Ér De Voorpost - 25.5.1984 - 19 jemeentescholen vieren feest )p zaterdag 2 en zondag 3 juni hebben in de Gemeentelijke leisjesschool. Opwijkstraat 28 de jaarlijkse schoolfeesten laats. Zaterdag 2 juni ie 15 uur trekt de poppenkast van «Vader lapoen» de gordijntjes open. tondag 3 juni te 15 u. is er vrij podium door de leerlingen, laast allerhande volksspelen en kijkklassen'wordt er doorlo- end gezórgd voor de fijnproevers: pannekoeken en een reuze arbecue vullen de gaatjes op van het programma, ïkom gratis, ledereen is welkom! lelotten Bierboom örige week zondagavond kwamen 34 belotliefhebbers afge- akt naar Gasthof Bierboom om er hun maandelijkse partijtjes elotten af te haspelen. e uitslag: 4634 1. Willy Matthijs 2. Frans Van Der Meersche 4475 3. Simonne Van Den Abbeele 4461 4. AlfonsBuslot 4343 5. Maurice Coppens 427 6. Godelive Van Oost 424 7, Petrus De Smedt 424: 8 Maria Van Den Abbeele 404 9. Jozef Van Stichel 4006 10. HilaireHaems 3892 11. MarcHofmans 3890 Lebbeke. De deelnemers van het Lentefeest van de Vlaamse Federatie voor Gehandicap ten c Lebbeke. Het besluii mtefeest voor gehandicapten organizeerde (c) The Old Chap: infocentrum is open tot 12 uur. omgetoverd in een Middeleeuwse stad waar de Heilige Bloed- bodega. 13.30 u: De Trouwe Hond, hondenschooloefeningen. Veld- processie, aangevoerd door de Graaf van Vlaanderen, haar Voor de vermoeiden en voor zij die niet van de drukte houden VRIJDAG 25 MEI j: 't Klokhuis: Dopperswerking, kursus auto- en motortechniek. !ATERDAG 26 MEI li: Federatie Vlaamse vrouwengroepen: gezinsuitstap naar het Inwoud, met bezoek aan het muzeum, geleid door een È.G.J.G.: bezoek aan Jeugdtheater te Antwerpen «De Bremer ïdsmuzikanten». |3.30 u. H.A.V. Aquarius: fietstocht voor alle leden van juarius. Trofee voor de eersten. Lokaal Guillaumestraat Vu The Old Chap: zaalvoetbalwedstrijd Kraaienhof Melsele - W Chap Samenkomst te 16 uur aan The Old Chap. JI8u The Old Chap stuurgroepvergadering. Alle leden welkom. 8.30 u: Kon kath. Harmonie «Kunst na arbeid». Viering 75- jarig jubileum. Ontvangst op het Gemeentehuis, gevolgd door en jubileumkoncert op het marktplein. Optreden van Ginette "terts, sopraan. straat. 18 uur Lokaal HAV Aquarius: is open tot 22 uur. 20 u: 't Klokhuis: instuif. Elke zondag: 10 u: Judoclub Jitsu Kwai: training algemeen, sporthal De Wuiten. Lokaal H.A.V. Aquarius: Guillaumestraat 16 is open tot 12 uur 30. Bujin VTB Jiu Jitsu: training na afspraak. Den Bond. 15 u: The Old Chap, instuif. 19 u: Dansclub Sjiwa: cursus voor de jeugd. 20 u: 't Klokhuis, instuif. 20.15 u: Dansclub Sjiwa: oefenavond voor allen. KASTEL zaterdag 9 juni 19. u. Plechtige Eucharistieviering in de St.-Jozefkerk, opgeluis terd door het Sint-Martinuskoor. staan tegen 9 uur de deuren van de bodega wijd open. Rustiger sferen en hartiger drankjes zorgen voor de kalmere zielen Voeding Vrijdag 25 mei in lokaal Het Volk, 20 u., organizeert KAV- Centrum een algemene vergadering rond «Gezonde en recht vaardige voeding». WiMaf %>N Vissershof - Toyota/Le Patrimoine - Verz. Van Gaveren. 