•c I J. en A. Spitael, Jozef Van Belle, Jos Boelaert, Albert Koeckelkoren, Maurits Van Swalm, Hok Octaaf Brondeel, Theofiel Segers, Arthur Verschelden, Frans Van de Velde, Frans Cooreman, Petrus Van den Broeck, Patrick Hillaert, Frans De Koker, Amedé De Vogelaer, Gilbert De Witte en Petrus Marivoet openen het Quiévrainseizoen met bloemen Marcel De Decker, Cesar Van Cauwenberghe, Alois Thierens, Adolf De Backer, Marcel De Block, Jan De Clerck, Leon Staes en Alfred Goossens, de Wase Quiévraintoppers 40 - 20.4.1984 - De Voorpost Duivensport: Désiré Claes en Pros Van Nieuwenhove waren de uitblinkers bij Lebbeke-Centrum (c) In het Dendermonds Samen spel liet Jozef Debbaut zich bij de oude duiven opmerken met de 1ste en 9de prijs, en bij de jaarlingen was hij goed voor de 8ste en 14de prijs. Op de ere plaatsen noteerden we Mer- tens-De Ridder, Kamiel D'Hooghe. Emiel De Brandt. Alex Putteman. die ook nog de zetnummer won. Een vermel denswaardig resultaat voor wedfuwe Meulebroeck met de 6de en 7de prijs en de eerste serie en eveneens voor De Man-Aubroeck met de 8ste en 10de prijs. Jozef Tackaert was de uitblinker bij de jaarduiven met de 1ste, 2de en 7de prijs, goede prestaties voor de hok ken Jozef Matthijs (3de en 12de). André Waterschoot, Gustaaf Sterck (5de en 14de) en De Man-Aubroeck (6de en 9de). Leon Segers, R. Joose en P De Maeyer. Te Grembergen begon An dré Van Uytfanghe het seizoen goed met de 1ste en 9de prijs bij de oude duiven. In dezelfde zin kan geschreven worden over Jozef Colman, Rudolf De Donder (3de en 10de), Van Laere-Vereecken, Eddy Van den Bonne. Guido Dierick, Gustaaf Verberckmoes (7de en 8ste). Jean Dauwe stond op kop bij de jaarlingen voor Ro bert Seghers (2de en 9de), An dré Van Acker (3de en 7de), Gustaaf Verberckmoes. Al- fons De Grauwe (5de en 8ste), Clement Van Driessche en Jan Verberckmoes. Te Hamme/Zogge was het hok van Albert Koeckelkoren bij de oude duiven goed voor de 1ste en de 8ste prijs. Kop- duiven vielen er bij Constant Van den Nest, Rudy Dooms (3de en 5de). Pol Van Lember- gen, Adolf Heirwég, Alfons Moens, Isidoor Cuepers, Au gust Buggenhout. Pol Van Lembergen was de primus bij de jaarlingen voor Frans IJ- dens, Achiel Koeckelkoren (3de en 8ste), Carlos De Schepper (4de en 5de), Geor ges Marien, Alfons Moens, Frans De Waele en Antoine Vercammen). Jan Bettens, Mare Violet, Gil- Etienne Buyle. bert Van Riet. Te Berlare won Godfried Steeman het pleit bij de oude duiven voor Frans Sichien (2de en 10de), Patrick Hillaert (3de en 9de), Arthur Voone, Lu- cien Heirman, Gaston Col man, Armand De Smedt en Gustaaf Duym. Victor Sigin haalde het bij de jaarduiven voor Kris Steeman, Jean Valck, Raoul Heirman, Geor ges Valck (5de en 9de), Erwin De Grauwe, Willy De Vlee- schauwer, G. De Vijlder, en Te Appels stond Patrick Hil laert op de hoogste trap bij de oude duiven voor Frans De Smet, Albert Cool, Jean Van den Broeck, Guy Dierick, Vinck en zoon, Clement Blin deman, Paul Van Hauwe, Jean Verhaegen en De