«Het roer radikaal omgooien», zei Guy Verhofstadt in Lokeren Senator Van Den Broeck op de ekonomische toer Negen standpunten en een woelig publiek Wetsvoorstel van Miet Smet inzake reklame op de lokale radio's Volksvertegenwoordiger Miet Smet dient herdenkingsresolutie in Octaaf Van den Broeck: Diskriminatie in kinderbijslagen aan loonarbeiders wegwerken Met Vrouw en Maatschappij naar 't parlement Jan Caudron hekelt Belgisch Afrikabeleid b P Op 22 mei werd een wetsvoorstel ingediend door volks vertegenwoordiger Miet Smet betreffende het uitzenden van reklameboodschappen door de stations voor lokale klankradio-omroep. In de toelichting bij het voorstel stelt volksvvertegenwoor- diger Smet dat het doel is, een beperkte en kleinschalige vorm van handelsreklame toe te laten op de lokale radio's die in het bezit zijn van een zendvergunning, wat impli ceert dat zy vooraf door hun respektieve gemeenschap zyn erkend. Met groot enthoesïasme en in- de radio's aan de basis ont zet van alle mogelijkheden zijn staan. Via grote inspanningen Invasie in Normandië Naar aanleiding van de 40ste verjaardag van de invasie te Normandië werd door volksvertegenwoordiger Miet Smet en cs. een herdenkingsresolutie ingediend in de kamer van volksverte genwoordigers, luidend als volgt: «In naam van het Belgisch volk spreekt de kamer van volksver tegenwoordigers. haar dank en erkentelijkheid uit aan al dege nen die op het veld van eer of in het verzet de dwingelandij en het totalitarisme bestreden hebben en die door hun offer, lijden en martelgang de volgende generaties in staat hebben gesteld zich in vrede en vrijheid te ontplooien. Zij vraagt de regering: - aan Z>;- Majesteit de Koning voor te stellen aan alle oudstr :n verzetslieden een bevordering in de Nationale Orden ,oe te kennen: - de verbintenissen na te komen die zij jegens de krijgsgevange nen, werkweigeraars en oorlogsslachtoffers heeft aangegaan» De ondertekenaars van de resolutie zijn allen kamerleden die zelf de oorlog niet meemaakten. Zij wensten hun erkentelijk heid ten aanzien van de oudere generatie via deze weg uit te drukken In de loop van 1980 reeds vestigde senator Van den Broeck de aandacht van de bevoegde minister op het feit dat er wat betreft de toekenning van kinderbijslag tot de leeftijd van 25 jaar, diskriminatie bestaat tussen jongens en meisjes. Zo geniet een meisje dat als huishoudster de overleden moeder vervangt en geen ander dan huishoudelijk werk verricht, of een meisje uit een gezin van minimum vier kinderen - van wie er ten minste drie recht hebben op kinderbijslag - dat de moeder- huishoudster in haar taak bijstaat, kinderbijslag. De jongen die de overleden moeder vervangt als huishoudster en geen ander dan huishoudelijk werk verricht, wordt echter uitgesloten van het genieten van kinderbijslag tot de leeftijd van 25. Het ligt in mijn bedoeling, antwoordde de minister toen, in het kader van de gelijkheid van behandeling tussen de geslachten, een volledige gelijkheid tussen de mannelijke en vrouwelijke ongehuwde kinderen, die zich met het huishouden bezighouden, in te stellen. En bovendien ieder onderscheid terzake tussen de vader en de moeder te weren. Eerlang zal ik hiertoe een wetsontwerp indienen bij de Wetgevende Kamers. Vermits de minister zijn beloofde initiatief niet uitvoerde, legde senator Van den Broeck in de loop van maart zelf een wetsvoorstel neer, dat niet alleen de zware sociale diskriminatie zou wegwerken, maar dat eveneens het beginsel van non- diskriminatie als dusdanig in al zijn konsckwenties bekrachtigt. D? voorstel, licht Octaaf Van den Broeck toe, werd nu ei., elijk in kommissie - waarin collega, medevoorsteller P. Vandermeulen zitting heeft - besproken en zal, mits nog een kleine verbetering, aanvaard worden en eerstdaags, na publika- tie in het Staatsblad, van kracht worden, (pvr) Na een suksesvolle kursus rond de «Historiek van de vrouwen