I9C I I SMASH INFO AC Denderland op twee fronten ~T AC Lebbeke-dames promoveren naar Tweede afdeling Nilco Lebbeke promoveert naar tweede én naar derde! ZEILWEDSTRIJD OP HET DONKMEER Weinig belangstelling voor jeugdloopwedstrijd te Hamme Weg van de degradatie VOLLEYBAL ATLETIEK Juvenes Zelc Danny De Maesschalk, oud speler van Juvenes Zelc en verleden jaar uitkomend voor Rapid St.-Niklaas, heeft zijn vrijheidsaanvraag ingestuurd. Hij heeft nu getekend bij Ju venes Zele. Een terugkeer naar de oude stal als het ware. Snuffel Grembergen zoekt trainer Mon D'Hooghe. thans trainer van Snuffel Grembergen. zag het daar niet meer zo zitten. De klub is op dit ogenblik naarstig op zoek naar een nieu we trainer-coach. VK Aalst Het bestuur van VK Aalst heeft versterking op de kop kunnen tikken Lieven De Roo (Tower Ternat. volgend jaar uitkomend in eredivisie) is bereid gevonden de rangen van de ajuinen te komen ver sterken. Belangrijke aanwinst voor VK Aalst Gevoc Geraardsbergen stopt In plaats van een fusie van Geraardsbergen met Idegem heeft Geraardsbergen gekozen voor een schrapping van zijn nummer op de bondshjsten. Het einde van deze klub bete kent dat er in tweede provin ciale Oost-Vlaanderen een plaats vrijkomt Hiervan kun nen de klubs Lebbeke I en II en Erembodegem profiteren om te promoveren Stamnummer Ruisbroek (Brabant) Hel stamnummer van Ruis broek is opgekocht door de Brabantse ploeg Tildonk (Til- voc) die ernstig op zoek is naar valabele spelers voor tweede landelijke Wie wordt trainer van Adec Baasrode? Opdonderdag 17 mei 1984 valt in de schoot van de Baasrood- se klub de beslissing wie het volgend seizoen de funktie van trainer-coach zal waarnemen Het zou tussen de volgende kandidaten gaan: Mare De Smedt (huidig trainer). Roger De Brackelecr (ex Rapid St- Niklaas) en Fernand Van Cau- wenbergh (ex-Kangoeroes Aalst). Volgens onze zegsman zou het beslissende element wel eens van financiële aard kunnen zirn Op 19.5.1984 organizeert VK St. Pauwels zijn derde rekrea- tietornooi. dat zal plaatsvinden öp het gemeentelijk voetbal terrein. Aanvang te 13 uur. Inschrijvingsgeld 350 fr. Inlichtingen telefoon: De Sut ter 03/777.23.74. De Ruys- scher 03/776.34.93. NIEUWS OVER ONZE ATLETEN Kuhne Zele organiseert een rekreatietornooi op 2 juni 1984 te 13 uur. zowel voor dames als gemengd (waaronder dan min stens drie dames). Op 3 juni 1984 vinden de wed strijden van de heren plaats om 9.30 uur. Inschrijvingsgeld 300 fr. Inlich tingen en inschrijvingen: Van Den Hof Willy, Eikenlaan 47. 9140 Zele. tel. 052/44.76.79. Volleybalclub zoekt belangstellenden voor reis naar Bulgarije Een volleybalploeg. die van 23 augustus tot 31 augustus 1984 een reis naar Bulgarije onder neemt. zoekt nog belangstel lenden (al dan niet spelend) Inlichtingen tel. 052/21.73.55. VC Ruisbroek verkoopt zijn stamnummer VC Ruisbroek (ex-kampioen van België) en thans dalend uit eerste afdeling naar eerste lan delijke. ziet zich genoodzaakt zijn stamnummer te verkopen. Geïnteresseerde V.I.V. ploe gen kunnen hogerop geraken door het stamnummer aan te kopen en dan ook meteen zelf hun stamnummer van de hand te doen. Maurice Van Damme blijft trainer bij Juvenes Zele Ondanks zijn drie jaar schor sing (uitgesproken door de na tionale klachtenkommissie, waartegen reeds beroep is aan getekend) blijft Maurice Van Damme het vertrouwen be houden als trainer bij Juvenes Zele. Eddy Van Petegem zal het volgend jaar de coaching waarnemen op de spelersbank. De trainer zal plaats nemen tussen het publiek. Juvenes Zele Everaert. thans speler