Dendermor Dender Brussels HEB STEEDS BIJ DE HAND i'Hondt [eenwei 18 - 18.5 1984 - De Voorpost Hamme Vrijdag 16 mei Ingebruikname van de leesafdeling en de verruiming van de jeugd- en volwassenenafdeling van de plaatselijke openbare bibliotheek in het Achterthof. 20 u.: Davidsfonds Moerzeke: Gespreksavond «Het Daensis- me» door de heer Turck in Oud-Gemeentehuis te Moerzeke. Zaterdag 19 mei 'The Old Chap' doet mee aan het Oost-Vlaamse Impulsweek end, georganizeerd door de Vlaamse Federatie van jeugdhui zen. te Destelheide-Dorp (tot zondagavond). Inschrijven voor 4 mei. 13.00 u.: K.V.L.V. (St. Anna) bedevaart naar Oostakker. 18.30 u.: Sint-Jozefinstituut: Schoolfeest. De leerlingen nodigen uit in zaal De Greve. 19.00 u.: H.A.V. Aquarius: kaarting. Lokaal Guillaumestraat. 20.00 u.: 't Klokhuis-restaurant Zondag 20 mei AfsLd:30W20n-10-5Ukbm. Bul^VertreÏÏan lokaal. PerUW6,Z f>e kunstenaars die in het Volkshuis exposeerden: Albert De KimpeF 19.30 u.: The Old Chap: Redaktieraad Chappy-leesvoer juni. Lodewijckx, Albert Smet, Jozef Van den Branden en Theo Van Landeghem (vh) Maandag 21 mei 9.00 u.: Dopperswerking: kursus Frans. 13.00 u.: Dopperswerking, kursus snit en naad. 13-30 u.: Dopperswerking: vergadering. 19.30 u.: K.A.V. H. Familie recepten uit Klavertje vier: techni sche voordracht. Parochiehuis. 20.00 u.: Fotokring Imago «Wat is er zoal nieuw op de markt?» De heer Dubondt stelt het nieuwe overvloeiingssysteem van Leitz voor met zelf opgenomen dia's uit New York en Chicago. Dinsdag 22 mei 9.30 u. Dopperswerking: kursus dactylo. 13.00 u.. K.B.G. Rust na Arbeid, H. Hart: bedevaart en bezoek aan het geboortehuis van Broeder Isidoor. 19.00 u.: K.A.V. Center R.H. Corré spreekt over «De vrouw vandaag». Meifeest. Ontspanning door eigen groep (Den Bond) Woensdag 23 mei Ziekenzorg H. Familie: gespreksnamiddag met als onderwerp «Dieet» in Parochiehuis 19.00 u.: Jong K.A.V. Moerzeke: Gespreksavond «Geloof, gezin en samenleving door Margriet Schepens (zaal Vier Gekroonden). K.A.V. gespreksavond «De vrouw vandaag» In zaal 'Den Bond' heeft op dinsdag 22 mei een interessante gespreksavond plaats met als thema: «De vrouw vandaag». Deze avond wordt georganizeerd door K.A.V., spreker is eerwaarde heer Gorré. De gespreksavond begint om 19.15 u. In deze algemene vergadering wordt de vrouw bijzonder in het licht gesteld Ze moet er zich van bewust worden dat ze recht heeft op een persoonlijke ontwikkeling. Vrouwen van alle leeftijden kunnen er mekaar ontmoeten, samen praten en samen wat beleven. Langs K.A.V. komt men uit de sleur van het dagelijkse leven! Zowel leden als met-leden zijn welkom. Gelieve wel op voor hand in te schrijven bij het bestuur. Pronostiekersklub «Eerlijk duur het langst» bij Raymond Drieghe. Het eindklasse ment 1984: 1 en kampioen: Rudy De Boey 139 punten. 2. Sabine Walschap 138 p.. 3. Ronny De Cauwer 135 p. De rode lantaarn werd eigendom van Clementine verhelst met 91 p. De trofeeuitreiking met aan de 10 eerste een geldprijs heeft plaats op vrijdag 25 mei om 20 uur. Voor alle leden gratis belegde broodjes en een konsumptie. Tevens worden er 5 horloges verloot onder de aanwezigen. Moerzeke - Duivensport Dneverbond St. Gillis - Baasrode - Moerzeke. Uit Quiévrain: Hamme. Jaarmarkt voor kleinvee te Moerzeke. De kinderen kwamen opdagen met lievelingsdieren