15 u. Schieting (tent) op liggende wip met 2.000 F gratis. Hamme 20 u. bal met disco-bar «Studio Longfield» Zondag 3 juni: Het Gemeentelijk openluchtzwembad is sedert 16 mei opnieuw 14 uur; Trial-wedstrijd motors en fietsen - show A.T.C. (driewie- toegankelijk voor het publiek. De tarieven van 1983 bleven jers) behouden, maar het zwembad zal meer uren open zijn. Men Organisatie D'Holda-team met deelname Belgische Juniors - kan nu vanaf 14 uur gaan zwemmen. De volwassenen knjgen 's kampioen Arne Dupont. avonds, vanaf 18 u. nog de kans om rustig te zwemmen. 14 30 u. Rommelmarkt - ook oude munten. De gemeentelijke sportraad heeft besloten, na het sukses van 14,30 u. Poppenspel Pallieter» voert op: Hocus pocus de oude vorig jaar, om een tweede Hamse Tienkamp te organizeren op wonderdoktoor het gemeentelijk speelplein op zaterdag 18 augustus. Een 20 u bal met Disco-bar Studio Longfield. werkgroep werd samengesteld om het reglement en het pro- KILLEFEESTEN Voor de zevende maal worden de Killefeesten georganizeerd Solidariteit met volgend programma: Vrijdag 25 mei algemene vergadering KAV-OLVrouw, om 19.30 Vrijdag 1 juni: namiddag voor de Derde Leeftijd - gratis inkom en u op Hoogland. Thema: «Solidariteit bevrijdt» optreden Showorkest The Daisy's Band, begin te 14 uur. Zaterdag 2 juni: 14.30 u. Kaatsen «Beker van Moerzeke» met Rerum Novarum Vrijdag 25 mei bij KWB-H. Hart grote kaarting in het teken van Rerum Novarum. Zaterdag 26 mei bij KWB-H. Hart grote sport en spelnamiddag. [0NDAG 27 MEI .V.V. Vrouwenbond Het Korenbloempje: jaarlijkse reis: Na- an. Floreffe en Annevoie. 8.30 u: Wandelclub 't Hoeksken: Bornem Kwiks Monumenten- cht. Eigen vervoer. Vertrek aan lokaal. Davidsfonds Moerzeke: Fiets- en wandeltocht voor het - The Old Chap: videonamiddag. llAANCAG 28 MEI w: Dopperswerking: kursus Frans. ]|3u: Dopperswerking: kursus snit en naad. Ï3.30 u: Dopperswerking: vergadering. j: Gepensioneerden Middenstandsbond kaarting in Zaal De 1: Fotokring Imago: diaprojectie door de h. D'Hanis van zijn Is naar Portugal, lokaal. llNSDAG 29 MEI 0 u: Dopperswerking kursus Dactylo. KBG Rust na Arbeid H. Hart: bedevaart naar de Rode eve Vrouw. I0NDERDAG 31 MEI i Centrum: Rerum Novarumfeest helpen verzorgen Den 0 u: Wandelclub T Hoeksken: Schelle Mars der Rupelstreek. t 50. 30, 20. 10 km. Eigen vervoer. Vertrek aan lokaal, jt ACW Moerzeke: Rerum Novarumviering. Na de Eucharis- >ring bijwonen bloedprocessie te Brugge. ERMANENTE AKTIVITEITEN: 'legt Ike maandag vi t 130 u: Elke laatste maandag van de maand: vrijetijdsclub. looster Moerzeke 45 u N.W.K. wandeltocht. Vertrek Neerstraat 98. u: N.W.K. Raadpleging vrouwenarts tot 19 uur Lokaal Rood ruis, Markt 31. lte 8 30 u Judoclub Jitsu Kwai: training veteranen Sporthal De ^*"uen. CMBV Moerzeke: turnen in de meisjesschool. Killestraat. Zogge: kursus beter bewegen. gramma uit te werken. BLOEDINZAMELING TE MOERZEKE-KASTEL Ook de jogging zal voor de derde maal plaatsvinden De Zondag 27 mej .84 js er 0en b|oedinzameling te Kastel in de plaatselijke atletiekklub AC Hamme zal instaan voor deze derde gemeentelijke jongensschool (ingang Veerstraat) van 10 tot 12 Hamse jogging op zaterdag 1 september 1984, te 15 