Smet en zoon. Alfons Cool was de jaar lingenwinnaar voor De Smet en zoon, Jean Verhaegen, Van Extergem en zoon, gebroeders Van der Borght, Alberic Pie- ters (6de en 7de), Hubert De Deyn, Frans Vermeir en Etienne Verwaeren. Philemon Staes (gvw) Te Overmere won Aviel Thaey de vlucht bij de oude duiven voor Gustaaf De Wil de. Maurits Bauwens, Gustaaf De Maesschalck en Marcel Si- moens. Bij de jaarlingen mikte Theofiel Verschelden in de roos voor Frans Tackaert, Georges en zoon Roels (3de en 4de) en Theo De Geest. In het samenspel Baasrode- Sint-Gillis-Moerzeke zwaaide Peter van den Eede de scepter bij de oude duiven voor J. en A. Spitaels, Van Schoor-Die- rick. Jozef Debbaut (4de en '5de), Xavier Jacobs, Albert Quisquater, Armand Rochtus en Remi Nijs. Bij de jaarlingen werd de ereprijs binnengerijfd door J. en A. Spitael voor De Bruyne-Van Pellicom, Frans Van Steen, Van Landeghem- Jacobs, Georges De Backer, Verheyen en zoon, Louis Van Vossel, André Van Hautte, Arthur Wuytack en Frans Spiessens. Io het ZESVERBOND Leb- beke Verbroedering troonde Jozef Van Belle bij de oude duiven boven vriend en tegen stander voor Achiel Vermeir, Raymond Laurent, Jean Huy- gens, Frans Vermeiren, Cyriel Amerijckx. Domien Groes- sens, Emiel en zoon Laurent, Henri Verdoodt en Jozef Uyt- tersprot. De jaarlingenvlucht was een kolfje naar de hand van Jean Ost. Hij ging Alfons Vermeir vooraf en verder kop- prijzen voor Désiré Eeckhoudt. Marc Guns, Frans Vermeiren, Ludo Van Belle, Roger Carets (7de en 9de), Emiel en zoon Laurent en Jean Huygens. Te Buggenhout-Lebbeke een dubbelslag voor Jozef Boe laert. Vroege oude duiven voor J. en zoon De Nul, L. De Landtsheer, R. Verheyen, H. Belis. Omer De Maeseneer, Roger Van Doorslaer, R. De Batselier. Jozef Philips en Emiel Jacobs. Na winnaar Boelaert bij de jaarlingen volg den Vermeulen-Meersman. V. Goedgezelschap, H. Belis. J. Van de Voorde (5de en 8ste) Te Scboonaarde was Maurits Van Swalm de onvoorwaarde lijke uitblinker met de 1ste prijs zowel bij de jaarlingen als de oude duiven. In deze laatste kategorie speelde Franqois Schelfaut een hoofdrol met de 2de, 3de en 10de prijs. Vroege duiven voor Frans Hendrickx, Alfons De Visscher, Luc Van Wesemael, Maurits Van Acker (7de en 9de), Gaspard Van Hauwe. Na winnaar Maurits Van Swalm volgden bij de jaarlingen Alfons Van den Ab- beele, Jef en André Van Hau- wermeiren (3de en 6de), Paul Cool (4de en 10de), Franqois Schelfaut (5de en 9de), Eddy Govaert en Jan Luyckx. Te Schellebelle nam het hok Octaaf Brondeel een goede start met de 1ste en 3de prijs bij de oude duiven en de 10de bij de jaarlingen. Vroege oude duiven werden er geklokt door Roger De Langhe (2de en 7de), Omer Van Gendt, Erauw-Blondeel, Odilon De Vijlder, Roelandt en zoon, Praet-De Rocker, Abel en zoon Verhofstadt. Jozef Poppe stond op de meest begeerde plaats bij de jaarlingen voor Roelandt en zoon, Jules Van Laere. Erauw-Brondeel, Pa trick De Clercq, Mare De Cos- ter, gebroeders Bontinck, De Both-De