Restauratie St.-Jobskapel Aalst start nu maandag Amylum bouwt op illegale manier te Aalst Pastoor Honoré Standaert te Meldert ten grave gedragen Leden Aalsters Koördinatiekomitee geïnstalleerd <Zou»-tjes. Algemene vergadering Aalsterse Kultuurraad Twintigste Sinksenfeesten te Erembodegem-Terjoden met een gamma van aktiviteiten! Aalsterse «spektakelzaal» krijgt grondige beurt Aalsters Karnavalnieutvs De Voorpost - 1.6.1984 - 9 Op 4 juni starten uiteindelijk de restauratiewerken aan de geklasseerde St.-Jobskapel Aalst start nu maandag Op 4 juni starten uiteindelyk de restauratiewerken aan de geklasseerde St.-Jobskapel te Aalst. De firma Vande- kerkhove die ook reeds de St.-Niklaaskerk te Gent restau reerde, het stadhuis te Mechelen en vele andere kon dit werk met een aanbestedingsprijs van 3.283.707 fr. in de wacht slepen. Het voorontwerp van deze res tauratie werd bij de bevoegde diensten van Monumenten- en Landschapszorg ingediend op 19 maart 1981 en dit na overleg met de diensten van de stad Aalst, Karei Baert, van de pro vincie, Luc Robijns en Monu menten- en Landschapszorg, de heer Van den Bossche. Na een lange administratieve weg die wel eens een doolhof werd konden de plannen defi nitief goedgekeurd worden op 7 juni 1983. De aanbesteding zelf had plaats op 22 november te Gent waarna gemeen schapsminister Karei Poma zijn fiat gaf voor de definitieve belofte van toelage op 15 maart 11. Deze werken worden dan ook betoelaagd door het Rijk. door de Provincie en door de stad Aalst en dit voor een bedrag van 2.327.403 fr. of zowat 70% van de totale kosten. De eigen inbreng van de vzw «De vrien den van de St.-Jobskapel», een vereniging van buren cn vrien den die het welzijn van de kapel ter hare harte neemt, bedraagt 500.000 fr. zodat nog ongeveer 450.000 fr. moeten worden «gevonden». Gesprek ken dienaangaande werden ge voerd door de ontwerper, architekt Peter Blanckaert en W. Corluy, afgevaardigde lid van het Komitee van Beheer van de Generale Bankmaat- schappij. Bank die volgens de heer Corluy naast de kommer- ciéle tevens dienstverlenende funkties heeft en een bijdrage wil leveren aan kultureel en algemeen maatschappelijk welzijn van de gemeenschap waar ze werkt. In de?e optiek besliste dan ook de direktie van zetel Aalst van de G. Bank na grondige studie van de voorgelegde plannen en bes tekken haar steun te verlenen aan dit projekt door de ontbre kende gelden ter beschikking te stellen van de vzw «De vrienden van de St.-Jobska pel». Daarmede krijgt het me cenaat op het vlak van kunst en muziek van deze instelling een supplementaire dimensie bij de bescherming en waarde ring van het Aalsters bouw kundig erfgoed. Daar eerst gedacht werd aan een grondige restauratie beslis te «Monumenten en Land schappen» over te gaan tot een «zachte» restauratie: herstel len van verweerde delen, gro ve onderhoudswerken, sane ring van de algemene toestand. Een face-lift dus. De werken behelzen vooral het droogmaken van de muren tegen opstijgend vocht; het herstellen van gevels in metsel werk en dan vooral van de steunberen aan de zuid-west zijde, het herstel en vervan ging van de plint in Balegemse steen die momenteel bepleis terd is. de aanleg van riolering, nazicht en herstel van dak spanten en bedaking in leien, herstel van de toren en tot slot herschilderen van binnenpleis terwerken en van buitenge vels. De voorziene uitvoeringster mijn bedraagt 100 werkdagen zodat principieel, rekening houdend met verlofdagen en uiteraard afhankelijk van de weersomstandigheden de wer ken op 26 november dienen beëindigd te zijn. Tot die tijd zal de kapel in steigers staan om nadien in al haar luister haar plaats in het stadszicht terug op te nemen. LH Op de maandelijkse perskonferentie in het stadhuis werd de vraag