van het A-team. heeft zijn vrijheids- aanvraag ingediend, dit bete kent dat hij zijn huidige klub verlaat. Hij zou voor een in vierde provinciaal spelende ploeg uitkomen. Na een ware ramp op pasen, waar Lebbeke ter gelegenheid van de eindrondes voor de bij komende stijger in de laatste wedstrijd nipt verloor van Zo- mergem met 2-1. is nu toch dank zij een fusie in hogere reeksen en na lange onzeker heid. het licht op groen gezet voor promotic. Dit houdt in dat Nilco Lebbe ke A promoveert naar tweede provinciale en Nilco Lebbeke B. kampioen in vierde provin ciale. de kans krijgt tc stijgen naar derde provinciale. Door het bestuur werd er on dertussen al ijverig kontakt op genomen met potentiële kan didaat-trainers. daar de huidi ge trainer Wilfried Doorns na drie jaar Lebbeke de klub in de beste verstandhouding ver laat. Wilfried Doorns werd hiertoe gedwongen door. ener zijds werkomstandigheden, en anderzijds door zelf nog aktief te zijn bij V.K. Aalst. Alle maal faktoren die volgens Wil fried Doorns nog moeilijk tc kombincrcn waren met het be geleiden van twee ploegen, waarvan één dan toch uitkomt in tweede provinciale. De B-plocg zal in derde pro vinciale aktief zijn met grosso modo dezelfde kern die kam pioen werd in vierde: Frans Van Den Abeelle. Hugo De Waegcncer, Luc Vcrcautcren, Roland Van Bcvcrcn. Robert De Mcycr. Leo Tas. Dirk Tas, Jan Van Der Vrckcn. Dirk Verlcyen. aangevuld met on dermeer de spelers van de A- ploeg De A-ploeg zal op zijn hcurt dan wel moeten aange vuld worden en zeker versterkt worden met meerdere spelers. Aangezien ettelijke leden Nil co A. verlaten of niet meer in aanmerking komen om vol gend jaar hun diensten te be wijzen aan de klub en dit om diverse redenen. En zoals overgang naar het B-team. het vaderland gaan dienen, blessu res enz. In deze optiek wordt ijverig naar aanvullende mankracht gezocht De volgende spelers zouden als volgt «evolueren» Patrick Van Den Abbccllc en Eric Smet naar de B-plocg. Danny Hcndrickx zou de klub verla ten daar ie niet meer in de mogelijkheid is om tweemaal per weck tc komen trainen, terwijl Geert Kcppcns tijdens het volgend seizoen zijn leger dienst zal vervullen Omtrent Chris Van Cackenbergh en Fi- 'ip Rcnncboog blijft het voor lopig nog onzeker Het staat vast dat Ronny Pieters stopt wegens een aanslepend letsel, zodoende blijven er voor de A- ploeg nog aan effektief spelers- materiaal over: Patrick Anne- mans. Paul Vercauteren. Eddy Cassiman. Paul Declerck. Jer ry Burm. Ook op dit gebied is het bestuur ijverig bezig een oplossing te zoeken voor dit hiaat, zodat de keriT van zowel Nilco A als van Nilco B ver ruimd en meteen versterkt kan worden. Geïnteresseerden voor één der beide ploegen kunnen steeds kontakt opnemen met de voor zitter Robert De Meyer of met het sckretariaat. Jans Nicole, telefoon 052/21.53.83 of met Jerry Burm 052/21.39.60. Zoals verwacht ligt het dus in de eerste betrachting van Nilco Lebbeke zich te handhaven in beide rcspekticvelijke reeksen om zo de basis te kunnen leg gen voor een verdere progres sie naar een eventueel later landelijke kompetitie. Zo wordt deze sport verbreid en nog meer kenbaar gemaakt in het omliggende om weerom een schare trouwe supporters, wekelijks in de sporthal tc mo gen begroeten, die de beide Nilco-ploegen komen toejui chen en bijstaan. Een eerste grote aktivitcit. die door Nilco Lebbeke georgani seerd wordt, is een internatio naal juniorsvolleybaltomooi dat doorgaat op vrijdag 27 juli 1984 in de sporthal van Lebbe ke en dit de hele dag, met ploegen uit