vh) Hamme. Kinderrommelmarkt te Moerzeke. In de Boonstraat was het een drukte van Dendermonde. Dertig jaar Chiro Boemerang. Er was ook een fietsrally (v) jewelste (vh) Oude duiven 1 en 5 Jozef Debbaut - 2. Kamiel Allaert, 3 en 8 Henri V.D. Broeck - 4 Albert V.D. Vorst 6 en 9, Louis Van Vossel, 7. Heirweg-Van Geyte, 10 Armand Rochtus. Jaarlingen: 1 en 3 Jozef Debbaut, 2 Frans Jacobs, 4 en 7 en 10 Louis Van Vossel, 5 Julien Emmanuel, 6 Frans Spiessens, 8 Damiaan Van Keer, 9 J en A Spittael. Vierverbond St. Gillis - Baasrode - Moerzeke - St Amands uit Noyon: Oude duiven: 1 en 3 Frangois Kinders, 2 Edward Hermans, 3 en 5 Jean Becque, 6 Van Landegem-Jacobs, 7 Van Riet-De Ridder, 8 Jan Waumans, 9 Peter V.D. Eede, 10 Willem Van Cleemput. Jaarlingen: 1 en 4 Sylvain Verstraeten, 2 en 6 Jean Becque, 3 Pierre Moortgat, 5 en 10 Omer Quisquater, 7 Julien Nobels. 8 Jan Waumans, 9 Alfons De Clercq. VU-jongeren nodigen uit Op vrijdag 25 mei om 20 uur organizeren de Votksuniejongeren van Hamme en het Vlaams Nationaal Jeugdverbond in de zaal «De Opkikker» te Hamme een gespreksavond met 't Pallie- terke. De deelnemers zijn tv-rescensent en kronieker lustinus, de «hofdichter» Hektor Van Oevelen, en mengelwerker en verzor ger wekelijks kolderpagina L.H. Covooghel. haagstr 42 Pissens Dirk, Oudebaan 17, naar Antwerpen, Groenborgerlaan 110. Het gezin Vandenhouten Raymond, Vondelstr. 53, naar Den dermonde, Ridderstr. 26. Vemimmen Kathleen, Vredestr. 13, naar Dendermonde, Prins- kouterstr. 13. Laureys Rudy, Kramwegel 5, naar Dendermonde, Buisstr. 28. Bogaerts Mare, Langestr. 41, naar Nazareth, Steinsstr. 64. Van Nieuwenhuysen Maria, Brusselsestw. 39, naar Willebroek, E. Van der Veldestr. De Wolf Domien, Kapellekensbaan 17, naar Dendermonde, Lange Dijkstr. 152. Hoofteer Christiaan, Dries 24„ naar Dendermonde, Berkenstr. 17. Lambrecht Marianne, Schroverstr. 40, naar Aalst. Blektestr. 126. Van Gheluwe Stephania, Opwijksestr. 201. naar Vilvoorde. Tuchthuisstr. 60. Van Damme Johan, Nieuwstr. 68, naar Dendermonde, Houweg Kruibeke KAV-Bazel Vrijdag 18 mei om 19.30 u. algemene vergadering van KAV- Bazel in het Gildenhuis. Fietsbedevaart Zondag 20 mei om 13.30 u. vertrek van een fietsbedevaart naar Gaverland. door de KWB van Bazel. Afspraak aan de kerk van Bazel Wandel- en fietstocht Vakantiegenoegens (Bazel en Kruibeke) organizeert tot 27 mei een wandel- en fietszoektocht. In de lokalen Ons Huis (Kruibe ke) en Gildenhuis (Bazel) kan je deelnemingsformulieren ver krijgen. Lebbeke Dendermonde. De nieuwe stookketel van de papierfabriek te Oudegem in aanbouw (v) Dendermonde. Rondom de nieuwe stookketel wordt een mantel geplaatst van liefst dertig meter hoog (v) Bloemen schikken KAV en Jong KAV organiseren op maandag 21 mei. te 19.30 u. in zaal «Ons Huis» een cursus bloemen schikken. Ook niet- leden zijn welkom. H. Kruiskermis Niettegenstaande men zich op de Kruisparochie afvraagt of dit jaar de laatste «Kruiskermis» gevierd wordt, is men er toch nog in geslaagd een kermisprogramma samen te stellen. Het programma ziet er uit als volgt: Donderdag 31 mei: 11 u.: H Mis in open lucht, 16 u Wielerwedstrijd voor nieuwelingen. Zaterdag. 2 juni 15 u.: Wielerwedstnjd voor juniores 18 u.: Grote rommelmarkt en jaarmarkt voor kleinvee 19 u.: Ching Boem op kroegentocht. Zondag, 3 juni. Spelen met Chiro en Gidsen. 