emancipatie» en de «Sociale en politieke positie van de vrouw», wil de CVP-werkgroep Vrouw en Maatschappij het woord aan de praktijk toetsen en de politieke struktuur van het parlement doorlichten. Onder de deskundige leiding van volksvertegenwoordiger Miet Smet zal men rondgeloodst worden in het Parlement. Geïnteresseerden kunnen nog mee op zaterdag 23 juni. Vertrek te 9 uur op het H Heymanplein te Sint-Niklaas. Kontaktadressen: Jeanine De Boever, Schuttershof 13, 2770 Nieuwkerken. tel. 777.08.32 en Monique Van der Veken, Salvialaan 7, 2648 Steendorp, tel. 774.21.85. Volksvertegenwoordiger Jan Caudron aktief begaan met de problemen van de Derde Wereld stelde parlementaire vragen i.v.m. de mensenrechten in Zaïre, Hij las immers hoe het Zaïrees bewind zich hoe langer hoe meer schuldig maakt aan grove schendingen van de meest elementaire mensenrechten. De Belgische regering houdt er echter het zwijgen op na. De politiek van «normalisering» wordt gewoon verder gezet evenals de daadwerkelijke steun op ekonomisch, politiek en militair vlak aan een bewind dat elke representativi teit heeft verloren en algemeen bekend staat als korrupt en weinig bekommerd met de levenssituatie van de Zaïrezen. Caudron vroeg dan ook: Waarom de Belgische regering blijft zwijgen en zich ver schuilt achter de drogreden «niet-inmenging in binnenlandse aangelegenheden van Zaïre»? Wanneer dit stilzwijgen zal doorbroken worden en de steun aan dit bewind aan een diepgaand onderzoek zal worden onderworpen? of de vele vraagstellers uit de basis een positief antwoord mogen verwachten? Geantwoord werd dat de regering gehecht is aan de mensenrech ten en de eerbieding ervan nastreeft, ook in Afrika. In dat verband wenst ze dat met regionaal-kultuurhistorische elemen ten en met de specifieke eigenheden van Afrikanen wordt rekening gehouden o.m. op basis van het Handvest van de Organisatie voor Afrikaanse Eenheid In het kader van zijn Afrikapolitiek heeft België normale betrekkingen met Zaïre zoals met andere landen uit dit wereld deel het geval is zo dat niet kan worden gesproken van «normalisering» van die betrekkingen Wat betreft de eerbiediging van de fundamentele rechten en vrijheden wordt verwezen naar antwoorden tijdens het vragen uurtje in de Kamer van Volksvertegenwoordigers. De regering zegt alles in het werk te stellen om deze essentiële beginselen in Zaïre te doen naleven en is daartoe regelmatig op het hoogste niveau tussengekomen binnen het kader van-de reeds vermelde principes zoals die trouwens uiteengezet werden in het dokument over het Belgisch Afrikabeleid. LH hebben de initiatiefnemers er voor gezorgd met eigen midde len (eigen inbreng, stickers, shirts, lidgelden. feesten, enz...) hun radiostations drij vend te houden. Deze middelen zullen echter niet volstaan om de leefbaar heid van de radio's in de toe komst te waarborgen. Men weet dat na een tijd werking deze hulpmiddelen de weer slag ondervinden van de infla tie en geen garantie bieden inzake kontinuïteit en de onaf hankelijkheid. Nu binnen en kele weken de frequentiemo gelijkheden zullen gekend zijn en de radio's een definitieve beslissing zullen moeten ne men over het al dan niet ver- derzetten van hun program ma's. is het absoluut noodza kelijk dat de lokale radio's enig inzicht krijgen over de middelen waarover zij in de toekomst zullen kunnen be schikken. Het overgrote deel van de ra dio's maakt zich inderdaad grote zorgen voor de toekom stige financiële mogelijk heden. Bij de totstandkoming van de dekreten inzake erkenning van lokale radio's werden geen fi nanciële middelen voorzien, maar werd met nadruk gewe zen op de financiële verplich tingen die een erkenning zou meebrengen (auteursrechten, naleving van de wet van 4 februari 1977 inzake het recht op antwoord, goedgekeurde apparatuur). Geen afdoend antwoord werd daarop gevon den. Met het dekreet van 8 juli 1983 van de Franse gemeen