27.4.1984 - De Voorpost •<Het Atelier» Op zaterdag 28 en zondag 29 april en op vrijdag 4, zaterdag 5, zondag 6 en maandag 7 mei telkens te 20.30 uur in het Netwerkcentrum, De Ridderstraat, opvoering door «Tejater '80» van «Het Atelier» van Jean-Claude Grumberg in een regie van Chris Boni. Toegangsprijs: 140 fr. CJP en 60+: 100 fr. Reservatie via 053/78.89.91 van 9 tot 17 u. en daarbuiten en tijdens het weekend 053/21.83.70. Algemene vergadering Op zondag 29 april in café 't Landhuis» Grote Markt 27 te 10.30 u. algemene vergadering van het Nationaal Verbond der verminkte en invalide soldaten van 14-18 en 40-44 (afdeling Aalst). De Wielewaal Op dinsdag 1 mei heeft «de Wielewaal» de jaarlijkse uitstap naar zijn reservaat in het Kravaalbos o.l.v. Norbert De Meester. Laarzen, kijker en gieds mee. Op dat ogenblik is het Kravaalbos in optima forma met bloeiende hyacinten en jubelende vogel zang. Bergekouter viert Hortense en René Op zondag 29 april viert de Bergekouterwijk de huwelijks jubilarissen René en Hortense met te 10 u. samenkomst in café Tasken voor versieren van straat en huis nr. 3 en klaarmaken van versnaperingen. Te 14.30 u. aan het Beukenhof voor stoet met ruiters, leden van het kollege, geburenkoppels, gekleed in kledij van 1919, dragers van het geschenk van de buurt, muziek, buren. Apostelen en ruiters. Toespraken van buren, apostelen waarna muzikale hulde. Te 16 u. mis in de grot en te 17 uur grote happening in cafés Taksken en Beukenhof. Aan bewoners van Grotstraat en Bergekouter wordt gevraagd de huizen te versieren en te bevlaggen en de wagen niet in de straat te parkeren vanwege de doorkomst van de stoet. Openschooldag Op zaterdag 12 mei openschooldag in de Akademie Schone Kunsten. Oude Vismarkt 13 waarbij leerlingen hun werk tonen en U informatie over de mogelijkheden in de school worden verstrekt. Stedelijk Komitee voor Vrijetijdsbesteding Elke vereniging wordt erin vertegenwoordigd door een zelf verkozen afgevaardigde. De raad telt 10 sekties: vinkeniers, hengelaars, verzamelaars, gesofistikeerde hobby's, hobby- klubs, levende hobby's, sportverenigingen met rekreatieve inslag, duivenliefhebbers, zangkoren en individuele hobbyisten. Uit de 10 sekties worden 12 afgevaardigden gekozen die het dagelijks bestuur uitmaken. Wie wil aansluiten neme kontakt op met Dienst Vrijetijd, Kattestraat 33 te 9300 Aalst. Tel.: 053/ 77.11.11. toestel 283. Poeticabamusicahommage Op zaterdag 5 mei nodigt de Eed van de Catharinisten U uit tot de kabaretavond «Poeticabamusicahommage» in de St.-Anna- zaal, Roklijf o.l.v. Karei De Naeyer. Werken verder mede: Expressiegroep Vredon, orgelist Gilbert De Saedeleer, mime Jean-Paul De Batselier, Ann De Jaeger en Hildegard De Vuyst (poèzie), Godelieve Janseghers en Lutgart Ruyssinck (zang) en Jet De Koninck, Hans Slagmulder, Jos Vanmol, Erwin Van Herreweghe en Mare De Vijlder «Poeticabamusicahommage» is de meest komplete spijskaart: Voor elk wat wils, poëzie, persiflage, herinneren aan bekende filmgroten en kabaretiers, dans, zang, zwans, kolder en holder debolder de hele avond