18 u.: rondgang door de Koninklijke Harmonie St.-Cecilia uit Lebbeke Vendeliers en reuzen. Geboorte Troch Ellen, dochter van Paul en van Cami Lutgarde. Sta- tionsstr. 28. Zijn de gemeente komen bewonen Rousseau Hugo, Rood Kruisstr. 28, kom. van Buggenhout. Putteman Geert, Langestr. 106B, kom. van Opwijk. Van Royen Marleen, Langestr 106B. kom. van Dendermonde. Van Audenhove Lucienne, Kerkstr 14, kom. van Aalst Het gezin De Vuyst Richard, Lange Weverstr. 22, kom. van Jette. Van Riet Lodewijk, Stationsstr. 74, kom. van Buggenhout De Visscher Herman, Meerskant 38, kom. van Opwijk Cnudde Firmin, Heizijdestr. 14, kom. van St Joost-ten-Node. Vermoesen Patrick, Dorp 22. kom. van Aalst Wauters Albert, Heizijdestr. 26, kom. van Buggenhout Het gezin Versaen Antoine, Baasrodestr. 167, kom. van Bug genhout De Proft Jozef, Rossevaalstr. 41, kom. van Dendermonde. Hebben de gemeente verlaten De Wael Ingrid, Kapittelstr. 12, naar Ninove, Leopoldlaan 42. Mangelschots Peggy, Rood Kruisstr. 36, naar Dendermondei Bareelstr. 2/A Roggeman Frank, De Naeyerstr. 33. naar Dilbeek, Kalen- bergstr. 35. Het gezin Cocauereaux Luc, Nieuwstr 59, naar Aalst, Klaar- 28. Vermeir Greta, Baasrodestr. 36, naar Dendermonde, St. Urs- marusstr. 164. Van Malderen Anita, De Naeyerstr. 29, naar Buggenhout, Bovendonkstr. 58. Mertens Virginie en kinderen, Hogebrug 76, naar Dendermon de, Molenstr. 8. Overlijdens Decoigne Philomena, 82 jaar, wed Van Rossem Aloysius. Wolvenstr. 31 Schobben Virginia, 83 jaar, wed. Verhelst Marcel, Hogebrug 108. Heyvaert Godelieve, 53 jaar, echtgen. De Lathouwer Achiel, Grote Snijderstr. Huwelijksafkondigingen Moeyersoons Geert, bediende, NMBS, Kasteeldreef 8, St - Amands en Willockx Ingrid. arbeidster, Centrumstr. 12. Philips Eddy, ijzervlechter, Hoogstr. 18 en Vermeir Ann, bedien de. Boogstr 12, Opwijk. Van Bossche Felix, arbeider en De Smedt Agnes. bediende, beiden wonende te Lebbeke, Verbindingsstr. 3. Van Mol Frangois, chocoladebewerker, Rooien 73 en Keppens Christine, inpakster, Pollepelstr 4. Casier Luc, chocoladebewerker, Rosstr. 117, Dendermonde en Van den Steen Marianne, inpakster, Wolvenstr. 7 Rosmeulen Patrick, brouwersgast, Lekkestr. 9, Londerzeel en Ringoot Belinda, haarkapster, Lange Minnestr. 92. Ravyts Umberto, handelsregent, Van der Nootstr. 7, Aalst en Heuvinck Christine, bediende. Bontegem 3. De Ridder Patrick, grondwerker en Ost Greet, kokkin, beiden wonende te Lebbeke, Baasrodestr 86. Fietsen met de Vlaamse Klub Wieze Op zondag 20 mei organiseert de Vlaamse Klub Wieze een lentefietstocht met vertrek op het Dorp te Wieze om 13 u De tocht gaat naar Vlassenbroek waar de deelnemers door een natuurgids zullen rondgeleid worden. Nadien wordt er verpoosd bij een Wiezenaar. Vanzelfsprekend is iedereen van harte welkom op deze voorjaarstrip. Voor verdere inlichtingen kan men terecht op het tel. nummer 053/21.60.83. JVL NATUURWANDELING Op zondag 20 mei organiseert het Lebbeekse Groenkomitee een natuurwandeling. Samenkomst te 14 u aan de kerk te Denderbelle. Onder leiding van natuurgids Piet Polfliet maken de deelnemers een tocht in Denderbelle-Broek van ongeveer twee uur. Aangepast schoeisel vereist. Alle natuurliefhebbers worden venvacht. LENTEFEEST De Vlaamse Federatie voor Gehandicaptenzorg organiseert op zaterdag 19 mei e.k te 15 u. stipt in het Volkshuis, Dender- mondsesteenweg