schap tot reglementering van de niet-kommerciële reklame boodschappen op radio en televisie, werd door deze ge meenschap een stap gezet die bijkomende middelen voor de lokale radio's zou kunnen meebrengen. Valt echter niet te vrezen dat RTBF-telesivie de grote be gunstigde van deze vorm van reklame zal zijn en niet de lokale radio? Zelfs als men géén voorvechter van handelsreklame is, moet men toch vaststellen dat de invoering van kleinschalige reklame op de lokale radio's één van de weinige oplossin gen is om een garantie te bie den tot leefbaarheid en onaf hankelijkheid van de klein schalige, kwalitatieve radio's, die verder blijven steunen op het enthoesiasme en de inzet van vele vrijwilligers. Dat deze reklame zeer duide lijk moet worden gereglemen teerd en zeer beperkt moet zijn, hoeft geen betoog. Om eventuele misverstanden uit de weg te werken, wil volksvertegenwoordiger Smet beklemtonen dat geenszins de kommerciële toer mag worden opgegaan. Het is uitsluitend de bedoeling, de leefbaarheid en de onafhankelijkheid te ver groten en/of te waarborgen van de kleinschalige, samenle- vingsbevorderende radio, zoals die én door de Franse én door de Vlaamse én door de Duitstalige gemeenschap is gewenst. Voor de inzameling van de reklame worden ook geen re- klamebureaus ingeschakeld. Dit zou immers een risiko tot afhankelijkheid en een neiging naar kommercializering inhou den. De radio's dienen hier voor zelf in te staan. Hun sta tuut van v.z.w. is een bijko mende rem tegen kommercia lizering. Als beperkingen wordt in het voorstel ingeschreven dat al leen reklame met een lokaal belang mag worden uitgezon den, dat de zendtijd maximum één uur per week mag bedra gen, en dat de reklame in blok ken en duidelijk onderschei den van de programma's moet worden uitgezonden. Deze beperking in zendtijd doet tot uiting komen dat de radio ook andere financiële middelen moet blijven zoeken en dat hij niet uitsluitend af hankelijk mag worden van de reklameinkomsten, aldus het voorstel van Miet Smet. Vorige zondag hield de PVV-federatie Sint-Niklaas haar arrondissementele verkiezingsmeeting te Lokeren. De or ganisatoren hadden deze politieke samenkomst op het Pinksterweekend enigszins buiten het gewone stramien aangepakt. Reeds de zaterdag 9 juni was men gestart met een «lente-happening» op het Lokerse marktplein. Onder een stralende zon werd, begeleid door allerhande animatie en met medewerking van de Lokerse vrye radio's Aksent en Lora, de formatie Sjartel uit Waasmunster, de Lokerse PVV-jongeren en Libel, informatie verspreid over de aanstaande Europese verkiezingen en de PVV-kandida ten. Zondag werd gestart met een groots opgezette koffietafel georganizeerd door de PVV- vrouwenbond Lokeren en de PVV-Voorwacht Heirbrug. Meer dan tweehonderd be langstellenden hadden voor dit feest ingeschreven. Voorzitter Van Wulpen verwelkomde hen. Om 18 uur ging dan de eigen lijke Euroshow van start. On dertussen was de feestzaal Concordia op het Zand veel te klein geworden voor de hon derden aanwezigen. Arrondis sementeel voorzitter E. Die- rinck heette de vele afgevaar digden van de verschillende Wase PVV-afdelingen welkom en wees oop de groei van de liberale kracht in het Waas land. De zangeres Linda Le- pomme, een Lokerse van ge boorte, en de zanger Bart Kaël zorgden met hun orkest en koor voor een puike vertoning. Na het eerste deel werden de verschillende PW-kandidaten voor de Europese verkiezingen voorgesteld. Onder aanwezi gen meer de volksvertegen woordigers Anthuenis en Bril, senator O. Van den Broeck, eresenator R. D'Haeyer, staatssekretaris Anne-Marie Neyts, lijsttrekker Karei De Gucht en zijn medekandidaten Gantman, Van Gucht, Van Aperen en Christiaens. Volksvertegenwoordiger Georges Anthuenis, die ook kandidaat is op de PVV-lijst als tiende opvolger, hield een opmerkelijke toespraak. Hij vergeleek het huidig. Europa met een voetbalploeg, die