoed aanspraak gemaakt hebben op deze deel zege. Een dubbeltje op zijn kant. Beide teams lieten me kaar geen duimbreed toe en alle registers werden in elk spelonderdeel zowel door Ste kene als door Kruibeke open getrokken. Alles werd gepro beerd om mekaar de loef af te steken. Zo ging de wedstrijd op en neer. Met nu eens Steke ne aan de leiding en Pardaf vechtend om de kloof te dich ten, werden de twee punten voorsprong overgeleverd aan de tegenstander. Een span nend vertoon. In de derde set zijn de Pardaf meisjes de boot ingegaan. Het doorzettingsvermogen in de eerste twee sets hadden duide lijk te veel van hun krachten gevergd. De afwezigheid van Chris Hoogewijs liet zich nu ernstig voelen. Reeds snak kend naar het einde en zoe kend naar hun tweede adem werd Pardaf door Stekene overspeeld. Stekene ontplooi de zich als een echte pletwals door er zonder ophouden hard tegenaan te gaan, terwijl ze van in de opslagruimte vernie tigend uithaalden. De trainer Danny De Vreeze vond het ogenblik gekomen om zijn ba- sisspeelsters even te laten rus ten. Hij trachtte het spel van Stekene te breken door ver vangingen door te voeren, die de verwachtingen niet inlos ten. Het resultaat: een 15-1 winst voor Stekene. In de vierde set verging het Pardaf toch al beter, maar Ste kene liet Kruibeke niet toe in de wedstrijd te komen. Krui beke trachtte met listige HEREN: RAPID ST.-NIKLAAS - VITESSE KRUIBEKE 1): 0-3 (10/15 - 6/15 - U/15). beide ploegen elkaar te be- Heros Deinze. kampen in Kruibeke. Dat één van de finalisten tegelijk in- DE WEDSTRIJDEN richter was van deze finale is HALVE FINALE eerder toevallig. De toewijzing KWB BAZEL voor het inrichten van de finale SNUFFEL GREMBERGEN Dames: Vog Gent - Real Wet- teren: 3-1 zei (dat voor zijn eerste tor- kaart van Bazel gespeeld, nooideelname meteen tot bes- maar Grembergen slaagde er te KWB ploeg gekroond nadien toch nog in de resteren- wordt). de puntjes te skoren om zo de Vóór de aanvang van de finale deelzege binnen te rijven, werden de volgende ploegen De vierde set was eveneens bedacht met een gedenkpre- spannend. Nu werd Snuffel op (15/5 - 7/15 - 15/9 - 15/5) sentje omwille van 5 jaar tor- een 6/1 achterstand geplaatst Heircn: VBC Melle - Danny nooideelname of voor het be- door een snel spelend Bazel en halen van een voregere finale- Snuffel was gedoend tot ach- plaats: OFO 78 Aalst, Vovog tervolgen. Beide teams'brach- Wetteren, OKA Schellebelle, ten menig staaltje uitmuntend In het raam van de Beker van Lobos Lochristi, KWB Schel- volleybal op hun aktief en het Oost-Vlaanderen, hoorden de- lebelle, KWB Londerzeel, is spijtig dat deze set zijn be slissing moest krijgen met een fel betwiste faze. Een aanval van Snuffel wercKdoor het blok geraakt, maar de scheidsrech ter oordeelde er anders over. Op deze wijze werd Snuffel gaat per aanbieding. Beide 15-10, 14-16, 13-15, 15-13, 10- benadeeld en een vijfde set 15/8, 13/15, 15/3, 15/7 klubbesturen hadden een bod 15 diende, de beslissing te Snuffel Grembergen dat over gedaan, maar Vitesse Kruibe- Een uiterst spannende wed- brengen. verdiend de finale mocht bc- ke had het hoogste bedrag aan- strijd, die maar eventjes meer In de beslissende set werd het tiwsten en wel tegen de win- geboden. Niet zo slecht beke- dan twee uur heeft geduurd, zonder slag of stoot 5-0 voor 01 ken van de kassier van Vitesse. Beide ploegen hebben een vol- KWB Bazel, zodat het moreel Meer dan 600 toeschouwers Jeybal gebracht, dat op een aangeslagen nuffel, door de gen deze niet te onderschatten waren op post om deze finale hoog peil staat. Voor rekrea- tegenslag op het einde van de ploeg, waar klasse en roetine mee te beleven Dit is geen tieploegen ongelooflijk hoog! vierde set, op een achterstand elkaar aanvulden, zouden ze Hofstade: 2-3 (14/12 - 15/9 - 4/15 - 3/125 -11/ 15). Aantrekkelijke wedstrijd, Danny Hofstade, heeft naast handen wrijven, en terecht! de titel in de provinciale ook Deze indrukwekkende op- de beker van de Rozenstreek behaald. Snuffel geloofde niet meer in de goeie afloop. Futloos ge heel gelaten werden ze in de twee overige sets ingeblikt. Snuffel Grembergen is tevre den omdat ze de finale bereikt