gesteld wat er in 1983 en 1984 door Amylum reeds werd bijgebouwd, met of zonder vergunning. Er wordt inderdaad een en ander opgetrokken aan de Denderoever en aan de Burchtstraat. Aan dc Burchtstraat zou het gaan om een uitbreiding van dc tarwemassa-zolder doch de ze werd door het Aalsters kol lege geweigerd op 9 april jl. samen trouwens met de weige ringen voor het bouwen van een zetmeelstockage en een verdamper eveneens in de Burchtstraat. Burgemeester Uyttersprot toonde zich ver wonderd over deze gang van zaken en kon zich allerminst akkoord verklaren met het naast zich leggen van een wei gering en maar met de uitvoe- ringswerken te starten. Schepen De Maght wees er op dat in 1983 de bouwperspektie- ven van Amylum in het lang en het breed besproken werden met ruimtelijke ordening en leefmilieu (A.R.O.L.), met le den van het kabinet van minis ter Akkermans en met die van het bestuur der waterwegen. In juli verleden jaar werd dan afgesproken dat Amylum haar toekomstperspektieven op pa pier zou zetten. Een orde ningsplan zou dan door het stadsbestuur worden voorge legd ter goedkeuring aan de administratie ruimtelijke orde ning en leefmilieu. Eventuele nieuwe aanvragen tot uitbrei ding van het bedrijf zouden dan slechts in aanmerking ko men als ze in overeenstemming met bewust ordeningsplan zou den zijn. Wat een politiek op langere termijn zou mogelijk maken B'ij ordening van het gebied zouden in acht genomen wor den: verkeer, niet-funktionele konstrukties, analyse en selek- tie van de verschillende funk ties van het bedrijf, groenvoor zieningen, advies van de brandweer e.d.m. Met Amy lum N.V. werd daarbij de af spraak gemaakt dat aangestel- den die moesten toezicht hou- Naast het «nat Ajuin- tje», klubblad van zwem- klub Neptunus en «'t Ajuintje» maandblad van de KP-Aalst gesticht in 1945 verscheen onlangs een «Ajuintje» van de PW-Jongeren. Naar we vernemen zou dit om alle moeilijkheden te voorko men worden omgedoopt tot «'t Blauw Ajuintje», daarmede dan aansluitend bij «Blauwjonk» in de pe riode van de «blauwe ver snelling». De KP vraagt zich af of er na «Flanders' Technolo gy», «Flanders' Printing» en «Flanders' Thinking» voor jan met de pet nu ook nog «Flanders' Stempolo- gy» komt. Angelsaksische benamingen zijn blijkbaar in Vlaanderen in. 't Is al «Flanders' Creativity» wat de klok slaat. Het nieuw «kuisregle ment» in het Aalsters OCMW zou aanraden stopkontakten «met water» te reinigen. T- Morgen zaterdag varen een aantal leden van het stadsbestuur, van de ad viesraad voor toerisme en van de pers op de Dender van Aalst naar Geraards- bergen. Een exploratie- vaart om te zien in hoever re dit als toeristisch evene ment bruikbaar is. Wellicht wordt het heel wat meer dan wat men er zo op het eerste zicht zou kunnen van verwachten, In de kinderkrib zou er sprake zijn tijdelijken aan een examen te onderwer pen waarbij een aantal per soneelsleden uiteraard ge vaar lopen hun job te ver liezen. Zelfs mensen die tot 9 jaar dienst zouden hebben ter plekke. Van enig misbruik door stadspersoneel van het stadspark wat betreft eigen kweek van dieren zou geen sprake (meer) zijn. Geen enkel dier in het park zou nog eigendom zijn van een personeelslid. Al wat er aan dieren huist is eigen dom van het stadsbestuur De ezel en de twee berggeiten zijn uit het park verwijderd ook al hadden jongeren er vaak heel wat pret mede. Wel zijn er mo menteel o.m. nog 2 herten, 6 ganzen, 3 pauwen en een 350-tal wilde eenden. Wat betreft de prijs van voedsel voor dieren in het park werd die van zowat 67.500 fr. in '83 geredu ceerd tot hopelijk circa 42.500 fr. Er wordt ver bruik voorzien van 3000 kg. maïs. De bastaardeenden vormden wel een plaag. Er werden er dan ook een 100-tal gevangen. Wilde eenden gaan en keren re gelmatig. Nu werd vernomen dat sommige steden (o.m. Eeklo) eenden willen over nemen. Goed om weten voor een volgende beurt. Bij een forse toeloop van parochianen, inwoners van vroegere werkgebieden Watervliet, Meerdonk, St.