te Lebbeke een Lentefeest. Het programma voorziet naast koffie met gebak, ook een opvoering van «Leentje in het hemelrijk» van Gaston Marlens, door de Orde van Lietbeka, een diareeks over het massaspel «Het Stenen Wonder van Lietbeka», een boterham met boeren- ham, bier en rijstpap, een optreden van Mini, Gaston en Leo en een gezellig samenzijn. De deelname in de prijs bedraagt 150 F Niet-leden, die eveneens welkom zijn, betalen 175 F. Zich inschrijven moet in het Volkshuis of bij de bestuursleden tot donderdag 17 mei. RMS-FEESTEN Op zaterdag 12 mei organiseert de Vriendenkring der Rijks scholen in de Rijksbasisschool, Centrumstraat een moeder- feest. 's Avonds te 19u30 wordt iedereen verwacht op de RMS- show met zang, dans, mime en moderne muziek, verzorgd door de leerlingen van de Rijksmiddenschool, Rossevaalstraat. GEBOORTEN De Smet Jurgen, zoon van Jean en van Verhaegen Marleen, Schoolstraat 21 Vetsuypens Arnout, zoon van Jean-Paul en van Steyaert Christine, Visstraat 33. Marchau Digna, dochter van Michel en van Coppens Els, L. Weverstraat 49. Geeroms Tom, zoon van Frans en van Van den Berghe Sonja. Stationsstraat 139. Verdonck Yooni. zoon van Serge en van De Bruyn Hilde, Brusselsesteenwey 157. ZIJN DE GEMEENTE KOMEN BEWONEN Hermans Lucien, Lindekenstraat 2, kom. van Buggenhout. Van den Meerssche Gilbert, Brusselsesteenweg 87, kom. Opwijk. De Waegeneer Patricia, Kerkstraat 7, kom. van Het gezin De Batselier Georges. Meerskant 38B, kom. Dendermonde. Arys Jozef, Lange Molenstraat 59, kom. van Aalst. Theys Manfred, KI. Antwerpenstraat 65, kom van Affligem. Panné Carine. Streekbaan 4, kom. van Aalst. Het gezin Veireman Rudi, Kakemanstr 61B, kom. van hout. HEBBEN DE GEMEENTE VERLATEN Van Lancker Marie-Jeanne en kinderen. KI. Snijderstr. 53 Dendermonde. Uyttersprot Gaston, Opstalstraat 1 naar Dendermonc Januaristr 22 Segers Godelieve, Kouterbaan 91, naar Gent, Kolissïraat Braija Abdelwahad, Kapellekensbaan 16, naar Jette, 126. Pauwels Maria, Opwijksestraat 181, naar Dendermonde. Gillislaan 6. Van Doorslaer Myriam, Haagstraat 10, naar Baasrodestraat 16. Stevens Rita, Kapellekensbaan 17, naar Dendermonde Dijkstr. 152. Bosman Frankie, Fresiastr. 11, naar Dendermonde, laan 13/A. Van der Straeten Luc. Baasrodestr. 23, naar Tongeren Paquaylaarr. Heynderickx Yolande, Nieuwstr. 115, naar Ostignies. Allée Clerlande. Het gezin De Ridder Benny, Stationsstr. 93, naar de, Denderbellestraat 5 OVERLIJDENS De Hauwere Maria, 86 jaar, wede. Everaert steenweg 43. 053-70.02.93 PEECKMAN De specialist in maatwerk De laagste pn|*en de' matrassen Schuimrubber. Late» Staalveren Super-Buite» Be'gemeefsensfaat 18. AALST 33 0321 Pendermondse RIJSCHOOL 052-21.37.9 gespeciaiizeerde pe'sonen De Dendermondse Riischoot Veldstraat 47. SmtGillis-Dende'monde leen U sturen zoals het moet Alle inlichtingen 30 0076 O-SPORT 052-21.17.59 Alles maa' dan ook alles van sponativeien aisoo» camping Statiestraat 21 Lebbese Krot oio's Holman Tel. 053/70.33.95 e Gekend voor de laagste p«izen Alle benodigdheden en kleding IEUWLANDT 053-70.28.61 UBUCITEIT 052-21.40.60 Ieen groot woord dal dOO' Groep De Cuype' m een eenvoudig begrip wordt omqe/el Raadpleeg naar spena UANDO 053-21.40.60 om de reeks moeili|ke latiinse woordies volledig guts guid quo quando. quomodo 052-21.40.60

De Voorpost | 1984 | | pagina 18