door met onverwacht mime-, muzikaal en tekstamusement. Toegang: 120 fr. Kaarten te bekomen bij werkende leden of bij M. De Smet, Hugo Lefèvrestraat 2. Kinder- en Jeugdjury voor het Boek Op zaterdag 5 mei te 15 u. In de feestzaal van de Generale Bankmaatschappij, Nieuwstraat 20, bekendmaking van de resultaten van de werking rond Kinder- en Jeugdboek waarbij auteurs en illustrators zijn uitgenodigd. Tevens voorstelling van «Bubl 3». Dit alles aaneengepraat door de animatlegroep «Tleret». MEIAVOND Op maandag 30 april om 19.30 uur heeft er in de Sint- Apolloniakapel te Aalst een eucharistieviering plaats die wordt opgeluisterd door het gemengd koor «Laat Blijde Weergalmen» onder leiding van Karei Van Daele. Na de eucharistieviering volgt er een meiavond in de Reinaertdreef (bij slecht weer in de Sint-Annazaal). KNAL TD TE GIJZEGEM In het sport- en rekreatiecentrum Dendergalm te Gijzegem (Schoorstraat) heeft op zaterdag 5 mei om 19.30 uur een td plaats georganizeerd door de PW-jongeren van Gijzegem- Hofstade De toegang bedraagt 50 fr. (in voorverkoop 40 fr.). Radio Mi-Amigo speelt ten dans. VAKA AALST NAAR FLORENNES Het Vlaams Aktiekomitee tegen Atoomwapens Aalst neemt op zondag 29 april deel aan de mensenketting te Florennes. De bedoeling is dat de basis van Florennes, die een omtrek van 18 kilometer heeft, door een ketting van mensen wordt omarmd. Men heeft uitgerekend dat men daan/oor een 20.000 personen zal nodig hebben. Florennes is niet bereikbaar met het open baar vervoer, daarom wordt er gezorgd voor vervoer. Inschrij ven kan men bij de Wereldwinkel, Hopmarkt 11 te Aalst (053/ 77.08.83). Het programma van 29 april: om 15.00 uur samen komst en vormen van de mensenketting, om 16.00 uur animatie en om 17.00 uur toespraken door binnenlandse en buitenlandse vertegenwoordigers van groeperingen. De bussen vertrekken te Aalst om 12.30 uur. Een bus wordt ter beschikking gesteld door het ABW Aalst en ABW-leden kunnen gratis mee LENTE-AVOND Op zondag 29 april organizeert het gemengd koor Canticorum Jubilo van Moorsel een avond zang en dans onder het tema «de mei plezant». Treden naast het organizerend koor ook nog op: Sine Nomine uit Lebbeke o.l.v. Mark Goossen en Singhet Vro uit Hof stade geleid door Herman Temmerman samen met de volksdansgroep de Eglantier uit Erembodegem. Het lentefeest heeft plaats in de zaal Breughel, Aalstersesteenweg en vangt ^an om 18.00 uur. De toegang bedraagt 50 fr. Voor kinderen eneden de 12 jaar 30 fr, 1EIFEESTEN SINT-MARTINUS p 4, 5 en 6 mei worden in de Sint-Martinusparochie weer eifeesten georganiseerd. Voor de 16e maal reeds hebben -ze feesten plaats in de Zonnestraat te Aalst. Vrijdag 4 mei is een belottekaarting met als eerste prijs 2.000 fr. en een •ker. Men kan inschnjven vanaf 19.30 uur en de wedstrijd ngt aan om 20.00 uur. De inleg bedraagt 50 fr. Op zaterdag 5 ei is er vanaf 14 00 uur een ijssalon en pannekoekenbak. Er is -k een springkasteel. Van 17.00 uur tot 22,00 uur is er ^.taurant en bodega. Om 20.00 uur Free Podium. Op zondag 6 •ji vanaf 11.00 uur een aperitiefuurtje en