Nederland. Duits land. Zweden. Frankrijk. Ita lië en België zelf. Een tweede gebeurtenis is dan het reeds gerenommeerde tor nooi van Lebbeke Dit tornooi dat doorgaat op 8 september voor rekreatieve ploegen en op 9 september voor kompetitie- ploegen. datum waarop beide Nilcoploegen reeds zullen «gc- struktureerd» zijn. vindt plaats op de terreinen van de RMS Lebbeke. De Belgische Truckers vereni gingen hebben een samenwer kingsakkoord ondertekend Het heeft betrekking op de behcndighcidswedstrijdcn met vrachtauto's en autobussen. Op verschillende plaatsen wor den schiftingen gcorganizeerd. De (ïnalc heeft plaats op 24 juni te Leuven. Voor meer informatie: 03/455.87.95. VETERANEN DERDE TE OUDENAARDE De Dendcrland-veteranen wa ren aan de slag te Oudenaarde waar zij voor een opgemerkte prestatie zorgden. Was het geen zege dan toch een meer dan verdiende derde plaats voor deze veteranen uit Den- dermondc. Karei Michiels ging wel met de grootste eer aan de haal: de man uit St.-Gillis be haalde de zege op de 400 m Zien we hem ook in de veld loop op ereplaatsen, dan be wees hij te Oudenaarde werke lijk uit het goede hout te zijn gesneden. In deze harde disci pline de 400 m. was hij de beste. Filemon Roels was goed voor een vierde plaats op de 100 m en Julien Lauwers nog een van die echte klubatlcten. ging zich meten in het hoogspringen, een nummer dat hij met een derde plaats afsloot. In het speerwerpen haalde Armand De Blende die met de speer een tweede plaats Armand Haeck was 5' op de 1500 m. en dat was wel iets te weiniug voor de beroepsmilitair uit Zellik. Beter deed Maurice Michiels. die in de 5.000 m op de tweede plaats eindigde. Ook voorzitter Robert De Cock heeft de shoes aangebon den en in het kogelstoten werd hij vierde. Roger Van Beve- ren, sprong vier meter ver. en Gustaaf De Clerck gooide de schijf 20.76 m ver. Alles samen was dit goed voor een derde plaats en daarvoor mogen wc de Dendermondse veteranen feliciteren. SENIOREN ZESDE PLAATS TE DILBEEK De senioren waren wel ver zwakt naar Dilbcck afgezakt zodat het een mindere uitslag werd. Toch waren er eerste plaatsen en wel voor junior Stefan Engels die won op de 400 m. en nog voor hem. sa men met Saéys. Praet en Go- dcfroid in de 4x100 m. Vete raan Omer Vercammcn werd 6' op de 400 m Rudy De Troch ging als tiende over de streep op de 800 meter. Gode- froid was ook derde in de 100 m en Gustaaf D'Hollander. zesde in de B-recks van de 100 m Beter waren onze jongens in de afstandsnummers, waar André Van Den Abbeele tweede werd in de 1500 m en Leo Brusselmans een zevende op de 5 km. M. Saeys was ook tweede in het ver- en vijfde in het hoogspringen In het ko gelstoten werd Stcphan Engels vijfde met de kogel. Luc Tami- nau startte in de 1500. een i hij zesde ein- nummer v digde. DAMES VAN AC LEBBEKE KAMPIOEN IN DERDE AFDELING De Lebbeekse atletiekklub heeft het klaar gespeeld om in eigen midden de zege in de wacht te slepen. De blauw witte vereniging van voorzitter Van Biesen kreeg als eindre sultaat 140 punten en dat was genoeg om de zege, en meteen de titel te veroveren. De mees te tegenstand kwam er nog van Mol dat hardnekkig bleef aan klampen totdat het met amper drie punten verschil met Leb beke op de tweede plaats ein digde (137). Herentals werd derde met 100 punten en op de vierde plaats kwam Duffel, dat 99 punten kreeg toegewezen Vijfde was Brasschaar(91 p.), zesde Racso met 72 punten In de B-reeks was het AC Aalst dat de beste was. en zo bewees zijn plaats in derde afdeling waard te zijn. AC ZELE TWEEDE EN LOKEREN DERDE TE