-Lie- vens-Houtem enJEdelare en vele tientallen priesters werd verleden vrijdag in een treffende plechtigheid afscheid genomen van Pastoor Honoré Standaert, de «pastor bonus», de goede herder die zyn schapen kende en door al zyn schapen gekend, gerespekteerd en geliefd werd. Met geen enkele leefde hij trouwens in onmin al was Meldert voor de fusie lang niet een makkelijke parochie. Onder de vele aanwezigen vi- karis-generaal Temmerman die de bisschop vertegenwoor digde, abt Johannes Goetge- beur van Affligem. burge meester Raymond Uytter sprot, schepenen-De Maght en Vinck en heel wat priesters uit de omgeving en van hetzelfde ziekte van de deken zelf) tot pastoor van Honoré Standaert in 1963 waarbij hij Meldert een goed pastoor beloofde die wel licht geen wondere dingen zou doen maar zich dagelijks on verdroten voor zijn parochie zou inzetten. Stammend uit een boerenfamilie wist hij zon- vond voor moeilijkheden aller hande. En alhoewel hij noch per auto noch met de fiets reed volbracht hij trouw alle ver plichtingen t.o.v. zijn paroc hianen. Ook onder zijn kollega's was hij ten andere zeer geliefd cn op zijn toespraak als oudste priester van de Dekenij t.g.v Nieuwjaar was hij de originele, pittige causeur en de droge humorist. Ook Hilloné Van Brempt, voorzitter van de kerkraad, had woorden van dank bij het afscheid van deze ingoede her der waarvan hij de rustige be dachtzaamheid, de vaderlijke zorg, de angst iemand te kwet- Aalst. Pastoor Henri Standaert, 21 jaar terug te Meldert aangesteld. V.l.n.r. medepastoor Gustaaf Gijsel, pastoor Schockaert van Denderhoutem, pastoor Standaert zelf en deken Constant De Vos. den op de wetgeving voor ste- debouw ten allen tijde toegang tot het bedrijf zouden krijgen om de stand van zaken na te gaan. Daarmede zou men een over zicht hebben van wat Amylum tot zowat het jaar 2000 wil. Daar dit ordeningsplan er ech ter noe steeds niet is werden door het kollege de drie weige ringen uitgesproken. Eens het ordeningsplan er wel is kan de zaak uiteraard opnieuw beke ken worden. Wat niet wegneemt dat Amy lum bouwt zonder vergunning! LH wijdingsjaar als e.h. Standaert, 1935. Aan het altaar onder het tien tal medecelebranten vier Mcl- dertse priesters met aan het hoofd deken Constant De Vos, 2 dagen jonger dan de aflijvi ge, direkteur Louis Baert, mis sionaris Oktaaf Everaert en medepastoor Roger Ghijsens. In zijn homilie herinnerde de ken De Vos aan de aanstelling (door hem zelf alhoewel toen nog geen deken maar wegens der veel omhaal van woorden doch met gezond boerenver stand zich door eenieder te doen aanvaarden, eventuele spanningen tot een goed einde te brengen en via de nodige humor en spirit te relativeren waar het paste. Naast een goed mens was pastoor Standaert werkelijk een «standaard pastoor» die de noodzakelijke kwaliteiten daartoe in zich droeg, een bruggenslager die steeds een valabele uitweg sen en de gave om spanningen bij te leggen roemde. Leven in de zin zoals Pastoor Standaert het voorhield kan de beste dankbetuiging zijn van de pa rochie die hem op de voor avond in de open kist in de pastorie een laatste groet bracht, massaal aanwezig was in de dodenwake en in de eu charistieviering zich met de af gestorvene verenigde. LH Unicum in Vlaanderen In aanwezigheid van schepenen De Maght en Borms en van stadssekretaris Christiaan Willems installeerde burgemeester Raymond Uyttersprot verleden donderdagavond in de trouwzaal van het stadhuis het «Aalsters Koördinatiekomitee voor Welzijnsbeleid» een unicum in Vlaanderen dat