hebben, wat voor deze ploeg al een groot sukses is. Spijitig dat de 1/2 finale dezelf de dag moeten betwist worden met de finale. Anders zat er meer in. De volgende keer beter? NABESCHOUWINGEN Om een korte evaluatie te ma ken van dit eerste Lustrumtor- nooi, moeten we een onder scheid maken op sportief en organisatorisch niveau. Om met het sportieve aspekt te beginnen kan men zeggen dat dit tornooi beslist een mee valler is geweest. Met een op komst van 55 rekreatieploegen zou elke organisator zich ii DE FINALEWEDSTRIJD MEERSVLIEG DRONGEN SNUFFEL GREMBERGEN komst impliceert meteen ook dat de niveauverschillen tussen diverse ploegen vaak erg groot waren. Dit betekent dan ook dat vele wedstrijden in de voorronde op droge 3-0 eind standen afgesloten werden, zijnde 108 matchen op een to taal van 180. Het is logisch dat ik mlijn be de uitgave 82-83 was sluiten moet trekken uit deze alles behalve gerust in. Te- cijfers. Het zesde tornooi zal derhalve aangepast moeten worden. Wat betreft de eindronde lie- gering aantal. Behalve de Bij het begin van de eerste set werd geplaatst. Opnieuw dank hard moeten knokken. De pen ook alle wedstrijden op overwinning op het terrein be- speelde Snuffel uiterst zenu- zij hun massaal aanwezige sup- van Snuffel, een beet- wieltjes, en kunnen we beslui- haalde de penningmeester een wachtig. Het roetinerijke Ba- portere herpakte Snuffel zich je geïntimideerd door de faam ten dat ondanks de onver- tegenstanders te overheersen, Vitesse, dat ekstra gemoti veerd was om het hoger spe- van haar tegenstander, ston den te trillen op de benen. Een geïmponeerd Grember- biddelijke loting toch vier sterke teams afzakken naar de Wettersc sporthal op 15 april. gen beoordeelde de ballen op- Mecrsvlieg Drongen, VCMC Mariakerke, JH Snuffel Grem bergen, en KWB Bazel maakte persoonlijke overwinning op zei boezemde Grembergen en konden ze zelfs in één ruk de kapitaalmarkt. Nooit te ver- ontzag en "angst in, zodat om uitlopen tot 5/8. Na de kam- smaden, zeker niet met de tegen deze ploeg te kunnen pwisseling was de strijd zeer transfertperiode voor de deur. winnen, alles móest worden hevig. Deze set heeft eveneens Vitesse kreeg een punt voor- uitgebuit. Door hun zenu- lang geduurd. Het spel ging nieuw slecht, zoals in hun eer gift daar ze een afdeling lager wachtig optreden en hun heen en weer en na vele rota- ste wedstrijd tegen Bazel, het speelden. Maar «het punt» schrik bedoordeelden ze vele ties kon het eerste punt ge- geen hen dan ook fataal werd. er een geslaagde happening heeft nooit de doorslag gege- ballen foutief. Ballen, die ach- skoord worden. Voor elk punt- Ze slaagden er nochtans in van. ven voor de eventuele winst of teraf wel degelijk binnen de je werd er hard geknokt, het- enkele tegenpunten te skoren, Organisatorisch bekeken was nederlaag van Rapid St.-Ni- lijnen terechtkwamen, werden geen het spelpeil gunstig be- maar die bleken onvoldoende, de vijfde «Beker van de Ro- klaas. door de Snuffelspelers outge- ïnvloedde. Snuffel won de be- 1° de tweede set herpakte zenstreck» absoluut geen sine- Beide teams hadden het op het geven, zodat de beoordelingen slissende set alsmede ook de Snuffel zich en er stond een als kuurtje. We mogen zeggen dat einde van de kompetitie moei- ook negatief gingen werken bij wedstrijd, die een hoog peil herboren ploeg tussen de lij- alles vrij vlot verliep, lijk om hun respektievelijke de receptie. Dit had tot gevolg haalde. nen: (7/14). Drongen wist het Het moeilijkste punt in de ge- dat de aanval verwaarloosd Snuffel Grembergen speelde gevaar te bezweren en kwam hele organisatie was wel het werd. Bazel heeft deze set pro- met: Chris Van Cauwenberghe terug tot 13/124, waarna de punt met de aangesloten spe- blecmloos gewonnen. - Hans Van Aerschot, Dirk Grembergese jongens met een Iers. Kontrole is bijzonder lend Rapid te verslaan, (een Tijdens de tweede set herpakte Waegeman - Luc De Bruyne - laatste krachtinspanning de set moeilijk, en medewerking van test voor het volgend seizoen) Snuffel zich dankzij de suppor- Eric Willocx - Fred Waegeman konden uitmaken. De bordjes alle ploegen was de allereerste moest daarbij nog de