wel over de nodige kapaciteiten en middelen beschikt, maar die geleid wordt door de verkeer de trainers, mensen die in de eerste plaats hun eigen eng nationaal belang zien inplaats van het Europees belang. Daarom moet volgens Anthue nis een nieuwe aanpak komen die een echt liberaal beleid in Europa moet mogelijk maken, dat alleen maar de tewerkstel ling ten goede kan komen. Lijsttrekker Karei De Gucht handelde aan de hand van en kele praktische voorbeelden, die hij gedurende de verkie- zingskampagne bij bedrijfsbe zoeken had opgedaan, over de onbeweeglijkheid en het gren- zendrama in Europa. Hij ver wees er echter naar dat het ook juist de gemeenschappelijke Europese markt is geweest, die op hun beurt ons een spekta- kulaire welvaart hebben ge bracht. Het komt er in de toe komst dus vooral op aan om onze bedrijven de maximale kansen te geven om zich Euro pees te kunnen ontwikkelen. Daarvoor moeten echter alle nationale belemmeringen afge bouwd worden. Vollgens Ka- rel De Gucht kan de tewerk stelling alleen verhoogd wor- denn door een daadwerkelijke oprichting van een gemeen schappelijke, grote en liberale Europese markt, waar onge hinderd verkeer kan gebeuren van mensen en goederen. Ten slotte pleitte de liberale lijst trekker voor meer beslissings bevoegdheid voor het Euro pees parlement en een herden ken van de Europese minis terraad, die er maar niet in slaagt resultaten te boeken op haar telkens mislukkende top- konferenties. Verhofstadt In zijn slottoespraak beklem toonde de liberale voorzitter eveneens het belang van de Europese verkiezingen. Hij hekelde daarij het feit dat de SP en de VU van deze Europe se verkiezingen persé een na tionale test willen maken. Vol gens Verhofstadt heeft de SP alle redenen om te zwijgen omdat juist zij het waren, die het land tot aan de rand van een ekonomische cha< den gebracht in 1981 toogde dat Europa nu zelfde ziekte lijdt als B< 1981: besluiteloosheid, hand lopende uitgaven, dreven staatsbemoeiet en zinloze kollekti' maatregelen die alle vrij j tief doden. Daarom moei in België in 1981 door lij regerinsdeelname gebei het roer radikala omge worden, moeter een versnelling op gang gt worden. Alleen op de; nier kan werk gemaakt van een stilgevallen EunL^e markt, van een ter trappelende Europese king. PVV-voorzitter Verl had ook géén goed zijn huidige koalitiepai CVP, die door allerlei len tracht haar kiezers houden. Toch weet de king heel goed, dat het door de liberale deelnai het bestuur van het land nu stilaan verbetering ko de ekonomische toestanc j het vooral aan de lit ideeën is dat de werkloc ®^a stilaan verminderd. Voa Verhofstadt merkte tet op dat nog heel wat me zm met PW stemmen, nien *rt staande zij voor het vrij tief gewonnen zijn, vootLw afbouwen van het betua n j de-staatsapparaat, voor jjjjn meer kansen geven aan Up| privé-initiatief. Hij deed om een oproep aan de b J3| king om liberaal te sten c[ als men liberaal denkt. Tijdens de bespreking van de begroting 1984 van het Ministerie van Ekonomische Zaken, had de Lebbeekse senator Octaaf Van den Broeck het o.a. over het feit dat 1983 een goed ekonomisch jaar is geweest. Van een werkelyke recessie op internationaal niveau, aldus de senator in zyn tussenkomst, kan men niet meer spreken. De internationale handel kent immers opnieuw een groei- tendens. De meeste ekonomen en internationale organisa ties verwachten overigens ook voor 1984 een verdere opgang van het herstel. Europees debat in Lokeren De Wase persklub had het koene initiatief genomen om de Lokeraars de kans te geven gen, en niet slaafs de bctleb om zich een minimuminzicht te verwerven in de verschillende Europese standpunten van opvolgen van een 'boi ks de Vlaamse partyen. Met negen waren ze opgekomen, van ekstreem rechts naar uiterst noot'. Hij weerlegt de bes w links, en allen brachten zy een tema aan. VU - Herman Verheirstraeten: lost worden in een breder, so- zeker