•C DUIVENSPORT De Quiévrain- prestaties Raf Vervaet wint de 3 000 m te Lokeren tie beste scholier r: 35.84 m. Ook opl J - 27.4.1984 - De Voorpost Paasbloemen voor Louis Vermeulen, Petrus Van Kerckhove, Jozef Uyttersprot, De Corte en Zoon, Jozef Van Belle, Jozef Van den Branden, Van Laere-Vereecken, De Man en zoon, Erauw-Brondeel, Gebroeders Cooreman, De Beule Adolf, Arthur Hofman en Paul Bosteels Te Baasrode - Sint-Gillis - Moerzeke schreef Louis Ver meulen de overwinning op zijn naam bij de oude duiven. Hij ondervond het meest konkur- rentie van Frans Spiessens (2 en 10), Omer Quisquater, Alois Van Geyte, Albert Van der Vorst, Petrus Bergmans, Petrus Van den Broeck, André Van Haute en Van Schoor- Dierick. Bij de jaarduiven be vestigden J. en A. Spittael hun goede seizoenstart met een eerste prijs bij de jaarlingen. Vroege duiven voor Frans Hofman, Frans Spiessens (3de en 9de), een knap weekend, verder kopduiven voor Ar- mand Rochtus. Pierre Quis quater, Michel Van Damme (6 en 10), Cyriel Van Malderen en Albert Van der Vorst. Te Zele - De Snelvliegers speelde Petrus Van Kerckhove zich in de kijker met de oude duiven De 1ste, 2de en 9de of drie duiven in de eerste tien, wijst op de forme van het hok. Van Laere en zoon met de 3de en 6de toonden zich eveneens van hun beste zijde. Vroege duiven voor Jules Christiaens, ook al drie prijzen bij de top tien of de 4de, 7de en 10de. Alois Beimaert met de 5de en 8ste kreeg zijn deel van de koek. Bij de jaarlingen troon de André Van Puyenbroeck bovenaan voor' Albert Rom- baut (2de en 6de), Petrus Van Kerckhove, Van Laere en zoon, Vercauteren-Moeren- hout, Kamiel Heirman, Paul De Koning, Baziel Poppe en Gilbert Van Miegroet. Bij de duivinnen toonde Achiel Van Winkel zich de sterkste voor Cesar Christiaens, zoon Albert Van Winckel, Cyriel Van der Haeghen, Danny Van Puyvel- de, G. en A. De Maesschalck, Baziel Poppe, August Van Mieghem en Gustaaf Baert (10de en 11de). Te Grembergen juichte Van Laere-Vereecken met de hoofdprijs bij de oude duiven voor Kris Van Uytfanghe, Gustaaf De Brabander. Charel Ost met de 4de. 7de en 9de prijs maakte een flinke beurt. Vroege duiven voor Robert Seghers, Octaaf Claessens. (6 en 10), Oscar Deck. De jaar- lingenvlucht was een kolfje naar de hand van Cesar Boon. Hij zwaaide de scepter voor Jan Verberckmoes, Karei Ost, Guido Dierick, Jozef De Munck. Van Laere-Veree cken, gebroeders De Braban der, Adolf en Louis en Nor- bert Thierens (9de en 10de). Te Elversele - Hamme De Reisduif opnieuw een eerste prijs voor Cesar Van Cauwen- beighe bij de oude duiven. Germain Aubroeck met de 2de en 3de en Van Damme-Steels met de 4de en 5de prijs lieten zich niet onbetuigd Vroege meldingen bij Jozef Laureys, Verhelst-De Vlieger, Roger De Graef, Emiel Naudts en Albert Van den Branden. Met de 1ste en 10de prijs liet Frans Van den Branden zich gelden bij de jaarlingen. Kopduiven op de hokken van Verhelst-De Vlieger. René Buytaert. Wil- fried Rottiers (4de en 8ste), Albert Van den Branden, Ju les Maes, Leon De Malsche, Albert Verbeke. Bij de duivin nen de 1ste en 4de prijs voor Verhelst-De Vlieger, voor Leon De Malsche (2de en 6de), Jules Maes, Alfons De Graef, Emiel Verberckmoes, Fierens en zoon, René Cool en Paul Ivens Te Zele-Huivelde kwam Alois Termmerman op de proppen met de 1ste prijs bij de oude duiven voor Gaston De Vijlder, Leopold Van