De Voorpost - 15.6.1984 - 2 lelottersklub Madeion van de wedstrijd van 9 juni: 1Leopold Loomans 4.759 2. Leon Matthijs 4.581 p., 3. Isidoor De Smedt 4.422 p., 4. ouis Vernimmen 4.018 p., 5. Etienne Van Weyenberg 3.913 p. ezoek aan het parlement p maandag 18 juni brengen de PW-vrouwen uit Denderbelle mi bezoek aan de stad Brussel en aan het parlement. Vertrek 8 u aan de zaal De Ster, Dorp te Denderbelle. espreksavond tV organiseert op maandag 18 juni te 19u30 in zaal Ons Huis n gespreksavond rond «Het leven redden». eboorten ondag 24 juni u. T.D. met Radio Motief, laandag 25 juni van 14.30 u. tot 19.30 u. eestnamiddag voor de mensen van de derde leeftijd, met Kees mgshow. alles in de feesttent opgericht op de speelplaats van het istituut. Ipen-deurdagen: 0. zaterdag- en zondag van 14 u. tot 18 u. i het HHartinstituut Slangstraat 12. lp zondag van 10 u. tot 12 u. en van 14 u. tot 18 u. in het Sint jzefinstituut, Jagersstraat 5. het Gito, Schoolstraat 8 en Meulenbroekstraat 15A. Dendermonde. Kuieren op de Sinksenbraderij in de Bogaerdstraat v) m Kerckhoven Annelien, d.v. Paul en Mertens Godelieve, jgebrug 36. itteman Sofie, d.v. Luc en Putteman Carine, Nieuwstraat 86A. jrmeir Pieter, z.v. Alfons en Cayet Anita, Brusselsestw 311. 9 Smedt Davy, z.v. Raymond en Heyvaert Marie-Louise, ipetlestraat 16. iericks Sara, d.v. Eddy en Volkaert Wilfrieda, Brusselsesteen- eg 249. an Praet Iris, d.v. Felix en Van den Biesen Anne, Opwijkse- Dendermonde. Familiebarbecue Cato. Wachten op wat de barbecue te bieden heeft (v) raat 184 Dendermonde. Tijdens de autozoektocht van de Jonge Ekonomische Kamer Dender monde moesten ook praktische proeven afgelegd worden (v) ^toonstelling an 20 t/m 24 juni expozeert landschapsschilder Frans Van de rinkel in galerij Lindenhof, Kon. Astridplein 16 (nabij het isteel) in Bazel. 'juni vanaf 18 uur en op zondag 24 juni van 12 De"d""">"d' Familiebarbecue can de CATO. vereniging voor hartpaliënien (v) 19 uur organiseert biljartklub De Vier Heemers in het lokaal, msselsesteenweg 194 te Lebbeke, haar Derde Groot Barbe- efestijn. het menu: speenvarken, varkensrib, brochetten. Ook een iderschotel is te verkrijgen. Dendermonde. Ook de aspirant antiquairs waren te gast in de Bogaerdstraat (v) jn de gemeente komen bewonen renepoel Marie-Jeanne en Kinderen, KI. Antwerpenstraat, imende van Roosdaal. oens Paul, Visstraat 26, komende van Dendermonde ormans Paula, Brusselsesteenweg 39, komende van Rumst 0t gezin Henri Buyl, Macharisdreef 1komende van Dender- onde an Boxstael Daniel, Meerskant 14, komende van Affligem. an Rymenant Josée, Rossevaalstraat 41, komende van Buven. uto-onderhoud laar Mariekerke nsdag 19 juni om 20 u. in heugdhuis Ter Walle leidt Guido aluwaert een infobijeenkomst van KWB-Kruibeke over het iderhoud van je wagen. lebben de gemeente verlaten at gezin Roger Temmerman, Sint-Maartensstraat 7 naar ■edene, Driftweg 127 jyl Petrus, Hogeweg 14 naar Affligem, Dazalstraat 82 a Ridder Marie Paul, K. Cardijnlaan 30 naar Dendermonde. ric De Decker, Haagstraat 10 naar Dendermonde a Becker Luc en kindleren, Laurierstraat 33 naar Zaventem an Keer Ivienne, Rossevaalstraat 89 naar Buggenhout gona Francesco en Bianca, Hof ter Varentstraat 11 naar lussel let gezin Heyvaert Jean-Pierre, Hoeksken 12 naar Dender ende Haese Roland. Aalstersestraat 92 naar Aalst 'andenbroeck Annemarie, Hoogstraat 39 naar Aalst 'an Damme Leonie, Rood Kruisstraat 19 naar Dendermonde uyssinck