uur. Ulir Ter gelegenheid van 40 jaar bevrijding te Hamme zal er een speciale plechtigheid plaatshebben op zaterdag 8 september. In samenspraak met de vaderlandslievende verenigingen werd een programma opgesteld Om 14 u. H. Mis in de St. Pieterskerk te Hamme. Daarna vertrekt men met een autobus en eventueel auto's naar de verschillende monumenten van de gesneuvelden in Groot wrl|W__ ot- mQi Hamme. Om 15 u. plechtigheid te St. Anna om 15.30 u. vrijaag zo mei plechtigheid aan het Monument te Zogge. Om 16 uur plechtig- - Opening .Computertentoonstelling» in het Kultureel Cen- ATB De Natuurvrienden heid te Moerzeke aan het monument der gesneuvelden aan het lrum door Lie. Frans Franssen (20.30 tb). 21 u.. Informatieavond Vergaderjng v00r a! de |eden j„ het lokaal Vooruit, op de Markt. ™o de oomnular Oroanisatia Gemeenteliik Feestkomitee. 0platerdag 26 mei om 20 uur. Naar Oostakker Zaterdagnacht, zondag eigenlijk al (3.30 ustart van aan het Stationsplein in Eksaarde een voetbedevaart naar Oostakker Wie per fiets mee wil is aan de brug present om 5.45 u. Tweedehandsbotenmarkt Donderdag 31 mei van 9 tot 15 u aan het zeilmeer van WW- Lokeren, H. Geestmolenstraat (Heirbrug) tweedehandsboten markt. Info: 091/48.23.31 of 091/48.19.38. Wandelen in Daknam Met CVN kan je op wandel in Daknam (Spletteren). Zondag 27 mei op post zijn aan de kerk van Daknam om 14.30 u. KAV Lokeren Centrum Op vrijdag 25 mei 1984 Algemene Vergadering met als tema «Gezonde en rechtvaardige voeding» diamontage onder leiding van Mevr. Schillermans. Daarna Kwis. In het Volk, Poststraat, om 19 uur. ACW Lokeren Op zaterdag 26 mei: Sportnamiddag, met gezelschapsspelen voor groot en klein. Aan de Atletiekpiste om 14 uur Op dezelfde avond met begin om 19.30 uur Familiefeest met KVLV Eksaarde Lokeren Op maandag 28 mei: Les. met demonstratie bloemenschikken, door Mevrouw Venwest. In het Gildenhuis om 13.30 uur. i ee'ul,er n 1 h c VLV Ike mIu: ^rtrur T CBG Ike dinsdag: 4u: NWK Raadpleging kinderarts tot 15.30 u. Lokaal Rood ruis, Markt 31 BG Center, kaarting Den Bond. 9u. KWB H. Familie: volleybaltraining in zaal Broekstraat D u: The Old Chap volleybalrekreatie in sporthal De Wuiten MBV: Naaikursus door Mevr Van Houte. Zaal De Ring ke woensdag: 4u: N.W.K. Raadpleging kinderarts tot 15.30 u. Lokaal Rood ruis, Markt 31. B G. Center, kaarting Den Bond 9 u: KWB H Familie: volleybaltraining in zaal Broekstraat. )u The Old Chap volleybalrekreatie in sporthal De Wuiten. JMBV: Naaikursus door mevr Van Houte. Zaal De Ring. 3ke woensdag: i3u: KBG Rust na Arbeid H. Hart: kaarten Zouaaf. 14 u: KBG Rust na arbeid H. Hart: turnen, Zouaaf. 5.30 u: KBG Rust na arbeid H. Hart, volksdansen in de Zouaaf. 8u: Lokaal HAV Aquarius, Guillaumestraat 18, is open tot 22u. 8.30 u Judoclub Jitsu Kwai: training kinderen, sporthal De l/uiten krateclub Chikara. training turnzaal Broekstraat. 9 u: Ritmische dans- en stuurgroep Het Korenbloempje: itiische dans- en turnoefeningen voor kinderen. Zaal De qheid Wrthuis 't Hofken: ontmoetings- en ontspanningsavond voor dereen, 't Klokhuis: instuif. 