Pauw, Etienne Drieghe. knaluitslag voor Maurice Ver- eecken met de 2de en 3de en 5de prijs. Vroege vermeldin gen voor Cyriel Abbeloos, Al fred Wierinck, Em. en Joz. Djerick. Albert Van den Ab- beele, Danny Dedecker en Jo zef Lambrecht. André Van Acker mikte in de roos bij de jaarlingen voor lokaalbaas Al fred Wierick en verder vroege duiven voor Frans Verbeeck, Kamiel Arijs. Prosper Moens, Ely De Vriendt, Alfons Spa- noghe. Kamiel De Petter. Marcel Gooi en Van Keer-De Decker Te Moerzeke-Castel was de lste prijs en de eerst aangedui de serie bij de duiven voor Albert Van Hoey. De tweede plaats werd ingenomen door Ferdinand Van Hoey, die de vlucht bij de jaarduiven op zijn naam schreef. Pierre Certijn begon met de tweede prijs, maar won ook de eerste serie. In De Reisduif te Hamme was Arthur Verschelden de winnaar bij de oude duiven voor Germain Aubroeck, Ver- helst-De Vliegher, Segers-De Ridder, en Jozef Laureys. Bij de jaarlingen haalde Cesar Van Cauwenberghe de kop met in zijn spoor Frans Van den Branden, Verhelst-De Vliegher, Remi Cool en Adam Duivensport: Godfried Steeman is eerste te Berlare. (gvw) Dheer. Te Gijzegem greep Frans Van de Velde naar de zege bij de oude duiven voor K. Van den Abbeele (2de en 6de), Marcel Vermeiren, Alois Huy- lebroeck, Patrick Van der Cruyssen, Marcel De Smet en Paul Bosteels met de 8ste, 9de en 10de. De jaarlingenvlucht werd gewonnen door Paul 1_e- degen voor W. Van den Broeck, Frans Van der Jeught, Paul Bosteels, Van Vossole, De Geyter, J. en E. Dierickx, F. Van den Berghe, Patrick Van der Cruyssen (8ste en 10de), en O. Van de Meirs- sche. Duivensport: Jozef Debbaut wint in het samenspel te Den- dermonde, (c) Te Baardegem de lste en 4de prijs voor Frans De Koker bij de oude duiven, de 2de en 9de voor Frans Van der Strae- ten, de 3de en 6de voor Marcel Joostens. Vroege prijzen voor Frans Van Pottelberghe, ge broeders Cooreman, Van Ransbeeck en Frans De Mol. Jaarlingenwinnaar De Plecker werd het dichtst benaderd door Gustaaf Coppens, Frans Van der Straeten, Maurits Beeckman, Paul Van Gijse- ghem (5de en 7de), Johan Die rickx, Alois De Clerck, Jan Van den Eede en Jozef De Samblan Te Zele De Snelvliegers haal de Petrus Van Kerckhove bij de oude duiven de eerste prijs voor Hubert Vercauteren, Jo zef Vercauteren. Jules Die rick-Vissers (4de en 5de), Alois Beïmaert, G en A De Maesschalck. Luc De Maes schalck, Gilbert Temmerman en Vercauteren-Moerenhout. August Van Mieghem mikte in de roos bij de duivinnen voor G. en A. De Maesschalck, die met de 2de, 3de en 5de prijs goed aan hun trekken kwa men. Leopold De Decker werd 5de. Bij de jaarlingen was Albert Rombaut de pri mus voor G. en A. De Maes schalck, Gilbert De Vijlder, Bob De Brabander (5de en 7de), André Van Puyen- broeck, Gilbert Temmerman, Vercauteren-Moerenhout en Quintelier en zoon. Te Lebbeke-Centrum maak ten Jef en zoon Van de Voncel met de lste en 8ste prijs een goede beurt. Op de ereplaat sen noteerden we Petrus Mari