Jozef, Vondelstraat 19 naar Dendermonde 'eelman Oscar. Bruselsesteenweg 90 naar Sint-Niklaas lauwe Julia, Vondelstraat 18 naar Buggenhout )e Coster Alphonsine en dochter, Ziekenhuisveldlaan 6 naar ■uurs. Overlijdens 'erdoodt Isidoor, 84 jaar, wdr. Vinck Maria, Opwijksestraat 154 tiilips Maria, 87 jaar, wwe. De Donder Frans, Brusselsesteen- *g 43 'eters Pierre, 50 jaar, echtgescheiden, F De Molstraat 14 tolyn Maria, 89 jaar. echtg. De Maerschalck Jules, Kapelle- traat 52 aureys Camiel, 63 jaar, echtg. Buggenhout Maria, Albert I traat 131 lomelis Joannes, 69 jaar, echtg. De Ligne Justina, Oudstrij- fersstraat 6 Meireman Paulina, 87 jaar, ongehuwd, Nieuwstraat 31 Meireman Leonia, 84 jaar, ongehuwd, Nieuwstraat 31 Van der Meersch Kamiel, 49 jaar, echtg. Vanderstraeten Julie, ünnenstraat 27 Van den Bossche Louis, 65 jaar, echtg. Meert Isabella, Opwijk sestraat 139 Van den Broeck Adeline, 88 jaar, wwe. Maes Franciscus, (akemanstraat 51 Ie Witte Alfons. 63 jaar, echtg. Willems Aifonsine, Beukendreef Lebbeke. Vinkenzetting te Denderbelle (v) Rampelbergh Laurent, 80 jaar, ongehuwd, Oendermondse- steenweg 172 Dauwe Gabriella, 82 jaar, wwe. Guns Joseph, Fortstraat 6 Huwelijksafkondigingen Courtmans Jean-Paul, bediende, Albert I straat 104 en Van Brussel Christel, kinderverzorgster, Theo Vermeylenstraat 92, Dendermonde Philips Luc, hovenier, Opwijksestraat 26 en Jacobs Marleen, onderwijzeres. Broekkouter 61, Dendermonde. Aelbrecht Geert, bakker, Hoogstraat 30 en De Ridder Ingrid, bediende, Vilvoordsesteenweg 4, Meise Roels Hans, metaalbewerker, Aalstersestraat 106 en Moens Ingrid, arbeidster, Aalstersestraat 140 De Decker Filip, onderwijzer, Sint-Martensommegangstraat 52, Hamme en De Smedt Maggy, lerares, Hoogstraat 46 Jacobs Jan, onderwijzer, Hanestraat 176, Buggenhout en Van Damme Christa, studente. Potaardestraat 70 Vandenabeele Rudi, onderhoudsarbeider, Bosdreef 100 Bug genhout en Brusselmans Marky, bediende, Fabrieksstraat 11 Van Stappen Mac, bediende. Oudstnjdersstraat 10 en Chris- tiaens Marleen, bejaardenhelpster, Oudstrijdersstraat 8 De Vos Dany, bediende, Binnenstraat^ 1 en Bessems Vera, bediende, L. Minnestraat 34. Dendermonde. Jan Dierickx en Rosa Verstrepen vierden de zestigde verjaardag van hun huwelijk. Ze kregen drie kinderen, 17 klein- en 8 achterkleinkinderen. Er zijn zesmaal viergeslachten in de familie (v) Zele. Het Pius X college in feeststemming (v) Lokeren Kinderspeelgoed Zondag 17 juni bij KWB-H. Hart ruilmarkt voor kinderspeelgoed. Feestgerechten Dinsdag 19 juni om 19.30-u. kan je bij KAV-H. Hart meer vernemen over het bereiden van eenvoudige feestgerechten. Mevrouw Naudts leidt. ATB DE NATUURVRIENDEN Op zaterdag 16 juni wordt er gefietst naar de Reynaert-route, Oudenbos - Zeveneken. Men vertrekt aan het lokaal «Vooruit», op de Markt te Lokeren om 14 uur. KWB H. HART HEIENDE Op zondag 17 juni: terwijl de vaders en moeders gaan kiezen voor Europa, houden de kinderen een ruilmarkt van speelgoed om 10 uur. Er is ruime parking voorzien voor de kerk. KVLV EKSAARDE De Hobbyclub, gevestigd in het Gildenhuis begint zoals naar gewoonte om 13u30. Terwijl om 20 uur volksdans plaats heeft en ook joggen of fietsen. Dit alles op maandag 18 juni. KAV H. HART HEIENDE Op dinsdag 19 juni wordt een demonstratie «Feestgerechten» gegeven. Men kan er leren, en ook eens proeven! In het klooster om 19 uur. KVLV LOKEREN CENTRUM Op donderdag 21 juni: speciale vergadering voor 50-jarigen. Voordracht «Altijd goed gekleed». Met daarbij rondleiding in het «Verloren Bos». Begin om 14 uur. KUNSTGALERIJ DE VUYST In de Galerij De Vuyst in de Kerkstraat te Lokeren wordt een grote Internationale tentoonstelling gehouden, die loopt van 7 juni tot en met 13 juli en van 22 augustus tot en met 3 september 1984. Hierin zullen werken gepresenteerd worden van o.a. James Ensor, Paul Delvaux, René Magritte, Roland Rens, Jef Van Grieken, e.a. Naast moderne romantische en oude schil derijen worden tevens beeldhouwwerken, tekeningen, pastels en aquarellen en andere grafiek tentoongesteld. Deze tentoon stelling is geopend op voornoemde data van 9 tot 12 uur en van 14 tot 19 uur. Maar zoals naar gewoonte steeds gesloten op dinsdag. OPENING NIEUWE UITLEENDIENST TE EKSAARDE Op woensdagg 13 juni start de openbare biblioteek van Lokeren met een nieuwe uitleenpost te Eksaarde. Deze onderafdeling is gehuisvest in een gebouw in de tuin van het OCMW te Eksaarde. De uitleenpost is voor iedereen vrij toegankelijk tijdens de openingsuren. Jaarlijks betaalt de lezer 100 fr lidgeld, maar de kinderen tot 14 jaar lezen volledig gratis. Het ontlenen van boeken is kosteloos. De leden van de biblioteek kunnen eveneens gebruik maken van de biblioteek- voorzieningen in de hoofdbiblioteek (Kerkplein 3) en de uitleen post te Doorslaar (Doorslaardorp 17). Openingsuren uitleenpost Eksaarde: Woensdag van 18 tot 20 uur. Zaterdag van 10 tot 12 uur. Openingsuren uitleenpost Doorslaar: Dinsdag van 18 tot 20 uur. Vrijdag van 18 tot 20 uur. TOERISTISCHE WANDELZOEKTOCHT Deze toeristische wandelzoektocnt door Lokeren gaat dbor op 16 juni '84, en wordt ingencht door de Stedelijke Sportraad en de Oudervereniging Van de Rijksbasisschool «Centrum» Loke- ren-Eksaarde, direktie: Schoolstraat te Lokeren De afstand bedraagt ongeveer 10 km. Vertrek en aankomst: aan het schoolrestaurant van de Cen trumschool, Schoolstraat 56 te Lokeren. Start: vrij tussen 13 en 14 uur. Sluiten van de kontrole: 18 uur stipt! Inschrijven: 40 fr bij voorinschrijving, of 50 fr op de dag zelf. Iedere deelnemer ontvangt een herinneringsmedaille en een brevet. Medische verzorging is voorzien. Frisdranken zijn te verkrijgen aan de kontroleposten. Er is ook eet- en drinkgelegenheid in het restaurant aan de start. Prijzen: een afzonderlijke prijs wordt voorzien voor: - de grootste groep (scholen en clubs afzonderlijk; - de verst gekomen groep (scholen en clubs afzonderlijk); - de oudste en jongste deelnemer. Prachtige prijzentafel voor diegenen die het hoogste aantal punten scoren bij de theoretische en de praktische proeven onder de weg. Er is geen speciale kennis vereist, alles is ter plaatse op te lossen. Voor lekkerbekken: 's avonds Reuze-Barbecue. JEUGD EN MUZIEK Jeugd en muziek van Lokeren nodigt hierbij alle belangstellen den uit tot het bijwonen van het Derde Lenteconcert, op zaterdag 16 juni 1984 in het Kerkje van Daknam om 20u30. Aan het orgel: Jenny Van Eetvelde-Stoop. Met daarbij het gemengd koor «Fiori Musical» uit Sint-Niklaas, onder leiding van Jo Van Eetvelde, direkteur van de Lokerse Muziekakademie. Op het programma: werk van Josquin des mdag 17 juni na de stemproef daguitstap per fiets van ikantiegenoegens naar Mariekerke. Vertrek om 10.30 u. aan (kerk in Kruibeke of om 10.45 u. in Bazel. Terug rond 18 u. in zitten de zowat 40 km erop. Dendermonde. Gratis ijs voor een dag. Het werd een vrolijk feest zonder weerga (v)

De Voorpost | 1984 | | pagina 21