Lembergen. Philemon Staes. Koen De Leenheer (5de en 8ste), Georges Van de Wielle, Waker Gobel, Jozef Van Bo- gaert en Remi Geerinck. Bij de jaarlingen haalde Pol Van Lembergen weer de hoofdlet ters met de 1ste en 2de prijs. Verder noteerden we vroeg voor Georges Van de Wielle, André Van Avermaet. Gee- rinck-Van Malderen (5de en 9de), Kóen De Leenheer (6de en 10de), Hubert Temmerman en Gregoire Bocklandt. In de kategorie duivinnen was Geor ges Van de Wielle nummer 1 voor Gregoire Bocklandt, Koen De Leenheer, De Corte en zoon, Walter Gobel, André Bruynooghe, (6de en 11de), Eugeen Baert, André Van Avermaet, Oscar Van Lent en Jozef Van Lembergen. Te Hamme-Zogge kreeg Constant Van den Nest ruim zijn deel van de koek met de lste, 3de en 8ste prijs. Op de andere ereplaatsen stonden Philemon Staes. Jef Vercam- men. De Rop-Spaerkeer, Pol Van Lembergen (öder en 9de), en Hoens-Van Dooren (7de en 10de). Bij de jaarlingen was Achiel Koeckelkoren de man met de lste, 3de en 10de prijs. Vroege vermeldingen voor Adolf Heirweg (2de en 9de), Pol Van Lembergen opnieuw met de 4de, 7de en 8ste, Phile mon Staes en Jozef Ronsmans. Te Uitbergen mikte René De Cock in de roos bij de oude duiven voor Omer Van Gendt, Patrick Van Kerckhove. Leo Cattoir, Paul Christiaens, Jo zef Baeyens, Theo Van Elsu- weghe. René Van Hauwermei- ren, Gaston Ongena en Freddy Moerman. De jaarlingenvlucht ging naar William Boone voor Frans Van Cauteren, Wilfried Deilgat, Frans Stevens, Jozef Maes, Van Hauwe, Hippoliet De Thaeye, Raf Van der Sypt, Cyriel De Schoenmaker en André De Vriese. Te Schoonaarde haalde Au gust Matthijs de bloemen naar zich toe voor Gustaaf Vlae- minck, René Poppe, Octaaf Boelaert, Louis Roels, gebroe ders Heyvaert, De Dijcker en zoon. Leo Van Malderen. Al fons Van den Abbeele en ge broeders Govaert. De jaarlin gen kwamen op rekening van De Dijcker en zoon voor Al fons Van den Abbeele, Eddy Govaert, Louis Van Exter- gem. De Mey en zoon, Fran cois Schelfhaut, Maurits Van Swalm, Jef en André Van Hauwermeiren, Maurits Van Steen en Raymond De Wolf. Te Schellebelle was de beste oude duif van het hok Marcel Smekens. Van Hauwe en zoon, Odilon »De Vijlder, Ro- main Verschoons (4de en 10de), Julien De Winter, Ro land Janssens. Roelandt en zoon. Omer Poppe en Theofiel Mertens vormden de kop groep. Bij de jaarlingen werd er vooral opgekeken naar de tandem Erauw-Brondeel met de twee eerste prijzen. Vroege konstataties voor De Both-De Pauw, Roger De Langhe (4de en 6de), Lucien De Smet, Gus taaf Van der Heyden, Odilon De Vijlder, Jules Van Laere en Alberic Vereecken. de oude duiven voor Hyppoliet Maurits Van Ransbeeck, Fran- Haentjens. Gilbert De Maes- jois Luypaert, Richard Van schalck, Theo De Geest en Den Broeck, Leon Willekens. Frans Tackaert. De jaarlingen- rheo Callaert, Philemon Ste- vlucht ging naar Theo De vens en Dirk Huyck. Geest voor Clement Philips, Georges en zoon Roels, Pierre De Vijlder en Frans Tackaert. Ie Berlare wonnen de ge- broeders Heirman bij de oude genhove en zoon. Petrus Ra- veyts, lokaalbaas Jean Heir- baut. René De Rijcke, Gas- pard Van Haut, Cooreman en zoon. Jean Van Nieuwenhuy- ze, Frans Van Lierop en Mau rits Spruyt, Te Moerzeke-Kastel was Al- bert Van'Hoey bij de oude duiven goed voor de lste en 10de prijs. Bernard Vercaute- ren klokte de 2de en 5de en verder vroege konstataties voor Lucien Wouters, Alois Peelman (4de en 9de), Roger Van den Eynde, Julien No bels, Henri Van den Broeck, Jules Moerenhout won de jaar- duivenbloemen en hij werd hiervoor het dichtst benaderd door Baziel Klinck, Adolf Col man, Henri Van den Broeck, Ferdinand Van Hoey, Paul Van Haver, Roger Van den Eynde, Bernard Vercauteren (8ste en 10de), Gerard Vlae- minck. Te Appels stond Ely Van Damme op het hoogste scha votje bij de oude duiven. Hij werd geassisteerd door Hilaire Minner, Victor De Paepe (3de en 10de), Mare Burms. Frans Moens, Jan Van Dooren, Al fons Burms, Guy Dierick en De Smet en zoon. Algemeen kampioen Mare Burms voegde de jaarlingen ereprijs aan zijn palmares toe. Hij werd het dichtst belaagd door Patrick Hillaert, Jan Van Dooren (3de, 5de en 6de), Theo Ver- waeren, Van Exterghem en zoon, Jean Christiaens, R. en zoon Cammerman en Alois Van Hauwe. Te Baardegem stond er geen maat op de gebroeders Coore man met de lste, 2de, 9de en 10de prijs. Vroege duiven voor Frans Van der Straeten. Jo hannes Dierickx. Frans Van Duivensport. QuiévrainLeon Seymortier, eerste te Overme- re (gvw) Te Denderbelle klokte Ar thur Hofman de lste en 3de prijs voor Edward Boon, Cle ment Van Ighem en Maurits Bosteels. Robert De Cock liet bij de jaarlingen de konkur- rentie achter zich en dit waren in de eerste plaats Arthur Hof man, Pierre Pieters, Jean De Baerdemaecker en Alfons Van den Broeck. duiven voor Raoul Heirman met de 2de en-3de prijs. Een vermeldenswaardige prestatie voor Albert Pletinck, Reno Baeyens, Armand De Smet, Gaston Colman, Eric Ver- leyen, Etienne Smet en Baziel Burm. Kamiel Buyle had de breedste glimlach bij de jaar lingen. Patrick Hillaert, Cesar Dauwe, Victor Sigin, Dhoo- Te Zele Eerlijk duur het Langst stond geen maat op de kolonie van De Corte en zoon. Bij de oude duiven de lste, 5de en 7de en bij de jaarlingen de 2de, 4de, 5de en 6de. Vroe ge oude duiven voor Gerard De Wandel, Leon Smekens (3 en 6 eerste serie). De Schoen- maecker en zoon. Jan Van Avermaet, Marcel Wouters en Emiel Haentjens. Petrus Steeman won de jaarlingen- vlucht en op de ereplaatsen naast De Corte en zoon nog Gerard De Wandel, Van den Abbeele en zoon, Jules Boone (8de en 10de), De eerste Lebbeekse klassie ker of het samenspel van alle Lebbeekse maatschappijen op tweede paasdag werd gedomi neerd door Jozef Uyttersprot Duivensport. Quiévrain: Constant Van den Nest. eerste te Hamme-Zogge (gvu>) die een dubbelslag lukte. Vroege oude duiven voor Ka- rel De Proft, A. Quisquatei (3de en 8ste), Francois Ver- meiren. Emiel Jacobs (5de 7de en 10de), Henri Verdoodt Frans Van den Abbeele. Na winnaar Uyttersprot volgden bij de jaarlingen Emiel Jacobs, bijzonder sterk gespeeld en verder Frands Van den Abbee le, goed voor de waarborg. Francois Vermeiren. Marcel Mannaert, R. en zoon De Man (6de en 9de), E. en L. Mer tens, A. Callaert en J.P. Key- molen. ATLETIEK Duivensport. Quiévrain: Paul Bosteels haalde de eerste prijs te Gijzegem (gvw) Malderen, Frans De Mol en Frans De Koker (7de en 8ste). Bij de jaarlingen speelden Jan Van den Eede (lste en 4de) en Petrus Doorns (2de en 7de) zich in de kijker. Goede resul taten ook voor Xaveer Van den Meerschc, Frans Van der Straeten, Arthur Van Lember gen (6de en 8ste), Honoré Obys en Van Ransbeeck. De maandagvlucht hij de oude was een specialiteit voor Frans Van der Jeught, voor Gustaaf Uyttersprot, Johan Huyck, Al fred