diensten ters, die hun ploeg naar de - Dirk De Wolf. DE TROOSTING Bij een nader toezicht van het strijdprogramma ziet er als VCM MARIAKERKE klubbestuur is gebleken dat de volgt uit: KWB BAZEL Zeelse dames niet in aanmer- llu.: Bazel-Juvenes, 12.15 u.: (13/153 - 15/8 15/13 15/7 king kwamen voor de eindron- Leuven-Eisden, 13.30 u. Ba- Hetgcen no[maa| ge2lcn den tussen de eerste provtncia- zel-Uuvcn, 14.45 u.t Eisden- „edttrijd van de ved.eeer, jen mei Uitzicht oP een piMs Juvenes 16 u.: Bazel-E.sden „„emd weid en heigeen ïlk in de landelijke reeksen. Een en om 17.15 u.: Leuven-Juve- - - kwamen opnieuw wicht. HALVE FINALES MEERSVLIEG DRONGEN VCM MARIAKERKE (15/5-8/15-15/9-15/5). In deze tweede halve finale de afgang van de ploeg. In de strijden niet zo goed waren tussen deze ploegen uit de Ge- voormiddag hadden de jon- afgesproken tussen twee ploe- ntse groep heeft Drongen zijn gens een harde strijd moeten gen, e meesterschap bevestigd. even- vereiste om probleemloos te spelen. Maar hier zat het Snuffel, dat verbeten moest venijn, vechten voor het behalen van Afgezien van het feit dat in de de tweede set na een 7/14 voor- beginweken van de voorronde sprong, was een voorbode van links en rechts bepaalde wed- r nog enige koördina- levercn van meer dan twee uur tie gewenst was, mogen we n de halve finale. konkluderen dat ook alles op De man met de hamer stond organisatorisch gebied nog be- klaar en Snuffel kon hem niet hoorlijk uit de verf 1 ontlopen. gekomen. Daarbij kwam de weerslag bij Maar... het kan nog beter! Luc De Bruyne, die zaterdag Om die reden wordt trouwens nog op een trouwfeest zigf was, zodat de spil vierkant zenstreek» afzakkertje be- begon te draaien en de spelver- gezet. de zesde «Beker van de Ro- op het getouw ontgoocheling voor de meisjes nes. Er moei gespeeld worden schouw(1 wcrd krec, dit ,aar deling onvoldoende verzorgd Hopelijk ook mei de deelname van Trui Van Se veren voor Wie naar fu/pp winnpnrlp sets rr..„ ii van Tra, Van Severed voor wie „aar twee winnende seis. cen amler ver,00 twse ge. na, va- P'oegen hebben r,i? a °m spelersgroep in kondi- geprobeerd er het besle van te De herenploeg daarentegen he le houden verbroederen de maken en om zo een aantrek- werd door de bondsmstanties Zeienaars van 2 april tol 23 ke|ijkc wedstrijd ten tonele te definitief opgeroepen voor de apnl mei een Duitse volleybal- waar zeker en vast eindronde tussen de nummers ploeg uit Gerabronn. Het jn geslaagd ziin! vier uit de vierde nationale sportieve gedeelte heeft plaats reeksen. Na de reglementaire op zaterdag 21 april. Te 15 u. Tijdens de eerste set liep uitwerking van de afdelingen nemen twee gemengde ploe- VCMC uit tot 8/4, maar Bazelt voor volgend seizoen zijn er gen het tegen elkaar op terwijl was h'j machte terug te komen immers nog twee plaatsen be- de kompetitieploegen aantre- en dc puntjes verschenen traag schikbaar in tweede nationale den om 17'u. Na de wedstrij- °P het bord vja 9/9, 11/11, 13/ heren. den verbroederen de beide '5 wer dhet uiteindelijk 13/15. Tussen de kanshebbers hoort klubs in het jeugdcentrum Ju- Dc tweede set ging gelijk op uiteraard Juvenes Zele samen venes. De twee overige dagen 101 ARBij Bazel begonnen met Oltisj Bazel, Eisden en van het paasweekend staan in enkele spelers in de receptie te Bruintjes Leuven. Deze eind- het teken van de ontspanning, blunderen, waardoor de spcl- ronde vindt plaats in Kruibeke (ajz) verdeling stokte en VCM de op 12 mei in de gemeentelijke set gemakkelijk kon uitmaken, sporthal «Dulpop». Het wed- Tijdens de derde set stond Ba- werd, Een fysiek geslagen van uw team! Zondag 22.4: Heren 14.30 Nilco L. EB BEKE - 9.30 Ganda Gent - Hamvoc Hamme /4J0 Sinaai Sibok - Zottegem 9.30 Sleidinge - Filoes 15.30 Dmny Hofstade - Mco Oude gem 11,30 Hamvoc Hamme - Den- derltoutem Deco 13.30 Mariakerke - Danny Hofstade 1.330 Belsele Waas Zomergem 13.30 Sinaai Sibok - Eeklo 14.30 Nilco Lebbeke - Maria kerke Lebbeke Lebbeke 15.30 Nilco Zomergem MARC DE SMEDT Trainer-coach van Moderna Lebbeke, Man. De Smedt. zag zijn voorwaardelijke schorsing omgezet in een effektieve schor sing voor zeven wedstrijden.

De Voorpost | 1984 | | pagina 36