voet, Goedgezelschap-Man- naert, Désiré Claes (4de en 6de), Ev. en Louis Mertens, Leopold Blommaert, Clement Bornau en Damiaan Pissens. Bij de jaarlingen was Petrus Marivoet de uitblinker met de lste, 3de en 4de prijs en kop- duiven op de hokken van Jan Van Stichel. Ev. en L. Mer tens. Marcel Mannaert, Fran cois Boeykens, Clement Van Israel (8ste en 9de), Roger Lowies. In De Trage Vlucht Hamme won Henri Gosselin de hoofd prijs bij de oude duiven voor Frangois De Clercq, Jozef Goossens (3de, 6de en 7de), Arthur Verschelden, Omer Van Hautte. Albert Verschel den, Gustaaf IJsewijn, en Con stant Van den Nest. De jaar lingenvlucht was een sukses voor De Clercq en zoon met de lste en 7de prijs en bij de duivinnen met de lste 2de en DUIVENSPORT 6de presteerden die ook flink. Vroege jaarduiven voor Be- noit De Saeger, Adam D'Heer, Benoit De Puysseleir, Maurits De Wilde, Jozef Van den Branden. Kopprijzen bij de duivinnen voor Maurits De Wilde, Jozef Van den Bran den. Triphon Omen, August Roef. Louis Van Vossel. René Fierens en Luc Koeckelkoren. Te Zele Eerlijk duurt het Langst mikte Gilbert De Witte in de roos bij de oude duiven voor De Corte en zoon (2de en 5de), en verder vroege prijzen voor Willy Michiels, Petrus Steeman. Prosper De Backer. Gerard De Wandel (7de en 8ste), William Verlaeckt, Leon Van Wichelen. Bij de jaarlin gen de lste en 9de voor De Corte en zoon, in zijn spoor zaten Gerard De Wandel, van den Abbeele en zoon, Leon Van Wichelen, Ernest De Kin der, Georges Van den Abbee le, Petrus Steeman, Gilbert Roosenboom, en Jules Boone. Te Wieze was de nummer één bij de oude duiven Frans Van de Velde. Een knaluitslag voor de gebroeders Cooreman met de 2de, 4de en 8ste prijs. Vroege duiven voor Maurits Cooreman, Paul Bosteels, Be noit De Coninck, Julien Per- daens, Gaston De Smet en Frans De Wolf. Bij de jaarlin gen won Frans De Mcyst de vlucht voor Van Brempt, Pros per Philips, Paul Bosteels, Pe trus De Rijbel, Frans De Wolf, Paul De Coninck (7de en 10de), Frans Bourgeois en Frans De Meyst. Te Buggenhout Den Belg was Amedé De Vogelaer goed voor de lste en 5de prijs. Vroege konstataties voor Jos Amerijckx. Jos Van Nieuwen hove, Roger Van Doorslaer. Gebroeders Verschueren. De Man en zoon. F. en zoon De Proft, Johannes Dierickx en Raymond De Bondt. Bij de jaarlingen zwaaiden Fernand en zoon Proft de scepter voor Cesar Peelman, Hermans- Peelman. De Man en zoon, L De Donder. Frans Meert. J Beeckman. J. Wouters, Roger Van Doorslaer en Frans Vermeir Te Zele-Huivelde speelde Philemon Staes zich in de kij ker met de lste en 6de prijs en de eerste serie bij de oude duiven. Vroege prijzen voor André Van Avcrmaet. Gilbert Dheer. Gaston De Vijlder, Ai- mé Van Avermaet (5de en llde), Adolf Heirweg. Geor ges Van de Wielle. Jozef Van Bogaert, en Emiel Plctinckx. Bij de jaarlingen was Gilbert Dheer nummer één voor An dré Van Avermaet, Jozef Van Lembergen, Van de Cauter- Praet, Koen De Leenheer, Pe trus Spanoghe, Cyriel Ver- stuyft, Geerinck-Van