9.30 u: Elke laatste woensdag van de maand: v.z.w. Durme fdeling Hamme: vergadering in 't Klokhuis. Ou: CMBV Moerzeke: turnen in de Meisjesschool Killestraat, doclub Jitsu Kwai: training dames. Sporthal De Wuiten Imische dans- en tumgroep Het Korenbloempje ritmische ins- en turnoefeningen voor jonge meisjes, zaal De Vrijheid. AVh. Familie, turnen. Turnzaal Broekstraatschool. 1 u: The Old Chap: training van de volleybalploeg. Sporthal De 'uiten ike donderdag 3.45 u: Vrouwengroep en Klokhuis: Primitief dansen. 9 u: The Old Chap rustige instuif. WB Center Ford Michta: training volleybal, sporthal De fuiten. (ijin VTB Jiu Jitsu: training in Den Bond. W Vrouwenbond Het Korenbloempje: kreatief handwerk in fal De Vrijheid. •doclub Jitsu Kwai: training volwassenen. Sporthal De Wuiten. >u CMBV Jazz-turnen in zaal De Greve >•45 u: KAV Moerzeke zwemkursus. Olympos Dendermonde. ike vrijdag: 3 u: KAV Moerzeke: naailessenreeks. Zaal Vier Gekroonden. 8 u: Judoclub Jitsu Kwai: training kinderen. Sporthal De «uiten 8 u: Karateclub Chikara: training. Zaal Broekstraat. •adavoc volleybal dames. De Wuiten Klokhuis instuif. 9 30 u: Judoclub Jitsu Kwai: training veteranen. Sporthal De 'uiten p-45 u Dansclub Sjiwa: danscursus voor beginners. Bnsclub Sjiwa. Danscursus 2de jaars. ke zaterdag: 0 u: Karateclub Chikara. turnzaal Broekstraat. gemeentehuis. Om 17 uur plechtigheid te Kastel en tenslotte rond de computer. Organisatie. Gemeentelijk Feestkomitee. zullen er nog bloemen neergelegd worden aan het monument 18 u.: Vinkenzetting in de Kasteelstraat, op het Kon. Albertplein. Als slot van deze namiddag is er een 2a*erdaa 26 mei receptie voorzien in het gemeentehuis met een korte toespraak. KSA Chir0 g^. kindamamiddag met stekel- De Gemeentelijke 11 juli-vienng zal plaatshebben op vrijdag 6 bees jn „De volkskring». Begin: 14 uur (toegang 30 fr.) nadien juli'in de wijk H. Familie. In samenwerking met de Hamse koren jee Dansant Toegang: 50 fr. en in de optiek om deze vieringen met eigen verenigingen te pw-Oordegem- Grote belotting bij Richard Fonck, Kouter, orkest «Calipso» in de feestzaal van Het Volk in de Poststraat organiseren, koos men voor een koor-en zangavond. Om 19 oordegem. 3000 fr. vooruit trofee. Start: 20 uur. Met (zie afzonderlijk artikel) uur is er een eucharistieviering in de H Familiekerk en om 20 gerrebolling en bakschieting naar panklare kippen, uur start de koor en zangavond in zaal Familia, P. Vander Tentoonstelling «Computers» in het Kultureel Centrum (10- Jeugdlaan te Hamme. -jg uur\ Binnenkort zal de raad voor minder-validen officieel geïnstal leerd worden. Wel werd het bestuur reeds samengesteld. Er zijn Zondag 27 mei stemgei echtigde en raadgevende leden. De heer Casimir De VFSG (afd. Lede): koffietafel in «Riva», Markt. Lede. Qm 15 ACW Lokeren Clercq is voorzitter. Hij wordt bijgestaan door drie ondervoorzit- uur Animatie: Jos Martin (30 fr.). Wandelzoektocht te Doorslaar in het kader van Werelsolidari- ters, nl. Mevr. M Vandevelde - Van Uytfanghe en de heren P. teit. in samenwerking met KWB-Doorslaar. Start op oonderdag Van de Sompel en Marcel Labay. Maandag 28 mei g-j mej aan de parochiezaal te Doorslaar om 13.30 