ROESELARE Voor onze streekklubs Zele en Lokeren zat er deze keer geen zege in. Wel werd er hard gestreden om ac punten en vooral de Zeelse klub heeft heel wat in de weegschaal ge worpen maar het mocht niet baten. Tegen dit Meetjesland was geen kruid gewassen, en de klub uit Eeklo heeft op overtuigende wijze de zege be haald. Zij behaalden 144 pun ten en Zele liet 131 op de tabellen schrijven. Onze twee de vertegenwoordiger in dit fi- nalcgebeurcn was AV Loke ren dat nu met 122 punten op de derde plaats eindigde. Alles bij elkaar toch geen slecht re sultaat wanneer men ziet dat ze Assa Ronse achter zich lie ten. samen met Maccabi en Stade Gent. VOLHARDING BEVEREN VIERDE IN TWEEDE AFDELING De Beverse atletiekklub heeft het met een vierde plaats moe ten stellen in de B-reeks van tweede afdeling. Er kwamen wel enkele goede resultaten voor Beveren op het bord. maar globaal genomen was het iets te weinig. Wel heeft Chris Stout heel wat werk verzet om punten te verzamelen en was er ondermeer 'een zege op de 800 m (2.22.9), en een tweede plaats in de horden met dezelf de tijd als de winnares (15.5). ANDRE Het was AC Lebbcke-voorzit- ter Biesemans die, vorige zon dagnamiddag tijdens de op het Lebbeekse Sportkompleks be twiste interklubkampioen- schap dames (eerste regiona le). sportfunktionaris Alfons Abbeloos terzijde nam om hem te vragen of hij geen champagne in de koeler had. We hebben reeds 11 punten voorsprong op Mol. aldus de voorzitter. Zeker van de pro motie zijn we al, maar met nog enkel de 4 x 100 en 4 x 400. kunnen we praktisch de kam pioenstitel niet meer verliezen. Haal vlug een beste fles. De voorspelling van de voor zitter werd nog werkelijkheid ook. AC Lebbeke won het interklubkampioenschap da mes. eerste regionale. Even later vloog de stop dan ook knallend van de fles en na flink wat schudden en zwaaien werd de gouden drank kwistig weg gespoten. Met de spandoek «AC Lebbeke naar 2' afde ling» voorop werd onder ap plaus een ereronde gelopen Uniek is in ieder geval dat AC Lebbeke thans geklasseerd staat in 's lands tweede natio nale afdeling. Zowel bij de heren, bij de dames als bij de veteranen. Van enige rivali teit. mocht die ooit bestaan hebben, kan nu zeker geen sprake meer zijn. Tenzij de heren volgende zondag te Doornik steken laten vallen, zodat de seniores-juniores naar derde afdeling verwezen worden. Midden de euforie beseffen de verantwoordelijken echter dal de dames het volgend jaar best moeilijk kunnen hebben om het behoud in tweede te verze keren. Dan staan er bij de interklubkampioenschappen immers drie supplementaire proeven op het programma: de 100 m horden, de 800 m en het diskuswerpen. Op trainer Wal ter Van Ransberghen staat dan ook een hard werkjaar te wachten. Maurice Van der Straeten. de all-round man bij AC Lebbeke, maakt zich daar overigens nu al problemen over, maar samen met voorzit ter Rcnaat Biesemans en met de inzet van alle atletes, moe ten de Lebbeekse dames het behoud kunnen verzekeren. Nog even vermelden dat de ganse ploeg uitstekend gepres teerd heeft. Met als voornaam ste uitschieters de prestatie van Linda Berghman. die de 400 m B-reeks won in 60.6. En de 57.8, die Ghislaine Van Praet. echtgenote van de trainer, neerzette over dezelfde af stand in de A-recks. maar zich daarmee niet tevreden stelde en ook nog met een sprong van 5m03. het verspringen in de wacht sleepte. De prestaties van de Lebbeekse atletes 100 m - reeks A: 4. Patricia Veldeman 14.2 100 m - reeks B: 3. Ingrid Meert 14.1 400 m - reeks A: 1. Ghislaine Van Praet 57.8 