door Toon Berckmoes van de Lodew(jk De Raedtstichting die het pasgeboren komitee op zijn eerste stappen een jaar lang zal begeleiden, als voorbeeld werd gesteld voor heel het Vlaamse land. Komitee dat bestaat uit telkens vier afgevaardigden van de Gemeenteraad, van de OCMW-raad en van het ASO, het Aalsterse Sociaal Overleg. Een veelbelovende nauwe sa menwerking die het beste in de wclzijnssektor laat verhopen. Het ASO groepeert reeds een 75-tai diverse diensten op so ciaal gebied die informatie en ervaringen uitwisselen, studie dagen organiseren en op el kaar optimaal trachten in te spelen bij het doorverwijzen van hulpzoekenden. Géén «oplapwerk» waarbij aan dc oorzaken van de moeilijk heden geen aandacht wordt ge- schgnken die vaak van struktu- rele aard zijn. Trachten te ver helpen aan beslissingen die ge nomen werden zonder de ge volgen om het welzijnsvak in te kalkuleren of deze gewoon te onderschatten. Langs de an dere zijde worden vaak dien sten gekreëerd zonder reke ning te houden met wat reeds bestaat of worden diensten af geschaft zonder na te gaan of de bestaande noden valabel kunnen worden opgevangen. Reeds na de verkiezingen van 1982 werden de politieke par tijen die zitting hebben in ge meente- en OCMW-raad aan geschreven en werd een koör dinatiekomitee voorgesteld Wat vandaag gebeurt is dan de bekroning van de veelvuldige besprekingen en inspanningen van de diverse partners zegt burgemeester Uyttersprot. Een gebeurtenis zonder voor gaande waarvoor de initiatief nemers alle lof verdienen. Leden Telkens 4 plus een plaatsver vanger Gemeenteraad: Ghislcen Wil lems (Eddie Couckuyt) CVP; VermaSsen (Oscar Rcdant) PVV; Patrick De Smet (Roger D'Hondt) SP en Danny De Naeycr (Erik Arijs) VU. OCMW-raad: Henri Van der Veken (Jozef Dc Smet) CVP; Van Herreweghe (Heremans) PVV; G. Lemaitre (Mw. De Smet) SP en Arseen Carlier VU. Vanuit het ASO: Guido Osse- mcrct (Martens), L. Van Nuf fel (Magda Van Hecke), L. Van Roy (Stevens Saeys) en Gaby Desmyter (De Beer). De KoKo (Koördinatiekomi tee) wil een signaal funktie hebben van de basis naar het beleid, sociale voorzieningen inventariseren en evalueren, beleidsopties en -strategieën uitwerken in gemeenschappe lijk overleg, een ombudsfunk- tic opzetten en openbaarheid en inspraak bevorderen. Na mens het ASO toonde de voor zitter zich verheugend over wat tot stand is gekomen en hoopt dat elk lid zich volledig zal inzetten op het eigen vlak. Op 27 juni gaat het KoKo dan onder leiding van Toon Berck moes aan de slag voor nadere kennismaking, planning en ti ming, statuten en reglement inwendige orde en een ruime terreinverkenning. Good luck! LH De Stedelijke Kulturele Raad Aalst houdt zijn jaarverga dering in de vorm van een studiedag die zal plaatshebben op zaterdag 16 juni vanaf 9.30 uur in het Kasteel Terlinden, Square Jacques Geerinckx. Alle by de kuituur- raad aangesloten verenigingen, een 250-tal, kunnen er hun afgevaardigde(n) heen sturen. U wordt er op de koffie ont- en inbreng van de vereni- vangen met een welkomst- gingen. woord door voorzitter Gilbert Na een aperitief en middag- Claus. Te 10 uur inleiding door maal ter plekke leidt voorzitter schepen van Kuituur Chris Lie- Gilbert Claus te 14 u. de ple- vens-Borms waarna de aanwe- naire zitting voor, waar door zigen dé keuze hebben tussen de werkgroepen verslag wordt vier werkgroepen. Werkgroep uitgebracht waarop dan be- 1 houdt zich bezig met de orga- spreking volgt, nisatie en de werking van de Slotbeschouwingen te 16 uur. kulturele raad die volgens het Wegens het ontslag uit de kul- dekreet moet koördineren, sti- tuurraad van «Netwerk» en muieren en adviseren. Werk- zijn afgevaardigde Johan Vel- groep 2 behandelt kultuurbe- ghe verkiezen de leden van de wering (gebouwen, natuur), niet-gebonden