uur Voor de 7* maal wordt een gemeentelijke ontspanningsnamid- KBG-Lede: Bedevaart naar Oostakker met ontspanningsna- Prijsuitreiking om 19 uur. dag georganiseerd voor de Hamse gepensioneerden in samen- middag. Vertrek; Markt Lede: 13 uur. Plechtig lof - 17 uur: werking met de gemeentelijke gepensioneerdenraad Het feest bezoek aan Eddy Wally. Terug thuis: 22 uur (200 fr.) zou plaatsvinden op woensdag 3 oktober te 14 uur in zaal Den n-_H-pHa_ moi Bond in de Kapellestraat. Deze namiddag zal volledig verzorgd uonoeraag ji mei worden door de leden van de Hamse en Moerzeekse qepensio- - Jeugdhuis -Leeuwerik... Bipvonen concert Barclay James neerdenverenigingen Er staat o.a tang. «oordracht, muziek. Harvest en Angelo Branduard. in het stadion van Schaarbeek, sketches en modeshow op het programma R0's: Kaarte" 2811 aanschaffen. Voor de reis dient te Vanaf 1 juli t984 dienen voor het huisvuil verplicht huis.uilzak- ""'^"wanze™:'Wandeling onder het motto -Ken uw dorp., ken van de gemeente Hamme te worden gebruikt. Alle andere Verlfek; uu, Wanzeledorp* Leiding. Bart Melckenbeeck. vuilniszakken mogen vanaf die datum niet meer worden ge bruikt. Deze groene plastieken zakken kosten 10 F stuk en zijn Zaterdag 2 juni te bekomen op de technische dienst, gemeentehuis Hamme of KWB Lede: Ledenfeest en gespreksavond rond «Arbeids- in het gemeentemagazijn in de Buntstraat. yerdeling». inucni/nupcnTcru -re uAiaiae Kaartclub: «Onder of boven». Kaartavond in «Ontmoetings- ZOMERKONCERTEN TE HAMME centrum». Kasteelstraat (19.30 uur). De kulturele raad Hamme organiseert elk jaar de Hamse zomerkoncerten van de muziekmaatschappijen. Zij worden Zondag 3 juni gespreid over een periode van mei tot september. Elke maat- F.V.V -Lede: Wandeling langs het Zonnebroeckpad in Oor schappij bepaalt, in samenspraak met de kulturele raad en het degem. Vertrek: Dorp Oordegem (14 uur), gemeentebestuur haar plaats en datum van haar jaarlijks Reuzenfeesten: 1 7 uur optocht met meer dan 50 reuzen. 18 zomerkoncert. Dit jaar werd volgende regeling uitgewerkt: uur: Reuzendans en optreden van keur-vendelgroep Alkuone, 26 mei: Kon. Kath. Harmonie Kunst na Arbeid: Markt, Hamme Aalst; Griekse Volksdansgroep «Kokkinides» en «Evrou Thra- 19.30 u ki»; Poolse groep «Gornik», Italiaanse groep «Tambusso». 27 mei: Kon. Fanfare De Leerzuchtige Vrienden: Zogge 9.45 u. Scheldealnder Blaaskapelle. Toegang Markt: 20 fr 16 juni. Kon. Lib. Harmonie Kunst en Vrijheid: Driegoten. 20 u. 23 juni: Soc. Harmonie Recht door Zee: Den Bunt. 19 u. Jaarlijks feest van de Rijksscholengemeenschap, 1 juli: Kon Fanfare Eendracht. Moerzeke. Kiosk Dorp. 18 u. Lede 28 juli: Door Eendracht naar Kunst en Vermaak: Kerk, St. Anna De Rijksscholengemeenschap van Lede-Centrum organiseert 19.15 u. haar jaarlijks schoolfeest op zaterdag 26 en zondag 27 mei. 1 september: Kon. Harmonie St. Cecilia: Hoek Spoorwegstraat Programma: Zaterdag 26 mei vanaf 14.30 u.: Kinderanimatie. Slangstraat, 19.30 u. Koffie met pannekoeken, Restaurant, Bar met streekbieren. 