400 m - reeks B: 1. Linda Berghman 60.6 1500 m: -5. Griet Geeroms 4.54.4 7. Monique Van Wemmei 5.32.8 Speer: 3. Sonja Muylaert 29m82 9. Kathleen Wyns I8m00 Hoog: 2. Ann Peytier Im50 4. Rita Van Hauwcrmcircn lm40 Ver: I. Ghislaine Van Praet 5m()3 5. Rita Van Hauwc'rmeircn 4m66 Kogel; 5. Christel Vermcircn 9m30 6. Patricia Veldeman 9ml9 4x100 m: 3. Lebbeke (Ingrid Meert. Ann Peytier. Carine Van Ransbeeck. Van Hauwcrmci- ren Rita) 55.00 4 x 4(H) m: 2. Lebbeke (Patricia Velde man, Linda Berghman. Griet Geeroms. Ghislaine Van Praet) 4.17.4 Eindstand: I. AC Lebbeke 140 punten.! 2. Mol 137, 3. Herentals 100. 4. Duffel 99, 5. Brasschaat 91 i'6, RAC Oostende 72 Pierre Van Rosscm De winnaars van de zeil- en surfwedstrijden waren v.l.n.r. Dirk Daelman, Walter Heuninckx en Filip Dutrieu (jj) ZEILEN Vorige zondag werd weer ge kampt voor de beker «De- thoor» op het Donkmeer. In gunstige weersomstandighe den streden drie kategorieën voor de titels. Bij de zeilboten ging de beker naar Walter Heuninck. die drie van de vier reeksen won. en eenmaal tweede werd. Wal ter had als biezonderste tegen strever Roland Clayes, die met zijn tweezitter minder kon ma- neuvreren. en zich met een tweede plaats moest tevreden stellen. Bij de zeilplanken platbodems won Filip Dutrieu driemaal en ondanks een diskwalifikatie in de derde reeks was hij nog winnaar voor Guy Oosterlinck die met een tweede plaats vre de moest nemen. Filip die al vier jaar aan smurfen doet, doet een drietal jaar mee. en zal in de toekomst vast zijn man staan bij de platbodems. Ten slotte waren er de zeil- planken-rondbodems waar Dirk Daelman de zege ver overde door van de vier reek sen er drie te winnen en een maal tweede te worden. Bie zonderste tegenstrever was Omer Van den Broeck. Winnaar Dirk vond de wed strijd goed maar zou toch lie ver gaan surfen op de «Nieuw- donk» waar het veel beter is op gebied van wind. Boten: 1. Walter Heuninckx: 2. Ro bert Claes; 3. Roger Molin: 4. Christiaan Runier; 5. Chantal Dethoor. Zeilplanken platbodems: 1Filip Dutieu: 2. Guy Ooster linck; 3. Johan Tavernier: 4. Alain Trocken: 5. Serge Van Cauter. Zeilplanken rondbodems: 1. Dirk Daelman; 2. Omer Van den Broecke; 3. Robert Van den Driessche. Zaterdagnamiddag 12 mei or ganiseerde de gemeentelijke sportraad Hamme een jeugd loopwedstrijd voor niet-aangc- slotenen op het gemeentelijk speelplein tc Hamme. Bij de inschrijvingen was er echter weinig belangstelling. Van de 14 reeksen die voorzien waren, werden er de helft afgelast. Vooral bij de meisjes was de belangstelling miniem. In de reeks van jongens, geboren in 1975 (over 800 meter) werd het een zeer spannende strijd tus sen Steven Waegeman en Yor- dy De Maere. Beide jonge lo pers gaven elkaar geen meter toe. In de spurt toonde Steven Waegeman zich iets sterker. Het was wel opvallend dat bij na alle deelnemers uit het H. Hartinstituut kwamen. Bij de oudere jongens (geboren in 1970 en 1971) was de Hamse buitenstaander Kristoff Vcr- meir (Hemaco) de sterkste. Il se Van Cauwcnbcrghe won bij de meisjes geboren in 1973 en Lieve Weemaes uit Moerzeke won in de reeks 1972. UITSLAG Jongens geboren in 1975 1. Waegeman Steven. HHI 2. De Maere Yordy. HHI 3. Van de Velde Peter, HHI 4. Collier Tom. HHI 5. Ott Davy, HHI Jongens geboren in 1974 1 Bals Davy, HHI 2. Van de Vijver Peter, HHI 3. Hemerijck Christophe, HHI 4. Sillis Karei, HHI 5. Bruggeman Steven, HHI Jongens geboren in 1973 1. Declercq Christophe. HHI 2. Ruys Robby, HHI 3. De Maere Siggy. HHI 4. Goossens Carl. HHI 5. Pieters Johan. HHI Jongens geboren in 1972 1. De Rauw Guy. HHI 2. Van Kersavond Kris. HHI 3. Vermeir Filip. HHI 4. Praet Rudy. HHI 5. Mettepenningcn Steven. HHI Jongens geboren in 1970 en 1971 1. Vermeir Kristoff. Hemaco 2. Blindeman Kurt, HHI 3. Willaert Bob. GITO 4. Meert Luc. HHI Meisjes geboren in 1973 1. Van Cauwcnbcrghe Ilse. St.