vanaf 11.30 tot 22.00 r restaurant en bodega. Van 14.00 tot 18.00 uur prondel- irkt, volksspelen, volksdans, ijssalon, pannekoekenbak en chtkussen. Naar Scherpenheuvel Op dinsdag 1 mei bedevaart naar Scherpenheuvel Hasselt en Tongeren. Vertrek te 7.45 u. Prijs: 250 fr. Inschrijven bij Mw Kiekens- Van Damme, Molenstraat 40. Erembodegem Lentekoncert Koninklijke Fanfare «Sint-Cecilia» Erembodegem Alle bestuursleden en muzikanten van de Koninklijke Fanfare «Sint-Cecilia» Erembodegem hopen u te mogen begroeten op het jaarlijks Lentekoncert dat zal doorgaan op zaterdag 28 apnl 1984 te 19.30 u. in het lokaal: zaal «De Eekhoorn», Liberaal Huis, Brusselbaan 155 te Erembodegem. Programma: Optreden van de gastfanfare de Koninklijke Fanfare St- Cecilia Wieze. Dirigent is de heer Adolf Breynaert Pauze Optreden van de Koninklijke Fanfare St.-Cecilia Erembode gem. Dirigent is de heer Raymond Merckx. Presentatie: de heer Pierre Luyts. 1 mei viering De besturen van de Socialistische Gemeenschappelijke Aktie Erembodegem hebben het genoegen iedereen vriendelijk uit te nodigen op de aktiviteiten ingericht bij gelegenheid van de 1 meiviering in het lokaal Forum, Keppestraat 12 te Erembo degem. Maandagavond 30 april 1984: te 19.30 uur: grote belotwed- strijd; gratis vooruit 2.500 fr inleg 25 fr. per deelnemer wordt eveneens uitbetaald. Beker Minister Mare Galle voor de eerste. Verder allerlei gezelschapsspelen (pitjesbak, enz). Dinsdag 1 mei 1984: te 10 uur gezamenlijke deelname aan de optocht te Aalst. Samenkomst hoek Houtmarkt en A. Nichelsstraat. Te 15 uur: gezellig samenzijn in «Forum» te Erembodegem met gezelschapsspelen als pitjesbak, gerrebol- ling, bakschieting, enz. naar talrijke prijzen. - Breughel eetfestijn met leute en vermaak. Zondag 29 april Bloedinzameling: van 9 tot 11 45 u. in de Crypte. Organisatie; Nationaal Verbond der Vrije Bloedtransfusiediensten van Bel gië, Centrum Louis Steens en de Vriendenkring van Erembo degem. Kluizenkermls: De VTB-afdeling Erembodegem vertrekt te 14 uur aan het KSA-heem, Bredestraat 37 te Erembodegem voor een wandeling naar Affligem, met een bezoek aan de abdij, en deelname aan de Kluizenkermis aan de Kluiskapel. Deelname aan deze wandeling is gratis KSA-Erembout programmeert een wandelzoektocht t.g.v. Kluizenkermis. Start te 14 uur aan het KSA-heem. Zowel groepen als afzonderlijke wandelliefheb- bers zijn welkom I 't Voil Emmeken» zorgt voor fluitjesker- mis, kinderpret, volksspelen en mogelijkheid tot luchtdoop! Maandag 30 april NWK: raadpleging te 14 uur in de Crypte KWB: schaakklubaktiviteit te 20 uur in de bovenzaal van het Parochiehuis. Woensdag 2 mei AA groep «Om Mekaar» vergadering te 20 uur in de bovenzaal van het Parochiehuis. Donderdag 3 mei A Capella-koor Termuren: koorherhaling te 19.30 u. in de Crypte. Invullen belastingsaangiften In ACV-lokaal, Stationsstraat: zaterdagnamiddag 28 april van 14.30 tot 18 uur, zondagvoormiddag 29 april van 10 tot 12 uur. zaterdagnamiddag 5 mei van 14.30 tot 18 uur en zondagvoor middag 6 mei van 10 tot 12 uur. In de Parochiezaal van Erembodegem-Terjoden: zondagvoor middag 29 april van 9 uur af. Volgende dokumenten zijn noodzakelijk: aanslagbiljet, trouw boekje, ziekenfondsboekjes, loon- of pensioenfiches, strookjes betaald verlof, fiscale attesten van ziekteen invaliditeit en werkloosheid, attest van levensverzekering, afkorting leningen, betaalde intresten, aanslagbiljet inzake onroerende voorheffing, na de drukke bouwperiode. U kan er gloednieuwe lokalen bekijken en een aangepaste, milieuvriendelijke speeltuin In deze eigentijdse leer- en speelruimte kan U tevens een kijkje nemen in de overige lokalen waar U kennismaakt met kreatief-, kooken werkateliers. Het jonge volkje kan zich uitleven op de nieuwe speeltuigen en de cafétaria staat open voor iedereen met koffie, belegde broodjes, gebak en verfrissingen. Lente in Voeren Met 2 stampvolle autocars op dinsdag 1 mei naar Voeren. Prijs: 375 fr. Met avondmaal: 575 fr. Start aan de kerk te Meldert te 6.50 u. Géén betoging. Geen wimpels mede. Wel stevige wan delschoenen of laarzen. Ijzerbedevaart Met VTB op zondag 1 juni naar Diksmuide waarna gelegenheid tot bostocht in de Lembeekse bossen en avondgroet aan Vlaamse doden op het Campo Santo te St.-Amandsberg? Prijs: 250 fr. Kinderen: 200 fr. Wie wil meewerken aan plaatselijke 11- juliviering verwittigt VTB voor 10 mei. maandag 28 mei vanaf 5 uur dag van de derde leeftijd. Parochiecentrum Ontvangen U dit weekend: Antoine Vermeiren en echtgenote. BGJG Info-avond vandaag vrijdag 27 april te 20 uur in het paro chiecentrum als start van de kinderopvangdienst. Kandidaat- babysitters ook welkom. KVLV Op zondag 29 dezer te 15 uur voor KVLV-leden koffietafel in het parochiecentrum. Stratenloop Op zaterdag 5 mei stratenloop georganiseerd door de wijksport- raad. Van 15 tot 17.30 u. jogging voor deelnemers van 7 tot 77 jaar georganiseerd door «Kravaalruiters». Prijsuitreiking te 18.45 uur. Meikermis Op zondag 6 mei, gemeentekermis, opening van nieuwe lokalen van de vrije school en wielerkoers voor cyclo-sportieven georganiseerd door «de Bergklimmers» over een afstand van 69 km (9 ronden) met vertrek te 15 u. aan café bij Herman alwaar eveneens inschrijving en aankomst. Moorsel Gouden huwelijksjubileum In mei vieren twee Moorselse echtparen hun gouden huwelijks jubileum. Richard De Winter (Moorsel, 28.2.1911) en Joanna Van de Velde (Moorsel, 25.2.1912), wonende Beugemstraat 20 en Frans Vermeiren (Moorsel, 26.12.1910) en Barbara Nuelant (Moorsel, 26.6.1909) wonende Hoekskenstraat 6. Leerlingenauditie Op maandag 14 mei in de Kloosterschool leerlingenauditie van de stedelijke muziekakademie te 19.30 uur. Toegang gratis. Gustaaf Adam en Leonora Maes. Hertecantlaan 31vierden dt vijftigste verjaardag van hun huwelijk. Een afvaardiging van he gemeentebestuur kwam de gelukwensen van het voltallige bestuur aanbieden. Op 27 april vieren Edward Buerps en Elis« Van Doorselaere hun gouden huwelijksjubileum. Zij wonen o: de Damweg nr. 21 te Berlare. JONGEREN ZAGEN NIET De Overmeerse jeugdclub «Jongeren zagen niet» organizes op zaterdag 28 april in de kantine van SK Overmere voor di