strekking te kuituurschepping (kunstonder- 13.30 uur een plaatsver- wijs - wetenschappelijk onder- vang(st)er. wijs voor niet schoolgaanden) Inschrijven voor deelname aan en volwassenenvorming (kun- de studiedag bij dc Dienst Kui sten, wetenschappen, sociale tuur. Kattestraat 33 te Aalst organisatie). Werkgroep 3 be- voor 8 juni. kijkt gemeenschappelijke ma nifestaties en werkgroep 4 de LH programmatie men inspraak Wat betreft dc plannen tot het vernieuwen van een deel van dc Keizcrshallen, meer bepaald, «de spektakclzaal» met een nieuwe bedaking en binnenafwerking in samenwer king met dc brouwerij De Gheest gaf de Aalsterse gemeenteraad reeds zijn toestemming met deze wijze van doen. Dc werken zouden zowat 5 miljoen kosten en Safir zou de materialen voor dc binnenafwerking en hel nodige meubilair leveren. «Geen lukse maar wel een funktioncel projekt». verduidelijkte schepen De Maght. In de tweede helft zal dc in beperkte offerte gedane aanbesteding worden geopend zodat tot toewijzing kan worden overgegaan Of het nieuw dak zal gedragen worden door houten of stalen spanten zal door dc technische dienst worden onderzocht waarbij naast financiële aspekten ook esthetische zullen in aanmerking komen. Gehoopt wordt klaar te zijn tegen april voor dc Week van dc Vrijetijdsbesteding. Dc huidige kapaciteit aan zitplaatsen zal worden behouden maar er komt aanpassing van het sanitair, een nieuwe ingang, een bergruimte cn de zaal zal via een schuifclcment- in tweeën kunnen worden onderverdeeld. Wat betreft de afwerking werd geopteerd het in eigen beheer te laten gebeuren in samenwerking dan met dc herscholing van dc RVA. De werken aan het dak worden voor 30% betoelaagd door het Vlaamse Gewest. Zo haalbaar worden dc zuilen die het dc toeschouwers lastig maken weggelaten. Wat betreft de verhuring van dc nieuwe spektakelzaal zal een dossier ad hoe na de vakantie aan dc gemeenteraad worden voorgelegd. Wat betreft de verhuringsmodaliteitcn opteert dc burgemeester voor een beheer door het stadsbestuur zelf maar dan uiteraard met konkrctc afspraken met de brouwerij. Tot hiertoe waren er nog geen schriftelijke afspraken doch er kwam nog geen enkele kink in dc kabel. Men kan er dus het beste van verwachten. In oktober wordt met dc werken gestart. De Sinksenfeesten van Erembodegem-Terjoden hebben reeds een hele traditie achter de rug en zijn beslist niet meer weg te denken uit het ontspanningsleven van alle Terjodenaars. Op 8, 9, 10 en 11 juni a.s. wordt de Nieuwe Wyk er opnieuw omgetoverd ditmaal voor de twintigste keer! tot één feestparadijs voor vrolyke kermisvierders: een festyn voor groot en klein. Het dynamisch feestkomitee verwend met een denderend van de vzw Wielerklub De T-dansant, met DJ Peter Co Nieuwe Wijk-Pinksterfeestcn jn de feesttent. Te 21 uur heeft heeft voor dit traditioneel de verkiezing «Mis Nieuwe feestgebeuren opnieuw heel Wijk Terjoden» plaats een fes wat aktiviteiten geprogram- tiviteit die voorbehouden is meerd. Er is gezorgd voor aan alle meisjes van Terjoden sport en vermaak, humor en vanaf 16 jaar, waaraan ver- muziek, kampioenschappen scheidene mooie prijzen in voor kaart-, zang- en voor- geld en natura verbonden zijn. drachtliefhebbers, renners en Zondag 10 juni, staat de feest- rolschaatscrs. gerrebolling, tent opnieuw breed open vanaf dans en leute voor jong en 10 uur. Om 10.30 uur is dhr. oud, alles omkaderd met een Huylebroeck, voorzitter van denderende fanfarerondgang, de vzw Wielerclub De Nieuwe In de Beukenlaan wordt voor Wijk-Pinksterfeesten, ook deze gelegenheid een reuze- Miss Nieuwe Wijk en het vol- feesttent opgesteld. ledig feestkomitee van de De feestelijkheden worden op Nieuwe Wijk van Terjoden vrydag 8 juni te 19.30 u. inge- present voor de opening