2 september: Kon. Fanfare St. Cecilia: Kastel Kiosk, Veerstraat. Tentoonstelling technische afdeling. Zondag 27 mei vanaf 12 uur: Restaurant, koffie en gebak, kinderanimatie, wandelzoek- KUNSTKRING POGEN NODIGT UIT tocht, Bar. De Hamse kunstkring Pogen organiseert haar jaarlijkse ten- toonstelling in de feestzaal van het gemeentehuis van 31 mei tot Tennistornooi «Kampioenschap van Lede» 1 o juni. Het tomooi gaat door vanaf 23 juni met finales op 8 juli. Er wordt De werken van De Keyser Lucienne, Isidoor De Wilde. Leonard gespeeld: dames enkel; heren enkel (max. 20 spelers). Heren Van Broeck, Jan Van Hove. Theo Van Landeghem en Paul Van dubbel (max. 25 p.). veteranen: heren enkel (max. 20 p.), heren Malderen zullen er tentoongesteld worden. De vernissage zal dubbel (max. 25 p.). De deelnemers moeten in Groot-Lede plaatsvinden op woensdag 30 mei te 20.30 u. Verwelkoming wonen of aangesloten zijn bij een Grootleedse tennisklub. door de heer Walter Van de Berghe. Opening door de heer L. Inschrijving 50 fr. voor 15 juni 1984 bij Willy Van Royerr, Baert burgemeester. Voor de muzikale omlijsting zorgen Pat Leeuwerikstraat 4, 9310 Lede. Rekening 068-0677850-41 Nobels, dwarsfluit en Raf Vandermeulen, piano. Deze expositie Sportraad Lede. is toegankelijk op 31 mei, 2, 3, 9 en 10 juni, telkens van 10 tot De loting heeft plaats op 16.6.1984 om 20 uur in het Tenniscen- 12.30 u en van 16 tot 19.30 u. De kunstwerken variëren van trum Vogelenzang, grafiek, glasramen, tekeningen, schilderijen tot beeldhouw werken RERUM NOVARUM TE HAMME Programma Donderdag 31 mei 1984. 10.00 u.: Samenkomst lokaal «Den Bond 10.30 u.: Plechtige Eucharistieviering in de dekanale Sint- Pieterskerk. Opluistering K.K.H. «Kunst na Arbeid» Homilie Z.E.H. Deken J. Botterman Offerande in het teken van «Wereldsolidariteit» Na de viering, korte optocht naar «Den Bond» 12.30 u Samen aan tafel. Feestelijk middagmaal-vriendschap en gezelligheid Korte zitting met kandidaat Europese verkiezing Raf Chanterie. °P zaterdag 26 mei heeft het tweede meifeest van de Lokerse Hulde aan onze KKH -Kunst na Arbeid- 75 laar werklozenwerking plaats. Zoals vorig |aar werd ook dit |aar 14.30 u Waarheen? naar -Don Bond- natuurlijk. gekozen «oor het parochiaal centrum van de Heirbrug als plaats Stijlvolle animatie gebracht door de gebroeders -De Clercq». v00r d0 festiviteiten. Ludieke fietsrally. Rerum-Novarumschieting Namiddags om 14 u. begint het al. Muziek, kwis, animatie in 20 u Jubileumbal K H. -Kunst na Arbeid- voor al wie zich nog de kwls kdir|en verschillende atelierploegen tegen elkaar uit in geen 75 jaar voelt een s,r'id v00r de dopperskomitee-kwistrofee 1984 Een kort Met discobar en als gastvedette onze eigen fjamse zangeres ,°n.e®'s,lJr!* wordt 9®bracht door het doppersatelier toneel. -Annick- Inkom 50 F. Gratis voorde RN.