niet op moskeeën. Neu- De grenzen in Europa zijn ont- cialistisch kader tronenraketten installeren dus. staan uit oorlogen, en moeten Vlaams Blok - Karei Dillen: Hij Merckx van de PvdA valt hem dus hertekend worden volgens wijst erop dat we ons sterk natuurlijk aan, en verwijst volk en kuituurentiteit. Zon- moeten wapenen tegen de der deze herschikking is een Russen, teneinde onze veilig- verenigd Europa niet te bestu- heid in stand te houden. Bo ren. liet Europa der staten vendicn moeten de gastarbei- zoals het nu bestaat is zinloos, ders in de mate van het moge- Op een vraag van de PvdA of fijke gerepatrieerd Vlaamse welvaart betekende het recent sluiten van de No- bels-Peelmanfabrieken, schreeuwde VU-vertegen- stelt dat de toekomst van Eu- meer is, want het staat hier vol woordigstcr Nelly Maes dat r0pa gebouwd moet zijn op legers en wapens. Europa de anti-vreemdelingen hetze, waardoor nog maar on langs een Marokkaan met mes sen doodgcsloken is le Sini- Niklaas. worden SP - Karei Van Miert: Hij «argumenten» daarvoor kwam zeker anderhalf uur te staan in zijn brochure, die he- laat. Hij heeft het over de laas vol fouten staat -, want hij veiligheid die er in Europa niet kathedralen en belforten, en moet leren zichzelf verdedi- diging van Jef Turf dat »rt niks gedaan heeft tege kktj kernwapens. RA AL - Ida De Queecket rlei houdt een eerder emoti :t I betoog voor de arbeiders, verweet zij verschillende ir tiekers. Kris Merckx be jme niet goed waar de partij rond verenigt. Vooral Miert moet tegen u iets n nen arrangeren. Toen sloot Sterckx de del ictc af. Nadien werd er natu Iter nog druk nagekaart in d tare van het kultureel centrun ihai hebben onze plicht gedas Ernstig probleem voor de toe komst blijft echter de overma tige schuldenlast van een aan tal landen. Internationaal wordt vooral het begrotingste kort van de Verenigde Staten als oorzaak aangewezen van o.m. de hoge rentevoet. Het begrotingstekort in de States is echter niet zo groot als dat van talrijke industrielanden. Ons Belgisch tekort bv. ligt, §lle verhoudingen in acht geno men, nog altijd hoger dan het Amerikaanse. En toch, aldus de senator, was er ook in ons land een verbetering merkbaar van het konjunktureel klimaat. Weliswaar vooralsnog veroor zaakt door een toename van de buitenlandse vraag. De bin nenlandse vraag bleef en blijft nog zeer gedrukt. Dergelijke evolutie houdt ook in dat de vraag van onze gezin nen zeer beperkt is gebleven. Zo lag in 1983 de omzet van de kleinhandel 6% lager dan in 1982. Vanzelfsprekend staan deze ontmoedigende cijers in een rechtstreekse verhouding met de door de overheid ge voerde loonpolitiek. De daling van de reële lonen heeft im mers een duidelijke invloed op het privé-verbruik. Rapporten tonen bovendien aan dat de konsument, meer dan vroeger, prijsbewust is ge worden en dus nog meer zijn inkopen in grootwarenhuizen verricht. Dit ten nadele van de kleinere winkels of de midden stand. In cijfertaal uitgedrukt zou dit betekenen dat in 1983 het omzetcijfer van de waren huizen met 6% is toegenomen, terwijl dit van de kleinere win kels met meer dan 9zou zijn gedaald. Wat uiteraard vragen doet rijzen voor de toekomst, op korte termijn, van de mid denstand. Al deze vaststellingen, be klemtoonde Octaaf Van den Broeck. mogen niet be schouwd worden als losse kri tieken ten opzichte van het huidige beleid. De huidige her- oplevingsindikatoren tonen duidelijk aan hoe men in het begin van de zeventiger jaren de ontluikende krisis verkeerd heeft benaderd. België en de Perzische Golf In een ander deel van zijn tussenkomst had senator Van den Broeck het over de even tuele gevolgen welke de huidi ge moeilijkheden tussen de zo genaamde oliestaten met zich kunnen brengen voor de Wes terse ekonomie. Bestaat nog steeds de kans, vroeg de sena tor zich af, dat bij een oliekon- flikt in de Perzische Golf - en daarbij rekening houdend met