Maldc- ren, Alfons Van Holewinckel en Pol Van Lembergen. De duivinnenvlucht werd gewon nen door Gilbert Dheer voor Emiel Van Driessche. André Bruynooghc met de 3de en 4de prijs was de uitblinker. Vroege prijzen voor Jozef Van Lem bergen, André Van Avermaet, Frans De Block, Armand Van Kerckhove, Frans Van de Put te en Eugcen Baert. (beno) Te Oudegem zette Theofiel Seghers de konkurrentie voor schut bij de oude duiven. Een Kamiel Dhooghe (c) Te Denderbelle maakte Frans Cooreman een goede beurt met zijn oude duiven Hij klokte de lste en 5de prijs. Louis Mannaert met de 2de en 3de prijs was zaijn naaste kon- kurrent. De vijfde prijs ging naar Louis Van den Abbeele. Eugène Van Malde ren was de winnaar bij de jaarlingen voor Wilfried Van Vossel (2de en 3de), gebroeders Verleyen en Louis Mannaert. Te Buggenhout-Opdorp won Petrus Van den Broeck de kopduif voor Jan Vrijders, Jos Van Bossche, Robert Ver meir, Albert De Boeck, Jan Van den Broeck (6de en 7de). Emiel Cruyplandt, Chris Boeykens en Jan Van den Bos sche. Kamiel De Fauw won de jaarlingenvlucht voor Roger Verstricht (2de en 10de), Ray mond Hermans (3de en 6de), Frans Maes, Jan Van Hove. Te Melsele zwaaide Richard Heyndrickx met de bloemen bij de oude duiven voor Leo pold Van Goethem (2de en 6de), Jozef Van den Broeck, René Van Lierop, Omer Ge- leyn, Albert Wauters, Alois Van den Branden, August Janssens en Troch-Kiekens. Bij de jaarlingen was Leon Staes de beste met de lste en 2de prijs. Verder vroege dui ven voor Omer Geleyn, René Van der Aa, Petrus Heyrman, Richard Heyndrickx, Leopold Van Goethem, Albert en zoon Meersman, René Van den Broeck en René Van Lierop Duivensport: Pol Van Lembergen valt ook in de prijzen (gvw) Duivensport: De familie André Bruynooghe won met de duivinnen. (gvw) Duivensport: Albert Koeckelkoren pint de eerste prijs te Hamme Zogge (gvw) Te Lokeren mikte Alfred Goossens bij de oude duiven in de roos. Piet Mariman klokte een hele reeks vroege duiven met de 2de, 3de, 5de en 6de prijs. En ook 26 prijzen van de 32 ingekorfde duiven die op minder dan 9 minuten thuis waren. Vroege duiven voor Emiel De Vreese (4de en 8ste), André Poppe. Erik De Witte en Maurice Coussens. De jaarlingenvlucht werd ge wonnen door Leon Saey voor Gilbert Waterschoot, Piet Ma riman (3de, 5de en 8ste), en ook weer 14 prijzen van 16 duiven. Goede prestaties voor Gilbert Waterschoot, Gaston De Vreese, Michel Everaert, Omer Verlee, Maurice Aper en Emiel Scheire. Te Kemzeke haalde Marcel De Decker de kop met de oude duiven. Verder noteer den we in de toptien Henri Van Hoey, Piet Saman. Lucien De Detter, Freddy Van Goet hem (5de en 7de), Frans Hoye. Frans Meerschaert en Armand Behiels (9de en 10de). In de kategorie jaarduiven maakte Florimond Meerschaert de beste beurt met de lste en 7de prijs. Vroege duiven voor Frans Van Hoye, Nathalis Van der Stoelen (3de en 9de). Mar cel De Decker (4de en 5de), Roger De Block, Gabriel Deyaert en Freddy Van Goet hem. Bij de duivinnen de lste en 4de voor Van