Beeckman en Alfons Buyl. Johan Huyck was de pri mus bij de jaarlingen voor Jo zef Desamblan, Petrus Doorns, Louis Van Biesen en Sylvain De Wolf. Te Gijzegem zegevierde Paul Bosteels voor Patrick Van der Cruyssen, Eddy Govaert, Sylvain Verstraeten, Albert De Trogh (5de en 7de), Mauri ce De Nul, Frans Van der Jeught, Marcel Jacobs en Mar cel Uyttersprot. Marcel Jacobs was de zegekaper bij de jaar- duiven voor Willy Van den Broeck (2de en 7de), Paul Le degen (3de en 9de), Paul Bos teels, Frans De Smet, Con stant Bert, Emiel Van Eetvel- de en Frans Ringoct. Duivensport. Quiévrain: Frt Baardegem (gvw) s Van der Jeught was eerste te Te Oudegem haalde Octaaf De Beule de kop bij de oude duiven voor Geert Philips, Jo zef Lambrecht, Maurice Ver eecken (4de en 6de), Octaaf De Landtsheer, Van Keer-De Decker, E. en J. Dierick, Theofiel Segers, Cyriel Abbe- loos, E. en Jef Dierick wonnen bij de jaarduiven voor Danny De Decker, Hector Van Nuf fel, Cyriel Abbeloos, Alfons Spanoghe (5de, 6de en 9de), Marcel Cool (7de en 10de), Peclman-Van Herreweghe. Te Buggenhout-Opdorp no teerden we een vluchtzege voor Robert Vermeiren, maar uitstekende resultaten oor Albert De Boeck, Ren De Boelpaep, Louis Goossens (4de en 9de), Eric De Saegcr, Kamiel De Fauw, Frans Van den Bossche. Van At-oi— en zoon, Kamiel Van Sande, Jules Peeters was de jaarlin genlaureaat voor Kamiel De Fauw, Robert Vermeiren. Cy riel De Saeger, Philemon Bel- Ion (5de en 10de), Jan Bcttcns, Louis De Smet, Marcel Muys en Jacobs en zoon. Te Overmcre waren er bloe men voor Lcon Seymortier bij Bij Hamme De Trage Vlucht maakte Jozef Moeseke een goede beurt met de lste en 8ste prijs, maar ook Jozef Van den Branden kreeg ze vlot naar huis met de 2de en 4de Vroege duiven voor Henri Gosselin, Omer Van Hautte, Roger De Waele, Maurice De Ridder en Theo Van de Von del. Bij de jaarduiven de lste en 5de prijs voor Jozef Van den Branden en kopduiven op de hokken van Benoit De Puysseleir, Franqois De Clerck (3de en 4de), Maurice De Wil de, Franky Peelman, Franqois De Munck, Theophiel Stal- laert en Raymond Nobels. Bij de duivinnen de lste en 2de prijs voor Jozef van den Bran den en ook flinke resultaten voor Maurice De Wilde, René en zoon De Clercq (4de en 8ste), Jozef Bruggeman, Louis Van Vossel, Franqois De Malsche. Bij Buggenhout, Den Belg mikte Jozef Van Nieuwenhove in de roos voor De Man en zoon met de 2de, 7de en 10de. Vroege konstataties voor Jozef Van den Broeck, Amedé De Vogelaere, Ben Hooft, Louis De Donder, Franqois Van In- ghelghem en De Ridder en zoon Bij de jaarlingen klokten De Man en zoon de lste en 4de prijs. Kopprijzcn werden ge ronnen door Jan Wouters, ghe-Helaert (5de en 7de), Frans Dhaesc. Gaston Col man, Eugeen De Vos en Mo dest Van Hauwe kregen hun deel van de prijzenkoek. Bij Buggenhout-Lcbbeke haalde J. Roelandt de kop bij de oude duiven voor Omer De Maesencer, Louis Verschue- ren, Robert Verheyden, L. De Landtsheer. Fr. Aeyels, Jozef Debbaut, Fr. Gijskens. R. Van Ransbeeck en Emiel Ja cobs. De tandem Vermeulen- Meersman waren de winnaars van de jaarlingenvlucht Roger Joos. Louis Verschue- ren, F. Laureys (4de en 6de), A. Van Ransbeeck, Theo Lau reys. Jan Van de Voorde, Paul De Wit en Theo Stallaert. Bij Lebbeke-Centrum moch ten Goedgezelschap-Mannaert terecht juichen met hun eerste prijs bij de oude duiven. Op de ereplaatsen noteerden we Leo pold