van zet met de rondgang in de de derde prondelmarkt. Heb Nieuwe Wijk door de fanfare je soms nog (oude) boeken. De Terjodenaren. En in de muziekplaten. antieke voor feesttent start te 20 uur het werpen, speelgoed., die je vierde lentekampioenschap- kwijt wil, of schatten op zol- belotten van Groot-Aalst met der? Zorg dan dat je er bij een prijzenpakket van meer bent! Te 11 uur wordt in de dan 10.000 fr. feesttent een plechtige H Mis Zaterdag 9 juni kan je reeds opgedragen voor de overlede- van in de voormiddag in de nen van de Nieuwe Wijk en feesttent terecht voor «een voor het welzijn van de wijk- hapje en een drankje»: lekkere bevolking. Vanaf 14.30 u. (in- hot-dogs, boerenbrood en schrijving tot 16 uur) kunnen broodjes met hesp. kaas, ge- alle dames, vanaf 16 jaar. er hakt. kop.... een schuimend terecht voor deelname aan de pintje... 's Namiddags wordt grote gerrebolling met meer de Nieuwe Wijk het trefpunt dan 22.000 fr. prijzen. Elke van alle sportliefhebbers uit deelneemster heeft prijs! Te 21 het Land van Aalst Te 15.30 uur staat een dansavond op het uur wordt er het vertreksein programma. Het orkest The gegeven van de 201 Grote Prijs New Spirits staat borg voor Wielerclub De Nieuwe Wijk een echt gezellige avond! Deze (tweedaagse wielerkoers Nieu- feestavond wordt rond 23.30 welingen BWB) begiftigd met uur afgerond met de trekking 10 000 fr. prijzen per koers en van een tombola met heel wat klassement. En vanaf 20 uur waardevolle prijzen, worden alle danslustigen er Maandag 11 juni, de laatste dag van het kermisgebeuren. wordt te 10.30 uur ingezet met rolschaatskoersen voor de jeugd en veteranen 16jc Grote Prijs) waaraan mooie trofees en prachtprijzen ver bonden zijn. Iedere deelnemer ontvangt zelfs een speciale me daille als aandenken aan de 20*" Sinksenfeesten. Te 14 uur zijn dan opnieuw de Nieuwe lingen BWB present voor het tweede gedeelte van de 20*c Grote Prijs «De Nieuwe Wijk». Het startsein wordt ge geven te 15.30 uur: 50 km in 7 ronden. Op de prijsuitreiking, rond 17.30 uur. ontvangen alle deelnemers die ook zaterdag deelgenomen hebben aan de eerste etappe van deze twee daagse wielerwedstrijd, een herinneringsmedaille «20 jaar Sinksenfeesten Erembode gem-Terjoden» en een speciale medaille wordt dan ook toege kend aan de eerste renner uit de Denderstreek in het alge meen klassement. En te 20 uur worden deze traditionele fees ten afgerond met een reuze- zangwedstrijd voor amateurs. Er heerst ieder jaar opnieuw een fantatische sfeer in de feesttent! De Nieuwe Wijk verwacht nu ook een legertje supporters en feestvierders van Erembodegem-Terjoden en het hele Land van Aalst! Het feestkomitee betuigt intus sen zijn welgemeende en har telijke dank aan alle inwoners van de Nieuwe Wijk en aan alle neringdoeners en sympa thisanten van Terjoden en om geving voor hun milde steun en medewerking, die samen heb ben bijgedragen tot het welsla gen van deze 20s" Sinksen feesten. Dank zij hun goede samenwer king wordt dit traditionele feestgebeuren beslist een fes tijn voor groot en klein! D.B. Aalst. De Sint-Jozefskerk van Aalst wordt met afbraak bedreigd, (per) Ezelskoers Vorige week richtte AKV De Dompelecrs een ezelskoers in. Niet minder dan 700 toeschouwers kwamen opdagen. Neen 't was een leuke bedoening en vooral een origineel initiatief. Breugelavond Op zaterdag 2 juni is er de breugelavond georganiseerd door Taco Milo (voorzitter AKU) en de «AA echte Destereers». Dit alles in café Herleving, Houtmarkt. Papierslag De nieuwe karnavalgrocp d' Ajointjcs. vragen oud papier bij te houden en te brengen naar café Crazy Bol. Gcraardsbcrgestraat. Pinkstcrkcrmis Op 9-10-11 juni Pinksterkcrmis bij de Kornissesloipers. Blok Borremans. Guldenboom- plein Aalst.

De Voorpost | 1984 | | pagina 9