tweede maal een «Oldies Fuif». Aanvang om 20.00 uur. PRONOSTIEKCLUB CAFE CHANTANT VIERT FEEST De pronostiekclub van Café Chantant te Berlare organizeert op zaterdag 28 april zijn halfjaarlijks feestmaal. Daarop worden ooi de kampioenen in de bloemen gezet. Aanvang om 19.30 uur. j 1 MEI TE UITBERGEN Te Uitbergen wordt het feest van de arbeid gevierd in cafe De Brug. Maandag 30 april om 19.00 uur is er de grote 1 me: kaarting en dinsdag 1 mei om 15.00 uur begint de jaarlijkse 1 mei wipschieting. GROTE KAARTWEDSTRIJD Op maandag 30 april organizeert de Berlaarse Bond van Groti en van Jonge Gezinnen een grote kaartwedstrijd naar aanleii ding van zijn 60-jarig bestaan. Deze wedstrijd (belotten) heet plaats in het parochiehuis te Berlare en is begiftigd met liefs 30.000 fr. aan prijzen. Daarbij komen nog 5.000 fr aar! naturaprijzen. De kaartwedstrijd is voorbehouden aan inwoners van grootj Berlare. Het inschrijvingsgeld bedraagt 100 fr. Iedere deelne- mer zal zeker zesmaal spelen en het einde van deze ronde is voorzien rond 21.30 uur Nadien komt er een groepskaarting met de besten uit de eerste schifting. Het einde is voorzien rond middernacht. Elke deelnemer gaat op zijn minst naar huis mei een prijs die zijn inschrijvingsgeld waard is. NACHTVOETTOCHT BIJ JOKO Jeugdhuis Joko organizeert op 30 april zijn jaarlijkse nachtvoelj tocht. De deelnemers worden omstreeks 22.00 uur in hel jeugdhuis verwacht. Daar wordt in verschillende groepjes de start gegeven. VC BERLARE VOLLEYBAL VROUWEN PROMO VEREN De vrouwenvolleybalploeg VC Berlare heeft inmiddels te Baze twee wedstrijden afgehaspeld in het kader van de promotie naa derde provinciaal. Deze wedstrijden werden gewonnen me vlotte 3-0 cijfers zodat de Berlaarse vrouwen volgend jaar eer reeksje hoger zullen uitkomen. Herdersem Wandelen o.l.v. Maurice Lapaux op zondag 29 dezer te Erondegem met vertrek aldaar aan de kerk te 15 u. Jeugdtornooi Op zaterdag 28 april 4" jeugdtornooi van SK Herdersem te 14 en 15.30 u. Op woensdag 2 mei de Lange Haag schiftingen pré miniemen. Op vnjdag 4 mei 1/4 finale en op zaterdag 5 mei matchen te 9, 9.30, 10.30, 14, 15.30 en 17 uur Meldert Diamanten bruiloft Dorpsgenoten Benediktus Van den Brant (Essene, 23.1.1899) en Maria Van Langenhove (Meldert, 5.6.1892), wonende Klein- driesstraat 5 te Meldert vieren in mei hun diamanten huwelijks jubileum. Maria Wille (Meldert, 20.4.1912) en Oscar De Bruyne (Aalst, 18.07.1900) vieren in Nieuwbrugstraat 6 te Aalst hun gouden huwelijksjubileum. Muziekakademie Leerlingenauditie te Meldert in de turnzaal van de gemeen teschool op woensdag 9 mei te 19.30 u. Toegang vrij. Spiegeltent 1930 Parochiecentrum vzw en WKSM Hopduveltjes brengen voor de 2°* maal de spiegeltent 1930 naar Meldert. Opening op vrijdag 25 mei te 19.30 u. Op zaterdag 26 vanaf 19.30 u. verkleed volksbal. Op zondag 27 te 15 u. volksfeest en -bal en op Berlare. Bij een brand zaterdag kwam de 69 jarige bekende visser Oscar Liebrecht om het leven door verstik king. De brand brak uit in zijn karavan in de wijk Koolstraat (jj) VIJF PAASKONINGEN OP DE