Blommaert, Paul Van Nieuwenhove, Frans Van der Straeten. Jan Van Stichel, Pe trus De Decker, Jean-Marie Van Peteghem, E. en L. Mer tens, Van de Vondel en zoon en Georges Berghmans. Al bert Goossens was de kopman bij de jaarduiven voor August Callaert, Franqois Bocykens, Richard De Feyter, Goedge zelschap-Mannaert. Jozef Buys, Emiel Van Boven, M. Mannaert. Damiaan Pissensen Richard De Feyter. In Lebbeke Zesverbond Ver broedering speelde Jozef Van Belle zich in de kijker met drie eerste prijzen in de eerste tien of de lste, 2de en 10de prijs. Kopduiven alleszins voor Mar cel en zoon Van Heeghem. Roger Meskens (Buggenhout), Maurice Broothaerts. Frans Vereecken, Louis De Ridder, Achiel Vermeiren en Albert Asserickx. Bij de jaarlingen was het Jozef Uyttersprot die op kop stond voor Van Lan- De eerste atletiekmeeting van AV Lokeren genoot al veel belangstelling. Moeten vele organisaties het met een mindere bezetting doen en zelfs nummers schrappen bij gebrek aan atleten, dan kan de klub van voorzitter De Grande niet aan de klaagmuur gaan staan: in alle nummers was er een goeie bezetting en vooral de eigen atleten hebben de oproep goed beantwoord. We mogen stellen dat er een mas sale deelname was met boven dien goeie resultaten voor de klub. Raf Vervaet, zowat de hoofdpion van zwart-wit, nam de 3000 m. voor zijn rekening, een wedstrijd die hij met een zege afsloot in 8.26.00. Hij eindigde onbedreigd als eerste. Tweede werd De Maesschalck en derde R. Coussens. De 800 m. werd ook al gewonnen door een atleet van AV Lokeren. Patrick Van Wacs haalde het van Wim Mouton en Patrick De Smcdt. Hij liet een tijd van 1.57.8 afdrukken. Over de 200 m ging de zege naar Luc D'Hooghe in 24.2. In de loopnummers bij de dames was het natuurlijk Ca- tharina Pauwcis (800 m.) die onbedreigd won in een tijd van 2.28.6, met op de tweede plaats Karin Puimege en op de derde Inge Van Hoeckc. Inge borg Pauwels was goed voor een vierde plaats. Ook de 200 meter dames stond op het programma en dat was iets voor Marina De Borger die probleemloos aftik te in 28.0. Chantal De Gucht en Nicole Kelem waren de overige Lokerse atleten, die in deze 200 m vierde en vijfde eindigden. In het kogelstoten kwamen de beste prestaties van onze streekatleten: Anne Van Bran den werd tweede en Karin Pui- mege derde. In de kampnum- mers kregen we bij het speer-f/e werpen Fred De Schrijver vanfcl; Zele als eerste met een worp|u| van 55.42 m. en verspringerbj Guy Van Damme (HammelLg was er tweede met 5.85. Pascal,En Hoste was de beste scholier to c met de speer: 35.84 m. Ook opfv£ de 200 m. was hij goed en lictjVa 25.9 aflezen, maar De Maer-tjc schalk van Zele deed beter met |or 25.2. pa, Bij de scholieren meisjesl was het opkijken naar Ilse Van Hoeck die zowel de 200 m won in 30.2 als het hoogspringen L met 1.30 m. Op de 200 m. in de Pe kadettenreeks kwam de beste p" prestatie van Anja Buyssc van F1 Zele die 28.0 liet optekenen. £-e Griet Verdonck (Lokeren) F1' won de tweede serie in 29.7. °s Van Teemsche won de 200 m in 25.7 en de 800 m. ging naar Erwin Roosenboom van Zele PCI met 2.28.5 als chrono. 8C! Het golfbiljarttornooi te Nieuwkerken in kafee De Ploeg werd gewonnen door de ploeg - Uit- van de Veile uit Temse (dw) Zaalvoetbal, R. Temse-Stekene. De kapitein van Raemg geeft bloemen aan de afgevaardigd^1 de van Stekene (dw)

De Voorpost | 1984 | | pagina 36