zowel onze geringere onafhan kelijkheid dan tien jaar gele den als met de grotere olie voorraden, waarover wij mo menteel in Europa beschikken - dat een konflikt zoals dat nu aan de gang is in de Perzische Golf, meer nog bij een even tuele internationale uitbrei ding ervan gevolgen van die aard zou hebben dat een ont luikende Westerse ekonomie opnieuw fataal de kop zou in gedrukt worden? In zijn antwoord daarop stipte minister van ekonomische za ken Eyskens aan, dat onze oliebevoorrading nu vanuit verschillende landen gebeurt, wc over een grotere reserve beschikken, wc ook het aard gas kunnen aanspreken en er bovendien tussen ons land en Saoudi-Arabië een flinke ver standhouding bestaat. Kwa be voorrading zullen er dus geen problemen ontstaan, aldus de minister. Wel zullen we reke ning moeten houden met even tuele prijsverhogingen. Pierre Van Rossem Minister op bezoek te Hamme Op maandag 18 juni zal Minister van Ekonomische Zaken. Mark Eyskens te gast zijn in Hamme. Ter gelegenheid hiervan heeft het College van Burgemeester en Schepenen, een Akade- mische Zitting georganiseerd te 17 uur in de feestzaal van het gemeentehuis. Nadien zal er aan de aanwezigen een receptie aangeboden worden, (bd) Merckx daarover moest zwij gen, en her en der werd al tegengeroepen, totdat mode rator Sterckx iedereen in de zaal aanmaande tot zwijgen. KPB - Jef Turf: Hij konsta- teert dat de Europese samen werking tot nu toe meer werk loosheid en nog meer verschil tussen de regio's veroorzaakt heeft, en hij gelooft dat de krisis in Europees verband kan opgelost worden zonder inle- veringspolitiek. Op een sarkas- tische verwijzing van de uiterst linkse hoek naar de politiek van de Franse kommunisten, reageert Turf door de eerder rechtse politiek aldaar te be treuren, maar de noodzaak dwingt hen, zegt hij. PVV - Van Quackebeke: Hij pleit voor een nog verder door gedreven landbouwpolitiek, die er nu al voor gezorgd heeft dat Europa zichzelf van voed sel kan voorzien. In de fameu ze voedseloverschotten ziet hij geen bezwaar, omdat dit niet de zaken zijn die de derde wereld kunnen helpen. PvdA en RAL reageren door de ver gelijking te maken met de 40.000 mensen die dagelijks aan ondervoeding sterven, en stellen dat het juist deze Ame rikaanse kartelpolitiek is die Europa zo beïnvloedt. De grondslagen van de Europese ekonomie zijn volgens hen ver keerd. PvdA - Kris Merckx: Zijn tema is de bestrijding van het toene mend racisme. Zoals in de kri- sistijden voor de tweede wereldoorlog aan stemming makerij gedaan werd tegen de joden, met de bekende gevol gen, zo behandelt men nu de gastarbeiders. Op sommige banken in de zaal stijgt luid protest op, maar de moderator Aalst. CVP-meeting in de Keizershallen. Eerste minister Martens werd er i heeft de toestand gelukkig door burgemeester Uyttersprot (a) spoedig weer onder kontrole. Kontrole komt er ook van het Vlaams Blok, en van de PVV die vindt dat zij van de kom munisten geen lessen in men senrechten te pikken heeft, ge zien hun eigen praktijken. CVP - Verroken: Hij belicht het meer strukturelc aspekt van de Europese Raad, waar van de logheid en het immobi lisme oorzaak zijn van de ge ringe doelmatigheid en het mi nieme appel aan de bevolkinng van het parlement in Straats burg. De VU reageert daarop door te zeggen dat de overgro te meerderheid in de minis terraad EVP-mensen zijn Agalev - Pol Staes: Zijn tema is natuurlijk het gebrek aan be leid wat de natuur betreft. Verroken (CVP) vindt de mi lieu-moeilijkheden iuksepro- blcmen. Eerst komt de werk gelegenheid. stelt hij. De lin kerzijde vidnt dat de milieup roblematiek slechts kan opgc- Aalst. De heer Sancta Waltniel was vrijdagavond op de Leedse avondmarkt waar hij door de Leedse prominenten werd rondgeleid (per) Aalst. In de FFR-zaal hield de PVV een Euromeeting met staatssekretaris 1 speciale gast (a) 2 - 15.6.1984 - De Voorpost

De Voorpost | 1984 | | pagina 2