WIP Tijdens het paaswend worden te Uitbergen naar traditie de koningen van de liggende wip gekroond. Bij de Kermisvogels ging de titel naar Frans De Greef; bij de Strijpwegel was Frans De Cock de beste en bij Ons Vermaak schoot Leo Van Hoecke zich tot koning. Basiel Verdonck won'bij Roland De Jaeger en Jules Rasschaert kon zelfs een keizer vieren, want in café De Zwaan werd Willy Fiers voor de derde opeenvolgende maal koning. Koning 1984 werd daar dan nog Julien De Coster KAMPIOENSCHAP VAN UITBERGEN WIPSCHIETEN VOOR VROUWEN Zaterdag 28 april heeft te Uitbergen in café Voetbal het kampioenschap wipschieten voor vrouwen plaats. Men start om 9.00 uur en rond het middaguur moet de kampioen gekend zijn. NIEUWE UITBATERS IN DUIVENLOKAAL Per 1 oktober wordt het duivenlokaal «Rap of niet» uitgebaat door Jozef Peleman (de kleinzoon van de vroegere burgemees ter van Uitbergen) en zijn vrouw Linda Rottien. In het lokaal hebben verschillende verenigingen onder wie de wipschutters- maatschappij «Ons Vermaak» een veilig onderkomen ge vonden. V1 MEI VIERING TE BERLARE Ter gelegenheid van 1 mei heeft er in het Volkshuiscafe «De Vooruit» volgende programma plaats: zaterdag 28 april om 20.00 uur toneelvoorstelling door de «Kiekeboepiepers» die «Met de duivel op schoot» zullen opvoeren. Op zondag 29 april om 15.00 uur een open feestvergadenng als 1 mei-viering. Om 16.00 uur een wandelkoncert van de fanfare «Volharding» onder leiding van Rudy De Wolf en om 19.00 uur een tweede opvoering van «Met de duivel op schoot». Maandag 30 april om 19.00 uur «Meiavond eetmaal». Dinsdag 1 mei is er de jaarlijkse 1 mei prijs voor cyclosportieven, met start en aankomst aan café De Vooruit. Om 18.00 uur is er de traditionele 1 mei kaarting. KAARTERSCLUB DE KROONVRIENDEN De zevende speeldag bij de kaartersclub de Kroonvrienden, gaf volgende uitslag: 1. Frans De Gucht en Alfons Van de Steen, 2. Emiel Rasschaert en Willy Vercammen; 3 Kamiel Dierick en Theophiel Verbeken; 4. Julia Roelant en Gustaaf Van Kerck- hoven; 5. Remi Van Daele en Etienne Van der Poortere. Na zeven speeldagen is de rangschikking: 1. Emiel Rasschaert; 2. Remi Van Daele; 3. Alois De Greef, 4. Gustaaf Van Kerckhoven en 5. Jozef VISSERSCLUB DE DONKVISSERS Zaterdag 28 april om 14.30 uur wordt de derde wedstrijd voor het clubkampioenschap georganizeerd. Inschrijvingen in het lokaal vanaf 13.30 uur. GOUDEN BRUILOFTEN KET-toneel Vrijdag 27 april en maandag 30 april, telkens met aanvang te 20 uur in het Parochiecentrum speelt Kamer Edelweiss To neelkring het komisch blijspel van John Patrick, getiteld, «Lucy's Baby», in regie van Maurits Apers. Kaarten bij W. Mertensj Grote Markt 30 te Beveren. Tel.: 03/775.80.38. Piet Stautkring Tot en met 29 apnl vindt in het Kasteel Cortewalle de expositie plaats van de werken van Henri Cant. Deze individuele tentoon stelling is geopend tijdens het weekend van 10 tot 12 en van 1^ tot 18 u. Toegang gratis. Filmgala De Beverse Smalfilmklub nodigt alle amateurfilmers en sympa-1 thisanten uit voor haar vierde filmgala. dat plaatsvindt op zaterdag 28 april