-middagmalers. Rerum Novarumfeesten Het ACW Lokeren heeft opnieuw getracht van de komende Rerum-Novarumfeesten iets groots te maken iets «voor elk wat wils». Zaterdag 26 mei Om 14 uur: Grote spel- en Sportnamiddag voor jong en oud. Aan de Atletiekpiste aan de Sportlaan. Om 19.30 uur Mn de feestaai «Het Volk»; Groot traditioneel Familiefeest met gezelschapspelen voor groot en klein, alsook bingospel. Zaterdag en zondag 26 en 27 mei Aktie Wereldsolidariteit: Grote omslagenaktie aan alle kerken van Lokeren. Donderdag 31 mei (de grote dag) om 9.30 uur plechtige Eucharistieviering in dc Sint-Laurentiuskerk, opgeluisterd door de Koninklijke Katholie ke Stedelijke Harmonie. Na de mis. optocht over de markt me nadien samenkomst in de feestzaal van «Het Volk» in di Poststraat. De feestrede zal gehouden worden door Mevr. Rik De Backer - Van Ocken (gewezen minister, en tweede kandi daat voor de Europese Verkiezingen. Vrijdag 20 mei Op de wijk Heiende in café De Zaal: Grote Rerum-Novarum kaarting voor alle inwoners 1000 fr. prijzen inleg voo: bijgevoegde prijzen. Inschrijving vanaf 19.30 uur Maandag 28 mei Om 14 uur in het Parochiaal Domein Heirbrug: Rerum Nova- rum-kaarting voor gepensioneerden. Met 1000 fr. prijzen. Dinsdag 29 mei Om 14 uur in Café Het Centrum: kaarting Woensdag 30 mei Om 14 uur in lokaal «Ter Oude Kerke» op de Spoele: kaarting Om 15 uur in de parochiezaal van Ouden Bos. kaarting Donderdag 31 mei Fietszoektocht van 13.30 uur tot 14.30 uur Start aan het Centrum. Aankomst aan het Parochiaal Domein Heirbrug. Op Doorslaar: Wandelzoektocht in het kader van Wereldsolidari teit. Start aan de Parochiezaal van 13.30 uur tot 14.30 uur. Tweedehandsbotenmarkt Op donderdag 31 mei van 9 u. tot 15 u. organizeert de VZW Zeilmeer te Lokeren een tweedhandsbotenmarkt Op deze markt staan zeil- en motorjachten, zeilplanken, kajaks, scheep stuig. De markt heeft plaats in de H. Geestmolenstraat te Lokeren. Tweede meifeest werklozenwerking MOERZEKE Donderdag 31 mei 1984 10 u Plechtige Eucharistieviering in de Sint-Martinuskerk. 11.15 u. Vertrek naar de H. Bloedprocessie te Brugge. Raf de Pauw zorgt zelf voor het slotstuk van de namiddag (omstreeks 17 u.) met een kort maar spetterend kabaretge- deelte. Vermelden we ook nog dat er om 14 u. ook een kleine tentoonstelling geopend wordt van de werken van het dopper satelier grafische kunsten (de tentoonstelling is ook 's avonds Op Hemelvaartdag herdenkt het ACW het verschijnen van de nog te zien), pauselijke encycliek «Rerum Novarum» en wordt Brugge 's Avonds om 20.30 u start het avondprogramma, bal en Feest in de Broedersschool Zondag 27 mei is het feest in de Stekense Broedersschool Men nodigt iedereen speciaal uit voor de barbecue Programma: Vanaf 12 u.: open-deur in de school «De leerlingen stellen voor...»; van 12 tot 15 u.: barbecue; vanaf 14 u.: ijssalon; vanaf 14 u.: frituur; om 15.30 u.: turnnamiddaa aan de toestellen plus akrobatie; om 17 u.: badmintonfinale, een spannende twee kamp'en van 18 tot 21 u.: instuif met deejee Gerry Smet Vanaf 14 u. ook de bodega, waar iedereen in een gezellige sfeer van een smakelijk, pittig of volumineus drankje kan genieten. Ingang: langs de Nieuwstraat 15. Rerum Novarum Het Rerum Novarum programma loopt over twee weekeinden, nl. dit van 27 mei, met ere volgende donderdag een grote schieting en het volgende weekeinde de eigenlijke viering. Tijdens dit weekeinde van 2 en 3 juni zal in alle eucharistievie ringen van groot-Stekene de omslagenaktie worden gehouden

De Voorpost | 1984 | | pagina 19