Dammc, de 5de en 8ste voor Lucien De Detter. Te Elversele mikte Arthur Verschelden met sukses naar de hoofdprijs, voor Germaine Aubroeck, Verhelst-De Vlie gher, Segers-De Ridder. Jozef Laurevs, Hermans-Marin. Adam Dheer, Paul Ivens en Frans Teugels. Bij de jaarlin gen een overwinning voor Ce- sar Van Cauwenberghe. Frans Van den Branden. Verhelst- De Vlieger. Remi Cool, Adam Dheer, Maurits De Ridder. Gregoire Bocklandt, Albert Verbeeck, Paul Ivens en Henri Van Camp. Te Stekene presenteerde Adolf De Backer zijn hok in de kijker met de lste. 5de en 9de prijs. Vroege duiven voor Van Bouwel-Van Daelc. Jozef Paelinck. André Dhollander. Serafien Janssens. Petrus Aerts, Jozef Van Tricht. Piet Maes. Edmond Vacrcwijck won het bij de jaarlingen voor Theo De Moor, Leopold Van Doorslaer. Roger Van Vlier- berghe, Cyriel De Vos. ge broeders Marckx, Nathalis Van der Stoelen (7de en 8ste), Gaston Robijn en Dhollander Bij de duivinnen de lste en 6de prijs voor Remi Verstraeten en de 2de, 3de. 4de en 9de voor August Dhollander. De Saeger en zoon werden 5de. Te Sint-Gillis-Waas was Marcel De Block de grote fi guur met de lste, 3de en 5de prijsl Vroege vermeldingen voor Gerard Maes, Johan De Witte, Van Puycnbrocck, O- mer Van Puyvelde, Leonard Van Ovcrmcircn, Robert Ste vens en Gerard Dhooghe. De broers De Block klokten de snelste jaarduif voor Marcel De Block. Marin-Dullaert (3de en 10de). Oscar Bosman. Bo Van Puycnbrocck. Robert Stevens, Omer Bogaert. Johan De Witte, Cyriel De Muynck. Marcel De Block won ook dc duivinnenvlucht voor Jozef De Roos, Omer Bosman. Cyriel De Muynck, Nathalis Van der Stoelen (6de en 8ste). Willy Dc Mayer. Sukses voor Agnes Moorthamers met de 4de. 9de. 10de en 11de prijs. Te Haasdonk stond Jan De Clerck op het hoogste schavot je met dc oude duiven. Ghis- lain Nicquc liet zich gelden met de 2de, 7de en 10de prijs. Ook Gabriel De Kecrsmaec- ker. Henri Pallet. Scgers-Jans- sens. Ivo Roelandt. Theofiel De Corte en Roger Dc Backer speelden zich in dc kijker Bij dc jaarlingen won Frans Bod- son dc vlucht voor Willy Peers- man, Omer Seghers. Petrus Van Dosselaer. Maurice Wou ters, Bolsens-Verhelst. Petrus Meersman. Theofiel De Corte. Jan Hollanders en Smet-Van Acker. Te Belsele-Puivelde toonde Alois Thierens zich de sterkste bij de oude duiven voor Alfred Maes. Theo Dc Detter. Aimé Dc Baere (4de en 9de;. Ger main Ittcrbckc. Omer De Winne, Victor Walgracve. Isi door Mcrckx. Van Vlierberghe en zoon. De jaarlingenvlucht werd op het palmares van Georges Brams geschreven (lste en 7de) en verder liet Marcel De Maere zich gelden met de 2de, 5de en 7de prijs. Vroege vermeldingen even eens voor Roger Van Hoor- nick, Omer De Smet. Germain Itterbeke. Buitcel-Vcrecckcn. Omer De Winne. Bij de dui vinnen de lste en 7de voor Alfred Maes en verder goede prestaties voor Lucien Van den Bossche. Marcel De Mae re (3de. ode en 9de). Omer Dc Smet. Harrv Dc Rudder. Ger main Itterbeke en Leopold Baert. (bf.no)

De Voorpost | 1984 | | pagina 40