in de grote zaal van het Gildenhuis, IJzerhanc te Beveren. Aanvang stipt te 19.30 u. Men kan er kijken naar <fc produkties die het afgelopen jaar door de leden zijn gereali seerd. Kunst en Vreugd De Koninklijke Katholieke Harmonie Kunst en Vreugd uil Beveren zal zondag 29 april deelnemen aan het provincial muziektornooi, dat plaatsvindt in de stadsschouwburg te Sint Niklaas met aanvang te 10 uur. Toneel Reynaert Melsele Zaterdag 28 april wordt in het Reynaertlokaal een evaluatiever gadering gehouden met gastoptreden van J. Pauwels mé mimespel. Aanvang te 20 uur. Wijkkomité De Vesten Het aktieve wijkkomité van de Melseelse Vesten deeit mee da het op vrijdag 27 april een geleld bezoek gaat brengen aai General Motors Antwerpen. Bijeenkomst aldaar te 18.30 u. Bonte turnavond te Melsele De 25,,, «Bonte tumavond» van Jong Waasland Melsele vin< plaats op zaterdag 28 april met aanvang te 19 uur in de sportha Het wordt een mengeling van Jazz. sport, ntmisch turner muziek en spel en dans. Het muziekkorps zal zorgen voor d begeleiding Aerobic te Vrasene Wegens algemeen sukses worden opnieuw lessenreeksei aerobic dancing ingelegd in de sportzaal van Vrasene. Alk lessen vinden plaats op maandag van 20 tot 20.45 u. (1' cyclus) en van 21 tot 21.45 u. (2* cyclus). Start van beid| reeksen, maandag 30 april. De cursus omvat de lessen en h€ inschrijvingsgeld bedraagt 400 fr. Inschrijven vooraf aan kassa van het Gemeentelijk Sportcentrum, Klapperstraat 103 Beveren (tel.: 775.58.81). Volkscross te Haasdonk Zondag 29 april richt de plaatselijke kulturele raad van Haas donk een grote cross in voor alle leeftijden, van pupillen tij veteranen, liefst 18 reeksen. Dit alles vindt plaats op hé gemeentelijk sportplein te Haasdonk. Aanvang van de aktivitei ten om 13.30 u. met inschrijving ter plaatse Gelieve paspocj mee te brengen. Inlichtingen bij Van de Velde A. Tel.: 775.89.3i of bij Marcel Waterschoot 775.38.92. Op toch met De Ritsers Zondag 29 april gaan de wielertoeristen De Ritsers eet vriendschapsrit maken te Verrebroek. Afstand 50 kilomet^ Start aan café Terminus 9.30 u. Dinsdag 1 mei wordt 4 Noorderkempenroute van Brasschaat gereden Afstand 13 km. Start te 9 uur ACW en politiek Vrijdag 27 april om 19.30 uur organiseert ACW-Melsele 9 19 -30 uur in het parochiehuis een «middenraad» rond ACW <t politiek. iaardegem broederlijk Delen De eerste geldinzameling leverde 15.000 fr. op en die van Zuster Uyttersprot, werkzaam onder de armsten in Chili, 32.600 fr. Vrije beroepsschool Dansavond in de parochiezaal op zaterdag 26 mei te 21 mei met orkest «Eddy's Four» en verder Keizer Kamiel en zijn Kamillekes en Prins Karnaval. Eetfestijn in de parochiezaal op zondag 27 mei van 12 tot 15 u. Schoolbal naa'nr3550®Prtjz^'lfhaten "00r de derde leef"id tot 30 dezer in de school, Dorpstraat 30. Angele De Bruyne waagt haar kans op de sjoelbak (jj) Dendermonde. Jeugdimpulsgroep Schoonaarde organizeerde een dag voor Jan Alleman. De kleinsten mochten er paaseieren rapen naar hartelust. Geen wonder dat h een sukses werd vh)

De Voorpost | 1984 | | pagina 16