-Jozef 2. De Bcule Isabclle. St.-Anna 3. Berckmoes Els. St.-Anna Meisjes geboren in 1972 1. Weemaes Lieve, Moerzeke 2. Stuyven An. Moerzeke (bd) De zeilers op het Donkmeer vonden het in ieder geval een prachtig weertje met al die wind (jj) WATERPOLO NAMEN (NN) - L.Z.V.: 9-11 De deelnemers van de sportnamiddag van de Hamse sportraad op het VP-terrein (vh) Onze spelers zijn er vrijdag avond dan toch in geslaagd de overwinning mee te nemen naar Lokeren. Na de versla genheid toen zij verloren tegen Charleroi met 8-9 en een ver- stekwedstrijd tegen Namen (L.Z.V.-N.N.: 5-0) die her- speeld moet worden, heeft Lo keren nu de negende plaats ingenomen. Lokeren dat aan vankelijk met moeite negen spelers bijeen kreeg en zenuw achtig was. spreken wij dan nog niet van de schrik heeft deze overwinning verdiend. Ons team -heeft dan ook alles op alles gezet en heeft zowel de Naamse pivot als hun beste speler totaal uitgeschakeld. Merken wij op dat onze kollc- ga's van Beveren het op Na men zeer moeilijk hebben ge had. gezien de referee alle spe lers van de thuisploeg met naam kende en zo in het voor dcel van Namen blaasdc. Ook Lokcren bleef daarvan niet ge spaard Doordat LZV sterker was. kon de scheidsrechter in de vierde periode niets meer ondernemen om de thuisploeg aan de overwinning te helpen. Het begon al in de eerste pe riode toen na 30 sekonden Yves Wauters het water mocht verlaten voor 45 sekonden. Maar dit belette Lokeren niets want verdediger Bart Beau- prez kwam onverwacht mee naar voren en zette een 12 meter shot om in 0-1. Lokeren dreef door en kapitein Mark Vertonghen zorgde voor een 1- 3 stand. In de tweede periode bleef Lokeren voortvechten en on danks de tegendoelpunten skoorde Erik Peeters twee goals en was de stand 4-5. De derde periode was beslissend voor ons team. Daar zij naar het diep speelden besloot men dan ook geen enkele kans te laten liggen. Zo werd de Naamse verdediging totaal verpulverd en trok ons team de stand op tot 4-9. Dit was vol doende om Lokeren veilig tc stellen want Mark Ver'onghe i en Erik Peeters waren goed voor elk 2 doelpunten. In dë laatste periode wist Lo keren dat hei moeilijk zou worden en nam risiko's. Zo kon keeper Stany D'Hoogc 2 van de 3 penalty's stoppen. Zo werd het gemakkelijk voor on ze ploeg om de stand veilig te stellen langs Erik Peeters en Mark van de Vijver, eindstand 9-11. Zaterdag a.s. hopen de Lokerse heren het Brusselse Triton in te palmen om zo weer 2 punten te veroveren Het zal moeilijk zijn met drie gewonde spelers in de basis- ploeg maar L.Z.V. kijkt daar niet naar en hoopt op een gelijkspel of overwinning. Dit alles gaat door in het Lo kerse Durmebad om 20.30 u. en iedereen is welkom, inkom gratis. Woensdag 23 mei wordt de inhaalwedstrijd L Z.Y-Na men gespeeld, eveneens in het Loke >e Durmebad. begin 20 u.. inkom gratis. De ploeg: I. D'Hooge Stany. 2. Wauters Yves. 3. Peeters Erik (5). 4. Beuuprez Bart (1). 5. Blevaert Peter. 0. Verton ghen Mark (4). 7. Aniheuiits Luc. 8. Van de Vijver Mark (I). 9. De Rijeke Geert 115 ondernemingen zullen dui zenden nieuwigheden voorstel len op het tweede forum voor Nieuwe Technologie Novo- tech. dat zal plaats hebben in Bilbao (Spanje) van 8 tot en met II mei

De Voorpost | 1984 | | pagina 31